Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:43:27

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note 4 Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2001) Kelecar


Kelecar
aktív tag

(#2002) david5745 válasza Kelecar (#2001) üzenetére


david5745
tag

ma délelőtt ezt kerestem egy fél óráig de aztán feladtam :R :R :R

(#1982) leslien: pont azért amiért mondod ha már adott a telefon és egy 50 megás wifi akkor csak a szebbet nézem már :))

(#1981) Djatis:Az újraindítás segített egy TV-t már rá bírtam tenni és kösz a tippet :R

Valaki azt nem tudja hogy a kijelző itt is egybe van-e építve a kerettel ???

[ Szerkesztve ]

(#2003) leslien válasza david5745 (#2002) üzenetére


leslien
nagyúr

igen, de max ilyen trailert tudsz nézni...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#2004) Luser2000 válasza david5745 (#1975) üzenetére


Luser2000
addikt

A Samsung WatchON ismert hibája az Android 4.4.4 rendszert futtató készüléken, hogy az IR kódokat késve (vagy nem) küldi. A fejlesztők dolgoznak a megoldáson.
---
Állítólag a Tabletes verzió nagyon meríti az aksit.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#2005) h4h01


h4h01
senior tag

Atyaég! Ezt olvasta már valaki? Főként az S6-ról szól, de a végén megemlítik a Note 5-öt is :D 5,9 colos 4k hajlított kijelző :D Hova tartunk basszus :DD

(#2006) b.bela1 válasza h4h01 (#2005) üzenetére


b.bela1
őstag

Bocs, újnak szántam.

Edigital-os telót kell regisztrálni a két év gariért?
Hülye vagyok hozzá, ez az első magyar telóm.

[ Szerkesztve ]

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#2007) leslien válasza b.bela1 (#2006) üzenetére


leslien
nagyúr

hogy a viharba ne kéne :K
de egyébként nélküle is van gari csak házhoz jövök az nem lenne...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#2008) Luser2000 válasza leslien (#2007) üzenetére


Luser2000
addikt

És nem 2 év lenne,csak 1.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#2009) david5745 válasza leslien (#2007) üzenetére


david5745
tag

Ezt meddig lehet regisztrálni ???

(#2010) b.bela1 válasza leslien (#2007) üzenetére


b.bela1
őstag

Ok. Köszi.
Samu oldalon termékreg. vagy ilyesmi?

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#2011) leslien válasza b.bela1 (#2010) üzenetére


leslien
nagyúr

Samsung termékreg
itt kell regelni. bármikor lehet és ha eladód akkor törölni is tudod

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#2012) b.bela1 válasza leslien (#2011) üzenetére


b.bela1
őstag

Köszönöm, este megoldom.
Ha már lehet. :)

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#2013) vrgkrisztian válasza david5745 (#2002) üzenetére


vrgkrisztian
aktív tag

nincs egybe az előlap a kerettel.
itt az alkatrészek vannak az előlapra ragasztva,és úgy vannak belecsavarozva hátulról a keretbe.

nekem így elég gyanús,hogy erre sem lesz házhozjövünk,mert az s5re sincs,bár ott az ip védelmet is tesztelniük kell előlapcsere után.
csak hát a ragasztás szétszedéséhez speciális szerszámok kellenek,amit nem hiszem h háznál fognak tudni/akarnak-e majd használni.

(#2014) Weeman1 válasza vrgkrisztian (#2013) üzenetére


Weeman1
veterán

Vésö,kalapács. :D

Xiaomi 11T Pro

(#2015) Szpisti válasza leslien (#2011) üzenetére


Szpisti
addikt

Nagyon köszi, már meg is toldottam a garimat! :R

(#2016) b.bela1


b.bela1
őstag

Én is regisztráltam.
Ezzel most él a házhoz jövős szervíz is?

