Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5351) Volkov


Volkov
aktív tag

Sziasztok!

Tavaszra-nyárra szeretnék valami csapatós kocsit.
1/12-1/14 körüli méret, 4WD.

Távom és vevőm van, más nincs, de az sem baj ha RTR, de lehessen a sebességet maximalizálni.

Kínaiból nagyon tetszik a Wltoys 144001, de előre tudom arra mit fogtok írni :DDD

Van olyan márkás(abb) ami hasonló mint a 14401-es 40k környékén?

Köszi!

:)

(#5352) JoinR válasza Volkov (#5351) üzenetére


JoinR
senior tag

Erre én is kíváncsi lennék, mert ilyet én is kerestem, de nem találtam. Még a 40-50k-s kínaikban sincs általában fém bekötőpont meg rendes lengéscsillapítás, állítható futóműről nem is beszélve.
Emiatt nálam ár/érték bajnok a 144001.

(#5353) SoulReaver válasza Volkov (#5351) üzenetére


SoulReaver
veterán

A vrx vagy ftx márkákat nézegessétek.

(#5354) gendyke1


gendyke1
csendes tag

Sziasztok!

Adott egy RC hajó ebbe szeretnék egy routert beletenni (egy Wifi alapú acces point kapcsolathoz kell).
Szeretném ha csepp és pára álló lenne!
A router házat , ha lebontom és csak a nyákot kötöző dobozba teszem nem fér el a testben,viszont maga a nyák belefér. Arra gondoltam,hogy mi lenne ha lefújnám pl. Plastik 70-el a nyákot és úgy szerelném be?
Szerintetek megoldható? Nem tesz kárt a routerben?
Köszönöm a segítséget!

(#5355) carl18


carl18
addikt

Üdv!
Csak úgy benéztem érdeklődnék, mit ajánlotok egy kezdőnek. Tamiyát szabad venni? csak egyik tag azt irta nagy rossz ár-érték arányú... Csak néha egy kis Onroad mokára lenne használva. 30-40E lehet kapni újanta ilyen épithető pakkokat.
Esetleg milyen alternativák vannak külföldről, aliexpress/bangood?

Kezdőnek milyen onroad márkát ajánlotok elérhető árban? (ne egyből a 300E ft-os kategóriára gondoljuk :DDD)

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#5356) JoinR válasza carl18 (#5355) üzenetére


JoinR
senior tag

Ha valódi kasztnis autót akarsz, akkor a Tamiyánál nem nagyon lesz olcsóbb. Viszont a 30-40 ezres KITek mellé még 30k körül tegyél hozzá távirányítóra, akksira, töltőre.

(#5357) BLOODSHOT


BLOODSHOT
senior tag

Sziasztok,

3 éve vásároltam egy elektromos Mugen MBX 6-ot. Szerettem, de kb minden egyes játék alatt valami eltört, elszállt, elrepült, szóval 2 hónap után meguntam és eladtam.

Tudtok olyan gépről amit nem kell állandóan szerelgetni és kicsit az átlagos usert célozza meg?

köszi

Vennék: Régi deszkás polókat, pulcsikat: Hook Ups, Flip, Birdhouse, Alien Workshop, Blind, World Industries.

(#5358) SoulReaver válasza BLOODSHOT (#5357) üzenetére


SoulReaver
veterán

Szia. Hol használtad a mugent? Nekem is volt, sokat pályáztam vele, parkban is versenyezgettünk. Egyszer tört egy első lengőkarom, mert nem bírta a beton oszlopot, de amúgy akkorákat repültem vele, bukfenc, fal, mindent fogott, de nem tört más.

(#5359) carl18 válasza JoinR (#5356) üzenetére


carl18
addikt

Nem feltétlen olcsóbbra gondoltam :) Inkább minőségibre.
Inkább úgy értettem 30-40-50E-ig van-e jobb mint a Tamiya.
Persze tudom kell mellé akku, töltö, táv...
Szerintem arra hogy néha autózzak egyet elég a Tamiyja is, még csak belépő vagyok az RC hobbiba. Ezért ameddig nem vagyok benne biztos megfog-e addig nem akarok sokat költeni.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#5360) BLOODSHOT válasza SoulReaver (#5358) üzenetére


BLOODSHOT
senior tag

Hello.

