Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-09-20 15:28:38

LOGOUT.hu

"név nélkül, hirdetés linkelése nélkül írjuk ki a fájdalmunkat", tehát a Hardverapróról
- ne linkelj konkrét hirdetést
- ne tegyél be hirdetés screenshotot
- ne idézz hirdetésből konkrét szöveget
Személyes adatot ne tartalmazzon a hozzászólásod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27101) Chaser


Chaser
titán

Kis szörnyeteg! [I5 2500, GTX 780, 8GB Ram, 120GB SSD, 2TB HDD] !!!CSAK 180K!!!

nem számoltam át, de ránézésre 150-ért is sok, ráadásul sandy platform, ha kidöglik a lap akkor élmény lesz

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#27102) TaaT válasza Chaser (#27101) üzenetére


TaaT
veterán

"ráadásul sandy platform"

Az új 775 :)

Give them hell Ukraine!

(#27103) Chaser válasza TaaT (#27102) üzenetére


Chaser
titán

tényleg jó egy 2500k kicsit meghajtva aki játszani akar, egészen addig amíg van alatta lap...:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#27104) Speed® válasza Chaser (#27103) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Viszont az egy sima 2500. 150 már nagyon jó eladási ár lenne..sőt. Ritkán vesznek ennyiért komplett konfigot gari nélkül..örülhet, ha eladja. Inkább alkatrészenként pakolnám fel.

(#27105) Intelligencs válasza patomi (#27100) üzenetére

Mennyiért méri ezt a csodát? Nem is tudom hány éve már, hogy minden P4-es konfigot és szemetet kiszórtam. Már a core2-es lapokat is csak úgy elajándékozgattam évekkel ezelőtt. A P4-nél még ahhoz sem volt pofám, hogy ingyen odaadjam valakinek, mert utána engem átkozna.

Egyébként a beletyűt megvenném tőle. Még sose volt olyan alkatrészem! :D

The Amiga, Born a Champion

(#27106) #32070144


#32070144
törölt tag

Kész. végem mint az évnek..

[ Szerkesztve ]

(#27107) Beretvás válasza #32070144 (#27106) üzenetére


Beretvás
addikt

engem érdekelne róla a windogsz 10.. lehet e?? :U

(#27108) Chaser válasza Speed® (#27104) üzenetére


Chaser
titán

tudom, ezért mondtam ránézésre is sok érte a 150 is:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#27109) CJ4567 válasza #32070144 (#27106) üzenetére


CJ4567
veterán

Nekem 4mg memória kéne.

No Sana No Life

(#27110) ViZion válasza Beretvás (#27107) üzenetére


ViZion
félisten

Mit kötekedsz, elírta, megesik. Ez a Win Dogs 101! Azaz 101 kiskutya, ilyen a háttér... aki meg a dalmatákat nem szereti, annak nincs szíve, ennyi. :D
Keress rá, van windogs:

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#27111) Killer01 válasza CJ4567 (#27109) üzenetére


Killer01
őstag

4 milligramm? Vénásan? :DDD

(#27112) Beretvás válasza ViZion (#27110) üzenetére


Beretvás
addikt

ejnye ejnye, jovanna tévedtem, de akkor is kell az nekem....:DDD

(#27113) patomi válasza Intelligencs (#27105) üzenetére


patomi
őstag

Aszem 10K. , de semmi más nem derült ki a konfigról. Igazából a fogalmazás miatt hoztam.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#27114) quailstorm válasza #32070144 (#27106) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Először arra gondoltam, hogy ez csak vicc lehet.
Aztán elkezdtem röhögni, hogy 3 mobilrack, most komolyan? Aztán beütött a sokk, hátranéztem. És kiderült én se vagyok sokkal jobb :DDD

Igaz, az enyém nem eladó. És nem is Windoge 10 van rajta.

(#27115) TaaT


TaaT
veterán

Kozer Ördög‎ – Golf 4/5 Bora/Jetta Adok-Veszek

13 mas alufelni eladó ára 30 ezer irány ár

Give them hell Ukraine!

