Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:43:27

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note 4 Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23851) Szakiii


Szakiii
addikt

Valakinek van vr-e itt? :) Ha igen milyen?

(#23852) handrash


handrash
őstag

Az optikai stabilizátor csak videó módban működik?

[ Szerkesztve ]

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#23853) Szakiii válasza handrash (#23852) üzenetére


Szakiii
addikt

nem, fotozasnal is segit

(#23854) Xanax88 válasza Szakiii (#23851) üzenetére


Xanax88
tag

Nekem Cardboard.
Nem rossz... de arra pont jó volt, hogy rájöjjek ez a felbontás is kicsi hozzá, ezért gyárit nem fogok venni 40.000.- ért.
Majd talán 4k telefonnal... mert jelenleg még 2k-n is kiverik a pixelek a szemem.

Krisz

(#23855) hackeeeee válasza handrash (#23852) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Fotózásnál is segít, de nagyon nagy mozdulatoknál nem tud korrigálni.. De, kisebb "döccenésnél" tud korrigálni.

Véleményem szubjektív...

(#23856) HorviGabi


HorviGabi
aktív tag

Na 2 hónapot bírt a készülèk megint. Augusztusban cserélték beszédhangszóró hiba miatt, ennek ugyan az lett a baja. Recseg,ropog, rezonál. Bejelentettem, hívott a szervíz, holnap jönnek. Ezek szerint már nem cserélik, hanem javítják. Izgulok mi lesz vele, kezdek aggódni. Bárhogy is lesz, nekem nagy csalódás ez a telefon. Valakinek járt már ennél a hivatalos szervíznél a telója? Mert nem sok jót olvasok róluk.

(#23857) Zsolaf


Zsolaf
addikt

Hali. Ha gyorstoltesel toltom akkor kevesebb ideig birja az akku mint sima toltessel?

(#23858) darkarthur válasza Zsolaf (#23857) üzenetére


darkarthur
senior tag

Én ezt nem tapasztaltam.

Samsung S23 Ultra 5G

(#23859) Dealer95 válasza Zsolaf (#23857) üzenetére


Dealer95
őstag

Ugyan addig bírja nálam.
Ezért mindig gyorstöltéssel töltöm.

(#23860) kazanka válasza HorviGabi (#23856) üzenetére


kazanka
őstag

Miből gondolod hogy javítják?Futár megy vagy szervizes?

(#23861) Zsolaf válasza darkarthur (#23858) üzenetére


Zsolaf
addikt

Nem tudom csak kerdezem, mert valaminek a rovasara kell h menjen...

(#23862) HorviGabi válasza kazanka (#23860) üzenetére


HorviGabi
aktív tag

Szerintem szervizes. Legalábbis onnan hívtak. De kaptam email-t a samsungtól is hogy holnap jön a kollèga. Ha elviszik javítani adnak csere készülèket valamit? Bár a múltkor mikor cserélték azt mondta a srác hogy nem javítják. De hogy megint pont ugyan az lett a baja.

(#23863) BeastMode válasza Zsolaf (#23861) üzenetére


BeastMode
őstag

Az akksi élettartamát rövidíti elvileg.

(#23864) Dealer95 válasza Zsolaf (#23861) üzenetére


Dealer95
őstag

Amíg ez a telefon nálad lesz nem nagyon fogod észrevenni hogy bárminek is a rovására menne :)
Egyébként az aksi élettartamát rövidíti meg elvileg de nem fogod észrevenni, na meg 4000 Ft-ért lehet rendelni bele gyári aksit.

(#23865) kazanka válasza HorviGabi (#23862) üzenetére


kazanka
őstag

Kapsz egy másikat helyette,nem javítják különösen nem a helyszinen.

(#23866) Yeeeti


Yeeeti
tag

Sziasztok Urak!

Üvegfóliából tudtok olyat ajánlani aminek körbe a széle is "rátapad" a kijelzőre és nem marad körbe levegő?
[link] Erről van valakinek tapasztalata?
Másik! Tudtok a telefonhoz fotózási célra állványt ajánlani?

Üdv.