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#2017) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Ma voltam médiában és valóban Exynos procis kapható náluk is, tehát a honlapon téves infók vannak :N

A telót viszont még mindig nem vettem meg, kissé elbizonytalanodtam miután a note 3 mellé tettem :U
Alszom még rá néhányat :R

(#2018) hurenzon válasza vrgkrisztian (#2013) üzenetére


hurenzon
senior tag

Szerelő azt mondta lesz.

(#2019) b.bela1 válasza DeathAdder (#2017) üzenetére


b.bela1
őstag

Mikor kivettem a dobozból, pár óráig szívtam a fogam, hogy ennyit nem ért meg a csere notesz3-ról.
Most, két nap után, már nyugott vagyok.
Szerettem a 3-mat, de ez mindent visz...

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#2020) b.bela1


b.bela1
őstag

Bocs a mégegyért!
A "szürkeárnyalatos mód"-ot láttátok?
Hát ezért nincs "olvasás mód" !
Bexarás!!!

[ Szerkesztve ]

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#2021) Djatis válasza migabi24 (#1990) üzenetére


Djatis
senior tag

Próbáltam másikkal is de nálam csak a restart segített! Ma am vissza jött a teló szervízből!
Hát botrány volt az egész, ha csak nincs akutt probléma akkor NE küldjétek be a kedves telemax-hoz inkább várjátok meg a háznál javítós garit!!!!

A magyarázat olyan mint a segglyuk, mindenkinek van de senki nem kíváncsi a másikéra!!!

(#2022) B1T3 válasza Djatis (#2021) üzenetére


B1T3
addikt

Mitől volt „botrány”?

(#2023) S e t h


S e t h
nagyúr

Ugyan még nem adtam fel a reményt, hogy lesz arany változat, de már nézem a feketét és a fehéret is.
Viszont ha megjön az arany, akkor fejtörés ON, hogy milyen tok menne hozzá, ilyen színű telefonom még nem volt.
Egyelőre ezeket nézegettem és vakarom a fejemet.
tokok

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#2024) a8l válasza S e t h (#2023) üzenetére


a8l
aktív tag

Én is arany változatra pályázok, remélem lesz megint vmi akció.
Szerintem fólia felesleges, mert úgyis beég a kijelző azt kicserélik mire lenne rajta bármi kis karc, a note2-men 2 év alatt alig pár mikro karc lett, most meg új kijelzőt kapott kétszer is.
A tok is felesleges, nem drága a keret szerintem, egy tok rárából lehet venni újat majd ha már gázosan néz kis. Ez a telefon mindenféle tok meg fólia nélkül néz ki nagyon jól, minek elrejteni.

(#2025) vrgkrisztian válasza hurenzon (#2018) üzenetére


vrgkrisztian
aktív tag

az s5re is azt mondták a kezdetektől,hogy lesz.
elvileg azóta sincs,ez így meg elég elszomorító

(#2026) apaszka válasza Djatis (#2021) üzenetére


apaszka
veterán

Note3,S4 nél megállt szerintem. Ezeknél már nem játszik. Kivezetik szerintem a házhoz jövős szervizet. Sem S széria, sem nóta nem lesz itthon javítva.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#2027) S e t h válasza a8l (#2024) üzenetére


S e t h
nagyúr

Az is egy szempont, hogy a tok felesleges mert anélkül néz ki jól, de hát majd ezek után a csajom biztonsági övét sem köttetem be a kocsiban, mert eltakarja az isteni melleit.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#2028) Djatis válasza B1T3 (#2022) üzenetére


