Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6401) hroberto válasza sum-blink (#6398) üzenetére


hroberto
veterán

Ha jól tudom, akkor annyi történt, hogy a Care-k már nem foglalkoznak az MS termékek garanciális javíttatásával. De attól még él a garancia, csak problémásabb eljuttatni a megfelelő helyre.

Az MS honlapján is csak pár átvevőhely van megadva: [link]

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#6402) sum-blink válasza hroberto (#6401) üzenetére


sum-blink
aktív tag

Köszönöm. ☹

(#6403) pontyos válasza sum-blink (#6398) üzenetére


pontyos
senior tag

Nem kell fizetned, de én inkább kifizettem a javítást. A garancia továbbra is él, de vagy leadod ahol vetted, vagy futárral elviteted, és vársz, hogy mikor van kész. Egy hét az átfutási idő, én azért döntöttem úgy, hogy ha már ott vagyok kifizetem és letudva....
Amúgy ma jött nekem egy elég nagy frissítés :)

(#6404) sum-blink válasza pontyos (#6403) üzenetére


sum-blink
aktív tag

Kíváncsian várom. ☺

(#6405) turbulencia8 válasza pontyos (#6403) üzenetére


turbulencia8
őstag

Nekem is most tolti le.

(#6406) KrAt válasza turbulencia8 (#6405) üzenetére


KrAt
veterán

Változás? :)

(#6407) turbulencia8 válasza KrAt (#6406) üzenetére


turbulencia8
őstag

Elvileg ez az: [link]
De ebből számomra nem egyértelmű, hogy a listából mi vonatkozik WP10-re. Kisebb fagyás már volt ma, szóval ez is biztos eredeti MS-fejlesztés. Már gyanús lenne, ha normálisan kijavítanák a "motorhibát".

[ Szerkesztve ]

(#6408) bnoe válasza turbulencia8 (#6407) üzenetére


bnoe
tag

Az enyém újra is indult csak úgy telefon beszélgetés közben 😀 az enyém is original MS frissítés ezek szerint.

(#6409) pontyos


pontyos
senior tag

Srácok a térképpel mi lett?? Semmit nem talál, más utcára irányít mint amit beírtam stb... WTF???

(#6410) hdtomi válasza KrAt (#6406) üzenetére


hdtomi
senior tag

Én ITT szoktam megnézni, hogy mi változott mobilon.

[ Szerkesztve ]

Mi 8 & Mi Band 6 (+ Lumia 950) - Windows 10 Home 64-bit - Philips 52PFL9606 & Panasonic DP-UB824EGK

(#6411) pontyos


pontyos
senior tag

A Waze jobb mint a gyári térkép? Van aki használja napi szinten?

(#6412) laccy88 válasza pontyos (#6411) üzenetére


laccy88
senior tag

jópárszor felbosszantott a gyári app. azóta ha kell Waze-t használok. Trafit figyelni napi szinten :) navigálni alkalmanként.

(#6413) pontyos válasza laccy88 (#6412) üzenetére


pontyos
senior tag

Köszönöm!

(#6414) sum-blink


sum-blink
aktív tag

Na jobb lett valami? Edge?

(#6415) turbulencia8 válasza sum-blink (#6414) üzenetére


turbulencia8
őstag

Amugy nalam mintha stabilabb lenne az Edge, valamit megiscsak javithattak rajta.

[ Szerkesztve ]

(#6416) pontyos válasza sum-blink (#6414) üzenetére


pontyos
senior tag

ugyan olyan, bizonyos oldalak hibásan jelennek meg, szöveg beírásakor a "backspace" néha nem működik, stb....

[ Szerkesztve ]

(#6417) bnoe


bnoe
tag

http://www.windowslatest.com/2017/08/09/existing-windows-phones-may-soon-become-completely-irrelevant/

(#6418) sum-blink válasza turbulencia8 (#6415) üzenetére


sum-blink
aktív tag

Nekem is ugyan olyan. :( Zeneakadozás is.

(#6419) #09819904 válasza sum-blink (#6418) üzenetére


#09819904
törölt tag

A zene akadozása szerintem a CU hibája. Nálam akkor volt trágya amikor az alap rendszer volt fent. Az Insider build viszont ezt orvosolta. Gyanítom, hogy azon vagy magasabb a Groove build száma, vagy valahol jobban csiszolták a rendszert.

