Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:43:27

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note 4 Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23001) motoflug válasza kazanka (#23000) üzenetére


motoflug
őstag

Még a másfél éves S4-emhez is jár. Mi ennek a változtatásnak az oka? Pedig nagyon szemeztem ezzel a telefonnal, pont ez lenne az egyik fő érv az LG G4 ellen.

(#23002) kazanka válasza motoflug (#23001) üzenetére


kazanka
őstag

A külföldön vásárolt telefonról beszélünk! A hazai vásárlásnál az október 1 után vásárolt telefonokra nem vonatkozik a házhoz jövős garancia de a futár hozza-viszi azzal nincs gond.Természetesen ez a bolti garanciás gagyikra pl.GSM boltok, eMag meg hasonlók nem vonatkozik.

(#23003) apaszka válasza hdekakas (#22992) üzenetére


apaszka
veterán

Mert tartós fogyasztási cikkre,pl mosógépre annyit adnak.
Ez egy nulla garancia füzet. Sajnos! De hívd fel a samsungot!
Az IMEI/széria szám alapján megfogják mondani neked az igazat.

Kb ennyit- sajnos ez a készülék nem garanciás a samsungnál, vigye meghibásodás estén oda ahol vette!

Ezt én is megjártam, tudom mi lesz.

Nekem Kékbéka cseréltetett alaplapot.
Ha tudod vidd vissza még!
Engem is kissé beázott telefonnal vettek át ami meg is halt hamar.
Embert nem találtam meg,a bolt ahonnan származott megtagadta bajban a garanciát röviden. Persze jó tanuló pénz volt.
Szóval ez az első és utolsó, hogy kéz alól veszek egy napos telefont is. Inkább 40 el többért áfa-s számlával mint a Note3 amat!

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#23004) Dzsuri89 válasza motoflug (#23001) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Alapból az LG 1 év garanciát ad a készülékre, míg a Samsung kettőt, szerintem itt el is dőlt, ha a garancia fontos. :D
Amúgy meg ennél a telefonnál nagyon úgy se tudnak helyben semmit javítani, mindképp beviszik szervizbe vagy cserélik a készüléket. G4-gyel se fogsz mellé, van az ismerősi körömben 2 példány, nagyon jók.
Én mondjuk most a Huawei Nexus 6P-t várom, ha tetszetős lesz amit írnak róla majd a fórumon x idő használat után lehet cserélem a Note 4-et, ha az nem akkor iPhone 6S.
Az a durva, hogy hibátlan a Note 4, de valahogy beleuntam a készülékbe. Nem hoz akkora újításokat, mint a Nexus vonal számomra, mivel Note előtt csak Nexus telefonjaim voltak.

[ Szerkesztve ]

(#23005) motoflug válasza kazanka (#23002) üzenetére


motoflug
őstag

Jah, akkor sorry, félreértettem.

Ez vajon tényleg Samsung garis lehet? Itt most a legolcsóbb gyári(?) garival.

Dzsuri89:
Jelenleg Zenfone2-t nyúzok, ami majdnem tökéletes nekem. A majdnem azonban a kamerán csúszik el, ami nekem a legfontosabb tényező. Így jött képbe a Note 4, LG G4, esetleg G3 vagy G flex 2. S4 van még mellette, a napokban viszi el a futár javíttatni, ezt a szolgáltatást nem nehéz megszokni.

[ Szerkesztve ]

(#23006) #97246720 válasza motoflug (#23005) üzenetére


#97246720
törölt tag

Kizárt...az ilyen gsm boltok által forgalmazott telók 99%a bolti garis

(#23007) kazanka válasza Dzsuri89 (#23004) üzenetére


kazanka
őstag

A Samsung is csak 1 évet ad,csak ad még egyet ha regisztrálsz.Aki nem regisztrálja be a telefonját annak marad az egy év és ez a vásárlók legyalább fele.Az átlag vásárló nem is tud erről a lehetőségről.
Ja még annyit hogy a Nexust majd elintézik az egyszer használatos telefonokat gyártó kiskínai cégek.
Olvass bele a fórumokba,ott nem szoftverhibák vannak mint a mi telefonjainknál hanem kőkeményen hardveresek szóval egy nagy sz@r az összes úgy ahogy van

