Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:43:27

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note 4 Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23751) F_Gergely válasza Misi1980 (#23750) üzenetére


F_Gergely
őstag

Ha 4G-n van akkor 4G-t ir ki. A H az lassabb mint a 4G tehat nem ugyan az. A sorrend adatforgalomnal E majd 3G majd H/H+ majd 4G.

(#23752) Szpisti válasza F_Gergely (#23751) üzenetére


Szpisti
addikt

Nekem LTE-t ír ki. :DDD

Misi1980: Át van állítva a Hálózati mód "LTE/WCDMA/GSM"-re?
(Beállítások/További hálózatok/Mobilhálózatok/Hálózati mód)

[ Szerkesztve ]

(#23753) wacek068


wacek068
tag

Sziasztok!
Lehetséges, hogy ez év áprilisában, tehát nagyjából fél éve, a T-ből valaki kártyafüggetlen Note 4-et
tudott egy összegben vásárolni?
Elmondása szerint minden mókolás nélkül, vodás kártyával használja, mondjuk 70-es számot hívtam!
Ha holnap megnézem, mire figyeljek különösen?
A Samsung Phone Info-val kezdek, ott azért sok minden kiderül! Pl Knox status, ami ugye a gari miatt fontos lehet!
Köszi a segítséget! :)

A semmitől, a kevés is sokkal több!!! Már van 41 piros pöttyöm!!!! Szerintem megbízható vagyok! Ha nem írok vissza azonnal, valószínű vezetek,csak olvasni tudok, de pótolni fogom!

(#23754) F_Gergely válasza wacek068 (#23753) üzenetére


F_Gergely
őstag

Miert ne fizethette volna ki? En is egyosszegben vettem. Nekem is mas a hivomszamom mint a szolgatatom mivel szamhordozassal vittem a jelenlegi szolgaltatomhoz. Tehat ez aemmit nem jelent. Sot olyat is lehet hogy megveszed szolgaltatonal es helybol fuggetlenul kered. Mindent lehet csak a tenyezoktol fugg. Phone info neki es kiderul minden. Bar ennilyen telefont nem vennek csak ujonnan, mert a garival lehetnek problemaid.

(#23752) Szpisti
Gondolom T-mobilos vagy, Telenornal nem tudom mit ir ki. Vodanal 4G-t ir ki.

[ Szerkesztve ]

(#23755) Misi1980 válasza Szpisti (#23752) üzenetére


Misi1980
senior tag

Igen át van állítva és akkor sem írja ki a 4g-t.Német független rom van a telón,összefüggésben lehet vele hogy nincs 4g-m?

(#23756) kali válasza wacek068 (#23753) üzenetére


kali
legenda

szia,

kérj számlát is - minden oldalát, ha több is van, mert sokan azzal trükköznek, hogy csak az elsőt adják/mutatják, amin a teljes összeg van, de a többit, ami a részleteket...stb. tartalmazza, már nem - a jótállási jegy mellé, abból minden kiderül.
alapesetben még a listaáras, előfizetés nélküli note 4-ek is függők a t-nél, de domino és előfizetés nélküli vásárlás esetén 15 e ft ellenében feloldják a hálózati korlátozást.
a 70-es szám még lehet telekomos (hordozott), ezt viszont tudod ellenőrizni; *126*06701234567# és hívás, erre már dobja is az infót a szolgáltató.
igaz, amely számot hívtál, az a sim kártya bármilyen telefonban lehetett attól függetlenül is, ha valóban vodafone telefonszám.

(#23757) hackeeeee válasza Szpisti (#23752) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

CSC-től függ, hogy 4G-t vagy LTE-t ír. Ha 4G-t ír, akkor az állapot alatt ugyan úgy LTE szerepel.

Véleményem szubjektív...

(#23758) kazanka válasza wacek068 (#23753) üzenetére


kazanka
őstag

Természetesen lehet. A verseny miatt általában az első szériákat még nem kódolják le a szolgáltatók.Nekem is volt nem egy olyan Vodafonos telefonom,ami független volt gyárilag,és hallottam hogy a T-nél sem ritkaság,csak nem reklámozzák,sokszor csak akkor derül ki ha egy idegen sim kártyát belepróbálsz.

(#23759) F_Gergely válasza kazanka (#23758) üzenetére


F_Gergely
őstag

+1

(#23760) kali válasza kazanka (#23758) üzenetére


kali
legenda

egy ősszel megjelent telefonból áprilisban első széria?
amúgy note 4-ből nem kaptak értékesítésre(!) függetlent, már az első széria is hálózati korlátos volt, meg úgy általában minden aktuális samsung (csúcs)telefon egy ideje, kivétel majd lent.
a telekom reklámozza egy ideje, ha független egy készülék, mert forgalmaz olyat is; link

[ Szerkesztve ]

(#23761) hackeeeee válasza kali (#23760) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Amúgy belelehet csúszni.. Volt/van a Telekomnál olyan, hogy bizonyos készülékből csak függetlenül van Náluk készleten is..

