Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-09-20 15:28:38

LOGOUT.hu

"név nélkül, hirdetés linkelése nélkül írjuk ki a fájdalmunkat", tehát a Hardverapróról
- ne linkelj konkrét hirdetést
- ne tegyél be hirdetés screenshotot
- ne idézz hirdetésből konkrét szöveget
Személyes adatot ne tartalmazzon a hozzászólásod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41351) Astroboy válasza Samus (#41347) üzenetére


Astroboy
őstag

Gondolom a hangja szerint hív otthon mindent, van ilyen is biztos.
Várj egy percet szemléltetem:
Reggel feltépi a garázs ajtaját, hogy milyen jót fog brümm-brümmölni, erre hiányzik a vututuról a hörmögő.:DDD

(#41352) Samus válasza cbmfan (#41348) üzenetére


Samus
addikt

Nem értem, mi a baj. Nemlopot.

Más:

Remélem már folyik a Wifis változat fejlesztése is :D

(itt azért látszik a JPEG tömörítés...az eredeti kép sokkal szebb :D)

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#41353) Silεncε válasza Trailblazer (#41350) üzenetére


Silεncε
őstag

Vagy ott vette szerezte khm...

[ Szerkesztve ]

(#41354) Mecy_Lacee


Mecy_Lacee
aktív tag

"Sziasztok elado egy nokia lumia 520 kartya fugetlen kis repedes van rajta de a mukodesg nem be fojalsoja 7000ft".

Az alkohol nem oldja meg a problémákat - bár a tej sem....

(#41355) gban


gban
Közösségépítő

Helyi, csak én vagyok nagyon lemaradva vagy másnak is kínai hogy pontosan mit is keres?
(ingyen keresi)

2 napos Gold

Sziasztok! Lenne valakinek egy felesleges 2 napos Goldja? Köszönöm!

Ennyi.

[ Szerkesztve ]

Postázást nem vállalok.

(#41356) djculture válasza gban (#41355) üzenetére


djculture
félisten

Xbox Live Gold

(#41357) seniman válasza djculture (#41356) üzenetére


seniman
addikt

Mihez kezd két napossal?A rendszer kiismeréséhez is kevés,ps+-ból is 14napos a trial. :U

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#41358) oriic válasza gban (#41355) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Xbox One és Xbox 360 rendszerekhez szükséges előfizetés. Létezik 2 napos és két hetes trial változat, ezeket többnyire ingyen szórjuk ki azok között akiknek SOS-ben kell. (Multizni csak ezzel lehet MS konzolján)

Live-Die-Respawn

(#41359) gban válasza oriic (#41358) üzenetére


gban
Közösségépítő

Köszönöm, ezek szerint én vagyok tájékozatlan.
De attól még kiírhatná, így nem lehet akkor se eldönteni hogy 100% erre gondol-e :DDD
Melóban aranyszabály, nem tippelünk, ügyfél fogalmazzon pontosan, egyértelműen :DD

Postázást nem vállalok.

(#41360) tbalint3 válasza seniman (#41331) üzenetére


tbalint3
tag

:Y :Y :Y A mindenit.... 12e Ft-ért vettem múltkor két ilyen 100 gigás blu-ray M-discet: [link] Azért ezzel kicsit több adatot lehet archiválni, mint egy magnókazettán. Vagy megint előjöttek a '80-as / 90-es évek, azért ilyen drága?

(#41361) quailstorm válasza tbalint3 (#41360) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Igen, előjöttek a 80-as 90-es évek, synthwave, retro, retro konzolok, film rebootok, napestig lehet sorolni.
Ezen kívül a blu-ray discet hiába gyömöszölöd bele a magnódeckbe, nem fog szólni.
Ráadásul nem is hiánycikk, ugyanis normális minőségű magnószalagot már nem tömeggyártanak, tehát a bontatlan drága.

