Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:43:27

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note 4 Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6001) ΞΔGLΞ válasza guriga1234 (#6000) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Nem mondod, hogy sárgát jelent. Én Kanadában élek (a párom kanadai) most éppen itthon vagyok a szüleimnél. Perfekt beszélem az angolt és a franciát a magyar mellett. Senki nem beszélt itt arról, hogy hallás tanulható, ezen csak te lovagolsz és kezdem úgy érezni, hogy olyanba próbálsz belefolyni, amihez közöd nincs.

Tényleg close, mert regényt tudnék írni, arról, hogy mi a hangzás lényege.
Na, szép napot!

(#6002) guriga1234 válasza zack (#5998) üzenetére


guriga1234
addikt

1. nyilván egy teljesen süket ember alkalmatlan lenne hangmérnöknek, mint egy kéz nélküli kőműves. De az is, akinek a hallása fogyatékos.
2. ordas nagy hülyeség? Szerintem pattanj le a fellegekből a szürke valóságba. Attól, hogy állandóan értelmetlenül drága eszközökkel dobálózol, s azt próbálod fitogtatni, hogy mennyi mindent engedhetsz meg magadnak, nem leszel különb ember, maximum nevetségesen tudálékos. Látatlanban is elhiheted, hogy anyagilag jobban el vagyok eresztve, mint te, mégsem verem itt a mellem, mint te.
3. csak akkor szólok hozzá, ha annak értelmét is látom, nem locsogok fölöslegesen, mint pl. te.

Majd szólok, ha tanácsot kérek tőled, de ez egyáltalán nem valószínű.

(#6003) pivot válasza guriga1234 (#6000) üzenetére


pivot
csendes tag

Igazad van, de a helyesírás (bár az én szememet is bántja) nem eme fórum témája, ám ha mindenképp tanítani akarsz, arra ott az "off topic" jelölőnégyzet, hogy csak az olvassa aki nagyon akarja
...ááá, látom megtaláltad...
Egyébként tök jó hogy így szétoffoljuk a topicot, csak hogy legyen mit visszaolvasni... áááá

[ Szerkesztve ]

''A program az a software, ami az adatokat hibaüzenetekké konvertálja.''

(#6004) guriga1234 válasza ΞΔGLΞ (#6001) üzenetére


guriga1234
addikt

Csak nehogy azt próbáld meg bemesélni, hogy attól, hogy Kanadában élsz, meg állítólag hangmérnök vagy, attól neked jobb a hallásod, mint annak, aki nem hangmérnök és nem Kanadában él. Amúgy meg nem ártana a magyart is perfekt megtanulni...
Hogy nekem mihez van közöm és mihez nem, azt nem te döntöd el.

(#6005) Memmaao válasza guriga1234 (#6002) üzenetére


Memmaao
addikt

Hagyjuk már a grammar nazi hozzászólásokat!

Ajánlott olvasmány

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#6006) patoga


patoga
tag

A maláj és orosz F-es telóra kinnt a nyalóka Sammobilon.

(#6007) leslien


leslien
nagyúr

örülök h ilyen fasza telonk van h nincs hiba .... annak is jó füle van mindenkinek...
S5 -re sorba dobálja ki 5.0 t...

patoga te miről beszélsz :U

S5 frimwares

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#6008) S e t h válasza ΞΔGLΞ (#5999) üzenetére


S e t h
nagyúr

Le van tiltva rengeteg amúgy háttérben futó alkalmazás, energiatakarékos üzemmód ON, fényerő levéve.Ezzel nekem 6,5-7 óra stabilan megvan, ha még olvasok is, akkor hét óra felett.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#6009) gabesz839 válasza Próféta (#5988) üzenetére


gabesz839
senior tag

Üdv. Ezek szerint nem. 1 éve kaptam az LG g2-hez 30 giga ajándékot két évre, amiből még csak egy járt le. Dropboxon nekem már volt, igaz csak az alap ingyenes két giga és erre jött rá a 30. Amikor a note4-en beléptem jött is az email. Viszont ott azt irta hogy upsz, már egy telefon be van jelentkezve. Szóval csak egy regisztrációhoz egy akciós tárhely tartozhat.

Egy dolog biztos, mégpedig az, hogy semmi sem biztos. Vagyis nem biztos, hogy semmi se biztos.

(#6010) ΞΔGLΞ válasza Memmaao (#6005) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Jah, én voltam a "dick", hogy zabáltattam itt egyáltalán.. :DDD

Szóval, érdekelne, hogy mi a véleményetek az akkuidőről? Kinél, hogy alakul?

