Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:43:27

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note 4 Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23151) eladogeppc válasza DeathAdder (#23150) üzenetére


eladogeppc
veterán

Ez mind igaz, de a Nexus6-na meg túl puritán mindene.
Kamera is gyengébb, akku puffadásra hajlamos.
Ezért gondolkodom én is.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#23152) DeathAdder válasza eladogeppc (#23151) üzenetére


DeathAdder
veterán

1 éve puritán android után epekedek, megint rágyulladtam amikor tegnap a haver nexusán megnyomkodtam h milyen a 6.0 :D
Kamera gyengébb, de alig használom, meg igazából unom is már nagyon, szóval szerintem váltani fogok :))

Ami hiányozni fog az a super amoled, exynos soc, meg a stylus egy picikét, bár amennyire szerettem régen annyira nem használom mostanában azt sem.

(#23153) kali válasza DeathAdder (#23150) üzenetére


kali
legenda

úgy adtam el a 10 hónapos és végig fólia nélkül használt note 4-et, hogy nagyítóval sem található karc a kijelzőjén.

(#23154) DeathAdder válasza kali (#23153) üzenetére


DeathAdder
veterán

hihetetlen, nekem még egy apró repedést is sikerült összeszedni, azóta se értem hogyan :(

(#23155) F_Gergely


F_Gergely
őstag

Ahogy olvasom a hozzaszolasokat, itt a tobbsegnek a Note4 inkabb ilyen geek cucc. Ezert is tudjatok levaltani. Nekem pl kivaltja a laptopot, a gps-t meg minden ilyen kutyut. Ezzel dolgozom ez a mindenesem. Ha akarnam sem tudnam masra cserelni mert nincs igazan masik telefon amiben olyan megoldasok vannak mint a Noteban. Pl multkor hasznaltam a habgrogzitot, zsenialis! Az S-Pen pedig nem kivalthato :)
Jo a csupasz android, csak mint munkaeszkoz es mindenes pl egy nexus 6 nalam elbukna.

(#23156) S e t h válasza F_Gergely (#23155) üzenetére


S e t h
nagyúr

A nexus csak a frissítést tudná érvként felhozni, másban elbukik.
Én is gondolkodtam tavaly, hogy melyiket vegyem de túl sok kompromisszum lett volna, ezért le is mondtam róla.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#23157) #18001664


#18001664
törölt tag

Gyors német független COI4 letöltési linkje van valakinek F-re? Köszi.

(#23158) dancsuri válasza F_Gergely (#23155) üzenetére


dancsuri
veterán

én sem tudok (nem is akarok) letérni erről a sorozatról, esetleg ha másik gyártó is gyárt notesz gépet (ettől nem nagyobb méretben)

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#23159) WiZARD válasza #18001664 (#23157) üzenetére


WiZARD
addikt

samfirm gyorsan lekapja sammobile-ról...
(de az coi3 lesz, mert coi4 az C-s)

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#23160) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Sziasztok !

Telekomos (TMH) CSC-s telefonra (PDA: COH4 CSC: COH3 BASEBAND: COH4)
van frissebb rom ? COI3 jobb, frissebb ? Felrakható ? :R
:R :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#23161) dancsuri válasza #18001664 (#23157) üzenetére


dancsuri
veterán

(#23160) eladogeppc
hivatalosan nincs

[ Szerkesztve ]

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#23162) DeathAdder válasza F_Gergely (#23155) üzenetére


DeathAdder
veterán

Én ugyan nem használom munkára se a PC-t, se a telefont, hangrögzítést is egyszer csináltam de olyan szarul sikerült hogy ihajj. Viszont én is sokszor használom pc helyett, vagy gps-t, vagy könyvet olvasok rajta, erre egy csupasz android is bőven alkalmas, és gyakorlatilag mindenre a stylust leszámítva.
De szeretem a reszponzív rendszert amilyen egy samsung sosem lesz és extrák nélkül is jól elvagyok ami a styluson kívül számomra teljesen felesleges dolgok.

