Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:43:27

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note 4 Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23201) F_Gergely


F_Gergely
őstag

5 napja van meg a telefon de egyre jobban imadom. Hihetetlen milyen megoldasai vannak, ma az osztott kepernyot kezdtem el hasznalni. Egyszeruen zsenialis!
Abban kernek majd segitseget, hogy a fenykepeim illetve az adataimat hogy tudom vedeni? Pl email fiokjaimat hogy tudom ugy levedni hogy mas ne tudja elolvasni a leveleimet?

(#23202) Zsolaf válasza F_Gergely (#23201) üzenetére


Zsolaf
addikt

Én az ujjlenyomat olvasót használom, az is zseniális, Eleinte macerás de ha megszokod semmit nem érnek el a telefonon, sőt gépre dugtam addig az sem mutat semmit míg ki nem oldod az ujjaddal.

(#23203) Moralespg válasza dancsuri (#23146) üzenetére


Moralespg
tag

dancsuri -ment privát üzenet.

Samsung Galaxy s8 +Samsung gear s3

(#23204) apaszka válasza F_Gergely (#23201) üzenetére


apaszka
veterán

Töltsd lee az áruházból ezt az appot.
Amit akarsz azt raksz bele és ujjlenyomat védelmet ad a programjaidnak.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#23205) Zsolaf válasza apaszka (#23204) üzenetére


Zsolaf
addikt

Nekem a unicredit app is használja alapból.

(#23206) handrash válasza apaszka (#23204) üzenetére


handrash
őstag

Ez jó, ez tetszik!
Köszi!

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#23207) hdekakas


hdekakas
senior tag

Hol lehet megnézni az akku üzemidejét? :U
Az akkumulátor használhatnál minden van, csak a legutolsó töltés óta eltelt idő nem. :F

(#23208) F_Gergely válasza apaszka (#23204) üzenetére


F_Gergely
őstag

Nagy jo progi koszi :)

(#23209) DeathAdder válasza F_Gergely (#23208) üzenetére


DeathAdder
veterán

Apró buktató benne, hogyha letörlöd az appot akkor már ujjlenyomat nélkül is megnyithatók a programok :N

(#23210) Szakiii válasza DeathAdder (#23209) üzenetére


Szakiii
addikt

A törléshez nem kéri először az ujjlenyomatot?

(#23211) Szakiii válasza DeathAdder (#23209) üzenetére


Szakiii
addikt

Egyébként nekem egyetlen fájó pont az ujjlenyomat olvasó ebben a telóban, ha kapott volna egy kicsit értelmesebb megoldást akkor semmibe se tudnék belekötni, engem még az se zavart volna ha külön helyen csak pöcccccre menjen, ez a megoldás viszont eléggé szenvedős, megyeget de nagyon gyenge szerintem :) (nem a szoftveres része)

(#23212) dekan0v válasza Szakiii (#23211) üzenetére


dekan0v
tag

Nyílván a mostani modellekhez képest lassúcska. Ugye csúsztatni kell, a friss modellekben meg csak érinteni. De amikor belerakták bizony újdonság volt a Note szériában. Egyébként meg bőven használható, kicsit szokni kell meg tanulni, nem olyan rossz az.

(#23213) Dealer95 válasza dekan0v (#23212) üzenetére


Dealer95
őstag

Szertintem rossz hogy csak fentről lefelé húzással erzékeli.
Nekem pl a tok miatt lehetetlen így használni. Max lentről felfelé tudnám az ujjam végighúzni rajta de azt ugye nem tudja :(

(#23214) BeastMode válasza dekan0v (#23212) üzenetére


BeastMode
őstag

Szerintem sem rossz a Note 4 ujjlenyomat olvasója.
A mostani megoldások már persze gyorsabbak és egyszerűbbek, de akkor még csak ez volt a Samsung tudománya.
Megfelelő konfigurálás után nekem 99 százalékos pontossággal felismerte, Spigen Neo Hybrid és S-View tokban is:)