Nokia 5110 > Nokia 3310 > Nokia 3410 > Siemens S55 > Nokia 7650 > Motorola MPX 200 > Sony Ericsson 910i > Sony Ericsson W950 > Sony Ericsson P1 > Samsung Galaxy S > Samsung Galaxy Note 2 > Samsung Galaxy Note 4 > Huawei Nexus 6P > Oneplus 6 > Oneplus 6T > Oneplus 8 Pro

(#23867) dancsuri válasza BeastMode (#23863) üzenetére


dancsuri
veterán

1 nappal

Kyubi rom témázgatásához twitter

[ Szerkesztve ]

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#23868) Thduil


Thduil
csendes tag

Készült már portolt app write on pdf-ből?
Ha igen, tudnátok adni egy letöltési linket?

(#23869) medosz11


medosz11
tag

Tudja valaki, hogy Nova launchernél miért kapcsol ki az olvasatlanok száma a Nova beállításoknál?

[ Szerkesztve ]

(#23870) Misi1980 válasza Yeeeti (#23866) üzenetére


Misi1980
senior tag

Nekem ma jött meg az üvegem.Kicsit kissebb mint a kijelző így nem lóg rá a lekerekített részre.Ugyan ilyen ajánlott egy telefonos 4000ft-ért.Az ebayen megvettem 800ft-ért és 1hét alatt megjött Angliából.

(#23871) epakla válasza Misi1980 (#23870) üzenetére


epakla
tag

Esetleg megosztanád/elküldenéd a linket, ha szépen megkérlek? Köszönöm előre is! :R

Nem szenvedek elmebetegségben, minden percét élvezem! :-) Samsung Galaxy S10

(#23872) dancsuri válasza Thduil (#23868) üzenetére


dancsuri
veterán

hogy külön telepíthető-e azt nem tudom, de a Kyubi rom része :C

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#23873) Misi1980 válasza epakla (#23871) üzenetére


Misi1980
senior tag

Igen persze megosztom.Kicsit fura hogy nem ér ki teljessen a kijelző széléig de nem vészes.Más telefonoknál is van ilyen.A kijelző széléig ér minkét oldalon,a kijelző és a keret közötti rész t azt nem fedi le.Ha jól tudom nincs is olyan üveg ami lefedi.Felül a hangszóró felső vonaláig,alul a home gomb aljáig ér.[link]

[ Szerkesztve ]

(#23874) blu79


blu79
addikt

Sziasztok. Az akkumerülés kapcsán és az Android operációs rendszer magas akkuhasználat ügyében észrevettem hogy ha a wifit használom akkor az android op rendszer nem használ sok akkut, de ha elkezdem használni a mobilnetet attól a pillanatól kezdve nő az android op rendszer akkuhasználata drasztikusan :U . Mintha beragadna valami. :U hiába kapcsolom ki a mobilnetet.

¯\_(ツ)_/¯ = G-sync 165Hz ips 1440p « Ahogy a programozók készítik programjaikat, az első jöttment harkály lerombolhatná az egész emberi civilizációt »

(#23875) Zsolaf válasza BeastMode (#23863) üzenetére


Zsolaf
addikt

(#23864) Dealer95

Kösz, akkor nem gáz.

[ Szerkesztve ]

(#23876) HorviGabi válasza kazanka (#23865) üzenetére


HorviGabi
aktív tag

Én nem szeretnék másikat, ebben a kijelző is normálisan áll, az előzőben ferdèn volt beragasztva, tartok tőle hogy ha felújítottat adnak akkor rosszabb lesz mint ez.

(#23877) kazanka válasza HorviGabi (#23876) üzenetére


kazanka
őstag

Majd eldől,de szerintem nem javítanak,ha esetleg elviszi akkor sem tudod hogy azt kapod-e vissza,mivel az adatokat átirkálják.Nem biztos hogy rosszabbul jársz,ha kicseréli csak át kell nézni rendesen.

(#23878) handrash válasza hackeeeee (#23855) üzenetére


handrash
őstag

Ki/be lehet kapcsolni?

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#23879) Lacika89


Lacika89
csendes tag

Sziasztok.
Lenne egy olyan kérdésem , ha a telefont usb kábel segítségével csatlakoztatom a TV usb aljzatához, nem hajlandó pendriveként kezelni. Van valamilyen beállítás amivel ezt lehet orvosolni?
( egy galaxy S2-vel gond nélkül megy , és tudok böngészni a TVn keresztül a telefon memóriába)
Köszönöm előre

Samsung Galaxy Note 4 & NOKIA Lumia 1520 black :)

(#23880) #18001664 válasza Lacika89 (#23879) üzenetére


#18001664
törölt tag

OTG kábel kell hozzá úgy tudom, de nem biztos!

