Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6501) Luck Dragon válasza Pacee87 (#6500) üzenetére

Köszönöm szépen a részletes leírást.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#6502) turbulencia8 válasza Pacee87 (#6500) üzenetére


turbulencia8
őstag

En legutobb foleg kepnezegetesre hasznaltam a Continuumot. A diavetitesen kivul hogy lehet egerrel a kepek kozott lapozni?

[ Szerkesztve ]

(#6503) Pacee87 válasza turbulencia8 (#6502) üzenetére


Pacee87
aktív tag

Legutóbbi próbálkozásomkor talán egy olyan hókuszpókusszal sikerült léptetni, hogy egérrel dupla bal klikkel belezoomolsz a képbe, majd ugyanígy ki és utána a külső bill nyíl gombjaival megy.

(#6504) Spet


Spet
addikt

Na, senki nem panaszkodik az új update-re? :DDD

(nálam pl megjavult a GPS szerencsére)

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#6505) csucsu54


csucsu54
tag

Most 1 perce kikapcsolt a telefon,majd megjelentek a fogaskerekek,gondolom valami frissítés,ha valaki tud bővebbet,kéretik megosztani!

(#6506) ZavaBalazs válasza csucsu54 (#6505) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

a havi biztonsági frissítés lesz, nem izgulnék nagyon miatta.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#6507) csucsu54 válasza ZavaBalazs (#6506) üzenetére


csucsu54
tag

Valószínű,olvastam,hogy kedden kiadták a szokásosat!

(#6508) turbulencia8 válasza Spet (#6504) üzenetére


turbulencia8
őstag

A Run the map nalam tovabbra sem indul el.

(#6509) Spet válasza turbulencia8 (#6508) üzenetére


Spet
addikt

Sajnos insider kell hozzá (app oldaláról loptam a fejlesző válaszát):

Hi, This is indeed a known issue: the following Windows 10 mobile versions make the GPS apps crash: 10.0.15063.540, 10.0.15237.0, 10.0.15240.0. You can solve it by downloading the latest version of Windows 10 (10.0.15245.0) through the Windows Insider Program. For more information: http://runthemap-windowsphone.tumblr.com/post/164092267218/why-does-the-app-crash-with-some-windows-10-mobile Best regards, Alex. --- http://faq.runthemap.com http://blog.runthemap.com

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#6510) turbulencia8 válasza Spet (#6509) üzenetére


turbulencia8
őstag

Koszi! Kiprobalom.

[ Szerkesztve ]

(#6511) Pabarroland válasza laccy88 (#6451) üzenetére


Pabarroland
csendes tag

Sziasztok!

Van néhány gondom a Lumia 950-esemmel:
- én nem hallom azt, aki engem hívott, engem viszont hallanak. Csak újraindítás után javul meg
- ha hívnak, nem tudom felvenni a telefont, nem reagál a képernyő
- a billentyűzet nem jelenik meg azonnal, ha írni akarok, csak néhány másodperc után

Gyári visszaállítást próbáltam, minden a legfrissebb.

Van javaslatotok (azon kívül, hogy vegyek más típusú telefont)? Szervíz tudna ezen segíteni?

Előre is köszönöm a segítséget.

(#6512) Spet válasza Pabarroland (#6511) üzenetére


Spet
addikt

WDRT, ha az sem segít, akkor szervizbe be.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#6513) ZavaBalazs válasza Pabarroland (#6511) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

valszeg a második hiba a közelségérzékelő hibája, az szervizes kérdés. olyan nem fordul elő, hogy nem engedi feloldani fényképezőgombbal a telefont, pedig nincs a zsebedben?

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#6514) Pabarroland válasza ZavaBalazs (#6513) üzenetére


Pabarroland
csendes tag

szia

sajnos előfordult már. Egyik ismerősömnek ugyan ilyen telefonja van, és ez a hiba nála is elő szokott jönni. Van arra esély, hogy ez valamilyen szériahiba, vagy csak szerencsétlen egybeesés?