[ Szerkesztve ]

(#23008) Dzsuri89 válasza motoflug (#23005) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Én nem nagyon szeretek szervizzel találkozni semmilyen formában, de én is ragaszkodom a gyártói garanciához, ha bármi is történik a készülékkel.
Lg G4-et azért elég jó áron be lehet szerezni az Expansystól 1 év gyártói garival, főleg ha még a hardveraprón megtalálod azt az emberkét, akivel ha rendelteted még olcsóbbra jön ki a készülék.

(#23007) kazanka
Tudom, hogy 1+1 év, de csak van annyi esze az embernek, hogy nem hagyja veszni azt az egy évet. :)

[ Szerkesztve ]

(#23009) kali válasza hdekakas (#22992) üzenetére


kali
legenda

magyarországon egy év a kötelező jótállás, a másodikat a samsung adja ráadásnak.
külfölön is megadja, de az esetedben már csak ott érvényesíthető, ahol a készülék vásárolva lett.

kazanka; a szolgáltatóknál vásárolt készülékekre regisztráció nélkül, alapban is adott a 12 + 12 hónap gyártói jótállás.

[ Szerkesztve ]

(#23010) kazanka válasza kali (#23009) üzenetére


kazanka
őstag

Bocs azt én is tudom, csak itt sajnos nem szolgáltatós telefonról van szó.

[ Szerkesztve ]

(#23011) kali válasza kazanka (#23010) üzenetére


kali
legenda

igen, nem is arra írtam, hanem inkább az arányra, hogy sok embernek akaratlanul is adott alapban a kiterjesztett jótállás is.
a függetlenek esetén meg jobb esetben az üzletekben is elmondják, ha esetleg nem olvassa el a tulaj a kapcsolódó papírokat.

(#23012) S e t h válasza Dzsuri89 (#23004) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ha a Nexus vonal számomra értékelhető újításokkal bírna a Note szériához képest, akkor már rég váltottam volna.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#23013) Parallaxis válasza Szakiii (#22997) üzenetére


Parallaxis
addikt

De én úgy tudom hogy a külföldön hivatalos forrásból vásárolt samu termékekre itthon is vállalnak 1 évet.

Jól tudod, csak ahhoz hiteles külföldi garipapír, külföldi eladó és külföldi számla is kell :)

A szürkeimportból származó, mosógép garanciapapírra firkált és magyar zug GSM pecséttel hitelesített megoldások nem egészen ugyanez a kategória :)

(#23014) Parallaxis válasza Dzsuri89 (#23004) üzenetére


Parallaxis
addikt

Nem hoz akkora újításokat, mint a Nexus vonal számomra

Miért? Az új Nexus milyen újítást tud felmutatni a Note 4-el szemben?

(#23015) Dzsuri89 válasza Parallaxis (#23014) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Nekem a gyári rendszer kinézete mindig jobban tetszett minden téren, mint ami a Samsung telefonokon található. A rohadt mikro laggok idegesítenek, meg a néhai gondolkozások, amit a Note 4 is csinál időnként (5.1.1 alatt is, de ég és föld az 5.0.2-höz képest), nem beszélve a szabad RAM mennyiségéről. Imádom a Note 4-et félre ne értsél meg mások se, szerintem ami nem Nexus, azok közül az egyik, ha nem a legjobb készülék, amit választhattam Nexus 5 után. De egyértelmű, hogy iOS szintű rendszer akkor is a nyers android, ami tényleg flottul működik akadások nélkül.