(#23881) handrash válasza Yeeeti (#23866) üzenetére


handrash
őstag

[Nekem egy ilyesmi adapterem van, ezzel rögzítem rendes állványra.]

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#23882) hackeeeee válasza Zsolaf (#23857) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nálam is ez van.

Lehet nem tetszik Neki annyira, hogy 9V-vel megy.

Mondjuk ha éjszakára rajtahagyom, akkor nincs ez.. viszont ha napközben csak rátöltök, akkor elég gyorsan merül.

Véleményem szubjektív...

(#23883) MaCS_70 válasza hackeeeee (#23882) üzenetére


MaCS_70
félisten

A 9 voltot nem az akku kapja -- azonnal megsülne tőle. Egy Li-cellának kb. 4,2 voltnál kezdődik a túltöltési fázis. (3,92 volt fölött miden 0,1 volt többlet kétszeres igénybevétel, 4,2 volt körül kezd még meredekebben emelkedni a görbe.)

A gyorstöltés amúgy durván megterheli az akkut, 2-4-szeres az elhasználódás, a töltöttségi szinttől függően.

MaC

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#23884) hackeeeee válasza MaCS_70 (#23883) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nem tudom mennyi megy ki a töltőből..

Ami biztos, hogy olyan mérő, ami 7V-ig tud mérni (6-6,5 biztos, mert azt már láttam rajta kiíva) ha gyors töltéssel töltöm a telót, kiakad mint a kakukkosóra, és villog mint a stroboszkóp. Nem tudja mérni, viszont ha standard, akkor semmi gond, akkor stabil 5V megy ki a töltőből, és méri is.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#23885) MaCS_70 válasza hackeeeee (#23884) üzenetére


MaCS_70
félisten

A töltőből 9 volt megy a telefon mUSB-portjára, ami nagyobb teljesítményt tesz lehetővé. Maga a telefonban dolgozó töltőelektronika így nagyobb áramerősséget tud az akkuba tolni, de csak a max. 4,2-4,3 voltos feszültségen.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#23886) apaszka válasza MaCS_70 (#23885) üzenetére


apaszka
veterán

Akkor ez már feszegeti a határokat, és valójában nem tesz jót az akkumulátornak.
Jól értem ugye?

Szerk.

A Qi töltő ellenkezője ennek, ami megint nem jó?
Valahol azt olvastam a lassú töltést ezek a modern aksik nem szeretik?

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#23887) MaCS_70 válasza apaszka (#23886) üzenetére


MaCS_70
félisten

Igen, ráadásul a Samsung eleve magasabb max. töltőfeszültséget alkalmaz, tehát az üzemidő oltárán beáldozza az akku élettartamát. (Én, ha tehetem, nem is töltöm 100%-ig fel.)

A túl lassú töltés a NiXX akkuknál okozhat gondot, ahol a töltő a -Dpeaket érzékeli, és akkor kapcsol csepptöltésre. Túl alacsony töltőáramnál előfordulhat, hogy az olcsóbb elektronika átfut ezen.
Lítiumakkuknál tudtommal simán feszültségkorlát van (és mellesleg nincs csepptöltés), úgyhogy nem lehet ilyen gond.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#23888) apaszka válasza Yeeeti (#23866) üzenetére


apaszka
veterán

Használtam ilyent de a + os jobb árban is igaz. Azután a Roch 0.2mm es lett a kedvenc.

Ne kéket vegyél mert zavaró a színe!

De a lényeg, hogy vékony és minőségit vegyél.

Ha jó minőségű fóliát veszel , mondjuk gyárit az esztétikusabb lesz.
Az üveg nem ér ki a széléig, vagy a levegőben lesz a széle.

Van a buff fólia ami bírja az ütést , az S3 amon azt használtam. Jó volt!