Savazni biztos nem fogom a note 4 -et, mert egy évig használtam és nagyon szerettem, nem bántam meg hogy annak idején megvettem.
de ha már lelkizésbe fogtam három dolgot nagyon nem szerettem benne, egyik az állandó apró megröccenés, másik a hihetetlenül gyenge multitasking, harmadik a hangszóró elhelyezése (okozott jó néhány alkalommal kellemetlenséget). Ezeket kompenzálta a stylus, és a gyönyörű szép kijelző

(#23163) Szpisti válasza DeathAdder (#23150) üzenetére


Szpisti
addikt

Érdekes, hogy nekem majd egy éve van meg, és sehol egy karc a kijelzőn...

(#23164) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Ez a lassítás funkció miért ilyen fos ? Egy sima G2-es is tudott normálisan lassítani.....
Nekem röcög a visszajátszásnál, nem folyamatos. :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#23165) apaszka válasza eladogeppc (#23164) üzenetére


apaszka
veterán

Szia!

Rég láttalak!

Ha nem jól állítod be akkor nem tokéletes!
Én nagyon szuper videókat készítettem lassítva!
Holnap buliba megyek készítek neked érdekeset! :W :Y

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#23166) eladogeppc válasza apaszka (#23165) üzenetére


eladogeppc
veterán

Szia !

Nincs itt mit rosszul beállítani.
Mit hogyan kell ? :R

Ilyet hogyan lehet ? [link]
Vagy ilyet: [link]

[ Szerkesztve ]

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#23167) b.bela1 válasza eladogeppc (#23166) üzenetére


b.bela1
őstag

Anyáám...
Ilyent inkább ne.
Bohóc.
:))

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#23168) Bélaaaa


Bélaaaa
őstag

Nem tudjátok véletlenül, hol lehet kapcsolni, hogy a képernyő elforgatása animálva történjen? Most csak vált a 90/180/270 fol között. Így nem szép.

[ Szerkesztve ]

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#23169) Risard válasza DeathAdder (#23162) üzenetére


Risard
aktív tag

Én biztos megmárnám az új Nexust. Mert a motorola már 1 éves s visszafelé lépés vagy a 950xl t

(#23170) Yager01


Yager01
senior tag

One plus One 2? Én azon agyalok egy ideje. Igazából tökéletes a Note4, egyszerűen csak meguntam. Illetve jó lenne egy dualsimes készülék

(#23171) S e t h


S e t h
nagyúr

Helyreállt a világ rendje.Sajnos a kollázs nem a legtökéletesebb.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#23172) S e t h válasza Yager01 (#23170) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ha váltás akkor Note 5,Iphone 6S, esetleg LG4 Pro, One Plus One 2 ezekhez képest kétpálcás búcsús telefon, de lehet csak szerintem.
A nevében flagship killer, de ez csak marketing.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#23173) WiZARD válasza S e t h (#23172) üzenetére


WiZARD
addikt

Néha agyalok váltáson én is, de egyszerűen nincs mire. Van sok ami más, de olyan nem nagyon van, amiről úgy gondolnám, hogy ténylegesen jobb lenne.

Egyedül Note5 ami előrelépés, de nem biztos, hogy akarnék megint Samsungot.
Többinél meg kisebb a kijelző, nem gyorsabb a processzor, vagy csak hiányzik nfc, infra, wireless töltés, optikai stabilizátor, és hasonlók...

G4, vagy Z5 premium amin elgondolkoznék, de egyiknél se kapott el az az érzés, hogy az mennyivel jobb lenne, és mindkettőnek kisebb a kijelzője.
Moto X Style lehet érdekes, de előrelépésnek az se tűnik, csak másnak...

szifon kizárt, 1+2 is, a hiányosságai miatt.

LG4 Pro papíron valóban szép, majd meglátjuk mit tud.

