Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:43:27

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note 4 Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7001) hanti válasza dobobazsy (#7000) üzenetére


hanti
senior tag

Ez már többször téma volt, nem tudni miért, de csak az F változatnál csinálja.

(#7002) dobobazsy válasza hanti (#7001) üzenetére


dobobazsy
őstag

akkor erre nincs is megoldás? csak a Dalvik használata? :(((

látom nem nagyon van más megoldás.

hanti: köszi az infót! :R

[ Szerkesztve ]

(#7003) mycso válasza Luser2000 (#6999) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Először is köszi az észrevételeket.

Az EU-s dolgot azért is írtam így, mert azt nem tudom, hogy mindenhol kapható-e az n910f függetlenül. A sammobile-ra hagyatkoztam, ott csak pár országnál látom a független romokat, így ebből indultam ki.

A hátlap tapintása nálam tapadós, gumiszerű vagy bőr-műbőrszerű érzést vált ki...

Specifikációkat direkt, csak így beledobálva csináltam (így is túl sokat is írtam róla), akit az érdekel annak ott van két link is: mobilaréna, gsmarena.
Nem akartam egy komplett specifikációs táblázatot bemásolni, bár ha erre van igén, akkor az is mehet.

És igen, lehetne még bővíteni millió dologgal, annó erre vártam ötleteket, de nem kaptam.
Sőt, hibák, tartozékok is jöhetnének még, amik ajánlottak...én semmiféle fóliát, meg szipi-szupi tokokat nem használok, így nem is tudok ajánlani ilyeneket.

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#7004) hanti válasza dobobazsy (#7002) üzenetére


hanti
senior tag

De a lollipop, az már csak ART-on megy. Gondolom akkor megszűnik a probléma. Addig is ritka újraindítás.

(#7005) mycso válasza Luser2000 (#6999) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Jut eszembe, ehhez a vásárlás klón-nem klón dologhoz van egy jó alapom is: [link]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#7006) djsilas válasza szuper94 (#1696) üzenetére


djsilas
tag

Sikerült már megoldást találni? :/

(#7007) treker42


treker42
tag

Sziasztok! Napokban készülök leváltani 2-es notot 4-esre.
nézem itt az árakat budapesten vásárolnék úgy hogy beszámítják a 2-est.
hol érdemes nézelődni? esteleg tapsztalat..tipp-et elfogadok
Most kicsit kezdek bele zavarodni a variásokba VIP-nél 217-nem tudom mitől annyi...HELP

xxl gsm
C 183e 36 hónap garancia esetében 12 hónap teljes körű bolti és 24 hónap
http://www.xxlgsm.hu/vasarlas/erintokepernyo/samsung-galaxy-note-4-n910c-fekete-32-gb/42136
F 180e 36 hónap garancia esetében 12 hónap teljes körű bolti és 24 hónap
http://www.xxlgsm.hu/vasarlas/erintokepernyo/samsung-galaxy-note-4-n910f-fekete-32-gb/42354
H 181e (Exynos 5433) 36 hónap garancia esetében 12 hónap teljes körű bolti és 24 hónap
http://www.xxlgsm.hu/vasarlas/erintokepernyo/samsung-galaxy-note-4-n910h-fekete-32-gb/42340

VIP phone
Exynos 5433 nyolcmagos 1év gar 217e
http://vip-phone.hu/Samsung-Galaxy-N910-NOTE-4-LTE-32GB-Kartyafuggetle
4-magos 2év gar 200e
http://vip-phone.hu/Samsung-Galaxy-N910-Galaxy-NOTE-4-LTE-32GB-Kartyaf
4magos 2év gar 173e
http://vip-phone.hu/Samsung-Galaxy-N910-NOTE-4-LTE-32GB-mobiltelefon-M

sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ ɴoτe 4+8 Ipad Air- Lenovo A1000 és egy bedöglött WayteQ xTAB-79QCI

(#7008) hanti válasza djsilas (#7006) üzenetére


hanti
senior tag

[link]

[ Szerkesztve ]

(#7009) hanti válasza treker42 (#7007) üzenetére


hanti
senior tag

Az összefoglalót olvasd el.

