Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:43:27

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note 4 Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24251) dancsuri válasza Moralespg (#24246) üzenetére


dancsuri
veterán

megvan mind a 428 darab, csak rossz helyen nézed

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#24252) Moralespg válasza dancsuri (#24251) üzenetére


Moralespg
tag

Már látom :-) (amennyiben úgy dönt egy "F" szériás tulaj, hogy rootolja a Samut [ezzel a módosított coj3 kernellel] megteheti. Odinnal telepíthető, utána márketröl telepíteni a "SuperSU v2.50"-öt és kész.)knox számláló ugrik?

Samsung Galaxy s8 +Samsung gear s3

(#24253) dancsuri válasza Moralespg (#24252) üzenetére


dancsuri
veterán

:K
ami fontos a kernellel kapcsolatban : NTFS támogatás alapból (+ persze a többi lehetőség se kutya)

[ Szerkesztve ]

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#24254) #18001664 válasza dancsuri (#24253) üzenetére


#18001664
törölt tag

Várom már...holott a mostani rendszer sem rossz.

(#24255) dancsuri válasza dancsuri (#24253) üzenetére


dancsuri
veterán

(Spanyolul Kyubi v4)
Changelog final V4 AHORA SI!! este es el final final lo juro por snoopy

Extras se puede seleccionar desde ajustes rapidos
Modo brillo exterior
Arreglado el editar vibracion
Nuevo apps ops
Sidekey añadido
Autostarts añadido
Nueva imagen de kyubi rom gracias a @totoame
Correjido los metodos de entrada del teclado*
Nueva opcion dentro de smart manager para controlar un "auto apagado" de los datos y ahorrar bateria.
Nuevo widget smart manager 2 con el que controlareis mas cosas.
Nuevos toggles sidekey etc..
Ya es posible seleccionar las apps de inicio en el launcher
Onehanded en apartado separado no dentro de pantal
Nuevas opciones en el menu de apagado que incorpora:
-Screenshot
-Flashlight
-Record
-Posibilidad de elegir modo de sonido,vibracion y silencio
Screemcast añadido para que grabeis lo que haceis con la pantalla del movil
3 minit battery removido y sera opcional

ya no se pone nada mas

[ Szerkesztve ]

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#24256) Bélaaaa válasza Moralespg (#24252) üzenetére


Bélaaaa
őstag

Ugrik.

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#24257) apaszka


apaszka
veterán

Uraim!

Milyen közbenső app kell a Volkswagen Passat fejegység átudja venni a Note4 kijelzőjét mint itt a videón?[link]

Köszönöm a segítséget!

Kommunikál vele, de alapból csak pár gyári dedikált programok futnak.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#24258) #18001664 válasza apaszka (#24257) üzenetére


#18001664
törölt tag

Szerintem protokoll probléma lesz...nem biztos, hogy lesz rá megoldás!

(#24259) apaszka válasza #18001664 (#24258) üzenetére


apaszka
veterán

Suzuki Vitara simán kezeli, egy 17 millás német meg nem? Ez miatt cserélte le a héten a Note3 at, mert azt fel sem ismerte.........

Szóval a passat nem csak füstöl......

Több videón látszik, hogy tudnia kell, de valami hiányzik hozzá!

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#24260) #18001664 válasza apaszka (#24259) üzenetére


#18001664
törölt tag

Túl sok beállítási lehetőség nincs ezzel kapcsolatban a Note4-ben, gyárilag kezeli a Screen Mirroringet, biztos nem kell 3rd party app hozzá! A fejegység beállításaiban kell alaposan szétnézni...lehet ki kell kapcsolni/deaktiválni valamit, hogy ez jól működjön.
Kyubi ROM-nál a "fix" javitásokban vagy egy Mirroring javítás, lehet azzal megér egy próbát de nem akarok hülyeséget írni. Letöltési linket tudok adni hozzá ha letöltöm és felrakom a Mega serverre.

