Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6751) sum-blink válasza Spet (#6742) üzenetére


sum-blink
aktív tag

Hardveresen is ennyi gond van vele? Nekem másodszor ég be a kijelző baromira belassult és az akku is szerintem K.O.

Szoftveresen, app téren már beletörődtem a dolgokba, de így még eladni se tudom.

[ Szerkesztve ]

(#6752) ΞΔGLΞ válasza sum-blink (#6750) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Most, ugye viccelsz?
Pü-ben leíratod velem, illetve részletesen leírtam, hogy kell a WDRT-t megcsinálni, erre feleslegesnek tartod?
A tetves hard reset tovább tart és nem old meg semmit, mert ugyanaz (ha a rendszer a hibája) fos kerül vissza, sőt nagy valószinűséggel még rosszabb lesz és tovább is tart, mint a WDRT, ami után egy szűz nem használt, de régi rendszer lesz rajta, amit nem szabad felfrissíteni.

Ezt is leírtam, hogy így kell tesztelni, ezzel a régi treshold2 107-es build-dal, ha ott nem lesz aksi probléma, akkor a rendszer a bugos, és nem kell feleslegesen szervizbe vinni, de felőlem azt csinálsz amit akarsz, viszont feleslegesen ne rabold már az időmet.

(#6753) sum-blink válasza ΞΔGLΞ (#6752) üzenetére


sum-blink
aktív tag

Megcsinálom azt is, csak nem volt máig wifim, hogy leszedjem gépre. Köszönöm a leírást, többet nem fárasztalak...

Xanaxot ajánlom.

(#6754) Spet válasza sum-blink (#6751) üzenetére


Spet
addikt

Softveresen azt tapasztaltam, ha sok képet lövök HDR-ben vele, akkor azzal kiakasztom. Akkumulátora nálam 1,5-2 napig bírja (nem nyúzom, nem mobilnetezek rajta, Wi-Fi-t használom). EDGE tud a háttérben akadásokat akkumulátor merülést okozni drasztikusan, de azt már automatikusan kilövöm ha tudom, hogy x ideig nem nyúlok hozzá.

Kijelző nincs beégve.

[ Szerkesztve ]

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#6755) sum-blink válasza Spet (#6754) üzenetére


sum-blink
aktív tag

Köszönöm. Nekem ezt már olyan szinten kell elképzelni, hogy 50%-on, de néha 100%-on instát vagy edge-t indítanék és off. :(

[ Szerkesztve ]

(#6756) sum-blink válasza Spet (#6754) üzenetére


sum-blink
aktív tag

WDRT után a kapcsolataim, fiókjaim visszaállíthatom tegnapi mentésből, vagy akkor ugyanott vagyok, ha szoftveres lenne a hiba?

(#6757) ΞΔGLΞ válasza sum-blink (#6753) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Ne hazudozz már, mert teljesen belebonyolódsz a mondókáidba, eddig feleslegesnek érezted, most ráfogod a wifi-re. :DDD
-------------

A xanaxot biztosan túl sokad zabálod, azért ajánlgatod, mert ezek szerint le vagy szedálva...ezt írtam többek között a WDRT telepítésre pü-ben, hogy lássák a többiek is:

Tehát semmit ne telepíts rá, fiókokat, kapcsolatokat állítsd be, de programokat ne, úgy használd pár napig. De nem mentésből, hanem szinkronizálva!

Erre most megkérdezed itt a topikban. :C
Szóval kevesebb xanax, mert akkor a T-nek kell majd megkeresni azokat, akik kifizetnek jóval többet, ráadásul részletben egy olyan telefonért, amit függetlenül is megtudtál volna venni 200 ezer alatt. De így csak röhög a markába...

[ Szerkesztve ]

(#6758) sum-blink válasza ΞΔGLΞ (#6757) üzenetére


sum-blink
aktív tag

Szerintem a vádaskodásod, hogy hazudozom sérti a fórumszabályzatot. Kéne egy kis moderáció... Had én tudjam már mikor volt wifim, mikor nem, lehet ezt a tahó stílust másnál megengedheted, mert atomnagy őstag vagy, de inkább vegyél vissza az arcodból, max ne segíts.

fiókokat, kapcsolatokat állítsd be - mert te, a hatalmas szakértő telefonmogul azt mondtad, megkérdezhetek még mást is? Megengeded? Köszi, de drága vagy.

Háromszor írtam le, hogy igen, hülye volta, átb*sztak, de ezen röhögni negyedjére elég nagy rossz indulatra vall. Inkább rivotrilt ajánlok - meg egy király kis 3 hónapos pszichoterápiát.