(#7010) hanti válasza treker42 (#7007) üzenetére


hanti
senior tag

Most látom hogy még nem lett frissítve akkor Ezt nézd meg.

[ Szerkesztve ]

(#7011) treker42 válasza hanti (#7010) üzenetére


treker42
tag

Köszi lesem is.

Addig is bolt tippeket fogadok.. SM-N910C -re kell a 2 év

[ Szerkesztve ]

sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ ɴoτe 4+8 Ipad Air- Lenovo A1000 és egy bedöglött WayteQ xTAB-79QCI

(#7012) pohár válasza treker42 (#7011) üzenetére


pohár
félisten

B-Tel, gyártói garisak, 27%-os számla mellékelve, és 190e sincs az áruk :K

még a FirstPhone az ajánlott, ott van már, és több színben is, de úgy 16-17e-rel sajnos drágább is

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#7013) mycso válasza hanti (#7010) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Holnapig várok vele, még hátha valakinek eszébe jut valami, hogy ne zargassam feleslegesen naponta a moderátorokat. :R

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#7014) treker42 válasza pohár (#7012) üzenetére


treker42
tag

Köszönöm ígéretes. a btel,

sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ ɴoτe 4+8 Ipad Air- Lenovo A1000 és egy bedöglött WayteQ xTAB-79QCI

(#7015) csabicska


csabicska
senior tag

Egyre jobban elkeserít a keret karcossága.
A fényes keret hiába vigyázok egyre karcosabb.
200 E Ft -ért azért többet vártam.
Vmivel lehet polirozni?
Szégyen ilyet kérdezni. ...
Nincs egy hónapos.
Főleg alul gáz.
Nálatok milyen?

-Galaxy S20 - The best-

(#7016) hanti válasza pohár (#7012) üzenetére


hanti
senior tag

Ez érdekes hogy a B-Tel az egyetlen ahol 200 alatt van gyári garanciás készülék?

(#7017) hanti válasza mycso (#7013) üzenetére


hanti
senior tag

Ok!
Látod már volt értelme a frissítésnek. Sokkal tisztább a kép, az új felhasználók is átlátják a vásárlás kérdését.

(#7018) migabi24 válasza csabicska (#7015) üzenetére


migabi24
nagyúr

Hát igen, ment a sírás a fém keretért, most megkaptuk, de nekem se tetszett ez a karcolódás

(#7019) mycso válasza csabicska (#7015) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Most, hogy mondod megnéztem az alját és nekem is csupa karc. Csak apró mikrokarcok, de sok, így elég jól látható.
Oldalt a keret fémrészén is van 1-2 apró, bár azok nem olyan látványosak, mint az alján.
Kellett a fém, hát megkaptuk, ez ilyen.
Az s2/3/4/5 legalább nem karcolódott, azokról egészben pergett le a festék. :DDD

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#7020) pohár válasza hanti (#7016) üzenetére


pohár
félisten

úgy látszik igen... bár ez is 240 körül indított, de aztán szépen, fokozatosan elkezdett csökkenni az ára, most itt jár :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#7021) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Ti mi a fenét csináltok a telefonokkal? Eszitek őket? :D
Azt sem értem hogy amikor használt telefont vesz az ember, akkor nagy része a doboznak is sérülve van, de mi a fenében sérülhet az meg? Hogy egyszer új korában kibontod, utána meg eladáskor becsomagolod? Nekem ez magas :DDD

Tokot, fóliát nem látott (és nem is fog) az enyém, zsebben hordom, rengeteget használom, van hogy naponta kétszer is töltöm, de azért nagyon vigyázok rá, és egy büdös mikrokarc sincs rajta sehol :D

[ Szerkesztve ]

(#7022) carr


carr
őstag

"2011-es belini IFA-tól "
Samba?
:D
Sry. ;)

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#7023) labeda válasza DeathAdder (#7021) üzenetére


labeda
aktív tag

+1.

