Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:43:27

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note 4 Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10001) S e t h válasza haligali72 (#9999) üzenetére


S e t h
nagyúr

Mai napig megvan az n95-öm, időnként használom is, nagy szerelem volt.
Ami utána még padlóra vitt az a note 2 volt, de az is inkább azért, mert 4.3-ról váltottam 5.5-re.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#10002) haligali72 válasza S e t h (#10001) üzenetére


haligali72
aktív tag

Takashi

örülök hogy azért még van aki a jót is meglátja :C

(#10003) b.bela1 válasza Takashi (#10000) üzenetére


b.bela1
őstag

Notesz3 volt nekem ilyen tokban. Nem sokáig. Olyan könnyen benyomódtak a gombok zsebben, hogy a teló észrevétlenül csinált mindenféle dolgokat.
Szép, meg minden de ezért sufniba került.
Most egy spigen capsule szolgál. Ennél ez a gond nem áll fenn. Teljes kontrol, teljes védelem.

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#10004) dancsuri


dancsuri
veterán

Traffi Hunter

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#10005) Mikulásbá válasza Takashi (#10000) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Ilyenem is van,de ez csak a gyári hátlapos Note 4-re megy fel.
A Spigennek annyira csúszik az oldala,mindig féltem,hogy leejtem a telót.

[ Szerkesztve ]

(#10006) b.bela1


b.bela1
őstag

Hopp! Megugrott a 10000 hozzászólás.
:))

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#10007) S e t h válasza dancsuri (#10004) üzenetére


S e t h
nagyúr

Dictus

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#10008) b.bela1


b.bela1
őstag

Nagy vitákban pici játék. :)
Lollisoknál a verziószám alatt rejtett játékon, aki hármat csinál, ma bajnok lehet!
:))

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#10009) haligali72 válasza S e t h (#10007) üzenetére


haligali72
aktív tag

+1 :K

[ Szerkesztve ]

(#10010) Takashi válasza Mikulásbá (#10005) üzenetére


Takashi
aktív tag

Ugyanez a Spigen? És azt mondod, csúszós az oldala? Hát nem örülök, mert pont azon agyatlam, hogy megrendelem, de így kell egy B terv... :))

[ Szerkesztve ]

七転八起

(#10011) #18001664 válasza Takashi (#10010) üzenetére


#18001664
törölt tag

Nekem Spigen Tough Armor van ( piros ) és nem tartom csúszósnak, függ attól is, hogy kinek mennyire izzad a tenyere, vagy milyen módon fogja. A gombok gumisak, ott úgyis megtapad, mind a 4 sarka szintén gumis, ráadásul az ütésvédelem miatt a sarkok picit kintebb vannak.
Van egy teljesen új, fóliába csomagolt szürke példányom is. Ha nem viszi el haverom magának, akkor lehet eladó lesz.

(#10012) Mikulásbá válasza #18001664 (#10011) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Simán ha letettem valami vízszintes helyre,az oldalát fogod meg,ha fel akarod venni.Na ez csúszós,pedig nem vagyok izzadós fajta.

(#10013) #18001664 válasza Mikulásbá (#10012) üzenetére


#18001664
törölt tag

Nekem nem a teljes oldala ér le pl. az asztalra, van egy "megtörés" a hátlap és az oldala közt. Én rutinosan onnan emelem már fel, így nem csúszik ki a kezemből. Lehet ezt most nem sikerült érthetően leírnom... :D

(#10014) Mikulásbá válasza #18001664 (#10013) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Értem,tudom milyen.

(#10015) DeathAdder válasza hanti (#9944) üzenetére


DeathAdder
veterán

Bárhol nézem, sehol nem engedi hogy húzásra tegyem :(

(#10016) hanti válasza DeathAdder (#10015) üzenetére


hanti
senior tag

Többször kipróbáltam és simán enged váltani, nem tudom mi lehet nálad. Nem tiltottál valamit le?

[ Szerkesztve ]

(#10017) kali válasza DeathAdder (#10015) üzenetére


kali
legenda

beállíthattál valami titkosítást vagy extra védelemet, ami miatt nem engedi a húzás és a nincs opciót, amikhez nem kell semmit sem megadni.