(#24261) #18001664


#18001664
törölt tag

LG G4 kamerája mennyivel jobb?

[ Szerkesztve ]

(#24262) Szakiii válasza #18001664 (#24261) üzenetére


Szakiii
addikt

Videózásban gyengébb, fotózásban talán kicsit jobb.

(#24263) #18001664 válasza Szakiii (#24262) üzenetére


#18001664
törölt tag

Gondolkozom azon, hogy kipróbáljam a G4-et, de olyan érzésem van, hogy lehet hamar megbánnám mert a fotózáson kívül mindenben okosabb a Note4.

[ Szerkesztve ]

(#24264) Dzsuri89


Dzsuri89
őstag

Megváltam a Note 4-emtől, mert vettem egy iPhone 6S Plus-t, ezért maradt rajtam egy Gunmetal színű Spigen Neo Hybrid tok, ami újszerű állapotban van, kopásnak nyoma sincs, akit érdekel, az írjon rám! :)

Köszönök mindenkinek mindent, további jó Note 4-ezést! :)

(#24265) #18001664 válasza Dzsuri89 (#24264) üzenetére


#18001664
törölt tag

Mi volt a váltás oka? :)

(#24266) Dzsuri89 válasza #18001664 (#24265) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Beleuntam a telefonba... Amíg Nexus készülékeim voltak, akkor 1-1,5 évig mindig megtartottam őket, de a Note 4-gyel fél évig bírtam, meg ki akartam próbálni az iPhone-t, hogy miért van mindenki oda érte.
Csak egy dolgot írok le az iPhone 6S Plusszal kapcsolatban, az pedig a 8-10 óra kijelzőidő durva használat mellet! Note 4 kb a fele volt, talán 5 órát sose láttam az akku statban, pedig nem egy kis ratyi aksija volt. :)

(#24267) S e t h válasza Dzsuri89 (#24266) üzenetére


S e t h
nagyúr

Meglepődnék ha tudna 8-10 órát, erről zengene a sajtót, ott vmi a statisztikával nincs rendben, mást is számol esetleg.
Kiváncsi vagyok kalinál mennyi az annyi.

Ha jól emlékszem 4-5-6 órákat írtak az elején és ment a polémia, hogy melyik chip van benne, mert a samunál kevesebb a SOT.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#24268) Dzsuri89 válasza S e t h (#24267) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Minden telefonomat reggel húztam le töltőről és este dugtam is fel, mert az én felhasználási szokásaimat nézve másnapot nem bírnák ki a készülékek szuflával. Az iPhone az első olyan, amivel úgy érek haza, hogy fel se rakom töltőre, mert tudom másnap is kitart és ez tényleg így van. Az a milyen chip-es dolog is egy hülyeség volt, normális használat mellett ki se jönnek a különbségek, pedig az enyém is Samsungos, ha már előtte Note 4-em volt, legalább ennyi legyen belőle. :D

A saját tapasztalatomat írtam le, nem csak úgy kamu dolgokat találtam ki.