(#6008) S e t h

Leírnád, hogy melyek ezek az alkalmazások?

[ Szerkesztve ]

(#6011) S e t h válasza ΞΔGLΞ (#6010) üzenetére


S e t h
nagyúr

Hát az nem lenne egyszerű , mert van egy rakás, igazából amit abszolút nem használok és csak a samu dobta rá, merő szívjóságból.
Mára nem ígérem, mert rohanok el itthonról, de holnapra esetleg sort kerítek rá és leírom miket tiltottam.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#6012) zack válasza guriga1234 (#6002) üzenetére


zack
nagyúr

Már megint összekevered a dolgokat. Nem értem, hogy jön ide ki milyen anyagi helyzetben van. :U De ha már itt tartunk, büszke vagyok arra a kevésre ami van. Ahogy arra is hogy igazgató vagyok, és nem azért mert apuci a cégtulajdonos. A legnagyobb kincseim egyébként sem köthetőek anyagi helyzethez (a párom és a 11 hónapos kisfiam).
Nem kell verni a melled, senki sem teszi, de jelenleg ilyen látatlanban bemondott az én f@szom a nagyobb és ehhez hasonló megjegyzések tőled, igen megmosolyogtatnak. :B
Amit írtam összeget, nem azért tettem, mert nekem ilyen van és kérkedjek vele, és nem is azért, mert ha ezt szeretném nem tudnám megvenni, csak azt akartam szemléltetni, hogy mobilisan is elérhető az otthoni szint, csak sokszoros áron. Van akinek erre szüksége van, van akinek nincs.

Az pedig, hogy ki locsog össze-vissza, és ki a szakmaibb, majd döntse el a topik. :B

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#6013) ΞΔGLΞ válasza S e t h (#6011) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Ok. Köszi! :R

(#6014) patoga válasza leslien (#6007) üzenetére


patoga
tag

Bocs beneztem, ugy latszik meg mindig a szilveszter hatasa alatt vagyok. :-)

(#6015) Próféta válasza ForRedGlory (#5990) üzenetére


Próféta
tag

Szóval akkor azt pl. nem lehet megcsinálni, hogy márciusban csinálok egy factory resetet, aztán bejelentkezek a dropbox kliensbe és megkapom az újabb 50 gigát, mert már az előző lejárt a fiókomra?

ForRedGlory, Szpisti, gabesz839 :R :R :R

Seth: én is hálás lennék egy "mit kell/érdemes letiltani a jobb akkuidőért" listáért.

[ Szerkesztve ]

(#6016) mycso válasza Próféta (#6015) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Nálam nem működik.
Annó még s2 vagy s3-hoz kaptam 50GB-ot, azóta már lejárt és volt közbe vagy 4-5 telefon, amire járt volna az 50GB. Soha többet nem írta hozzá az accomhoz.
Nyilván ha új email-el regisztrálok, akkor arra megkapom az 50-et, de nem fogok 5-6 mailcímmel szórakozni.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#6017) ForRedGlory válasza Próféta (#6015) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ahogy mycso is irta, sajnos nem. Muszaj uj email cimmel regisztralni a dropboxon. :(

(#6018) leslien válasza ForRedGlory (#6017) üzenetére


leslien
nagyúr

hétfőn beszaladok vmelyik samu szervizbe hátlap miatt aztán dobom az infót...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#6019) Risard válasza S e t h (#6011) üzenetére


Risard
aktív tag

Sziasztok! Most tervezem egy ilyen készülék vásárlását! Segítség vélemény kellene!
Akkuidő engem is érdekelne hogy kb mit bír!
Esetleg valami tok a telóhoz? Fólia?
S kinek mi a véleménye! Akinek ilyenje van megvan e elégedve vele vagy ha nem mit venne ha tehetné!
Segítséget előre is köszi!

(#6020) leslien válasza Risard (#6019) üzenetére


leslien
nagyúr

nekem f van, piszok jó telo. ha van manitud akkor vedd meg...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#6021) nikilauda válasza Risard (#6019) üzenetére


nikilauda
senior tag

Ha a méret és az Android nem hátrány, akkor nem kapsz jobbat szerintem.