(#10018) Takashi válasza kali (#10017) üzenetére


Takashi
aktív tag

Tuti, hogy valami ilyesmi lesz, mert a képet megnézve nem csak a húzást nem engedi a gép, hanem azt sem, hogy ne legyen semmi beállítva.

七転八起

(#10019) Bagoly81


Bagoly81
aktív tag

most így reggel egy kisebb kronológiát írnék, a samsung frissítésével kapcsolatban ami az én személyes emlékeimből áll össze

szóval samsung tulajként eddig galaxy s 1,2,3 note 2,3,4 telefonokat használtam 1-2 kisebb kitérővel de végül a samunál kötöttem eddig ki de nem a márka szeretett miatt, de ezt most hagyjuk, én a frissítésre gondolok

régen sokkal jobb volt ez tény az ugrott be így ma reggel , hogy állandóan mindig van valamilyen kifogás mért csúsznak hónapokat, de már za s3 tól talán folyamatosan kifogásolnak valamit hogy mért jön olyan sokára a rom aztán ha megjön úgyis egy kalap fos lesz nemhiába van az a hatalmas méretű romolgatás

szóval konklúzió pedig az hogy át vagyunk baszva :D szerintem a samú csak simán nem tudja frissíteni azt a töménytelen menyiségű mobiltelefonmodell áradatot amit kiadott az utóbbi időben, aztán össze vissza hazudgál hogy mért késnek..

(#10020) norbi93 válasza DeathAdder (#10015) üzenetére


norbi93
senior tag

nincs telepítve esetleg valami certificate? mondjuk vpn-hez. Nálam amikor fel volt telepítve, akkor nem engedte a húzást és a "semmit".

(#10021) DeathAdder válasza hanti (#10016) üzenetére


DeathAdder
veterán

Hát eskü fogalmam nincs, most néztem át mindent menüről menüre, de semmit nem találtam, illetve annyira hidegen hagy az egész biztonság meg titkosítás dolog, hogy biztos vagyok benne hogy soha nem állítgattam semmi hasonlót (az ujjlenyomatos feloldást is csak poénból használtam, és nem mert féltem az adataimat)

(#10020) norbi93 - abból kiindulva hogy fogalmam nincs mi ez, így nem tudok róla :D
Viszont ugyanezeket az appokkat használtam eddig is, és ugyanezeket a beállításokat és mindig húzás-al oldottam fel a képernyőt :U

Azt hiszem ebből délután romolás lesz, rá nem jövök mi okozhatja ezt :(((

(#10022) norbi93 válasza DeathAdder (#10021) üzenetére


norbi93
senior tag

Beállítások/biztonság/ megbízható hitelesítő adatokon belül a felhasználói részen nincs semmi? Ha nincs akkor nincs tippem :(

(#10023) DeathAdder válasza norbi93 (#10022) üzenetére


DeathAdder
veterán

Semmi nincs :(
Mindegy eldöntöttem, romolás lesz belőle, úgyis régóta akarok már customra menni, csak lusta voltam eddig :D

(#10024) #18001664 válasza DeathAdder (#10023) üzenetére


#18001664
törölt tag

Miért nem mész be egy szervízbe? Biztos segítenek...

(#10025) leslien válasza #18001664 (#10024) üzenetére


leslien
nagyúr

főleg a Váci ut i Samsung nál ;] sztem még Note 4 sem láttak...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#10026) #18001664 válasza leslien (#10025) üzenetére


#18001664
törölt tag

... és a házhoz hívós emberke? :D

(#10027) leslien válasza #18001664 (#10026) üzenetére


leslien
nagyúr

te frankón kihívnád emiatt? neki amúgy sincs gari aszem..

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#10028) DeathAdder válasza #18001664 (#10024) üzenetére


DeathAdder
veterán

Egyrészt garim sincs, másrészt ilyen piti dolog miatt azért nem megyek szervizbe :N
Minden bizonnyal már egy gyári visszaállítás is helyrehozná ezt, na de majd délután kiderül :)

(#10029) #18001664 válasza leslien (#10027) üzenetére


#18001664
törölt tag

Én nem, biztos HR-t csinálnék...de ha olyan ember tapasztalna ilyet, aki nem lát bele a dolgokba az úgyis szervízbe vinné!

