Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:43:27

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note 4 Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37001) #34576640 válasza vferi90 (#37000) üzenetére


#34576640
törölt tag

https://prohardver.hu/tema/mycso/hsz_9-9.html

Innen bármelyik programot próbálom leszedni, a képfájl csatlakoztatásakor azt írja, hogy hibás a képfájl..

(#37002) Xmodule


Xmodule
őstag

Volna egy kerdesem. Ez a note 4 amit hasznaltan vettem kicsit modolva volt. Mondta a srac hogy nem eredeti rom van rajta hanem valami olyan amibe nincsenek benne a samsung bloatedek vagy mik, merthogy igy sokkal gyorsabb a telefon. Ha a beallitasoknal nezem akkor ez a Build number: Stock Debloated ROM V5 by Battlehero @ XDA-Developers.com

Kerdesem lenne hogyan tudnam en ugy megcsinalni hogy megint minden a regi legyen? Mintha gyári lenne.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#37003) zenefalo


zenefalo
csendes tag

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni,hogy stock 6.0.1 romra hogy tudnám működőképessé tenni a viper4androidot? Rootolás megvolt, fent van a viperfx 2.5.0-ás verzió,busybox pro-val. De nem települ a driver,akármit csinálok. Hibaüzenet jelenik meg: The busybox intallation found on your device does not work. This usually means you installed a wrong or broken busybox. V4A needs Stericson's busybox to work... stb.
XDA-fórumon nem találok semmit,angolul is csak hiányosan értek! Köszi előre is!

(#37004) pall.gergo válasza Xmodule (#37002) üzenetére


pall.gergo
tag

Először kell egy repartos ROM, így megtudod szerezni a legfrissebbet:

https://prohardver.hu/tema/re_samsung_galaxy_note_4_irastudo_orias/hsz_14029-14029.html

Majd ennek menetén felrakod: ( A több fájlos ROM kell ez mindent ledúr full formáz )

https://prohardver.hu/tema/mycso/hsz_3-3.html

(#37005) Xmodule válasza pall.gergo (#37004) üzenetére


Xmodule
őstag

Köszi. Ennek utána nézek.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#37006) Anulu79


Anulu79
addikt

A telefonon be van állítva az ujjlenyomat olvasó. Most reggel amikor kivettem a készüléket a zsebemből olyan mintha újra indult volna. Viszont nem kérte a pin kódot hanem csak a tartalék jelszót. Ez most mi? Újraindult? Ha igen akkor miért nem kérte a pin kódot? Ha nem akkor miért kérte a tartalék jelszót? :)

(#37007) apaszka válasza zenefalo (#37003) üzenetére


apaszka
veterán

[link] Én ez a leírás alapján szoktam telepíteni!
6. Fontos!

Mentés gondolom van a Rom ról?!

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#37008) vilmose33


vilmose33
őstag

Sziasztok! Vennék kollégámtól nagyon szép Note 4-et. Nem garis, nem volt mokolva, exynos-os verzió. Véleményetek, megmerjem kockáztatni. Szervízbe kérdeztem rengeteg alaplapos van,de azok snapdragonosok voltak.

A jövő most van

(#37009) amoledus válasza vilmose33 (#37008) üzenetére


amoledus
aktív tag

Minden telefon vásárlása kockázatos , sőt kimenni az aszfaltra is mert elüthetnek , de ez alapján senki nem csinálna semmit , nyugodtan megveheted , én is szervizben dolgozom de Note4-ek hébe hóba jönnek csak, azok is 90%-ban fizikai sérülés okán kijelző/usb port ilyesmi,szóval nem kell félni ha tetszik vedd meg mai napig az egyik legjobb telefon és sokan keresik! :)

#ÜDV!# 12-év tapasztalattal vállalok Okostelefon Szervizt Javítást Sony Samsung HTC Iphone LG stb. Budapesten minőségi alkatrészekkel dolgozom ,garanciát vállalok a munkámra ,várom minden kedves érdeklődő jelentkezését ! :)

(#37010) Xmodule


Xmodule
őstag

Van e esetleg olyan aksi ami nagyobb kapacitasu mint a gyari de megsem lesz a telefon bumburnyak tole?

