Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:43:27

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note 4 Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23301) kali válasza WiZARD (#23297) üzenetére


kali
legenda

budapesten használtam napi rendszerességgel az f-es note 4-et telekom - leginkább lte - hálózaton, de sosem volt problémám.
a sim kártya cserén már túl vagy?

(#23302) WiZARD válasza kali (#23301) üzenetére


WiZARD
addikt

2 honapja csereltem mobiltarca miatt, de elotte levovel is hasonlo volt...

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#23303) kali válasza WiZARD (#23302) üzenetére


kali
legenda

arra emlékszem, hogy f-es van neked, azt viszont nem tudom, hogy milyen firmware verzióval, nekem telekomos volt a telefon és a szolgáltatós firmware verziókkal használtam.

(#23304) WiZARD válasza kali (#23303) üzenetére


WiZARD
addikt

Egy darabig vmi független 5.0.1-et használtam, aztán amikor kijött 5.1.1 akkor gondoltam hátha a magyar T-s megoldja, full reset, de nem segített, pár napja a német dbt coi4-et ráraktam, ez se változtatott a lényegen...

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#23305) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Üzenetek megvan nyitva egy kis idő után magától eldobja üres háttér és lezárja a képernyőt. Ujjlenyomattal.

Van erre vmi orvosság? Esetleg az új romok közül vmelyik?

(#23306) SX Wave válasza WiZARD (#23297) üzenetére


SX Wave
aktív tag

Budapest belső része, T-mobile, független, C verzió és COI 4. Tökéletesen működik, nincs semmi gond. Valami nagyon nem stimmel a készülékkel.

Nem azért nem játszol, mert megöregedtél. Azért öregedtél meg, mert elfelejtettél játszani. 5110 > 3210 > 3310 > 3330 > ME45 > 3100 > SX1 > 6233 > E51 > Wave II > XPERIA mini pro > SIII > Note 3 > Note 4 > S7 > Note 8 [Gear S3 Frontier] > Note 9 8/512GB [GW4 esim] / Tab S7+ 5G > S22 Ultra 12/512GB

(#23307) Zsolaf válasza WiZARD (#23304) üzenetére


Zsolaf
addikt

Nekem is dobálja a netet ahol gyengébb a térerő, eddig S4-em volt melóhelyen gyenge a térerő az ment ezzel állandón ki-be kell kapcsolni a adatkapcsolatot akkor jön vissza. (Telekom) És nem a T-vel van a gond, mert eddig nem volt ez a jelenség.

[ Szerkesztve ]

(#23308) #18001664


#18001664
törölt tag

Aki esetleg még nem töltötte volna ki az LTE problémával kapcsolatban, az most megteheti, és 1000 köszi!
kérdőív

(#23309) dancsuri


dancsuri
veterán

újabb N5 port MyaROM Note 5 Experience

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#23310) #18001664 válasza dancsuri (#23309) üzenetére


#18001664
törölt tag

Szupi...de az install instrukció nekem kinai :D
Meg úgy az egész :D

(#23311) dancsuri válasza #18001664 (#23310) üzenetére


dancsuri
veterán

letöltöd, egy módosított recovery-vel felrakod, azt használod

[ Szerkesztve ]

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#23312) kali válasza WiZARD (#23304) üzenetére


kali
legenda

amit én tennék lépésről lépesre, ha ilyen gondom lenne; kipróbálnám a telefont több (azonos szolgáltatós) sim kártyával is - amik más telefonokban megfelelően működnek -, több olyan helyen tenném ezt, ahol a hálózattal biztos nincs probléma - más telefonokkal is tesztelve -, ha így is minden esetben adódna a probléma, akkor a telefon gyári visszaállítást nyomnék, majd próba úgy is, ha továbbra is problémás lenne a hálózat kezelése, akkor felhúznám a készülékre az annak eredete szerinti firmware verziót újraparticionálással és úgy is tesztelném, ha még mindig jelentkezne a gond, akkor vetném garis ügyintézés alá a készüléket, leírva részletesen a korábbi dolgokat, hogy több sim kártyával és eltérő helyeken is adott a hiba, olyanokkal és ott is, amikkel és ahol más telefonokkal nem.
amennyiben más sim kártyákkal nem adódna a hiba, csak az enyémmel, de azzal akár a szolgáltatós csere után is, úgy továbbra is a szolgáltatót csesztetném, hogy ne csak a sim kártyát cseréjék, mert az nem megoldás, hanem a kapcsolódó profilra is nézzenek rá, mert abban is lehet hiba, hiszen más sim kártyával nincs gond a készülékkel.

