Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-09-20 15:28:38

LOGOUT.hu

"név nélkül, hirdetés linkelése nélkül írjuk ki a fájdalmunkat", tehát a Hardverapróról
- ne linkelj konkrét hirdetést
- ne tegyél be hirdetés screenshotot
- ne idézz hirdetésből konkrét szöveget
Személyes adatot ne tartalmazzon a hozzászólásod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35252) #33253120 válasza Weareus (#35230) üzenetére


#33253120
törölt tag

Nálunk meg a fordítottja nem megy.
Akkor lehet bankszámlára pénz, ha minden (4) alkalmazott beleegyezik. És nem.
Egyik: Én emiatt nem nyitok bankszámlát, de az asszonynak van, és akkor minden hónapban az asszonynak adja a főnök azt a pénzt, amiért én dolgoztam meg? NEM!
Két gyerek után is külön kasszán vannak az asszonnyal. Amiket elmond, mintha nem család lenne, hanem egy gazdasági közösség.
Ő pl irigylésreméltóan szarrágó a maga módján. Ha kérdezitek, akkor holnap le is írom, hogy miért.
Másik: Minek? Nem száradt le a lábam, hogy utalgassak, el tudok menni befizetni a csekket... Volt már folyószámlám, de drága, nem éri meg.
Harmadik: (mindenük közös, kb még a facebook, meg az email is) látni fogja az asszony mennyit keresek. (A boríték jó, ráadásul ő a főnök veje, ha olyan akkor a lány saját anyja aki a könyvelést viszi biztos információforrás lehet most is. )

Ha nem lenne rohadtul fogamra való ez a meló, és nem 20 éve lennék összezárva velük ( na jó, első alannyal 15 éve) úgy itthagytam volna az egészet emiatt, mint a szart. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.