Djatis
senior tag

Kezdjük ott, hogy szar volt alapból az akksi!
2 hetes korában egy szaros akksi csere miatt meg kellett válnom a méreg drága telefonomtól!
Mikor hívott a csaj közölte kb 5 nap a javítási idő, mikor elkezdzem kicsit csúnyábban beszélni vele akkor megígérte, hogy kedden elviszik és pénteken vissza kapom! Kedden jött érte a jó öreg magyar posta ami már alapból nem tetszett! Elvitte a csávó utána kezdődött a várakozás! A javítás állapotát nem tudtam megnézni mivel nem kaptam munkalapot amiről be kellett volna írni a telemax oldaláról a munkalap számot! Csütörtökön hívtak, hogy akkor pénteken várjam a csomagot mert jön! Kérdeztem mit javítottak erre azt mondta, hogy ő nem tudja mert nem lát rá! Hívtam a samsungot is ott is ugyan ezt a választ kaptam! Na mondom ok akkor várok csendben! Jött a péntek! Telt múlt az idő postás sehol! Délben mikor már lejárt a munka időm akkor mondom meg kéne kérdezni vajon jön e ma a csomag!
Hívtam a postát ők azt mondták nem tudják megadni a futár kolléga számát aki a Bajcsy kórházba jön mert többen vannak és ha nem tudok csomag számot akkor így jártam! Hívtam a samut de ők sem tudtak semmi mondani a telemax pedig elérhetetlen! Velük csak akkor lehet beszélni ha ők akarnak vmit!
2 órára megérkezett a kedves futár leadta a cuccot és lelépett!
Utánna jött a hideg zuhany! Szerintem az akksit ami írtak baszták kicserélni a hátlapot pedig úgy telibeszarták, hogy nincs rajta meg 2 pöcök ahogy azt kell!
Hívtam a samut, hogy panaszt tegyek vették is az adást mondta a csaj ha vissza jelez a szervíz akkor felhív! Mondom ok! Délután 4kor hívott is, hogy akkor vissza kéne küldeni a telefont KB.5 MUNKANAP! És majd a "szakszervíz" kiállít egy véleményt, hogy vajon én törtem le a két kis pöcköt vagy gyárilag ilyen volt! Arra a kérdésre, hogy ezt miért nem tették meg nem tudott válaszolni!
Na a végén elküldtem a k.anyjába a csajt, utánna megköszöntem a segítségét és mondtam, hogy hagyjuk a fenébe majd megoldom okosba!
Szóval röviden ennyi!

A magyarázat olyan mint a segglyuk, mindenkinek van de senki nem kíváncsi a másikéra!!!

(#2029) Djatis válasza apaszka (#2026) üzenetére


Djatis
senior tag

Akkor viszont ilyen szervíz mellett megy a samsung is a levesbe nállam!

A magyarázat olyan mint a segglyuk, mindenkinek van de senki nem kíváncsi a másikéra!!!

(#2030) Luser2000


Luser2000
addikt

Valaki keresett egy ceruzával használható számológépet egyenletekhez.

Ilyet találtam :

http://www.samsungapps.com/appquery/appDetail.as?appId=com.visionobjects.calculator&cntyTxt=216&equipID=SM-N910C

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#2031) migabi24 válasza Djatis (#2028) üzenetére


migabi24
nagyúr

Jézusom, akkor lassan már a garancia miatt se kell a samut választani, mondjuk lassan kínai telefont is vehetünk fele ennyiért mert az is a telemaxhoz megy majd és nem lesz semmi különbség

(#2032) Djatis válasza migabi24 (#2031) üzenetére


Djatis
senior tag

Kemény volt! Remélem lesz házhoz jövünk gari mert ez így 0! Am az s5-nek tényleg csak a vízállóság miatt nincs ilyen garija! Ezért is örültem, hogy a Note 4 nem vízálló szóval én még reménykedem!

A magyarázat olyan mint a segglyuk, mindenkinek van de senki nem kíváncsi a másikéra!!!

(#2033) nemorulok válasza S e t h (#2027) üzenetére


nemorulok
csendes tag

Én tuti tok, fólia, stb. nélkül fogom használni a goldot, ha 1x megjön végre. A note 3 is hibátlan állapotban van, pedig nem tettem rá semmit , bár az is igaz, hogy nem vagyok rágörcsölve a sérülésekre.

