Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6801) hroberto válasza pontyos (#6800) üzenetére


hroberto
veterán

Úgy is lehet, de egyszerűbb csak simán hozzáadni az Outlook fiókot.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#6802) pontyos válasza hroberto (#6801) üzenetére


pontyos
senior tag

Sikerült, köszönöm!

(#6803) bnoe


bnoe
tag

Insyde5, Tudnál küldeni linket honnan rendelted az lcd displayt lumia 950re? Elégedett vagy a termékkel? Hátha akad náluk 1020ra is...köszönöm N.

[ Szerkesztve ]

(#6804) sum-blink


sum-blink
aktív tag

Sziasztok, elköszönök a csoporttól, pár hete iOS-re váltottam, a készülék 5s helyett 6, így kb. akkora, mint a 950 volt.

Ebből az okból kifolyólag maradt két tokom, egy rajzfilmes (South Park) és egy egyszínű szilikon, ha valakit érdekel dobjon egy PM-et. :)

BUÉK!

[ Szerkesztve ]

(#6805) mistvan68 válasza sum-blink (#6804) üzenetére


mistvan68
tag

Szia!

Ne haragudj.de az iPhon6 csak 4,7" míg a L950 5,2" !
Tehát utóbbi jóval nagyobb.

Üdv.István

(#6806) dark-01


dark-01
csendes tag

Sziasztok hol lehet beállítani ,hogy az áruházban vagy játékban ne fontban hanem forintban legyen feltüntetve az ár?Köszi

(#6807) Blue Eagle válasza dark-01 (#6806) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Szia! Gépház, Idő és nyelv beállításokban a nyelv, a régió legyen magyarra állítva. A terülti formátum pedig ezek után lehet: a telefon nyelvével azonos.

[ Szerkesztve ]

(#6808) dark-01 válasza Blue Eagle (#6807) üzenetére


dark-01
csendes tag

Királyság!Köszönöm.....

(#6809) sum-blink válasza mistvan68 (#6805) üzenetére


sum-blink
aktív tag

Kb. = majdnem, körülbelül...

(#6810) mistvan68 válasza sum-blink (#6809) üzenetére


mistvan68
tag

Szia!

Elfogadom a Te álláspontod.
Viszont én másként látom,mivel van iPhon6S telefonom,ami ugye ugyanakkora,mint a te sima iPhon6-d és van L950 telefonom is.
Nekem sokkal nagyobb a kijelző ránézésre is.Nem csak azzal a számbeli 0,5"=12,5mm,hanem valósan.
Nem egy kategória számomra,függetlenül az L950 jelenlegi piaci helyzetétől és platformjától.

Üdv.István

[ Szerkesztve ]

(#6811) sum-blink válasza mistvan68 (#6810) üzenetére


sum-blink
aktív tag

Elhiszem, igazad van biztosan, hogy nagyobb. Én más okokból voltam kénytelen váltani, szerettem a 950 méretét.

(#6812) gyurica úr


gyurica úr
tag

Aki mostanában vett akksit és BEVÁLT(!!!), az legyen kedves megírni a konkrét típusát és a beszerzési helyét.

Danke!

(#6813) gyurica úr válasza gyurica úr (#6812) üzenetére


gyurica úr
tag

Ja 950 XL-hez keresek bevált akksit.

(#6814) gyurica úr


gyurica úr
tag

Aki az Insider programban benne van, az kapott az elmúlt negyedévben bármiféle új verziót, akármit, értesítést?

(#6815) NGC válasza gyurica úr (#6814) üzenetére


NGC
tag

Igen.
[link]

(#6816) gyurica úr válasza NGC (#6815) üzenetére


gyurica úr
tag

Nem értem ezeket miért nem nyomják ki a sima felhasználóknak.
Van olyan "akármi" (funkció, teljesítményjavítás, bármi) ami miatt érdemes csatlakozni?

