Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-09-20 15:28:38

LOGOUT.hu

"név nélkül, hirdetés linkelése nélkül írjuk ki a fájdalmunkat", tehát a Hardverapróról
- ne linkelj konkrét hirdetést
- ne tegyél be hirdetés screenshotot
- ne idézz hirdetésből konkrét szöveget
Személyes adatot ne tartalmazzon a hozzászólásod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#106951) hcl válasza envagyok (#106937) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

"egy-egy nehezebben utángyártható alkatrészt is direkt 100-150k km-re terveznek, "
Szerintem egy kéttömegű nem azért ennyi, hanem mert durván drágább lenne (nem csak gyártani)+nehezebb és nagyobb, ha 2x ennyit kibírna.
Nagyon nem sok igaz a tervezett élettartamból, inkább hibák szoktak lenni+költségoptimalizálás. Inkább az a gond, hogy sok mindenre nincs megadva, hogy mennyi az annyi. Úgy lenne korrekt. Viszont 5-10 éveseknél már lehet előre tudni, mire számíts. Na persze ha nincs visszatekerve, mert úgy amúgy inkább az itthon a para, hogy óra szerint 100 ezer, különben meg 300, és örülnek, hogy még egyben a kéttömegű, amit 200-nál cseréltek.

"mert mincs más választásod, "
Előre tudni, hogy mikor kell cserélni, mint pl. a vezérlést, amit minden autón 50-70 ezrenként kb. kell? Nem ördögtől való ez, csak ahogy mondtad, vásárláskor be kell árazni.
Továbbra sem értem, miért veszik mégis emberek ezeket a cuccokat mintha muszáj lenne :D

@TaaT : Sok sikert ilyesmi vételéhez 1000-ért :D Lepukkant vázat nem kapsz...

@KROK640 : Mivel úgyis végigállja a sort a vevő, minek törjék magukat... :W

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#106952) koby11h válasza hcl (#106935) üzenetére


koby11h
aktív tag

Én pár éve voltam utoljára Mekiben, de csak ott volt mosdó :) Kértem egy gyerektől blokkot és a kóddal elmentem.
A tölcséres McFreeze ehető volt kb. 10 éve, meg egyszer ettem almás pitét is. Azok nem voltak rosszak. Más kapcsolatunk nem igazán volt... A fiam 19 éves és még csak egyszer evett a Mekiben... ez kb. tükrözi a család hozzáállását. De ugyan ez igaz a BK, KFC, PizzaHut és minden hasonló hálózatra. szökőévben, ha nincs más...

[ Szerkesztve ]

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#106953) Pikari válasza koby11h (#106949) üzenetére


Pikari
őstag

Múlt héten lekapcsolták a 3G-t nálunk. 2019ig csak 2G volt. Aztán fél évvel később bejelentették, hogy lekapcsolják, mert már el is elavult. Többször ki is kapcsolták, majd vissza, ezúttal úgy néz ki, hogy tényleg kikapcsolták.

Amíg működött, addig is csak ilyen 80 kbyte/secet tudott. A 2G meg csak ilyen 10 kbyte/secet tud. 4G/5G meg szerintem konkrétan még 10 évig nem is lesz itt.... Majd akkor, amikor már azt is lekapcsolják.

Szóval ez van, én már nagyon régen feladtam, hogy valaha is hozzá fogok jutni értelmes internethez.

A Dunning−Kruger-hatás az a pszichológiai jelenség, amikor korlátozott tudású, kompetenciájú vagy képességű emberek rendkívül hozzáértőnek tartják magukat valamiben, amiben nyilvánvalóan nem azok.

(#106954) KROK640 válasza Viktor1919 (#106843) üzenetére


KROK640
veterán

Azt én is észrevettem, hogy munkaerőhiányuk van, ugyanakkor igyekeznek csakis diákokat foglalkoztatni ahopvá csak lehet, ha nem vagy diák, Tesco és társai kb esélytelenek.

