Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6601) turbulencia8 válasza BB9000 (#6599) üzenetére


turbulencia8
őstag

Valami gond lehet az office 365 szerverekkel. Nalam webrol nem fgadja el azt a jelszot, amit asztali kliensrol hasznalok. Amugy normal esetben siman csak hozzaadod a munkahelyi/iskolai fiokot (beallitasok\fiokok), es kesz.

[ Szerkesztve ]

(#6602) EnzoBosco válasza insyde5 (#6586) üzenetére


EnzoBosco
csendes tag

Szia. Ha még nem rendeltél kamerát, nekem van egy gyári eladó ha érdekel. 5-ért odaadom és még a beszerelésben is tudok segíteni.

(#6603) Zoliee


Zoliee
senior tag

Mindenki tudta kimondatlanul is: [link]

[ Szerkesztve ]

(#6604) univerzita válasza Zoliee (#6603) üzenetére


univerzita
addikt

Nem baj,csak el ne kú...k ami még működik rajta (nem sok minden) de telefonálni még tudunk vele. :DD

(#6605) Zoliee válasza univerzita (#6604) üzenetére


Zoliee
senior tag

Sajnos már megtették. Az évek során 4 win-es telóm volt, és a 8.1 használható és szerethető is volt.

(#6606) univerzita válasza Zoliee (#6605) üzenetére


univerzita
addikt

Nekem a 930-on a 10-es elég jó.

(#6607) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

Azt, ugye említeni sem kell, hogy mostantól ezeknek a készülékeknek az árai, pontosan: 0

(#6608) ADAM1337 válasza ΞΔGLΞ (#6607) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Én kicsit többért azért átveszem. :DDD

(#6609) Cooley18 válasza ΞΔGLΞ (#6607) üzenetére


Cooley18
aktív tag

Eddig se volt sokkal magasabb.

(#6610) Pacee87 válasza ΞΔGLΞ (#6607) üzenetére


Pacee87
aktív tag

Ezek szerint az utolsó utáni pillanatban szálltam ki... :)

(#6611) gyurica úr


gyurica úr
tag

Én ha ezt a cikket elolvasom kicsit máshogy látom a világot. Szerintem lesz egy központi alap verzió, és erre mindenki azt pakol fel amit akar amire igénye/lehetősége van/lesz.

Biztos lesz egy mobil eszköz ami telefonként is működik, erre W10-et is (?) rá lehet majd tenni és egyéb kiegészítő szoftvereket.

Vagyis egyszerűsítenek, hogy ne legyen x fajta W10 verzió.

Vagy tévedek?

http://winblog.hu/2017/10/09/microsoft-windows-core-os-celja-hogy-windows-10-modularis-platform-legyen-jovoben/

(#6612) Blue Eagle válasza gyurica úr (#6611) üzenetére


Blue Eagle
őstag

A MS építő elvét nem látom, hanem csak rombolást. Még az asztali Win8.1-et is szétkefélte.

(#6613) turbulencia8


turbulencia8
őstag

Koszonom az eddigi tanacsokat! A tegnapi kozlemeny utan elajandekoztam a 950-et; es az MS reszemrol elmehet a...

[ Szerkesztve ]

(#6614) zsoltzsolt


zsoltzsolt
addikt

:DD :DD
Ha az optimizmust tanítani fogják, akkor jelentkezz tanárnak.
De azt hiszem, hogy egyszerűen vagy vagy, esetleg iszonyúan naiv :))

[ Szerkesztve ]

(#6615) zsoltzsolt válasza Pacee87 (#6610) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Én júliusban szálltam ki, de már az is késő volt, hiszen akkor is már rég látható volt, hogy vége.

(#6616) ADAM1337 válasza zsoltzsolt (#6615) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Én 930-al száltam anno ki, másféléve kb :D

(#6617) bnoe válasza turbulencia8 (#6613) üzenetére


bnoe
tag

Aztaaaa...és mire váltottál?

(#6618) turbulencia8 válasza bnoe (#6617) üzenetére


turbulencia8
őstag

BlackBerry KeyOne-ra.

(#6619) zsoltzsolt válasza turbulencia8 (#6618) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Az szép telefon.

(#6620) Zoliee


Zoliee
senior tag

Most olvastam egy cikkben:
"Joe Belfiore egyértelműen kijelentette, hogy új funkciók érkezésében nem érdemes reménykedni, és friss hardver debütálása sincs terítéken. A szakember még arra is utal, hogy már ő is más platformra épülő készüléket használ (de ilyen tekintetben az volt az igazán fájó, amikor Bill Gates beszélt arról, hogy androidos eszközre váltott)."