Hogy a kérdésre is válaszoljak:
Huawei 6P-ben nekem az ujjlenyomat olvasó tetszik, Type C csatlakozó meg persze a frissítés hegyek, ahogy ezt eddig is imádtam a Nexus-ban... Note 4-en elég körülményes egykezes használatnál az ujjlenyomat használata, így nem is használom. 6P-től egyedül a 810-es proci miatt fosok, hogy grillsütőt veszek drága pénzért. Olvastam ma a Z5 tesztet, ott se írtak nagyon pozitívumot róla, csak kicsit esik az FPS játékok alatt.

(#23016) motoflug válasza Dzsuri89 (#23015) üzenetére


motoflug
őstag

Nem akarok beleszólni, meg lehet, hogy csak egy réteget érint, de a Nexus 6-ból kimaradt a slowmo, ami szvsz. kritikán aluli, tudva, hogy az elődje is tudta..
Nálam pl ezért is kiesett a korábban felsorolt telefonok közül.

(#23017) treker42 válasza #97246720 (#22999) üzenetére


treker42
tag

Beleraktam a sim kártyát másik teloba,
Mindkettő tudja hívnia másikat.
ja és közben már az eredeti kártyával az volt hogy fel se tudtak hívni csak sms értesítő jött meg.
3. vezetékes is tudta hívni és vissza hívni mind kettőt.

sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ ɴoτe 4+8 Ipad Air- Lenovo A1000 és egy bedöglött WayteQ xTAB-79QCI

(#23018) Zsolaf


Zsolaf
addikt

Na itt is vagyok, megvettem csabikaa89 (itt is köszönöm neki :R ) kollégáét hibátlan eddig, T-s Fekete N910F

(#23019) treker42 válasza treker42 (#23017) üzenetére


treker42
tag

Vissza cseréltem és most működik a note4 eredeti simmel

sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ ɴoτe 4+8 Ipad Air- Lenovo A1000 és egy bedöglött WayteQ xTAB-79QCI

(#23020) BeastMode válasza Zsolaf (#23018) üzenetére


BeastMode
őstag

Használd egészséggel!:)
Egyúttal elköszönök tőletek srácok, jó kis közösség voltatok/vagytok!:R

(#23021) dancsuri


dancsuri
veterán

egy nagynevű szakács munkája N910F COI3 Dr.Ketan custom ROM L6
​(N5 + S6 Edge features)

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#23022) S e t h válasza dancsuri (#23021) üzenetére


S e t h
nagyúr

Hát ettől itt sokan nem fognak böfögni.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#23023) Jolet


Jolet
őstag

holnap jön a házhoz jövős, reményeim szerint cseréli a telefonom és az akkut
ilyenkor ott előttem kellene kibontania az aksit?
a telefonon mit nézzek?

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#23024) dancsuri válasza S e t h (#23022) üzenetére


dancsuri
veterán

letöltik, elteszik, és ha elmúlt 2 éves a Notesz 4 akkor kipróbálják :D

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#23025) netcore


netcore
tag

létezik egyátalán olyan üvególia ami nem áll el a szélein ? akármennyit rendeltem eddig mid egy hányinger..

Üdv Laci

(#23026) SütiGTi válasza dancsuri (#23021) üzenetére


SütiGTi
senior tag

Milyen a rom? Feltetted? Nagyon nezegettem mar xda-n de meg nem gyoztem meg magam rola hogy ez kell nekem :-)

(#23027) wacek068


wacek068
tag

Sziasztok!
Előre is bocsánat, ha hosszú lennék!
Elég sűrűn cserélgetem a telefonjaimat, de valahogy mindig kikötök valami Samsungnál!
Most egy LG G4-et próbáltam megszokni, de nem ment! " Úgy ahogy ahogy egyik sem a G sorozatból"
Lehetőségem lenne, egy Note 4 cserére! :)
Egy bajom lenne, a kora! Az enyém 3 hetes, a Note majd egy éves!
Ha tökéletes az állapota, nem gond a kora?
Mivel Vodafonos, de független teló lenne, elméletileg még 1 év teljes gari lenne rá!
Papírjai,számlája megvan!
Kérnék cáfolatot, vagy megerősítést!!
Ja, és nincs beregisztrálva, nem tudom mik a lehetőségeim?
Köszönöm a segítő válaszokat!