Mondd, hogy a városod Debrecen... két heti napi 3-9 alkalommal hívom a gázszerelőmet, és b*szik felvenni a telefont. Szóval ha a közelben vagy lenne számodra egy megbízásom. :D

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#106955) KROK640 válasza Pikari (#106850) üzenetére


KROK640
veterán

Ugyanez a baj nálam is!
(és hozzám is jöhet, ha közel lakik)

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#106956) KROK640 válasza cidalain (#106855) üzenetére


KROK640
veterán

Sajnos ez színigaz. Ez a mentalitás itt is nagyon megvan.
Elkérek egy telepítésért 4000ft-ot (ami már 10 éve is ennyi volt, sőt, Veszprémben már 2006-ban 5000ft), és helyben magalá fosik, hogy úúristen!! Ő egy doboz sörre gondolt maximum! ... és megy a sápizozás. Aztán kisétálok, végignézek az új építésű/gyönyörűen felújított házon, a térkövön sétálva arra gondolok míg a kovácsoltvas kerítés felé tartok, hogy ez legalább látszik kifelé, a gépe meg nem, s az automata kapun kilépve tűnik fel, hogy nem is egy, hanem két autó áll a portán. Tipikus.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#106957) Trailblazer válasza TaaT (#106942) üzenetére


Trailblazer
addikt

Valami router+brutál kültéri wifi antenna nem megoldás?

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#106958) Антей válasza KROK640 (#106950) üzenetére


Антей
tag

"Egyébként igen, az önkiszolgáló igazán adhatna kedvezményt, ahogy a MÁVnál például van is, mert az automatában vett jegyek olcsóbbak."
Már nem

(#106959) TaaT válasza Trailblazer (#106957) üzenetére


TaaT
veterán

Őőő ha az utca túloldalán van a gerincvezeték, arra hogy akasztok rá egy routert? :F

Give them hell Ukraine!

(#106960) Trailblazer válasza TaaT (#106959) üzenetére


Trailblazer
addikt

Nem gerincvezetékre gondoltam, mondjuk a fogalmazásmódodból nem is jött le ez. (Honnét kéne tudnom ebből, hogy Szüleim munkahelyén az utca túloldalán ott az 1000-s digi, simán azt gondoltam, hogy rá lehetne akaszkodni.)

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#106961) Alusky válasza TaaT (#106959) üzenetére


Alusky
aktív tag
LOGOUT blog

Ilyen módszerrel csak akkor lehetne, ha szembeszomszéd lőné át a netet megbeszélés alapján, de azt is csak akkor ha nem figyelik. Unokatesóméknál ahogy rákötötték a második routert már le is állt a net és mikor betelefonáltak mondták nekik, hogy a rendszer tiltja le automatikusan (Telekom), csak a saját routereiket használhatják amiknek kicsi a hatótávja direkt ezért. Nálam akármennyit köthetek rá és akárhova lőhetném az egész faluba, de nem lövöm senkinek, mert CSAK AZ ENYÉM! ;] Iligy vagyok.

[ Szerkesztve ]

Automata váltósként a legjobb barátom az akkumulátor.

(#106962) TaaT válasza Trailblazer (#106960) üzenetére


TaaT
veterán

Bocs ha nem voltam érthető :B

Give them hell Ukraine!

(#106963) gyulaszu válasza Alusky (#106961) üzenetére


gyulaszu
senior tag

Nálam is Telekom van, a felső szinten jön be az üvegszál és a saját routerüket is ide tettem.
Innen kábelen viszem le a földszintre egy másik routerbe, ami ott osztja a hálózatot (LAN/WiFi).
A "rendszer tiltja le automatikusan" tájékoztatás nem lehet igaz :R

[ Szerkesztve ]

gyulaszu

(#106964) salaud válasza Alusky (#106961) üzenetére


salaud
aktív tag

Aztán ez melyik ország? Mert évekig használtam úgy telekomos netet, hogy a sszolgáltatói routerjük helyett saját üzemelt...

[ Szerkesztve ]

A Linux nem ingyenes. Meg kell fizetni a tanulópénzt. Az emberek 66 százaléka nem tud számolni! Gondoljatok bele, ez majdnem a fele!!