(#2034) S e t h válasza Djatis (#2032) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én nem hiszem, hogy ez arról szólna miszerint kivezetnék a házhozjövős garanciáztatást, sokkal inkább arról , hogy egy új készülékről van szó.
Telefont is alig tudnak sok helyen beszerezni és eladni, nem még az alkatrész ellátottságról is gondoskodni. Persze ez nem kifogás, ha prémium és negyedmilliós készülék akkor nyalják ki az ember seggét érte, ha már ezt ígérték, de úgy olvastam, hogy egyelőre iphone fronton sem ilyen rózsás a helyzet.
Másrészt a pofám befogom, mert vki rendelt iphonet és azt írta, hogy december hatodikán viszi neki a futár?Hogy ez most igaz-e azt nem tudom, mindenesetre durva, ez van kérem, első szállítmányok elfogytak, majd szép lassan csordogál a többi.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#2035) S e t h válasza nemorulok (#2033) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én meg fogok használni, mert saját tapasztalat, hogy az évek során egy telefon sem úszta meg reptetés nélkül, zsebből vagy kézből esett ki és általában betonra, 1-1,5 méter magasból.
Nem vagyunk egyformák, nekem a külseje annyiban nem számít, hogy görcsöljek mert tokban van, a tartalom miatt kötött magához a note széria, a külseje miatt sosem voltam elájulva, mutogatni meg pláne nem akarom.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#2036) Dude8 válasza h4h01 (#2005) üzenetére


Dude8
tag

Szia!

Szerintem a cikkben nem a Note 5-ről írtak, hanem a Note Edge-ről, amelynek az lesz a különlegessége, hogy "osztott" kijelző lesz benne: 5.6” Quad HD+ Super AMOLED (2560×1440+160)

@Djatis:
Ami pedig a szervíz futárt illeti, tegnap sikeresen megérkezett az én fekete Note 4-em is (Wested, Samsung Experience Store) és itt tájékoztatott a kedves eladó, hogy mivel prémium kategóriás a készülék, ezért egy évig jár a prémium garifutár.

A készülékről pár szóban: SM910C, laggmentes, nincs a készülék tetején (sem körben a kijelző mentén) illesztési probléma, a hátlap sem áll el sehol, ellenben az előlapi kamera nincs teljesen középen, de ez -számomra -nem nem akkora tragédia. Valaki már linkelte azt hiszem, (de talán ha meg egyszer szerepel sem baj, hátha lemaradt valaki róla) akinek problémát okoz az újjnyomat skenner, próbálja ki ezt, nekem 10/9 a feloldási ráta: ITT NÉZD

[ Szerkesztve ]

"In God we trust, all others we monitor!"

(#2037) migabi24 válasza Dude8 (#2036) üzenetére


migabi24
nagyúr

Olyan nincs hogy laggmentes, ezt kár is leírni, ha kamera nincs középen akkor hézag is van, itt tized mm-ről beszélünk

(#2038) tom_77


tom_77
tag

Sziasztok,
Nagyon tetszik ez a teló, szerintem most talán a legjobb a piacon. Mindent egybevéve végülis melyik lenne a jobb: a snapis vagy az exynosos ?

(#2039) Weeman1 válasza tom_77 (#2038) üzenetére


Weeman1
veterán

Kinek melyik. :D

Xiaomi 11T Pro

(#2040) migabi24 válasza tom_77 (#2038) üzenetére


migabi24
nagyúr

Itt inkább az a kérdés melyikhez mennyiért jutnál hozzá, mert az exynos független 200 fölött van, a szolgáltatós snapist meg azért olcsóbban is kilehet hozni, nekem egy jó akcióba 150 volt nekem így a snapis lett a jobb mert nem érne +80 ezret az exynos

(#2041) b.bela1 válasza S e t h (#2035) üzenetére


b.bela1
őstag

+1.
Pontosan.
Már megy a duma, máshol is. Mutogatni, májerkodni stb.
Savanyú a szőlő.
Tartalom. Jól mondod. Ezért rakom tokba én is. Azt sem tudják mikyen telóm van.

