Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6651) insyde5 válasza habolcs (#6649) üzenetére


insyde5
aktív tag

Én az egyszerű használat és a tökéletes fényképező miatt tartom meg. Kétségekkel igaz, de Elhiszem, hogy a droid jobb(lenne). Működik! tudok telefonálni, gyönyörű képeket készít. Gyors! Nem játszom, nincs időm állítgatni a rendszert. Nincs kedvem hirdetéseket offolni. Egyszóval, én sajnálom a wp vonalat. Ameddig nem hullik darabjaira , megmarad a 950.

(#6652) habolcs


habolcs
csendes tag

A kijelzo es a kamera vonz. Meg hát a gyorsabb rendszer, 1perces messenger nyitás 640en kikészít.

(#6653) Spet válasza habolcs (#6652) üzenetére


Spet
addikt

Akkor jobban jársz vele. Lényegében állapotot kel ellenőrizni, meg, hogy kamera milyen képet készít, hangtalan-e működés közben. Minden másra ott a WDRT.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#6654) gyurica úr válasza insyde5 (#6651) üzenetére


gyurica úr
tag

+1

(#6655) Ulaci válasza habolcs (#6649) üzenetére


Ulaci
tag

Bátran kijelenthetem, hogy megéri. Nálam is tökéletesen működik. Addig amíg rosszul nem esett a földre :)

Ép testben, ép lélek!

(#6656) Ulaci


Ulaci
tag

Sziasztok. Nos nekem lenne egy rettentő kellemetlen gondom. Imádom ezt a telefont, a sok negatív kritika ellenére a rendszer is jobban bejön mint a droid vagy az ios. De, tegnapelőtt véletlenül kicsúszott a telefon a kezemből és a sarkára esett, a gorilla glass szépen felpókhálósodott. Az érintés, a kijelző minden tökéletesen működik, tehát csak a rajta lévő üveg vagy plexi borítás sérült.

A telefont szem ágában sem lenne lecserélni, amíg bekapcsol és nem esik szét a kezemben. Azonban nem tudom megéri e megcsináltatnom, hol és mennyiért lehet kb. Infótok van róla? Járt így vele valaki? Egyik helyen azt mondják 10 eft körül venni kell rá védőüveget, valaki azt mondja 40 eft-ért kijelző csere.

A telefon egyébként másfél éve van nálam, extrém terhelésnek kitéve. Újságíró vagyok, ezen jegyzetelek a rendezvényeken, ezzel fotózok jó minőségű képgalériákat, forgatok rövid videóanyagokat és veszek fel interjúkat. Nekem ezekre tökéletesen beválik. Ezért ragaszkodom hozzá, de lehet a negyvenet már nem éri meg....

Ép testben, ép lélek!

(#6657) laccy88 válasza Ulaci (#6656) üzenetére


laccy88
senior tag

ha találsz olyat, aki kicseréli csak az üveget az elején, akkor jóval olcsóbban kijösz, mintha kompletten cserélnéd kijelzővel együtt. Az utóbbi jóval egyszerűbb művelet, csak épp jóval drágább az alkatrész.

Több mint egy éve 950 tulaj vagyok. Nagyon szeretem, és elfogadom a rendszer hülyeségeit. Bár az utóbbi időben egyre több van. Viszont kaptam egy céges iphone 7-et. Mióta megvan (sajnos) a 950-et nem használom szinte semmire.(az iphone mindenben tudja helyettesíteni) Adatkapcsolatok kikapcsolva, hívások átirányítva a cégesre. Egyedül az sms-ek miatt nem kapcsoltam még ki. Még nem hasonlítottam össze a fényképezőjét az iphone-nal, de attól tartok az iphone nem készít annyival rosszabb képeket, hogy megérje csak emiatt üzemben tartani a 950-et. Eladni tuti nem fogom :) Az előző 1020-am is a szekrényben pihen. Számomra mindkettő Lumia különleges. Kár hogy a rendszer haldoklik :\

(#6658) Pacee87 válasza insyde5 (#6651) üzenetére


Pacee87
aktív tag

Ha ez esetleg nekem szólna, nem hirdettem semmit a fórumon, mindösszesen jeleztem, hogy rendelkezem egy nekem már szükségtelen okos kiegészítővel ehhez a modellhez. Más topikban belefér, itt nem!