(#106965) KROK640 válasza hcl (#106875) üzenetére


KROK640
veterán

Igen, ez a baj a laptopnál, hogy drágább az alkatrész sokkal mint az asztali társainál, már ha egyáltalán cserélhető. Mióta a forrasztott RAMok és SSD-k divatba jöttek, azóta a sokadik laptoppal találkozom, amit nem lehet érdemben bővíteni, egyszerűen kuka az egész, akár alkatrész romlik el benne, akár csak fejleszteni akarod. (Arról már nem is beszélve, hogy a hűtése olyan amilyen, általában rommá throttlingolja magát az egész, és élete 99%-ában a tőle elvárható teljesítmény töredékét nyújtja, ráadásul pl az I7-es az az asztali I3-nak felel meg... ). Azért a PC-n a modularitás és a fejleszthetőség hatalmas előny, ráadásul az AMDnél egy alaplapot 6-8 évig is felhasználhatsz.

#106876 koby11h : Az apple mindig is a túlárazott lehúzásairól volt híres. Én már jó ideje nem veszek tőlük semmit.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#106966) KROK640 válasza koby11h (#106882) üzenetére


KROK640
veterán

"vagy amit a Samu (mert most ők csinálják az nand-nál)" - na pont ezért nem veszek mégsem 2TB-os SSD-t. Kinéztem egy M2-est, de amellett, hogy egy M2 slot mellett kérdéses, hogy hogyan tudnám a rendszert egyik M2-ről a másikra átklónozni (ok, beiktatva nyilván egy HDD-t vagy SATA SSD-t) mostmár még az árak is kezdenek elszállni.
Hát akkor meg megismerem a DEL gombot, meg nem kell minden játéknak SSD-n lenni, csak aminek tényleg kell. Ígyis van az 1TB-oson 260GB hely még.
Jó étvágyat neked is így utólag, épp nemrég fejeztem be a mexikói szószós spagettimet indokolatlanul horribilsis mennyiségű reszelt sajttal :)

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#106967) Alusky válasza gyulaszu (#106963) üzenetére


Alusky
aktív tag
LOGOUT blog

Rosszul írtam, Telekom a hálózat, de valamelyik helyi kisp@csa szolgáltató ad mindent azon belül. Ezzel akadályozzák, hogy a szomszéddal közösen netezzenek az emberek. Alapból akkora routert adnak, hogy a házba épp elég, ezért is kötöttek be másikat, illetve próbálták mellé bekötve is, de nem engedte, kijöttek kicserélték nekik egy erősebbre a sajátból.

Kis cégnél mondjuk logikus, hogy 1-2 felhasználó is számít, nem lehet legyinteni rá, mint a Google a blokkolókra, azóta sincs amúgy üzenet a YT-on, utolérték a blokkerek elég hamar a rendszert. ;] Imádom, imádom, képzeljétek el a lassú hátradőlésemet a főnöki székben, gonosz vigyorral, szivarral és egy pohár whiskey-vel. ;]

[ Szerkesztve ]

Automata váltósként a legjobb barátom az akkumulátor.

(#106968) KROK640 válasza opr (#106905) üzenetére


KROK640
veterán

Sajnos az idióta szabályozás több kárt okoz, mintha nem nagyon lenne, vagy sokkal megengedőbb lenne.
Elég ha arra gondolsz, hogy ez a szabályozás okozta azt, hogy Amerikában már mindenki pickuppal meg SUVal jár, pedig ez nagyon nincsen rendjén. Csak hát a gyártóknak egyszerűbb teherautóknak nyilvánított pickupokat eladniuk, mint az előírásoknak megfelelő sedant gyártaniuk.
Végeredmény? Nagyon jelentősen megemelték a sokkal szenyezőbb "teherautók" számát az úton, ahelyett, hogy a kevésbé szennyezőbb sedanok felé terelték volna a népet. Vagyis összességében kontraproduktív lett a szabályozás.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#106969) F.E.K.. válasza Alusky (#106967) üzenetére


F.E.K..
senior tag

"is, de nem engedte"

Azért ez érdekelne hogy hogyan... Milyen szerződési feltételek vannak ott?

Limitált a ráköthető eszközök száma, vagy mi? A
Ha az exclipite nincs leírva... Akkor semmi köze hozzá hogy hány eszköz lóg rajta...

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#106970) hcl válasza Антей (#106958) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

Én is ezt szoktam mondani, hogy majd veszek ott, ha nekem is üzlet lesz :D

@Pikari : Ha máshol lekapcsolják az 5G-t, akkor már felszabadul annyi, hogy nálad is legyen :D

@Alusky : " Unokatesóméknál ahogy rákötötték a második routert már le is állt a net "
Azt' hogyan látnak be a router mögé? :D Gondolom valamit bénáztak.