Főleg parkokban, parkolókban 1-2x pályán.

De idegesített hogy állandóan felpúposodott az akksi vagy a lengőkar tört el vagy valami.

Jó lenne valami átlagos de mégis erős kompakt cucc.

Vennék: Régi deszkás polókat, pulcsikat: Hook Ups, Flip, Birdhouse, Alien Workshop, Blind, World Industries.

(#5361) SoulReaver válasza BLOODSHOT (#5360) üzenetére


SoulReaver
veterán

Az akksi púposodás az attól lehet, hogy kevés a C értéke. Rossz elektronika esetleg.. parkokba, parkokókban sok a padka, fa, stb... Nincs az az autó ami bírná ezekkel a találkozást...

(#5362) Volkov válasza Volkov (#5351) üzenetére


Volkov
aktív tag

Végül egy akció keretén belül megrendeltem a 144001-est 2 aksival.
Kínából kerek 7 nap alatt ideért és DPD futár hozta ki. :D

Első tapasztalatok: Lakásban TILOS kipróbálni! Két keréknyom a padlón az eredménye.
Kint elég stabil, jók a lengéscsillapítók, nem pattog mint a kecske ... a deszkán. A méretéhez és a táv képességeihez képest indokolatlanul gyors. Nagyon kéne egy kormányzás limitálás is. Szervó 5 kábeles. A vevő 2in1.
Táv nagyon gagyi hatású, gázkar nem mindig megy középre, sípol is a verda, kap jelet ilyenkor.
Aksi 1500mAh, de vagy 2x ekkora is elférne. Kellene is, játékidő nagyon karcsú.
A túlmotorizáltsága miatt hiába alacsony, elmegy a füvön/árkon bokron is.

Amúgy nagyon tetszik, nem bántam meg :DDD (még)

Egy dolog aggaszt picit: az USB-s töltő. Mennyire lehet az jó bármire is?
Van valami értelmes 2S töltő jó áron?

:)

(#5363) atok666 válasza Volkov (#5362) üzenetére


atok666
őstag

USB tolto mukodik ugyan, de rettenetesen lassu. Vegyel legalabb 2 drb. 5000mAh akksit, meg egy pl. iMAX B6 klon dual toltot es azzal elleszel egy darabig.

Atok

[ Szerkesztve ]

(#5364) JoinR válasza Volkov (#5362) üzenetére


JoinR
senior tag

(Valódi) 5000-es akksi nem biztos, hogy befér, sőt. 100x33x15 a "gyári" 3 cellás akksi mérete. Sajnos nekem a 2200-as 3S-es akksi nem fér bele, túl magas. Vagy át kell rakni a vezérlőt, de az macera.
Az eredeti iMax B6 Mini V2 most előrendelhető Banggoodon, ennyiért nem rossz. Amúgy egy Hobbyking-es DC-4S is megtenné, de most sehol nincs raktáron, úgy látom.

(#5365) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Tavasz váró... :)


(#5366) gainwardgs


gainwardgs
addikt

Vkinek esetleg traxxas Xmaxx van itt a csoportban?
Tapasztalatok? :R

(#5367) jilian


jilian
addikt

Hello,

3 éve szeretnék már magamnak egy jó távirányítós autót venni.
Most ha úgy számolom, hogy az első lett volna kb. 30ezer + 10ezer alkatrész, a második 60ezer + 20ezer fejlesztés... Akkor most lennék kb. 120ezernél.

Most ezt az összeget szeretném egy olyanra költeni amit nem nagyon akarok lecserélni... Tehát a márka a support, strapabíróság lenne az első szempont.
Off road típusok tetszenek inkább.
Mit tudnátok ajánlani?
Van nekem is kiszemeltem de lehet csak bezavarna itt az elején, kíváncsi vagyok mit vennétek.

(#5368) SoulReaver válasza jilian (#5367) üzenetére


SoulReaver
veterán

Szia!