(#6022) kali válasza Risard (#6019) üzenetére


kali
legenda

szia,

a (leg)jobbak közé tartozik akkumulátoros üzemidő tekintetében a note 4, a többi már felhasználó és használati mód (beállítások, fényerő, használt szolgáltatások és alkalmazások, hálózati mód...stb.) függvénye, hogy milyen beállításokkal és mire van használva, illetve úgy mennyit bír, ezért mindenki eltérő értékeket tud(na) csak írni, és a sok közül az egyik - vagy több is - fedné a tiédet, mert te is közel úgy használnád.
tok és fólia passz, nem használok a telefonhoz, de visszaolvasva írtak több típust is, illetve ahogy telik az idő, egyre nagyobb választék lesz, mert a készülék megjelenésekor elég szűkös volt a kínálat.
elégedett vagyok a készülékkel, hosszas gondolkodás és megfontolás után döntöttem mellette és nem bántam meg.
előtte iphone 5s volt, lehetett volna utána 6 vagy 6 plus, de akár z3/z3c, meg sok másmilyen gyártójú/típusú készülék is a kalapban volt, de összességében a note 4 kívánta meg a legkevesebb kompromisszumot, ha a saját elvárásaimat összevetettem, így lett ez és jó döntésnek bizonyult.

(#6023) gabesz839 válasza Próféta (#6015) üzenetére


gabesz839
senior tag

Üdv. A resetnek szerintem semmi köze hozzá mivel azt a dropboxra kapod. Én akkukimélőnek automatelt használok.

Egy dolog biztos, mégpedig az, hogy semmi sem biztos. Vagyis nem biztos, hogy semmi se biztos.

(#6024) MaCS_70 válasza Risard (#6019) üzenetére


MaCS_70
félisten

Egy hete van meg, egy Note 2-t váltott le -- maximáisan elégedett vagyok vele.

Az akkut 90%-ra töltve megvan a két napos üzemidő, úgy, hogy olyan 30% körül kezdem újra tölteni -- mostanában persze nincs olyan sok telefonálás.

Eddig tartottama flip-tokoktól, de az S-View-val nagyon bejött, igazán praktikus és elegáns megoldásnak tartom, pláne, hogy Qi-töltést is tud, amit vettem. (Csak cseréljék ki a töltőlapot egy csendesebbre, mert a Nilkin mellett nem lehet aludni...)

Üdv: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#6025) Próféta válasza mycso (#6016) üzenetére


Próféta
tag

Hát ez kellemetlen. :(
Már egész belaktam a dropboxot (92%).

(#6026) Szpisti válasza patoga (#6006) üzenetére


Szpisti
addikt

S5-re tényleg jövögetnek kifelé, de Note 4-re nem...

(#6027) siralywarez


siralywarez
csendes tag

Sziasztok!

Egy ideje olvasom a fórumot, mert le szeretném cserélni a jelenlegi (S3) telómat, mert nagyon durva, hogy egy annak idején 130ezer forintos telón fél percet kell várnom, hogy telefonálni tudjak, annyira lassú, persze tudom már 2éves...de az 1Gb memória nagyon kevés már... Szemezek a Note 4-el, és remélem megéri az árát, nem lesz ez is 2év múlva gyenge, ahogy látom ezek a telók jobban tartják az árukat. Látom vannak érdekes hozzászólások, és nem azért vennék ilyen telót, mert megtehetem, és nem is az arcom megnövelésére, hanem, hogy pár évig kiszolgálja az igényeimet, mert szinte mindent a telón csinálok. Most 160e-ért lehetne megvenni a T-től, de ez nem kis pénz egy telefonért!

Üdv: Sirály

Sirály

(#6028) leslien válasza siralywarez (#6027) üzenetére


leslien
nagyúr

sajnos a boldogságnak ára van... ;)

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#6029) Kelecar


Kelecar
aktív tag

Másnak is megáll a youtube-on videózás közben a kép és a számláló és csak a hang megy tovább? A csúszka megmozdításával helyrejön, de kb 2 percenként ismétli, elég zavaró. Factory reset után jött elő, youtube frissítéseinek újratelepítése már megvolt..

(#6030) leslien válasza Kelecar (#6029) üzenetére


leslien
nagyúr

sajnos igen nekem kb 5 perc nél jön elő . akkor átállítom a felbontást és megy tovább...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#6031) sea válasza siralywarez (#6027) üzenetére


sea
tag

Hát ez a fél perces várakozás a telefonálásra azért nem természetszerű. Nem járnál persze rosszul egy Note 4-el S3 után, de ha csak emiatt váltanál esetleg előtte csinálj egy teljes resetet, hátha elhárul a hiba.

[ Szerkesztve ]

(#6032) apaszka válasza siralywarez (#6027) üzenetére


apaszka
veterán

Van itthon S3 még használatban! Tök gyors. Igaz én tartom karban az asszonynak!