[ Szerkesztve ]

(#6759) ΞΔGLΞ válasza sum-blink (#6758) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Akkor is hazudsz, mert ez így hívják, ráadásul most burkoltam személyeskedsz pszichiátriával és félremagyarázod a hülyeségedet.
Nem tudom ezek milyen gyógyszerek, de te szakértő lehetsz ebben, a telefon, rendszerben meg semennyire.
A fa...ért kérsz segítséget, tanácsot, ha félsz belevágni, vagy nem fogadod meg. Már előttem megírták a wdrt telepítést, az sem volt jó, utána én. Konkrétan, hány embertől várod a megerősítést még?
Egyébként, ha használnád a keresőt jó párszor leírtam a WDRT visszaállítást pontokra szedve, neked csak az elsőt kellett megcsinálni lényegében, ennél szájbarágósabban, Belfiore sem tudná leírni.

Add be szervizbe és akadj le a témáról, szar a készüléked. Vagy vegyél droid, ios, vagy akár gagyi nyomógombos butafont. Azzal nem lesznek ilyen gondok.

[kilépett ebből a szarból]

(#6760) sum-blink válasza ΞΔGLΞ (#6759) üzenetére


sum-blink
aktív tag

Mekkora egy tirpák ember vagy te, atyaúristen... Minek jár az ilyen fórumozni? :D

Ne te szabályozd már meg ki mikor ír ide és mennyit. Ordít a nácizmusod kisfiam. Tényleg valami kezelés kéne az agyadnak. :(

ÉS NEM VOLT TEGNAP ESTIG WIFIM BA** MEG, leszarom ha nem hiszed el.

Nem léptél te ki semmiből 5 perc múlva itt fogsz pampogni. ;)

[ Szerkesztve ]

(#6761) Drag77 válasza sum-blink (#6755) üzenetére


Drag77
senior tag

Szerintem aksi lesz, nekem is hasonlókat produkált, végűl odáig fajult, hogy be se kapcsolt a telefon míg bent volt az aksi hiába volt töltőn közbe. Aksi ki és bekapcsolt :-)

http://draginet.hu , MCSA, MCSE, UEWA, Microsoft 365 Certified: Modern Desktop Administrator Associa Microsoft Certified: Windows Server Hybrid Administrator Associatete,

(#6762) sum-blink válasza Drag77 (#6761) üzenetére


sum-blink
aktív tag

Köszi. Ha garanciális márciusig, akkor care-ben gondolom cserélik.

(#6763) ZavaBalazs válasza sum-blink (#6762) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

az akkura úgy tudom, hogy csak 1 év garancia van.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#6764) sum-blink válasza ZavaBalazs (#6763) üzenetére


sum-blink
aktív tag

Hm. Bájos. :) Köszi.

(#6765) Spet válasza ZavaBalazs (#6763) üzenetére


Spet
addikt

Tartozekokra fel ev van, ha jol emlekszem.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#6766) sum-blink válasza Spet (#6765) üzenetére


sum-blink
aktív tag

+Zavabalazs

Egy hozzávetőleges árat tudnátok mondani mennyiért adhatom el, ha valóban az akku döglődik? (Természetesen ezt jelezném, T-mobile-os, patika kinézet, márciusig garancia.)

Köszönöm.

(#6767) eduba válasza sum-blink (#6766) üzenetére


eduba
aktív tag

18000,-Ft

(#6768) sum-blink válasza eduba (#6767) üzenetére


sum-blink
aktív tag

Nem merem elkiabálni, de már egy órája nyomkodom...

Vajon WDRT megtud oldani hardveresnek tűnő problémát?

(#6769) Pacee87 válasza sum-blink (#6764) üzenetére


Pacee87
aktív tag

Tartozékra szerintem mindenhol csak 1 év van! Akksit anno a Skyphone-tól vettem, de mint később kiderült más eléggé hivatalos forrásból az sem lehetett eredeti, mert nem gyártanak már eredeti akksit 950-hez.

(#6770) sum-blink válasza Pacee87 (#6769) üzenetére


sum-blink
aktív tag

Megint resetelt. (F) Eladom. Köszi az infókat. :R

(#6771) sum-blink


sum-blink
aktív tag

Szeretném megosztani mekkora kabaré a Lumiák szervizelése Augusztus óta a gyakorlatban...

A T-mobile elküld a Care-be, a Care pedig 2000 Forintért küldi futárral a Microsofthoz. Ezt elkerülendő regisztrálhatsz a B2X szerviz honlapjára, ahol ANGOLUL kell chatelned valami random (egyébként udvarias) arccal és ha minden jól megy ingyen futár viszi hozza a telefont.