(#23313) F_Gergely


F_Gergely
őstag

Basszus ez nagyon durva... Hihetelen hogy csak masolat, kivulrol szinte ugyan olyan.
[link]

(#23314) #18001664 válasza dancsuri (#23311) üzenetére


#18001664
törölt tag

Fel tudom csakis Odin segítségével tenni? Ugyanis SD kártyám nincs és nem is lesz.
Köszi.

(#23315) KisBundi


KisBundi
őstag

Van olyan galéria app amiben a videók előnézeti képkockái animáltak? Elég sok videót tárolok a telefonon és jó lenne ha nem kellene őket megnyitni. :)

(#23316) bexxter


bexxter
tag

Üdv. Tegnap előtt nézegettem a frissítéseket és láttam van új rendszer.. fel is ment szépen az 5.1.1 mindenféle wipe meg stb nélkül. Utána volt egy ujrainditás és minden szuper. Gyorsabb is lett az egész telo működése. Tetszik. Mondjuk azt nem tudom miert kerult fel valami 360 security es jo e az nekem...

Az akkuidő szerintem változatlan, nekem kevés telefonálással állandó mobilnettel GPS nélkül simán lemerül reggel 6tol este 10re..

De ez eddig is így volt.
Ráadásul kezd elhasználódni a bőr sview tok, úgyhogy szerintem hamarosan kap egy zerolemon akksit a tokjával. Van itthon rá forrás vagy bejáratott külföldi eladó? Valamit ugyanez a kérdés víz és por álló tokkal kapcsolatban is.
Köszi

[ Szerkesztve ]

(#23317) Parallaxis válasza KisBundi (#23315) üzenetére


Parallaxis
addikt

Pl. a gyári Videó app ilyen :)
(Vidd a cerkát a nézőkép fölé.)

[ Szerkesztve ]

(#23318) KisBundi válasza Parallaxis (#23317) üzenetére


KisBundi
őstag

:R

(#23319) dancsuri válasza #18001664 (#23314) üzenetére


dancsuri
veterán

nem, de nem is kell kártya. belső tárhelyről is megy

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#23320) apaszka válasza F_Gergely (#23313) üzenetére


apaszka
veterán

Én az ilyen dolgokat, és nem csak telefonról beszélek, nagyon büntetném és üldözném!

Ezek hamis termékek arra is alkalmasak, hogy akár tönkre tegyék bár mi hírnevét. Ha valaki ilyent vesz eredetinek mondva, aztán előjönnek a hibái ,minden lehetséges fórumon megy a köpködés, hogy ez mekkora sz@r!

A másik, hogy ezek után nem fizetnek sem jogdíjakat se semmit amiből a további fejlesztéseket is finanszírozzák.
Ha jól tudom, a kifizetett telefonok ára nem csak a zsebre megy a samunál sem mindenestül. Egy bonyolult pénz szétosztás is van mögötte. Maga a hálózatra való felengedés sem csak úgy van magától!
Már csak a hálózat sem egyszerű dolog Azt aki fejleszti, karbantartja sem ingyen csinálja. A SIM is csak nekem tűnik kis vacaknak egyszerűnek, holott vagy hat oprendszert futtat mi már nem is olyan semmi dolog.

Pl a Nokia senn adta el anno csak a telefonos részét. A hálózati fejlesztések bizony folynak, és a szabadalmazott dolgai megvannak. Sok telefonos gyártó használja a Nokia szabadalmazott dolgai szoftvereit és persze a tornyok sem a földből nőnek ki maguktól.

Szóval én ezért is haragszom minden hamis dologra. Ez lehet telefon, de akár egy zokni is!
Érdekes egyébként, hogy a ruhanemüket jobban védik a hatóságok mint a telefont. Mi az, hogy ha oda írják a hirdetésben, hogy ez klón, már simán árulják?
Ettől még egy hulladék hamisítvány szerintem. Meg a replika is tetszik!
Munkatársam is villog egy másfél millás órában mi csak 8000 forint volt? :W
Mivel replika semmi gond.