Traxxas slash, Losi baja rey.

(#5369) atok666 válasza SoulReaver (#5368) üzenetére


atok666
őstag

Arrma senton? Vagy az gaz?

Atok

(#5370) SoulReaver válasza atok666 (#5369) üzenetére


SoulReaver
veterán

Azt még nem próbáltam. Ezekről van személyes tapasztalatom és tudom őket ajánlani.

(#5371) jilian


jilian
addikt

És ha inkább a buggy féle felé hajlanék?
Mondjuk a Traxxas Revo milyen típus? :D (igaz az már túl drága)
Mert ezek is tetszenek aminek a kerekei így kint vannak....
Ütközést talán jobban tolerálják ezek. :U

(#5372) SoulReaver válasza jilian (#5371) üzenetére


SoulReaver
veterán

Azok truggy-k. 1:10-nek írják, de valójában 1:8 méretarány. Nekem Losi 8ight 2.0 truggym volt. Sokat kibírt az is.

Az e-revo 2.0 elég sérülékeny. Ismerősöknél 2db volt, pár akksival szinte leamortizaltál, pedig nem is durvultak.

(#5373) jilian válasza SoulReaver (#5372) üzenetére


jilian
addikt

Hát a ~120ezret már jócskán /x2/ átléptem amit a kosaramba raktam.... :O
- Slash Ultimate
- TRA2970G töltő
- TRA2843X aksi (persze ebből jó lenne 2db... :((( )
- TRA8710 szerszámkészlet (mert ugye kelleni fog)
- és még gondolom mondasz valamit amit feltétlen vegyek

Nem lehet ebből faragni? Nincs valami jó bolt?
Ezeket a rajmodel.hu-n nézegettem.

A Losi még drágábbra jönne ki.

Kinézetre meg még mindíg az e-revo tetszik a legjobban....de ahogy nézegettem róla videókat, tényleg ennyire gyorsan melegszik?

[ Szerkesztve ]

(#5374) atok666 válasza jilian (#5373) üzenetére


atok666
őstag

Nem egy olcso hobbi ez sem :) . Az egy akku keves lesz szerintem, inkabb 2, de meg inkabb 3 kellene (btw. miert nem 3s akkut veszel?). Faragni ugy tudnal belole, ha pl. nem brandelt toltot meg akkukat veszel melle (50-60euro korul kapsz teljesen hasznalhato 2 (akar 6s) akkut tolteni tudo kinai toltoket). A szerszamkeszleten viszont ne sporolj.

Mar emlitettem is, nezdd meg esetleg az arrma markat (a rajmodel is forgalmazza), talan kicsit mersekeltebb az ara, mint a Traxxasnak.

Atok

(#5375) SoulReaver válasza jilian (#5373) üzenetére


SoulReaver
veterán

Ha faragni akarsz, és nem ragaszkodsz a traxxas töltőhöz és akksikhoz, (amik amúgy túlárazott szarok), akkor nyugodtan vehetsz ebayről 2 cellás akksikat, és jóféle lipo töltőt. Csatikat át lehet forrasztani, nem nagy cucc.

E-revo drágább lenne, mert minimum 6 cellával kell hajtanod, ami 2 x 3 cellás akksikat jelent. Ebből 1 pár megint kevés, de még 2 pár is... Szóval minimum 3 pár akksi...

Nekem a baja reyhez van 4 db 2s lipom. Ha nekiállunk versenyezgetni egy kijelölt szakaszon, szinte folyamatosan, akkor nem bírnak ki egy órát összesen. Megy mint a barom, pedig csak 2s lipo-k.

(#5376) JoinR válasza jilian (#5373) üzenetére


JoinR
senior tag

Ha olcsóbbat akarsz, nem veszel itthonról semmit :DDD
Akksi Hobbyking EU-raktár, töltő szintén, vagy Banggood (ott már pl. megjelent a SkyRC IMAX B6 V2)
Ezt a szerszámkészletet nem tudom hova tenni 130$-ért :Y

(#5377) jilian


jilian
addikt

Hát szerintem maradok a truggy-k mellett. Valahogy jobban tetszik.
Amit előnynek titulálok be az az hogy a sok koszt nem egyből a burkolat alá tekeri be,
láttam videókat, brutál mi sarat meg füvet be tud tekerni...
Hogy tisztítjátok ki a gép belsejét? Kompresszor, tusolás?