Ez kicsit olyan nekem, mint az elektronikus metszőolló volt félmillióért. Ott se értették elég sokan az árat, de nem lett tőle viccesebb.
Bár igaz, abból én is tanultam, mert lövésem se volt róla hogy az mi és miért annyi.

(#41362) Chaser válasza quailstorm (#41361) üzenetére


Chaser
titán

a drága és horror ár közt van némi különbség
ráaádul ég tudja milyen körülmények közt tárolták, gratulálnék annak aki gar nélkül megvesz ilyen vackot 2e/db-ért, ha nem is ugyanez, de 3-600ft-ért boltban is van audio kazetta, és nem kell 10-et megvenni

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#41363) quailstorm válasza Chaser (#41362) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Nem tudom hogyan írjam le hogyha a marutis és a régi sportautós hasonlat nem jött össze.

De akkor másképp, te mit vennél, ilyet vagy ilyet?
Nehezítés: boltban nem árulnak a Nokia 2-nél jobbat újonnan!!!!!!!!

A Normal és a CrO2 közt mindig meg volt az árdifferencia. A Maxell UR 90 amit jelenleg kapni meg egy belépőszintű valami. Őszintén én azt nem venném. 248Ft/db-ért se, mert minek? Csak a hátrányai jönnek ki. Viszont ha gyorsan egy kölcsön vinylt le kéne másolni, akkor a BASF pont jó lenne, mert digitalizálni csak 10 éves alaplapi hangkártyával tudnám, az meg nem bírja.

Nagyon nem tudom hogy lehetne tárolással tönkretenni üres fóliás kazettát, láthatóan nem a tenger mélyén volt. Úgy 40-50 évet lazán kibírnak a szalagok, de lehet többet is, itthon öregebb nincs.

A fentebb emlegetett BD lemez 2-szer lebomlik annyi idő alatt.

Az a helyzet, hogy a 2100/db még nem is annyira vészes, orsós szalagok meg ennél betegebb árakon mennek, és használtan! Apám most adott el egy rakattal, ennyiért a BASF átlagos áron van. Alternatíva nincs. Ha valaki nem használt CrO2 szalagot akar venni, akkor ez van. Hogy miért akarna ilyet venni az meg ne a te dolgod legyen.

Ha tényleg érdekel miért nem alternatíva az UR90.

Ne offoljuk tovább a topicot.

Én annyit akartam mondani, hogy a félreértett árak nem viccesek, és jelen esetben nem jogos a felháborodás.

[ Szerkesztve ]

(#41364) djculture válasza quailstorm (#41363) üzenetére


djculture
félisten

Még az nem is olyan drága amúgy e-bayen van VINTAGE SONY MTL-MST90C METAL MASTER 90, CERAMIC COMPOSITE TAPE KASSETE 7-8 ezernél kezdődik darabja:) Ez a mai digitális világban ilyen analóg hívőknek való ár. Én vagy 2003-ban álltam át addig a discoban is onkyo deckekröl nyomtam a zenét kazettáról. Most megint nagy divat lett a bakelit meg a magnó kazetta is...

[ Szerkesztve ]

(#41365) Phülöp


Phülöp
addikt

csóró tapsifüles, szerintem a tepsiben is komfortosabb lenne neki, mint a tortúra ennél a hentesnél

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#41366) quailstorm válasza Phülöp (#41365) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Az ilyet ha jelented az FB-nek, mint gore, akkor mi történik?

(#41367) Phülöp válasza quailstorm (#41366) üzenetére


Phülöp
addikt

nem tudom, az állatvédőknek mindenesetre elküldtük többen is, nekik bejáratott megoldásuk van a jogi útra tereléshez

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#41368) seniman válasza djculture (#41364) üzenetére


seniman
addikt

A bakelit soha nem is ment ki a divatból,az igazi DJ-k körében.Tehát nem a Seherezádé és Voksán Virág féle topless pendrive cserélgető laptopdízsdék csoportjára gondoltam.Oda ész és tehetség nem kell,csak villantani a csöcsöket,a többit meg a szoftver megoldja. :DDD