(#10030) #18001664 válasza DeathAdder (#10028) üzenetére


#18001664
törölt tag

Így érthető. :)

(#10031) ferrari0819


ferrari0819
tag

Ti milyen kijelzővédőt használtok milyet érdemes venni? Kicsit utána néztem és kettőt találtam ami szóba jöhet. Az egyik egy gyári samu az extreme digitálnál [link] a másik pedig a speedshopnál [link]

[ Szerkesztve ]

(#10032) HorviGabi válasza ferrari0819 (#10031) üzenetére


HorviGabi
aktív tag

Én a gyárit ajánlom, mióta megvettem a telefont az van rajta. Kisebb mint a kijelző,úgy értem hogy a kijelző lekerekített sarkait nem éri el, így fel sem válhat. Nagyon jó minőségű,tökéletesen átlátható,semmit nem ront a képminőségen. Ráadásul 2 db-os,és a hozzá adott törlökendő is minőségi darab. Viszont amit belinkeltél attól olcsóbban is meglehet venni.

(#10033) ferrari0819 válasza HorviGabi (#10032) üzenetére


ferrari0819
tag

Köszi és tudnál linket adni hogy hol érdemes megnézni? :)

(#10034) HorviGabi válasza ferrari0819 (#10033) üzenetére


HorviGabi
aktív tag

Tessék. Nincs mit!
http://www.gigatel.hu/shop/menu/60/Samsung/Galaxy+Note+4.+%28SM-N910C%29/G48840-kepernyovedo-folia-torlokendovel-2-db-os-clear-et-fn910cteg-samsung-galaxy-note-4-sm-n910c

(#10035) zsombor22 válasza ferrari0819 (#10031) üzenetére


zsombor22
aktív tag

Évek óta ezt a márkát használom és tökéletes van benne egy fényes és egy matt ami új lenyomat mentes.

Asus Rog Strix Z790-F Gaming Wifi,I9-13900KS,Arctic LF III 420 A-RGB,G.SKILL Trident Z5 RGB 96 DDR5 6400MHz,Zotac 4090 Trinity OC ,2db Samsung 970 EVO Plus 2TB,Corsair HX1200 80+ platinum,Cosmos C700P,Keychron Q1,Q2,Q5, Razer Mamba Elite Logitech G305,G402,G502,Samsung Odyssey G7 240Hz

(#10036) S e t h válasza zsombor22 (#10035) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én is ezt használom, nem tudok róla rosszat mondani.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#10037) DeathAdder válasza DeathAdder (#10028) üzenetére


DeathAdder
veterán

Elég volt egy újra romolás, ahogy számítottam is :)

folyt itt ,zack -
Nem kínzom magam tovább custom romokkal, nincs kedvem kísérletezgetni napokig hogy melyiknek nincs baja. Annyi a rom mint a szemét fogalmam nincs melyik a jó, beszélni nem lehet róla senkivel, sweet-et feltettem, az állandóan feldobott gp services, térkép etc.. appokat hogy leállnak már a nyelvválasztásnál, oké erre találtam megoldást de ha alapból ilyen problémák vannak a rendszer használata előtt akkor hagyom is inkább...
Ketané megint nagyon tetszik, különösen hogy van teljes képernyős hívókép, és rohadt gyors tényleg, de itt sincs valami rendben. rom manager és reboot után 200+ appal csinált valamit, mintha futtatókörnyezetet váltana (5.0.1-en :U), a visszaállított appjaim fele FC-zik, és valami samsungos hibaüzenet ugrál fel állandóan.
Egyes romoknál van xposed, de az is vagy lassít, vagy esetenként bootloppol, úgyhogy inkább megkímélem magam ettől....