(#6659) Ulaci válasza laccy88 (#6657) üzenetére


Ulaci
tag

Köszi. És hol érdemes keresni olyat, aki meg tudja csinálni? Sajnos nem ismerek :) Egyébként a Nokia 8-al szemezek, amennyiben az dual simes lesz a Telekomnál. ár kibírom addig, ha muszáj.

Ép testben, ép lélek!

(#6660) Petester válasza Ulaci (#6659) üzenetére


Petester
senior tag

A komplett kijelző csere nem lesz olcsóbb, ha gyárit veszel. Ebayen talán találni olcsóbban, valami kínai utángyártottat, de kétséges a minőség. Gyári pl itt van, szervizük is van, de nem tudom mennyi a csere munkadíja. De ennyiért már majdnem komplett telefont is lehet venni.
Vagy keresel alaplaphibás telefont.
Olyat pedig, aki garanciával cserél digitizert nem tudom hol fogsz találni.

(ó\_!_/ó)

(#6661) laccy88 válasza Ulaci (#6659) üzenetére


laccy88
senior tag

sajnos ebben nem tudok segíteni. Keress fel szervizeket. Illetve hátha itt tud valaki segíteni. Én kicserélem neked, de csak kompletten kijelzővel. Ha találsz valakit, aki kicseréli csak az üveget akkor olcsóbb lesz ;)

(#6662) laccy88 válasza Petester (#6660) üzenetére


laccy88
senior tag

a gyári alkatrészt is olcsóbban be lehet szerezni külföldről. Persze ott gond esetén nehézkesebb az ügyintézés. Utángyártottat még olcsóbban, de ott nagyon meg kell nézni, mert sok a rossz minőség. Más márkához kaptam már Kínából olyan kijelzőt, ami 1 mm-el vastagabb volt. Emiatt pont nem tudtam semmire használni.

bocsi a dupla hsz-ért!

[ Szerkesztve ]

(#6663) habolcs


habolcs
csendes tag

Köszönöm a válaszokat :DDD Eldöntöttem, hogy lecserélem a 640-et, ennyiért belefér.

(#6664) insyde5 válasza Pacee87 (#6658) üzenetére


insyde5
aktív tag

Most miről tetszik beszélni? ....a "válaszom" nem neked szólt .

(#6665) N€T0X|N


N€T0X|N
őstag

Próbált már cserélni valaki a kamera előtti védőüveg+fém keret modult? Mennyire nehéz, mire kell figyelni?

Sent from my keyBoard

(#6666) ADAM1337 válasza Ulaci (#6656) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Aprón, keresd NGABI nevű fórumtársat.

(#6667) insyde5 válasza N€T0X|N (#6665) üzenetére


insyde5
aktív tag

Épp ma csináltam. pofon egyszerű. 5 perc az előkészületekkel együtt. :)

(#6668) N€T0X|N válasza insyde5 (#6667) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Zsír. Akkor, amint megjön a tokja, nekilátok én is. :K

Sent from my keyBoard

(#6669) habolcs válasza Ulaci (#6656) üzenetére


habolcs
csendes tag

Most vettem észre, hogy tokban van a telefon :O Ennyire sérülékeny lenne, vagy ez már sokadig esése volt? :D :D

(#6670) ADAM1337 válasza habolcs (#6669) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Nem volt rajta üveg, simán ennyire.

(#6671) habolcs válasza ADAM1337 (#6670) üzenetére


habolcs
csendes tag

a kilogó perem miatt gondoltam, hogy véd :DDD

(#6672) ADAM1337 válasza habolcs (#6671) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Az a gond, hogy a gyári kerete se védi jól az üveget mivel 2,5d hajlított a panel elöl.
A kemény műanyag peremes tokok ilyen szempontból jobbak. (Verus hybrid, spigen stbstb.)

(#6673) betegphiu válasza habolcs (#6663) üzenetére


betegphiu
senior tag

Kíváncsi leszek a véleményedre.