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#37011) zenefalo válasza apaszka (#37007) üzenetére


zenefalo
csendes tag

Sajnos, nincs változás. Teljesen hasonló módon telepítettem korábban amúgy. Kivágom a telót, eddig a többi más telefonra (LG G2,samsung galaxy s4 mini, s4, s6 edge) sikerült hol könnyen,hol nehezebben feltenni a vipert. De ez kifog rajtam. :W

(#37012) vilmose33 válasza amoledus (#37009) üzenetére


vilmose33
őstag

Köszönöm a segítséget, igazad van kell néha vállalni, van két gyermekem. Eddig nagyon bejött .Hajlok rá,hogy megveszem nagyon tetszik. Régebben volt Note2-m ,bántam hogy elpasszoltam jó kis telefon az is. Aksit hol érdemes venni? Speedshopban láttam 5e körűl gyárit garival. Most kb.1 napot bír. Mobilnet -wifi megy folyamatossan . Nektek mennyit bír ha nem játszotok?

[ Szerkesztve ]

A jövő most van

(#37013) Anulu79 válasza vilmose33 (#37012) üzenetére


Anulu79
addikt

Többre ne nagyon számíts. Nekem már annyit se bír sajnos.

(#37014) Anulu79


Anulu79
addikt

Mivel holnap viszik megint vissza szervízbe a telefont így kivettem a szilikon tokból. Hát ezerszer jobb így a fogása a készüléknek. Valahogy jobban kézre áll és kompaktabb érzésre is. Le került róla az üvegfólia is. Százszor jobb a kijelző kezelése is. Meg vagyok döbbenve. :)

[ Szerkesztve ]

(#37015) MaCS_70 válasza Xmodule (#37002) üzenetére


MaCS_70
félisten

Olyan, mintha gyári lenne, már sosem lesz -- a KNOX-számláló visszafordíthatatlanul ugrott, amikor a főzött ROM-hoz felülírták a gyári rendszert. Ennek az esetleges garancia szempontjából lehet jelentősége.

MaCS

UI: Ezt a tervezett ELavulást felejtsük már el. Simán csak avulás -- az elavulás mást jelent. Az elévülés meg aztán végképp más terület. Tudom, hogy sajnos ez a szóhasználat lett a jellemző, de legalábbis elvben nem helyes. (Nekem legalábbis hivatalos állásfoglalás alapján kellett kigyomlálnom egy lektorált szakmai anyagból.)

[ Szerkesztve ]

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#37016) Xmodule válasza MaCS_70 (#37015) üzenetére


Xmodule
őstag

A KNOX az nem erdekes csak hogy ne legyen mokolt rom rajta.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#37017) apaszka válasza MaCS_70 (#37015) üzenetére


apaszka
veterán

Pl ezek a gyors töltők is mennyire használnak az akku tartósságának?
Kényelmes, és gyorsan feltölti, de ezek a kompakt készülékek mibe nem lehet simán akksit cserélni, hamar cseréért kiabálnak.

Pl nekem 3 Amperes a gyári töltöm. Mint a villám, feltölti, hihetetlen.
De 2 év múlva már tuti használhatatlan lesz az aksim, mit cserélni kell.
Persze a gazdagok , telefont cserélnek ilyenkor, minek a Gyártó örül!

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#37018) Hitch


Hitch
aktív tag

Sziasztok!

SEGÍTSÉGRE lenne szükségem.

Van a magán és van egy céges email címem amiről csupán a naptár bejegyzések kellenének.
Amikor beállítom fióknak a cégest mindent beszinkronizál egyből (email, névjegy stb.).
Miként tudnám úgy beállítani e fiókot, hogy csak a naptár részét szinkronizálja, egyszerűen nem tudom olyan gyorsan a beállítást követően kilőni a netet, hogy külön kivegyem a pipákat a névjegyekből.... :(

(#37019) amoledus válasza vilmose33 (#37012) üzenetére


amoledus
aktív tag

Nekunk is volt Note2 az is jofele meg most nemreg is jott ki frissites 3hete pedig nem mai darab...a Note4ek altalaban masfel 2napot birnak nalunk mobilnet bekapcsolva/vagy wifi email kapcsolasi rajzok stb. Nezese pipa igaz nincs messenger es gps auto szinkronizalas es tarsai bekapcsolva mivel szuksegtelen esetunkben,akkukat csak hivatalos helyen mert mar szinte mindenhol hamisat arulnak netto beszerzesi aron perpill 5700 egy gyari samu akku persze boltban +a hasznuk+27%afa :)