Amúgy anyámnál, apóséknál is Vidanet meg Kaposnet van, de ott is lehet saját rútered. Van is.

"Alapból akkora routert adnak, hogy a házba épp elég," -> megfelelő repeater, stb., és elég lesz a szomszédhoz is. Vagy csak Openwrt :)

@F.E.K. : Nekem is az a fura, hogy a router NAT-ja mögé hogy látna be :D Ha bridge-ben van a szolgáltatói eszköz, akkor csak 1 port lehet aktív sok esetben, de ha oda betolsz egy saját routert, és arra még egyet, azt nem látja a szolgáltató. Ha a szolgáltatói eszközre normál módban rádugsz egy routert, akkor már észrevehetik.
Ha meg bekötötték a szolgáltatói eszközre a router LAN portját, akkor meg... ;] :C

@KROK640 : "Igen, ez a baj a laptopnál, hogy drágább az alkatrész sokkal mint az asztali társainál, már ha egyáltalán cserélhető. "
Nem erről volt szó, hanem arról, hogy ha magától a gyártótól akarsz bármilyen field replaceable cuccot, az drágább lesz, mint ha veszel egy bármilyen szabványos alkatrészt boltból.

@TaaT : "Őőő ha az utca túloldalán van a gerincvezeték, arra hogy akasztok rá egy routert? :F"
Kampóval? :D

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#106971) KROK640 válasza hcl (#106935) üzenetére


KROK640
veterán

Én sem vagyok nagy mekibejárós, az elmúlt bő(!) egy évben kétszer voltam. Egyszer mikor megjöttem Schlotheimből fesztiválról (2022 szeptember eleje), akkor Pesten a nyugati melletti mekibe betértünk haverral, hogy a vonatút alatt mégse legyünk éhesek, akkor 3-3 sajtburgert vettünk és épp h elég volt.
A másik alkalom idén (2023) augusztusban volt, mikor az egyik átmulatott este végén barátnőmmel betévedtünk egy mekibe (már csak az volt nyitva) és vettünk 2-2 burgert. Ismét megállapítottam, hogy nemcsak picik, de erősen túlárazottak is. A törzshelyünkön van éjfélig konyha, isteni finom pizza normális áron, de van egy kedvenc megahambisunk is, és mostanában a formulával (ételbár) is nagy barátságot ápolok. Plusz itt a faluban is van egy kajarendelős hely, inkább ezeket favorizálom a meki helyett.
BTW diákként dolgoztam a mekibe és a 8 percenként kidobjuk a hamburgert meg 1,5 óránként a pitét rohadt nagy kamu, volt h másnap én dátumoztam át a pitét meg melegítettem újra. De jobban belegondolva iszonyú pocsékolás is lenne. Miután lejöttem a mekiből abba a mekibe konkrétan 12 évig nem tettem be a lábam (igaz a véletlen hozta így).

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#106972) KROK640 válasza Alusky (#106936) üzenetére


KROK640
veterán

Kérdezd a Vodát.
Anno 2012-ben 3200ft-al kezdtem a UPCnél 30Mbittel. Ebből lett 120Mbit 3800-ért. Aztán ez így volt sok évig. Amikor átvette a Voda, egyből emelkedett.
Tavaly 5500ft-os áron hosszabbítottam velük szerződést, aztán nyár elején ebből 6600ft lett, most szeptembertől pedig 13300ft. A sebesség végig 500/22Mbit. Alapjáraton ez a sebesség nekem ok lenne, csak kb ezenkívül semmi nem tetszik már.
A poén az, hogy 8200ft-ért lenne 2/1Gigabites net, a T-től. Illetve ezzel is van egy kis kanyar, mert mindkét oldalsó és a szembe szomszéd címét beírva is hozza, csak az én címemet beírva nem hozza ezt (csak valami 50Mbites szutykot) de minimális esélyt látok rá, hogyha körbe mindenhol elérhető, akkor épp nálam ne lenne az. Szóval most megvárom, hogy lejárjon a hűség, és hacsak nem tudnak merőben nagyon sokkal jobb ajánlatot adni, akkor borítom a 11 éves "barátságunkat"... illetve pontosabban megtették ők, mikor Vodafone lettek, mert azóta kétszer is volt olyan, hogy 3-4 napig nem volt net (legutóbb pár hete, kedd reggeltől péntek reggelig nem sikerült netet varázsolni) illetve tele vagyunk 5-10 perces szakadásokkal, sokszor mire elérném az ügyfélszolit már meg is javul. Szóval egy ideje mocorog a fejemben, hogy le kéne lépni tőlük, az utóbbi pár hét (előbb egy 3 napos kimaradás, majd rögtön utána a durva emelés) csak megerősített abban, hogy jól gondolom.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#106973) KROK640 válasza homerhamm (#106945) üzenetére