(#23215) DeathAdder válasza Szakiii (#23210) üzenetére


DeathAdder
veterán

Hát ez az, hogy sajnos nem kéri törlésnél, pedig úgy lenne az igazi :F vagyis ha kicsit kompetensebb személy kezébe kerül aki kíváncsi a dolgaidra, akkor csak le kell törölnie az appot az alkalmazásokból. Viszont ha a képernyőfeloldást állítod ujjlenyomatra akkor már nem tudom hogy kutathatna bárki is a telódban (szerintem sehogy) :)

Képernyőfeloldásra én sem használom rendszeresen, mert ahhoz nem elég jó a hatásfoka, de én rootolva vagyok és úgy állítottam be, hogy ne kérje az ujjlenyomatot ha otthon vagyok, illetve egy-két olyan helyen ahol napi rendszerességgel megfordulok.

Bár nemrégen egy üzletben nagyon kiakadtam, amikor valamit gyorsan ki kellett számolni és egy fenéért nem tudtam feloldani, de összességében én is használom, és a webes bejelentkezésre is nagyon hasznos :K

Ugyan nem tudom a note 5/s6 -nál mennyire forrta ki magát, de lényegesen jobban tetszik az a módszer, mint ez a húzós :)

(#23216) kazanka válasza DeathAdder (#23215) üzenetére


kazanka
őstag

Az S6 edge+ tökéletes 10/10

(#23217) Rabidsnail


Rabidsnail
senior tag

"F" verzió 5.1.1 alá,megbízható root kellene. Találtam néhányat,de olyan kellene,amit már sikerrel próbáltatok. Köszi!

[ Szerkesztve ]

Samsung galaxy Note 4 (N910f) Root, MM 6.0.1 "Ember embernek farkasa!"

(#23218) #97246720 válasza Rabidsnail (#23217) üzenetére


#97246720
törölt tag

knox barát root nincs note4-re...

(#23219) Rabidsnail válasza #97246720 (#23218) üzenetére


Rabidsnail
senior tag

Az én knoxomnak már izomláza van a sok ugrástól. Ez a része nem gond,csak ne csináljon zizit az IMEI környékén.

[ Szerkesztve ]

Samsung galaxy Note 4 (N910f) Root, MM 6.0.1 "Ember embernek farkasa!"

(#23220) dancsuri válasza Rabidsnail (#23219) üzenetére


dancsuri
veterán

Kernel_5.1.1_stock_to_root

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#23221) Rabidsnail válasza dancsuri (#23220) üzenetére


Rabidsnail
senior tag

Köszi! Kell hozzá custom recovery?

Samsung galaxy Note 4 (N910f) Root, MM 6.0.1 "Ember embernek farkasa!"

(#23222) dancsuri válasza Rabidsnail (#23221) üzenetére


dancsuri
veterán

igen

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#23223) apaszka válasza Dealer95 (#23213) üzenetére


apaszka
veterán

Lentről felfelé is működik! :K Úgy regisztrál!

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#23224) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Sziasztok! Lenne egy egyszeű kérdésem: Ha Odinnal rakok fel egy hivatalos rom-ot, akkor a Knox változik 0-ról? Ki kell menteni az Efs mappát ekkor is? Vagy ugyan annyi kockázattal jár csa mint ha kies-el frissítenék? Galaxy A7-em van, de az a topik nem nagyon pörög, nyilván sok különbség nincs az alapvető dolgok között, amiket fent említettem.. :R

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#23225) BeastMode válasza Ferenczi Áko (#23224) üzenetére


BeastMode
őstag

Nyugodtan felrakhatsz Odinnal bármilyen hivatalos Samsung ROM-ot, nem ugrasztja a KNOX-ot:)
Én bármikor csináltam, nem mentettem EFS mappát, nem volt belőle sose problémám. Mondjuk fő a biztonság:)

[ Szerkesztve ]

(#23226) apaszka válasza Ferenczi Áko (#23224) üzenetére


apaszka
veterán

Efs mappa mentés root ot kíván!
Az ugraszt!

Viszont
ODINos hivatalos ROM nem ugraszt semmi garancia vesztéssel járó számlálót!