Na de nem húzzon fel magam rajta ezen témán. Persze ez csak az én véleményem, ami egész más lehet mint másé!

Más:
A hálózat nálam nem csinálja az eldobálást, még ha szinte nulla is a térerő a munkahelyemen. Nem kell semmit kapcsolgatni, amint kimegyek az udvarra, már lte,is elérhető!

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#23321) #18001664 válasza dancsuri (#23319) üzenetére


#18001664
törölt tag

Köszi :)

(#23322) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Hm.. Ma érdekes dolgot művelt a teló az imént.

Frissítettem a hillclimb racing-et (nem hiszem, hogy ezzel függ össze), és reboot-olt a teló, csak úgy.. De, reboot után pinkódot sem kért, pedig van.. Fel sem villant a kijelző, csak megnyomtam a home gombot, és a samsung logó volt előttem.

Reboot után felment a frissítés. Plusz Én újraindítottam a telót, akkor már kérte a pin-t is..

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#23323) #97246720 válasza hackeeeee (#23322) üzenetére


#97246720
törölt tag

Érdekes anomália :F az android kezdeti időszakában voltak ilyen újraindulásnál nincs pin kérés hiba...

F_Gergely: a kínaiak már nagyon jó koppintásokat tudnak csinálni...lásd,ott az Galaxy S6, még az eredeti a polcokra sem került ki már a klón S6ot javában árulták...ugyan ez van iphone téren is,kívülről szintebugyan úgy néz ki, csak belül butábbak egyes kiadások,de van hogy erősebb a hardver mint az eredeti iphoneban...

[ Szerkesztve ]

(#23324) kali válasza hackeeeee (#23322) üzenetére


kali
legenda

szoftveres probléma miatti újraindulás után nem nagyon szokott pin kódot kérni, hanem csak újratölti a rendszert, de nem olyan szinten, mint a kikapcsolás utáni bekapcsoláskor.

[ Szerkesztve ]

(#23325) hackeeeee válasza kali (#23324) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Amióta megvan, egyszer sem csinált még ilyet.

Ráadásul a játékot még nem is nagyon használom.

Véleményem szubjektív...

(#23326) apaszka


apaszka
veterán

[link] A fenébe az lg megint tud újat hozni.

Szerk.
A samu meg a szokásos. [link]

Fiam a nexus-on nyomkodja egy ideje a 6ot.
Kívülről nem sok újdonság, de vannak jó dolgok benne.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#23327) kazanka válasza apaszka (#23320) üzenetére


kazanka
őstag

Már leírtam, hogy mindenért Amerika a felelős mert rosszul céloztak 45'-ben.Kevés üzemanyagot vittek így aztán az atomot már Japánban ledobták.Kicsit tovább kellett volna menni és most a világnak nem lennének ilyen problémái.

(#23328) F_Gergely válasza apaszka (#23326) üzenetére


F_Gergely
őstag

Vacilaltam telo vasarlas elott hogy meg kene varni az LG-t de nekem az a hatlapi gombsor marhara nem jon be...
Kar erte...

(#23329) Bélaaaa


Bélaaaa
őstag

Már nagyon unom a gyári 5.1.1 bogarait. Teszek fel valami custom rom-ot.
Melyik ODIN-t kell használnom a telóhoz?

Biztos, hogy ugrik a gari KNOX ugrása után? :B

[ Szerkesztve ]

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#23330) apaszka válasza Bélaaaa (#23329) üzenetére


apaszka
veterán

Hivatalosan igen , ugrik a garancia a számlálóval együtt.

kazanka

Van benne igazság!

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#23331) #18001664 válasza Bélaaaa (#23329) üzenetére


#18001664
törölt tag

Én ma tettem fel az N5 port COI3 MyaROM-ot, még ismerkedős fázisban vagyunk.

