Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-09-20 15:28:38

LOGOUT.hu

"név nélkül, hirdetés linkelése nélkül írjuk ki a fájdalmunkat", tehát a Hardverapróról
- ne linkelj konkrét hirdetést
- ne tegyél be hirdetés screenshotot
- ne idézz hirdetésből konkrét szöveget
Személyes adatot ne tartalmazzon a hozzászólásod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27201) SUPREME7 válasza quailstorm (#27196) üzenetére


SUPREME7
őstag

Ez pite. Helyi: Panasonic NV-SX50EG Videó kamera VHS - 35.000Ft :Y :))

(#27202) oriic válasza TaaT (#27200) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Live-Die-Respawn

(#27203) Vakegérke válasza TaaT (#27200) üzenetére


Vakegérke
veterán

Anyukáéknak már rég ki kellett volna rúgniuk a családi fészekből.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#27204) quailstorm válasza SUPREME7 (#27201) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Még ha retro lenne, de ez már digitális... Nekem még az első egy aknavető Blaupunkt volt fekete fehér képcsővel mint kereső.
Most egy ennél is újabb Pana van mint "linkeltél", színes LCD kijelzős VHS-C csoda. De azt már barát adta, hogy digizzük be a nyaralást, aztán mienk. Elfér, mert a Blaupunkt úgyis kidöglött.

Kiscsajnak meg üzenem, hogy még Trumpnénak is vinni kell a gyereket suliba, viszont ahogy elnézem ő nem volt olyan szerencsés genetikailag, úgyhogy szopóág lesz ebből. Csak meg kell tanulni azt a fránya mosogatást :(

(#27205) Vakegérke válasza quailstorm (#27204) üzenetére


Vakegérke
veterán

Azt a lusta dögöt felpróbálják páran, aztán mehet az utcára.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#27206) #90933760 válasza TaaT (#27200) üzenetére


#90933760
törölt tag

Nem merem elküldeni a személyes véleményem, mert +3 nap ban és -avatart lenne érte.

(#27207) kcsa válasza #90933760 (#27206) üzenetére


kcsa
veterán

Akkor írd meg napiszaron subbán, asszem ott láttam, onnan származik a poszt gondolom ;]

[ Szerkesztve ]

(#27208) Trailblazer válasza TaaT (#27200) üzenetére


Trailblazer
addikt

Egy-két kimaradt szót hozzá kell gondolni, így nyer értelmet a "hölgy" mondókája.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#27209) Killer01 válasza TaaT (#27200) üzenetére


Killer01
őstag

Telszámot tudtok? :DDD

(#27210) Prémvadász


Prémvadász
tag

[link]

Nem bűn a lustaság.

(#27211) dugo_ válasza Prémvadász (#27210) üzenetére


dugo_
veterán

Ennyiért szerintem járhatna hozzá a leselejtezett gyártósor is. :D

(#27212) #90933760 válasza Prémvadász (#27210) üzenetére


#90933760
törölt tag

Szerintem csak elírta, de még a 8 ezer is csak négyszerese annak, amit ér.

(#27213) föccer válasza dugo_ (#27211) üzenetére


föccer
nagyúr

Akkor most kell sírni, hogy a HA-n túl vannak árazva a dolgok.

Mondjuk én is kiküldtem a két ünnep között 1 árajánlatot, ahol egy nullával többet ütöttem. Hiába no, csak e-mailen írtem, nem a hivatalos levélpapíron.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#27214) TaaT


TaaT
veterán

"Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni tőletek!!! A nevemben valaki meghírdetett egy valamilyen Iphonet szeptemberben, amiért el is utalták a számlámra a pénzt, de a számlám illetéktelen kezekbe került és én erről semmit sem tudtam. A mai nap felkeresett a rendőrség miszerint feljelentett valaki (a nevét nem árulhatták el,csak azt, hogy Békéscsabai). Ha valaki tud erről, vagy arról hogy ki a károsult kérem írjon nekem, mert minden információ a tettesről nagyon fontos, hogy be tudjam bizonyítani az ártatlanságom!!! Fogalmam sincs ki ez az ember, a kártya nálam van, az internetes belépését tudta meg valahogyan.
Nagyon kérem az adminokat, hogy had maradjon a poszt, mert az egész jövőm becsületem és nevem forog kockán! Bűntetlen előéletű vagyok, soha semmi problémám nem volt még a hatóságokkal!
Kérem bárki bármit tud jelezze!"

