Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-09-20 15:28:38

LOGOUT.hu

"név nélkül, hirdetés linkelése nélkül írjuk ki a fájdalmunkat", tehát a Hardverapróról
- ne linkelj konkrét hirdetést
- ne tegyél be hirdetés screenshotot
- ne idézz hirdetésből konkrét szöveget
Személyes adatot ne tartalmazzon a hozzászólásod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26601) Chaser válasza shteer (#26596) üzenetére


Chaser
titán

attól még nem lesz gamer:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#26602) ViZion válasza zoltanz (#26599) üzenetére


ViZion
félisten

15 évesnek? Hát én fiatalabbnál is láttam, igaz az régebbi volt, de nah... meg iskolába minek? Gyereknek sem adunk, kapott egy butafont, ha kell legyen nála, de ez nem vagizásra van. Annak meg kicsi az esélye, h ezért elverik és elveszik tőle, egy drága mobilnál azért ez is benne van. Szerintem.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#26603) Papooo válasza ViZion (#26602) üzenetére


Papooo
senior tag

Haladni kell a korral. :)
A lányom fél éves volt, amikor odaadtam neki a Galaxy ace-t, és majd egy évig nyúzta, mire sikerült eladnom a készüléket.
Most két éves, és jobban ért az okostelefonhoz mint a nagyanyja.
kb. fél percbe telik neki feloldani a képernyőzárat, és megkeresni az épp látni kívánt (kutyás, cicás, toronydarus, markolós) videót, úgy hogy írni olvasni nem tud. :Y
Kíváncsiságból egyszer full reset után adtam oda neki a saját telómat, akkor majd egy percbe telt, mire talált magának cicás videót.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#26604) kenwood válasza zoltanz (#26599) üzenetére


kenwood
veterán

Nem nagyon van olyan szitu,ahol az uvegfolian mulik, hogy torik-e a kijelzo.
Az inkabb a karcoktol vedi.

Mar havi 6-7 ezer forintert hozza lehet jutni egy iphone 6 szintu keszulekhez,csak vallalni kell,hogy 3-4x annyit fizetsz havidijra ,mint egy flottas csomaban.

Nemelyik keszulekben 70-80 ezer fronit a kijelzo csere.

Aki egyik honaprol a masikra,0 ft likvid tartalekkal el,az max. akkor fog kijelzot csereltetni,ha mar a napi mukodest is ellehetetleniti a serules.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#26605) djculture válasza kenwood (#26604) üzenetére


djculture
félisten

Biztos nem a csóró fog, miután nagy nehezen összerakja az árát, annyira nem törődni a cuccal hogy szét törik a kijelző.. Érdekes van egy rahedli haverom aki komoly telefonokkal nyomul egyiknek se tört még össze a 20 év alatt egy telefon se. Fizikai melóra eleve én se a 950-es lumiát hordom hanem egy szar Alcatelt annak meg mindegy.

[ Szerkesztve ]

(#26606) Sethdobaloah válasza kenwood (#26604) üzenetére


Sethdobaloah
senior tag

Igazából amíg a napi használatot nem zavarja miért cseréltetne bárki is kijelzőt? Hány parkolási sérült autó közlekedik az utakon... valakit zavar, valakit nem. Akinek használati eszköz, és nem hobbi azt nem zavarja. És a telefont használók között ők vannak többen :)

...csak én vagyok helikopter?

(#26607) kenwood válasza djculture (#26605) üzenetére


kenwood
veterán

De ezek nem rakjak ossze az arat,hanem apuci fizeti a havidijat,anyuci a telo torlesztojet,a tobbi meg az o sara,sose latta meg egy kijelzo arat egyben.
Ezek azok, akik bemennek a vadiuj iphone 7 teloval foliat venni,es a (felhelyezessel) 3-4000 ft-os minosegi foliara annyit reagalnak,hogy kinabol 3 jon fele ennyiert.
Hogy meg aznap elkezd feljonni a szele,a sarka,az nem gaz,ot nem fogjak draga foliaval lehuzni.

#26606
Igen,oket hivjuk ugy gyujtoneven,hogy igenytelen.