(#7024) RaveForce válasza DeathAdder (#7021) üzenetére


RaveForce
veterán

egy büdös mikrokarc sincs rajta sehol

szemüveg v nagyitó :)

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#7025) kali válasza DeathAdder (#7021) üzenetére


kali
legenda

én is így vagyok vele, bármennyire nézegetem akár célirányos fény alatt is, nincs összekarcolódva, pedig jó a szemem.
igaz, megszoktam már az s4 idejében, hogy annak a kerete is valakinek akár már 1 - 2 hónap elteltével is karcos, kopott vagy lepattogzott volt, aztán szidták, hogy milyen könnyen sérül, pedig annyira nem, mert sok embernek hibátlan volt akár egy év után is, én is kifogástalan állapotban adtam el 9 hónaposan.
olyan telefon nincs, amelyik mindenkinek tökéletes és hibátlan állapotú is marad meghatározott használat mellett - és ez egy fontos tényező, de ez nem ismert, illetve néha fenntartásokkal kezelendő, ha le is írják -, így semmin sem szabad csodálkozni.

[ Szerkesztve ]

(#7026) csabicska válasza kali (#7025) üzenetére


csabicska
senior tag

Lehet nektek nincs.
De nekem van, és szerintem sok fórumozónak is.
Én otthon is csak szemüveg törlőn tartom a telefonjaimat.
Tőlem aki jobban vigyáz rá az hazudik.
Sokszor lelkiismeret furdalassal veszem fel mert karcolódik.
Ez azért gáz.
Ha ilyen egy hónap alatt milyen lesz egy év múlva? ??
A tiétek lehet tökéletes, de akkor az rejtély hogy van használva.
Akkor is korainak és meglepőnek tartom, pláne ahogy és amennyit én használom.

-Galaxy S20 - The best-

(#7027) RaveForce válasza csabicska (#7026) üzenetére


RaveForce
veterán

annyira puhára sikerült ott a fém a felpolírozás után, h ez elkerülhetetlen, szerencsére csak közelről látszik, amúgy nem tűnik fel, viszont az egyik samsung szervizes emlitett vmit amivel házilag is lehet polírozni, bár ezekben nem vagyok otthon de elhet h vki igen :)

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#7028) Parallaxis válasza csabicska (#7026) üzenetére


Parallaxis
addikt

Alpha-s topikban írták, hogy valami körömpolírozóval el lehet ezeket a karcokat nyomtalanul tüntetni.

(#7029) norbi93


norbi93
senior tag

Szerintem kár a polírozással szórakozni, amíg el nem adod. Ha most megkarcolódik, nagy valószínüséggel polír után is meg fog. Eladásnál rendbe kell rakni, csöndben zokogni hogy most milyen szép, és könnyes búcsút venni tőle :DD

(#7030) S e t h válasza DeathAdder (#7021) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ha nekem 30 centis farkam van akkor nem értem, hogy másnak miért nem ekkora?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#7031) Próféta válasza norbi93 (#7029) üzenetére


Próféta
tag

+1

(#7032) #18001664


#18001664
törölt tag

Sziasztok!
Holnap Budapestre utazunk. Melyik a legjobb idegenvezető app? Régen sokat jártam Budapesten, de azóta sok dolog változhatott :)
Köszi.

(#7033) #18001664


#18001664
törölt tag

http://au.ibtimes.com/android-501-lollipop-update-galaxy-note-4-will-arrive-month-galaxy-note-edge-also-poised-receive-it#.VL6d8dKUeSo

(#7034) zack válasza #18001664 (#7033) üzenetére


zack
nagyúr

Akkor a Sweet ROM belakását felfüggesztem...Erre a pár napra felesleges. 10 nap van még a hónapból. :)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#7035) RaveForce válasza #18001664 (#7032) üzenetére


RaveForce
veterán

nem nagyon használtam még de elöre van telepitve a trip advisor, az vmi hasonló lehet

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#7036) #18001664 válasza RaveForce (#7035) üzenetére


#18001664
törölt tag

Elsőként töröltem mikor beüzemeltem a telót :D

(#7037) #18001664 válasza zack (#7034) üzenetére


#18001664
törölt tag

... csak legyen igaz a cikkben írt infó. :)
Én bizakodok...