Nem tudok dönteni, hogy revo vagy kraton.
Jó a kraton 50ezerrel olcsobb...kérdés, hogy a revo tud-e annyival többet, ér-e annyival többet....(alkatrészek strapabírósága stb...)
A kraton 2cmrel alacsonyabb hasmagassággal rendelkezik, ennek vannak előnyei is meg hátrányai is. :(((
A revónak a kasznia strapabírobb borulásoknál, márpedig lesz nem is kevés...

Tudtok valami +/- felhozni valamelyik mellett/ellen?

(#5378) SoulReaver válasza jilian (#5377) üzenetére


SoulReaver
veterán

Tök mind1 melyiket veszed. Bohóckodni bármelyik megteszi. Sokat nem kell rajta agyalnod, nem versenyezni veszed. A pénztárcád szab határt csak.

(#5379) üszök válasza jilian (#5377) üzenetére


üszök
őstag

Én mindenképp a kratont választanám a kettő közül. Mondjuk alkatrészileg nem tudom milyen az ellátottsága utána kell nézni. Spórolhatsz esetleg azon is ha nem újat veszel, elő szoktak fordulni eladó újszerű példányok ilyen autókból,meg igazi verseny tuggy-k ból is. Az 1/8 truggy a legdrágábban fenntartható kategória,drága a kaszni,drága a kerék, viszont azzal a legjobb menni szerintem. Én a traxxast mindenképp felejtősnek mondanám, Losi,Mugen, Serpent, ilyeneket nézegetnék. Igaz,hogy 120 ból nem lesznek ki. Meg lehet még próbálkozni esetleg a sokak által lenézett HPI truggy-val is az 160 körül van újan. Alkatrész ellátás néha akadozik,de itthon is lehet több boltból is beszerezni.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#5380) tvamos válasza jilian (#5377) üzenetére


tvamos
nagyúr

En imadom a Traxxast, kolegamank e-revo van, imadja, a masiknak... azt elfelejtettem... arra emlekszem, hogy mechanikus valto van benne, o is szereti. Szerintem ez egy + ra.
Nekem Kyosho van, buggy, az is popec nagyon... (Kyosho Inferno TR15 atalakitva villanyra.) Kezd lassan osszeallni. Amig megint szet nem szakitom valahol.
Ha esetleg hasznalt Traxxas erdekel, akkor: [link]
Traxxasososk beszelgetnek: [link]

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#5381) jilian


jilian
addikt

Hát srácok, szerintem ezt a videót nézve lehet, hogy maradok ennél a verziónál...
Bőven elég lesz nekem ez is, amit ez a modell itt kibír....akkor nálam örök életű lesz.
Megkapja a "Sledgehammer Extreme Terrain Tires"-eket aztán teljesen e revo filing lesz.

Tudnátok szerelő készletet ajánlani, amolyan mindenest ha lehet, ne kelljen egyesével össze vadászni...

Ugye az akksitól függ, hogy mit tud a gép, kellene gondolom:
- egy (2) 2s Lipo 7.4V 5000+ a család többi tagjának (hogy tudják probálgatni)egy
- egy (2) 3s Lipo 11.1V 5000+ nekem...

Van valami jó alternatíva a gyári akksik helyett?
Persze akkor már kellene töltő is.....
:R

(#5382) atok666 válasza jilian (#5381) üzenetére


atok666
őstag

Probalgatashoz nem kell gyengebb akksit venned. Altalaban lehet a taviranyiton allitani a max teljesitmenyt (50,75,100%)

Atok

(#5383) üszök válasza jilian (#5381) üzenetére


üszök
őstag

Arra azért majd készülj az elején a te ugratásaid nem így fognak kinézni. :) Ha így fogod ütni elsőre elég jelentős anyagi kár várható.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#5384) motoflug


motoflug
őstag

Sziasztok!

