Hirdetés

2024. június 30., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-09-20 15:28:38

LOGOUT.hu

"név nélkül, hirdetés linkelése nélkül írjuk ki a fájdalmunkat", tehát a Hardverapróról
- ne linkelj konkrét hirdetést
- ne tegyél be hirdetés screenshotot
- ne idézz hirdetésből konkrét szöveget
Személyes adatot ne tartalmazzon a hozzászólásod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#90488) megott


megott
tag

Lehet front van, vagy velem van valami nagy baj. Dokkolót keres a hirdető, jeleztem a tipust, újszerű-dobozos, adhon rá ajánlatot, ha már mellesleg árulja is őket. Kaptam választ:”Jelenleg 20.000Ft/szett áron vásároltuk ezeket”
Válaszoltam én is a hírdetésükből kiindulva “Köszönöm válaszod, inkább meghirdetem, mert számomra ez egy picit nagy árrésnek tűnik.

Xxxxxxxxx (használt) (RAKTÁRON)
nettó: 57.000 Ft/db
bruttó: 70.110 Ft/db"
További szép napot neked”

-erre a válasza:”Ez az átka a vállalkozásnak, hogy járulékokat, adókat kell befizetni, vannak fix és változó költségek.”

Itt elkövettem egy hibát, hogy magamból indultam ki:”1984 óta van vállakozásunk, van egy pár év tapasztalat a hátunk mögött. Nem kommentálnám tovább, nem szeretnék sem kioktatónak tűnni, sem pedig sértődést.”
-persze nem állt meg szó nélkül:”Ok. Én akkor is ennyiért vásárolom őket.
Továbbá, ha Önnek ilyen nagy múltja van, tudja, hogy mindig az eladó ad ajánlatot először. A vevőnek minden szinte ingyen kell, ez tény.
Kettő: ha nem tetszik, akkor ad egy újabb ajánlatot, s valahol kölcsönösen megegyezünk.
További sok sikert és nem kell kommentálni, hanem a kommunikáción javítani, mert ahogy visszaírt, úgy a jövőben nem szeretnék üzletet kötni.
Kérem ne fáradjon írással, tiltásra kerül.”

Csak én nem értem, hogy hol rontottam el?

Aki másnak gedezbider, maga kenész fence!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.