Gondolom nem csak nekem büdös itt valami.

Give them hell Ukraine!

(#27215) Chaser válasza TaaT (#27214) üzenetére


Chaser
titán

nem valószínű, h egyetlen telefonért feltörték a netbankját ( : és természetesen csak annak az árát húzták le, de ahova ment az nem látszik a rendszerben...vaaaaaaaaagy csak arra az időre lopták el a bankkártyáját aztán visszacsempészték..becsületes bűnözők is vannak ám!:)
ami még lehet, hogy be akarták sározni...és így nem is akarták a pénzt megszerezni

szerk: mondjuk ez utóbbi azért nem túl életképes, mert néha csak ránéz a netbankra és csak feltűnt neki h váratlan pénz jött, ha csak nem üres a számla és csak azért van hogy legyen

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#27216) föccer válasza Chaser (#27215) üzenetére


föccer
nagyúr

Nem becsületesség kérdése, hogy vissza csempészik a kártyát, hanem így kvázi nem tudnak lebukni. Ellenben elég nehéz elhinni, hogy pontosan tudták, hogy mikor érkezik az átutalás. Egyébként nem kell ellopni a kártyát, elég ha a kártyán lévő nyomtatott adatokat megszerzik. Kártya száma, kibocsájtó, ráírt név és a 3 jegyű kód. Én lekapartam a 3 jegyű kódot a kártyáról, így ha el is veszítem/lopják nem tudnak közvetlenül erről a kártyáról vásárolni.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#27217) Chaser válasza föccer (#27216) üzenetére


Chaser
titán

de feltörsz egy számlát és nem veszel le róla csak annyi pénzt amennyit mástól lenyúltál? ennyi erővel levehettek volna akármennyit és utána csempészik vissza, azt mondja az internetes belépést tudták meg, eleve az minek nekik ha nem akarnak a pénzhez nyúlni?
és amennyire én tudom, kell sms kód kb már bárhova, anélkül hiába is vannak meg a belépőkódok

szerk: ha levásárolták annak nyoma van hogy hol, ha kp-t vettek ki annak is

szerk: és a meséből nem derül ki, hogy mi lett a pénzzel, az állítólagos elkövető vitte egyáltalán vagy maradt a számlán

szerk: a kártyámmal is sokra menne bárki, én eddig ha nagy ritkán neten vásároltam is vele mindig kellett hozzá sms-ben megerősítés

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#27218) föccer válasza Chaser (#27217) üzenetére


föccer
nagyúr

Nyilván kamu szaga van az egésznek, kár is érte az elektronokat pazarolni.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#27219) Chaser válasza föccer (#27218) üzenetére


Chaser
titán

sztem fake, gondolom bebukott és mentené magát, szeptembertől idáig nem tűnt fel neki, hogy egy ájfon' ára ugrott a számlájára, ha ott maradt az állítólagos pénz ha nem, de iszok az egészségére most egyet, akármi is az igazság ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#27220) shteer válasza TaaT (#27214) üzenetére


shteer
titán

Nem csak neked :N
A kártya "internetes hozzáférését" LOL

Hol bukkantál rá?

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#27221) Kalandor válasza Chaser (#27215) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nem, sajnos ilyen lehetséges, mi is már találkoztunk ezzel a csalások során. "A tökéletes módszer" nevet kapta, mert ha jól csinálják, tényleg nem lehet elkapni az illetőt. Mondjuk az itt leírt csak a módszer harmada, de ő ennyit lát belőle.

Sokszor nem tudjátok mi van mi mögött, mi is csak hüledezünk, hogy ha ezt a szellemi energiát jóra fordítanák, akkor ugyanígy ha nem fényesebben megélnének, emelt fővel.

(#27222) 313313 válasza Chaser (#27217) üzenetére


313313
addikt

Volt már példa rá, hogy nem tünt fel az illetőnek, hogy tévesen utaltak neki, illetve nem foglalkozott vele...

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#27223) shteer válasza 313313 (#27222) üzenetére


shteer
titán

Dehogynem tűnt fel neki, azért vert a seggére 4M-nak.

Ez egy egészségesen költségtudatos személynek nem jelent problémát, én is szóltam már hogy több a pénz mint kellene mikor a bérszámfejtés hibázott.

