Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-09-20 15:28:38

LOGOUT.hu

"név nélkül, hirdetés linkelése nélkül írjuk ki a fájdalmunkat", tehát a Hardverapróról
- ne linkelj konkrét hirdetést
- ne tegyél be hirdetés screenshotot
- ne idézz hirdetésből konkrét szöveget
Személyes adatot ne tartalmazzon a hozzászólásod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#90051) Trailblazer válasza envagyok (#90025) üzenetére


Trailblazer
addikt

Ez olyan, hogy Peru, Bolívia és Kolumbia környékén meg a kokain olcsó, szoktam látni bűnügyi dokukban. Mindent a megfelelő forrásból. ;]

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#90052) BiP válasza Trailblazer (#90051) üzenetére


BiP
nagyúr

Kérdés, hogy onnan Magyarországra szállít-e az amazon prime ill. a vámkezelés benne van-e már az árban? :))

(#90053) KROK640


KROK640
veterán

Gigabyte H110M-S2
I3-7100
16Gb DDR4
512 Gb SanDisk SSD 100/100%
500Gb merevlemez 100/100%
Gigabyte GV-N1060WF2OC-6GD
Zalman plexis házikó, elől rgb-s ventikkel
DeepCool DE-530 táp

Ára: 179.900. HUF

itt helyben

Rákérdeztem, hogy az RTX3050 ugye benne van???

[ Szerkesztve ]

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#90054) opr válasza Simonarancs (#90048) üzenetére


opr
veterán

Akkor pláne jó ajánlat volt érte a 250, mert így attól függ, hogy működni fog-e a telefon, hogy fizeted-e az előfizetésedet... Én 100k-t se adnék érte, mert így az én szempontomból egy vadidegen csávó bármikor mondhatja azt, hogy holnaptól leszarom, és akkor vettem egy kurvadrága papírnehezéket...
Ilyen deal-eknél orbitális rizikót vállal a vevő, plusz garija is csak max rajtad keresztül van neki. Minél jobban belegondolok, annál inkább arra jövök rá, hogy akkora a rizikó, hogy max valami arcátlanul olcsó ár mellett vállalnám. :(

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#90055) Simonarancs válasza opr (#90054) üzenetére


Simonarancs
csendes tag

Ahhhh értem... Hát igazából magam szivatnám meg az előfizetés "lesz*rásával", de értem mire gondolsz :DDD

1-2 ember lesz mondjuk akit érdekelni fog, csak idő kérdése lesz szerintem :(

Fluxos "hajszárító"? Páka kézben, sütő melegszik, a kártya 10 perc alatt ropogós lesz :)

(#90056) tope válasza KROK640 (#90053) üzenetére


tope
addikt

Az GTX 1060? Mert a gép legyen 60-65+75 a kártya kb, úgy 135-140. Annyira nem is vészes.
;]

(#90057) virkir válasza BiP (#90049) üzenetére


virkir
veterán

Nem is értem a nőket. Csomószor látom, hogy kilóg (szó szerint) a fél teló, és nem aggódnak miatta.
Arról nem beszélve, hogy sok esetben a látványt is tönkre teszik vele. :D

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#90058) Trailblazer válasza BiP (#90052) üzenetére


Trailblazer
addikt

Ez csak a helyieknek lenne előnyös, de kétlem, hogy sokan volnának. A local júzerek tradicionálisan csak a levelet rágcsálják, ingyé'. :B

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#90059) fatpingvin válasza BiP (#90049) üzenetére


fatpingvin
őstag

egy időben a szaktársaimmal (nemtől függetlenül) szórakoztam azzal hogy kikaptam a zsebükből a félig kilógó telefont majd azzal a felszólalással nyújtottam vissza hogy ennyi erővel el is szaladhattam volna vele...

érdekes módon nem sűrűn hajtottak el a f*szba, inkább elgondolkodtak...

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#90060) KROK640


KROK640
veterán

link
AZIGEN! Monitorról telefonnal szarul kifotózott google streetview kép, és abból is egy darab...

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#90061) KROK640 válasza Simonarancs (#90046) üzenetére


KROK640
veterán

Nem kötekedésből, de az ilyennek mi a storyja? hogy egy 300 ezres telefont megveszel, kibontod, egyszer bekapcsolod és megy a dobozba meg eladásra? Akkor minek vetted meg? Ez nem egy rágó, vagy egy kg narancs, hogy az ember megveszi impulzuvásárlásból.

