Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6451) laccy88 válasza ΞΔGLΞ (#6447) üzenetére


laccy88
senior tag

Jaaaa félreértettem a kijelentésedet. Tehát ha jó akkor nem adhat ki hangot! Ott a pont.

(#6452) zsoltzsolt válasza Nasuto (#6450) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Köszi!

(#6453) zsoltzsolt


zsoltzsolt
addikt

No megjött az igaz innováció ( :O :W ) Ki az a barom, aki ezt tervezte? :((

LINK

[ Szerkesztve ]

(#6454) turbulencia8 válasza zsoltzsolt (#6453) üzenetére


turbulencia8
őstag

Mekkora a kapacitasa?

(#6455) zsoltzsolt válasza turbulencia8 (#6454) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Szerintem mindegy :DDD ennél egy power bank is jobb.
Kép alatt van link a cikkhez, abban mintha írnák.

Egyébként így kell ezt csinálni:
Motorola mods

[ Szerkesztve ]

(#6456) Ulaci


Ulaci
tag

Sziasztok!

Az elmúlt két napban elkezdett magától újraindulni a Lumia 950-m. Eddig másfél éven át tökéletesen működött, el vagyok tőle ájulva, maximálisan alkalmas arra, amire használom. Fotók, diktafon, one-note jegyzet, OneDrive. (Újságíró vagyok) Szombat délelőtt addig nem látott dolog történt, tizenkétszer újraindította magát, az utolsó háromnál már csak kikapcsolt, meg sem próbált felállni. Miközben újraindul éppen semmit sem csinálok rajta, vagy mindig mást, tehát nem tudom észrevenni, hogy mi váltja ki belőle. Vasárnap vagy 4-5 alkalommal indult újra, és tegnap kezdődött egy olyan jelenség is, hogy 100%-on levettem a töltőről, de 10 perc múlva lemerült. Be sem lehetett kapcsolni. Kivettem, visszatettem az aksit és máris 50%-on állt. Azóta két óra alatt 20-30 %-ot ha tölt (nem laptopról, hanem konnektorról). Bár a merülés nem gyorsabb, de ha kiveszem és beteszem az aksit, akkor 5-10%-os eltérés van mindkét irányba a töltöttséget illetően. Van hogy töltöttebb, van hogy kevésbé.

Frissebb szoftvert nem talál. Most Filmware Update Notifier 1.2.16.7 van rajta, Core Build ID 1130.136Azt írja a legfrissebb rajta minden, egyébként ha nem indul újra jól működik.

Mi lehet a gond? Szoftveres vagy vegyek új aksit?

Köszönöm.

Ép testben, ép lélek!

(#6457) Pacee87 válasza Ulaci (#6456) üzenetére


Pacee87
aktív tag

WDRT megérhet egy próbát, de legjobb talán az lenne, ha meg tudnád nézni egy kölcsön akksival.

(#6458) Sztyepadzso válasza Ulaci (#6456) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Újraindította magát(volt "viszlát"),vagy kikapcsolt, mintha kivennéd az akkut, és úgy indult újra?

(#6459) touchscreen válasza Ulaci (#6456) üzenetére


touchscreen
tag

Nálunk egy 630-as csinálta ugyanezt, akksi csere oldotta meg a problémát.

(#6460) sum-blink


sum-blink
aktív tag

Erre a rohadt zene beakadásra van valami megoldás?

(#6461) ΞΔGLΞ válasza sum-blink (#6460) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Telefon (rendszer... ios, droid) csere ?
Jah, de persze....
Te vállaltad tovább a mazochista kényszerszopást ezzel az egész rendszernek nevezett kotyvalékkal.
Valahol értelek, mert a csempés rendszer nekem is hiányzik, de ennyi nagy lófaszt, amit a szánkba már ledugtak, nos nekem abból bőven elég volt. :DDD

(#6462) ΞΔGLΞ válasza zsoltzsolt (#6453) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

az igaz innováció...

Nem, ez inkább már egy igazi fegyver. Ha azt mondják rá nem szép, akkor ezzel állcsúcson nyomod azt a valakit és máris megtudja milyen néhány órára a "padlón" lakni. :-O

(#6463) Cooley18 válasza ΞΔGLΞ (#6461) üzenetére


Cooley18
aktív tag

Androidra van csempés launcher. Váltok is egy Nokia 8-asra, csak legyen már kapható! :DDD
Azért kíváncsi vagyok, hogy mi lesz majd az Andromeda OS projektükbő. Én még mindig örülnék egy jó Surface Phone-nak, de az MS már elvesztette a bizalmamat, úgyhogy inkább droidosként várom már ki, hogy mi lesz belőle.

[ Szerkesztve ]

(#6464) turbulencia8 válasza sum-blink (#6460) üzenetére


turbulencia8
őstag

A Core Player nem draga.

(#6465) hroberto válasza turbulencia8 (#6464) üzenetére


hroberto
veterán

Pénzt ölni ebbe a platformba?! Okos dolog ez?

