Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:43:27

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note 4 Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24701) dancsuri válasza Moralespg (#24700) üzenetére


dancsuri
veterán

igen a CSC .
a PDA pedin N5

[ Szerkesztve ]

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#24702) janaman01 válasza dancsuri (#24701) üzenetére


janaman01
addikt

igen ugyanez a helyzet a not 3 nál is :)
bocs ha off oltam... :))

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#24703) csabai022


csabai022
tag

Sziasztok! Ezt a fóliáról van valamilyen tapasztalatotok? [link]

(#24704) #18001664


#18001664
törölt tag

A Galèriából kilépve leáll az alkalmazás, Kyubi V6. Valaki tapasztalt ilyet?

(#24705) dancsuri válasza #18001664 (#24704) üzenetére


dancsuri
veterán

csak kipróbáltam, visszaraktam a MyaRom-ot

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#24706) Rabidsnail válasza #18001664 (#24704) üzenetére


Rabidsnail
senior tag

Megnéztem,működik rendesen a galéria és kilépéskor sincs hibaüzenet.

Samsung galaxy Note 4 (N910f) Root, MM 6.0.1 "Ember embernek farkasa!"

(#24707) #18001664 válasza Rabidsnail (#24706) üzenetére


#18001664
törölt tag

Töröltem alkalmazáskezelőből a Galéria adatait, így már jó! Köszi, hogy megnézted!

[ Szerkesztve ]

(#24708) #18001664 válasza dancsuri (#24705) üzenetére


#18001664
törölt tag

Nekem a MyaROM kicsit furcsa volt, szerintem nem olyan összeszedett mint a Kyubi.

(#24709) Rabidsnail válasza #18001664 (#24707) üzenetére


Rabidsnail
senior tag

Nagyon szívesen! Kicsit több,amit a Mya ad,viszont akad pár dolog. A Kyubi olyan stabil minden alkalmazással,mintha gyári lenne,de mégis sokkal több annál. Nagyon szeretem! Más okokból veszett el a garim,de ha nem így lett volna,akkor is beáldoznám a garanciát azért,hogy szabadon használhassam,amiért ennyi pénzt adtam ki. Eddig minden telefonom rootolt volt és mindegyiken jobb rom robogott,mint a gyári!

Samsung galaxy Note 4 (N910f) Root, MM 6.0.1 "Ember embernek farkasa!"

(#24710) darkarthur


darkarthur
senior tag

SAMSUNG Galaxy Note 4 Extra Battery Kit-et hol volna érdemes meg venni? Ami tutira jó, nem hamis, és nincs túlárazva?

Köszi! :R

Samsung S23 Ultra 5G

(#24711) norbeey


norbeey
tag

[link]

Nekem innen van. Szerintem ez jó ár és persze eredeti dobozzal meg minden.

(#24712) Gempas 70


Gempas 70
aktív tag

Üdv.Mindenkinek.
Az lenne a kérdésem srácok, hogy Note 4 kap-e marslakó frissítést..? Illetve a francért se találom, hogy tölthető -e töltőpadról.. Találtam egy klassz akciót 120.000 ért, nekem nem éri a dupláját a Note 5. Amire nekem kell bőven zs :R ír. Előre is thx.

(#24713) S e t h válasza Gempas 70 (#24712) üzenetére


S e t h
nagyúr

Kap.
Tölthető./plusz kiegészítővel/
120ezer? Bolti garis gondolom.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#24714) Fernet válasza Gempas 70 (#24712) üzenetére


Fernet
senior tag

"Most úgy néz ki, hogy ebben az évben egyedül a Note 5 kapja meg az Android 6.0-t, valamikor decemberben. Az S6 edge+, az S6 edge, illetve az S6 új szoftvere januárban érkezhet, a Note 4 és a Note Edge pedig februárban frissülhet."

Megelőztek... :)

[ Szerkesztve ]

(#24715) Gempas 70 válasza S e t h (#24713) üzenetére


Gempas 70
aktív tag

Ok. lényeg hogy kapja. THX. Zürich Media Markt. 400 Chf. Itt minden gyári garis 2 évre Ennyiért remélem jó vétel.

[ Szerkesztve ]

(#24716) Gempas 70 válasza Fernet (#24714) üzenetére


Gempas 70
aktív tag

Neked is köszi :)

(#24717) S e t h


S e t h
nagyúr

Kis segítséget kérnék.

Az S-pennel ha kétszer koppintunk a kijelzőre(plusz ha a gombot nyomva tartjuk), akkor készíthetünk gyorsjegyzetet és van ott egy nagyon hasznos funkció, a csatolás műveletekhez.
Ebben van egy, a legutolsó, amivel eseményt kreálhatunk a naptárhoz, amit én kifejezetten szeretek, mert ha a nap folyamán eszembe jut vmi, akkor azonnal eseményt is tudok belőle kreálni, viszont felmerült egy probléma.