(#23332) Moralespg


Moralespg
tag

Sziasztok,feltettem a DrKetan_ROM_L8-romot elötte factory reset SM-N910F 5.1.1-re.Csak bootloop van.Mi lehet a gond?N910F_OI3_N5P_DrKetan_ROM_L8.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy s8 +Samsung gear s3

(#23333) #18001664 válasza Moralespg (#23332) üzenetére


#18001664
törölt tag

A rendszer betöltése akár 15 percig is eltarthat…

(#23334) Moralespg válasza #18001664 (#23333) üzenetére


Moralespg
tag

De csak folyton újra indul!Ez normális?Modem és bootloader nem kell?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy s8 +Samsung gear s3

(#23335) dancsuri válasza Moralespg (#23334) üzenetére


dancsuri
veterán

küldtem privátot

(#23329) Bélaaaa
Odin 3.10.7 és igen a knox ugrik

[ Szerkesztve ]

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#23336) Moralespg válasza Moralespg (#23334) üzenetére


Moralespg
tag

Jó lett kellet a bootloader meg a modem file.:-)

Samsung Galaxy s8 +Samsung gear s3

(#23337) dancsuri


dancsuri
veterán

aki szeret tuningolni (F) egy jó kis kernel Nameless v4

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#23338) #18001664 válasza dancsuri (#23337) üzenetére


#18001664
törölt tag

Letöltöttem a V4-et, de egy fájl sincs benne, üres.
Mindig ellenőrzöm telepítés elött.

[ Szerkesztve ]

(#23339) dancsuri válasza #18001664 (#23338) üzenetére


dancsuri
veterán

ott van az

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#23340) SzlobiG válasza SzlobiG (#23265) üzenetére


SzlobiG
félisten

MM-be megnyomkodtam a plust na ez már iszonyat gördülékeny veri a noteot is sebességben hát még a sima s6 edget. Elgondolkodtam...

(#23341) #18001664 válasza dancsuri (#23339) üzenetére


#18001664
törölt tag

Nem értem akkor… a teló Chrome böng?észője lenne hibás? Már kétszer töltöttem le…
Hogy rohadna meg az adatcsökkentő funkció :D

[ Szerkesztve ]

(#23342) #18001664 válasza #18001664 (#23341) üzenetére


#18001664
törölt tag

Lejött, fel is tettem.

(#23343) Yager01


Yager01
senior tag

Bluetooth kihangosítón keresztül pl. Autóban még mindig nem tudok egyik programmal sem hívást rögzíteni? Kékfog nélkül ok, de az autóban csak engem vesz fel

(#23344) apaszka válasza dancsuri (#23339) üzenetére


apaszka
veterán

Milyen a főzött ROM? Van valami hátulütője ami nem működik rendesen?
Eddig a NOTE4 előtt mindíg vissza tettem a gyári ROMot,mert mégis az volt a legjobb. Vagy merült mint állat,vagy valami funkció nem működött ami nagyon kellett nekem.

Itt a helyzet teljesen más mint az előző telefonjaimon! Itt egy próbálkozás végérvényesen ugrasztja a KNOX számlálót! A gari nem érdekel,de eladásnál 1/3 al kevesebbet ér azonnal a nótám!

De ha azt mondod,hogy a nóta5 funkcióit,és akár a kamera alkalmazása is bele kerülhet ..akkor le fogom szar@ni a számlálót,és tolom fel! :K Eddig nem voltam besz@ri ,de olyan szép a számláló állása,és meg is fiatalodott több hónappal! [link]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#23345) patoga válasza Yager01 (#23343) üzenetére


patoga
tag

Acr nalam mukodik kekfogon is.

(#23346) rstwingo válasza Yager01 (#23343) üzenetére


rstwingo
tag

Ez így van ACR és működni fog

(#23347) Rabidsnail válasza apaszka (#23344) üzenetére


Rabidsnail
senior tag

Ezt a választ én is várom és azt is,hogy melyik az,amit végülis választottál. Köszi!

Samsung galaxy Note 4 (N910f) Root, MM 6.0.1 "Ember embernek farkasa!"

(#23348) Hovi


Hovi
aktív tag

Üdv. Szerda vettem a telót. 5.1.1 volt rajta. Független. Tegnap este letöltött egy 69 megás frissítést, de semmi változást nem látok. Ez valami biztonsági frissítés lehetett?

(#23349) Yager01 válasza rstwingo (#23346) üzenetére


Yager01
senior tag

Automatic call recorder vagy Another call recorder...?

(#23350) patoga válasza Yager01 (#23349) üzenetére


patoga
tag

Another call recorder

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.