KROK640
veterán

csak a Sajószentpéter-t tudta leírni hibátlanul.
Egyébként a képeken az is látszik, micsoda patinás palotában lakhat a Nóbel díjas tulaj.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#106974) Alusky válasza KROK640 (#106950) üzenetére


Alusky
aktív tag
LOGOUT blog

Közért/Áfész utód mégis milyen legyen. :DDD
Egy előnye van, hogy ad valami vehetőt a 300 fős falvaknak is, bár pont ez a legdrágább is ahol a legkisebbek a fizetések badumts, választék meg nuku, de sokszor alap cuccokat se rendelnek csak kéthetente (ha elfogy a túró, tejföl stb). Én már ezer éve nem járok oda, ráadásul az összes alkesz, cigány, kőműves melós ott gyülekezik reggel munka előtt meg délután munka után is amíg be nem zár, utána a kocsmába vonulnak. Fűtés van, klíma van, forgalom nincs, a boltos csajoknak a világ legjobb dolga van benne, nyugdíjig tudnak maradni ha nem unják magukat csontvázra. Magán kisboltokba meg hiába jobb minden ugyanúgy drága vagy még drágább, azért nem megyek.
3 péksüti után már megvan az üzemanyagköltségem a városba, úgyhogy inkább bepattanok a Masterba (ami nagyobb a hülye amcsi pickupoknál ;] ) azt elmegyek valamelyik multiba.

Coopból egyetlen helyre jó menni, a raktáráruházaikba, de abból meg van talán megyénként kettő. Van egy a városban oda szívesen megyek, mert üres és annak normális ára van, nem úgy mint a kicsiknek.
Szalag van, de nem működik, a pénztárgépek valami W98-at futtató besárgult izék lehetnek, mindenhova széttépkedett kartonpapírra van felírva a szöveg, még mindig vannak olyan nagy vascsövekből készült bevásárlókocsik is.

Automata váltósként a legjobb barátom az akkumulátor.

(#106975) Alusky válasza KROK640 (#106971) üzenetére


Alusky
aktív tag
LOGOUT blog

Én sehova nem járok, utálom a sok embert, meg mivel utálok borravalót is adni, nincs kedvem nyálat meg taknyot enni. :DD Csinálok magamnak vagy veszek mirelitet. A drágább mirelitek már egész korrektek.

Automata váltósként a legjobb barátom az akkumulátor.

(#106976) KROK640 válasza koby11h (#106952) üzenetére


KROK640
veterán

Akkor hozzád meg a többi nagy hálózathoz képest én még mekibe igencsak sűrűn jártam.
BK-ban életemben kétszer voltam, mindkét esetben meghívtak. KFC-ben egyetlen egyszer ettem, pizza hut-ban meg még sosem voltam.
Majd a Moszkvaiba kéne elmenni :D csak most az orosz-ukrán konfliktus miatt nem mászkálunk arrafelé...
(Addig halogattuk a tervezett Moszkavai kiruccanást a haverokkal, hogy végül ez lett... sebaj, volt helyette egy Berlin tavaly :) )

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#106977) KROK640 válasza gyulaszu (#106963) üzenetére


KROK640
veterán

Nálam is pont ez a terv. Felül jön be, és nem képes az ő saját routerük (Voda) leküldeni a wifit az egész lakásba, pedig hogy reklámozták, hogy connectbox szuper erős wifivel, ehhez képest a földszint 3/4-én nincs wifi és az emeleten is a ház másik végébe már csak egyes a jel.
Ezért jelenleg ha főzök, kénytelen vagyok a mobilnetet koptatni, na ezt akarom megoldani, de szerintem csak szolgáltató váltás után lesz megcsinálva.
Régen a UPC-nál imádtam a wifi-free-t, ugyanis azzal meg azzal a ténnyel, hogy a buszon is volt wifi, ki tudtam váltani a mobilnetet teljesen. Persze, hogy eltörölték :(