A semmitől, a kevés is sokkal több!!! Már van 41 piros pöttyöm!!!! Szerintem megbízható vagyok! Ha nem írok vissza azonnal, valószínű vezetek,csak olvasni tudok, de pótolni fogom!

(#23028) patoga válasza Jolet (#23023) üzenetére


patoga
tag

Mi a baja a telonak?

(#23029) Csekusz


Csekusz
tag

Sziasztok!
Mivel már több alkalommal is hasznos tanácsokkal segítettetek és bár ritkán írok, de állandóan olvasom a fórumunkat, "annyi minden" összejött, hogy megint Hozzátok fordulok segítségért.
1, "F"-es Telekom-os, fél éves készülékem van, két éves részletfizetéssel, hűséggel vettem.
Kérdésem a következő : így, erre is vonatkozik a Samsung Prémium garancia ?
Azért kérdezem,mert egyre nehezebben tudok (és akarok) együtt élni azzal, hogy a telefonom brutális módon, mértékben melegszik. Egy-egy video megnézése alatt percek alatt 58-59 fokra melegszik fel a CPU, ahogy írja is, de érzem is..., tűzforró a telefon, tojást lehetne rajta sütni (5.1.1), ami korábban ennyire nem volt érezhető!
Ilyenkor jönnek az akadások, szaggatások,illetve egyre gyakrabban az fordul elő (ilyenkor),hogy lezárja a telefont, elsötétül a kijelző és fel kell oldani, (ujjlenyomat olvasót használom), röccen egy-kettőt, aztán mükszik tovább.
2, Másik gondom, hogy vacakol az ujjlenyomatos feloldásom, ami korábban hibátlanul működött, szinte 100%-os hatékonysággal. Most sem ezzel van baj, hanem azzal, hogy feloldás helyett elsötétül a kijelzőm, és nem old fel, csak úgy, hogy a bekapcsoló gombot újra,meg újra megnyomom, de 1-2 mp.után sokszor ujra elsötétül a kijelző. E mellett sokszor úgy "bealszik" a telefon,mint Csipkerózsika, 4-5 gombnyomás (nyomkodás),mire bármi történik. Akadások az alkalmazásokon belül nincsenek.
3, Az üzemidőm gyengébb,mint a 4.4.4- alatt, de ez nem vészes: minimális a különbség, de fura, hogy míg az An-tu-tu tesztben 50.200 pont körül teszteltem akkor,most, 5.1.1-el 48.170 pontot ért el a telefonom (csak hátha van összefüggés az akadások, röccenések, meg a csökkenő pontszám között).

Ami szerintem gond lehet, az az, hogy a 4.4.4 -es droidra, simán csak wi-fi-n keresztül letöltöttem az 5.0.1-erre,pedig ugyanígy az 5.1.1-et. Mentések, visszaállítások, factory reset nem volt.
Légyszíves segítsetek,ha van ötletetek,miért lehet ez a fenti 2-3 jelenség,probléma...
Szeretem a telefont, de már nagyon bosszantó és egyre gyakoribbak ezek a bealvások, akadások,kilépések, meg a brutális melegedés...(amikor pluszban jönnek a furcsa jelenségek).
KÖSZÖNÖM előre is tippeket !!!

[ Szerkesztve ]

Samsung Wave II., Samsung N7100, Samsung N910F - iPhone 6S, iPhone 8+, S9

(#23030) Jolet válasza patoga (#23028) üzenetére


Jolet
őstag

igazából semmi 30-án lesz egy éves, az aksit cseréltetni akarom egy újra, a kijelző meg mivel mindig full fényerőn megy mintha kezdene beégni a státuszbárnál, bár én nem vettem észre, de kékbéka már kiszúrta, remélem jól járok a cserével

[ Szerkesztve ]

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#23031) kazanka válasza wacek068 (#23027) üzenetére


kazanka
őstag

Szia! Az egy év az egy év,különösen ha már le is telt,főleg hogy nincs is regisztrálva.A két év garancia az adott, mivel szolgáltatós de a Samsung Assistance szolgáltatás házhozjövős részéről már lekéstél,és a tartozékok,beleértve az akkumulátort is már nem garanciás ezt is kalkuláld be.Ráadsásul még mint minden szolgáltatós telefon letiltható.Itt a fórumon találsz a Note4-LG G4 cserére pro és kontra hozzászólást is.