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#6466) turbulencia8 válasza hroberto (#6465) üzenetére


turbulencia8
őstag

A zenelejatszasi problemaja megoldodik. Persze vehet masik telot is.

(#6467) bnoe válasza Cooley18 (#6463) üzenetére


bnoe
tag

Na kiváncsi vagyok a Nokia 8 as tapasztalataidra...én is várom a tesztet már...a nokia 10 koncepció meg mégjobban tetszik camera szempontból...

[ Szerkesztve ]

(#6468) hroberto válasza turbulencia8 (#6466) üzenetére


hroberto
veterán

A probléma gyökere, hogy megvett X összegért egy "okostelefont", és még plusz pénzt kell azért költenie rá, hogy zenét tudjon hallgatni. Ami azért valljuk be, alapfunkció kellene legyen... Szóval ez már ultragáz.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#6469) Francia91 válasza hroberto (#6468) üzenetére


Francia91
veterán

Nekem a 950-esen semmi gondom nincs a gyári zenelejátszóval.... Meló közben sokszor hallgatok a telefonról zenét, sosem tapasztaltam akadást, vagy bármi más zavart
A Core Player megvan, még a Lumia 1020-asra vettem meg, feltelepítettem, de nem vettem még elő a 950-esen

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6470) Sztyepadzso válasza hroberto (#6468) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Lekopogom, nekem sincs, ha valami zene kerül rá, azonnal ott van, hallgatom BT-n meg madzagon is. Folyamatos, nem szaggat.

(#6471) sum-blink válasza ΞΔGLΞ (#6461) üzenetére


sum-blink
aktív tag

Mint mondtam próbáltam mindkettőt, de nem tudtam megszokni. Nagy iPhone drága, android meg ahány készülék, annyi tapasztalat. A 8.1 jó volt, letisztult, megszoktam. Most leszedtem egy free Music Pro-t. Egész jó Groove helyet, nem akadozik.

(#6472) sum-blink válasza hroberto (#6468) üzenetére


sum-blink
aktív tag

Még ami durva a 6-8 másodperces rendszerakadások főképernyőre visszalépve edge után.

[ Szerkesztve ]

(#6473) laccy88 válasza Fejvadi (#1) üzenetére


laccy88
senior tag

Csak nálam lép ki a waze navigáláskor?

(#6474) turbulencia8 válasza laccy88 (#6473) üzenetére


turbulencia8
őstag

Egyelore sajnos egy csomo gps-es app lefagy.

(#6475) Francia91 válasza turbulencia8 (#6474) üzenetére


Francia91
veterán

Sygic nem fagy le, a Térképek sem navi közben. Tegnap mentem vele, kocsiban volt naviként a 950-es. 1 héttel ezelőtt pedig motoron használtam naviként a 950-es, Sygic-ot, akkor sem fagyott
Mondjuk ez mindkettő Offline navi, lehet hogy ezért nem fagynak le

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6476) turbulencia8 válasza Francia91 (#6475) üzenetére


turbulencia8
őstag

Igen, azok nalam is jok, de a Run The Map nem mujodik. A Vectorial Map, Gmaps, Sygic es meg a BKK Futar is hibatlan szerencsere.

(#6477) laccy88 válasza turbulencia8 (#6474) üzenetére


laccy88
senior tag

eddig működött... mi az oka?

(#6478) sum-blink válasza sum-blink (#6471) üzenetére


sum-blink
aktív tag

Újratelepítettem a groove-ot most talán jó.

(#6479) sum-blink válasza sum-blink (#6478) üzenetére


sum-blink
aktív tag

Mégse, így is akad. :(

(#6480) egykori válasza Francia91 (#6475) üzenetére


egykori
őstag

Most a hétvégén megjártam a Sygic vezetésével Csehországot, teljesen meg vagyok vele elégedve, tökéletesen navigált. A telóhoz adott Térképek app viszont nagyon sok sebből vérzik még itthon is.
Nem bántam meg, hogy annak idején megvettem a Sygic-t.

(#6481) Francia91 válasza egykori (#6480) üzenetére


Francia91
veterán

Évek óta a Sygic-et használom. Itthon, nagyvárosokban és Romániában. Abszolut semmi probléma vele
Valamint megvettem az Android-os WayteQ X995-ös GPS-esmre is, azon is a Sygic-et használom, ott is nagyon jól dolgozik

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6482) KrAt válasza egykori (#6480) üzenetére


KrAt
veterán

Én Szlovákián át csehekhez, illetve horvátokhoz is mentem a gyári navival, tökéletes volt, kikapcsolt kijelzővel navigáltam ~10 órát (csak akkor kapcsoltam be, ha következett valami sávváltás-kanyar-akármi), tökéletesen meg voltam elégedve vele.. :)

(#6483) egykori válasza KrAt (#6482) üzenetére


egykori
őstag

Úgy látszik, akkor én vagyok szerencsétlen, mert más, rosszabb utat ajánlott Brnoban (2x is), mint a Sygic, és egyszer részleges lefagyást vagy akadást is produkált. Szerencsére csak kísérleteztem vele, és nem kellett magam rábízni. Egy néhány hete meg nem találta az 51-es utat Szigethalom felé, a Sygic pedig ismerte.
Ellenben az aktuális forgalom kijelzése megbízható volt eddig.