(#6674) EnzoBosco válasza Ulaci (#6656) üzenetére


EnzoBosco
csendes tag

Szia. Sajnos csak üveget nem lehet cserélni a 950-en.. Vagyis elvileg lehet, de olyan bonyolult és kockázatos meló, hogy kis hazánkban senki se vállalja! A komplett elejét lehet cserélni, de azt 40e Ft alatt biztos hogy nem úszod meg! És mivel találni szép számmal ennyiért komplett 950-et, az nem éri meg. Szerintem egy donor telefon a megoldás, az 20-25e Ft-ból meglehet, az átépítés meg pofonegyszerű, abban még én is tudok akár segíteni..

(#6675) csucsu54


csucsu54
tag

Valami frissítés jöhet,2 perccel ezelőtt viszlát mondott a telefon kikapcs. -bekapcs. és járnak a fogaskerekek!

(#6676) laccy88 válasza csucsu54 (#6675) üzenetére


laccy88
senior tag

naaaa?

(#6677) Ance válasza laccy88 (#6676) üzenetére


Ance
őstag

Ez a frissítés már egy nappal korábban jött. IOS 11-re frissült. :)

Na jó nem. Sima biztonsági.

(#6678) gyurica úr válasza Ance (#6677) üzenetére


gyurica úr
tag

Jelzésértékű az az apróság, hogy a frissítés után már nem "Telefonfrissítés" menűpont található, hanem "Windows Update"...

(#6679) csucsu54 válasza gyurica úr (#6678) üzenetére


csucsu54
tag

Valóban,észre sem vettem!

(#6680) Blue Eagle válasza gyurica úr (#6678) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Az insider felhasználók már régóta ebben a formában látták. Így azonos most az asztali W10-zel. Ott is ugyanígy szerepel.

(#6681) ΞΔGLΞ válasza gyurica úr (#6678) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

És ebben az esetben, mi a jelzésértéke ennek a frankó rendszernek, ha egyáltalán van még olyan?

-----------------

(#6677) Ance

Egy ilyen frissítés, kb megváltás lenne sok felhasználónak. :-))
Hirtelen lenne egy "okostelefonunk", ami stabilan tenné a dolgát.

[ Szerkesztve ]

(#6682) gyurica úr


gyurica úr
tag

https://mspoweruser.com/microsofts-courier-like-surface-phone-reportedly-real-coming-2018/

(#6683) ΞΔGLΞ válasza gyurica úr (#6682) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

reportedly real...

(#6684) Gusztáv válasza Ulaci (#6656) üzenetére


Gusztáv
addikt

A Corvin negyed mögött van a hivatalos Nokia-MS szerviz, őket érdemes megkérdezni. Anno nekem 40e cserélték ki a komplett érintőt a Váci úti szervizben, amikor még javítottak ott is MS telefonokat.

Laci

(#6685) sum-blink válasza laccy88 (#6661) üzenetére


sum-blink
aktív tag

820 gyári érintőpanelt cserélsz?

950-et hova kell vinnem ha rossz a jack bemenet? Köszönöm.

(#6686) laccy88 válasza sum-blink (#6685) üzenetére


laccy88
senior tag

én? érintőpanelt nem tudok(akarok). Kijelzővel együtt esetleg.

(#6687) gyurica úr


gyurica úr
tag

https://mspoweruser.com/windows-10-mobile-insider-programme-continue/

(#6688) Lalikirály73


Lalikirály73
csendes tag

Nektek normál módban jött az FCU? Én keresem a frissítést, de nem akar jönni...igaz szolgáltatós...remélem nem ez kavar be?!
Üdv: Lalikirály73

"a jó pap is holtig tanul"

(#6689) hdtomi válasza Lalikirály73 (#6688) üzenetére


hdtomi
senior tag

Szolgáltatófüggőre előfordul, hogy később érkezik. Anyukám felenoros 550-esére még nem érkezett meg.

Mi 8 & Mi Band 6 (+ Lumia 950) - Windows 10 Home 64-bit - Philips 52PFL9606 & Panasonic DP-UB824EGK

(#6690) Sztyepadzso


Sztyepadzso
őstag

Hölgyek, Urak,

Varázsolt már valamelyikőtök működő értesítési LED-et a 950-re?
[Erre gondoltam]

(#6691) turbulencia8 válasza Sztyepadzso (#6690) üzenetére


turbulencia8
őstag

Villogtatni akarod a vakut? Ejszaka nagy elmeny lesz; a glance nem jobb?