Persze ha ajándékba kaptad akkor érthető...

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#90062) ham_ válasza KROK640 (#90060) üzenetére


ham_
tag

Erre mondják hogy egy jó fotó eladja a portékát :)

(#90063) opr válasza Simonarancs (#90055) üzenetére


opr
veterán

Hááát, előbb utóbb biztos találsz egy madarat, de az alapján amit leírtál, perpill abban se vagyok biztos, hogy jogilag eladhatod-e, vagy nem. Szóval hiába veszi meg valaki, hiába írtok adásvételit meg minden, simán lehet, hogy még ilyen szempontból is beszívja, ha úgy alakul.
Tegyük hozzá, az eladással Te is rizikót vállalsz, mert bármi van, azt a telefont konkrétan hozzád fogják kötni, ha úgy van.
Persze, ha nem történik baj egyik oldalon sem, akkor jó, de itt arról van szó, hogy két vadidegen ember szó szerint a semmi alapján megbízik egymásban évekig.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#90064) hcl válasza opr (#90063) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Szerintem a fél ország így ad-vesz telefonokat, nem hiszem, hogy nagyon foglalkoznak vele.
Persze jogilag gáz, de valójában nem hinném, hogy baja lenne.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#90065) opr válasza hcl (#90064) üzenetére


opr
veterán

Olyan telókat ad-vesz a fél ország, amik aktív, még évekig tartó előfizetésekhez vannak kötve? :Y

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#90066) fatpingvin válasza opr (#90065) üzenetére


fatpingvin
őstag

welcome to the jungle...

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#90067) hcl válasza opr (#90065) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Nézd meg az értelmi szintet... szerinted? Lehet túloztam, de elnézve az embereket, nem tűnik úgy, mintha mindenki foglalkozna vele, hogy amit a szolgáltató ad, az hova kerül. Előfizetést meg fizeti, mert amúgy is fizetné.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#90068) koby11h válasza opr (#90065) üzenetére


koby11h
aktív tag

Autót is így adnak-vesznek, üzembentartóival, meg eredeti tulaj és vevő adataival, kihagyva a neppert teljesen... :K

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#90069) hcl válasza koby11h (#90068) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Na az meg a másik szépség.

Mutogatni való hater díszpinty

(#90070) opr válasza koby11h (#90068) üzenetére


opr
veterán

Jo, de azok altalaban ilyen lefingott romok, nem? Ilyen 100-200k kategoria kocsik, ahol minden mindegy, csak legyen valami fos, ami gurul, mert muszajkell.
Azert egy 250-300k-s telefon nagyon nem ugyanaz a kategoria, mint egy 200k-s auto.
Vagy rosszul gondolom es tulbecsulom a kedves tarsadalmunkat? :D :(

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#90071) hcl válasza opr (#90070) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

200k nem mindegy, mire megy ki? :D És ha autóval csinál valami baromságot az, aki használja, az az "eladónak" nagyobb macera, mert őt veszik elő - és az a terület durvábban szabályozott. (Az üzembentartói olyan, hogy ha nem fizetik a biztosítást, kárt okoznak a autóban, stb., akkor a tulajt is előveszik...)

Nem tudom, mikor költöztél ki, de ezek a dógok nem ma kezdődtek, 10-15 éve tutira megy az üzemben tartóival eladás. Főleg azért, mert az átíratás nem kevés pénz, azt meg nem szeretik kiköhögni.

@koby11h : Azt hittem, még kettő :D

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#90072) koby11h válasza opr (#90070) üzenetére


koby11h
aktív tag

Misi feletti kocsi, németből behozva, adásvételin az eladó a német tulaj a vevő pedig ismerősöm, a mosolygós kisebbségi nepper meg papíron sehol... csak a zsét teszi el.
Aztán fél év múlva mondja ismerős, hogy kocsit vitte a yard, mert azzal az alvázszámmal kettő olyan Volvo is furikázik az utakon... Mázlija volt, 2 hónap múlva visszakapta, az Övé volt az eredeti és a másik a hamisított alvázszámú... Ez sajnos napi dolog.

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#90073) homerhamm


homerhamm
addikt

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#90074) , válasza opr (#90065) üzenetére


,
addikt

Kizárt. Legalábbis nem normál áron. Előfizetéssel vagy részletfizetéssel vásárolt telefonok jóval áron alul szoktak csak elkelni.