(#24269) kali válasza S e t h (#24267) üzenetére


kali
legenda

a samsung kontra tsmc különbözet nem mutatkozik meg csak szintetikus tesztekben, de ott is csak meghatározott feladatnál, más jellegű terhelésnél meg pont a samsung jobb, vegyes felhasználói szokásoknál így összességében nincs jelentősége, hogy melyik van benne - én nem is néztem meg, hogy nekem milyen a 6s plus.
az ios valóban minden folyamatot beleszámol a használatba, a nem kijelzőst is, viszont egy ideje van lehetőség megnézni azt is, hogy egy adott folyamat mennyi ideig futott, de még így sem olyan tökéletes a statisztika, mint az android esetén, mert csak köztes intervallumokat elemez ki, mint például az utolsó x óra, mellette utolsó x nap, tehát ha valaki arra kíváncsi, hogy a teljes feltöltéstől mondjuk 2.5 nap alatt mennyi volt a tényleges kijelzős használat, akkor nehéz kiszámolni, ha nincs észnél a felhasználó - mert például nem a megfelelő időpontban indította újra a feltöltés előtt a telefont -, úgy teljesen pontosan nem is lehet, mert az első 24 órát és az utolsó 4, 5, 7...stb. napot mutatja.
az általad írt 4-5-6 óra a 6s-nél jellemző inkább - már amennyire átlagról lehet beszélni ilyen esetben -, de a 6s plus jobban bírja attól, azzal valóban nem nehéz összehozni bő 2 nap húzós használattal akár a 8 óra kijelzős üzemidőt, bár nekem a note 4 is tudott közel ennyit, kicsivel jobb csak a 6s plus, de azért az is számít, hogy nálam a note 4 is úgy ment, hogy minden felesleges folyamatot kilőttem, még a legeldugottabbat is, ha nem volt rá szükségem, amire sokan nem is gondolnak alapban, ios esetén viszont nincs olyan sok - adott tekintetben vett - hibalehetőség, illetve jobban kordában lehet tartani a gps...stb. modulokra akaszkodó alkalmazásokat/folyamatokat, így ha valaki nem kellően személyre szabott android után lesz ios felhasználó, akkor szembetűnőbb lehet a különbség.
mondom ezeket úgy, hogy attól még adott itt is az, ami a note 4 és minden más telefon esetén is, hogy a beállítások, felhasználói szokások és egyéb befolyásoló tényezők függvénye a dolog, mindegy, hogy android, ios vagy wp, az sem mérvadó, hogy note 4, 6s plus, vagy esetleg bármilyen jobb wp-s típus, azonos készülék az egyik felhasználónál csak 3 vagy 4 órás kijelzős üzemidőt tud egy nap készenléttel, mert úgy van beállítva és használva (magasabb fényerő...stb.), másoknál meg többet, akár a dupláját is 8alacsony fényerő...stb.), szóval az nem mérvadó, hogy ha valaki leírja x készülékre, hogy nála mennyi az annyi, amihez más felhasználó által írt értéket hasonlít.
van olyan mentésem, ahol a note 4 ment 56 óra készenlétet és közel 8 óra kijelzőt, illetve a 6s plus ment 77 óra készenlétet és 8 óra használatot (abból 7 óra volt kijelzős), de ennyi, nem nézegetem minden feltöltés után a statisztikát, viszonyítási alapnak tettem félre magamnak az eredményekről készített mentéseket, mások nem sokra mennek vele, hiszen más módon használják a telefonjukat.

[ Szerkesztve ]

(#24270) dancsuri válasza Dzsuri89 (#24266) üzenetére


dancsuri
veterán

ha ebbe beleuntál fél év alatt akkor az iPhone-ba 1 hónap alatt belefogsz.

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#24271) S e t h válasza Dzsuri89 (#24266) üzenetére


S e t h
nagyúr

Megkövetlek, nem láttam, hogy a plust használod, köszi kalinak is.
Nálam most a note egy éves aksival 6-7 órát bír, az 5.1.1 jót tett neki, kíváncsi vagyok mennyi jönne ki belőle új aksival, de mivel ilyen jó a SOT , így nem visz rá a lélek, hogy rendeljek.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#24272) b.bela1 válasza Dzsuri89 (#24268) üzenetére


b.bela1
őstag

Én évek óta nem értem ezt. Kit érdekel, hány napot bír?
Éjjel alszom, teló töltőn.
Ez tényleg számít?

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#24273) bobace


bobace
őstag

Valaki használja a Nótát nem gyári Qi hátlappal? Találtam Ebayen egy ilyet, valaki ismeri? A legolcsóbb hátlap árukeresőn meg 7500 Ft Edgre..
Pad lenne Samsung gyári S4-hez való, gondolom az jó hozzá..