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#23174) Yager01 válasza S e t h (#23172) üzenetére


Yager01
senior tag

Úgy gondolod, hogy gyenge a One2? Engem nagyon meggyőzött a teszt, leírás. Igaz kézben még nem volt

(#23175) F_Gergely válasza DeathAdder (#23162) üzenetére


F_Gergely
őstag

Akadast, vagy laggolast eddig nem fedeztem fel. A multitask kifejezetten meglepett mert aok rosszatt olvastam, ehhez kepest reggel ledobok egy honlapot a hatterbe pl a forumot delben megnyitom es meg ott van. Nagyon jol es gyorsan valt tobb ablak kozott is.
A hangszorotol en is feltem, kicsit zavar is, annyira megszoktam a HTC fele sztereo hangszorokat. Leginkabb emiatt akartam volna Note5-ot :(
Viszont amit en gyengenek gondolok:
1. Rezgomotor, alig alig eszreveheto. Meg olyan kicsit semmilyen. Inkabb hangja van, de erzesre nem eros.
2. Halozatkelezel. A wifi vevoje szerintem gyenge, a sim halozatat meg szerintem gyengebben kezeli. Bar hozzateszem jobban kezeli mint a HTC mert az tobbszor ledobta a halozatot es csak segely hivas lehetseges feliratot dobott mikor valtott pl 3G es 2G kozott.
Vannak gyengesegei de meg mindig a legjobb telefont szerintem a kategoriajaban.
Az elozo samsungom nexus volt es tesomnak ugyan olyan. Mindkettonk kijelzoje besargult. Na ettol picit felek...

(#23176) S e t h válasza Yager01 (#23174) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nem a One 2 gyenge, a Note 4 van nagyon egyben, szerintem abszolút nem előrelépés, de ha igen akkor miben?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#23177) dancsuri válasza S e t h (#23176) üzenetére


dancsuri
veterán

a Note 4 munkára való nem villogásra, munkára pedig nincs jobb :K

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#23178) tomi613 válasza F_Gergely (#23175) üzenetére


tomi613
aktív tag

Én pont a wifi vevőjét imádom!! Hihetetlen milyen távolságról és milyen erősen képes tartani a wifi jelet. A hálózatról meg annyit hogy voltam vele tegnap a fővárosban és LTE+ jel volt.

[ Szerkesztve ]

※ Samsung Galaxy S21 Ultra 5G (SM-G998B) Android 14 ESIM※

(#23179) #97246720 válasza tomi613 (#23178) üzenetére


#97246720
törölt tag

Az jó,tavaly volt egy próba a telekomnál az lte-a hálózat tesztelésére, a hírek szerint jól zárult,de egyenlőre nem tervezik az üzemszerű indítást,az lte-a(lte+) csak a telekom székház környékén volt elérhető...az a baj hogy amíg nem elérhető mindenki számára korlátozás nélkül,itt a mobilnetcsomag és az előfizu csomagra gondolok, addig felesleges is az lte-a hálózatot elindítani...

(#23180) kazanka válasza dancsuri (#23177) üzenetére


kazanka
őstag

Ezt azért kétlem,szerinte az egyik legszebb telefon pl. a szifon mellé sem állhat.

(#23181) dancsuri válasza kazanka (#23180) üzenetére


dancsuri
veterán

akkor meg még inkább ez a favorit

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#23182) Bélaaaa


Bélaaaa
őstag

Van valami jól bevált LED notification app az 5.1.1 alá?

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#23183) kazanka válasza dancsuri (#23181) üzenetére


kazanka
őstag

Úgy ahogy mondod.

[ Szerkesztve ]

(#23184) apaszka válasza eladogeppc (#23166) üzenetére


apaszka
veterán

Szia!

Én ezen a beállításon is jó,és vicces videókat készítek!
F es ha számítana,bár nem hiszem!

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#23185) apaszka válasza Yager01 (#23170) üzenetére


apaszka
veterán

Meguntad?
Adok érte egy két SIMes Navon Mizu BT100 at! Pár hónapos Euronics számlával!
:K

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#23186) MaCS_70 válasza Yager01 (#23170) üzenetére


MaCS_70
félisten

Ezt a megunásdolgot nem értem. Ha átállok egy másik telefonra, miután belaktam, pontosan ugyanaz a környezet fogad -- mi lenne más, újabb, érdekesebb? Ahhoz valamilyen új szolgáltatásnak kellene jönnie...

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#23187) kali válasza F_Gergely (#23175) üzenetére


kali
legenda

a wifi tekintetében az egyik legjobb a telefonok között - megfelelő és jól beállított ellenoldal kell persze hozzá, amit képes kihasználni -, amikor megjelent a note 4, akkor nem is nagyon volt másik olyan, ami ilyen mimo képes, az iphone is csak most, egy évvel késöbb, a 6s-eknél vezette be.

tomi613; az infopark és a telekom székház környékén is lte+ háló van, bár a note 4 tulajok közül a c-sek nem élvezhetik, de az f tudja.