(#90075) KROK640 válasza hcl (#90067) üzenetére


KROK640
veterán

Elolvastam a hozzászólásokat, és akadt olyan, akinek jobb lett volna ha inkább nem kommentel.
Olyan hülyeségeket olvashattunk minthogy a kereskedőnek semmi köze a telefon múltjához, vagy hogy csak a sim karit tiltják le... Nos úgy, hogy évekig dolgoztam telefonos boltban és elég sokmindent láttam, elmondhatom, hogy ez nem így van!
Egyszer, egyébként ígyiis besz0ptunk egy telót, ami lopott volt, konkrétan a rendőrség jött és elvitte a telefont. 2 évig ment velük a levelezés, hogy se pénz, se telefon, hello már! Aztán a telefont visszakapta az eredeti tulajdonosa, a bolt meg se pénzt, se telefont, se kártértítést nem kapott. Ugyhogy igenis van a kereskedőnek hozzá köze.
Amúgy sok érdekességet is láttunk, pl egész jó minőségű iPhone hamisítványtól egész gagyiig, mikor bejöttek, és mindenféle korú, állapotú minőségű telefont/tabletet megpróbáltánk ránksózni.
Napi 3 gányt vágtunk ki, akik egyesével vagy kisebb csoportban hozták a "10 perce hoztam ki aranykártyával/előfizetéssel a vadi új telefont főnök, féláron odaadom" tipusú figurákat.
De ha belegondoltok jogos, hogy a telefont tiltják, hiszen a szolgáltató így tudja magát védeni, ha csak a SIMet tiltatná azt eldobnák az emberek és mindenki örülne a 0ft-ért meg 1ft-ért kihozott 100 ezres modelleknek, és konkrétan megélhetési forrás lenne, hogy kihozod, eladod, mész vissza, hozol ki megint telefont.

Sőt, egy időben ment az is, hogy nagyobb csomópontokon vadásztak telefonvevős embereket : Menj be a szolgáltatóhoz köss előfizetést, kihozol 0ft-ért egy telefont és kapsz 5 ezret, add oda nekik a telefont és mindenki örül. Kivéve te, aki vagy fizetheti onnantól évekig a telefont, vagy a szolgáltató téged vesz elő, meg persze tiltja a telefont, ami akkor már rég egy gyanútlan vásárló bosszúsága.

Úgyhogy, csak gratulálni tudok azoknak, akik így simán megveszik ismeretlen eredettel a készülékeket. Eleinte mindig használt de független kártyás telóim voltak, szerencsére soha egyikkel sem volt baj. Aztán 2015-től átálltam arra, hogy csak vadi újan veszek meg telefont. Ha mégis használtat vennék a jövőben akkor úgy kezelném mint az autót : Ha nincsennek papírjai, akkor kb semmit nem ér. És a papírokról meg lehet látni, hogy miféle, hogyan szerzett telefon.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#90076) KROK640 válasza koby11h (#90072) üzenetére


KROK640
veterán

Romániai ismerős járt így. Kiment Belgiumba dolgozni, idény munkára. Mikor hazament romániába akkor vett egy gyanúsan olcsó német prémiumot.
Aztán visszament Belgiumba és a yard pár napon belül elvitte a kocsit, ugyanis kiderült, hogy lopott volt, pont Belgiumból lopták el!!
Ő persze nem is sejtette, csak felakadt az első rutinellenőrzésen.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#90077) hcl válasza KROK640 (#90075) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

"De ha belegondoltok jogos, hogy a telefont tiltják,"
Meg hát a telót szokás lopni, nem a kártyát :D

Én szinte csak használtat veszek, arra van pénz (meg nem fogok kiadni több százezret egy telefonért), de ezek általában olyan régiek, hogy boltból, előfizuval tuti nem lopta :D Vagy helyből törött, és azért adja el.

Mutogatni való hater díszpinty

(#90078) KROK640 válasza hcl (#90077) üzenetére


KROK640
veterán

Jaja, az a másik. A kártya nem kell senkinek.

