Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6951) ΞΔGLΞ válasza Sztyepadzso (#6950) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Nem tudom, lehet. Ezt a funkcióját sosem próbáltam, 950XL még van, de nem csukhatós mozo-val, hanem simával.

(#6952) Francia91


Francia91
veterán

A 950-esem lelövi a képernyőt, ha a tokot becsukom

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6953) Sztyepadzso válasza Francia91 (#6952) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Na, akkor csak jól emlékeztem :))

(#6954) Sztyepadzso válasza Sztyepadzso (#6953) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Hm, válaszolt a Mozo:

"Thank you for your email. I understand your frustration but unfortunately that is problem in Lumia 950.
I also use Lumia 950 and it doesn't lock itself even when placing face down on the table as it should.
I have actually set the time limit very short for the device to lock itself, so it doesn't bother so much.

I am very sorry for not being able to help with this one further. Maybe Microsoft support can give information if it is possible to fix."

Ez az utolsó mondat különösen tetszik :)

(#6955) Kbhont válasza Sztyepadzso (#6954) üzenetére


Kbhont
senior tag

Sziasztok!
Beruháztam egy 950XL-re...
Nagyon jónak tűnik!
Nem találok hozzá Mozo vagy valami hasonló minőségű fekete bőr tokot. Minél vékonyabb kivitelben...
Esetleg ha lenne ötlet szívesen venném!

(#6956) betegphiu


betegphiu
senior tag

Hali.
Az istennek nem találom azt a beállítást, ahol ki tudom kapcsolni, hogy kesztyűben lehessen, vagy ne lehessen vezérelni a kijelzőt.
Anyu mindig a zsebében összekuszálja a telefonját :)
Köszönöm.

(#6957) ΞΔGLΞ válasza Sztyepadzso (#6954) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Az utolsó mondat konkrétan azt jelenti, hogy cseszik rá az MS bármilyen támogatást is csinálni régóta...

(#6958) Spet válasza Kbhont (#6955) üzenetére


Spet
addikt

Mozo bőrtokot már csak nagy eséllyel ebay-en fogsz találni.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#6959) hdtomi válasza Kbhont (#6955) üzenetére


hdtomi
senior tag

Szerintem is nehezen fogsz találni. Ha olyan Mozot akarsz ami szinte csak hátlap, azzal vigyázz. Nekem is van olyan, azt hitték új telefont vettem mikor rátettem. DE 2 hete sikerült leejtenem a telót térkőre pont sarokra. Meg is törött a kijelző, mivel nem védte az a típusú Mozo.

Mi 8 & Mi Band 6 (+ Lumia 950) - Windows 10 Home 64-bit - Philips 52PFL9606 & Panasonic DP-UB824EGK

(#6960) hdtomi válasza betegphiu (#6956) üzenetére


hdtomi
senior tag

Én úgy tudom, hogy ezt a telót kesztyűben nem lehet használni. Szerintem azért nem találod ezt a funkciót, én télen vettem is hozzá egy olyan kesztyűt. Pl.: a 925 volt amit még lehetett.

Mindig le kell zárni a telót, meg esetleg olyat tokot, hogy fedi a kijelzőt is.

Mi 8 & Mi Band 6 (+ Lumia 950) - Windows 10 Home 64-bit - Philips 52PFL9606 & Panasonic DP-UB824EGK

(#6961) betegphiu válasza hdtomi (#6960) üzenetére


betegphiu
senior tag

Anyunak 640-ese van.
Azért írtam ide, mert úgy emlékeztem,hogy 950-en is lehet állítani ezt.

(#6962) betegphiu válasza betegphiu (#6961) üzenetére


betegphiu
senior tag

Amúgy meg betettem egy papírt az ujjam és a kijelző közé, simán működik itt 950-en is :)

(#6963) gyurica úr


gyurica úr
tag

Használ vki Fitbit vagy más ilyen jellegű applikációt a telefonján?

Nálam a keddi W10M frissítés óta a mért távolság/lépések száma jelentősen eltér az eddigiektől.

Más is járt így?

950XL

(#6964) hdtomi válasza betegphiu (#6961) üzenetére


hdtomi
senior tag

Én is azt hittem mikor megvettem.