(#7038) DeathAdder válasza kali (#7025) üzenetére


DeathAdder
veterán

Mindenesetre érdekes.
Előbbi telefonjaim topikjában is mindenki szidkozódott, hogy karcos a hátulja, potyog a márkanév bizonyos betűi etc.. biztosan bennünk van a hiba :D
Az én szemem sem szar, nemrég voltam ellenőrzésen a barátomnál aki szemorvos :))

(#7039) S e t h válasza DeathAdder (#7038) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nálunk mindenki szemorvos a családban, a karcokat akkor is meglátjuk ha a telefon a zsebünkben van. Mivel a note 4 elég nagy, ezért légycsapó hiányában ezek csapkodjuk a legyeket, de úgy sincsenek karcok, másokban van a hiba.
A Note 4-et csak Chuck Norris szakálla képes megkarcolni.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#7040) migabi24 válasza S e t h (#7039) üzenetére


migabi24
nagyúr

:DDD :C

(#7041) leslien


leslien
nagyúr

baeg jöjjön már az lalipop mert a végén minden sz@ron kiadás lesz...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#7042) privacy99 válasza S e t h (#7039) üzenetére


privacy99
senior tag

Az enyémen is vannak karcok, viszont a többiekkel ellentétben nekem a felső élén.

Gyanítom, hogy a zsebbe betolás/kihúzástól lehet, mert én mindig fejjel lefelé rakom be, esetleg a többiek meg fordítva..

Engem mondjuk nem zavar, ha nagyon megnézem bárki telóján találok hibákat, ezt pedig szintén csak akkor veszed észre, ha direkt ezt keresed, és olyan a fény, és jó a szemed, meg teljesen tiszta is az a fém felület..

Továbbra is azt mondom: Ez egy használati tárgy! Nem váza.

Sajnos ez a puha fém ilyen, az iPhone 5 legnagyobb hibája is ez volt, csak az már attól benyomódott/lekopott/szétkarcolódott, ha véletlenül körömmel megütötted.

(#7043) boksz


boksz
senior tag

Olyan kamerát keresek amit ha pl. otthon leteszem, akkor a munkahelyemen tudom nézni hogy mi történik a kertben.
Használ valaki valami hasonlót ?

https://www.flickr.com/photos/boksz/

(#7044) RaveForce válasza boksz (#7043) üzenetére


RaveForce
veterán

igen ;) dlink

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#7045) silmatauki válasza #18001664 (#7032) üzenetére


silmatauki
őstag

guide@hand

(#7046) #97246720


#97246720
törölt tag

Üdv mindenkinek! Érdeklődnék hogy ki mi a véleménye a készülékről? Nekem júliusban jár le az előfizum de már májusban hozhatnék ki új telót a Telekomtól, Nos ezt a Note4et meg az S5öt néztem ki, a tarifacsomagommal elég jó feltételekkel hozhatnék ki telót....S5 már van a családban, a feleségemnek...én ondjuk nagyon szemezek a Note4-gyel

(#7047) leslien válasza #97246720 (#7046) üzenetére


leslien
nagyúr

veheted nyugodtan, bár addigra már kint lesz a S6 is...

talán addigra a lalipop is kint lesz rá ;]

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#7048) #97246720 válasza leslien (#7047) üzenetére


#97246720
törölt tag

a s6 lollival fog kijönni, csak kérdéses hogy nálunk melyik lesz elérhető
[link]
hivatalos specifikáció még nem igen van fent az S6-ról, de ahogy néztem hasonló képessége lesz mint a Note4 Exynos SoC-os kiadásnak

[ Szerkesztve ]

(#7049) leslien válasza #97246720 (#7048) üzenetére


leslien
nagyúr

Note 4 re gondoltam lolli val....

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#7050) #97246720 válasza leslien (#7049) üzenetére


#97246720
törölt tag

:D bocs :D erről azt olvastam hogy lassan kikördül egyes oldalak január végét mások meg február elejét írnak...érdemes figyelgetni a SamMobile.Com oldalalt mert ott előbb fent lesz mint hogy OTA-n jelezné a teló,vagy időnként KIES3-ra rá kell futtatni egy frissítés keresést...amúgy csodálkozok hogy az S5-re már kijött de a Note4-re még nem

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.