ROOT viszont ugraszt minden formában!

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#23227) evooo válasza DeathAdder (#23215) üzenetére


evooo
aktív tag

Konkrétan a beállításokhoz is lehet rendelni ujjlenyomatot, úgy nem lehet törölni sem.

(#23228) Ferenczi Áko válasza apaszka (#23226) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Köszönöm mindenkinek! Downgrade-elni is lehet egyébként Odinnal?

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#23229) apaszka válasza Ferenczi Áko (#23228) üzenetére


apaszka
veterán

Nagyon úgy néz ki,hogy 4.4.4 re is! Keress rá de én úgy emlékszem.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#23230) nggabi válasza apaszka (#23229) üzenetére


nggabi
nagyúr

A7et nem ajánlott, sztem tégla lesz mint az a5.

efs-t nem kell menteni, qualcomm snapdragon ;)

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#23231) b.bela1 válasza Ferenczi Áko (#23224) üzenetére


b.bela1
őstag

Nem írtad, hogy független, vagy szolgáltatós a teló.
Nem mindegy.
A bármilyen hivatalos rom felrakása csak szolgáltatósra igaz.
Függetlennél hivatalossal is elmehet a csc, ha nem vigyázol. Nem akkora gáz mint a knox, de elvileg garinál beleköthetnek.
Csak a teljesség kedvéért szólok.

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#23232) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Búcsúzom én is, visszatérek a nexus vonalra az való nekem :)
Picit sajnáltam eladni, de lesz még note-m ebben biztos vagyok.

Béke veletek :R

(#23233) Ferenczi Áko válasza b.bela1 (#23231) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Független! Egyébként sikerült, köszönöm! Sajnos a mi telefonunk fórumában páratlan pangás van..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#23234) b.bela1 válasza Ferenczi Áko (#23233) üzenetére


b.bela1
őstag

Akkor gyári visszaállítást semmiképpen sem csinálj, csak ha majd visszateszed a honos romot. Más buktató nincs.

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#23235) bari012 válasza b.bela1 (#23234) üzenetére


bari012
tag

Sziasztok!
Jelenleg egy I9506-os S4-em van.
Gondolkozom az s6-ban és a note 4-ben. Egy kissé tartok a méretétől, de a kijelző ideje miatt inkább az utóbbihoz húz a szívem. Arra kérnélek benneteket, hogy erősítsetek meg, hogy jól döntök, ha a Note-ot választom :)
Köszönöm :R

Neharagudj b.bela1, nem válaszként akartam.

[ Szerkesztve ]

(#23236) Száguldo válasza bari012 (#23235) üzenetére


Száguldo
aktív tag

Ha a méretet megszokod akkor nagyon tetszeni fog. :K

(#23237) SX Wave válasza bari012 (#23235) üzenetére


SX Wave
aktív tag

Ha fontos a bővíthetőség, akku csere lehetőség és látsz fantáziát a cerka használatában, akkor egyértelmű... és igen is, számít a méret :D

[ Szerkesztve ]

Nem azért nem játszol, mert megöregedtél. Azért öregedtél meg, mert elfelejtettél játszani. 5110 > 3210 > 3310 > 3330 > ME45 > 3100 > SX1 > 6233 > E51 > Wave II > XPERIA mini pro > SIII > Note 3 > Note 4 > S7 > Note 8 [Gear S3 Frontier] > Note 9 8/512GB [GW4 esim] / Tab S7+ 5G > S22 Ultra 12/512GB

(#23238) Kleroo


Kleroo
veterán

Méret.....én már annyira megszoktam az 5.7-et, hogy igazán jöhetne 6collal a N6. :)

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#23239) laverdadb


laverdadb
tag

Hat gyerekek, amiota 5.1.1-en vagyok (COH4 egyenlore), ki akarom dobni a telefonom a kukaba. A halozatkezeles borzalmas, folyamatosan ki be kell kapcsolnom a mobildatat, hogy legyen netem. Az ujjlenyomatolvaso szarakszik, fagyaszt mindent. Lassan ebred fel a telo stb. Ilyen trehany munkat vegezni enny ido elteltevel... Lehet jon a COI4 de kezdem erezni, hogy el akarom adni a telot...