Én Mi Band 2-t használok több mint 1 éve, kezdetektől van eltérés a kütyü és a telón lévő app (Bind Mi Band) között.

Mi 8 & Mi Band 6 (+ Lumia 950) - Windows 10 Home 64-bit - Philips 52PFL9606 & Panasonic DP-UB824EGK

(#6965) N€T0X|N


N€T0X|N
őstag

Ha egyik pillanatról a másikra nem látszik a PC-re dugott telefon tartalma (nem jelenik meg sajátgépben, a devices and printers alatt is inaktívnak látszik, mintha nem volna bedugva), akkor vajon hogyan lehet elővarázsolni? Tölteni tölt az USB-ről, szóval a port jó.
Lehet összefüggés a Continuum valami beállításával? Tegnap próbáltam ki először a HD500 dokkolót és ma produkálta először ezt a telefon. Vagy ez csak véletlen lehet?

[ Szerkesztve ]

Sent from my keyBoard

(#6966) JamesLavelle


JamesLavelle
tag

Twitter másnál is meg van hülyülve?

(#6967) Spet válasza JamesLavelle (#6966) üzenetére


Spet
addikt

Már elég régóta problémák vannak vele. Gondolom aki használja a beígért frissítést várja.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#6968) ΞΔGLΞ válasza N€T0X|N (#6965) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Lehet összefüggés a Continuum valami beállításával?

Semmi köze hozzá.

(#6969) N€T0X|N válasza ΞΔGLΞ (#6968) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Én se gondolnám alapvetően, csak azért kérdeztem, mert Ms termék és pont most történt... sose lehet tudni náluk az összefüggéseket. :D

Viszont akkor marad a tanácstalanság egyelőre. Emiatt újrahúzni se a telefont, se pláne a PC-t nem akarom. Tölteni továbbra is tölt usb-ről, de meg nem hajlandó jelenni se az eszközkezelőben, se a sajátgépben.

[ Szerkesztve ]

Sent from my keyBoard

(#6970) ΞΔGLΞ válasza N€T0X|N (#6969) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Erre azt tudom írni, hogy a winfos a winfossal nem működik együtt, mert már annyira ganék lesznek így együtt.
Nekem sokszor kifagyott a gépem, ha a telefon tárhelyében turkáltam, vagy egyszerű képet meg akartam nézni, nonszensz! Mármint a lapos és a desktop gépem is. Egyik sem gyenge kategória.
Viszont macbook-ra rákötve, bármit lehet csinálni, azonnal nyit képet, videót, zenét..etc, másol. Soha nem volt probléma ilyen téren.

Ha nem működik továbbra sem, akkor FR, vagy WDRT lesz a megoldás, inkább az utóbbi..

(#6971) Francia91 válasza ΞΔGLΞ (#6970) üzenetére


Francia91
veterán

2 éve van meg a Lumia 950-esem, simán megy a kábeles adatkapcsolat majdnem minden nap, a laptopon (DELL Precision M6600) Windows 7 Professional x64 van, az asztali gépen Windows 8.1 x86, mindkettőn rendesen megy. Nem fagy ki semmi

Annyi észrevételem van, hogy a Lumia 1020-as adatkapcsolata sokkal gyorsabb, zökkenőmentesebb, nem gondolkozik olyan sokat ha egy sok fájlt tartalmazó mappát megnyitok. A Lumia 950 esetén kell kis idő, mire az összes képfájlt beindexeli, a 1020-asnál azonnal megjelennek, mintha csak a vinyóról böngészném

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6972) ΞΔGLΞ válasza Francia91 (#6971) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Nekem, Windows 10 alatt volt használva mindig. És ott egyszerűen (ez sem) ez nem működött jól soha. Volt egy pár Windows telóm, de mindegyiknél ez volt hiba. Kifagyasztotta a gépeimet, ha usb baxkuraltam valamit. De ez nem egyedi volt...Az Ms-t emiatt nagyon sokan anyázták a fórumain.

[ Szerkesztve ]

(#6973) N€T0X|N válasza Francia91 (#6971) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Nekem elég sokszor szarakodik. Nem 1x volt, hogy képek importálása közben eldobja magát és nyöszörög, hogy jaj, az eszköz nem elérhető. Vagy ha szimplán másolok rá zenét vagy ilyesmi. De ilyen még nem volt, hogy full beszüntetett volna mindent. :F

PC-n is W10, eredeti.

