Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6701) turbulencia8 válasza kisscidar (#6700) üzenetére


turbulencia8
őstag

Sokaknal kiakadt az Outlook/Posta app, es a nevjegyek szikronja is leallt.

[ Szerkesztve ]

(#6702) Lalikirály73


Lalikirály73
csendes tag

Sziasztok!
Ma megjött a "T"-s 950-emre...meglátjuk...
Üdv. lalikirály73

"a jó pap is holtig tanul"

(#6703) kisscidar válasza turbulencia8 (#6701) üzenetére


kisscidar
csendes tag

A postával és a szinkronizálssal nincs gondom, egyszerűen csak eléggé nyalja az akksit a böngésző. Egyszerűen ekkora erőforrást igényelne ez a program??? Érthetetlen számomra...berendeltem egy akkut, kíváncsi leszek azzal is ezt produkálja e. Ha igen teló gyere lesz esedékes,ez marad fényképező.😀

[ Szerkesztve ]

(#6704) turbulencia8 válasza kisscidar (#6703) üzenetére


turbulencia8
őstag

Az uj akkura kivancsi leszek, a gyarit elgge lehasznaltam, mielott ismerosomnek ajandekoztam a 950-et. Ha nalad bevalik, javaslom majd neki is!

(#6705) sputyi70


sputyi70
aktív tag

Sziasztok. Szabad-e 35k-t adni egy 950-ért. Régebben volt 930-am szerettem , de most a win 10 mobil fejlesztés befejeződött, elgondolkodtam hogy mennyi ideig tudnám még használni. Fríssítés sem fog már rá jönni?

(#6706) Francia91 válasza sputyi70 (#6705) üzenetére


Francia91
veterán

Csak biztonsági frissítések jönnek rá, új funkciókat nem fog kapni. 35-öt szerintem megér. Én is 950-est használok, mondjuk én pont elégedett vagyok vele, amire nekem kell, arra tökéletesen megfelel (GPS, Messenger, böngészés, kamera kiváló)

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6707) sputyi70 válasza Francia91 (#6706) üzenetére


sputyi70
aktív tag

Köszi a választ. Én is úgy gondoltam ennyit megér. Új funkciók nem zavarnak ha nem lesz. Müködjön az a lényeg. :K

(#6708) insyde5


insyde5
aktív tag

Üdv!

A kijelzőm betört el leesés következtében, nem szilánkos. 6-8 csík srégont összevissza. Azóta nincs kép. Bekapcsoláskor a felső harmad részen vízszintes színes csikok felvillanak 1 másodpercre és semmi ...gondolom vége van.

Drága a javítása?

(#6709) ZavaBalazs válasza insyde5 (#6708) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

valszeg olcsóbban megkapsz egy teljes működő használt darabot.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#6710) ΞΔGLΞ válasza insyde5 (#6708) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

65K

Felejtsd el...

(#6711) Petester válasza ΞΔGLΞ (#6710) üzenetére


Petester
senior tag

Már nincs annyi: [link]
De az oem jellegű vajon mit jelent? :)

Szerk:
Ez még van is raktáron.
De valóban, ezért az árért lehet komplett készüléket is venni...

[ Szerkesztve ]

(ó\_!_/ó)

(#6712) ΞΔGLΞ válasza Petester (#6711) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Én a szerviz által javított árat írtam.
Ha saját kezűleg akarod cserélni, akkor Kínából már 15 körül is rendelhető. De elég pontos odafigyeléssel kell cserélni.

(#6713) hroberto válasza ΞΔGLΞ (#6712) üzenetére


hroberto
veterán

Nekem kb. 1 éve hivatalos szervizben 40 körül cseréltek kijelzőt. Azóta nem hiszem, hogy drágább lett.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#6714) sputyi70


sputyi70
aktív tag

Sziasztok. Kb. mennyi időt kell az akkunak bírni ha csak általános használatban van? Nemrég töltöttem fel ,de merül mint a fene. :)

(#6715) hdtomi válasza sputyi70 (#6714) üzenetére


hdtomi
senior tag

1, másfél nap, de ha folyamatosan megy a kijelző, akkor hamar lehúzza.

