Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:43:27

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note 4 Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24501) Pistivi


Pistivi
tag

Sziasztok, ma úgy jártam hogy 1x csak kikapcsolt a telefonom kb. 40% -on volt az aksi és lemerült. Szerintem már kezd elfáradni. Az lenne a kérdésem hogy ezt cserélik gariban , vagy vegyek egy másikat. Másik kérdésem ha már itt járok érdemes e venni bele nagyobb aksit, van e ilyenekkel valakinek valami pozitív tapasztalata.

(#24502) Cold5 válasza aggleány (#24500) üzenetére


Cold5
senior tag

Én úgyan így vagyok ahogy Te! S6 edgeről váltok vissza!

kérnék 8 bacardit, 4be, 2 kólával...

(#24503) aggleány válasza Cold5 (#24502) üzenetére


aggleány
addikt

Akkor legalább Te egyetértesz. :C

(#24504) guminyúl válasza Pistivi (#24501) üzenetére


guminyúl
tag

Én néhány hónapja vettem használtan Note 4-et és eleinte nem voltam megelégedve az üzemidejével. Feltöltöttem egyszer az akkut teljesen, ráengedtem egy Geekbench battery tesztet és hagytam, hogy teljesen lemerüljön (így volt 4 óra a teszt - auto -5 fényerővel), majd kikapcsolt állapotban újra 100%-ra töltöttem. Azóta vegyes használattal 5-6 óra kijelzőidő simán van, és nem is csutkára lemerítve, 15-20% közötti töltöttségnél szoktam cserélni az akkut.

Én nem bíznék a nagyobb kapacitást ígérő akksikban. Ezek gyakran csak átcsomagolt, használt akksik, főleg az ilyen 5000 mAh-t ígérő arany csomagolású vackok. Samsung extra battery kit a megoldás. 8200 Ft körül van, kapsz egy új akkumulátort (gyári Samsung), egy külső töltőt, valamint egy akku tartó tokot. Amennyi idő alatt full nyomkodással lemerülne a telefon, annyi idő alatt feltölti a másik akksit a töltő.

[ Szerkesztve ]

(#24505) dancsuri


dancsuri
veterán

"F" független N910FXXS1COK2

(#24499) netcore
látom már volt :R

[ Szerkesztve ]

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#24506) dancsuri


dancsuri
veterán

1 kattintásos ROOT ,hogy a Knoxot piszkálja-e nem tudom

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#24507) Cold5


Cold5
senior tag

Valaki meg tudja mondani, hogy mi a különbség a kettő között:

N910FZWENEE vs. N910FZWEDBT

:R :R

kérnék 8 bacardit, 4be, 2 kólával...

(#24508) Kleroo


Kleroo
veterán

Pár napja kézbevettem egy S6edge plust. Hát csalódtam. Az edge-sége pedig inkább zavaró.
Döcög-röcög-gondolkodik a SOC-hoz képest. És valahogy olyan semmi extra az egész.
Note3-al beleállt a földbe a Samu. A note4be még belefért pár nem feltétlenül fontos fejlesztés+a brutális kamera, de már ez is csak lanygos volt előrelépés tekintetében. A Note4 óta pedig pfff. unibodys minőségibb(?) kivitel a klasszikus Samu előnyök megszűnésével.

Sajnálom nagyon ezt. vagy legyen eszeveszett jó szoftver rajta, ami lehagyja még az IOS-t is oörgősségben (Agyeldobós tempó), vagy maradjon meg mókolható geektelónak. De ez a uniobdy, feltolt árú döcögő cucc gyenge a mai piacra.

Mindeközben a Note4-em szalad szépen, 2. updateen van túl reset nélkül, és süvít. Egyedül a jegyzetírás ablak jöhetne fel 2mp-nél rövidebben.