Utána TE hívogasd a DHL-t, hogy mikor jönnek stb. Tehát 4 (!) kézen át jut el a szervizbe.

Nagyon irritál már ez a belesz*rom hozzáállás a Microsoft részéről, mert ok, én beszélek angolul, de szerintem rengetegen nem és 2000 Forinttal lehúznának hogy egyáltalán megnézzék a telefont. Vicc.

(#6772) Pacee87 válasza sum-blink (#6771) üzenetére


Pacee87
aktív tag

:Y Azt meg hogy?
Az iQor javítja a telefonokat Szombathelyen! Meddig garis a készüléked?

(#6773) sum-blink válasza Pacee87 (#6772) üzenetére


sum-blink
aktív tag

Márciusig. Pesten így megy. :(

(#6774) gyurica úr válasza sum-blink (#6773) üzenetére


gyurica úr
tag

Kiváncsiságból felhívnám a Fogyasztóvédelmet, ha van még, hogy mi a véleményük a helyzetről.

(#6775) bcl válasza sum-blink (#6771) üzenetére


bcl
senior tag

Érdekes, én Szegeden, az ex-Nokia boltban adtam le egy 950XL DS-t október közepe felé.
Ráadásul én a harmadik (!) tulajdonosa voltam, akitől én vettem, egy hónaposan vette egy GSM boltban, használtan. Szóval garipapír semmi...
Leellenőrizte a boltban az IMEI alapján, hogy garis még. Az volt, úgyhogy bevette a telefont, majd egy bő hét múlva kaptam egy sms-t, hogy mehetek érte, kész.
Kamera csere volt, a telefonról gyalu volt minden.
Flottul, ingyen, gördülékenyen, rendben, és azt kell mondjam, elég gyorsan ment minden.

(#6776) sum-blink válasza gyurica úr (#6774) üzenetére


sum-blink
aktív tag

Ó, nekem ilyenekhez már nincs idegem.

A 2000-es évek elején volt egy k750i-m, jól beletenyereltem egy hibás készülékbe. 1, ha nem 2 évig ment a herce-hurca, 25-ször volt szervizbe, nem cserélték, jogászoknak írtam, fogyasztóvédelemnek, mire minden idegszálam ráment nagy kegyesen kicserélték és az anno 60 ezer Ft-s telefont kb. 20-ért tudtam eladni. Úgyis a multicégnek lesz igaza... A tékozló homárra is kiírtam, de semmi.

Most vigyék el, csinálják meg, márciusig garanciális lesz, aztán megy a vaterára.

Csak nem tudom hibátlanul (ez a fogalom egy Lumiánál nem létezik) mennyit érhet T-mobile függőként...

bd, szerencséd volt, vagy fogalmam sincs, nekem ezt mondta a Váci úti központi szerviz és a Corvinos Care is.

(#6777) sum-blink


sum-blink
aktív tag

Más platformra való készülés előtt hogyan tudom kimenteni a:

- névjegyeim

- böngésző kedvenceim

- Office Notepad (az a lila ikonos cucc)

Ezt outlook bejelentkezés esetén a lumia ugye mind visszapakolta.

:R

(#6778) Spet válasza sum-blink (#6777) üzenetére


Spet
addikt

Ha hozzácsatolod a fiókot a másik platformhoz, akkor a másik is visszaszinkronizálja.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#6779) sum-blink válasza Spet (#6778) üzenetére


sum-blink
aktív tag

Köszi!

(#6780) sum-blink válasza sum-blink (#6779) üzenetére


sum-blink
aktív tag

A ONE NOTE jegyzeteim nem tudom kimenteni. Azt el lehet PC-n is érni a fiókom jelszavával?

(#6781) meszipeti válasza sum-blink (#6780) üzenetére


meszipeti
aktív tag

Van OneNote program a másik két platformon is.

"A játék az nem játék"

(#6782) meszipeti válasza sum-blink (#6780) üzenetére


meszipeti
aktív tag

Én adroidra mentem át, és sokkal jobban működnek rajt a microsoftos programok, mint 950-en.

"A játék az nem játék"

(#6783) Sztyepadzso válasza sum-blink (#6780) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Ahogy meszipeti írja, onedrive-ot letöltöd(vagy alapban fennvan), és belépsz, ott vannak a dolgaid.