Én másodszor jártam úgy, hogy reggelre valami megette az aksit (a nagy frissítés óta, előtte nem volt ilyen). Meg lehet nézni a Gépházban, hogy mi használja az aksit, amúgy pont a Gépház volt...

[ Szerkesztve ]

Mi 8 & Mi Band 6 (+ Lumia 950) - Windows 10 Home 64-bit - Philips 52PFL9606 & Panasonic DP-UB824EGK

(#6716) sputyi70 válasza hdtomi (#6715) üzenetére


sputyi70
aktív tag

Köszi a választ. Azt hiszem az aksi halt meg akkor. Fél napnál nem bírja tovább. Kijelző idő kemény 2.5 óra. 😆

(#6717) Pacee87 válasza hdtomi (#6715) üzenetére


Pacee87
aktív tag

Nekem a 950 sose volt másfél napos! Reggel levetted, este töltőt kért! Amikor kifeküdt az akksi nálam is fél nap volt.

(#6718) insyde5


insyde5
aktív tag

Cserélt már valaki 950be kijelzőt ( komplettet ! ) cserélt már valaki ?
Megéri külföldröl rendelni?

(#6719) laccy88 válasza insyde5 (#6718) üzenetére


laccy88
senior tag

volt itt téma korábban..

(#6720) Sztyepadzso válasza insyde5 (#6718) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Én cseréltem,van yt video fent, kb 20 perc mindennel együtt. De hogy megéri-e, azt nem tudom, én egy alaplaphibás készüléket vettem(nincs jel, de egyébként tökéletesen működik-most már a törött kijelzővel), 75 Euroért. És most is megy(mindkettő).

(#6721) Mathiask válasza sputyi70 (#6714) üzenetére


Mathiask
senior tag

Nekem új aksival átlag 2 nap 12 óra.(4 hónapos átlag) Leghosszabb 4 és fél nap.
Mondjuk én nem sokat telefonálok (mondjuk átlagban napi kb 4-5 hívás, összesen kb 20-30perc) és a wifi/mobiladat/BT/hely csak akkor van bekapcsolva ha épp kell, utána kikapcsolom. És a facebookon se lógok naphosszat, kb egyszer pörgetem max át naponta. Tölteni meg sz.gépről USB kábellel töltöm, mert az lassan tölt (az én sz.gépem USB-jéről legalábbis), remélhetőleg ez kevésbé rossz az aksinak mint a gyortstöltés.

(#6722) insyde5 válasza Sztyepadzso (#6720) üzenetére


insyde5
aktív tag

Értem!

Azt nézem, hogy kínai rendelés esetén 10en ezerböl kijön a kijelző, nemtudni mennyire megbizható forrásból. itthon 30e nél indul a kijelző. Használt ár szintén 30 e nél indul. Ott gyári a kijelző ugye. Gondoltam én is hogy veszek egy hibás készüléket és kiveszem abból. de nem tudom melyikkel járnék jobban...

(#6723) ΞΔGLΞ válasza hroberto (#6713) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Csak most olvastalak. Lehet, de fél éve a Pécsi Care-ben, mert rákérdeztem, a faszi ezt mondta, mondjuk ezek szerint valószínűleg hülyeséget beszélt, vagy a 950 XL-t mondta. A legegyszerűbb ezt kideríteni, ha valaki felhívja a "fő központot" De az biztos, megcsináltatni már, egyáltalán nem éri meg.

(#6724) ΞΔGLΞ válasza insyde5 (#6722) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Én cseréltem, de még egyszer nem vállalnám be. 2.5 félóra volt, és a fejem belefájdult a sok mütyür szétszedésbe, odafigyelést igényel eléggé, különben tégla lehet könnyen a készülék. Nyilván, ha naponta ezt csinálnám, azt írnám fasza és könnyű, de aki még nem csinált ilyet, annak nem lesz egy leányálom elsőre.

A Kínából rendelt kijelzők teljesen rendben vannak. Ezeknek ennyi az áruk...

(#6725) csucsu54


csucsu54
tag

Most,23.30-kor Viszlát,majd bekapcs.és forognak a fogaskerekek!