Azt vettem észre ugyanis, hogy ha egy sorba írok több szót, akkor feldobja lehetőségként, hogy a gyári naptárba mentse vagy általam telepített más naptár alkalmazásba, ami nagyszerű, mert én más alkalmazást használok naptár funkciókra.
Most jön a bibi.Ha egymás alá írom a tételeket, akkor már nem kínál fel alternatív lehetőséget, hanem azonnal a gyárit nyitja meg, ahol a külön tételeknek megfelelően csinál különálló eseményeket.

Fentiek alapján viszont külsős naptár appba csak úgy tudok ilyen módon felvinni eseményt, ha egymás mellé írom a szavakat, pl tej tojás kenyér, egymás alatt ez már nem működik.

Megnézné más is, hogy nála is így működik, vagy nálam van elállítva vmi?

Ha így működik, akkor gondolom ez a gyorsjegyzet sajátossága és a külsős appban nem lehet semmilyen módosítást csinálni, hogy úgy működjön mint a gyárival.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#24718) mike67 válasza S e t h (#24717) üzenetére


mike67
tag

Nálam ugyanígy működik. Bár ezt a funkciót nem használtam. Mert nem is tudtam róla. Egyúttal köszi a tippet. :)

(#24719) Bélaaaa


Bélaaaa
őstag

Van olyan beállítás, hogy tudok váltani swiftkey+samu gári keyboard között?
Jó lenne néha használni az kézírás felismerést is.

[ Szerkesztve ]

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#24720) Fernet


Fernet
senior tag

Ma megjött a telóm.

Mivel kicsit paranoiás vagyok, mellékelem milyen számlát, garijegyet kaptam hozzá. Ez így rendben van?

(#24721) Cold5 válasza Fernet (#24720) üzenetére


Cold5
senior tag

Nekem másmilyen a garijegyem, pedig én is itt vettem.

Nekem ilyen vékony hosszú csík..., ha kihajtom.

[ Szerkesztve ]

kérnék 8 bacardit, 4be, 2 kólával...

(#24722) Fernet válasza Cold5 (#24721) üzenetére


Fernet
senior tag

Ez is vékony hosszú csíknak látszik kihajtva. :)

Közben regisztráltam a készüléket a samsung oldalon, kaptam egy igazolást a garancia hosszabbításról. (2017.11.27-ig) Gondolom akkor csak rendben van. :)

Most jön a tokvásárlás. Egy s view a T-nél 10.400Ft. nem semmi... Megnézem máshol, hátha.

[ Szerkesztve ]

(#24723) Bélaaaa válasza Fernet (#24722) üzenetére


Bélaaaa
őstag

Ott bármilyen Sn/Imei párost elfogad, akkor lesz leellenőrizve, ha a szervizt igénybe veszed.

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#24724) Fernet válasza Bélaaaa (#24723) üzenetére


Fernet
senior tag

Samsung ügyfélszolgálatnak elküldtem a papírokat, kíváncsi vagyok mit mondanak.
Sajna ez van ha paranoiás az ember. :)

Most értem haza és bekapcsoltam a telót, hát... Csodaszép. Államat kerestem a padlón. Valószínűleg az s-view tok is megjön péntekre. Fóliát érdemes tenni rá? Nem hordom zsebben, meg tokban lesz. Hülye kérdés, de az s-pen gondolom nem karcolja a kijelzőt.

(#24725) vinpilu válasza Fernet (#24724) üzenetére


vinpilu
senior tag

Fólia nem kell rá, a picit ívelt kijelzőn amúgy sem áll jól, meg hát tokban is lesz. A toll sem karcol.

(#24726) Parallaxis válasza Fernet (#24720) üzenetére


Parallaxis
addikt

Ez nem mobilkészülék garanciajegye (az teljesen máshogy néz ki és IMEI szám rovat van rajta), így max. a bolt fogja elfogadni, de jó esélyed van rá, hogy ők sem.

99.9%, hogy átvertek.

Valószínűleg az s-view tok is megjön péntekre. Fóliát érdemes tenni rá?

Mindenképpen tegyél rá fóliát, ha S-View tokot használsz vele, mert az pár hét alatt legyilkolja a kijelzőről oleofob réteget és randa foltos lesz a legkisebb érintés után is.

[ Szerkesztve ]

(#24727) Fernet válasza Parallaxis (#24726) üzenetére


Fernet
senior tag

Nem tudom, kinézetre teljesen passzol a többi papírhoz, mutatom.

De elküldtem a Samsung ügyfélszolgálatnak is, remélem hamar válaszolnak.
Illetve van nem messze egy Samsung szerviz, ha addig nem reagálnak, akkor megkérdem őket.