(#27116) CJ4567


CJ4567
veterán

No Sana No Life

(#27117) patomi válasza CJ4567 (#27116) üzenetére


patomi
őstag

[link] ;)

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#27118) CJ4567 válasza patomi (#27117) üzenetére


CJ4567
veterán

Most már van kép is. ;) Amúgy nem láttam.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#27119) unravel


unravel
őstag

Gtaötös, szeretett, gémergépekben gazdag új évet!

¯\_(ツ)_/¯

(#27120) TaaT


TaaT
veterán

Give them hell Ukraine!

(#27121) guftabi96 válasza TaaT (#27120) üzenetére


guftabi96
addikt

Amúgy most tényleg van valami, amivel tudsz ilyet csinálni (csak nem így :D ), láttam több helyen is.
Félkövér a betű, és nem fekete, hanem kék. Ha meg ráklikkelsz, akkor jön a tűzijáték.

[ Szerkesztve ]

#KeepFightingMichael

(#27122) CJ4567 válasza TaaT (#27120) üzenetére


CJ4567
veterán

BUÉK-kal is működik.

No Sana No Life

(#27123) TaaT


TaaT
veterán

Ja oké :)

Give them hell Ukraine!

(#27124) ViZion válasza TaaT (#27123) üzenetére


ViZion
félisten

kamuzik, már vagy 3 topikba beírtam PH!-n, de semmi... :(((
:D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#27125) Ateszpapa


Ateszpapa
addikt

Boldog új évet kívánok mindenkinek! :)

(#27126) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Patika telefonokban,
Zavarba ejtően jó hangú Hi-fi-kben,
Retro Gamer PC-kben, gazdag
Boldog új esztendőt!

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#27127) F.E.K..


F.E.K..
senior tag

A negyedik szerepelt a topikban is, nahát-nahát...

[link]

Boldog új esztendőt mindenkinek ;)

[ Szerkesztve ]

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#27128) Tikakukac


Tikakukac
titán

Gondoltam megnézem már hogyan van kedvenc hirdetőm a nyugati melletti zugboltjával, akinél szép halmokban pörgött ki a nem gyengén lopott gépkupac, kamu adatlapos hirdetésekkel, brutálisan alulárazva, vásárlót hülyének nézve, minősíthetetlen hozzáállással stb.
Kalandorral elég rendesen össze is vesztünk priviben, őt nem nagyon érdekelte a dolog, hiába soroltam a gyanús elemeket meg mondtam konkrétat, jó az úgy, kedvenc szórakozásom a vádaskodás légből amúgy is.

Örömmel látom a felfüggesztettet, meg, hogy bekapott 2 tucat negatívot is azért, kíváncsi vagyok hány noti ment ki így az emberekhez és mennyi pénz lett így bemosva feketén ismét. 4 ilyen esetre is időben figyelmeztettem az oldalt, hogy gáz lesz. Semmi. Kedvencem volt a több százas negatív után kivágott eladó akit miután már a vatera sem bírt el, átjött ide, befizetett és egészen addig amíg nem lett átverve egy szép kupac ember, nem érdekelt senkit, hogy milyen előélete volt az embernek.

Azért remélem idén sikerül kinőni ezt a magyarosh hozzáállást, hogy addig nem kell szabályt módosítani és torokra menni amíg nem történik kellően nagy baj.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#27129) Laraxior válasza Tikakukac (#27128) üzenetére


Laraxior
titán

Azért remélem idén sikerül kinőni ezt a magyarosh hozzáállást, hogy addig nem kell szabályt módosítani és torokra menni amíg nem történik kellően nagy baj.

Ezen sosem fognak változtatni... abban az országban ez így működik jól, majd a baj után esetleg intézkednek...

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#27130) Killer01 válasza Tikakukac (#27128) üzenetére


Killer01
őstag

Ez ki volt? priviben jöhetnek az adatok :)

(#27131) Tikakukac válasza Laraxior (#27129) üzenetére


Tikakukac
titán

Arra tippelek, hogy lesz még itt bukta szépen.

