Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:43:27

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note 4 Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28001) dancsuri válasza jimmy888 (#28000) üzenetére


dancsuri
veterán

nem, recovery alól kell felrakni

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#28002) jimmy888 válasza dancsuri (#28001) üzenetére


jimmy888
újonc

okés,közben már megtaláltam :)

(#28003) apaszka válasza jimmy888 (#28002) üzenetére


apaszka
veterán

:C :R

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#28004) tuzpenge


tuzpenge
őstag

Sziasztok.
Járt már valaki úgy hogy a telefonhoz adott gyorstöltő nem működött? Egyszer töltöttem vele, aztán a sima töltőt használtam, majd tegnap ismét akartam a gyorstöltőt, de nem töltött, nem csinált semmit. Szerintetek kicserélik csak a töltőt vagy az egész pakkot el kell küldeni, beveszi a szerviz bevizsgálásra? Csak mert emiatt nem adnám be a készüléket.

ˣ

(#28005) apaszka válasza tuzpenge (#28004) üzenetére


apaszka
veterán

Szervizátvevőbe/szervizponton mutasd meg!
Egyébként ha nem házhoz-jövőst hívsz,telóstól bekérik! :K

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#28006) dancsuri


dancsuri
veterán

S7_Games_Launcher_Albe95.zip

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#28007) tuzpenge válasza apaszka (#28005) üzenetére


tuzpenge
őstag

Hát a házhoz jövős az felejtős, mivel bolti garis. Szerdán rákérdezek a b-tel-nél, hogy ilyenkor mi a helyzet. De ha le kell adni a telót is, akkor emiatt biztos hogy nem adom le.

ˣ

(#28008) apaszka válasza tuzpenge (#28007) üzenetére


apaszka
veterán

Figyelj! Ezt megkapod,ha eljössz érte hozzám Mórra! !
Be ne add ez miatt!

[link]

A fővárosból az előbb jöttem meg! :W

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#28009) apaszka


apaszka
veterán

Bocsánat a dupláért!

Olyan megoldást keresek,ami a kamerát nem csak elindítja,inkább képet lő valami dologra!
Pl ha a wazze navigálás közben akarok képet lőni, azonnal lehetséges?

A Nova fullt használom,de ilyen ficsőr nincs benne! Mindenre hajlandó vagyok! Root van természetesen!

Appokat nézegettem,de nem találtam erre valót!
Gondoltam akár hang vezérlőset is akár,de az gondolom a memóriában tartja a kamerát,és eszi az aksit rendesen....

Szóval tud valaki valami megoldást?

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#28010) tuzpenge válasza apaszka (#28008) üzenetére


tuzpenge
őstag

Köszönöm. Rendes vagy de nem létszükséglet csak érdekelt. Van itthon egy pár Samu töltő. Tölteni tudom ha meg szupergyorsan akarom veszek egyet. Azért köszi. De hogy mi baja lett egy töltés után?

ˣ

(#28011) apaszka válasza tuzpenge (#28010) üzenetére


apaszka
veterán

Tényleg vannak megmagyarázhatatlan dolgok!

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#28012) dancsuri válasza apaszka (#28011) üzenetére


dancsuri
veterán

már nincsenek

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#28013) Rabidsnail válasza apaszka (#28009) üzenetére


Rabidsnail
senior tag

Snapy the floating camera,ha erre gondolsz! Lebegő ikont tesz ki,amely minden futó alkalmazás felületén jelen van és indítja a kamerát. Bár látom,Te azonnal lőni akarsz. Akkor még keresgélek.

[ Szerkesztve ]

Samsung galaxy Note 4 (N910f) Root, MM 6.0.1 "Ember embernek farkasa!"

(#28014) IamSociopath válasza apaszka (#28009) üzenetére


IamSociopath
aktív tag

Én is kerestem ilyet keresztlányom miatt :D
A beállításokban lehet egy olyat találni, hogy azonnali fényképezés parancsikont rak ki az asztalra.
[link]

(#28015) apaszka válasza IamSociopath (#28014) üzenetére


apaszka
veterán

Köszönöm nektek Rabidsnail féle jó megoldásnak tűnik.
De nézegettem és ilyen 3,5 es jack fogóbba való virtuális gombot fogok rendelni. Addig jó lesz a lebegő ikon! De talán végleg is!

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#28016) Rabidsnail válasza apaszka (#28015) üzenetére


Rabidsnail
senior tag

Quick Camera!! Szintén lebegő ikonos,de azonnal képet készít.

[ Szerkesztve ]

Samsung galaxy Note 4 (N910f) Root, MM 6.0.1 "Ember embernek farkasa!"