Állványt egyedit használok, így csak arról tudok esetleg nyilatkozni ha érdekel.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#23889) #97246720 válasza Lacika89 (#23879) üzenetére


#97246720
törölt tag

Nem is fog menni pendriveként,az mtp miatt,anno azxs2 sima adathordozóként működött...
Otg kábel az arra jó hogy pendriveot tudj a telefonra csatlakoztatni
Ami neked kell az egy mhl adapter,az mikrousb-hdmi átalakító,most a telekom webshopon 2000, vagy pedig képernyőtükrözés... Máshogy nem fog fenni

(#23890) apaszka válasza apaszka (#23888) üzenetére


apaszka
veterán

Szóval gyorsan képet készítettem róla!
Van az Exogear tartóm ami nagyon jó. Ezt rakom a régi kamera állványomra amire egy talpat raktam.

Az autóban használom, de ha elmegyünk valahova csak az állványt kell berakni.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#23891) Szakiii


Szakiii
addikt

nem értem miért nem így adják ki alapból a telót

(#23892) Grawens válasza MaCS_70 (#23887) üzenetére


Grawens
senior tag

Úgy érzem kicsit pontosításra szorul a dolog.

Először is tévedés, hogy a "gyors-töltés" károsan hat az akkumulátor élettartamára. Az eddig használt "lienáris" töltési módszer úgymond közel sem volt a legideálisabb főleg ha a microUSB korlátait is figyelembe vesszük.. Csupán az akkumulátorok fejlettségi állapota és a töltésvezérlés kifinomultsága nem tette lehetővé az ilyen precíz töltésfolyamatot, mint a QQC2.0. Ahogyan írtad is szó sincsen arról, hogy az akkumulátorokat a maximális cellafeszültség feletti feszültséggel és az akku által az adott feszültségszinten maximálisan felvehetőnél több áramerősséggel bombáznák a cél érdekében, hanem
a Qualcomm Quick Charge 2.0 féle töltési technológia amivel a Note 4-is már rendelkezik, sokkal pontosabban meg tudja határozni folyamatos mérésekkel, hogy az adott körülmények mellett /hőmérséklet,feszültségszint/töltöttségi szint/ mellett mi a maximális töltőfeszültség/töltőáram ami a töltéshez a legoptimálisabb, így elérve a töltésidő lerövidülését. QQC2.0 már nem a (régi) 3 fázisos töltési módszert alkalmazza. Erre még rá fog tenni egy lapáttal az USB-C / QQC3.0 bevezetése.

[ Szerkesztve ]

(#23893) Kleroo válasza Szakiii (#23891) üzenetére


Kleroo
veterán

Uh!!!!
nagyon kéne ez a mókolás. vajon nem lehet átvariálni a gyári camera app-ot úgy, hogy fel lehessen rakni sima apk-ként?

Ezek a feltornázott bitráták nagyon jól jöhetnek. Főleg a 60fps1080p (látványosan gyengébb minőségben mint a 30fps-es társa) Fotókra annyira nem musthave, ott nem a tömörítésen múlik, és így is elég nagyok a fájlok.

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#23894) Szakiii válasza Kleroo (#23893) üzenetére


Szakiii
addikt

sajnos root kell hozzá pedig én is kipróbálnék egy előtte utána videot

(#23895) Misi1980


Misi1980
senior tag

Sziasztok.A főképernyőre és netezés közbe az oldalakra felugró reklmámablakokra tudtok valami megoldást hogy ne legyenek?Baromi idegesítő....

(#23896) Oscar1990


Oscar1990
csendes tag

Note 4 F T mobile elérhető az új rom kies jelzett :C

(#23897) Szakiii válasza Oscar1990 (#23896) üzenetére


Szakiii
addikt

T még nem kapott 5.1et eddig?

(#23898) Oscar1990 válasza Szakiii (#23897) üzenetére


Oscar1990
csendes tag

De kapott helyesbítek akkor valami frissítés jöhetett mert elég nagy a mérete este felrakom majd

(#23899) Hando válasza Szakiii (#23897) üzenetére


Hando
tag

Elsőként a T-nél volt 5.1.1!

Az új frissítés N910FXXU1COJ5 Changelist alapján ugyan az mint a COJ3!

(#23900) Száguldo válasza #97246720 (#23889) üzenetére


Száguldo
aktív tag

Dobnál egy linket az MHL adapterhez mert nem találom. :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.