Mondjuk az igenytelenseg is relativ.
Sokan (foleg a csajok) egy nem napi szinten tisztitott cipot is igenytelennek tartanak.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#26608) zoltanz válasza kenwood (#26604) üzenetére


zoltanz
nagyúr

"Nem nagyon van olyan szitu,ahol az uvegfolian mulik, hogy torik-e a kijelzo.
Az inkabb a karcoktol vedi.
"

Ez nincs így teljes mértékben, az én ismeretségi körömben elég sokaknak megvédte a telóját a töréstől az edzett üvegfólia. Jó ha a Dubai-ban a felhőkarcoló tetejéről ejted le, az ellen nem véd. :)

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#26609) föccer válasza kenwood (#26604) üzenetére


föccer
nagyúr

Aki mniden hónapban 0 ft likvid tartaléka van, az nem fog venni iphone-t. Vagy ha igen, akkor meg is érdemli.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#26610) kenwood válasza föccer (#26609) üzenetére


kenwood
veterán

Tudod hany ismerosom van ilyen ...
Eredeti gucci napszemuveg, armani ora,marlborot sziv,aztan a fizetes mar ket hettel az utalas elott el van koltve , 15 eves sportkocsi,amibe 5000-nel tobbert evente egyszer tankol stb ... :D

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#26611) zoltanz válasza kenwood (#26610) üzenetére


zoltanz
nagyúr

"15 eves sportkocsi,amibe 5000-nel tobbert evente egyszer tankol stb ..."

10 litert fogyaszt százon (és csak olajból ennyit) :DDD

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#26612) föccer válasza kenwood (#26610) üzenetére


föccer
nagyúr

Dzsentri. Ezek az emberek buták és képmutatóak. Én az ilyenektől igyekszem magamat távol tartani, nincs rájuk szükségem.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#26613) djculture válasza kenwood (#26607) üzenetére


djculture
félisten

Én a köreinkben inkább azt látom hogy az előfizetést a szülők használják, eleve a gyereknek meg ott van a drága telefon feltöltős kártyával amin annyi pénz sincs hogy internet szolgáltatás legyen rajta.

(#26614) zoltanz válasza djculture (#26613) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Szokom nézni a YT-on az ilyen mi van a telefonomon vlog-okat, majdnemhogy büszkén mondja: ezt sem tudom mi, azt sem, még nem használtam. :DDD

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#26615) Sethdobaloah válasza kenwood (#26607) üzenetére


Sethdobaloah
senior tag

Hát meg akinek nem tökéletes a pázsitja a kertben, az az igénytelen. Vagy aki felveszi ugyanazt a ruhadarabot 2x egy héten, az. Szerencsére különbözünk, csak vannak akik pejoratív jelzőket aggatnak a többiekre, hogy jobban érezzék magukat. Meg vannak akiknek nincs erre szüksége.

...csak én vagyok helikopter?

(#26616) Papooo válasza zoltanz (#26614) üzenetére


Papooo
senior tag

Nekem is van pár előretelepített, iemeretlen szirsz@r a telómon, aminek még a próba esélyét se adom meg, pedig én régi robotos vagyok, még anno a droid kor hajnalán,Hero-val ketdtem.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#26617) Smiley válasza zoltanz (#26614) üzenetére


Smiley
őstag

Uristen, tenyleg tobb tizezer embert erdekel, hogy xy-nak mennyi szar van a telefonjan? Eddig nem tudtam errol a hulyesegrol. Gyorsan beleneztem az egyik video-ba, csajnal a zsir uj 6splus... gondolom kb ez is negyedmilla lehetett ujonnan, meseli, hogy zenet csak a spotify-on hallgat es az milyen szuper, de sajnos nincs premium elofizetese, ezert vannak benne reklamok, meg nem lehet azt jatszani amit szeretne. Tehat, premium kategorias telefonja van, de havi 5 euro az nincs a spotify-ra. :W

Én mondol, Maga mondol, Én mondol. Így kell normál beszélgetni...

(#26618) kenwood válasza föccer (#26612) üzenetére


kenwood
veterán

En azert nem csak ennyi alapjan itelem meg az embereket,es a tobbseg sem.

Volt olyan kollegam, akire tokeletesen raillik a leiras,de az egyik legnepszerubb ember volt a munkatarsak kozott,nelkule nem is volt ceges buli/pialas.
A jo duma,es a megbizhato,segitokesz jellem melle boven belefert a 'markas ruha hitelre' tipusu jellemhiba.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#26619) Kasya válasza Smiley (#26617) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ez a "lol" kategoria :D

Ilyen videokat meg nem lattam, de nem is akarok :DDD

(#26620) Smiley válasza Kasya (#26619) üzenetére


Smiley
őstag

Az! Valami sminkes csaj, nem ertek hozza, de gondolom az a sok szar kencefice amit hasznal annak darabja is tobb ezer forint lehet. :D

Én mondol, Maga mondol, Én mondol. Így kell normál beszélgetni...