Persze ugye van amelyikből ez megkülönböztetésre kerül, pl. a Note 4-nél C/F, de pl. volt Náluk olyan Sony modell is, ami csak függetlenül volt eleve Náluk kínálatban.

Véleményem szubjektív...

(#23762) kazanka válasza kali (#23760) üzenetére


kazanka
őstag

Amit írtam azt tapasztalatból írtam.Nem egy ismerősömnek van T-s és Vodafonos gyári független F-es telefonja.Nekem személy szerint C-s volt

(#23763) kali válasza hackeeeee (#23761) üzenetére


kali
legenda

bele, de nem a note 4 esetén.

kazanka; nem a hasamra ütöttem és úgy írtam.
a vodás passz, arról nincs infóm, de a t-s esetén az van, amit írtam.
a felkiáltójel nem véletlen, bizonyos csatornán hozzá lehet ott is jutni függetlenhez, de nem normál, bármilyen konstrukciós vásárlás kapcsán.
amúgy meg nézzen/nézessen utána a tulaj imei alapján, úgy hamar kiderül, hogy mi a helyzet.

[ Szerkesztve ]

(#23765) wacek068


wacek068
tag

Köszi a válaszokat,alaposan átnézem majd!
Bár az utolsó hívás után, jött már az időhúzás, a nem is tudom biztosan, stb..... :(
Áhhh, nem lesz nekem holnap telefonom....

A semmitől, a kevés is sokkal több!!! Már van 41 piros pöttyöm!!!! Szerintem megbízható vagyok! Ha nem írok vissza azonnal, valószínű vezetek,csak olvasni tudok, de pótolni fogom!

(#23766) F_Gergely válasza wacek068 (#23765) üzenetére


F_Gergely
őstag

Ilyen telefont alapbol nem vennek hasznaltan. Itt meg aztan mar semmit se vennek, de eladni se... vedd meg szolgaltatonal reszletre ha nem tudod egyben kifizetni. Azt pl sehogy nem tudod ellenorizni ha megvonjak a garanciat. Hiaba ad o neked szamlat, garijegyet meg minden szart es mondja garis, beadod szervizbe es visszadobjak hogy nincs ra gari cseszheted es ezt nem tudod ellenorizni.

(#23767) Zsolaf válasza Misi1980 (#23755) üzenetére


Zsolaf
addikt

Szerintem gyári állapot kell neki olyankor kérdezi melyik a szolgáltatód, ha érzékeli a kártyát, nekem a T-s kártya kérdezi és ki kell választani gondolom ilyenkor aktiválja a 4G-t.

[ Szerkesztve ]

(#23768) proper válasza Misi1980 (#23755) üzenetére


proper
őstag

Vodás vagy?
Nekem sem megy a 4g. Még a náluk vett telefonnal sem

(#23769) F_Gergely válasza proper (#23768) üzenetére


F_Gergely
őstag

Azt hiszem a vodanal folyamatosan teszik elerhetove az ugyfeleknek, (nyaron meg csak a redeseknek volt 4G), nem tudom pontosan a datumokat. Vagy lehet hogy olyan tarifacsomagban vagy amihez meg nincs 4G.

(#23770) Moralespg


Moralespg
tag

Screen Off memo már nincs a google play-n?

Samsung Galaxy s8 +Samsung gear s3

(#23771) wacek068 válasza F_Gergely (#23766) üzenetére


wacek068
tag

Azért én nem vagyok ilyen pesszimista!
Előfizetés nem játszik, abból már kinőttem! Meg céges számom van, az ahhoz tartozó teló a lányomnál van!
Nem vagyok kereskedő, de azért már pár telefont adtam-vettem itt az oldalon!
Ezek szerint, szerencsémre gond nélkül!
Olvastam a problémás üzletedről, sajnos van ilyen is!

A semmitől, a kevés is sokkal több!!! Már van 41 piros pöttyöm!!!! Szerintem megbízható vagyok! Ha nem írok vissza azonnal, valószínű vezetek,csak olvasni tudok, de pótolni fogom!

(#23772) Yager01


Yager01
senior tag

Miért nem tudom párosítani az lg tvmmel a telefont. Hiába keresi az app a tv-t nem találja :(

(#23773) b.bela1 válasza Moralespg (#23770) üzenetére


b.bela1
őstag

"Screen off note"
459,74ft.