[ Szerkesztve ]

Sent from my keyBoard

(#6974) ΞΔGLΞ válasza N€T0X|N (#6973) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Aha. Nálam is ez volt, hogy nem elérhető, aztán vagy eldobta, vagy mit írtam kifagyasztotta a desktop rendszert.

(#6975) Francia91


Francia91
veterán

Akkor úgy néz ki, hogy a Windows 10-en van valami elcseszve, mert 7-esen és 8.1-esen nem volt ilyen az évek alatt

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6976) ΞΔGLΞ válasza Francia91 (#6975) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Hát valami nagyon el van akkor baszarintva, ha a másik kettőn frankó.

(#6977) N€T0X|N válasza N€T0X|N (#6973) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Nos, ráengedtem az eddig elmaradt spring creators update-et a PC-re és most újra működik vele a telefon. Ezek szerint a desktopon volt valami gond, ami miatt elvesztette, de hogy egyik napról a másikra miért... :F

Sent from my keyBoard

(#6978) Joker88


Joker88
őstag

eléggé kihalt a topic, de azért megpróbálom...

mutternak meghalt a 640-e. gravitáció. ;]

elsőkörben,hogy megússzam a platformcserért,meg a Windows-t használta már évek óta, hozzá lehet még jutni ezekhez a telefonokhoz ? vagy csak aprón ? azért gondoltam a 640 után a 950-re mert talán frissebb és kellemesebb használni (főleg az amoled miatt )

In loving memory of Garrett Lockhart

(#6979) Francia91 válasza Joker88 (#6978) üzenetére


Francia91
veterán

Jófogáson vagy Hardveraprón vadássz, ott vannak eladó példányok
Újonnan elég ritka és drága

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6980) Spet válasza Francia91 (#6979) üzenetére


Spet
addikt

Inkabb nagyon draga. Es erdekes modon kulfoldon (ebay) nagyon ra vannak cuppanva a 950-re (hogy most alkatresz bazist akarnak felhalmozni passz)

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#6981) betegphiu válasza Joker88 (#6978) üzenetére


betegphiu
senior tag

itt vettem a hardveraprón 35-ért. annyiért Te is találsz,csak figyelgesd a hirdetéseket. Jófogáson tuti nem vennék semmit, el vannak szállva az árakkal. Itt legalább tudják mennyi a jó ár.
Az biztos, hogy 35-ért mind almásba, mind robotosba csak ócskaságot kapsz.

(#6982) Joker88 válasza betegphiu (#6981) üzenetére


Joker88
őstag

Itt az Ebaye-en találtam ún. " Refurbished" verziót , ami a magyar nyelvben kb azt eszi, hogy " A Refurbished termékek köre az egyes gyártók által felújított modelleket foglalja magában, amelyek vagy gyári hibás példányok voltak, vagy nagyobb részt sérült csomagolású termékek, amelyeket a gyártó a minőség ellenőrzést követően újracsomagolt, és kereskedelmi forgalomba bocsátott. Sokszor tényleg csupán arról van szó, hogy eredetileg sérült csomagolásúak voltak a termékek, nem hibásak. "
szóval kb ugyanolyan áron kapnék kvázi újat , mintha itthon vennék használtat ( itt jegyzem meg, akárkinek írtam itt a HA-n az eladó 950-e ügyében, cseszik válaszolni.. )
Szóval,valaki rendelt már esetlen kintről telefont ?

In loving memory of Garrett Lockhart

(#6983) QwErTy42 válasza Joker88 (#6982) üzenetére


QwErTy42
addikt

Az enyém eladósorba kerülhet, ha megkapom a céges telóm.
Egy baja van, hogy be van égve a kijelzőn az alsó menüszalag...
Ezért sem gondolkoztam azon, hogy eladom.

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#6984) betegphiu


betegphiu
senior tag

Sziasztok. 950-hez szeretnék venni új,eredeti akkumulátort !
Hol lehet kapni,nem tudjátok ?

(#6985) Petester válasza betegphiu (#6984) üzenetére


Petester
senior tag

Én a Corvin sétányon lévő Nokia Care-ben vettem múlt héten 9 ezerért.