[ Szerkesztve ]

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#24509) dancsuri válasza Cold5 (#24507) üzenetére


dancsuri
veterán

az egyik Holland a másik Német

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#24510) S e t h válasza Kleroo (#24508) üzenetére


S e t h
nagyúr

Egyetértek, egyszerűen nem látok alternatívát amire válthatnék, jelenleg nagyon jól megy, szerintem a mályvacukor ezen már szinte csak ronthat.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#24511) Gampa válasza kali (#24498) üzenetére


Gampa
aktív tag

Értem köszönöm az infót,egy 8magost tudtam beszerezni! :R

(#24512) Cold5 válasza dancsuri (#24509) üzenetére


Cold5
senior tag

:R

kérnék 8 bacardit, 4be, 2 kólával...

(#24513) Hando


Hando
tag

Ez az új N910FXXS1COK2 romot aki felrakta mondjon véleményt mi változott tartalmaz valami újat mert Changelist alapján ugyan az mint a COJ3.

(#24514) tomi613 válasza Hando (#24513) üzenetére


tomi613
aktív tag

Stabilitás frissítés és biztonsági javítások!!! (pl.:Stagefright...)

És az eredmény!! :)

[ Szerkesztve ]

※ Samsung Galaxy S21 Ultra 5G (SM-G998B) Android 14 ESIM※

(#24515) bwin.party


bwin.party
aktív tag

Sziasztok! Decemberben vagy még előbb tervezem a Note4 vásárlását. A Telekomnál 194.990.-Ftba kerül. A telefonaruhaz.hu oldalon 150.000.-Ft az ára 24 hónap gyári garanciával. Gondolkodom rajta, hogy függetlenül megvásárolom innen. Lehet belőle valamilyen bajom? Elvileg az F-es kiadás van náluk a leírás alapján.

(#24516) rstwingo válasza bwin.party (#24515) üzenetére


rstwingo
tag

Ha F-s , akkor arra biztos NINCS 24 hó gyári garancia, sőt gyári garancia sincs rá, csak max bolti garancia

sokszor lelet írva már ide, hogy F-st Magyarországon hivatalosan csak is szolgáltatósan lehet megvenni
a független F-s csak is Import áru, amire bolti gari van

(#24517) handrash válasza bwin.party (#24515) üzenetére


handrash
őstag

Ahogy fentebb írták, ha elromlik, kenheted a hajadra.

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#24518) bwin.party válasza handrash (#24517) üzenetére


bwin.party
aktív tag

De a Telekomnál miért ilyen drága Dominó csomagban? Nem akarok előfizetést, használtan más szarját nem fogom megvenni. De már egy éve tartja az árát. Nevetséges. :(

(#24519) kazanka válasza bwin.party (#24518) üzenetére


kazanka
őstag

Lehet hogy jó! A150 ezer Ft-os csak bolti garanciás szemét lehet.

(#24520) Fernet válasza bwin.party (#24518) üzenetére


Fernet
senior tag

Én is ilyen telefont szeretnék venni, telekom egyelőre kilőve az ára miatt. Remélem lesznek még akciók, múlt héten MM-ban 169 volt. Lehet arra kellett volna lecsapni. De biztos lesz még akció, legalábbis remélem.

(#24521) F_Gergely válasza Fernet (#24520) üzenetére


F_Gergely
őstag

pénteken, fekete péntek, akkor érdemes belőni a vásárlást, edigital, media markt, speedshop.

(#24522) epakla


epakla
tag

Jó reggelt!
Valamely kedves szaktársunk nem tudná feltenni esetleg az új, F független N910FXXS1COK2 (DBT) ROM-ot egy emberi sebességgel használható tárhelyre?
Köszönet előre is! :R :R :R

[ Szerkesztve ]

Nem szenvedek elmebetegségben, minden percét élvezem! :-) Samsung Galaxy S10

(#24523) Fernet válasza F_Gergely (#24521) üzenetére


Fernet
senior tag

Arra várok igen. :) Bár edigitalnál múlt pénteken volt, de ez a teló nem volt akciós. MM-nél meg "red friday" volt, nem tudom lesz-e "black". Azt is rebesgetik, hogy Telekom is akciózik majd. Meglátjuk.

Viszont speedshopot figyelem majd, eddig nem is néztem, hogy ők is gyári garival adják.