Jolet:azt a teljes fényerőt azért nem kell hangsúlyozni.

[ Szerkesztve ]

(#23032) Száguldo válasza Csekusz (#23029) üzenetére


Száguldo
aktív tag

Csinálj egy full wipe os FR.t szerintem meg oldja a gondot Anttu meg soha nem mér kétszer ugyan azt ne foglalkozz vele.

(#23033) dancsuri válasza SütiGTi (#23026) üzenetére


dancsuri
veterán

Note 5 portoltat használok "Kyubi"

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#23034) Csekusz válasza Száguldo (#23032) üzenetére


Csekusz
tag

Köszi a segítséget...,de mivel ilyet még nem csináltam egy készülékemmel sem légyszíves, csak röviden...!
Mi az, hogy "Full wipe-os, factory reset" ? Hogyan, mik a lépései ?

[ Szerkesztve ]

Samsung Wave II., Samsung N7100, Samsung N910F - iPhone 6S, iPhone 8+, S9

(#23035) #18001664 válasza dancsuri (#23021) üzenetére


#18001664
törölt tag

Érdemes kipróbálni?

(#23036) lipothp


lipothp
tag

Help me

<ID:0/003> Added!!
<OSM> Enter CS for MD5..
<OSM> Check MD5.. Do not unplug the cable..
<OSM> Please wait..
<OSM> N910G_BOF1_Bootloader_Modem.tar.md5 is valid.
<OSM> Checking MD5 finished Sucessfully..
<OSM> Leave CS..
<ID:0/003> Odin v.3 engine (ID:3)..
<ID:0/003> File analysis..
<ID:0/003> SetupConnection..
<ID:0/003> Initialzation..
<ID:0/003> Get PIT for mapping..
<ID:0/003> Firmware update start..
<ID:0/003> aboot.mbn
<ID:0/003> NAND Write Start!!
<ID:0/003> modem.bin
<ID:0/003> FAIL! (Auth)
<OSM> All threads completed. (succeed 0 / failed 1)
<ID:0/003> Removed!!

ezt szeretném feltenni: http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=61395581&postcount=2405

6-os pontnál írja.. bootloader flashelésnél....

köszi

S23 Ultra

(#23037) Száguldo válasza Csekusz (#23034) üzenetére


Száguldo
aktív tag

[link]

Előtte ments el ami fontos mert ez mindent töröl!!!! olyan lesz min amikor megvetted a boltba.

(#23038) Száguldo válasza lipothp (#23036) üzenetére


Száguldo
aktív tag

Ez N910G-re való neked meg ha jól látom N910F van gondolom itt a hiba.
És még az is lehet hogy nem a le újabb az ODIN amivel felraknád.

[ Szerkesztve ]

(#23039) apaszka válasza Jolet (#23023) üzenetére


apaszka
veterán

Rakd fel a Phone INFO -t és nézd meg nem e felújított ,esetleg mindent kérd lepapírozni,hogy új készülék,és arra ugye jár a gari újra! :C

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#23040) Risard


Risard
aktív tag

https://www.telenor.hu/hipernet-guru/blog/okosito/szoftverfrissites-folyamata

Érdekes más szolgáltatónál gyorsabban megy

(#23041) F_Gergely


F_Gergely
őstag

Ismerkedem a telóval, bár elég lassan haladok. Viszont az alábbiakat kérdezném:
- alul van 4 db ikon plusz ugye a menü gombja, a menü gomb ahogy látom fix az nem változtatható (ez ugye jobb szélen van), a 4 db ikon nem alakítható mappára? Esetleg Launcher-t használ valaki ha igen milyet?
- ceruza picit szorul, (szerintem) ez másnál is ilyen?
- nem tudom kijelzőidőkben nálatok mennyi, de nálam folyamatos netnél (4G-3G) nap végére lemerül. Aki 20-24 órás üzemidőt csinál az hogy?
SD kártyából mekkora írási/olvasási érték kellene, hogy a telefon kezelni tudja?