Mennyi az esély, hogy olyan frissítést adnak ki ami működésképtelenné teszi a telefont? Én max a céges informatikusokat tudnám megkérni, hogy segítsenek helyreállítani a dolgokat.

(#6817) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Tegnap óta van a birtokomban egy ilyen telefon, hát a 930 után elég nagy előrrelépés szerintem.De néha nem tudom előhozni a vissza nyilat bizonyos játékoknál illetve alkalmazásoknál. Igy picit bonyolultabb a kilépés belőlük.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#6818) Spet válasza Jégkokó (#6817) üzenetére


Spet
addikt

Alulról felfelé húzod az ujjadat a kijelzőn, és megjelenik az irányítósáv.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#6819) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Létezik még olyan oldal amivel meg lehetne nézni a telefon garanciális e még?Mert régen a 930 nál volt ilyen.Bár a telefon amit vettem az telenoros volt és egy év garanciát vállaltak rá papíron, de úgy tudom hivatalosan kettő jár hozzá.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#6820) Spet válasza Jégkokó (#6819) üzenetére


Spet
addikt

Nem, már csak szervizben tudják megmondani az IMEI szám alapján.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#6821) Jégkokó válasza Spet (#6820) üzenetére


Jégkokó
veterán

Hát kár pedig.Reméljük nem lesz vele semmi gondom.Mert márciusban jár le a 2 év a telefonra.Eddig nagyon pozitív a tapasztalat a telefonnal kapcsolatban, a kijelző brutál jó.Manapság ahogy elnéztem még mindig csak a full hd a divat, még a nagyobb kijelzőjű telefonok között is. Az alkalmazásokat tekintve eddig se volt hiány érzetem, ami kellett azt mindig sikerült megtalálnom.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#6822) Sztyepadzso válasza Jégkokó (#6821) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Persze, szép a QHD, de kb semmi értelme, mondom úgy, hogy 2 évig használtam ezt a telefont, és most FHD-n vagyok, mert minek, ha csak 5,2 inches a kijelző. Ha esetleg VR funkciója lenne, akkor lenne értelme szerintem, egyébként csak eszi az akksit a GPU arányosan nagyobb fogyasztása.

(#6823) NGC válasza Jégkokó (#6819) üzenetére


NGC
tag

IMEI.info
Csak regisztrálni kell.

(#6824) onlineair


onlineair
tag

950/950XL másnak is ennyire pocsék az akkuidő? ☹ Nem túl régen volt akkucsere, ennek ellenére alig bírja a fél-egy napot....

(#6825) onlineair válasza Jégkokó (#6819) üzenetére


onlineair
tag

Itt megnézhető, care pontokon is itt szokták: https://support.b2x.com/send-device/enter-imei

Ennek ellenére az igazi dátum az amit a telefonhoz adtak (ha megvan), nekem volt már hogy itt azt írta lejárt a garancia, de a telefonhoz adott garanciajegy szerint még volt rá fél év, így javították még garanciában.

(#6826) kisscidar válasza onlineair (#6824) üzenetére


kisscidar
csendes tag

Sajnos igen. Ha a topikban fentebb olvasol látod hogy többen is így jártunk. Én is vettem új akkut ,de az üzemidő nem sokat javult. Én ezt csakis a rendszer optimalizálatlanságának tudom be. Remélem azért valamelyik frissítés hoz javulást mert egy kissé használhatatlan számomra így.

(#6827) Spet válasza onlineair (#6825) üzenetére


Spet
addikt

Na ezt nem találtam meg, megy is a könyvjelzőbe.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#6828) egykori válasza kisscidar (#6826) üzenetére


egykori
őstag

Érdekes, nekem jelenleg, sőt már négy hónapja nagyon szépen működik az akksi. A tavaly szeptemberi frissítéskor kapott egy olyan javítást, ami rendbe hozta.
Itt írtam erről.