Te milyen tokot ajánlanál hozzá?

[ Szerkesztve ]

(#24728) mycso válasza Fernet (#24720) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Lehet valódi a garancia papírod.
Nekem is ilyen formátumú van, csak véknyabb és az enyém tutira valódi.

(#24726) Parallaxis: nem feltétlenül olyan már, mint a régi, kimondottan telefonos garanciajegyek.
Enyémhez is egy általános garipapír van, nincs rajta imei rovat.

Mod.: ilyen, csak nem újra hasznosított, hanem sima papírból (ez pedig az s4-emé volt)

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#24729) Fernet válasza mycso (#24728) üzenetére


Fernet
senior tag

Úgy legyen! :)

Remélem holnap válaszol az ügyfélszolgálat, akkor leszek teljesen nyugodt.

Lehet csak túlparázom, a honlapjuk szerint hivatalos samsung partnerek, az adatlapon gyári garit írnak, email-ben és telefonon is kérdeztem, minden formában biztosítottak felőle. Árukeresőn is sok vélemény van, többen írják, hogy a gyári gari miatt vásároltak náluk. Samsung ügyfélszolgálatot is hívtam vásárlás előtt, ismerik az üzletet, azt mondták nem szokott gond lenni velük. Ezért mertem náluk vásárolni. Remélem minden rendben van.

(#24730) Cold5 válasza mycso (#24728) üzenetére


Cold5
senior tag

Én ilyet kaptam hozzá és itt vettem, múlthét pénteken!

kérnék 8 bacardit, 4be, 2 kólával...

(#24731) netcore


netcore
tag

Friss rilíz:N910FXXU1POK1
[N910FXXU1POK1]

Üdv Laci

(#24732) csabai022 válasza Fernet (#24720) üzenetére


csabai022
tag

Szia!Nekem is pénteken jött tőlük,(beszéltünk is akkor privátban) . Én is körüljártam a dolgot, számla,garijegy,teló,dobozon a matrica mind magyar régiós+ hivatalos samsung partner a bolthálózat.Nem gondolnám,hogy kamuznak,vagy pedig nagyon jól csinálják.Az S3 tuti hivatalos volt,és ahhoz is pontosan ilyen papírokat kaptam.Szerintem ne aggódj feleslegesen!Ha megjön a samsung válasza kérlek oszd meg velünk,hogy Ők mit gondolnak.

(#24733) Fernet válasza csabai022 (#24732) üzenetére


Fernet
senior tag

Persze, amint válaszolnak jelezni fogom itt.

Nekem is tisztának tűnik, csak eléggé bizalmatlan fajta vagyok és szeretem ha hivatalos forrásból is meg van erősítve a dolog. :) Ha szolgáltatónál vagy nagyobb hálózatnál (MM, edigital) vettem volna, nem foglalkoznék vele ennyit.

De hogy a telefonról is írjak valamit, nagyon tetszik. Bekapcsolás, kezdő beállítások után a rajta lévő 5.0.1.-et 5.1.1.-re frissítette, meg áthozott minden alkalmazást ami a google fiókomhoz tartozott. A kijelzője gyönyörű, mást nem tudok rá mondani. Egyelőre még félve nyúlok hozzá. :) S-pen nagyon ötletes, hogy már a közeledést is érzékeli, scrollozni lehet vele stb. Még ismerkedek a rendszerrel, utoljára androidos telóm még egy Galaxy Mini volt. :) Aztán jött egy két éves kitérő WP irányba, de visszakívánkoztam. Az sem volt rossz, de hát na...

(#24734) csabai022 válasza Fernet (#24733) üzenetére


csabai022
tag

Én S4-röl váltottam ami egyébként tökéletes volt számomra.De a Note klasszisokkal komolyabb,a méretét még szoknom kell.Vettem rá Nillkin teljesen áttetsző szilikon tokot,nem növeli meg a méretét jelentősen.A kijelzőre Tempered Glass,ami nem tökéletes a kijelző sajátossága mitat de egyenlőre jó lesz.A teló viszont tényleg pazar!

(#24735) Fernet


Fernet
senior tag

Mivel az email-re még mindig nem válaszoltak, a Samsung online chat-en érdeklődtem. Egyeztettük honnan vettem a telót, gyári számot, hogy néz ki a garijegy, mi van ráírva, hogy töltötték ki, stb. Nézte, hogy regisztráltam a készüléket, azt mondta rendben talál mindent, 2017.11.27.-ig érvényes a garanciám.