Egyébként telefonálni élmény vele, végre tisztán, érthetően, és jól hallom a másikat és engem is. Eddig meg vagyok vele elégedve, A lépésszámláló és a pulzusmérő nagyon jó, a kamerája is könnyen kezelhető.
Többen irták hogy böngészésnél nem tartja meg a lapok tartalmát, én ezt cáfolnám, ott marad minden, nem tölti be újra. Az email programja kicsit fura még nekem de megszokható az is.
Eddig a leggyengébb pontja a készüléknek ami kicsit zavar az a hátlapi hangszoró. Olyan beállítás van esetleg a készüléken (ha igen hol?) hogy a hangerő hangosra van véve, de ha kiveszem zsebből, vagy felemelem a telefont, halkabbra veszi a hangerőt magától.

köszi :) :R

(#23042) Szakiii válasza F_Gergely (#23041) üzenetére


Szakiii
addikt

Én rengeteg dolgot letiltok, köztük a sima facebook appot is én csak a messengert használom :). És minden amit nem használok tiltás alatt van, külön be van állítva hogy ha mobilneten vagyok milyen alkalmazások használhatják mi nem stb, elég hosszú folyamat volt viszont nekem 2 napig megy így.

(#23043) F_Gergely válasza Szakiii (#23042) üzenetére


F_Gergely
őstag

nálam a face elég sokat megy 4-5 óra, plusz ugye email fiókok szinkronizációja, böngésző,GPS, örülök ha egy napot bírja este úgyis töltőre kerül :)

(#23044) apaszka válasza F_Gergely (#23043) üzenetére


apaszka
veterán

Nekem sem bír ki két napot. [link]
A munkában onnan helyen dolgozom ahol nincs térerő, aztán meg sokat nyomkodom.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#23045) F_Gergely válasza apaszka (#23044) üzenetére


F_Gergely
őstag

látom a mobilhálózat térereje neked sem szép zöld csik :DDD

(#23046) apaszka válasza F_Gergely (#23045) üzenetére


apaszka
veterán

Az év végén átmegyek a Telenortól az upc-hez.
Az a voda hálóját használja ami nálunk jobb térerővel bír, és a net is korlátlan.

Már most is könnyen átlehet vinni kisebb csomagba is, de gondolom az év végén lesz valami extra is.

A telefonom egy napot kibír így is de bosszantó, hogy sokszor nem vagyok elérhető ezen a telón.

Igaz van egy navonmizubt100 am amit a szakszervezet miatt tartok magamnál, és azon frankó a térerő is. Persze vodafone flottás az is. :W

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#23047) #18001664 válasza #18001664 (#23035) üzenetére


#18001664
törölt tag

Valaki?

(#23048) WiZARD


WiZARD
addikt

Érdekes ez az eltűnő adatkapcsolat probléma.
Bő fél évig sose volt ilyen gondom, csak olvastam róla, most 1 hete előjött, és napi rendszerességgel küzdök vele :(

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#23049) F_Gergely válasza apaszka (#23046) üzenetére


F_Gergely
őstag

én is voda flottás vagyok, nekem mondjuk a hálózattal nincsen bajom, főleg mióta elérhető a 4G is.
UPC-t néztem én is annó, de sztem max annak éri meg akinek van valamilyen előfizuja már ott mert amúgy drága, akkor már inkább voda red.

(#23050) F_Gergely


F_Gergely
őstag

Tudom mit akartam még kérdezni, most eszembejutott:
Facebook-ot és a névjegyzéket ti hogy tudtátok összekapcsolni? Próbáltam a névjegy szerkesztéssel de azon belül nem találtam meg.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.