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#24274) apaszka válasza bobace (#24273) üzenetére


apaszka
veterán

Volt ilyenem.
Gond is volt ezzel .
Az egyik, hogy vastag, és nyomja a hátlapot, ami el fog kicsit állni.
A másik, hogy nagy a szórása ezeknek, és van amitől izzik a telefon!

Vegyél kicsit jobb típust!

Én a Nillkin-t használok, ami vékony, nem nyomja/feszíti a hátlapot.

Persze ez csak egy vélemény, biztos van másik jó márka is!

Viszont erre figyelj szerintem.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#24275) Risard


Risard
aktív tag

Dozet próbálta már valaki?

(#24276) KrE82 válasza b.bela1 (#24272) üzenetére


KrE82
csendes tag

Én azokat az embereket nem értem, akiknek az élete arról szól, hogy felkelnek, élménnyel dolgozni, utána haza és lefekszem ék aludni, hogy ez a rutin másnap ismétlődjön. A hétvégét a lakásban töltik, és nem értik, hogy van olyan ember is, aki netán kimozdul otthonról, netán akár több napra is.
Számomra az elvárt minimum egy telefonnál, hogy a napot bármilyen körülmények közt bírja reggel 8-tól másnap reggelig. Ha erre nem képes, akkor tudhat bármit 4 órán keresztül, nem érdekel, mert a maradék 8 órában csak papírnehezék.
A note4 ebből a szempontból szinte tökéletes, bár jobban örülnék, ha max fhd, de még inkább csak 720p-s kijelzője lenne, ami a jelenleginek csak a töredékét fogyasztaná, és olyan rendszer lenne rajta, aminek nem kell babusgatni a lelkivilágát ahhoz, hogy ne ragadjon be random folyamat. Egy ilyen telefon röhögve hozná a három napot, és limitált használattal kiszolgálna egy több napos túrát is.
Azt már csak halkan jegyzem meg, hogy a napi töltéssel hamarabb használódik el az akkumulátor...

(#24277) bobace válasza apaszka (#24274) üzenetére


bobace
őstag

Kár, hogy nem jó, mert sajnos nem találtam más utángyártott megoldást Edgre-re :( Nillkinnél sincs, ebayeztem, googliztam :(

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#24278) mycso válasza apaszka (#24274) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

A nillkined ebay-es vásárlás, vagy merre vetted?
Egy gagyi nekem is van, de picit feszíti a hátlapot.
Gyári qi hátlapra is gondoltam, de az meg vastagabb.

Így gondoltam kipróbálnám a nillkint.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#24279) MaCS_70 válasza KrE82 (#24276) üzenetére


MaCS_70
félisten

Az emberek döntő többsége azért dolgozik -- még ha Te nem is érted meg őket. És még ennél is nagyobb többsége otthon, az ágyában tölti az éjszakát -- ha pedig elutazik, esetleg magával viheti a túl testesnek / nehéznek éppen nem nevezhető töltőt.
Persze, minél többet bír az akku, annál jobb, de napi töltési ciklus azért szinte mindenkinek belefér.
Ha pedig nem, és a hálózati töltés sem megoldott, hát arra is van megoldás. Én pl. tavaly 2000 Ft-ért vettem a Tescoban egy powerbanket, és azóta is remekül teszi a dolgát, bár túl gyakran nem kell használnom.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#24280) apaszka válasza mycso (#24278) üzenetére


apaszka
veterán

AliExpess-en vagy az ebay-en vettem anno!
10-12 dolcsi körül vettem kb .
Vékony, és nem nyomja a hátlapot.

Original-nak volt hirdetve, és jó eladótól vettem.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#24281) KrE82 válasza MaCS_70 (#24279) üzenetére


KrE82
csendes tag

Nem érted a felvetést. Te vennél aszerint autót, hogy mekkora a tankja ahelyett, hogy mennyi a fogyasztása?