(#24736) S e t h válasza Fernet (#24735) üzenetére


S e t h
nagyúr

A chaten közreműködő ügyintézők tájékoztatása nálam a legkevésbé mérvadó, ahogyan itt már elhangzott korábban, a regisztráció önmagában még nem jelenti, hogy a jótállás alkalmával azt érvényesíteni is lehet.
Várd meg a hivatalos távoztatást aztán kiderül.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#24737) Lacika89 válasza Fernet (#24735) üzenetére


Lacika89
csendes tag

Ország szerte 10 üzlettel rendelkező GSM szerintem már nem számít "sufni" boltnak , persze ez még nem jelent semmit. Anno az LG G2-et tőlük vettem és minden rendben volt.
Sőt, az egyik Nyíregyházi üzletükbe vettem a Note 4re tempered glasst, és minden méret passzol. Pont annyival keskenyebb az üveg, hogy csak addig ér ki a kijelző széléig, ahonnan kezdődik a kerekítés. Így nincs körbe sehol sem levegő, tökéletesen passzol.

Samsung Galaxy Note 4 & NOKIA Lumia 1520 black :)

(#24738) Rabidsnail


Rabidsnail
senior tag

Azt vettem észre,hogy ha mobil netet használok,a teló felső harmada nagyon melegszik. Wifi esetén,vagy mondjuk film nézése közben szinte még langyosnak sem mondható. Ez normális jelenség? Köszi!

Samsung galaxy Note 4 (N910f) Root, MM 6.0.1 "Ember embernek farkasa!"

(#24739) F_Gergely válasza Rabidsnail (#24738) üzenetére


F_Gergely
őstag

Egesz nap a mobil neten lóg a teló (korlátlan net) de semmit nem melegszik.

(#24740) blu79 válasza Rabidsnail (#24738) üzenetére


blu79
addikt

Nekem is egész nap be van kapcsolva a mobilnet de semmi melegedést nem tapasztalok, lehet valami beragadt nálad és szívja a mobilnetet és ettől melegszik. Egyébként én soha semmilyen melegedést nem tapasztaltam eddig a Note 4-em nél , talán ha sokat jázszottam vmi vel akkor egy picit

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯ = G-sync 165Hz ips 1440p « Ahogy a programozók készítik programjaikat, az első jöttment harkály lerombolhatná az egész emberi civilizációt »

(#24741) Dealer95


Dealer95
őstag

Távozom a topikból, megváltam a Note 4-től :)
Nem volt vele semmi bajom, csak kicsit meguntam :) Na meg nagyon jó áron is ment el.

(#24742) Rabidsnail válasza blu79 (#24740) üzenetére


Rabidsnail
senior tag

Ha csak a mobilneten van ,nem is melegszik. Ha közben böngészek folyamatosan,akkor kezd melegedni.

Samsung galaxy Note 4 (N910f) Root, MM 6.0.1 "Ember embernek farkasa!"

(#24743) F_Gergely válasza Rabidsnail (#24742) üzenetére


F_Gergely
őstag

Órákat tudok netezni, főleg mikor utazom, de egyáltalán nem melegszik. Igaz nekem C-s van nem F-es.

(#24744) Rabidsnail válasza F_Gergely (#24743) üzenetére


Rabidsnail
senior tag

Most feltettem a Facebook alkalmazást.(Eddig böngészőből használtam) Semmi melegedés. Ha Chrome-ból nyitom meg,melegszik.

Samsung galaxy Note 4 (N910f) Root, MM 6.0.1 "Ember embernek farkasa!"

(#24745) F_Gergely válasza Rabidsnail (#24744) üzenetére


F_Gergely
őstag

nem használok chrome-ot :)

(#24746) dancsuri válasza F_Gergely (#24745) üzenetére


dancsuri
veterán

azért nem melegszik

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#24747) Pow


Pow
tag

Kellene egy kis segítség, kipróbáltam az interaktív vezérlést. A tárcsázó gomb feletti részt akartam,vagyis le is zártam.(sokszor mikor befejeztem a beszélgetést a középső menüvel léptem vissza,de sok esetben érintettem a kijelzőt is) Nem csak a kijelölt részt, hanem a gombokat is inaktívvá tette ,így nem bírom kikapcsolni se. (menü gomb 3* lenyomásával lehetne)

Samsung Galaxy N10+ S9+ & Watch

(#24748) dancsuri


dancsuri
veterán

MyaROM_Note5_Experience_POK1

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#24749) Moralespg válasza dancsuri (#24748) üzenetére


Moralespg
tag

Kyubi romnál jobb a MyaROM_Note5_Experience_POK1?Kell hozzá mást is flashelni?

Samsung Galaxy s8 +Samsung gear s3

(#24750) dancsuri válasza Moralespg (#24749) üzenetére


dancsuri
veterán

még nem tudom,(az előző verzió szerintem jobb, azt használom) nagyon gyöszös a netem, mint mindenhez ehhez is kell a hozzávaló bootloader és a modem

költekezz, hogy más is költekezhessen!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.