(ó\_!_/ó)

(#6986) betegphiu válasza Petester (#6985) üzenetére


betegphiu
senior tag

nem valami olcsón mérik :/

(#6987) Blue Eagle válasza betegphiu (#6986) üzenetére


Blue Eagle
őstag

9000 az nem olcsó. Én itt vennék: ebay

[ Szerkesztve ]

(#6988) Petester válasza betegphiu (#6986) üzenetére


Petester
senior tag

Váci úti 15-ért akart adni, ahhoz képest ajándék. :D
Nekem azonnal kellett, mert már teljesen oda lett a régi, így nagyon más választásom nem volt.
Az amazonon néztem még, hogy mennyi az eredeti, egy ezressel lett volna talán olcsóbb.
A kínai eredettel vannak fenntartásaim, ráadásul bizonytalan mennyi idő alatt érkezik meg.

(ó\_!_/ó)

(#6989) bandi81


bandi81
csendes tag

Üdv! Van egy at&t-s függetlenített lumia 950-em. Új akksival is csak egy teljes napot bír. Nektek mennyi ideig működik egy feltöltéssel átlagos használat mellett? Szerepe lehet ebben a függetlenítésnek? Köszi!

(#6990) egykori válasza bandi81 (#6989) üzenetére


egykori
őstag

Nekem is kb. annyit.

(#6991) bandi81 válasza egykori (#6990) üzenetére


bandi81
csendes tag

Köszi!

(#6992) betegphiu válasza bandi81 (#6989) üzenetére


betegphiu
senior tag

Én van,hogy 10-12 órát nyomkodom, akkor napi 2szer kell tölteni. (950)

(#6993) gyurica úr


gyurica úr
tag

Érdekes, és segíthet túlélni ha már nem lesz WP... :-)

http://www.origo.hu/techbazis/20180703-windows-phone-launcher-android.html

(#6994) Petester válasza betegphiu (#6986) üzenetére


Petester
senior tag

Ma vittem vissza, mert hitvány volt (tovább tartott a töltés és fél napot se bírt), azonnal cserélték. Más is vissza vitte, aki kb velem egyszerre vette. Ennek fényében nekem megérte itthon venni, nem kellet nyűglődni a vissza küldéssel. :K
Most kíváncsi vagyok ez az új hogy teljesít, 1 hónappal újabb a gyártási dátuma.

(ó\_!_/ó)

(#6995) betegphiu válasza gyurica úr (#6993) üzenetére


betegphiu
senior tag

Na hazamegyek, rálesek. Én eddig a Square Home2-őt használtam, de ha ez jobb lesz,akkor átváltok a tableten.

(#6996) Blue Eagle


Blue Eagle
őstag

Azt tudom, ha a jövőben megadja magát végleg az akksi, akkor inkább telefont cserélek. Ez van. :U

(#6997) egykori válasza Blue Eagle (#6996) üzenetére


egykori
őstag

+1, pedig még most is elég jól használható a telefonom, de a jövő kilátásait nézve nagyon meggondolom, hogy ezreket kiadjak, akár akksira, akár másra.

(#6998) Blue Eagle válasza egykori (#6997) üzenetére


Blue Eagle
őstag

pedig még most is elég jól használható a telefonom

Erről részemről megingás van, legfőképp például akkor amikor netezek ezen a csodálatos Edge-n. Egyszerre csak forró lesz és az akksi töltöttsége úgy kezd zuhanni a mélybe, mint egy aerodinamikus kovácsüllő a szakadékba. :((( Na mindegy...

(#6999) egykori válasza Blue Eagle (#6998) üzenetére


egykori
őstag

Ez a melegedés, gyors merülés majdnem biztos, hogy szoftver hiba. Nekem is volt ilyen, vissza is kereshetném a siránkozásomat, de a lényeg, hogy egy nagy frissítés rendbe hozta.
Tegnap de. 10-kor vettem le a töltőről és most du. 2-kor kezdtem tölteni. Normál használattal.

(#7000) Spet válasza egykori (#6999) üzenetére


Spet
addikt

Egyetértek. Ilyenkor lehet adni neki egy soft-resetet is nyugodtan :K

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.