(#6515) egykori válasza Spet (#6504) üzenetére


egykori
őstag

Nekem néhány hete melegedni kezdett a telefon és egyre gyorsabban merült az akksi, még akkor is merült, amikor ki volt kapcsolva (egy éjszaka kb. 20-25%-ot). Nem tudtam, hogy WDRT vagy akksi csere lesz-e majd belőle, ám a tegnapelőtti frissítés valahogy rendbe hozta. Nincs melegedés, abnormális akksi merülés. :)

(#6516) insyde5


insyde5
aktív tag

Hali!

Kamerám kerreg. Gyakran rosszul fókuszál. Fokusz közben hullámzik a kijelzőn látott kép.

Bedöglött a kamerám?

Mibe kerül egy ilyen javítás?

(#6517) laccy88 válasza insyde5 (#6516) üzenetére


laccy88
senior tag

Kameramodul csere :-\

(#6518) Pacee87 válasza egykori (#6515) üzenetére


Pacee87
aktív tag

Akksi csere! Én a Skyphonetól rendeltem 6000-ből volt itthon.

(#6520) egykori válasza Pacee87 (#6518) üzenetére


egykori
őstag

Egy újabb nap telt el és valóban helyreállt a régi rend. Egy napot bőven kibír. Így másfél évesen szerintem jó. Úgyhogy egyelőre sem akkucsere, sem WDRT nem lesz.
Amúgy köszi a javaslatot.

(#6521) moha21 válasza egykori (#6515) üzenetére


moha21
addikt

Nekem pont fordítva, bár melegedés nicns, indokolatlanul lemerül a telefon még takarékos módnban minden hátterfolyamat kikapcsolásával sem bír ki egy napot....

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#6522) Drag77 válasza Pacee87 (#6518) üzenetére


Drag77
senior tag

Én, sehol nem találok hozzá aksit, sehol nincs készleten. Van valami tuti tipetek?

http://draginet.hu , MCSA, MCSE, UEWA, Microsoft 365 Certified: Modern Desktop Administrator Associa Microsoft Certified: Windows Server Hybrid Administrator Associatete,

(#6523) Spet válasza Drag77 (#6522) üzenetére


Spet
addikt

Ebay?

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#6524) Drag77 válasza Spet (#6523) üzenetére


Drag77
senior tag

Ott fene tudja eredetit adnak e vagy valami silanyt.

http://draginet.hu , MCSA, MCSE, UEWA, Microsoft 365 Certified: Modern Desktop Administrator Associa Microsoft Certified: Windows Server Hybrid Administrator Associatete,

(#6525) Spet válasza Drag77 (#6524) üzenetére


Spet
addikt

Erre van az ebay vedelem. Ha hamis visszaigenyled az arat.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#6526) Janó1999 válasza Drag77 (#6522) üzenetére


Janó1999
tag

Én a helyedben megvenném a decemberi, Edigitalban vásárolt törött készülékem akkuját.
Az legalább tutira eredeti. 5 hónapot sem használtam, erősen kímélő üzemmódban.

(#6527) Janó1999


Janó1999
tag

Kedves, aki segítség vagy válasz nélkül eltávolította a kérdésemet.
Annyira magyaros, hogy ha a világ túlfelén akármilyen nyelven olvasnám, akkor is tudnám, hogy magyar topikról van szó.
A való világban ez a stílus nem sok eredményt fog hozni.
Ez egy teljesen jószándékú hozzászólás volt egy nem tizenöt éves pöcsét méregető csávótól, hanem egy műszaki termékeket fejlesztő és gyártó cég műszaki vezetőjétől.

(#6528) ΞΔGLΞ válasza Janó1999 (#6527) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

És mi volt a kérdés? Illetve mi lehetett olyan kérdés, amit kukába kellett baszni?

(#6529) Spet válasza ΞΔGLΞ (#6528) üzenetére


Spet
addikt

Hirdeteset rakta be ha jol emlekszem

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#6530) Francia91 válasza Spet (#6529) üzenetére


Francia91
veterán

Akkor nem értem a felháborodás okát, hiszen benne van a szabályzatban, hogy nem teszünk be hirdetést fórumba....