(#6621) Cooley18 válasza Zoliee (#6620) üzenetére


Cooley18
aktív tag

Ezt már viszonylag régóta tudni lehet. Helyette viszont sejteni lehet a SurfacePhone eljövetelét az új oprendszerrel, de jó eséllyel az üzleti készülék lesz, nem földi halandóknak való. Idővel meglátjuk.
Én minden esetre örülnék, ha kitalálnának valamit az átlagfelhasználók számára is, mert ez a droid nekem nagyon nem jött be, telefonra meg nem költenék annyit, amennyit egy ájfónért elkérnek, úgyhogy jól jönne valami alternatíva... :))

(#6622) gyurica úr


gyurica úr
tag

A keddi frissítés után, ahogy ígérték megjavultak a gps alapú sportprogramok.

Én továbbra is azt gondolom, hogy lesz egy alap leegyszerűsített W10 és minden eszköz a működéséhez illetve a felhasználó igényeinek megfelelő szoftvereket fogja telepíteni.

Ebben az értelemben valóban nem lesz telefon, inkább egy olyan eszköz amivel telefonálni is lehet, és így a W10 M valóban megszűnik. :-)

(#6623) hdtomi válasza gyurica úr (#6622) üzenetére


hdtomi
senior tag

Én is hasonlóan képzelem el. Aztán mikor a készülék tulajdonosa hazaér, leteszi az asztalra vagy a dokkolóba és már a monitoron vagy a TV-n, mint számítógép használhatja tovább (Continuum jól működő utódja).
Az emberek bizalmát nehéz lesz visszaszerezni, a tudása miatt biztos nem lesz olcsó.
Az alkalmazások hiányáról nem is beszélve, talán az volt az egyik legnagyobb gond és azt a rengeteg alkalmazást valahogy majd biztosítani kell, különben sokat nem fog érni a legtöbb embernek.

Mi 8 & Mi Band 6 (+ Lumia 950) - Windows 10 Home 64-bit - Philips 52PFL9606 & Panasonic DP-UB824EGK

(#6624) zsoltzsolt


zsoltzsolt
addikt

Ti ugyanazt a szert használjátok? 😂

(#6625) Cooley18 válasza zsoltzsolt (#6624) üzenetére


Cooley18
aktív tag

Új OS
Surface Phone
Az első cellular PC
Persze mindez fenntartásokkal kezelendő, főleg a 2. cikk. Viszont nem alaptalan, amit mondunk.
Ami azt illeti a sikerhez egyetlen dolog kell. Akár Intel procival, akár valami megegyezés után ARM-en, de tudnia kell futtatni a win32-es programokat. Előbbi persze necces, mert az Intel már nem gyárt mobilba való procit, utóbbit pedig szintén az Intel próbálja elkaszálni, érthető okokból, de valami szinte biztos, hogy lesz.

(#6626) zsoltzsolt válasza Cooley18 (#6625) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Ja.
Lesz.
Androidra program fejlesztés.

(#6627) ΞΔGLΞ válasza Cooley18 (#6625) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Persze mindez fenntartásokkal kezelendő...

Azzal sem, ilyen (semmi nem lesz/lett belőle) cikkeket annyit dobált ki ez a MarhaSügér banda, hogy képtelenség megszámolni is.

-------------------

(#6626) zsoltzsolt

Na, jah...Oda (droidra) nagyüzemben megy a fejlesztés.

[ Szerkesztve ]

(#6628) zsoltzsolt válasza ΞΔGLΞ (#6627) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

De itt még várják az sp-t.
Végülis szép dolog az optimizmus 😁

(#6629) ΞΔGLΞ válasza zsoltzsolt (#6628) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Nincs sp, nem is lesz a winfosmobilnak végleg vége. Ha volt is, azok csak tervek voltak, fizikai valóságban meg semmi nem lett belőle, csak blikk szintű pletyka...cikkek az érdeklődés fenntartása céljából.
De tegyük fel, hogy lesz, és olyan specifikációkkal és minőségben, ahogy beharangozták lassan már 1 éve, szóval...ezek után van olyan marha még, aki letesz az asztalukra minimum fél milliót?
Mert a minőséggel soha nem volt gond az MS-nál, csak a rendszerrel. A készülékeik frankók voltak, de ha belül vér helyett híg trágyalé folyik, akkor ez lesz, ami.