De a válaszom igen,jól látod a NOTE széria más világ az S-hez képest!
Nem fogod megbánni!

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#6033) MY2K


MY2K
aktív tag

Letöltöttem egy UHD Demo.ts fájlt de nem igazán találok olyan lejátszót ami megfelelően kezelné (darabos, szaggatott a lejátszás). Esetleg külön fel kell rakni a H.265 kodecet?

Telefon, TV, Internet, Mobilnet - Rendelés, bekötés egy helyen. Keress pü-be!

(#6034) darkarthur válasza MY2K (#6033) üzenetére


darkarthur
senior tag

Nekem eddig csak akkor fordult elő ilyesmi, ha engedtem neki másolásnál konvertálni a tartalmat.

Más:

Használ valaki háromlábú mobil állványt? Szeretnék venni a noteszhez, de anyni féle fajta van. Van valakinek valami jó tippje? Köszi!

Samsung S23 Ultra 5G

(#6035) apaszka válasza darkarthur (#6034) üzenetére


apaszka
veterán

Havernak ilyen van kb! Azt mondja nagyon jó! 1020 Nokiához használja!

[link] Neki mágneses alul!

Valami ilyen!

(#6036) mycso

Még belefért a szerkesztésbe! :W :DD Bocsánat! Hülye vagyok!

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#6036) mycso válasza apaszka (#6035) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Na de milyen?
Én annó ILYET vettem még az S3-hoz, mindjárt meg is nézem, hogy a note belefér-e. Ez csak ilyen játszós miniállvány.

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#6037) leslien


leslien
nagyúr

note 4 cm 12 szépen szaladgál rajta, csak kár h nexus 6 lesz belőle mert semmi extra nincs...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#6038) wiERHcSc


wiERHcSc
tag

MX Player-t használok, de van, hogy kifagy a telóval készített videók lejátszása közben. Tudtok ajánlani valami használható videólejátszót?

(#6039) kali válasza MY2K (#6033) üzenetére


kali
legenda

melyiket töltötted le?
amennyiben publikus, úgy kipróbálnám.

wiERHcSc; a gyári nem jó? azzal nincs probléma.

[ Szerkesztve ]

(#6040) Dude8 válasza wiERHcSc (#6038) üzenetére


Dude8
tag

Szia!

Én VLC-t használok mindenre, egyetlen "hibája", hogy az S-pent folyamatosan érzékeli a keresősáv :)

"In God we trust, all others we monitor!"

(#6041) MY2K válasza kali (#6039) üzenetére


MY2K
aktív tag

vlc, mx player

Telefon, TV, Internet, Mobilnet - Rendelés, bekötés egy helyen. Keress pü-be!

(#6042) Kelecar válasza leslien (#6037) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Hú de zavart az a muslinca a kijelzőn :D

(#6043) kali válasza MY2K (#6041) üzenetére


kali
legenda

a videó állományra gondoltam, hogy az melyik, megpróbálnám lejátszani, meg ránéznék a paramétereire.

(#6044) MY2K válasza kali (#6043) üzenetére


MY2K
aktív tag

Ezt próbáltam.

Telefon, TV, Internet, Mobilnet - Rendelés, bekötés egy helyen. Keress pü-be!

(#6045) darkarthur válasza Kelecar (#6042) üzenetére


darkarthur
senior tag

Nem csak téged! :DDD

Samsung S23 Ultra 5G

(#6046) kali válasza MY2K (#6044) üzenetére


kali
legenda

köszi, letöltöm és kipróbálom.
elég lassacskán jön le, de ráér...

[ Szerkesztve ]

(#6047) ttamas válasza wiERHcSc (#6038) üzenetére


ttamas
tag

Androidra Samu saját lejátszója, Pc-re Mediaplayer Classics.

(#6048) MY2K válasza kali (#6046) üzenetére


MY2K
aktív tag

úgy gondolom, hogy a HEVC codec hiánya okozza az akadozást mert h264-gyel tömörítettek röccenés nélkül mennek.

Telefon, TV, Internet, Mobilnet - Rendelés, bekötés egy helyen. Keress pü-be!

(#6049) leslien válasza wiERHcSc (#6038) üzenetére


leslien
nagyúr

dekóder H/W pipa van ?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#6050) leslien válasza leslien (#6049) üzenetére


leslien
nagyúr

mx player DTS codec innen
Note 4 > Arm v7-Neon

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.