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6531) ΞΔGLΞ válasza Spet (#6529) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Ő azt írta kérdés. De mindegy.
Egyébként, Janó az aláírásodban lévő 950-et még ezért a filléresnek tűnő árért is képtelenség eladni.
Vagy sokáig kell várni, hátha jön rá egy "stupid".

39.990 és 45.990 ezerért rohadnak Pécsett a Citrom utcában 1 év garanciával még, full doboz patikaállapot. A kutyának nem kell már ilyen (winfos) telefon. :/
Az előbbire csak 7 hó gari van.

[ Szerkesztve ]

(#6532) Janó1999 válasza ΞΔGLΞ (#6528) üzenetére


Janó1999
tag

Megkérdeztem, hogy abban a formában maradhat-e?

(#6533) Janó1999 válasza ΞΔGLΞ (#6531) üzenetére


Janó1999
tag

Akkor legyen 38e
Elemlámpának és sms írás/fogadásra teljesen jó.
Telefonálásra gyakran már nem.
Másra pedig sajnos kicsit sem.

(#6534) Francia91 válasza Janó1999 (#6533) üzenetére


Francia91
veterán

Mindig vigyorgok egy sort, mikor az ilyen hozzászólásokat olvasom, és használom elégedetten a 950-esemet, közben inkább nem is válaszolgatok hozzászólásokra, mert le lennék hurrogva.... ;]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6535) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Van hivatalos infó mikor szünik meg a wp10 appstore ?

(#6536) ZavaBalazs válasza Francia91 (#6534) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

addig fogod elégedetten használni, amíg kezedbe nem veszel egy jobb droidos/almás(? passz, ezzel nincs tapasztalat) telefont, és rájössz, hogy mennyivel egyszerűbben mennek a dolgok rajta. én is imádtam a wp-t, néha amikor a kezembe kerül a 950-em szívom a fogamat, hogy de kár érte, de ez van.

nem azt mondom, a mai napig tudnék vele létezni, ha nem vágtak volna hozzám egy kívánság szerinti céges telefont (amire azt mondtam, hogy legyen droid, max ha nem tetszik akkor végre használom a második sim foglalatot is a 950-ben), akkor nem fordítottam volna a váltásra jelentős pénzmagot, amíg el nem romlik, vagy iszonyat mód ráunok/használhatatlanságig züllesztik. lehet ez az utóbbi 2,5-3 hónapban már megtörtént, nem tudom, már nem használom életvitelszerűen, csak viszem magammal néha kirándulni, ha esetleg barátnőm is akar valamivel fotózni, vagy ha nagyon merülne a másik az igénybevételtől.

kicsit hosszúra eresztettem, mindegy, lényeg a lényeg, az eszköz van érted, nem fordítva.

[ Szerkesztve ]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#6537) Spet válasza ADAM1337 (#6535) üzenetére


Spet
addikt

2019.06.11, elméletben.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#6538) Francia91 válasza ZavaBalazs (#6536) üzenetére


Francia91
veterán

A Huawei P10-es jó telefonnak számít? Mert olyan volt nálam pár napig, de "nem gyere be"...

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6539) ADAM1337 válasza Spet (#6537) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Az még elég sokáig tart ahogy lesem.
Vajon érdekük feléleszteni ezt a rendszert még ?
Láttam lesz pár update még.

(#6540) Spet válasza ADAM1337 (#6539) üzenetére


Spet
addikt

Hát....

Most jön lassacskán az őszi nagy update (végre lesz normális Edge, ha jók az információk!!!!).

Max addig fogják a mobil részleget pofozni, ameddig:
1. Tényleg kijön a Surface mobile (semmi hír róla régóta)
2. Szoftveresen le nem építik a W10M-t alapból futtató eszközöket (lsd azon Note 7 esete a Samunál)
3. Lejár a hivatalos támogatás.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#6541) ADAM1337 válasza Spet (#6540) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Hát ha lejár akkor droidból lesek valamit ami hasonló mint a continuum.
De a 950-ek árai eléggé mély esésben vannak azért tetszett meg.
Illetve kiváncsi vagyok a continuum-ra, mennyire használható.