..szerintem jónak tűnik

(#27224) 313313 válasza shteer (#27223) üzenetére


313313
addikt

De nem foglalkozott vele...
Ha valaki kap 50-100k-t, lehet fel se tűnik neki, pláne ha nincs sms értesítése...

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#27225) Vangelis válasza shteer (#27223) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Én mindig azért szólok, mert kevesebb...

Érdekes még nem emeltek vádat soha a bérszámfejtők ellen?...

Vagy ez csak egy irányban illegális?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#27226) Drótszamár válasza 313313 (#27222) üzenetére


Drótszamár
őstag

Ez akkor nagyon cinkes, ha pl adótartozásod van, és a nav viszi egyből inkasszóval a pénzt, te meg mész a sittre, mert "elköltötted".

( 2b || !2b ) az itt a kérdés...

(#27227) shteer válasza 313313 (#27224) üzenetére


shteer
titán

De normális morállal foglalkozik vele az illető. Aki ilyet csinál, az idióta.

..szerintem jónak tűnik

(#27228) Chaser válasza Kalandor (#27221) üzenetére


Chaser
titán

nem derült ki a meséből, mi lett a pénzzel, számlán van azóta is?
ebanknál előzményeket nem lehet törölni, tehát csak feltűnne 3 hónap alatt annak is aki nem néz naponta netbankot, hogy pénz esett be
ha napi szinten van forgalom azért, ha csak a fizetés megy rá azért
ha pénzt vesz fel valaki akkor is ott van a + összeg
nekem csak az sántít, mért is kellett bárkinek az ő netbankja, és mért nem tűnt fel neki 3 hónapig

313313 valószínű, h nem tűnt fel ( : nekem sincs sms értesítem, de tudom mennyi van a számlámon, rögtön feltűnne 10k eltérés is, volt is már rá példa, valaki valahonnan utalt, 1 napomba telt kinyomozni ki és mért, jó buli volt

egyik kollegám is így járt anno, nem szólt senkinek, elütöttek egy nullát:d aztán behívták az irodára, nem-e esetleg úgy érzi, hogy egy kicsivel több fizetést kapott mint szokott? azt mondta úgy gondolta fizetésemelés:d
amit nem vert el azt visszautaltatták vele, fennmaradót azóta is törleszti sztem:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#27229) Speed®


Speed®
HARDVERAPRÓD

9600gt High End videó kártya - 5000 :o

[ Szerkesztve ]

(#27230) shteer válasza Speed® (#27229) üzenetére


shteer
titán

Ha azokat nem vesszük figyelembe amik fölötte vannak :DDD

..szerintem jónak tűnik

(#27231) Intelligencs válasza Speed® (#27229) üzenetére

Sose volt high-end, de viszonylag jó videókártyának számított ~ 7-8 évvel ezelőtt. :) Én pontosan 7 évvel ezelőtt sütöttem meg a saját passzív 9600 GT kártyámat. Mai értéke egy kövér nulla amúgy. :D

[ Szerkesztve ]

The Amiga, Born a Champion

(#27232) Smiley válasza Speed® (#27229) üzenetére


Smiley
őstag

"Ma sem nagyon találsz kártyát 256 bites memória hozzáféréssel... 50000 Ft alatt.
Nagyon gyors kártya. "
Persze, b@zdmeg mert a mai GDDR5-nek eleg 128bit is, ahhoz hogy ennek a szarnak a kb 50x-et hozza teljesitmenyben... A nagyon gyors vajon itt mire gondolhatott a kolto... valoban egy 20 eves Voodoo-hoz viszonyitva, tenyleg nagyon gyors, de 2017-ben amugy egy kalap sz@rt se er.

Én mondol, Maga mondol, Én mondol. Így kell normál beszélgetni...

(#27233) Speed® válasza Intelligencs (#27231) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

2008ban, mikor megjelent, már akkor sem volt nagy szám..persze az árazás nem ezt tükrözte, de voltak bőven jobbak a piacon (G92 GT/GTS, meg a korabeli Atik, amik akkor még erős konkurencia voltak, sőt..). Mondjuk ez a Giga passzív megoldás borzasztó, nem is tudom, hogy gondolták :S
Hmm..van egy 9800GTm, patika állapotban, doboz stb. Cserélném TXre :DDD

Smiley
<65BG/s a 256bit ellenére..GDDR3. Manapság ez tényleg nem sok..bár tény, van rosszabb is a low-end részlegen, de aki olyat vesz, az nem is játékra teszi.

