Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:43:27

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note 4 Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23701) dancsuri


dancsuri
veterán

COI3-hoz egy rootolt kernel

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#23702) Misi1980 válasza apaszka (#23700) üzenetére


Misi1980
senior tag

Köszönöm! :R

(#23703) joekajoeka


joekajoeka
tag

Sziasztok,
Szeretnek uj telot venni, Note 4 es az LG G4 kozott kell dontsek.
Az volna a kerdesem aki itt tobb ideje hasznallja a note 4-et annak az amoled el kezdett beegni?, gondolok itt ertesitesi savra vagy a billyntyuzet gombokra.
Ilyen problema nem volna a G4-el, de valahogy a note 4 szerintem jobban megeri az arat, es 1 ev mulva vagy akar masfel ev mulva konnyeben el lehet adni.

(#23704) Száguldo válasza joekajoeka (#23703) üzenetére


Száguldo
aktív tag

Extrém használat kell a beégéshez és ha beég a Samsung gariban cseréli tehát nem gond akkor sem.

(#23705) handrash válasza joekajoeka (#23703) üzenetére


handrash
őstag

Note-al, note3-al is tapasztaltam de mindkettőt garanciában kicserélték.

Száguldo: amennyiben napi pár óra navigáció már extrémnek számít. :)

[ Szerkesztve ]

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#23706) Misi1980 válasza joekajoeka (#23703) üzenetére


Misi1980
senior tag

Az LG és más gyártó LCD kijelzőjénél a ragasztó sárgul.A G2,G3-nál ez probléma volt szerintem a G4 sem lesz kivétel,persze ezt is cseréli az LG garanciában.Az amoled beég az LCD sárgul meg ki tudja mit csinál.Elég jó mind a két telefon ahhoz hogy könnyedén el lehessen adni pláne 1-év múlva.

[ Szerkesztve ]

(#23707) apaszka válasza handrash (#23705) üzenetére


apaszka
veterán

Waze lovag vagyok. Nincs beégve! És max fényerőn van majdnem ! A kocsiban automatán nappal, éjjel manual, fél felett!

Ez már nem az s2 kijelzője, mi könnyen beég. Már az S3 at is hetekig kellett járatni max fényerőn, hogy beégjen!
Ez egyre javult, itt már nincs gond vele.

Az LG-t nem szapulom, mert megígértem. Pedig volt nekem is három.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#23708) joekajoeka


joekajoeka
tag

Ne is emlegessetek az LG-it es a sarga kijelzot.
3 hete vettemm egy G Flex 2-ot es a dobozbol kiveve sarga foltos volt a kijelzo!
Olyan volt mintha a kicsi kinai rea pisilt volna mielott ossze rakta volna a kijelzot :D
Vissza is kuldtem azonnal, inkabb szurke hatteren latszott de mihelyt eszre vettem zavart nagyon.
Ugy gondolom a note4 tobb mint egy simma okos telefon az s pen miatt, sosem volt note-om de szeretnem hasznalli az s pent, ezert gondolkozm a note 4-en.

[ Szerkesztve ]

(#23709) handrash válasza apaszka (#23707) üzenetére


handrash
őstag

Szerinted én mi vagyok? :)

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#23710) joekajoeka


joekajoeka
tag

Melyiket erdemes megvenni a 910C vagy a 910F -et?
a 910F az szolgalltatotol de fuggetlen lenne, a 910C az fuggetlen de kb 100 euroval dragabb is.
Nehez a dontes ...

(#23711) Dealer95 válasza joekajoeka (#23710) üzenetére


Dealer95
őstag

Mindegy melyiket veszed. :)
+100€-t nem ér meg a C.

(#23712) b.bela1 válasza apaszka (#23692) üzenetére


b.bela1
őstag

Hát nézegetem az 5-öt.
De!
Úgy látom, hogy az igazi jó teló, az 4 lenne. Notesz5 rendszerrel. Ha lenne egy stabilan, jól működő intgrált 5-ös cucc 4-re, lehet hogy feldobnám a garit.

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#23713) F_Gergely válasza b.bela1 (#23712) üzenetére


F_Gergely
őstag

Nekem az 5-ből a vezetéknélküli gyorstöltés kéne meg az alsó hangszóró :))

(#23714) #18001664 válasza b.bela1 (#23712) üzenetére


#18001664
törölt tag

Kyubival semmi gond...egyszer sem indult még újra, fagyás sem volt, nem úgy mint gyàri rendszerrel!