A készülékek árai a béka segge alatt is eladhatatlanok, mindenki anyázik végül az a maradék több száz millió is lelép, amikor még a tortaszeletből 2%-ot hasítottak, az manapság lecsökkent 0.2% alá és ez volt a cél.
Mert ennyi megmaradt felhasználónál, már nyugodta(bba)n lehet bejelenti, hogy vége.
Nincs akkora felháborodás, mint 2% körül, ami 4-500 millió felhasználót jelentett. Igaz az sem 5-6 milliárd, mint amennyi droid felhasználó van, de jóval könnyebb bejelenteni bármit, amikor már csak 1-2 millió ez az adat.
Szinte várható volt, hogy ez lesz a vége és én ezt hányszor leírtam többed magammal, akik átláttak rajtuk, holott, Belfiore a nyáron még az hazudta, hogy a WP élni fog.

Te Istenbarma, (írtam akkor), hogy már rég WM lett a WP, de ő ezt akkor így nyilatkozta le, biztos meg is kapta a magáét a döntéshozóktól, talán pont emiatt neki kellett bejelenteni a valóságot... :D

[ Szerkesztve ]

(#6630) Cooley18


Cooley18
aktív tag

Félreértés ne essék, én is droidról vàrom a csodàt. Azt pedig én magam is megjegyeztem koràbban, hogy a SP valószínűleg üzleti megoldàs lesz.
És hozzàtenném, hogy én sem azért vàrom a csodàt, mert vindózbuzi lennék, hanem mert az alternatíva is mind szar, és a vindóznak legalàbb az irànya jó volt. Főleg még WP8.1 alatt. Meg persze azért is vàrom, mert rohadtul örülnék egy telefon PC-nek, de ezzel szerintem nem vagyok egyedül. :))

(#6631) Tomeeka28


Tomeeka28
aktív tag

Éveken át csak WP telóim voltam + Win Laptop + Tablet, vártam a jól működő ökoszisztémát, itt elkezdem ott folytatom... és 2017-ben ez meg is valósult, csak mindez az Apple égisze alatt. Nagyon szép volt a WP 10 felülete, de a rendszer használhatalan... szóval aki nem vágyik android féle összevisszaságra annak ideális váltás az iOS.

HTC 8X / Lumia 1020 / Lumia 930 / HTC One M8 / Lumia 950 / iPhone 6 / LG G4 / iPhone 7 / MacBook Air / iPhone Xs Silver / iPhone Xs Space Gray / iPhone 13 Mini

(#6632) ZavaBalazs válasza ΞΔGLΞ (#6629) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

4-500 millió felhasználót jelentő 2%???? :DDD szerinted 20-25 milliárd okostelefont használnak aktívan? :D

amúgy bármibe mernék fogadni, hogy ha nem adják ki a surface phone-t (én sem érzem sanszosnak), akkor is pár év múlva előkerül 1-2 prototípusa, mint a nokia mclarennek, vagy hogy egy frisset mondjak, a kávamentes 435-nek.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#6633) #09819904 válasza Tomeeka28 (#6631) üzenetére


#09819904
törölt tag

"szóval aki nem vágyik android féle összevisszaságra annak ideális váltás az iOS"
Ez azért így nettó baromság. :U
Mindegyik rendszert konfigurálni kell a saját szájíz miatt. Nyilván a Windows Mobile mindegyik verziója pont nem a konfigról volt híres, de az androidot elég jól be lehet állítani.
Vagy ami nem fapados csempe vagy iOS az már összevisszaság? :U

(#6634) #09819904 válasza Cooley18 (#6630) üzenetére


#09819904
törölt tag

Lesz szerintem. Csak most olyan hatalmas pofára esésen mentek keresztül, hogy nem kizárt a háttérbeli gárdacsere. Aztán amikor majd ez lecseng, akkor újra próbát tesznek.

(#6635) Tomeeka28 válasza #09819904 (#6633) üzenetére


Tomeeka28
aktív tag

Pont nem erre gondoltam, hanem hogy pl minden appból 2 van, gyártói és Google és egyik sem törölhető. Kivétel a Pixel és android one mobilok, de azok sajna nem túl elterjedtek itthon. Amúgy szerintem aki WPt használt az pont nem vágyik minden féle allítgatásra. De lehet hogy csak magamból indulok ki...

HTC 8X / Lumia 1020 / Lumia 930 / HTC One M8 / Lumia 950 / iPhone 6 / LG G4 / iPhone 7 / MacBook Air / iPhone Xs Silver / iPhone Xs Space Gray / iPhone 13 Mini

(#6637) zsoltzsolt válasza Pacee87 (#6636) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Ms-nek visszapostázni, utánvéttel? 🙃

(#6638) Cooley18


Cooley18
aktív tag

Pacee87: A hirdetés semmiféleképpen sem fér el.