Szerintem semmi értelme. De ez magán vélemény. :)

[ Szerkesztve ]

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#23774) dancsuri válasza Moralespg (#23770) üzenetére


dancsuri
veterán

kerested máshol is?: Pl. itt

(#23773) b.bela1

[ Szerkesztve ]

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#23775) apaszka válasza dancsuri (#23774) üzenetére


apaszka
veterán

Szeretem, és használom én is!

A cerkához elengedhetetlen , gyors elérhetőség!

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#23776) dancsuri válasza apaszka (#23775) üzenetére


dancsuri
veterán

az a baj, hogy sok olyan vélemény van itt (összességében) ami olyantól származik aki soha nem próbálta. (viszont ismer olyat aki már látott olyat akinek az ismerőse hallott róla) :D

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#23777) F_Gergely válasza dancsuri (#23774) üzenetére


F_Gergely
őstag

Ezt nagyon koszi, azt hittem ilyen csak note5-re van. Nagyon jo progi, nekem nagyon hasznos. Koszi :R

(#23778) bobace válasza F_Gergely (#23769) üzenetére


bobace
őstag

Így van, én 1 hete kaptam az SMS-t, párom tegnap. Szóval folyamatosan osztják.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#23779) dancsuri válasza F_Gergely (#23777) üzenetére


dancsuri
veterán

hát ha még a NOTE 5 portolt romot használnád?

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#23780) F_Gergely válasza dancsuri (#23779) üzenetére


F_Gergely
őstag

Nem romolgatok, sose szerettem egyik telefofonomon se. Jo nekem a gyari rendszer :) de egy note5-re benevezek majd ha lehet nalunk kapni :D

(#23781) Zsolaf


Zsolaf
addikt

Ez mire jó? nem ismerem..

(#23782) b.bela1 válasza dancsuri (#23776) üzenetére


b.bela1
őstag

Nagy tévedés.
Szóval:
A playon lévő, először nem ezen a néven futott. Fórumtárs ezért nem találta. Az általad linkelt pedig nem azonos a playon megtalálhatóval.
Mindegyit próbáltam több alkalommal (az xda-snak minden verzióját).
Viszont sajnos egyik sem működik tökéletesen. Az alkalmazás gyakorlati hasznát illetően odaírtam, hogy " magán vélemény".
Ne keltsünk hangulatot...
Szerintem elég volt pár hete.
Köszönöm.

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#23783) F_Gergely


F_Gergely
őstag

Hasznal valaki vwzeteknelkuli toltest? Erdekelne velemeny/tapasztalat. Arra gondoltam hogy mivel kb 300mAh tolt estere jo lenne, mert kabelen tul gyorsan feltolt es egesz ejszaka feleslegesen toltesen van a telefon.

(#23784) dancsuri válasza Zsolaf (#23781) üzenetére


dancsuri
veterán

mi? :U

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#23785) Zsolaf válasza dancsuri (#23784) üzenetére


Zsolaf
addikt

Amit belinkeltél progi, screen off..

(#23786) dancsuri válasza F_Gergely (#23780) üzenetére


dancsuri
veterán

[link]

(#23785) amuba
Zárt képernyőnél ha előhúzod a cerkát a linkelt kép jelenik meg. felírod amit akarsz, a cerkát visszarakod és a kép ismét sötét (telefon felébresztése nélkül tudsz gyors jegyzetelni)

[ Szerkesztve ]

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#23787) F_Gergely válasza dancsuri (#23786) üzenetére


F_Gergely
őstag

Csak hivatalos forrasbol veszek keszuleket vagy szolgaltato, vagy media markt, edigital, speedshop. Szurkeimportot kihagyom.

(#23788) S e t h válasza dancsuri (#23774) üzenetére


S e t h
nagyúr

Google playen már jobb verzió van fent, ez régi.Persze aki nem akar érte fizetni az használja csak a régit.
Egyébként xda fórumon is megy az adok kapok, ki lopott, ki nem lopott, viszont két verzió is fent van a google playen, egy véleményt olvastam csak olyantól aki mind a kettőt használta és az érdekes módon a lopottnak ítélt, alacsonyabban értékeltet hozta ki jobbnak.

Eredeti.
Screen Off Note

Lopottnak mondott.
Screen off Memo for Note

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#23789) Misi1980 válasza Zsolaf (#23767) üzenetére


Misi1980
senior tag

Nem szeretnék gyári visszaállítást csinálni.

proper:Igen vodás vagyok.A párom kártyájával(aki szintén vodás)megy a 4g így a telefon kizárva hogy nem működik jól.Az én kártyámmal az Ő telefonján sem jön a 4g.Most cseréltem kártyát hát lehet hogy megint kell.