Semmi kedvem itt egyedüliként hosszú órákat eltölteni hogy minden hülye romot feltegyek, beszélni itt nem lehet róla senkivel rajtad kívül, úgyhogy megyek vissza gyári lengyelre, azt majd jól megrootolom és kipucolom aztán hozzá se nyúlok amíg el nem adom :P
CM-ből meg azóta sincs semmi :(((
Szóval rohadt boldog vagyok, most tölthetem le sammobileról a 15 kb/s-vel a lengyel romot, az odintól meg egyenesen rosszul vagyok :(

Én maradnék a helyedben lengyelen :R

(#10038) dancsuri


dancsuri
veterán

amig várjuk a lollit, egy kis érdekesség [link]

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#10039) hanti válasza dancsuri (#10038) üzenetére


hanti
senior tag

Egy ilyen pert a Samsung már jogerősen megnyert, csak az elnöki vétó mentette meg az Applet.

(#10040) guriga1234 válasza DiamondBack (#9989) üzenetére


guriga1234
addikt

"a Note 4.4.4 KitKaten mutatkozik be, de még idén érkezhet az új főverzió" - az érkezik és az érkezhet között lényeges különbség van. Ha azt írták volna, hogy érkezik, akkor jogos lenne a felháborodás. De így nem.

[ Szerkesztve ]

(#10041) S e t h


S e t h
nagyúr

Két kérdés.
Gyári fényképezőben van-e lehetőség beállítani, hogy a vaku folyamatosan világítson? (gyanítom nem)
Hol lehet beállítani, hogy érintésre fényképezzen, illetőleg ez kikapcsoljon? Korábban beállítottam, de elég zavaró, hogy variálnék a fókusszal, de mindig kép lesz a vége, sajnos most nem találom ezt a lehetőséget.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#10042) S e t h válasza guriga1234 (#10040) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ki lett elemezve, hogy miért érzik sokan csalódásnak, ha nem csak kötekedni járnál ide, akkor talán észrevetted volna.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#10043) kali válasza S e t h (#10041) üzenetére


kali
legenda

- nem látok ilyen opciót, csak olyat, hogy minden esetben vakuzzon.
- kamera -> fogaskerék -> 3 pötty -> második sorban a második ikon; fénykép készítése (érintésre)

(#10044) S e t h válasza kali (#10043) üzenetére


S e t h
nagyúr

Köszönöm szépen.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#10045) energy4ever


energy4ever
addikt

Ma vettem egy note 4-et. Loli meg nincsen ra? Kitkat-ra azt irja, hogy a legfrissebb...

(#10046) S e t h válasza energy4ever (#10045) üzenetére


S e t h
nagyúr

De van.
Lengyel Exynos.
Német Snapdragon.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#10047) kali válasza energy4ever (#10045) üzenetére


kali
legenda

nincs, kivéve ha a c-s a megfelelő lengyel, az f-es pedig a német identitású, mert azokra már van 5.0.1 firmware verzió.
lassú voltam, de a zene mindenek felett! :)

[ Szerkesztve ]

(#10048) dancsuri válasza DeathAdder (#10037) üzenetére


dancsuri
veterán

én most ezt a romot használom, ezzel a kernellel
csak az xposed hiányzik

[ Szerkesztve ]

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#10049) sbazsi válasza kali (#9993) üzenetére


sbazsi
veterán

Mai nap eredménye:
kb 15 perc telefon.
3 perc skype videfon
15 óra -> 31%
de szinte alig piszkáltam.
És ennek ellenére mégis 21% a kijelző.
Android 17%
Android rendszer 12%
Cella 7%
készenlét 4%
stb...

érzésre messze nem piszkáltam annyit a telefont, mint tegnap... :U
viszont ma du bekapcsoltam a lépésszámlálót :B

(#10050) DeathAdder válasza dancsuri (#10048) üzenetére


DeathAdder
veterán

Nem off ez, hogy offold :)
Inkább erről kellene témázni nem a fóliákról, meg tokokról :P

Én jól elvagyok most lengyelen, 119 cuccot jegeltem titaniumban, biztos lehetne még sok mindent de nem mindet tudom hogy mi, és azokat nem szívesen piszkálom.. :N
Brutál gyors tényleg, élmény használni, van értelme tehát kipucolni és gondolom az akkuval is kezesebb lesz.

F-en egyébként érzel különbséget sebességben a gyárihoz képest?
én félek hogy xposed-el belassulna picit, ez az ami eddig jellemző volt rá :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.