[ Szerkesztve ]

(#6829) kisscidar válasza egykori (#6828) üzenetére


kisscidar
csendes tag

Nem tudom mi lehet a gond . Nekem sem az eredeti gyári akksim sem egy rendelt akksim nem igazán acélos. Például böngészőben 1-2 órás olvasgatással fullra le tudom meríteni. (3-4 órás kijelzőidő azért illene)Újratettem teljesen a softvert is több alkalommal az sem segített. Ha esetleg megosztod velem, velünk ha vettél akkumulátort azt megköszönném. Adnék még egy esélyt a telefonnak.😁

(#6830) egykori válasza kisscidar (#6829) üzenetére


egykori
őstag

Az én telefonom még az eredeti akkumulátorral működik. Javaslom a háttérben futó alkalmazások átböngészését, a feleslegesen futók leállítását.

[ Szerkesztve ]

(#6831) onlineair


onlineair
tag

Annak esetleg van értelme hogy egy régebbi verziót visszarakni, a memóriát pedig tele pakolni hogy ne frissüljön vagy végig ennyire gyatra volt az üzemidő? Amit csak ki lehetett kapcsolni hogy ne fusson a háttérben az ki volt kapcsolva eddig is, már nem tudok mit állítani rajta..

(#6832) Jégkokó válasza onlineair (#6825) üzenetére


Jégkokó
veterán

Érdekes itt a telefon garanciájának kezdetét 2016 január 22. re írják, miközben a telefon márciusában lett a telenornál véve és a telefon beállításaiban a gyártás időpontjának június 20. időpontot írt

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#6833) moha21


moha21
addikt

üdv!

Helyzet: Volt egy kb 2 evés lumia 950-es dual slim telóm (RM-1118), ami folyamatos használatban volt a múlt hétig. Ekkor a kijelző megadta magát.
Mivel a kijelzőcsere gyorsan nem oldható meg kölcstéghatékonyan így vettem egy illetőtől egy másik ilyen telót.
Ő már cserélt benne akkut, elvileg eredetit vett bele és a régit is adta hozzá. Ennek ellenére teljesen hektikusan működnek az akkuk. Feltöltöm 100-ra és kikapcsol stb..
A régi lumiám akkujával viszont tökéletesen megy. Többféle verzióval si ezt csinálja telepített programok nélkül.
WTF? Elvileg új akku, rosszab, mint a régi és nem ilyen utángyártott vacak.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#6834) Sztyepadzso válasza moha21 (#6833) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Cseréld ki a kijelzőt, használd boldogan a régi telefont

(#6835) Attix70


Attix70
aktív tag

950 alkukat egyszerűen lehet orvosolni. Több mint 1 éven keresztül javítottam. Akkunál a csatlakozó felüli oldalon a széleken van 1-1 db kis lyuk amibe van 1-1 csillagfejű kicsi csavar. Ennek a tetején van gumis paszta amit ki kell piszkálni tűvel. Ezek után a kis csillagfejű csavarokra rá kell húzni de nem sokat (90 fokot se) érzéssel.
Ennyi az egész. Részletekbe nem akarok bele menni. Remélem sok 950-es tulajdonosnak javul az akku probléma 😁

Próbáljuk meg a mondatokat NAGYbetűvel kezdeni

(#6836) Attix70 válasza egykori (#6828) üzenetére


Attix70
aktív tag

A melegedés az oprendszer hibája (beragadása) miatt volt. Kb. 1.5 évet készek a hiba javításával. 😀

Próbáljuk meg a mondatokat NAGYbetűvel kezdeni

(#6837) BB9000 válasza Attix70 (#6835) üzenetére


BB9000
senior tag

A részletek érdekelnének. Nem kell "belemenni" de adhatnál egy linket, ahol utána tudok olvasni, hogy mi van a csavarok mögött és a csavarok csavargatása hogyan javítja meg az aksimerülési gondokat.