[ Szerkesztve ]

(#27234) QbHead


QbHead
aktív tag

Helyiben.

Ram-ot árul az ember 79-ért linkeli hogy infó és új árak. azon az oldalon 92 ezer az aktuális ára, beírom ásukereső 79-ért bárhol bármikor megkapom :DDD (ha ezzel túl sok infót mondtam akkor bocsi.)

"A chiliszósz nem más, mint határozott fellépésű ketchup."

(#27235) Alg válasza Smiley (#27232) üzenetére


Alg
veterán

High-end, mert a 20.-ra kell feljönni érte, és ha kihajítod a ablakon nagyon gyors lesz mire földet ér... ;]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#27236) djculture válasza Intelligencs (#27231) üzenetére


djculture
félisten

Az biztos hogy semmit se ér, a 2010-es Singularity már kínlódott vele és azóta eltelt nem kevés év :) Egy újabb intel proci gpu-ja legalább kétszer erősebb...

[ Szerkesztve ]

(#27237) 8th válasza TaaT (#27200) üzenetére


8th
addikt

Legalább őszinte. A mai világban ez már ritkaságszámba megy. :DDD

(#27238) Smiley válasza Alg (#27235) üzenetére


Smiley
őstag

Nem lenne gond vele, ha csak annyit irna, hogy ujabbra valo valtas miatt elado a vga... de nem, mindenkepp fenyezni kell.

(#27233) Speed(R): Nekem is van egy a mai napig hasznalt 9600GT, csak az msi kivitelu 2GB-os csoda... 1 fullhd desktop meg pont elmegy vele, de ennel tobbet nem szabad varni tole. Sok mindent el tudnek rola mondani, de azt, hogy "nagyon gyors" azt pont nem.

Én mondol, Maga mondol, Én mondol. Így kell normál beszélgetni...

(#27239) guftabi96


guftabi96
addikt

Aprón 5k-ért gyári Intel hűtő.
A hülyének is megéri :D

#KeepFightingMichael

(#27240) TaaT válasza shteer (#27220) üzenetére


TaaT
veterán

Békéscsaba adok veszek aszem.

Give them hell Ukraine!

(#27241) TaaT


TaaT
veterán

"Elado uj telenor blue m elofizeteses dijcsomag
100 000 Ft
Budapest

uj sose hasznalt szam. 100 ezer ft kaucioval viheto."

Give them hell Ukraine!

(#27242) kcsa válasza TaaT (#27241) üzenetére


kcsa
veterán

szóval le kellett tennie 100k-t kauciónak az "olcsó" telefonért, és most szeretné visszakapni. Zseni.

(#27243) shteer válasza Speed® (#27233) üzenetére


shteer
titán

Privátban kikéri magának, hogy ő megtéveszti a vásárlókat.
Sima rosszindulatú félrevezetés :)

..szerintem jónak tűnik

(#27244) shteer válasza TaaT (#27241) üzenetére


shteer
titán

Ő meg 2 nullával írta el a hirdetést ;]

..szerintem jónak tűnik

(#27245) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Radics Peti videóból (bocsi, tudom régi, de ez kész. :D)

1:31-től

Gép eladó:

-Fut még valami a San Andreas-on kívül?
-az írja a feladatkezelő, hogy a windows

:DDD

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#27246) kentucky válasza oriic (#27245) üzenetére


kentucky
őstag

pizzámat félrenyeltem :D

(#27247) djculture válasza kentucky (#27246) üzenetére


djculture
félisten

cigányútra ment ? :D

(#27248) vwpolopg válasza oriic (#27245) üzenetére


vwpolopg
őstag

Sírok b+.... :D Ez mennyire beteg :D

(#27249) #56573440 válasza oriic (#27245) üzenetére


#56573440
törölt tag

Érdekelne a gép. Igen? Nem... Siiirok :DDD

(#27250) Kasya válasza oriic (#27245) üzenetére


Kasya
nagyúr

Bar jo par YT videost kovetek (tobbnyire kulfoldit), de Radics Peti eddig kimaradt. Most lesz mit potolnom :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.