(#24282) #18001664


#18001664
törölt tag

Kyubi V4 tölthető OTA-n keresztül!

(#24283) saril válasza KrE82 (#24276) üzenetére


saril
senior tag

ne vedd magadra de akinek ilyen telefonra van pénze köztük ugye én is, magasról tojok rá meddig bírja az akku, ha romlik garancia időn belül kapok újat ingyen ha gari időn kívűl (akkor a felhasználók fele már el is adja) vagy vesz magának pl a speedshopból 7ért egy újat és le van tudva, ilyen értékű telofonnál egy 5-7 ezres akksi lófing! :DDD szvsz, aztán lehet kövezni ha nincs igazam :R

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#24284) MaCS_70 válasza KrE82 (#24281) üzenetére


MaCS_70
félisten

Ha az üzemanyag ára nem számítana (márpedig egy telefon energiaköltsége elhanyagolható), akkor azt nézném, hogy a használati szokásaimhoz mennyire passzol a benzinkút-látogatások vélhető sűrűsége.
Ezt pedig egy fontos, de nem egyedüli szempontként kezelném.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#24285) Kleroo


Kleroo
veterán

Nem értem miért kövezitek a kollégát. Arra céloz hogyha valaki nem konnektorok között tölti a napjait egy mobileszközzel hanem meglepő módon “sarcasm” elutazna és nem lenne lehetősége tölteni, akkor a hajára kenheti az ember a nagy tudást ha 3-4óra alatt lemerül. Mindezt persze az érzi át, akinek az utazás, túrázás kalandozás nem azt jelenti hogy átsétál az egyik villamostól a másikig, vagy a hévtől a P+R parkolóig. :D

[ Szerkesztve ]

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#24286) saril válasza Kleroo (#24285) üzenetére


saril
senior tag

xiaomi 10400 vagy az új 10000mAh power bankokat erre találták fel ár/érték bajnokok és a note 4et is feltölti 0%ról minimum 2x áruk pedig 5-8 ezer HuF

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#24287) b.bela1 válasza KrE82 (#24276) üzenetére


b.bela1
őstag

Az általad említett " limitált hásználattal"
kihozok belőle többet is, mint három nap.
De nem "limitálom", és a kispolgári életvitelemhez belőve csontra merítem este 23h-ig. Aztán alszom egy f.szát.
Másnap meg kezdem azt a csúnya verklit a családommal, és értük...
Bár ez mostanában valóban furcsának tűnik.
Szerintem ezek a telók pontosan erre lettek kitalálva, nem pedig arra, hogy egy többnapos bevetést is kibírjanak Kambodzsában.
Szóval polgári használatra tökéletesen megfelel, teljesíti annak elvárásait.
:))

[ Szerkesztve ]

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#24288) Misi1980


Misi1980
senior tag

Sziasztok!Van a tesómnak egy Note4-e C-s verzió ami gyárilag független.Vodafone hálózatban használja,5.11-es szoftver van a telón,és sokszór azt írja ki hogy nincs regisztrálva hálózaton.Van erre a problémára valami megoldás?

(#24289) Kleroo válasza saril (#24286) üzenetére


Kleroo
veterán

Nekem van. De ettől még legyen igény hogy egy telefon magától is bírjon sokat.

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#24290) MaCS_70 válasza Kleroo (#24285) üzenetére


MaCS_70
félisten

Szerintem senki nem "kövezi" a kollégát. A hangnem az én esetemben az ő felütéséhez igazodott, már tudniillik, hogy:
"Én azokat az embereket nem értem, akiknek az élete arról szól, hogy felkelnek, élménnyel dolgozni, utána haza és lefekszem ék aludni, hogy ez a rutin másnap ismétlődjön. A hétvégét a lakásban töltik, és nem értik, hogy van olyan ember is, aki netán kimozdul otthonról, netán akár több napra is."

