Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-09-20 15:28:38

LOGOUT.hu

"név nélkül, hirdetés linkelése nélkül írjuk ki a fájdalmunkat", tehát a Hardverapróról
- ne linkelj konkrét hirdetést
- ne tegyél be hirdetés screenshotot
- ne idézz hirdetésből konkrét szöveget
Személyes adatot ne tartalmazzon a hozzászólásod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#106999) opr válasza patomi (#106998) üzenetére


opr
veterán

Igen, valami ilyesmi kene. :D
Most egy ilyen van: Nobsound mini.

A kinom vele az, hogy:
- Egy eve van meg, es a potija teljesen meg van menve, recseg/ropog, ha tekerem, hogy a jobb, hol a bal hangfalba nem kuld jelet. Ok, olcso, veszek ujat, de... Nem szeretnek evente szennyezni a konryezetet egy uj fostalicskanyi veszelyes hulladekkal.
- Az elejen van az usb-in. Hogy ki volt az az abszolut fogalmatlan vadbarom, aki oda rakta, hogy minden alkalommal megbasztassa az eger es csessze szetfele az amugy is erzekeny micro-USD aljzatot, azt nem tudom, de ezuton is sok szeretettel kuldom neki a peklapat. :W
- Az elejen a jack dugo... Bemenet. :W

Az, ahogy szol, az igazabol erre eleg, nappaliban van komolyabb hifi, vagy ott a fasza fejhallgato, ha nagyon szep hangra van igenyem.
Szoval ugyan ez kene, csak eppen ugy, hogy a jack az kimenet legyen, es lehetoleg a hatuljan legyen az usb, es boldog is vagyok. :K

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.