Ehhez a mini RC autóhoz, jó ez az akksi?

A polaritás kép alapján ugyanaz, a csatlakozót nem tudom kivenni, de talán az is.

(#5385) Emu


Emu
őstag

Sziasztok!
Ma a hosszú bezártság után voltunk egyet sétálni a természetben a Duna parton. Próbáltam olyan helyet választani, ahol kevesen lesznek, de nem csak nekem jutott eszembe ez a program. :N
Már visszafelé sétáltunk, amikor jött szembe egy apa kisfiával, és egy rc autót terelgettek bőszen. Persze kisfiamnak több sem kellett egyből rárepült a témára. Már többször ígértük neki, hogy majd kap, de most már talán elég nagy (6 éves), hogy na zúzza le az autót az első napon.

Tudtok ajánlani valami kezdő szettet max. 20e Ft-ig? Jelen körülmények között többet nem áldoznék erre, első sorban szikla mászó érdekelne, ami bírja a homokot.

Köszönöm

(#5386) üszök válasza Emu (#5385) üzenetére


üszök
őstag

20 ig a Tesco és auchan játék osztályán nézelődj. A sziklamászó nem megy gyorsan a gyereket nem fogja érdekelni.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#5387) Emu válasza üszök (#5386) üzenetére


Emu
őstag

[link]
Még ilyen sem ajánlott? Sebességgel az a gond, hogy minden játék elég gyorsan javitással végződne...meg el kéne menni otthonról, mert még az út is tiszta kráter előttünk. :(

(#5388) JoinR válasza üszök (#5386) üzenetére


JoinR
senior tag

Hát ezeket a bóvlikat ajánlani...én mindig megnézem a kínálatot, és siralmas ahhoz képest, amit kintről lehet venni (ami természetes is, el kellett már hozni az árut, fizikai bolt költségei, ÁFA, stb.).
Nyilván kintről is játékokat vesz az ember ennyiért, de legalább van hozzájuk alkatrész, több szabványos elem van benne, proporcionális vezérlés, stb.

(#5387) Emu :
Esetleg még ránézhetsz a Wltoys 12428 -ra, amin lehet állítani a maximális sebességet. Manapság már kicsit drágább, mint a keret, de gyerekeknek szerintem az is ideális, rendkívül strapabíró.

[ Szerkesztve ]

(#5389) atok666 válasza Emu (#5387) üzenetére


atok666
őstag

Szerintem se fogja sokaig lekotni a hat eves gyerkozocot egy 8-9kmh-val halado rc auto.

Atok

(#5390) üszök válasza JoinR (#5388) üzenetére


üszök
őstag

20 ért nincs semmi ezt te is tudod. Kínából se. Az is mind gagyi játék. A 12428 is egy ipari hulladék széthullik állandóan. Azt amúgy az SG modell is árulta egy időben nem tudom van e még. A Jako meg a Modell&Hobby árul árul jobb minőségű játékokat és garancia is van rájuk,de 20 ból nincs meg egy sem. Rendes modell autót kell venni valami kezdő kategóriát,nem feltétlen újat. A 6 éves gyereket ha érdekli a dolog akkor elég hamar jobb lesz vele mint apu.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#5391) JoinR válasza üszök (#5390) üzenetére


JoinR
senior tag

És megint oda lyukadunk ki, mint minden PH-s szaktopikban, hogy ajánlunk egy "jót" 3x annyiért. :K Lehet csinálni kellene egy RC játék topikot :U
Nyilván Emu sem csodát vár ennyiért...ami azt illeti, én biztos nem vennék 60 ezerért RC-autót egy 6 éves gyereknek, legyen akármennyire bestbuy. Főleg 1. autónak, lehet használja 2-3 alkalommal és megunja, akár még a gyorsat is.
Személy szerint én a legtöbb népszerű proporcionális RC-autót az olcsó/játék árkategóriában már mindet kipróbáltam (összes WPL, MN, a legtöbb Wltoys), ezért ajánlom azok közül azokat, amiket.