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#41369) aprokaroka87 válasza seniman (#41368) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Én mán asztat hittem hogy hardveres csecsvillantó kell hozzá:D

(#41370) Ispy válasza seniman (#41368) üzenetére


Ispy
veterán

Mondom megnézem már magamnak ezt a Voksán Virágot, hogy is néz ki, úúúúúrrrr isten, inkább ne tettem volna, az száj, meg fej, jujjjj. :Y

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#41371) aprokaroka87 válasza Ispy (#41370) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Hát Geronazzo Maria-hoz képest lepkefing:)

(#41372) Armagedown válasza Ispy (#41370) üzenetére


Armagedown
őstag

Szerintem ha ezt kibírtad, nézz utána Miss K8 fellépéseinek :Y

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#41373) Ispy válasza aprokaroka87 (#41371) üzenetére


Ispy
veterán

Na jó, de Marinak van 30 év előnye plasztikában. :P

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#41374) tzimash


tzimash
őstag

:D

(#41375) tonyrulez válasza tzimash (#41374) üzenetére


tonyrulez
őstag

Bal alsó képen tényleg jól bezabálhatott.

4 8 15 16 23 42

(#41376) Ispy válasza tonyrulez (#41375) üzenetére


Ispy
veterán

Bekapott egy legyet. ;]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#41377) berek21


berek21
senior tag

Ha alkuszom ügyesen, akkor ő fizet? :D

LG Velvet eladó!

(#41378) Chaser válasza quailstorm (#41363) üzenetére


Chaser
titán

nekem vicces ez az ár, de ámen, legyen jogos :R
mindazonáltal nem tudom elképzelni, h bakelitet le akarnék másolni kazettára, ha már annyira tetszik akkor megszerzem, retrozáshoz az kell nem kazetta...szerintem

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#41379) quailstorm válasza Chaser (#41378) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Itt nem a retro-ról van szó, hanem a tartalomról.
Mondjuk egy olyan album, amit csak lemezen adtak ki és 10k HUF meg ritka, azt lemásolod.
Ha van otthon minőségi deck és régi gép alaplapi hangkártyával, akkor meg CrO2 kazettára másolod le.
És itt most megtörtént itthoni példát mondtam, egyszer még direkt lett véve Metal kazetta is, mert olyan nem volt az 500db-os gyűjteményben, arra is ilyen kölcsön lemez lett másolva.

Alaplapi hangkártyáknak sajnos a dinamikatartománya is kaki tud lenni, operával jött ki a legjobban.

Azt meg ne tőlem, vagy apámtól kérdezd miért jó szalaggal retrozni, mert ami itthon van/volt az 40 év nincs más helyzetének a termése.
Az nekem extrém, amit a vevők csinálnak, hogy lemásolják a tulajdonukban lévő lemezt valami a mienknél is gyengébb cuccon szalagra, és azon hallgatják. De most ez megy és meg is fizetik.

[ Szerkesztve ]

(#41380) Chaser válasza quailstorm (#41379) üzenetére


Chaser
titán

aki digitalizál az meg nyilván nem gagyi alaplapi kártyával csinálja, ha már szalagra és egyebekre nem sajnálja a pénzt talán arra se
ha valaki kiad ezekért pénzt meg még sokat is egészségére, szerencsére nem követtem soha a divatot ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#41381) quailstorm válasza Chaser (#41380) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Pedig sajnos azzal csináltuk mindig. A digitális átállásra sose volt meg a lóvé, ez van (se felvétel, se lejátszás oldalon).
Tönkretett hanglemez fordulatonkénti karcát ki lehet szerkeszteni Athlon XP gépen is, alaplapi hangkártyával, azt már nem annyira befolyásolja.

(#41382) TaaT


TaaT
veterán

"Munkatársakat keresek,fantasztikusan felfelé törő Betterware csapatomba.😊Nálunk egy kis szorgalommal,kevés idő ráforditással elég jó kis összeget lehet bevinni a családi kasszába.😊Ha téged is érdekel hogy, hogy tudom ezt család,és munka mellet csinálni akkor irj egy 1-est és küldöm a tájékoztatót😊Üdv.Ági"

Give them hell Ukraine!