(#26621) Out válasza Smiley (#26620) üzenetére


Out
addikt

Iligy!

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#26622) zoltanz válasza Smiley (#26620) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Nem csak egy ilyen fruska van a YT elárulom, meg néhány páva fiú is akad. :DDD

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#26623) Smiley válasza zoltanz (#26622) üzenetére


Smiley
őstag

Jah, valamelyik idiota ismerosom belinkelt multkor egy video-t, a srac kb 18-22 lehetett, es kb 20 percen keresztul pofazott arrol, hogy megdoglott a szaros videokartyaja a tankos jatek kozben, es most nem tud jatszani meg streamelni, es azon gondolkozik, hogy eladja a szuloktol kapott premium telefonjat, es vesz egy olcsobb telefont meg egy uj kartyat.... hat b@zdmeg, en ennyi idosen ujsagot hordtam meg raklapot szegeltem, a dhl raktarban meloztam suli mellett, ha valami uj hw-t akartam (az oseim megtehettek volna, de kozoltek, hogy ok megvettek az elso gepet nekem, a tobbi innentol mar legyen az en gondom) A kommentekben meg ott sajnalta ossze-vissza a sok gyoker, hogy most mi lesz akkor, es kepesek voltak felajanlani penzt meg minden szart.
Arrol nem is beszelve, hogy most normalisan fizeto sysadmin melo melett, sem erzem ugy, hogy megengedhetnek magamnak evente egy uj negyed millas telefont, pedig nem okozna gondot.

Én mondol, Maga mondol, Én mondol. Így kell normál beszélgetni...

(#26624) Tomasz72 válasza Smiley (#26623) üzenetére


Tomasz72
tag

Az, hogy a kölök ilyen lett, a szülő, a gének, meg millió egy tényező eredménye.
Elég szétnézni, a facebook-on, itt a PH-n...
Nyomorult egy értékrend kezd kialakulni a világban, és még csak nem is köthető korhoz...

És még a fórumon mi vagyunk a szarházi szemetek, mert fikázzuk az ilyen lidérceket...

Hotel Golf Seven Whiskey Bravo Foxtrott @ HG6RVA

(#26625) customer114


customer114
senior tag

Ha egy csövesnek ájfont adsz a kézébe, attól nem lesz menő. (youtube)

(#26626) dugo_ válasza customer114 (#26625) üzenetére


dugo_
veterán

Az egy klasszikus videó. :D

"Igazad van, (5000Ft) az nem túl jó órabér"

(#26627) MK VII válasza Tomasz72 (#26624) üzenetére


MK VII
veterán

Ezen nem kell csodálkozni amíg ilyen emberek gyereket szülnek!

(#26628) Trailblazer válasza MK VII (#26627) üzenetére


Trailblazer
addikt

"She must be joking" ;]

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#26629) föccer válasza MK VII (#26627) üzenetére


föccer
nagyúr

Istenem, az ilyenek minek vállalna (ja bocs csinálnak) gyereket. :O

Alap biológiával sincsenek tisztában. Az még hagyján, hogy a leendő apuka (bár ez is rettenetesen gáz), de hogy a leendő anyuka sem... :(

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#26630) zoltanz válasza föccer (#26629) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Család nevet valakinek tovább kell vinnie, mindegy milyen áron. ;]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#26631) customer114 válasza MK VII (#26627) üzenetére


customer114
senior tag

Dark humor. Kedvenc típusom. :D

Sajnálom azokat akik nem értik, illetve.. dehogy sajnálom, akkor nem lenne aki felháborodva megosztaná a többiekkel. :DD

(#26632) MK VII válasza customer114 (#26631) üzenetére


MK VII
veterán

Félreértesz...
Tudom én azt, hogy ezek ilyen direkt szarságok, csak mindemellett sajnos ez egy tök általános dolog, hogy ennyire nulla agyi szinten vannak egyesek és sajnos egyre többet szaporodnak, mert másra nem alkalmasak..