(#6784) sum-blink válasza Sztyepadzso (#6783) üzenetére


sum-blink
aktív tag

Köszi a válaszokat.:)

Leszedtem gépre. Érdekes, de most nem tudok telefonon szinkronizálni valamiért.

(#6785) KoryHu


KoryHu
aktív tag

Üdv!

Kaptam egy ilyen készüléket cseretelefonnak, az a kérdésem, hogy 1711-es frissítést jelez, ez már felrakható van tapasztalat? 1703 van rajta, (hasonlóak a számozások mint desktopon) jelenleg.

[ Szerkesztve ]

Nem öreg, csak régebb óta fiatal.

(#6786) Blue Eagle válasza KoryHu (#6785) üzenetére


Blue Eagle
őstag

1711? Hogyhogy? Nekem 1709 a legfrissebb.

(#6787) KoryHu válasza Blue Eagle (#6786) üzenetére


KoryHu
aktív tag

Oh, bocs elnéztem, "2017. 11-es frissítése a 1709 alapú rendszernek". Mondjuk érdekes, mert a dobozból kivéve 1703 volt rajta, akkor ez most maga a 1709? Mindegy most felrakom.

Az remélhetőleg be fog állni, hogy néhány névjegy (nem az összes), ha hívott, akkor nem írta ki a nevet csak a számot? Aztán pár óra múlva mégis jó volt. (Google fiókból hoztam le az adatokat, mert ideiglenesen egy Androidos telefonról álltam át).

[ Szerkesztve ]

Nem öreg, csak régebb óta fiatal.

(#6788) moha21


moha21
addikt

Az, hogy a maps-ban mikor autóval navigálok totál hülye helyeket mutogat, az csak nálam van egy ideje vagy másnál is?

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#6789) Sztyepadzso válasza moha21 (#6788) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Értelmes volt kb egy évvel ezelőttig, azóta offline nem találja meg a KIJELZŐN látható települést, hiába van fenn a legfrissebb térkép, illetve képes Pesről Budára 18 óra alatt átjutni.

Kérem haladjanak tovább, nincs itt semmi látnivaló!

Keress valami másik térképszoftvert.

(#6790) insyde5


insyde5
aktív tag

Csak rendeltem egy kijelzőt külföldről. Cseretelefonnak nem tudnék 12e forintért jobbat találni. Az átépítés sikeres, működik minden. Kapott egy pót akksit is. A másik már nem az igazi. :) :DD

(#6791) moha21 válasza Sztyepadzso (#6789) üzenetére


moha21
addikt

vicc az hogy 8.1-es szar 435-ön vajsimán megy...

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#6792) Blue Eagle válasza moha21 (#6791) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Inkább a WP10-et jellemezném ezzel a jelzővel

(#6793) turbulencia8


turbulencia8
őstag

A skype nalatok jol mukodik? Az en regi telomon fejjel lefele mukodik az elolapi kamera.

(#6794) moha21 válasza Blue Eagle (#6792) üzenetére


moha21
addikt

Ja hat igen, bocsi félreérthető voltam. igazad avn :C

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#6795) bendi007


bendi007
tag

Sziasztok,szeretnék egy 950et (sokadik lumiám van évek óta,most 650), a hirdetésekbe nem találok olcsón.Valaki megunja szóljon rám,köszönöm

(#6796) bnoe válasza turbulencia8 (#6793) üzenetére


bnoe
tag

Nálam is☺ ...de ez a jobbik verzió mert ha víszintesen állítod a telót helyrejön a kép, a jobb amikor kiírja a webkamera nem található.

(#6797) bnoe


bnoe
tag

Nincs valakinek egy eladó nokia 1020-a, sajnos a tegnap a gyerekek filmezése közben kiesett a férjem kezéből, képernyője eltörött...vagy egy képernyő donor készülék is jól fogna...

(#6798) pontyos


pontyos
senior tag

Sziasztok, van rá valami egyszerű módszer, hogy átvigyem a névjegyzéket egy droidos telefonra? Én maradok hű 950 es, de a fiam váltott :)

(#6799) hroberto válasza pontyos (#6798) üzenetére


hroberto
veterán

Ha Outlook fiókban tárolta a névjegyeket, akkor csak hozzá kell adni az Outlook fiókot a droidos telefonon. Ha Gmail fiókban, akkor még egyszerűbb.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#6800) pontyos válasza hroberto (#6799) üzenetére


pontyos
senior tag

Aha, Outlook ból mentettem. Webes felületről csv-ben mentettem, gondolom ezt majd simán a droid telóban névjegy import lesz valahol.... Nem ismerem :) nekem kezdetektől WP van! Köszönöm!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.