(#41383) Speed® válasza TaaT (#41382) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

1!

(#41384) Papooo válasza TaaT (#41382) üzenetére


Papooo
senior tag

Benne vagyok egy helyi FB-s álláskereső csoportban (bő 8000 tag), és napi szinten tesznek fel ilyen mlm szagú, balekvadász hirdetést.
Természetesen "a részleteket privátban".

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#41385) Ispy válasza TaaT (#41382) üzenetére


Ispy
veterán

És most csak 19990 forintot kell fizetni az oktatóanyagért. :D

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#41386) Astroboy válasza Papooo (#41384) üzenetére


Astroboy
őstag

Természetesen "a részleteket privátban"

Erre gondol? :DDD

(#41387) snecy20


snecy20
veterán

Srácok, asszem ez a delikvens bejelentkezett az év posztjáért. :D :D :D

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#41388) Ispy válasza snecy20 (#41387) üzenetére


Ispy
veterán

Tuti, hogy troll. :)

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#41389) oriic válasza Ispy (#41388) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az, netről szedett kép. (Ami amúgy is ezer éves)

[link]

Live-Die-Respawn

(#41390) shteer válasza snecy20 (#41387) üzenetére


shteer
titán

Loszáncselez :DDD

amúgy meg elírta, hogy meketyezünk

..szerintem jónak tűnik

(#41391) Gubek-Einste válasza snecy20 (#41387) üzenetére

Kutya adok-veszek cserélek!

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#41392) seniman válasza Gubek-Einste (#41391) üzenetére


seniman
addikt

Így készül a Ciccbull. :DD

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#41393) quailstorm


quailstorm
nagyúr

Egy kis étvágygerjesztő ebéd előtt: [link] [link]

(#41394) Papooo


Papooo
senior tag

Gondoltam a lényekre, ezért ezt írtam a (nem itteni) hirdetésem aljára:

Első üzenet: "Csá! Ha megy Wezteles karival megveszem féláron a szomszéd településen "

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#41395) seniman válasza Papooo (#41394) üzenetére


seniman
addikt

Gyanús vagy,Te direkt keresed a hülyéket,hogy pörögjön a topik. :DD

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#41396) Papooo válasza seniman (#41395) üzenetére


Papooo
senior tag

Nem kell keresnem, jönnek maguktól: Éjjeliőr vagyok egy DAKK buszpályaudvaron. :DDD
Amilyen arcokkal és dumákkal ott találkozok.....

A tegnapi gyöngyszem:
Ribike és Ecsetfej majd öt percig smárol, végül a csaj megszólal: Ne reménykedj, egy este csak egy pasit szopok le.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#41397) seniman válasza Papooo (#41396) üzenetére


seniman
addikt

Az ecsetfejűek nem számítanak férfinak,tehát ő még belefért volna a napi kvótába. :D

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#41398) Papooo válasza seniman (#41397) üzenetére


Papooo
senior tag

Reggel az egyik első busz sofőrje érdeklődött, hogy mennyi utasra számítson, mire én :
"Van egy csomó diszkópatkány, divatrocker (este Csapda koncert volt), és néhány ember."
Akik hallották, mind csúnyán néztek rám, gondolom magukra ismertek. ;]

[ Szerkesztve ]

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#41399) Faterkam válasza Papooo (#41396) üzenetére


Faterkam
addikt

Éjjeliőr? Az a szakma rég kihalt. Már csak biztonsági őrök vannak. (a 90-es évek elején már engem is telepőr státuszba vettek fel :D)

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#41400) seniman válasza Papooo (#41398) üzenetére


seniman
addikt

Hehe. :D Remélem ilyen hozzá állással nem engednek a hangosbemondó közelébe a pályaudvaron. ;]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.