Nekem is sokáig voltak használt telóim, álltalában a megbízható helyről (abból a boltból ahol dolgoztam, szóval mindig tudtam, mi a választék, ha megvan konkrétan akkor hogy ki hozta be, mennyi ideje van ott, mennyiért vettük be, vagyis mennyiért hozhatom ki, hogy mindenki örüljön, stb. )
Aztán Cipruson kellett sürgősen egy telefon mikor tönkrement a régi, és hát akkor vettem egy vadi új Nokia Lumia 630-at, amit imádtam, ráadásul mivel újan vettem az egyik leghosszabb ideig szolgálatban álló telefonom volt (hiszen nem 2-3 évesen került hozzám). Azt váltotta 2020 végén a Honor V20... Na az meg teljesen másvilág, és az első alkalom, hogy felsőkategóriás telefont vegyek, ráadásul újan.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#90079) hcl válasza KROK640 (#90078) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Mondjuk azokra legalább hosszan volt support. Megrögzött MS utálóként volt saját (nem céges) Lumiám is, mert gyak. úgy jutottam hozzá, hogy kerestem a telefoncserén, és kellett supportált telefon :D

Mondjuk a WinMobile 10 borzalmas volt az átlagos Lumiákon, de amire kellett elég volt, meg frissült is még 1 évig. Asszem azóta sógornő használja :D

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#90080) KROK640 válasza hcl (#90079) üzenetére


KROK640
veterán

Én is imádtam a Lumiát, bár nekem asszem Win8 volt rajta. Szép képek, jó akku idő, és elég sok mindenre lehetett használni.
A probléma akkor kezdődött mikor a frissítések kezdtek elmaradozni, és mesterségesen avultatva lett :(
Előbb csak pár weboldal nem ment, aztán egyre több nem ment az IE-n, más böngészőt meg nem lehetett rátenni :( Utána elkezdtek a téréphez is el maradozni a frissítések, és fura mód egyre butább is lett az app :( (mintha háttérben lebutító frissítések néha lefutottak volna), és a csere akkor vált halaszthatatlanná, amikor már egy menetrendet sem tudtam megnézni a telefonon :( hiába volt mobilnetem gyakorlatilag teljesen fölösleges volt, mert telefonáláson, fényképezésen és zenehallgatáson kívül semmire sem volt jó :(

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#90081) hcl válasza KROK640 (#90080) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

" mikor a frissítések kezdtek elmaradozni, és mesterségesen avultatva lett :("
Nem csak mesterséges volt az, hát ha nem frissül a cert adatbázis meg a böngészde motorja, akkor jóhogy nem fognak bejönni az oldalak :D És hát egy EOL telefonnál ez nem furcsa.

Mutogatni való hater díszpinty

(#90082) BiP válasza KROK640 (#90080) üzenetére


BiP
nagyúr

Amikor avultatták, már rég Win10 volt rajta. (avultatták: értsd: az MS baszott rá frissítést írni, a többi meg egyszerűen kikopott)
De a Win8.1-es Lumiák baromi jók voltak. Gyors, letisztult.

(#90083) hcl válasza BiP (#90082) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Mondjuk a baromi jót nem mondanám, de a kötelezőt szépen hozta, alapfeladatokra jó volt az a 625, amit akkor cégesnek kaptam 8.x-el - amikor jöttem el, akarták cserélni Samu S6-osokra, ami azért minőségi csere lett volna. De a S4 Mini is többet tudott.

Mutogatni való hater díszpinty

(#90084) BiP válasza hcl (#90083) üzenetére


BiP
nagyúr

ja, jó. A 625 az egyik leggagyibb volt :)
Amiatt nem szabad leírni a Lumiákat.
Én szerencsésebb voltam, 610, 820, 930, 1020-cakat kaptam, azért az bőven jobbak voltak, mint az "alapfeladatokra használható"

(#90085) berek21


berek21
senior tag

LG Velvet eladó!

(#90086) BiP válasza berek21 (#90085) üzenetére


BiP
nagyúr

Az oroszlánfóka az megvan, oké. És a fekete gumiizé mennyibe kerül?

[ Szerkesztve ]

(#90087) koby11h válasza berek21 (#90085) üzenetére


koby11h
aktív tag

:C
Ugyanitt felfújható úszógumi eladó...

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#90088) hcl válasza BiP (#90084) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

A teljesítményével nem volt bajom, az OS volt nagyon púpos :D De MS létére használható volt. Az elején :D

@berek21 : Sziszi a Marketplace-n? :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#90089) Trailblazer válasza hcl (#90088) üzenetére


Trailblazer
addikt

Ha már a választókörzetét bukta... ;]

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#90090) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Mióta hordja ki a Posta csomagjait az ExpressOne? Hív a futár, hogy hozna valamit. Mondom WTF. Azt mondja, amit a vám nem fog meg, azt ők viszik.
De különben mindegy, mert nem vagyok otthon. Ja, nála nem lehet címet módosítani. A Postán nem tudja letenni, értesítős móka nincs.
Szerencsére megadta a csomagszámot, az ügyfélszolgálaton tudtam módosíttatni a címet, de EZ MI.