[ Szerkesztve ]

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#2042) B1T3 válasza b.bela1 (#2041) üzenetére


B1T3
addikt

Én sem rakom majd tokba (csak belebujtatósba), de nem azért, hogy mutogassam, hanem mert így tetszik a telefon, és akkor már inkább a nem egy fillérért megvásárolt tetszés tárgyát tapogatom a mindennapokban, nem pedig az egy fillérért megvásárolt tokot. :)

(#2043) migabi24 válasza B1T3 (#2042) üzenetére


migabi24
nagyúr

+1

(#2044) Jolet válasza B1T3 (#2042) üzenetére


Jolet
őstag

szólj ha találsz

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#2045) SütiGTi válasza B1T3 (#2042) üzenetére


SütiGTi
senior tag

Én nagyon szeretnék egy S-view tokot hozzá...nekem az nagyon tetszik...kivéve az, hogy hátlap cserével jár és nem csak rá kell tenni...néztem a wireless charging hátlapokat és s-view tokokat...de eddig csak nagyon drágán találtam.... :(

(#2046) b.bela1 válasza B1T3 (#2042) üzenetére


b.bela1
őstag

Ne haragudj, nem is erre gondoltam.
Nem sértésnek szántam.

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#2047) Parallaxis válasza b.bela1 (#2020) üzenetére


Parallaxis
addikt

A "szürkeárnyalatos mód"-ot láttátok?
Hát ezért nincs "olvasás mód" !

A kettőnek semmi köze egymáshoz.

------

a8l:

Szerintem fólia felesleges, mert úgyis beég a kijelző azt kicserélik mire lenne rajta bármi kis karc, a note2-men 2 év alatt alig pár mikro karc lett, most meg új kijelzőt kapott kétszer is.

Én csak két napig nem használtam rajta védelmet és megjelent rajta két mikrokarc, pedig tokban tartom és még az S-Pent sem használom túl sokszor. Szóval ez sajna nem igaz, nagyon könnyen karcolódik.

A tok is felesleges, nem drága a keret szerintem, egy tok rárából lehet venni újat majd ha már gázosan néz ki

Note 3-nál a keret kizárólag a kijelzővel együtt volt cserélhető, ami elég drága mulatság, miből gondolod, hogy itt nem így van?

[ Szerkesztve ]

(#2048) b.bela1 válasza Parallaxis (#2047) üzenetére


b.bela1
őstag

Tiszta sor, funkcióban nincs, de használat szempontjából van. Szépen helyettesíti az olv. módot.
Picit tovább kell gondolni.
Mégegyszer hangsúlyozom, nem az ultratakarékra gondolok.

[ Szerkesztve ]

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#2049) Tippmix46 válasza b.bela1 (#2019) üzenetére


Tippmix46
senior tag

pedig Note3ról nem éri meg váltani....azért hogy kiadjon 100 ezer Ft-ot? sőt, akinek Note1-e van az is miért váltson, azért, hogy kiadhasson 160-170 ezer Ft-ot??? vagy egy Note2es 140-150 ezer Ft-ot???

egyszerűen nem értek embereket, Note 1esem van és eszembe nem jut váltani, 2 éves a telóm, semmi baja, miért adjam el 50-ért és vegyek 220 körül ilyet, azért mert picit gyorsabb és talán szebb a kijelző? Ugyan már....

(#2050) Parallaxis válasza b.bela1 (#2048) üzenetére


Parallaxis
addikt

Használatban sincs.
Az olvasó mód egy szembarát tónust állított be, a szürke mód meg az energiatakarékosságról szól és egy csökkentett fényerejű szürkeárnyalatos megjelenítést ad, aminek köze nincs a szem kíméléséhez, ellenben hosszabb olvasáskor pont fárasztóbb.

--

Tippmix46:

Azért túlzásokba ne essünk, Note 1-2-ről azért megéri váltani mert elég sok többletet nyújt a készülék ezekhez képest.
Mondjuk én a Note 1-et nem tudnám napi szinten használni, mert nekem az már idegesítően lassú készülék.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.