(#6692) Sztyepadzso válasza turbulencia8 (#6691) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Kattints a linkre, hogy értsd.

(#6693) turbulencia8 válasza Sztyepadzso (#6692) üzenetére


turbulencia8
őstag

Rakattintottam, de a kommentek alapjan 735-on mukodik esetleg. 950-en az infrat nem tudom elkepzelni, hogy villogtatni lehessen ertesitokent, celhardver hijan meg csak vakus "ertesites" marad. Utobbit lattam par eve droidon, de szerintem azt a fejleszto is viccnek szanta.

(#6694) Spet válasza turbulencia8 (#6693) üzenetére


Spet
addikt

Iphone-on használják. Idegesítő egy dolog, főleg, hogy nem a célszemély fele villog :U

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#6695) Blue Eagle válasza turbulencia8 (#6693) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Nem, nem. Erről van szó. Ez a LED ott csücsül benn és állítólag arra "vár", hogy valaki egyszer "feltámassza". Nos, ez lehet igaz is, de lehet egy feltételezés is. Mindenesetre a képek azt mutatják, hogy ott van. Én próbáltam írás alapján feltámasztani ezt a LED-et, de nem lett belőle más mint egy letéglázott teló. Megértem WDRT-vel helyreállítani.
A 735-ben a jelek szerint ott a LED, de a többiben, pl L950 aligha.

Hiú ábránd. Én azt mondom.

(#6696) email6 válasza eduba (#6650) üzenetére


email6
tag

Én is gondolkodom a váltáson, 640-ről (legutolsó stabil WM10 van fent). 2 dolog tart vissza:
- ha már "feltorlódik" néhány emlékeztető az értesítési sávon és az egyiket késleltetném, gyakran az összes többi eltűnik a sávból
- a BKK Futárban a térkép már gyaloglás alatt is ki-be zoomol, szinte használhatatlanná téve az alkalmazást, buszon ülve, nagyobb sebességnél még durvább

Ha ezek a 950-nél nem jelentkeznek, akkor vadásznék egyet.
Ha tudtok segíteni, nagyon hálás lennék. :)

(#6697) Sztyepadzso


Sztyepadzso
őstag

Egy reggeli kérdés ébresztőnek:

Tudjátok, hogy miért nem képes(vagyis néha úgy dönt, hogy képes egy rövid ideig) az L950-am, ami kapott egy alapos WDRT-t az éjszaka, a Sony wifi hotspotján át a netre kapcsolódni? Az otthoni wifin át megvolt a WDRT utáni első frissítés, szóval a wifinek okésnak kell lennie. Kapcsolódva van, azt írja, hogy biztosnásgos, valamikor be is jön egy-két oldal, vagy az áruház, de 95%-ban nem csinál semmit :(

OS buldszám: 10.0.14393.1066 , ez az Anniversary lenne elvileg. Anniversary Magyarán a Creators hiányzik, de sem az áruház, se az updater nem hajlandó csatlakozni.

Van ötletetek?

[ Szerkesztve ]

(#6698) Sztyepadzso


Sztyepadzso
őstag

Mindenkinek, aki érintett, egy jó hír:

Anno megvettem a Német nagyszótárat az Akadémiai kiadótól(9750HUF), és miután most áttelepültem Droidra, és használni szeretném, gondoltam írok nekik, hogy lehetséges lenne-e használni a WP-s licencet.

Uraim, korrekt választ és lehetőséget kaptam, a számlával igazolhatom, hogy megvettem a terméket, és elküldik az aktiválókódot a Droidhoz. Pacsi a Kiadónak. :C :R

(#6699) Sztyepadzso válasza Sztyepadzso (#6698) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

És meg is történt. Aktiválva.

(#6700) kisscidar


kisscidar
csendes tag

Sziasztok!
Nem tudom mi lehet az oka, de oltári gyorsan merül a telefonom akksija edge alatt, meg hát melegszik. Csináltam wdrt-t is, de az sem segített. Valaki tapasztalt hasonlót az utóbbi frissítések után??? Vagy kuka az aksim? Aksi gyere megoldotta a bajt?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.