(#23715) dancsuri válasza #18001664 (#23714) üzenetére


dancsuri
veterán

:K

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#23716) gyuri81 válasza apaszka (#23707) üzenetére


gyuri81
veterán

Pedig könnyen beégnek ezek a kijelzők, akárki akármit mond. A note -on elég sokáig negyed(!)fényerőn volt, az utóbbi időben, automatán van. Ha megnézem teszt programmal a kék szint, halványan, de látszik az állapotsáv. Valóban sokat fejlődtek a kijelzők, de csak ebben az évben! Meg kell nézni egy S6-os vagy akár egy A5 kijelző fehér színét, fényerejét. Elbújhat mellette egy note 3 vagy 4. Sajnos...

(#23717) kali válasza gyuri81 (#23716) üzenetére


kali
legenda

nem mindegy, hogy milyen képernyőmódban nézed, alapvetőn a note 4 tökéletesen színhelyes, illetve nem az idén, hanem pont, hogy tavaly, a note 4 esetén volt igazán fejlődés a korábbiakhoz képest; link (érdemes elolvasni a hivatkozott displaymate írást is!)
nem marad el másik két említett telefon mellett, sőt!
én hiába néztem bármilyen módon a 10 hónapos note 4 kijelzőjét - eladás előtt -, semmi beégés nem volt rajta, pedig sokat használtam, bár többnyire alacsony fényerőn, a maximumon vagy annak közelében csak ritkán ment.

[ Szerkesztve ]

(#23718) hackeeeee válasza apaszka (#23698) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Volt ilyen menü, csak más volt a neve.

Töltődik OTA-n az update.. ~84MB.

Véleményem szubjektív...

(#23719) hackeeeee válasza hackeeeee (#23718) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Véleményem szubjektív...

(#23720) tomi613 válasza hackeeeee (#23719) üzenetére


tomi613
aktív tag

Hatékony memóriakezeléssel... aha, amióta frissítettem több ramot zabál. Hard reset után sincs változás. Pedig most még eddig csak kevés programot raktam vissza.

[ Szerkesztve ]

※ Samsung Galaxy S21 Ultra 5G (SM-G998B) Android 14 ESIM※

(#23721) hackeeeee válasza tomi613 (#23720) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nálam eddig jobbnak tűnik.

Fut az FB app, messenger, exchange levelezés, stb, és ~1,6-1,7GB-nél megáll.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#23722) Zsolaf válasza hackeeeee (#23721) üzenetére


Zsolaf
addikt

Ki van fizetve a ram hagy egye :DDD , viszont az akku fogyasztás sokkal jobb nálam.

[ Szerkesztve ]

(#23723) dancsuri


dancsuri
veterán

Felhekkelték az Androidra is a 3D Touchot
Megérkezett az Androidot futtató iPhone

[ Szerkesztve ]

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#23724) hackeeeee válasza Zsolaf (#23722) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Erről még nem tudok nyilatkozni.. Pár nap múlva kiderül.

Véleményem szubjektív...

(#23725) #18001664 válasza dancsuri (#23723) üzenetére


#18001664
törölt tag

Mennyi megrepedt touch screen lesz ebből XD

(#23726) apaszka válasza hackeeeee (#23719) üzenetére


apaszka
veterán

Ez javulás?

Igazából nics baj vele, most néztem rá először mióta fenn van .

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#23727) MaCS_70 válasza tomi613 (#23720) üzenetére


MaCS_70
félisten

Ha több RAM-ot zabál, akkor jobb a teljesítmény, nemde? Az üres RAM nem sokat hoz a konyhára...

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#23728) tomi613 válasza MaCS_70 (#23727) üzenetére


tomi613
aktív tag

Remélem így lesz. Amúgy a sebességgel nincs baj.

※ Samsung Galaxy S21 Ultra 5G (SM-G998B) Android 14 ESIM※

(#23729) #97246720 válasza F_Gergely (#23603) üzenetére


#97246720
törölt tag

Nos...csalásért nem fog tudni feljelenteni mivel bizonyítani nem tudja,mivel nem vagy hivatalos kereskedő így mint magán ember nem vagy köteles garanciát vállalni az eladott termékre kivéve ha eladást vagy cserét követően 1-2 órán belül jelzi a hibát a vevő,mert ekkor még azért illik visszavenni...továbbá ha megfelelően tájékoztatva volt hogy nincs már rá garancia (semmilyen!) így reklamációnak helye nincs,a vásárlással/cserével ő ezt tudomásul vette!, az interneten vásárolt garancia nélküli termékek egy zsákbamacska,ez tény...ha zaklat a vásárló,te élhetsz a feljelentés jogával,de úgy is ő fogja megszívni,az eladásra nem fog tudni a polisz mit mondani,adás-vételi gondolom nincs,így úgy tekint rá mint ha meg sem történt volna az eladás/vásárlás...de zaklatásért megütheti a bokáját a vásárló