[ Szerkesztve ]

(#6542) ZavaBalazs válasza ADAM1337 (#6541) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

rövid tapasztalatom alapján a continuum és a dex is eléggé gyerekcipős, és idegesítő limitációik vannak a legalapabb dolgokban is. nem ehhez igazítanám a helyedben a választást, mert úgysem fogod használni.

#6538: passz, nem használtam még huaweit, nem tudom azt mennyire kényelmes használni, de gyorsnak tuti gyors. s8 óta én nem nagyon nézek hátra, sokkal használhatóbb, persze pár helyen szívom a fogamat, hogy ez WM-en mennyivel jobb/kényelmesebb/stb volt, de valószínűleg ha most vissza kéne váltanom, jóval több helyen menne ez fordítva.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#6543) moha21 válasza ZavaBalazs (#6536) üzenetére


moha21
addikt

Teljesen jogos. bár imádom a 950-et, de egy rakás szar szoftver téren és kolegám ip 7-e kb mindenben alázza.
Egyedül a fotó meg a videó ami vitás, de amúgy egy rakás szarhoz tudom hasonlítani azt amit szoftver terén csinál a WP.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#6544) ADAM1337 válasza ZavaBalazs (#6542) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Amúgy egy honor 8-at használok, ez csak teszt céljából próbálnám ki, de eladót se találok még.

(#6545) Cooley18 válasza moha21 (#6543) üzenetére


Cooley18
aktív tag

Nagyjából pont. Viszont már saját bevallásuk szerint is leszarják, és reboot lesz. Pedig a 8.1 ugyan kissé minimalista, de közel tökéletes volt, csak ugye az appok hiánya volt az egyedüli szoftveroldali probléma. Aztán jött a 10... Ez van.

Tegnap megrendeltem a Nokia 8-at, elvileg még a héten átvehetem. Tűkön ülve várom. :))

(#6546) Francia91 válasza Cooley18 (#6545) üzenetére


Francia91
veterán

Majd írj róla rövid jellemzést, érdekel! :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6547) laccy88 válasza Cooley18 (#6545) üzenetére


laccy88
senior tag

a Nokia 6-ot már Volt szerencsém kézbe fogni.. Nagyon kellemes fogása van. Főleg, hogy végre nem műanyag az egész. Ez tetszik. Az viszont nagyon nem, hogy az eleje(6,8) semmi egyénit nem mutat :\ nagy kávák, tipikus középső gomb alul stb... ennek ellenére csalogató :) Várjuk a véleményt!