(#6420) sum-blink válasza #09819904 (#6419) üzenetére


sum-blink
aktív tag

Az olyan macerás, mióta megvan a telefon már kétszer váltottam.

(#6421) #09819904 válasza sum-blink (#6420) üzenetére


#09819904
törölt tag

Miért lenne macerás? :)
Egyszer felmegy, aztán elvan.
Relatíve semmi sem fog változni ránézésre. Viszont mégiscsak megszüntet hibákat.

(#6422) sum-blink válasza #09819904 (#6421) üzenetére


sum-blink
aktív tag

Mert újra be kell mindent állítani, letöltögetni.

Míg nem resetelget várok vele. Edge gáz, meg vannak kisebb bugok (youtube, instagram), de még viselhető.

(#6423) #09819904 válasza sum-blink (#6422) üzenetére


#09819904
törölt tag

A nagyja dolgokat ugye a MS fiók szinkronizálja. A többi az meg nem nagy kör. ;)

(#6424) bnoe válasza sum-blink (#6422) üzenetére


bnoe
tag

Én is visszamásztam az insider previewra...nem kell újra instalálnod semmi appot...csak rámész a körre kb két nap utána jött nekem a frissítés és ennyi, a gps azóta működik...

(#6425) sum-blink válasza bnoe (#6424) üzenetére


sum-blink
aktív tag

Hol tudom mindezt megtenni? Más változott? Pl. Edge

(#6426) bnoe válasza sum-blink (#6425) üzenetére


bnoe
tag

Beállítások ---frissítés és biztonság---majd windows insider program...és ott az insider preview...én is ezen a vonalon vagyok az elég biztonságos. Miután insideres lettél kapsz utána emailt, majd pár nap és jön a frissítés...ha nem jön be akkor simán visszaléphetsz, akkor meg ugyanott leiratkozol és az első hivatalos nem insideres frissítéskor kapod a sima windowsos frissítést. Én már voltam egyszer insideres, visszamentem sima wp10re aztán most kb két hete megint visszaléptem. Van egy olyan érzésem, hogy egy egy kicsit jobb insideres vonalon. Mintha gördülékenyebb lenne ...nincs mit vesztened ha felteszed😉

(#6427) sum-blink válasza bnoe (#6426) üzenetére


sum-blink
aktív tag

Köszönöm. Én ugyanígy voltam, mint Te csak ha nincs jelentős különbség nem küzdenék vele. Ha az Edge jobb lenne meg kritikus appok (instagram, messenger) akkor megérné. GPS-t nem használom.

A csempéket sincs kedvem pakolgatni. Meg pl. értesítéseket. Azokat megjegyzi?

[ Szerkesztve ]

(#6428) bnoe válasza sum-blink (#6427) üzenetére


bnoe
tag

A csempe is ugyanott marad, minden elrendezésed ugyanaz marad, mintha semmi se változna, és lehet nem is változik 🤣csak hinni akarjuk hogy jobb🤣😂

(#6429) Sztyepadzso válasza sum-blink (#6427) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Nekem most FR-en van, de sokszor tapasztalom, hogy az Edge nem tölti be az oldalt, elmegy a csík a kijelző jobb oldaléig, aztán bámulhatom a fehér honlapot.

(#6430) mtm800 válasza Sztyepadzso (#6429) üzenetére


mtm800
senior tag

At edge-t már régóta hanyagolom vivid browser-t használok helyette

(#6431) sum-blink válasza Sztyepadzso (#6429) üzenetére


sum-blink
aktív tag

Akkor nem cserélem még.

Engem az zavar, hogy kb. 3-ból 2-szer mobil nézet helyett az asztalit tölti be.

(#6432) bnoe válasza sum-blink (#6431) üzenetére


bnoe
tag

Ezt nekem 20bol egyszer csinalja csak...

(#6433) bnoe válasza Sztyepadzso (#6429) üzenetére


bnoe
tag

Na ezt 10bol egyszer-kétszer tapasztalom, az segít ha új lapon indítom a böngészőt, nem a megnyitott lapon keresek rá vmi másra...

(#6434) sum-blink válasza bnoe (#6433) üzenetére


sum-blink
aktív tag

Ezt én is így szoktam. Na jó, az előbb túloztam talán, de gyakori.