(#6484) gyurica úr válasza turbulencia8 (#6476) üzenetére


gyurica úr
tag

ha kijön rendesen is akkor megszűnik a probléma, gondolom.

nálam a runtastic nem megy...

https://mspoweruser.com/heres-whats-improved-and-fixed-in-windows-10-mobile-build-15245/

(#6485) gyurica úr


gyurica úr
tag

http://winblog.hu/2017/08/28/surface-phone-minden-amit-tudok/

(#6486) Spet válasza gyurica úr (#6485) üzenetére


Spet
addikt

Egy semmit mondó cikk, felesleges volt még berakni is.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#6487) gyurica úr válasza Spet (#6486) üzenetére


gyurica úr
tag

talán azért mégse, hogy aki laikus és érdeklődik, hogy mi a helyzet, annak is legyen vmi remény.

(#6488) sum-blink


sum-blink
aktív tag

Nekem kb. 3 hónap alatt mióta cserélték megint beégett a Windows sáv a kijelzőbe. Ez normális?

(#6489) mtm800 válasza sum-blink (#6488) üzenetére


mtm800
senior tag

Sztem egyáltalán nem normális, küldd vissza.

(#6490) sum-blink válasza mtm800 (#6489) üzenetére


sum-blink
aktív tag

Ahh. Már kezdek belefáradni ebbe...

(#6491) sum-blink válasza sum-blink (#6490) üzenetére


sum-blink
aktív tag

Más. Kipróbáltam a Badoot.

Volt akinek resetelte a telefont 40%-os akksival Viszlát felirattal?

Nekem háromszor fél nap alatt.

[ Szerkesztve ]

(#6492) KrAt


KrAt
veterán

Sziasztok,

aki WP10-ről költözött át droidra, hogy a legegyszerűbb az MS fiókból átvinni a kontaktokat egyikről másikra? :)

(#6493) Spet válasza KrAt (#6492) üzenetére


Spet
addikt

Beállítod androidon, hogy onnan importáljon.

[ Szerkesztve ]

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#6494) Luck Dragon

Sziasztok, azt szeretném megkérdezni hogy a dokkolóval mennyire használható mára küytyü, régebben olvastam hogy nem volt az igazi, ez mennyire változott, kapott frissítés? Használtan már egészen elgondolkodtató a dolog. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#6495) Blue Eagle válasza Luck Dragon (#6494) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Szia, netezni szuper, office megy, multimédia ammennyire a teló engedi. Korlátozott támogatás a telepített appokat tekintve. Szóval nem minden appot támogat dokkolóval futtatni, főleg amit utólag mi telepítünk.

(#6496) Luck Dragon válasza Blue Eagle (#6495) üzenetére

Lényegében a böngészés az ami a legfőbb cél.
Ezek szerint arra szuper.
Köszönöm szépen 😊

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#6497) KrAt válasza Spet (#6493) üzenetére


KrAt
veterán

Próbáltam, nem ette meg, ellenben BT-n átvitte a névjegyeket, végülis ígyisjó :)

(#6498) ΞΔGLΞ válasza Luck Dragon (#6496) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Jah, de néha elgondolkozik, 950 XL-nél viszont ilyenkor jól jön a plusz két mag többleterő, ott sokkal, nem csak éppen, hanem sokkal gyorsabban történik minden, ha a dokkolóval használod. Ráadásul azon tojást sem kell sütni, mert a 950 rendesen tud forrósodni, amikor kezd kifogyni a szufla.

(#6499) Luck Dragon válasza ΞΔGLΞ (#6498) üzenetére

Értem , hát köszi. :N

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#6500) Pacee87 válasza Luck Dragon (#6494) üzenetére


Pacee87
aktív tag

Szia!

Én nagyon sokat használtam dokkolóra kötve a telefont (950 sima), szerintem a sebességgel jóideje nincs probléma igazából, Horizon Go is teljesen jól megy vele, YT-t kevésbé szerette viszont.
Ellenben pár tétel a hibalistámról:
- Continuum használata mellett az Edgeben az AltGr + v beillesztésként működik, nem kukac karaktert ír! Csak az űrlapadatoknál tesz így, címsorban már jó, ahogyan más programokban is!
- Continuum használata mellett az Edgeben a Facebookon nem lehet beszúrni sem Ctrl + v-vel, sem jobb klikk beszúrással.
- Continuum használata mellett a galériában nem lehet lapozni a képek között, nem jelenik meg erre szolgáló virtuális gomb, kattintásra és nyíl billentyűkre sem történik semmi!
- Continuum alatt egér jobb klikk nem működik Edge-ben! (Csak ha bezárod és újra megnyitod a böngészőt)

Ezek a hibák WDRT és "garanciáztatás" (-> ott se csináltak vele mást, mint az előbb említett...) után is fennállnak!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.