(#6548) Janó1999 válasza moha21 (#6543) üzenetére


Janó1999
tag

Én is szerettem.
Mára viszont olyan lett mint a szemből előző 15 tonnás tűzoltó autó.
El kell engedni.
A fotót én is említettem már.
Sokat fotózok normális géppel, és azt vettem észre, hogy a 950 fotói kevésbé hasonlítanak a fényképezővel készített "igazi" fotókhoz mint a 6S fotói.
Kicsit túl vannak tolva, de kétségtelenül jó ránézni. Hasonlít a nagy Samuk képére. Jó nézni, de mégsem az igazi. Nekem a time-lapse és a lassított felvétel funkció többet ér.
És igen bármiben lefújja, ezt túlzás nélkül mondhatom 5 hónap használat után.
Még a gyári MS appok is sokkal jobbak. Több funkció, stabilabb, gyorsabb működés.
Az emil nekem bejött a 950-en, de ezen is hibátlan, csak át kell állni.
A 6S-nél én választom ki a csatolt kép méretét, ez praktikus.
A naptár nincs két hétre korlátozva. A kereső eszméletlen, csak nevet írok be, egyből naptárban, nevek között, emilekben keres. Navigáció hibátlan, nem ég bele a kezembe, és nem húzza le az akkut.
Teljesen véletlen, de néhány hete a K&H appja húzott ki a maszatból külföldön. WP-n nem ment volna. Teljesen véletlen az is, hogy decembertől megszűnik a K&H e-bank chip kártyája. Helyette a mobilos belépést javasolják, ami sokkal biztonságosabb és korszerűbb. Azt használom. Mi a túrót csináltam volna december után? Náluk, mint a legtöbb cégnél az az alap, hogy a népeknek robotos vagy almás telefonjuk van, ezért arra írnak appot.
Az Edge túró. A Safari viszont teljesen jó. Bármit könnyen menthetek, csatolhatok, javíthatok, küldhetek. Agyrém volt a szöveg kijelölés, vagy a beírt szöveg javítása. A mostanin kicsit sem probléma.
Tényleg nem túlzok, korrektül összehasonlítom. Megmondanám, ha szar lenne, hiszen megmondtam a 950-ről is. ;) Nincs almás boltom. Teljesen hihetetlen, de eddig nem volt kikapcsolva. Néha még most is ámulok, hogy mennyire gyorsan és probléma mentesen tudok dolgozni/élni a 6S-el. Nincs időt rabló ilyen-olyan reset, ring, fast, insider. Ez most nem időt lop, hanem szó szerint ad. A készülék alapszoftvere ugyanúgy sokkal jobb mint bármelyik app. Az autó kihangosítója 5 hónapja kifogástalanul működik, azelőtt gyalázat volt.
Mint ahogy írták, a készülék van értem. Finnyás faszi vagyok, de ez a mostani qrvára bejön.
A 950 szoftvere, tudása valóban szart sem ér. Az appok sosem voltak jók, amelyik működött az is csak fogyatékos, csökkentett üzemmódban. A mostanin nem gond, ha 15 app "fut" a háttérben, sőt azt javasolják, hogy ne nyomkodjuk ki. A böngészőben lehet 80 oldal is megnyitva. Nem számít.
Nemrég találkoztam egy informatikus barátommal, aki 1+ éve még büszkén mutatta az új 950-ét.
Azt mondta, hogy a mostani baszott unalmas. Marhajól működik, de unalmas. Ez is valami. i7
Sokan elképzelni sem tudják milyen az amikor nem kell rendszeresen baszkódni a telefonnal. Ezermillió értelmesebb dolog van a világon, azoknak a számára is akik szívesen baszkódnak vele. Abban viszont megint biztos vagyok, hogy egyszer mindenki rájön.
Senki ne mondja azt, hogy bántom. Távol álljon tőlem. Tényleg.
Ha feladjátok, ki kell próbálni mást. Nem a boltban két perc alatt, nem a haver belakott telefonját hazafelé a villamoson. Sok idő kell hozzá. Más a logikája, de nagyon kézenfekvő és átgondolt. Süt róla, hogy egy komoly csapat szakemberei azért dolgoznak, hogy minél jobb legyen. Én nem a robotos irányba fordultam. Szívesen segítek, mondok véleményt bárkinek aki szeretné.
Várni a nagy csoda frissítésre? Ami majd megoldja a több év elbaszásait. Ugyanmár. Teljesen más a cél.

Végére,
egy dolog tényleg jobb volt a 950-ben. Mégpedig a szöveg javaslat. Almáson magyar nyelven nem működik. Helyesírás javítás/javaslat van, de nem javasol szavakat a leütött kezdőbetűk után.
Lehet nélküle élni, sokkal könnyebben mint a rengeteg überszívással.

Érdekes, hogy rengetegen jelentkeztek a 930-ra. Mostanában jönnek érte. Mindenkinek mondtam, hogy van egy 950 is, majdnem annyiért. Azt mondták, hogy az a műanyag f@s nem kell.

(#6549) laccy88


laccy88
senior tag

Sziasztok! Régebben (talán még 8.1) tudott olyat a telefon, hogy ha hívtak és képernyővel lefelé nézve leraktam a telefont, akkor némította a csengést. Ez jelenleg nem létezik, és beállítást sem találtam rá. :( ez egyújabb szükségtelen feature volt? :\

(#6550) Totis válasza laccy88 (#6549) üzenetére


Totis
aktív tag

Szia!

Bocsi, én csak 640-et használok. Ott így van: Beállítások --> Extrák --> Érintés --> Némítsa el a bejövő hívásokat, ha a telefont képernyővel lefelé helyezem le.

Üdv.:
Totis

ASUS 1015BX, Nexus 7 (2nd), Nokia Lumia 735, Nintendo Wii, Netgear Stora

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.