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#106978) Syl válasza KROK640 (#106973) üzenetére


Syl
nagyúr

Ha már a helyesírását kritizálod: Nobel-díjas :P

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#106979) hcl válasza KROK640 (#106971) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

" és a 8 percenként kidobjuk a hamburgert meg 1,5 óránként a pitét rohadt nagy kamu, "
Gondolta valaki, hogy nem az? :D

@KROK640 : Leteszel egy OpenWRT-s régi routert repeaternek vagy extendernek, és lesz wifid.
Windowsos géppel is meg lehet csinálni, csak macerásabb.

" de minimális esélyt látok rá, hogyha körbe mindenhol elérhető, akkor épp nálam ne lenne az. "
Simán lehet pedig, hogy nálad külön ki kéne építeni, és az drága lesz.
Viszont simán lehet az is, hogy tényleg csak T-jellegű (nem meglepő) hiba miatt nem hozza.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#106980) Alusky válasza Syl (#106978) üzenetére


Alusky
aktív tag
LOGOUT blog

@MunezXBK :DDD

Ja persze, ezen a fórumon nincs notification se. :(((

[ Szerkesztve ]

Automata váltósként a legjobb barátom az akkumulátor.

(#106981) homerhamm válasza KROK640 (#106973) üzenetére


homerhamm
addikt

Vajon el akarta adni, azért fotózta körbe a biciklit, vagy mert olyan jó környéken lakhat, hogy kell fotó a bicikliről hogy ellopták? :)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#106982) opr


opr
veterán

Itt is beszeltunk mar HiFi-rol (jo, itt mirol nem beszeltunk meg :DDD), szoval itt is megkerdezem, hatha valakit hatba tamad az isteni ihlet, mert engem eddig elkerult - nameg olyan regen kovettem a dolgokat, hogy oszinten szolva nem is ertek mar a mai cuccokhoz semennyire...

Szoval, olyan kerdesem lenne, hogy letezik-e olyan erosito, amit keresek, konkretan:
- Sztereo
- USB-n tud csatlakozni es kulso hangkartyakent mukodni
- Van neki az elejen 3.5mm jack dugo fejhallgatonak
- Relative picike (nagyon max 20*15cm alapterulet)
- Normalisan szol - persze ez relativ, most egy kinai fostalicska nobsound van, ezt a szintet kene minimum tartani
- Az usb csatija lehetoleg a seggen van
- Nem valami kinai gagyi
- Lehetoleg legyen rajta az elejen egy tekero hangero allitasnak, a gombos megoldast szivbol gyulolom
- Nem egy okor ara van, tehat mondjuk maximum ~50khuf-bol kijon
- Lehet hasznalt is
Egy par Dali Spektor 1 hangfal lenne radugva, nem kell partykepes ereju hang, altalaban halkan hallgatom.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#106983) Trailblazer válasza Alusky (#106975) üzenetére


Trailblazer
addikt

utálok borravalót is adni

Te vagy az, Mr. Pink? ;]

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#106984) koby11h válasza Trailblazer (#106983) üzenetére


koby11h
aktív tag

:C
Nekem az Üvegtigrisből Bajusz is eszembe jutott :)

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#106985) hcl válasza opr (#106982) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

DAC-ok nem elegek? Legtöbbje erősítő is, ennyit, ami ide kell, tudnak. És azok között sok van, ami teljesíti a kitételt. Pl. ami nálam járt.

A hangfalat meg mintha elszámolták volna :D 23*14*20, és ráküldhetsz 40-100W? :D :D :D :D A 20W-os hangfalaim nagyobbak...

Mutogatni való hater díszpinty

(#106986) patomi válasza opr (#106982) üzenetére


patomi
őstag

Ifi zen air, vagy ifi uno felé indulnék el. Esetleg fiio k3, e10k, Q11(saját akkuval) pl.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#106987) opr válasza hcl (#106985) üzenetére


opr
veterán

DAC-ba tudsz dugni banándugós hangfalat? :F :Y

patomi: köszi,meglesem őket! :R

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#106988) Alusky válasza opr (#106987) üzenetére


Alusky
aktív tag
LOGOUT blog

Átalakító vagy átforrasztja.