Killer01: Összedobom majd a listát egyszer, jahj milyen szép sztorik vannak Istenem. A magára rejszoló legprofibb dealer a kedvencem aki ha gáz van úgy húzza be a fülét-farkát és talál ki hülyeségeket, hogy ihaj. Megér egy misét a dolog :B

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#27132) Gyuri27 válasza Tikakukac (#27128) üzenetére


Gyuri27
félisten

Egyszer már leírtam. Keress vissza.
Szóval az a lényeg, hogy helyit ne linkeljünk. Mert ez a legeslegfontosabb a földön.
Az illetékes elvtársakat se zaklasd. Mert ők jobban tudják. A mindent IS.
Visszamennyé!!!

Amd - Radeon - Ryzen

(#27133) SUPREME7 válasza Gyuri27 (#27132) üzenetére


SUPREME7
őstag

+ ne mondd el a véleményed ami esetleg K urat érzékenyen érinti, mert dühből kibasz "személyeskedés" címszóval :)

(#27134) Gyuri27 válasza SUPREME7 (#27133) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az almás sztori után meg pláne. Nagyon megmaradt benne. De ez van. Megyünk tovább. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#27135) Vangelis


Vangelis
nagyúr

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#27136) Speed®


Speed®
HARDVERAPRÓD

Kezdjük konteókkal az évet? Ezaz :DDD

(#27137) Tikakukac válasza Gyuri27 (#27132) üzenetére


Tikakukac
titán

Kedvencem mikor a külön hsz. egybe hsz. kérdés kipörrent aztán kiderült maguk az istenségek sem tudják épp mi az aktuális (x hónapja létező) szabályzat :DDD Aztán arra a kérdésre, hogy akkor eddig a moderálás hogyan zajlott ezen a téren mai napig nem sikerült válaszolni. Ez pont nem érdekel, de azért amikor kemény valuta és lopika van a terítéken kicsit idegel, nem 1-2 cuccunkat lopták már el, amiket az én fizumból vontak/vonnak le.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#27138) SUPREME7 válasza Gyuri27 (#27134) üzenetére


SUPREME7
őstag

De azért az megvan, hogy indított egy külön blogsorozatot, kvázi hülyétkapokafórumtól jelleggel? :D Itt nem lehet konkrétat idézni, ő viszont konkrét leveleket tol be, ezzel megsértve az adott juzert. Kettősmérce. :)

Ha eltűnök, elvetettem a sulykot :D

[ Szerkesztve ]

(#27139) NandorHUN válasza Vangelis (#27135) üzenetére


NandorHUN
addikt

"Gyűjtőnek". - mindig is ilyet szerettem volna a falamra kitenni.

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#27140) Speed® válasza SUPREME7 (#27138) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Az azért megvan, hogy a legtöbb idézet konkrétan indokolatlan anyázás kategória szürkeállománysérült arcoktól, ráadásul névtelenül..? Jó lenne ha önállóan lezárulna ez a thread, nem kell eszkalálódjon. Akinek baja van, találja meg a helyét a problémájának, ne ebben a topikban sarazzon, még a végén megsértődik, ha rápirít valaki.

(#27141) föccer válasza Tikakukac (#27128) üzenetére


föccer
nagyúr

Az, hogy más oldalon milyen előéletet volt valakinek, az egy dolog. A PH szemszögéből illereváns, lévén ki igazolja, hogy 1: ugyan az a személy, 2: itt is rosszhiszeműen regisztrált. A másik, hogy ha vélt vagy valós érveket felhozva írsz valakiről valamit, akkor az kvázi rágalmazás is lehetne, lévén kijelented valakiről, hogy kifejezett csalsi szándékkal regisztrált és hirdet. Még az is erőssen szürke zóna, ha egy károsult jelenti a tagot, lévén az oldal üzemeltetőnek sem lehetősge, sem joga nincs arra, hogy utána járjon a tényleges bejelentések valóságalapjának az ellenőrzésére. Természetesen az oldal üzemeltetője az ÁSZF alapján bárkit, idoklás nélkül is kitilthat, de ha ez rendszeres gyakorlattá válna (hogy bárki bejelentésére bárkit kitiltanak), akkor ezzel nagyon gyorsan elkezdenének visszaélni. Volt már rá példa. Természetesen ha valakire hatóság általi adatkérés fut be az üzemeltetőhöz (kvázi rendőrségi feljelentés van valaki ellen), akkor az automatikusan végleges kitiltást jelent.