(#23790) Zsolaf válasza Misi1980 (#23789) üzenetére


Zsolaf
addikt

Igy értem, de ha a kártya új az nem lehet a gond, a 4G-t nem a kártya tudja, hanem a csomag. Lányomnak régi sime van és dominóban jön neki a 4G.

(#23791) kazanka válasza dancsuri (#23786) üzenetére


kazanka
őstag

Két f@sza cég különösen az eMag gyári garanciás telefonról még hírből sem hallottak.

(#23792) b.bela1 válasza S e t h (#23788) üzenetére


b.bela1
őstag

És nem hazudott. Én is mindkettőt próbáltam.
Ez valóban jobb.

[ Szerkesztve ]

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#23793) proper válasza Misi1980 (#23789) üzenetére


proper
őstag

valahogy igy vagyok én is

2 hónapja vettem egy 640 lte-t a vodánál és direkt kértem is új simet hozzá nehogy baj legyen
erre nem megy a 4g
2x kértem új kártyát azóta nehogy az legyen a baj, bent a vodánál 2 szegedi boltban is voltam csak vakarják a fejüket hogy miért nem megy, mondták biztos a telefon adjam be garanciába
közben megvettem a note 4-et és ezzel sem megy a 4g
már hívtam az ügyfélszolgálatot is és csak hümmögtek a telefonba hogy mennie kellene pedig
mert az előfizetésemhez jár és be is van kapcsolva és a kártyacsere is megtörtént (többször is)

a vicc hogy a héten meg beadtuk a lumiát garanciába, biztos én leszek a hülye hogy nincs is baja :W
holnap fel is hívom a vodát hogy oldják meg vagy hiszti lesz a vége ;]

(#23794) #97246720 válasza proper (#23793) üzenetére


#97246720
törölt tag

A vicc az hogy a Vodafone bekapcsolta a 4G-t,holott a technika által biztosított sebességest sem tudja, a Vodafone 4g sebessége még a H+ sebesség sem éri el sok helyen,holott reklámozza hogy max.72mbites letöltési sebességel lehet netezni...

Én Telekomos vagyok, max.150Mbittel tudok netezni,150ből átlag 80-110mbit amivel valóban megy is...

(#23795) Misi1980 válasza Zsolaf (#23790) üzenetére


Misi1980
senior tag

Mondjuk ha garantáltan megjavulna attól ha visszaállítom akkor lehet megcsinálnám.Szerintem teszek egy próbát az ügyfélszolgálatnál.

proper:Én csak azért cseréltem most kártyát mert kb.10-11 éves volt és már időszerűnek láttam a cserét.Kaptam egy üzenetet a vodatol hogy igénybe vehetek 4g képes simkártya cserét.

(#23796) zmedve92


zmedve92
újonc

Sziasztok !

Kyubi v3 Romot aki használ lenne egy problémám:

SMS küldésnél ha szeretném felvenni a címzettet ez a hibaüzenet fogad : "A címzettet nem lehet hozzáadni.Nem érvényes a száma."

Az összes kapcsolatnál ezt kapom. Üzenetet fogadni, hívást indítani gond nélkül tudok. Ötletek esetleg ?

(#23797) Rabidsnail válasza zmedve92 (#23796) üzenetére


Rabidsnail
senior tag

Megnéztem. Nekem nincs ilyen gond vele.Viszont,amikor be akarom zárni a gyári böngészőt,megerősítést kér. Ezt ki lehet valahol kapcsolni? Wnam Xposed,Theme menüben ha színt állítok,nem minden esetben változik. Amúgy nagyon ott van ez a rom!

[ Szerkesztve ]

Samsung galaxy Note 4 (N910f) Root, MM 6.0.1 "Ember embernek farkasa!"

(#23798) #18001664 válasza zmedve92 (#23796) üzenetére


#18001664
törölt tag

Nálam ilyen gond nincs, biztos van a kontakthoz érvényes ( +36 ) szám adva? Jártam egyszer így, de rájöttem, hogy az egyik olyan duplikált névre kattintottam ami a Facebookból importált kontakt volt.

(#23799) #06969344 válasza #97246720 (#23794) üzenetére


#06969344
törölt tag

Ez pontosan így van. Egymás mellett teszteltük le a sebességet Budaörsön egy Telekomos készülékkel, és az én Vodásommal. Nálam 12Mbps Le és 0,8Mbps Fel volt, a Telekomos készüléken: 70Mbps Le és 25Mbps Fel... (Mindez egy fedett fém épületben)

[ Szerkesztve ]

(#23800) #18001664 válasza Rabidsnail (#23797) üzenetére


#18001664
törölt tag

Chrome nem szimpibb?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.