[ Szerkesztve ]

(#23240) kazanka válasza laverdadb (#23239) üzenetére


kazanka
őstag

Miért nem próbálod meg a házhozjövős szervízt?

(#23241) Parallaxis válasza laverdadb (#23239) üzenetére


Parallaxis
addikt

Csinálj egy factory resetet, amit írsz nem jellemző az 5.1.1-re, valószínű valami más alkalmazás kavar be nálad.

(#23242) laverdadb válasza kazanka (#23240) üzenetére


laverdadb
tag

Én Franciaországban vettem, csak 1 év garim van. Meg szerintem ez szoftveres nem telohiba.

Igen fogok csinalni factory resetet, csak egyszeruen egyenlore nem volt idom ra.

(#23243) Yager01


Yager01
senior tag

Note 4 helyett minőségi kétkártyás készülék....? Szerintetek mi jöhetne szóba?

[ Szerkesztve ]

(#23244) MaCS_70 válasza Yager01 (#23243) üzenetére


MaCS_70
félisten

Ezen már én is sokat vacilláltam, de érdemi alternatívát nem leltem.
A One+2 kifejezetten jónak tűnik -- persze bizonyos hiányosságokkal, pl. toll hiánya, gyengébb kamera, NFC-t és Qi-t, SD-t sem látok benne, illetve nincs hozzá S-View tok. De dual SIM-es...

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#23245) Yager01 válasza MaCS_70 (#23244) üzenetére


Yager01
senior tag

Ezen agyalok én is. Jövő héten ha sikerül megnézek egyet. Csak az a gondom hogy rá kéne fizetni. Meg a samu garancia verhetetlen.

(#23246) BeastMode válasza Yager01 (#23245) üzenetére


BeastMode
őstag

Oneplus Two-ra cserélnéd a Note 4-et úgy, hogy rá kéne fizetned?
Még 1:1-be oké, de szerintem nem ér annyit a Oneplus Two.

(#23247) WiZARD válasza laverdadb (#23239) üzenetére


WiZARD
addikt

Nekem coi4-el is nonstop szopás a hálózatkezelése, és csak mobiladat ki-bekapcsolása segít időlegesen.
Bár nekem 5.1.1 előtt is ez volt soxor.

Volt már pár androidos telefonom, ennyire szar még egyik se volt. Bár az is lehet, hogy amiatt voltak jobbak, hogy custom romot használtam világ életemben, itt meg gari miatt, ezzel a gyárival kell szopni. (nem tudom ezen a hibán custom rom javítana-e)

Köv telefonnak nem hiszem hogy samsungot akarnék.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#23248) F_Gergely


F_Gergely
őstag

Sracok ki milyen tokot hasznal? Csak gyari tok erdekel. Rendeltem egy gumiboritasu samu tokot, de szemezek a teljesen bor wallet tokkal is, mert ahol meg kell jelenni ott a gumi tok nem jatszik. Hasznal valaki ilyet? Van valami ledes tok is, meg olyan ami kisablakos szinten bor. Ezek nem annyira szimaptikusak, nem tudom milyen benne hasznalni a telefont.
Koszi az infokat :)

(#23249) balazs0102 válasza laverdadb (#23242) üzenetére


balazs0102
senior tag

De amikor az olvasható itt rengeteg embertől hogy milyen jó lett az 5.1.1 akkor nem jut eszedbe hogy valami csak nálad nem stimmel? Én odinnal raktam fel utána bekapcsolt a telefon, láttam hogy valami dolgok megmaradtak a régi rendszerből ezért azonnal csináltam egy FC-t. Ezerszer jobb a telefon mint 5.0.1el.

(#23250) Mikulásbá válasza F_Gergely (#23248) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Én ilyet használok,mióta meg van a Note 4,teljesen védi+benne a vezeték nélküli töltés is.A kis ablak is teljesen testre szabható,még a háttere is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.