Összeségében nem arról van szó, hogy az oldal üzemeltetője, vagy ha már nevesítetted akkor Kalandornak az lenne az érdeke, hogy az userek agyba-főbe csalhassanak. Sőt! Ellenben a hazai jogrend úgy van kitalálva, hogy jóhiszeműen kell eljárni addig, amíg az ellenkezője nem bizonyosodik. Addig meg nincs más lehetőség, mint figyelembe venni az oldalon megjelenő értékelést. Ha valaki olyan felhasználótól vásárol, akit más felhasználók csupa negatívval értékeltek... Szóval ez meg ne az oldal üzemeltetjőjének a felelősége legyen.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#27146) TaaT


TaaT
veterán

"Lala Herceg Vörös‎ – VW Adok-Veszek

Audi A4 !
1 000 000 Ft
Bicske

Audi A4 2002-es évjáratu 1.9pdtdi 180-lóerö bör belsövel ülés futéses jo kasznival nem rohadt semibaj a üzemképes baja : 2 db eslö és hátsó szélvedü cserére szorul és egy müszaki ! csere is érdekel ! amugy az ár alkuképes de nem anyira ! km-állás :25000000"

Give them hell Ukraine!

(#27147) Trailblazer válasza TaaT (#27146) üzenetére


Trailblazer
addikt

Végre egy őszinte hirdető, és a kllométeróra sem tekert. Vagy ha igen, akkor a másik irányba. ;]

[ Szerkesztve ]

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#27149) Tikakukac válasza föccer (#27141) üzenetére


Tikakukac
titán

1: ugyan az a személy

Hááát, konkrétan ugyanaz a nick újraregelve, bolt dettó, web szintén, ugyanaz a név, termékcsoport és termékek (szemét), cím és ha nagyon akarod még szerintem adószámot is összehozol 10 perc alatt.

2: itt is rosszhiszeműen regisztrált

Folyamatban volt még vaterás ügy mikor kitiltották, itt megtaláltam, ráírtam. A többit ugye nem szabad leírni, mindenesetre a jóhiszemű az nem ilyen választ fog adni, ez is defektes dolog, de na :DDD

A többit elolvastam, szokásos szöveg, megértem és ahogy az én érveim és egyéb mondókáim sem érdekeltek/érdekelnek senkit, úgy ez sem nagyon fog. Ahogy a kolléga írja fölöttem: amilyen az adjonisten, olyan a fogadjisten. Ha mindenképpen 3 méterrel a többiek felett kell szórni az igét és hivatkozni a szabályzatra nonstop, akkor nem illik belefutni olyan késbe, hogy az egyik legalapabb változtatással sincs tisztában a delikvens. Akkor meg már egy "bocs" szerintem kijárna. Már fel sem merem hozni azt, amikor a most már nem apród kolléga bizniszébe kis homokot sikerült önteni önkéntelenül is és utána addig ment a hajtóvadászat míg nem sikerült beveretni legalább egy tockost egy hirdetésembe. Meg is lett jegyezve legutóbb, hogy mit pattogok, mikor én is bűnös lélek vagyok ;] És akkor random tudok 10 hirdetést bedobni erőlködés nélkül, ami ugyanez most is, de azokkal már nincs gond.
Felelősségről meg szabályokról és egyéb dolgokról ne velem :N
Itt meg zárom is az OFF dolgot, majd 1 év múlva talán megint megnézzük :R

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.