(#6435) Sztyepadzso válasza bnoe (#6433) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Köszönöm a tippet, megpróbálom.

(#6436) Sztyepadzso válasza mtm800 (#6430) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Azt nem ismerem, nem tudom, mivel nyújt többet (már a kitépett hajszálak számának csökkentésén kívül)

(#6437) Sztyepadzso válasza sum-blink (#6431) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Sokat tényleg nem veszíthetsz, de ha valamit elcsesznek, akkor WDRT, de minimum HR, mert más kiszállás nincs, max szüneteltetés.

Körtől függően az lehet idegesítő, hogy pl valahol angol marad a menü(FR), vagy hogy reggel kezd el fogaskerekezni

(#6438) turbulencia8


turbulencia8
őstag

Valami gyanus nekem: a mult heti frissites ota nem kellett ujrainditani a telot. Kisebb akadozas volt neha, de osszessegeben sokkal stabilabb lett a 950.

(#6439) bnoe válasza turbulencia8 (#6438) üzenetére


bnoe
tag

Insider vonalon vagy te is ?

(#6440) turbulencia8 válasza bnoe (#6439) üzenetére


turbulencia8
őstag

Nem. En meg nem insidereztem eddig. Az augusztusi hivatalos frissites vegre jol sikerult.

[ Szerkesztve ]

(#6441) laccy88 válasza turbulencia8 (#6440) üzenetére


laccy88
senior tag

Szerintem ez a kijelentés még korai 😁

(#6442) sum-blink válasza #09819904 (#6421) üzenetére


sum-blink
aktív tag

De milyeneket konkrétan, ami az official frissítésben benne lenne?

(#6443) insyde5


insyde5
aktív tag

Üdv!

Segítség kellene.

Tegnap próbáltam fényképezni ( mindennap szoktam munkához kell) , és nem fokuszál. Homályos képet lő. A teloból fokuszáláskor karistoló hang hallatszik egy pillanatra. Behalt a kamerám?

(#6444) ΞΔGLΞ válasza insyde5 (#6443) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Onnan nem jöhet semmilyen hang, főleg nem karistoló.
Csinálj egy WDRT-t (frissítés nélkül), csak épp a régi treshold2-öt állítsa vissza, ami kb 20 perc.
Utána rögtön próbáld a fényképezőt, ha akkor is csinálja, akkor szerviz.

(#6445) laccy88 válasza ΞΔGLΞ (#6444) üzenetére


laccy88
senior tag

szerintem adhat ki hangot. Nekem ugyanígy csinálta, nem tudott fókuszálni. Kattogó hangot adott mikor próbálkozott. Kameramodul csere lett.

(#6446) pontyos válasza insyde5 (#6443) üzenetére


pontyos
senior tag

Volt nekem is, kamera modul csere! Kb 15 perc, de már csak a szolgáltatónál tudod leadni ha garis!

(#6447) ΞΔGLΞ válasza laccy88 (#6445) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Ezt most jól megválaszoltad.
Nem adhat ki semmilyen hangot, legalábbis azt nem hallod, ha rendesen működik. De írtad, hogy cserélték is neked, szóval akkor most pontosan mit szerettél volna írni?

(#6448) Nasuto


Nasuto
tag

Kíváncsiságból írtam a Telekomnak, hogy ha lehetséges, akkor kapcsolják be a 4G hangot (VoLTE-t) a 950-en. Tegnap hívtak, hogy bár a készülék elvileg képes lenne rá, a Microsoft nem adott ki frissítést, ami ezt lehetővé tenné (és ugye ahogy látjuk, elég kicsi az esélye, hogy az MS bármit tenne az ügy érdekében), így sajnos nem tudják bekapcsolni. Érdekes hogy a T-Mobile Csehek illetve Németország is megoldotta, gondolom valami SIM alkalmazással/beállítással.

(#6449) zsoltzsolt válasza Nasuto (#6448) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Ezt melyik email címükre írtad és mennyi idő alatt válaszoltak?

(#6450) Nasuto válasza Nasuto (#6448) üzenetére


Nasuto
tag

A honlapról írtam nekik. Kedden írtam, szerdán 18 óra után hívtak. Írásos választ nem kaptam.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.