(#28017) levike92


levike92
tag

Sziasztok. Segítségeteket szeretném kérni. Napok óta rosszalkodik asszony Note 4-e. Ki be kapcsol. Néha be se akart kapcsolni. Felrakam neki odinnal egy gyári rendszert. Kiderült, hogy az 4.4.4 és pár játék nem ment neki rajta. Nincs is ezzel baj. Leszedtem egy friss rendszert. Ami 1 fileos. Ahogy akarom feltenni a telefonra hiba üzenet. Jó gondoltam vissza rakom a másikat és utána keresgélek valami másikat. Na a probléma az, hogy már annál a 4 fileosnál is ami eddig felment ugyanezt irja. Mi a franctól lehet ez? Már megőrülök. Tégla lett a teló?
ID:0/003> Added!!
<ID:0/003> Odin engine v(ID:3.1005)..
<ID:0/003> File analysis..
<ID:0/003> SetupConnection..
<ID:0/003> Initialzation..
<ID:0/003> Set PIT file..
<ID:0/003> DO NOT TURN OFF TARGET!!
<ID:0/003> Get PIT for mapping..
<ID:0/003> Firmware update start..
<ID:0/003> SingleDownload.
<ID:0/003> aboot.mbn
<ID:0/003> NAND Write Start!!
<ID:0/003> sbl1.mbn
<ID:0/003> rpm.mbn
<ID:0/003> FAIL!
<ID:0/003>
<ID:0/003> Complete(Write) operation failed.
<OSM> All threads completed. (succeed 0 / failed 1)

(#28018) apaszka válasza levike92 (#28017) üzenetére


apaszka
veterán

Ameddig van download mód, nem tégla. Itt olvas, és megtalálod a megoldást. neee egy fájlos rom-ot rakj fel.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#28019) dancsuri válasza levike92 (#28017) üzenetére


dancsuri
veterán

próbálj recovery-böl egy rezetet csinálni, majd aksi ki-be és újra próba

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#28020) dancsuri


dancsuri
veterán

Ötletvázlat beépülő (de hova épül be?)

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#28021) #67656192 válasza levike92 (#28017) üzenetére


#67656192
törölt tag

Vagy leszeded a DBT-t. Az nekem felment 1 file-osban.

(#28022) apaszka válasza #67656192 (#28021) üzenetére


apaszka
veterán

Ha olyan mint a telenoros,akkor kevés a partición a hely. Nálam ez volt annó a gond! PIT fájl kellett,és más szaladt is!
Persze nem sok dolgot tudunk róla így dobáljuk a segítségeket,és valamelyik bejön.
Míg van download mode ,addig nincs veszve semmi! Sőt még utána is van remény. Ilyenem is van,és volt mit ez mentett meg,vagy is könnyebé tette a feltámadást!

Dancsuri!

S7_Games_Launcher_Albe95 ---> ez milyen? Flashelted?

És ezt a beépülőt? :Y

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#28023) dancsuri válasza apaszka (#28022) üzenetére


dancsuri
veterán

a láncsert nem tudtam kiválasztani, a beépülőt nem találom

[ Szerkesztve ]

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#28024) #67656192 válasza apaszka (#28022) üzenetére


#67656192
törölt tag

Érdekes dolgok ezek. Az enyém pl magyar Telenoros, de simán felment a német 5.1.1,sőt azóta kapott egy adagot OTA-n is. Persze mindig van megoldás, anno az Alpha topikban a hidden.img file átnevezés segitett sokszor amikor hidden faillal megállt az odin. A szolgáltatós hidden mérete kisebb mint a függetlené.

Egyébként mi az ott? Olyan mint egy otg pdrive vagy egy aljjzat.

[ Szerkesztve ]

(#28025) apaszka válasza dancsuri (#28023) üzenetére


apaszka
veterán

:W
A fenébe!

(#28024) Littlecar

Az USB JIG egy végtelenül egyszerű dolog

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#28026) #67656192 válasza apaszka (#28025) üzenetére


#67656192
törölt tag

Megint tanultam valamit.... :R

(#28027) janaman01 válasza apaszka (#28025) üzenetére


janaman01
addikt

Hmm..ezt én sem ismertem, jó tudni hogy van ilyen is . Köszi!

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#28028) szerzol válasza levike92 (#28017) üzenetére


szerzol
senior tag

Tudni kellene a teló típusát, C, F, szolgáltató?

(#28029) apaszka válasza janaman01 (#28027) üzenetére


apaszka
veterán

Nincs egy dolcsi,és most próbáltam a Note 4 is azonnal Download Mode-ba ébred! Néha hasznos!

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#28030) b.bela1 válasza apaszka (#28029) üzenetére


b.bela1
őstag

Egy időben azt mondták, hogy ez már nem működik.
Akkor mégis...