[ Szerkesztve ]

#ÜDV!# 12-év tapasztalattal vállalok Okostelefon Szervizt Javítást Sony Samsung HTC Iphone LG stb. Budapesten minőségi alkatrészekkel dolgozom ,garanciát vállalok a munkámra ,várom minden kedves érdeklődő jelentkezését ! :)

(#37020) vilmose33 válasza amoledus (#37019) üzenetére


vilmose33
őstag

Speedshopban akkarok venni,(5490) adnak rá fél év garit. Ha a kollégámmal megtudok egyezni.

[ Szerkesztve ]

A jövő most van

(#37021) dancsuri válasza zenefalo (#37011) üzenetére


dancsuri
veterán

gyári kernelre nem megy fel

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#37022) Anulu79 válasza vilmose33 (#37020) üzenetére


Anulu79
addikt

Korábban írta valaki, hogy az ott árult aksik nem gyáriak.

(#37023) zenefalo válasza dancsuri (#37021) üzenetére


zenefalo
csendes tag

Akkor mi a megoldás? Főzött rom telepítése?

(#37024) dancsuri válasza zenefalo (#37023) üzenetére


dancsuri
veterán

főzött romok általában mindent tartalmaznak, de szinte mindnek van valami bugja.
ha van mentésed a rendszerről akkor ezt a kernelt megpróbálhatod gyári rootolt rendszeren (én csak főzött romokat használok)

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#37025) zenefalo válasza dancsuri (#37024) üzenetére


zenefalo
csendes tag

Köszi! Majd ha lesz időm,kipróbálom!

(#37026) vilmose33 válasza Anulu79 (#37022) üzenetére


vilmose33
őstag

Köszi, itt nálunk a mobiltelefonos is 7ezret mondott a gyárira.

A jövő most van

(#37027) Ádám16


Ádám16
addikt

Milyen képarányú képet lehet beallitani kezdokepernyonek, es milyen zarolasi kepernyonek ugy, hogy azt ne kelljen croppolni, es a kijelző tudáshoz maximalis legyen a pixelszám?

(#37028) zenefalo válasza dancsuri (#37024) üzenetére


zenefalo
csendes tag

Feltelepítettem ezt a kernelt (TWRP recoveryn keresztül),de sajnos eltűnt a root jogom. Újratelepítettem,erre a kiinduló helyzetbe kerültem. Marad a főzött rom.

(#37029) szerzol válasza Hitch (#37018) üzenetére


szerzol
senior tag

Először állítsd be a magán email-t, aztán kapcsold ki szinkronizálást a lehúzható gyors menüben, állítsd be a céges emailt és a fiókbeállításoknál vedd ki a pipákat, aztán kapcsold be a szinkronizálást.

(#37030) Xmodule


Xmodule
őstag

Az jutott nekem most eszembe hogy a mobilhalozatnal nekem auton van 2G/3G/4G es itt kint videken nem nagyon szokott tererö lenni. Nem lehet hogy az aksi azert merul nekem olyan gyorsan mert allandoan valtogatja esetleg? Most lehet kiprobalom hogy Only 3G modba rakom. Kivancsi leszek. Nezegettem videokat a neten es ott ilyen 5-7 ora SoT okat mondanak ami azert joval több mint az en 3-4 oram.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#37031) zho-lee válasza Ádám16 (#37027) üzenetére


zho-lee
addikt

1440 x 2560

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#37032) Ádám16 válasza zho-lee (#37031) üzenetére


Ádám16
addikt

:R

Keresek *rossz gyári akkumulatort a telefonba. *működjön töltőre dugva a készülék, az lenne a lényeg. Valakinek van a fiók alján esetleg? :)

(#37033) Darkkoi


Darkkoi
tag

Szia! Az enyém már a végét járja kb 50%-t bír és kikapcsol . Most vettem 2-t az Aquatól ( ami vicces mert a csomagláson rajta volt hogy a speedshopból van ) mind a kettő 1 hónap után kuka. Gyári töltővel használtam és mind a kettő feldagadt a második annyira hogy kinyomta a készülék hátlapját. Gariban visszaküldtem most várom a válaszukat. Ha sikerül szereznem egy normálisat,akkor oda tudom adni.