(#6726) moha21 válasza csucsu54 (#6725) üzenetére


moha21
addikt

1709 kíváncsi leszek

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#6727) insyde5 válasza ΞΔGLΞ (#6724) üzenetére


insyde5
aktív tag

Köszi a válaszokat.

Van másik telóm már. De lehet megcsinálom magamnak tartaléknak. Annyit szerintem meg ér. Nem hiszem h 10e forintol többért el tudnám adni igy. Hamegveszek bele egy kijelzőt. 12k ért lesz egy használható pót telóm. Bárhonnan rendelhetem kínából igaz?

[ Szerkesztve ]

(#6728) Spet válasza insyde5 (#6727) üzenetére


Spet
addikt

Néz körül több helyen vesd össze a képeket, méreteket a gyárival, hogy tényleg azt vásárolod-e meg.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#6729) kacatoskazi


kacatoskazi
csendes tag

Sziasztok! Névjegyeim gyakorlatilag eltűntek. Tudnátok segíteni hogyan tudnám elővarázsolni? A híváslistámon ugye megvannak a számok.(Elnézést az amatőr kérdésért.) Szép estét!

(#6730) Gusztáv válasza kacatoskazi (#6729) üzenetére


Gusztáv
addikt

Ha a neten megnézed az Outlook.com-on, ott megvannak? Ha igen, akkor telefon újraindítás, majd MS fiók névjegy szinkron ki-bekapcs.

Laci

(#6731) Gusztáv válasza insyde5 (#6727) üzenetére


Gusztáv
addikt

A MS telefonokban nem egy nagy kaland kijelzőt cserélni, ha komplett modult veszel. Viszont azt nézd meg a rendelésnél, hogy biztos jó kijelzőt rendelj. Én jártam úgy Lumia 550-nél, hogy a Speadshop-os OEM kijelzővel nem ment a telefon csak folyamatosan újraindult.

Laci

(#6732) kacatoskazi válasza Gusztáv (#6730) üzenetére


kacatoskazi
csendes tag

A Hotmail fiókom nem volt felvéve amin a névjegyek vannak, csak a nemrég használt Outlook.
Köszönöm a segítséged, szép estét!

(#6733) kisscidar válasza turbulencia8 (#6704) üzenetére


kisscidar
csendes tag

Sajna ez az új akksi is intenzíven merül böngészőben, pedig bíztam benne hogy jobb lesz az üzemidő. Menthetetlen....😢 Ennyire eltolni ezt a rendszert nem értem hogy sikerül...

(#6734) turbulencia8 válasza kisscidar (#6733) üzenetére


turbulencia8
őstag

Kar erte, de koszonom a visszajelzest! Amugy az ismerosom, akinek elajandekoztam a 950-et, visszaadta mert a Viber es Messenger nagyon bena rajta. Mindegy, egyelore fiokba rakom.

[ Szerkesztve ]

(#6735) bnoe válasza kisscidar (#6733) üzenetére


bnoe
tag

Én is így jártam mint te...merült -új aksi- ugyanaz maradt a gondom.☹

(#6736) sum-blink


sum-blink
aktív tag

Akkor nem csak nekem fárad el néha Viszlát felirattal. Remek, ahogy lesz munkám veszek egy másik telefont én erre már nem áldozok pénzt, energiát. Puszi Microsoft...

(#6737) Ombi5


Ombi5
őstag

Udv.Olvastam,hovy nem az osszes regios 950 van feloldva radia fm igyileg!Gondolom ezen en otthon nem tudok segiteni?! Illetve,ha bongeszobol megy a zenehallgatas pl onlineradiok.com-rol,akkor 10 percenkent lekapcsol.Ez hogyan lehet kikuszobolni vagy milyen alternativ megoldas van ra?! Koszonom

(#6738) sum-blink válasza Ombi5 (#6737) üzenetére


sum-blink
aktív tag

Tunein app maximum.

(#6739) Black&White


Black&White
addikt

Van valakinek akksi ügyben bejáratott eladója Alin, esetleg ebay-en?
Szétnéztem, de elég lesújtó a helyzet: kommentekben drasztikusan kisebb kapacitás, vagy eltérően logozott akksik.
Hamisítványok, na. 🙂

(#6740) sum-blink


sum-blink
aktív tag

Ha rohadt lassú a rendszer mit lehet csinálni?