Mutogatni való hater díszpinty

(#90091) cof válasza hcl (#90090) üzenetére


cof
veterán

Aliexpressen ez már régóta működik, hogy EO futár hozza bizonyos szállítási típusoknál.

"amit a vám nem fog meg, azt ők viszik." Ez mondjuk hülyeség...

Belföldi csomagnál nem olvastam ilyenről, hogy posta helyett EO hozza. Foxpost házhoz EO hozza azt tudom.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#90092) hcl válasza cof (#90091) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

""amit a vám nem fog meg, azt ők viszik." Ez mondjuk hülyeség..."
A futár meg az üfsz. mondta :D Bár szerintem is az a logikus, hogy amit megfog...

"Aliexpressen ez már régóta működik, hogy EO futár hozza bizonyos szállítási típusoknál."
eBay-t használok, nem szoktam ilyet kérni...

Másik halálom volt, hogy odaadja a szomszédnak. Mondom WTF nem ő a címzett! Azon kívül, hogy lehet, hogy otthon sincs.

Belföldit már nem egyet hozott a Posta helyett a ****** bármi kis futárcég (volt, hogy bringás). Azok normálisabbak voltak.
Mondjuk az Express volt pár melóhellyel ezelőtt is szállító, rendszeres volt, hogy órákkal a megadott tól-ig idő előtt hívott, hogy hozná a cuccot - én meg még javában a buszt vártam :D

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#90093) fatpingvin válasza hcl (#90092) üzenetére


fatpingvin
őstag

a szomszédnak nem is adhatja oda, erről a törvény is rendelkezik...

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#90094) Trailblazer válasza hcl (#90092) üzenetére


Trailblazer
addikt

Na és az milyen már, hogy a postás a szembeszomszédhoz dobja be a telefonszámlát, és ebből meg bonyodalmak, telefonálgatások lesznek? Mert a dologban a legszebb, hogy ez februárban történt, és a szomszéd most, áprilisban vette észre a számlát, merthogy összefogta akkor egy köteg reklámújsággal, amiket most akart kivágni a toszba... :U

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#90095) cof válasza hcl (#90092) üzenetére


cof
veterán

"A futár meg az üfsz. mondta :D Bár szerintem is az a logikus, hogy amit megfog..."

Ok, értsd úgy hogy minden EU-n kívüli küldemény átesik vámellenőrzésen, tökmindegy ki a szállító. A Cainiao kínai logisztikának is van most már csarnoka pesten a reptéren.

"eBay-t használok, nem szoktam ilyet kérni..."

Lehet akkor oda is begyűrűzött ez a szállítási forma, mert Alin sem lehet külön kérni. De a nyomkövetési számból hamar kiderül ki lesz a szállító.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#90096) F.E.K.. válasza hcl (#90090) üzenetére


F.E.K..
senior tag

Én pont a napokban jártam úgy, hogy beesett egy e-mail, hogy a csomagom itt-és-itt átvehető. Hm... mondjuk címre kértem, de szerencsére pont a munkahely közelében volt, így nem gond..

Aliexpress-es csomag volt.

De most pl. a gls hozott ki egy másik aliexpress-est pont ma. Jött már ExpresOne is, szóval amivel "optimális" gondolom... (a csomagon: "shipper only,not seller" felirat..)

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#90097) hcl válasza F.E.K.. (#90096) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Fasza :S

Mutogatni való hater díszpinty

(#90098) koby11h válasza hcl (#90097) üzenetére


koby11h
aktív tag

Nem csoda hogy drága a posta, ha futárcégekkel hordatja ki a cuccot...

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#90099) TaaT


TaaT
veterán

Láttam pár ilyen hírdetést vagy mit. Furák azok az emberik akik mutatják hogy megkapták a cuccot. :U [kép]

Give them hell Ukraine!

(#90100) hcl válasza koby11h (#90098) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

De hogy azok ugyanazt a kretént tolják... fullba! :Y :C :W
...biztos benne volt a szerződésben :D

@TaaT : Kamuprofilok...

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.