[ Szerkesztve ]

(#37034) Anulu79 válasza Darkkoi (#37033) üzenetére


Anulu79
addikt

Ha sikerül gyári aksit szerezned érdekelne, hogy honnan vetted. :) Én is akarok venni majd.

(#37035) pall.gergo


pall.gergo
tag

C típusra frissítés érkezett.

(#37036) Ádám16 válasza Darkkoi (#37033) üzenetére


Ádám16
addikt

Azt megkoszonnem. Keress peivatban majd, ha aktualis lesz. :)

(#37037) bobace válasza Anulu79 (#37034) üzenetére


bobace
őstag

Samsung experience store-okban nincs? Én ott vettem. Ha nincs, akkor rendelnek. (A szervíz részen kértem, nem az eladós pultnál)

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#37038) Ádám16


Ádám16
addikt

Hogyan tudom levaltani a Samsung gyári bongeszos videolejatszojat? Ha megnyitok egy adott oldalon egy videot, pl a MA!-n, akkor sehol se tudom a felbontast allitani, es rohadtul idegesit.

(#37039) Anulu79 válasza bobace (#37037) üzenetére


Anulu79
addikt

Átszaladtam rajta de nem találtam. Majd tüzetesebben átböngészem. Köszi! Ezt az oldalt mindig elfelejtem. :)

(#37040) bobace válasza Anulu79 (#37039) üzenetére


bobace
őstag

Ez nem online, be kő' menni. :DDD

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#37041) Hitch válasza szerzol (#37029) üzenetére


Hitch
aktív tag

Köszönöm szépen. Így teszek.

(#37042) szerzol válasza Hitch (#37041) üzenetére


szerzol
senior tag

Nincs mit, én is szívtam vele mire három accountot összehangoltam. :DDD

(#37043) mycso válasza Darkkoi (#37033) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Szerencséd is volt, hogy a hátlapot nyomta ki (ami értelemszerű is lenne), én egy s4 és g3-al jártam úgy, hogy a kijelzőt nyomta ki.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#37044) vilmose33


vilmose33
őstag

Sziasztok. Nekem is jött frissítés, magától le is töltötte. Kérdésem,hogy lemerjem frissíteni ,c vezió? Második kérdésem,hogy Emagról rendelt valaki hozzá aksit és mi a véleménye róla?

[ Szerkesztve ]

A jövő most van

(#37045) vilmose33 válasza mycso (#37043) üzenetére


vilmose33
őstag

Tényleg nagy szerencse, kolléganőm Iphonjának az alaplapját nyomta szét egy gagyi aksi,alig tudták lementeni a képeket róla.

A jövő most van

(#37046) #06969344 válasza pall.gergo (#37035) üzenetére


#06969344
törölt tag

Hasonlót kaptam szerdán F-re (DQC8) DBT-re, semmi változás eddig..

[ Szerkesztve ]

(#37048) Marci79


Marci79
aktív tag

Sziasztok!

A visszalépés gombbal előhozható oldalsáv programjait tudom módosítani? Ha igen, akkor hogyan?

Valamint van megbízható app, az aksiállapot kijelzésére? A normál eléggé pontatlan. Ma is meglepett a teló egy kikapcsolással, mert lemerült az akksi. A gyári kijelzője pedig 30% feletti szintet mutatott. Nem is pittyegett a merülés okozta kikapcsolást megelőzően.

(#37049) bobace válasza Marci79 (#37048) üzenetére


bobace
őstag

Szimplán kezdi magát megadni az akksid -> újat kell venni.

Az oldalsáv alján van a szerkeszt gomb (felhúzás után), ott tudod módosítani.

[ Szerkesztve ]

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#37050) Marci79 válasza bobace (#37049) üzenetére


Marci79
aktív tag

Köszi! Az a bibi, hogy nem tudok új programot rátenni a sávra.
Haldoklik az akksim? Az f.sza. :/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.