(#23730) F_Gergely válasza #97246720 (#23729) üzenetére


F_Gergely
őstag

Ma talalkozom vele es visszaveszem. Mar a fel forumot bemocskolta velem, nekem meg ennyit nem er... cserebe koteleztem hogy nyilvanosan kerjen bocsanatot es tisztazza a nevem. Mindezt egy olyan felhasznalotol aki rendelkezik kb 50 hsz-el es rangja sincs. Szemben velem aki jopar eve tag es .... Mindegy, ezt most benyelem eloszor es utoljara. Most lesz egy telefonom amit arulhatok alkatresznek. O meg kitudja mit csinalt vele 1 hetig amig nala volt. De persze en vagyok a csalo... Reszemrol lezartam a dolgot.

(#23731) balazs0102


balazs0102
senior tag

Sziasztok!

Az normális hogy a phone info azt írja hogy a csc verzióm az COH3 a többi négy (bootloader, stb)pedig COH4?

(#23732) #97246720 válasza balazs0102 (#23731) üzenetére


#97246720
törölt tag

persze, normális...attól hogy a szoftver frissült, az nem jelenti azt hogy hogy a CSC-ben lévő dolgok is frissültek(pl.:szolgáltatós appok és/vagy régióra vonatkozó beállítások)

(#23733) Misi1980 válasza F_Gergely (#23730) üzenetére


Misi1980
senior tag

Én elég sokszór adok-veszek telefonokat de még nem futottam bele szerencsére ilyen baromba mint Te.Részvétem...Az biztos hogy személyessen eljön valaki a telefont megvenni és ki is próbálja,megnézegeti és 1 nap után reklamál hogy ez meg az a baja biztos hogy elhajtom(mindíg úgy hírdetek hogy 100%-ban az van a hírdetésben ami valós így senkit sem ér meglepetés és így korrekt).A feljelentéses fenyegetés meg szerintem blöff.Ha csak beköszönsz egy átlag ügyvédnek már az 10.000ft. és még nem csinált semmit.Polgáriperben évekig küzdeni és ha nem neki van igaza akkor fizethet keményen.Lehet hogy leejtette vagy odavágta valahova és azért ment tönkre a kijelző.Ha eladáskor jó volt akkor nincs miről beszélni.Én biztos hogy nem venném vissza akár mit csinál.Ha nemvolt olyan adásvételi aláírva amiben válalsz garanciát akkor mehet a p-ba.Próbálta volna meg egy telefonkereskedőnél ezt eljátszani,biztos hogy pofánröhögik és pont lesza...k hogy mi a baja a kijelzőnek.

[ Szerkesztve ]

(#23734) S e t h válasza F_Gergely (#23730) üzenetére


S e t h
nagyúr

Még csak azt sem tudod, hogy nincs-e gsm boltos ismerőse, akivel vmit kicseréltek benne, bármennyire is megbonthatatlannak tűnő a konstrukció, vagy éppen rootolta és eltolt vmit.
Az lesz szép kumite ha te is találsz már rajta ott és akkor olyan elváltozásokat, amelyek nem voltak.
De még mindig jobb mintha egy nappal később jönnél rá miért is akarta annyira gyorsan törölni az adásvételt.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#23735) laverdadb


laverdadb
tag

Kérdés: Root nelkul lehet cserelni a CSC kódot?

(#23736) hackeeeee válasza MaCS_70 (#23727) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát, ez nézőpont kérdése..

Havernak nem rég hoztunk egy 2013-as Nexus 5-t, már Android 6.0 volt rajta. Telepítette store-ból az alkalmazásokat a teló, plusz állítgattam, próbálgattam, eközben ~300MB ramot használt, a 2GB-ből.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#23737) #97246720 válasza laverdadb (#23735) üzenetére


#97246720
törölt tag

multi-csc(egy romban több csc kód található) esetében nem lehet, single csc esetében csak másik csc csomagot kell felrakni(hidden.img.ext4 és cache.img.ext4), csak vigyázni kell mert elképzelhető hogy csere után gyári beállítást csinál....

(#23738) Rabidsnail


Rabidsnail
senior tag

Ez a Kyubi V3 nagyon szupi! Köszi Dancsuri!!

Samsung galaxy Note 4 (N910f) Root, MM 6.0.1 "Ember embernek farkasa!"