(#6741) Pacee87 válasza sum-blink (#6740) üzenetére


Pacee87
aktív tag

WDRT vagy Androidos telefont venni.

(#6742) Spet válasza sum-blink (#6740) üzenetére


Spet
addikt

Hülye vagyok most nézem a topikot. :DDD

Soft reset, hard reset, WDRT.

[ Szerkesztve ]

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#6743) sum-blink válasza Spet (#6742) üzenetére


sum-blink
aktív tag

Köszönöm a más telefon már rég be van tervezve, esetleg majd iphone6, hard resethez nincs idegem, soft már volt.

(#6744) sum-blink válasza sum-blink (#6743) üzenetére


sum-blink
aktív tag

Ha félig feltöltve vakunál a bekapcsolhatatlanságig lemerül, az egyértelműen akksi probléma?

(#6745) ΞΔGLΞ válasza sum-blink (#6743) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Nem értem, hogy minek kérsz segítséget, ha nem fogadod meg a kolléga tanácsát. A soft reset kb annyit ér ezen az elbaszott rendszeren, mint halottnak a csók. A soft-nál az is többet ér, ha most erőből falhoz vágod.
Az egyetlen megoldás a WDRT.
Ez nem 640, hogy fél napot elcseszel az életedből rá, mire lesz belőle valami. A hardver is elég gyors (még) ahhoz, hogy könnyen lefusson a WDRT visszaállítás.
Viszont a 640 8.1 rendszerrel kiröhögi (sajnos) már a 950-et gyorsaságban, napi használatos dolgokkal.

(#6746) ΞΔGLΞ válasza sum-blink (#6743) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

De Te már vettél iPhone-t és visszatértél win-re, főleg a rendszer átláthatatlanságra hivatkozva, most megint tervben van?

-------------
#6744) sum-blink

Ezt addig ki nem deríted, amíg nem csinálod meg a WDRT-t. Azt is úgy, hogyha lefutott, akkor nem telepítesz rá semmit, hanem minimum 2 napot használod az ősrégi rendszerrel, ami 100-szor stabilabb és gyorsabb is, mint ez a mostani moslék.
HA ott semmilyen merülést nem tapasztalsz, akkor az aksival semmi gond nincs, ha igen, akkor csere, szerviz.

[ Szerkesztve ]

(#6747) sum-blink válasza ΞΔGLΞ (#6746) üzenetére


sum-blink
aktív tag

Mert rohadtul nincs már idegem, szervizekhez, újratelepítgetésekhez. Azt hittem van más alternatíva pl. Letesztelni az akksit. Nem a tanácsadókkal van bajom, nekik meg is köszöntem. Ez a telefon 260 ezer volt a T-mobilenál 2 éve! Konkrétan átvertek én meg megkajáltam. 25 a havi számlám...
-----
Azért vennék majd 6-ot, mert 2 nap után valóban hamar ítélkeztem a rendszerről (az itunes halál), viszont az 5 a mérete miatt számomra használhatatlan volt. Viszont az emberek 70-80%-a azt nyomja a metrón, mindenhol, ahogy látom, gondolom nem véletlenül populáris.

Csak nekem jelenleg drága, de mire telefont veszek még esik le a 6 ára. Addig elkínlódok ezzel.

(#6748) ZavaBalazs válasza sum-blink (#6747) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

260? :Y akkor téged tényleg átvertek, mert függetlenül is 180-190 körül nyitott.

[ Szerkesztve ]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#6749) Francia91 válasza ZavaBalazs (#6748) üzenetére


Francia91
veterán

:C

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6750) sum-blink válasza ZavaBalazs (#6748) üzenetére


sum-blink
aktív tag

Igen, tudom, hogy átvertek. A csomag miatt drága, korlátlanul beszélhetek, na de ezt már becumiztam.

A WDR-t feleslegesnek tartom, hard reset után is kabaré, resetek, kikapcsokások full aksin.

Megy szervizbe utoljára és megint kezdődik a móka, lecserélem egy 5s-re míg leesik a 6 ára. Inkább megvakulok...

Mennyit ér most a T-mobileos 950?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.