Na, ez szerintem egy kicsit inkorrekt bárki számára, aki nem éppen szórakozásból, az élmény kedvéért gürcöli végig a munkanapjait.

Amúgy tényleg érdekes kérdés ez az üzemidőkérdés. Mi várható el egy telefontól?
Az alap feature phone-ok (mi erre a magyar kifejezés?) bírják akár az 1-2 hetet is, viszont minél több szolgáltatást használ az ember, annál több elektron kell neki, ugye.

A Note4 nem egy dedikált kalandtelefon, ennek a piaci pozíciója kifejezetten a kényelmes, modern életben keresendő, ahol triviális a napi töltési lehetőség.

Ennek ellenére vannak kompromisszumos megoldások:

1. Eleve energiatakarékos üzemmódban, + odafigyelve használni,
2. Powerbank és társai,
3. Töltő hurcolása, autós töltő, napelemes töltő, stb.

Üdv: MaCS

[ Szerkesztve ]

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#24291) hackeeeee válasza Kleroo (#24289) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ilyen feltételekkel nem nagyon van okostelefon a piacon.. Vagyis, van, de ott vagy a kijelző gyengébb, vagy a hardver..

Véleményem szubjektív...

(#24292) saril válasza hackeeeee (#24291) üzenetére


saril
senior tag

nem vagyok abban biztos hogy nincs már rég olyan akkumulátor ami röhögve elvinni ezeket a modern telefonokat több napig is, csak mivel vad kapitalizmus van így ki a fenének érné meg ezt kiadni? akkor ritkábban vennénk új akkut, ritkábban töltenénk a telefont, és ez nem lenne jó mert nem költekeznénk...

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#24293) MaCS_70 válasza saril (#24292) üzenetére


MaCS_70
félisten

Ha lenne ilyen akku, azt valakinek már jó üzlet lett volna piacra dobnia.

Elképesztően nagyot kaszálna rajta -- erre vár az egész világ.

MaCS

[ Szerkesztve ]

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#24294) b.bela1 válasza MaCS_70 (#24293) üzenetére


b.bela1
őstag

Gondolod nincs?
Biztos lehetsz benne, hogy van.
Csak még terepszínre van festve...

[ Szerkesztve ]

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#24295) MaCS_70 válasza b.bela1 (#24294) üzenetére


MaCS_70
félisten

Ez egy igen népszerű tévképzet.
Van, hogy igaz is. De messze nem törvényszerű.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#24296) b.bela1 válasza MaCS_70 (#24295) üzenetére


b.bela1
őstag

Amire nem igaz, az nem is számít.

Lassan jön a moderátor.
:))

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#24297) Kelecar


Kelecar
aktív tag

Ma jött a TMX kicserélni a "zümmögő" lecserendszeres F Note4-emet.
Meg is történt szépen ügyesen - új fülest is kaptam mivel 1 év alatt már másodszor ment tönkre -
viszont sajnos elkövettem azt a hibát, hogy tüzetesebben csak a kolléga távozása után néztem át a cserélt készüléket.

Képek itt.

Már mikor elővette láttam, hogy valami nem oké, de gondoltam nem lehet annyira vészes, meg ellenőrzik ők rendesen ezeket.
Holnap hívom vissza a szervizes úriembert...

#gapgate

(#24298) MaCS_70 válasza #18001664 (#24224) üzenetére


MaCS_70
félisten

Nyugodtan lemeríthető 0%-ra az akku, az elektronika biztonságos szinten húzza meg azt a 0%-os szintet. Az akkunak olyankor még van "tartaléka" hová merülni.
Viszont nem szabad magára hagyni, mert az önkisülés valóban káros tartományba viheti.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#24299) zack


zack
nagyúr

6.0 frissítés ütemezése

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#24300) handrash válasza Kelecar (#24297) üzenetére


handrash
őstag

Ez csúnya!

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.