(#23739) BKon


BKon
csendes tag

Na erre mondjatok vmit??? Egy este alatt 58%-ról 24-re... Folyamatos ébrenlét... Miért? Ötlet? Ezt csinálja napok óta, van pl h 28%ról 4% majd 0 és kikapcsol...? Van megoldás szerintetek?

[ Szerkesztve ]

(#23740) F_Gergely válasza BKon (#23739) üzenetére


F_Gergely
őstag

Inditsd ujra a telefont, valszeg valami berakadt. Nem lehet hogy wifin kersztul dolgozik valamelyik app? Akkumlatorhasznalat mit mondd?

(#23741) apaszka válasza F_Gergely (#23730) üzenetére


apaszka
veterán

Én nem venném vissza!

Én futtában vettem a telóm, és amint haza értem jeleztem neki az átverést.
Az volt az utolsó, hogy elérhető volt az almás csávó!
A garancia papiron már az én neven szerepelt. Az üzlet elhajtott a picsába így benyeltem. 35000 forintos játékom volt, hogy valóban orvoshoz kellett rohanni a gyerekkel és nem volt idő még sim-et sem bele rakni...
Persze ha belebotlok a csávóba nem fogok szólni, hanem...... Megjegyeztem a képét, és tudom hova jár....

De ez más eset mint a tied, nálad a vevő a kocsog.
A vaterát hasonló eset miatt hagytam ott!
Eladtam egy új márkás tészta készítő gépet, ami elektromos, és kisüzemi.
Két hét után fenyegetett, hogy nem jó , nem lehet használni.....
Mondtam utalom a pénzt előre, és adja fel.
Megjött!
Össze barmolva, beszáradva a tészta...
És mindennek után, kiderült pár lagzit és menüztetést megoldott ingyen. Csak erre kellett !

Szóval soha többé vakera, ott erre csak hümmögtek, menjek polgári perre vele.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#23742) theBigFace válasza joekajoeka (#23703) üzenetére


theBigFace
tag

Szia ha nem használod huzamosan 100% fenyerőn nem ég be nekem már lassan 5 hónapja van meg 3. Hónapba be égett az ertesítési sáv meg a billentyűzet de nem vészes csak teljesen kék felületen jön elő és nem tűnik fel úgy. Jó "kis" telefon ez semmi bajom nincs vele csak OTA-n nem enged nekem frissíteni :D

Szerk.: hozzáteszem nem zavar ODIN-nal is lehet frissíteni

[ Szerkesztve ]

A50 (A505FN)

(#23743) S e t h válasza BKon (#23739) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ebből nem látszik mi zabálta az aksit, de gondolom wi-fin keresztül is pofázhatott, kommunikálsz éjjel, hogy be van kapcsolva?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#23744) BKon válasza S e t h (#23743) üzenetére


BKon
csendes tag

Azt írja az intelligens kezelő, hogy minden program átlagosan használja az akksit kikapcsolt kijelzőnél... :( ez megy egy hete lassan... Ilyen intenzív ébrenlét még eddig nem volt.

(#23745) S e t h válasza BKon (#23744) üzenetére


S e t h
nagyúr

Aksi statisztika kellene, az intelligens kezelő kb semmire sem jó.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#23746) BKon válasza S e t h (#23745) üzenetére


BKon
csendes tag

Semmi különös nem látszik, mégis 15% akksiesés kb 1,5 óra alatt

[ Szerkesztve ]

(#23747) F_Gergely válasza BKon (#23746) üzenetére


F_Gergely
őstag

Kapcsold ki a wifit de elotte inditsd ujra. Valami pedig ebren tartja a telefont tehat dolgozik. Nem raktal fel valami programot?

(#23748) #18001664 válasza Rabidsnail (#23738) üzenetére


#18001664
törölt tag

Én is nagy örömmel használom! :) Nekem felment közben az Xposed keretrendszer is, Wanam modullal.

(#23749) MaCS_70 válasza #97246720 (#23729) üzenetére


MaCS_70
félisten

Olvass vissza, kérlek, mielőtt hülyeségeket beszélsz!

Egyéb kikötés hiányában a magánszemély eladót is 6 hónap szavatosság terheli -- ami ugyan nem garancia, de pontosan a reklamáció jelentőségét jelenti, pontosan azért, hogy az ilyen ügyletek ne legyenek zsákbamacskák.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#23750) Misi1980


Misi1980
senior tag

Nektek mit ír ki a telefonotok ha 4g-n van?A párom LG3-a ha egymás mellett álunk akkor neki 4g-t jelez nekem vagy H vagy H+.Ugyan annál szolgáltatónál vagyunk egyforma előfizetésünk van.Ma cseréltettem simkártyát 4g-re a szolgáltatómnál.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.