(#26633) customer114 válasza MK VII (#26632) üzenetére


customer114
senior tag

Rövidebb az én életem annál, hogy ezek érdekeljenek vagy netán felbosszantsanak. :D

[ Szerkesztve ]

(#26634) SUPREME7 válasza MK VII (#26627) üzenetére


SUPREME7
őstag

" 2 napon belül fogantak egyforma nagyok, és nem tudják eldönteni, ki eheti meg a másikat" :DDD Ez kegyetlen, az se normális aki ilyenekre-ilyeneket válaszolgat :D

[ Szerkesztve ]

(#26635) gban válasza SUPREME7 (#26634) üzenetére


gban
Közösségépítő

Az hagyján, de "A válasz 92%-ban hasznosnak tűnik" :DDD
Kinek????

[ Szerkesztve ]

Postázást nem vállalok.

(#26636) lezso6 válasza gban (#26635) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

A gyakorikérdések egy troll-étterem, a válaszok hasznossága a tápértéktől függ.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#26637) SunyaMacs válasza MK VII (#26627) üzenetére


SunyaMacs
aktív tag

(#26638) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Újabb „briliáns” szösszenet: (Mini Hifi) "innen érzem ahogy fúj rám a subwoofer nyílás." :DDD
Mr. videó felvételt készítek erről a csúcskategóriás ...

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#26639) customer114 válasza zoltanz (#26638) üzenetére


customer114
senior tag

Megjegyzések letiltva. :U

"videofelvételt készítek" :)) :DDD

[ Szerkesztve ]

(#26640) zoltanz válasza customer114 (#26639) üzenetére


zoltanz
nagyúr

2 like 3 unlike...

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#26641) ViZion válasza Smiley (#26623) üzenetére


ViZion
félisten

+1
Anno boldog voltam, h előléptettek, több pénz, stb. választhattam telefont... nem kértem ájfont, nincs szükségem rá, melósok között mászkálok, nem villogni akarok, használni. Mindenki nézett, h beteg vagyok-e... :D

MK VII: ehhh... és ha nagyon mélyre megy, akkor a hegyét is megharapja, ez közismert tény. :K

El fog jönni: [link]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#26642) Trailblazer válasza zoltanz (#26640) üzenetére


Trailblazer
addikt

Nyomtam én is egy mínuszt rá :)

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#26643) gban válasza zoltanz (#26640) üzenetére


gban
Közösségépítő

Már nem csak annyi :DDD
De ez egy vicc - a hangfalról semmit nem lehet megtudni, a logo rajta nem látszik, csak annyi az infó hogy a Pana helyett ajánlott :DD
De hogy melyik Pana helyett, még azt se mondja.
A vége a legjobb, még jön ki némi hang a szájából, erre vágás, és vége, a szó közepén :C
Tuti nem troll az ember? :))

Postázást nem vállalok.

(#26644) unravel válasza gban (#26643) üzenetére


unravel
őstag

neki minden 20-30 éves kacat csúcskategóriás :))

¯\_(ツ)_/¯

(#26645) Aramir válasza customer114 (#26639) üzenetére


Aramir
őstag

Valszeg azért, mert a Vatera csak úgy enged saját youtube videókat linkelni, ha a hozzászólások le vannak tiltva, különben kapcsolatfelvételre alkalmas lehet egy ilyen videó :) Nem én találtam ki, a Vatera fórumán kérdezte valaki, ott válaszolt neki egy moderátor. Persze az is lehet, hogy korábban trollkodtak vele, nem tudom árul-e egyáltalán a Vaterán :D

http://retrocovers.uw.hu http://aramir.uw.hu

(#26646) snecy20 válasza Aramir (#26645) üzenetére


snecy20
veterán

De attól még pl. privátban ott is meg tudnám keresni a termékei kapcsán, ha nagyon akarnám.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#26647) Papooo


Papooo
senior tag

Keresd a hibát! :DDD

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#26648) Chaser válasza snecy20 (#26646) üzenetére


Chaser
titán

ezt a kommentet látva elképzelem a vakera managerek fejét miközben ezt mondják...nab@zdmeg...:d

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#26649) tope válasza Papooo (#26647) üzenetére


tope
addikt

Marty, Te mit hirdetsz ?

(#26650) oriic válasza Papooo (#26647) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Rohadjak meg de nem értem. :D Ok megvan. :O

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.