(#6639) Janó1999 válasza #09819904 (#6633) üzenetére


Janó1999
tag

Számomra világos, hogy valójában ki a sérült.
:K

(#6640) Janó1999 válasza Tomeeka28 (#6631) üzenetére


Janó1999
tag

Így van. Nekem mondjuk nem hiányzik semmilyen spéci személyre szabhatóság. Úgy jó ahogy van, ráadásul qrvajól működik. Nagyon bejön. Ilyen rég volt már.

Én az utolsó pillanat után szálltam ki.
Néhány hete adtam el a 930-at, és a 950-et.
Karácsonykor nem kellett volna adnom egy zsák pénzt a 950-ért. Akkor elmondhattam volna, hogy utolsó pillanatban szálltam ki.

Mostanában azon filózok, hogy ki kellene basznom a win10-es laptopot is, mert kezdek agyfaszt kapni a sok elbaszott frissítéstől és a kiszámíthatatlan működéstől.
Sajnos van 2 használatban lévő program ami nem létezik iOS-re.
Pedig biztos felüdülés lenne, mint ahogy a win10 tablet után az iPad.
Majd1x.

(#6641) Francia91 válasza Janó1999 (#6640) üzenetére


Francia91
veterán

"Mostanában azon filózok, hogy ki kellene basznom a win10-es laptopot is, mert kezdek agyfaszt kapni a sok elbaszott frissítéstől és a kiszámíthatatlan működéstől."

Milyen jó, hogy nekem Win7 van a notimon, és semmi bajom vele évek óta... :D

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6642) habolcs


habolcs
csendes tag

Mi fog történni miután megszűnik az áruház? Egy app sem fog futni?

(#6643) Pacee87 válasza habolcs (#6642) üzenetére


Pacee87
aktív tag

Futni futni fog, csak külső forrásból kell beszerezni és kicsit körülményesebb lesz telepíteni.

(#6644) turbulencia8 válasza habolcs (#6642) üzenetére


turbulencia8
őstag

Ez most vicc? Megszunik a W10 aruhaz?

(#6645) ADAM1337 válasza turbulencia8 (#6644) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Én már megéltem egy oprendszer bukását, ami elég hamar ment le.
Bada 1 és 2. (S8500 wave)-nél és hát hónapok alatt leállt az egész és annyi volt egy full bugos rendszert hagyott úszni anno a csamcsung, aztán ráhazudta, hogy majd lesz tovább tizen-en, ami órák és tv-k rendszere jelenleg.
Így nem meglepő ez a lépés, ha nincs fejlesztő mögötte, aki írna és nem tudnak piaci rést elérni szimplán megléphetik.

[ Szerkesztve ]

(#6646) habolcs


habolcs
csendes tag

Köszi a választ. Még egy kérdés, hogy lehet megnézni egy használt telefon esetében, hogy mennyit használták? Hívás számlálót sem találtam😁

(#6647) ADAM1337 válasza habolcs (#6646) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Régen volt értelme, de már akkor is lehetett szerviz kóddal kiütni belőle.
Még a nyomógombosoknál, a hívás nem mond semmit kb.
Inkább hogy mennyire pörgették, aki játszik vele, hamarabb leamortizálja.

(#6648) Tomeeka28 válasza Janó1999 (#6640) üzenetére


Tomeeka28
aktív tag

Mondjuk én szerettem laptopon a Windowst. Nem jobb semmivel se a Mac, de nem is rosszab, más... (mióta eszemet tudom Windowst használtam, 2 hétig mindet leírásból csináltam a Mac-en és szerintem még most sem értek úgy hozzá mint a Winowshoz) Ami nagyon tuti az a 12 órás üzemidő és ez valós nem csak gyári érték, na meg az hogy ha kell a laptopról telefonálok... kényelmes. Nekem 1,5 hónapja ment el a 950, de már egy éve csak a fiókban állt. Pedig hogy vártam hogy megkapjam, nagy csalódás volt... Egyébként az egyik legjobb telefonom a HTC 8X volt.

[ Szerkesztve ]

HTC 8X / Lumia 1020 / Lumia 930 / HTC One M8 / Lumia 950 / iPhone 6 / LG G4 / iPhone 7 / MacBook Air / iPhone Xs Silver / iPhone Xs Space Gray / iPhone 13 Mini

(#6649) habolcs


habolcs
csendes tag

Nagy dilemmában vagyok, hogy ér e nekem 40ezret a 950, igy hogy 640et használok.🎈

[ Szerkesztve ]

(#6650) eduba válasza habolcs (#6649) üzenetére


eduba
aktív tag

Ha tetszik a rendszer, akkor mindenképpen ér, hidd el.

Ég és föld a két telefon, ha másra nem már csak fényképezésre is kiváló.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.