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#28031) levike92


levike92
tag

Azt elfelejtettem írni, hogy N910F a teló és független. DBT- se ment fel ugyan ilyen hiba üzenetet dobott csak itt már eljutott a system telepítéséig. Recovery fel csúszik rá viszont . Ha 4.4.4 volt rajta aztán lett 5.1.1 próbálva de meg purcant közbe recoveryről feltudnék esetleg rakni valamit amivel működne tutira vagy kell még variálni valamit? Ettől az odintól pedig megőrülök. Mit tudnék csinálni, hogy végre legyen rajta valami rendszer?

(#28032) szerzol válasza levike92 (#28031) üzenetére


szerzol
senior tag

Jó lenne tudni mi volt az utolsó működő régiókód. ( CSC )

Hol lett vásárolva?

Az F-es független vagy kintről van hivatalosan, vagy itthoni szolgáltatós függetlenített.

Szerintem valószínű nem megfelelő régiókódos ROM-ot raksz fel.

(#28033) tomi613 válasza dancsuri (#28020) üzenetére


tomi613
aktív tag

Ide-> S Note -> beszúrás

De nekem azt írja ez régebbi verzió.

※ Samsung Galaxy S21 Ultra 5G (SM-G998B) Android 14 ESIM※

(#28034) levike92 válasza szerzol (#28032) üzenetére


levike92
tag

Kintről van a telefon és sajnos nem tudom mi volt az ami legutóbb rajta volt. Utána ami 4.4.4 ami felment az telenoros volt. Aztán amit próbáltam 5.1.1 et (ami 1 fileos volt nem 4) az pedig független. És Azóta nem enged felrakni semmit. Ott be failolt.Már nagyon sokat próbáltam és mindegyiknél fail. ABT-nél eljutott a system telepítéséig de kb tizedénél megint hiba. Olvastam pár helyen, hogy másik pitet rakjak fel aztán a rendszert. Fel se ment a pit, aztán utána kb 20 dik próbálgatásra felment mégis. De utána a rendszer megint faillal leállt. És a vicc az , hogy nem is mindig ugyanott áll meg. Már reggel 9 óta szenvedek vele. Olvasgatok mindenhol. Ami nyugtató, hogy azt mondták még download mód van addig nincs semmi veszve. Az pedig van de hát hiába ha már kifogytam az ötletekből.

(#28035) Keksz03


Keksz03
senior tag

Kért már valaki Premium Assistance-t? Javítják a telefont vagy cserélik? Ha cserélik akkor újat kapunk vagy csak refurbished? :F

Samsung Galaxy S23+ 512GB / LG CX 48" OLED / PS5 / Ryzen 5 5600X, 16GB, RTX 3060 Ti

(#28036) szerzol válasza levike92 (#28034) üzenetére


szerzol
senior tag

Recovery-ben milyen CSC-t ír ki?

(#28037) levike92 válasza szerzol (#28036) üzenetére


levike92
tag

Bocs de nem tudom mi az. Hogy tudok ránézni? Amúgy recovery-je nem a gyári mert azt meg fel tudtam rakni odinból.....

(#28038) szerzol válasza levike92 (#28037) üzenetére


szerzol
senior tag

Nyomd egyszerre és tartsd a home+volume up+power gombokat amíg be nem jön a recovery menü és alul ott lesz sárgával írva.

(#28039) apaszka válasza tomi613 (#28033) üzenetére


apaszka
veterán

Töröltem is - :W

(#28034) levike92

Itt sem találtál olyan megoldást mi működik?

Deee
" Amúgy recovery-je nem a gyári mert azt meg fel tudtam rakni odinból....."

Tehát van ROOT? Vagy volt?

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#28040) Misi1980 válasza levike92 (#28037) üzenetére


Misi1980
senior tag

Attól hogy van download mód még nem biztos hogy nem lett ,,tégla" a telefonod.Nekem Note 2-ön volt olyan hogy mindig kiállt hibára az Odinos telepítés.Nagyon sokszór próbáltam újrarakni de mibdíg failed lett a vége.,,nggabi"fórumtárs segített és Ő mondta hogy a flash memória ment tönkre és sajnos alaplap csere lett a vége.Remélem neked nem ez lesz.

(#28041) levike92 válasza apaszka (#28039) üzenetére


levike92
tag

Nem volt csak simán odinból feltettem. Recovery-k felmennek meg tudok is bennük lépkedni. Rendszert is elkezdi tenni itt is de itt is hibát hibára halmoz. Mintha nem látná a telefon memóriáját vagy én nem tudom. Próbálkoztam már azzal is amit a leírásban írt, hogy pit-et cseréljek de azt is vagy fel engedte vagy nem. Volt olyan hogy ugyanazt kb 20adjára engedte csak felrakni. Kész kabaré.Ja és az, hogy kernelek mappába van ne tévesszen meg senkit egy régi kártyám ez csak már kínomba ezzel próbálok legalább recoveryből valamit ha már odinnal nem megy.