(#24524) #18001664 válasza kazanka (#24519) üzenetére


#18001664
törölt tag

Azért vannak nagyon is jó bolti garanciák, lásd Turbado. 2 év garanciát adnak, hivatalos helyen szervizeltetnek, futár viszi-hozza a készüléket, ha kell cserélik, ha netán megunod bizonyos összegért beszámítják egy másikba. Én beszéltem anno velük, elég korrektek, nem egy zug GSM szintje.

[ Szerkesztve ]

(#24525) dancsuri válasza rstwingo (#24516) üzenetére


dancsuri
veterán

:U

[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#24526) kazanka válasza #18001664 (#24524) üzenetére


kazanka
őstag

Tapasztalataim alapján, nekem biztos nem kellene egyik helyről sem.Ilyen eMag féléktől meg még a szőr is feláll a hátamon

(#24527) F_Gergely válasza kazanka (#24526) üzenetére


F_Gergely
őstag

Ezzel egyet értek, főleg hogy nem nagy az árkülönbség, én is 170-ért vettem médiában... Csak gyártói garancia, semmi más nem kell, főleg ilyen áru készüléknél.

(#24528) func93


func93
senior tag

Főzött romolást meg lehet-e oldani, hogy ne ugorjon a garancia?
VAGY inkább álmodozzak? :DDD

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#24529) apaszka válasza func93 (#24528) üzenetére


apaszka
veterán

" VAGY inkább álmodozzak? " :K

(#24525) dancsuri
Ha adnak Áfás számlát akkor ez rendben is lehet! :K

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#24530) Raruh válasza apaszka (#24529) üzenetére


Raruh
tag

Miért, csak ÁFA-s számlával érvényes a gyártói gari?

Raruh voltam! ~Do or do Not, There is NO try!

(#24531) kazanka válasza Raruh (#24530) üzenetére


kazanka
őstag

A második évben már igen

(#24532) F_Gergely válasza kazanka (#24531) üzenetére


F_Gergely
őstag

és akinek nincsen áfás számlája? Áfás számlát csak cégre tudsz kérni nem?

(#24533) apaszka válasza Raruh (#24530) üzenetére


apaszka
veterán

GSM nem ad! Ezért ha nem szolgáltatótól veszed,akkor csak az legálisan országba kerülő modell amire ÁFA fizetve lett!

Amik feketén jönnek be arra se áfás számla,se gártói garancia nincs itt kis hazánkban,főleg nem prémium garancia!

Az csak szolgáltatósra jár ,vagy Magyar nyelvű garancia füzettel rendelkezőre, rendesen kitöltve,és ÁFA-s számla is kell,hogy legyen!

Garanciás feltételek!
Ez a leírás is pontos!! :K

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#24534) handrash válasza F_Gergely (#24532) üzenetére


handrash
őstag

Nem!

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#24535) F_Gergely válasza apaszka (#24533) üzenetére


F_Gergely
őstag

"...kötelező jótállási időt (12 hónap) követően történő fődarab csere esetén a jótállási idő nem indul újra."

ez mondjuk nekem új, jó tudni ... :(((

(#24536) #97246720 válasza F_Gergely (#24535) üzenetére


#97246720
törölt tag

indulna újra...ha zug gsm boltok betartank a jogszabályt...a régi z3mamban volt alaplap csere idén februárban és nem indult újra a teló garija...mert ŐK nem indítják újra...b@sznak a jogszabályra magyarrul...szó szerint...meg szerintem sok más gsm bolt sem...

(#24537) F_Gergely válasza #97246720 (#24536) üzenetére


F_Gergely
őstag

Ez nem zug gsm hanem a samsung garanciális feltételei közt szerepel. Tehát maga a gyártó nem indítja újra a garanciális időt, ha panelt cserél és ez a vásárlástól számítva több mint 1 év után következik be.

(#24538) #97246720 válasza F_Gergely (#24537) üzenetére


#97246720
törölt tag

nekem anno a szervizes azt mondta aki kijött házhoz hogy csak akkor indul újra ha az imei szám megváltozik, na most, ha kompletten cserélnek telót,mint anno nekem, de a régi imeivel kapom meg,akkor az javításnak minősűl,így nem indul újra,hiába 0km-es az alaplap,fizikálisan is meg gyakorlatilag is történik fődarab csere,de az imeije és az sn-e ugyan az mint a réginek,így a gyártó részéről mint írtam szimpla javításnak minősűl,nem cserének...ez mondjuk szemétség a felhasználóra nézve, de a gyártónak igen nagy spórolás...