Automata váltósként a legjobb barátom az akkumulátor.

(#106989) opr válasza patomi (#106986) üzenetére


opr
veterán

Megneztem, ezek kozul egybe se tudok hangfalat dugni. :(

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#106990) hcl válasza opr (#106989) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

Átalakító. De abban az Asusban is volt erősítő, bőven erősebb, mint a falaid, csak nem találom a pontos adat.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#106991) patomi válasza opr (#106989) üzenetére


patomi
őstag

Mégis milyen csati kéne rá? Az uno-n van rca ki, és usb bemenet plusz 3,5 ki az elején. Pl.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#106992) opr válasza patomi (#106991) üzenetére


opr
veterán

Banandugos hangfalnak. :)

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#106993) patomi válasza opr (#106992) üzenetére


patomi
őstag

[link] esetleg? Elvileg ez nem jó banán csak egy pólus. Érdemes lenne forrasztani. Nem nagyon lesz banános erölkődö. Ha igen más téren lesz hiányos.

[ Szerkesztve ]

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#106994) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

Kamuprofil rám ír, elküldöm anyjába, report, betesz egy nagyf*ú n*geres videót :D
Még láttam, mielőtt ment a delete :D

@opr : A 2 falból 4 kábel? :F

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#106995) opr válasza patomi (#106993) üzenetére


opr
veterán

Ok, lehet teljesen retard vagyok, de erre hogy dugsz ra ket hangfalat?
Vagy egy RCA kimenet. Ket csati, jobb/bal. A ket hangfalbol kijon 4 kabel. Eskuszom nem ertem, ebbol hogy lesz rendes sztereo hang ket hangfallal. Mit nezek el? :F

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#106996) hcl válasza opr (#106995) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

...az 4 drót lesz. + - mind a kettőn.
A RCA-nak a külső érintkezője a -, a belső a + :)

Mutogatni való hater díszpinty

(#106997) Alusky válasza hcl (#106994) üzenetére


Alusky
aktív tag
LOGOUT blog

Linkelj neki bdsm ánusztágítós videókat, van köztük olyan ahol a másfeles ásványvizes flakon is belefér akkorára kifeszítik. Az a recycle automata. :DD :DDD

Automata váltósként a legjobb barátom az akkumulátor.

(#106998) patomi válasza opr (#106995) üzenetére


patomi
őstag

Igen közben rájöttem :D. [link] ilyesmik még előfordulnak, de ritka.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#106999) opr válasza patomi (#106998) üzenetére


opr
veterán

Igen, valami ilyesmi kene. :D
Most egy ilyen van: Nobsound mini.

A kinom vele az, hogy:
- Egy eve van meg, es a potija teljesen meg van menve, recseg/ropog, ha tekerem, hogy a jobb, hol a bal hangfalba nem kuld jelet. Ok, olcso, veszek ujat, de... Nem szeretnek evente szennyezni a konryezetet egy uj fostalicskanyi veszelyes hulladekkal.
- Az elejen van az usb-in. Hogy ki volt az az abszolut fogalmatlan vadbarom, aki oda rakta, hogy minden alkalommal megbasztassa az eger es csessze szetfele az amugy is erzekeny micro-USD aljzatot, azt nem tudom, de ezuton is sok szeretettel kuldom neki a peklapat. :W
- Az elejen a jack dugo... Bemenet. :W

Az, ahogy szol, az igazabol erre eleg, nappaliban van komolyabb hifi, vagy ott a fasza fejhallgato, ha nagyon szep hangra van igenyem.
Szoval ugyan ez kene, csak eppen ugy, hogy a jack az kimenet legyen, es lehetoleg a hatuljan legyen az usb, es boldog is vagyok. :K

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#107000) hcl válasza opr (#106999) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

"- Egy eve van meg, es a potija teljesen meg van menve, recseg/ropog, ha tekerem, hogy a jobb, hol a bal hangfalba nem kuld jelet. Ok, olcso, veszek ujat, de... "
Kontaktspray-t neki. Jó eséllyel megjavul.

- Az elejen van az usb-in. : :W Ugyanez a jackre :D
Mondjuk lehetne oldalt.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.