Csak úgy vakon nem csavargatnám.

(#6838) Attix70 válasza BB9000 (#6837) üzenetére


Attix70
aktív tag

Linket nem tudok. Tanácsot adtam. Nem csavargatni kell hanem ráhúzni. Az anomáliás akkuhibát lehet így megszüntetni. A kapacitás gyengült akku nem javul.

Próbáljuk meg a mondatokat NAGYbetűvel kezdeni

(#6839) Kbhont


Kbhont
senior tag

Sziasztok!
Váltottam én is 930 ról 950L re!
Egyenlőre nagyon tetszik, bár a 930 szerintem formásabb telefon...
Ellenben ez sokkal gyorsabbnak tűnik!

(#6840) betegphiu válasza Kbhont (#6839) üzenetére


betegphiu
senior tag

Erre voltam kíváncsi :) 735-ösömet (soha nem fognak olyan jól fogható,esztétikus telefont gyártani) leejtettem 3 méterről. Váltottam 930-ra 3 hónapja. hihetetlen mekkora a különbség. vajon így van 930 és 950 között is ?

(#6841) onlineair válasza Attix70 (#6838) üzenetére


onlineair
tag

De mi van a csavar mögött, ha javítottad? Kicsit bővebben erről?

(#6842) Attix70 válasza onlineair (#6841) üzenetére


Attix70
aktív tag

Az akku egyik pólusa és az elektronika (kis fémlemezzel) csatlakozik a csavar által.

Próbáljuk meg a mondatokat NAGYbetűvel kezdeni

(#6843) Kbhont válasza betegphiu (#6840) üzenetére


Kbhont
senior tag

Nekem előtte 1020 volt!
Azt is nagyon szerettem!
Annak a kamerája a mai napig verhetetlen szerintem!
Utána 930 jött!
Ha gyorsaság szerint kellene meghatároznom egy 10-es skálán , akkor nálam ez így nézne ki:
1020 = 6 pont
930 = 7 pont
950 = 8 pont
Kamera oldalról (csak fotózásra használtam)
1020 = 9 pont
950 = 7 pont
930 = 6 pont
Esztétikai külső:
1020 = 5 pont
930 = 8 pont
950 = 6 pont
Persze ez csak az én véleményem...

(#6844) Lalikirály73


Lalikirály73
csendes tag

Köszönöm!
Köszönöm, hogy ebbe a WP "rétegbe" tartoztam és tartozhattam...sajnálom, hogy az igényeimet a jelenlegi rendszer nem tudja maradéktalanul kiszolgálni!
Nem hagyom el a platformot, de most "ideiglenesen" máshová kalandoztam el...
Sztem még visszatérek.. :)

Lalikirály-L950

"a jó pap is holtig tanul"

(#6845) pontyos


pontyos
senior tag

Srácok, volt valakinek kijelző cseréje? Mennyibe kerülhet? Lesett sajnos, és sötét lila az egész, használhatatlan!

(#6846) hroberto válasza pontyos (#6845) üzenetére


hroberto
veterán

Ha jól emlékszem 45 ezer volt. Szerintem olcsóbban veszel egy ilyen telefont.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#6847) pontyos válasza hroberto (#6846) üzenetére


pontyos
senior tag

az igen.... nem tört el, csak lila és sötét a képernyő! De hát így hazsnálhatatlan.... Hol lehet cseréltetni, a szervizek megszűntek?!

(#6848) laccy88 válasza Attix70 (#6842) üzenetére


laccy88
senior tag

megpróbáltam...én nem tudtam a csavaron húzni.

(#6849) Attix70 válasza laccy88 (#6848) üzenetére


Attix70
aktív tag

Semennyit ?

Próbáljuk meg a mondatokat NAGYbetűvel kezdeni

(#6850) laccy88 válasza Attix70 (#6849) üzenetére


laccy88
senior tag

maximum 10 fokot.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.