(#24539) F_Gergely válasza #97246720 (#24538) üzenetére


F_Gergely
őstag

ez is furcsa egyébként mert régen egyből kaptad az új IMEI számot panelcserekor. Volt is erre külön rublika hogy panelcsere és ott volt hogy új imei szám. Most meg lazán átírják a régire... Nem igazán értem ezt hogy tehetik meg.
Autóban ha szétmegy a motor ott sem írják át az új motor számát a régiére....

[ Szerkesztve ]

(#24540) MaCS_70 válasza F_Gergely (#24535) üzenetére


MaCS_70
félisten

Ellenben vonatkozik rá a javításra jogszabály alapján járó helytállási kötelezettég, ami emlékeim szerint 6 hónap.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#24541) sanyijedi válasza Pistivi (#24501) üzenetére


sanyijedi
őstag

nekem 2 akksival is ezt csinálta, cserélték a telefont.
persze azt inkább ne is említsük, hogy hiába mert ahogy írtam ((#24473) sanyijedi ) annak meg a kamerája volt hibás..
ma jött a szerelő, de nem tudta kicserélni, mert nem sikerült átírni az imei-t így ismételten ki fognak jönni.. remek. ***** :W

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#24542) Pistivi válasza sanyijedi (#24541) üzenetére


Pistivi
tag

Én azért megpróbálok egy másik aksit. De közben rá jöttem nem garanciális mert el múlt 1 éves és az tartozéknak minősül, és arra csak 1 év gari jár. Még én tényleg sokat nyomkodom és emiatt sokat is töltöm.

[ Szerkesztve ]

(#24543) kazanka válasza Pistivi (#24542) üzenetére


kazanka
őstag

Sajnos a +1 év a töltőre,fülesre és az akkumulátorra nem vonatkozik.

(#24544) csabai022


csabai022
tag

Sziasztok!Érdeklődnék,hogy van-e tapasztalatotok a FirsttPhone nevű bolttal.Hogy valóban gyártói garanciális a készülék amit annak kiírnak,vagy csak kamu?

[ Szerkesztve ]

(#24545) S e t h válasza csabai022 (#24544) üzenetére


S e t h
nagyúr

Már a nevük is arra utal mennyire lehet őket komolyan venni.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#24546) kazanka válasza csabai022 (#24544) üzenetére


kazanka
őstag

Nem ismerem Őket,de szerintem nem írnák ki ha nem lenne igaz.Talán az sántít hogy már nincs 2 év garancia a Samsungnál csak 1+1.A C-s minden esetre lehet gyári garanciás.

(#24547) Anulu79


Anulu79
addikt

Sziasztok!

Milyen készüléket érdemes venni? Függetlent vagy szolgáltatósat?

(#24548) b.bela1 válasza Anulu79 (#24547) üzenetére


b.bela1
őstag

Note 4-et. Így.
Viccen kívül!

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#24549) Anulu79 válasza b.bela1 (#24548) üzenetére


Anulu79
addikt

Arra gondoltam, hogy ha kijön egy frissítés akkor meddig ül rajta a szolgáltató (ha ül rajta) meg, hogy az ki is adja-e az összeset amit meg kap?

(#24550) kali válasza Anulu79 (#24549) üzenetére


kali
legenda

szia,

olyan is volt már, hogy például a telekom frissítés korábban érkezett, mint a független, szóval nem lehet biztosat mondani, változó a dolog.
olyan tekintetben viszont a szolgáltatós készülék a jobb, hogy bármilyen eltérő (akár független) firmware verzió komolyabb következmények nélkül felhúzható rá, mert egyszerűen és nyom nélkül visszaállítható a szolgáltatós állapot, amíg a független esetén akár root is kellhet a product code visszaállításához, az pedig a knox számláló ugrásával jár.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.