[ Szerkesztve ]

(#23188) MaCS_70 válasza Yager01 (#23174) üzenetére


MaCS_70
félisten

Nekem viszont volt. Egészen kiváló készülék, erőben ugye veri a Note4-et (ezt kézbe véve nyomkodva nyilván nem éreztem), de nagyon minőségi, egyáltalán nem marad el a Samsungtól.

Ha most kellene telefont vennem, egyértelműen verné a Note-ot -- a toll nekem nem fontos, a két SIM annál inkább jól jönne, a TW hiánya pedig szerintem komoly előny.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#23189) MaCS_70 válasza b.bela1 (#23066) üzenetére


MaCS_70
félisten

Fogalmam sincs róla -- nem tudom, mi az az akciójegyzet. :N

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#23190) MaCS_70 válasza Petyus1 (#23138) üzenetére


MaCS_70
félisten

A mostani frissítés után elsőre nekem is éppen 88%-ig töltött, de utána már ment feljebb is -- hogy 100%-ig-e, azt nem tudom, nagyon ritkán töltöm addig. Gondolom, valami kalibrációs oka lehetett ennek a 88%-nak.

Fokozottabb merülést nem tapasztalok.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#23191) DeathAdder válasza Risard (#23169) üzenetére


DeathAdder
veterán

Bármennyire is gondolkodtam rajta, semmi értelme nem lenne két nexus 6 árát odaadni egy N6P -ért.
Kisebb kijelző nagy kávával, nincs qi, egy jó ujjlenyomat jó lenne, de szar helyen van.

Ha egy áron lenne a kettő akkor is vacillálnék hogy melyiket :)

____
A note 5 meg fogalmam nincs miben előrelépés, egy az egybe note 5 portos romok vannak note 4 -re is, szubjektív de a hátlapja ritka ocsmány. Ha előrelépés akkor az talán a keret, a pattintós cerka, a hangszóró, meg a jobb ujjlenyomat. És mindezt két note 4 áráért.

F_Gergely - összességében a note 4 egy nagyon jó telefon, ár értékben talán a legjobb :R

(#23192) tomi613 válasza kali (#23187) üzenetére


tomi613
aktív tag

Igen ott voltam a közelben! :) Csak a Rákóczi híd (régi Lágymányosi híd) másik oldalán. Művészetek palotája közelében.

[ Szerkesztve ]

※ Samsung Galaxy S21 Ultra 5G (SM-G998B) Android 14 ESIM※

(#23193) b.bela1 válasza MaCS_70 (#23189) üzenetére


b.bela1
őstag

? :)

[ Szerkesztve ]

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#23194) MaCS_70 válasza b.bela1 (#23193) üzenetére


MaCS_70
félisten

Kérdezted, hogy a gyári akciójegyzet widgetjét kezeli-e a Nova Launcher. Válaszoltam -- ott a hivatkozás a fejlécben.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#23195) Bélaaaa


Bélaaaa
őstag

Megtaláltam a korrekt Led vezérlő programot: Ligth Flow. Sajons a Light Manager - LED Settings nem dolgozik korrekten 5.1.1 alatt.

Arra még nem jöttem rá, lehet-e a kezdőképernyőre más alkalmazásokat is kitenni (pl.: Időkép vagy Timely).

Az akciójegyzetnek van ikonja, amivel elindítom?

[ Szerkesztve ]

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#23196) Zsolaf


Zsolaf
addikt

Slow motion-t miért nem tudom beállítani (elérni) 5.1.1-en? nem jelenik meg a menüben az opció..

[ Szerkesztve ]

(#23197) dekan0v válasza Zsolaf (#23196) üzenetére


dekan0v
tag

Megvan az csak kivették a beállításokból és átrakták külön választható üzemmódba!

(#23198) Zsolaf válasza dekan0v (#23197) üzenetére


Zsolaf
addikt

Bakker! Valóban, Kösz

(#23199) dancsuri


dancsuri
veterán

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#23200) S e t h válasza dancsuri (#23199) üzenetére


S e t h
nagyúr

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.