[ Szerkesztve ]

(#28042) Jolet válasza Keksz03 (#28035) üzenetére


Jolet
őstag

Természetesen cserélik és nem újra

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#28043) apaszka válasza levike92 (#28041) üzenetére


apaszka
veterán

Most ezt te hegesztetted fel,vagy van ROOT?
De ha van akkor !

Jajjj! Ezzel rakd fel [link]
Zipet másold fel a memkarira,vagy a telóra! És flaseld fel! Neked custom,főzött ROM kell!

Mint nézem neked van ROOT,és custom recovery!!!!
:Y Más a fekvése!
Gari persze nincs knox 0/1 :R

Te ár szabad vagy! Mit nézegeted az odint? :W
Ezért kérdeztem az előbb rá!

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#28044) levike92 válasza apaszka (#28043) üzenetére


levike92
tag

Persze ezt én tettem fel. Mert már felidegesített, hogy odinnal nem jutottam semmire. De így se. Akármelyik romot ( Amit most linkeltél azt is ) Ha megpróbálom feltenni megszakad. Mondom totál olyan mintha nem lenne belső memóriám. De akkor nem értem odin , hogy tudta felrakni a recoveryt.....

[ Szerkesztve ]

(#28045) dancsuri válasza tomi613 (#28033) üzenetére


dancsuri
veterán

oppá!!! nem találtam :R

(#28032) szerzol
semmi köze a régiókodnak az Odinhoz

[ Szerkesztve ]

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#28046) kazanka válasza levike92 (#28044) üzenetére


kazanka
őstag

Próbáld meg"nggabi"-t vagy "edenyke"-t vagy "fagyálló"-t Ők esetleg segíthetnek.

[ Szerkesztve ]

(#28047) dancsuri válasza levike92 (#28041) üzenetére


dancsuri
veterán

rakd fel a 3-as recoveryt amit nemrég linkeltem, fejlettebb is meg tud Magyarul is,

itt van ujra

[ Szerkesztve ]

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#28048) szerzol válasza dancsuri (#28045) üzenetére


szerzol
senior tag

Semmi olyat nem írtam, hogy a régiókódnak köze lenne az odinhoz! ( egyébként egy kicsi azért van! )

Amire gondoltam, az az, hogy van olyan teló amire nem megy fel másik CSC-s ROM, csak az amivel kiadták.

(#28049) apaszka válasza levike92 (#28044) üzenetére


apaszka
veterán

Én a helyedbe elolvasnám a lenyílót végig 2x.
Aztán spityu27 oldalát!

De Kékbékát keresd meg előbb mit tanácsol!

Így messziről nehéz segíteni!
Én nem adnám fel tuti!

Tolnám a ROOTot és a custom recoveryt újra! Aztán a tuti ajánlott ROMot Dancsuri ajánlását!

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#28050) levike92 válasza apaszka (#28049) üzenetére


levike92
tag

Recoveryből is kipróbáltam több fajtát . Meg romból is amit itt ajánlottatok meg azonkívül még 3 at. Egyik se ment fel. Hát már kínomba átmentem muter gépéhez . Odint kipróbálom ott. Elsőre felment egy 4 fileos telenoros rendszer még volt hozzá pit file is . (ezt raktam fel neki leges legelőször). Hát szuper. Gondoltam akkor szedek sammobile-ről valami újabbat. Na hát az persze, hogy megint megszakadt. Utána vissza akartam rakni ugyanezt a 4.4.4 et ami már másodjára felment két külön gépről . Megint nem engedte. Írás közbe írja , hogy fail. A vicc az az egészbe, hogy az új romon már majdnem végzett amikor kidobta hogy fail. Tehát mindig máskor írja ki. Driverekkel is próbálkoztam már. Nem lehet, hogy hardveresen van valami a telefonnal vagy az ki van zárva? Mert ember ennyit szünetelés nélkül mint én még szerintem nem ült gép előtt, hogy egy note4-el kipróbáljon ennyi marhaságot és még mindig nem jó .Amúgy általába ezt dobja az odin úgy 100 próbálkozásból : <ID:0/005> FAIL! (Write)
<ID:0/005>
<ID:0/005> Complete(Write) operation failed.
<OSM> All threads completed. (succeed 0 / failed 1)
<ID:0/005> Removed!!
Köszönöm szépen amúgy az eddigi segítséget királyak vagytok. Ha valakinek még eszébe jutna valami mivel próbálkozzak megköszönném. UI : néha még bedobta download módba ,hogy MMC_read failed. Tiszta kabaré :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.