Nyilván felhasználásfüggő, nálam a 12428 vagy 50 ciklust ment hibátlanul, 3 cellával. Igaz úgy kezdtem, hogy szétszed, átzsíroz...persze volt aki itt szidta, hogy milyen szar, mert hogy mindig felborul... :DDD
Jelenleg Wltoys-ból egy 144001 -em van, ami szerintem abszolút bestbuy 25k-ig, eddig annyi baja volt, hogy lelazult az önzáró anya, és elhagytam 1-1 kereket.

(#5392) napoleon2323 válasza JoinR (#5391) üzenetére


napoleon2323
tag

Végre valaki reálisan látja a dolgokat.

With every conflict I grow stronger!

(#5393) SoulReaver válasza JoinR (#5391) üzenetére


SoulReaver
veterán

Attól, hogy neked kicsik az igényeid, a wltoys egy szar... :) Egy 5-10 éves gyerek elszórakozik vele, de rájön idővel, hogy egy vicc kategória.

(#5394) napoleon2323 válasza SoulReaver (#5393) üzenetére


napoleon2323
tag

Pont egy gyereknek szeretne vásárolni a kérdező. :))

With every conflict I grow stronger!

(#5395) SoulReaver válasza napoleon2323 (#5394) üzenetére


SoulReaver
veterán

Pont írtam is, hogy a gyerek elvan vele..

(#5396) tvamos


tvamos
nagyúr

Pont vettem egy WPL C24 Military Truck-ot. Remelem, a hetvegen mar csavarozhatom is ossze. Aztan majd ki kell talalni, hogy hova, es hogyan lehet ra minel tobb LED-et faragni! Mmm... de jo is lesz!

Majd egy WPL B36 Ural-ra palyazok meg, de azt nem talalok normalis aron EU keszleten.

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#5397) JoinR válasza tvamos (#5396) üzenetére


JoinR
senior tag

Nah de most mit is vettél? :D A C24 az polgári, nem katonai. Neten többféle világítás modul is van tök olcsón, az én C24-em is fel van szerelve, teljesen street-legal :)) épp most készül az utánfutóhoz is a világítás, indexekkel.

A B36-ot (RTR-ben) annyira nem jó konstrukció szerintem, polcon szép, de a 6x6 hajtás nem túl megbízható, a műanyag kardánokat töri, mint a ropit, de a fém is könnyen szétugrik. A 180-as motor kevés a nagy tömeghez...a KM-verzió valszeg jobb, de az már annyira nem is olcsó, szerintem annyit nem ér (bár scale kategóriában nem nagyon van más).

(#5398) tvamos válasza JoinR (#5397) üzenetére


tvamos
nagyúr

Ezt. Azert kell, hogy jol tartsa a LED-eket. Az Uralt is azert vennem, de csak epito kit erdekel.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#5399) carr


carr
őstag

Sziasztok!

Véletlen ctrl+r nyomtam kezdhetem újra.
Nem konkrét RC, de akkuról van szó.
Adott egy Eszköz (Toyota Prius P2 2007) amiben van 28db Nimh cella.
(Wiki: A második generációs Priusnak 1,310 kWh-s, 28-modulos meghajtó akkumulátora van. Minden modul hat db, sorbakapcsolt, egyenként 1,2 V-os, 6,5 Ah-s Prismatic NiMH cellából áll, 7,2 V-on)
Szóval ez elvileg 6500mAh-t tud/ cella.
Namármost, a kocsi 2km-t tud(ott új korában) megtenni tisztán elektromos módban.
Akár vízszintes terepen megyek óvatosan akkor 700m (kb) tud megtenni, miután beindítja az ICE-t.
Januárban voltam akku felújításon Zsuffa úrnál a 3. kerületben.
24 cella jó, 2 csere, 2 kérdéses volt.
A lényeg, hogy Ti, mint hozzáértők, milyen jó ár/érték arányú ni-mh töltőt ajánlotok, hogy átmenjek a 28 cella mindegyikén, hogy visszakapják, vagy közelítsék a gyári 6500mAh kapacitást?
Jó lenne ha 1 hét alatt megcsinálná a 28 modult. Nem baj, ha 2 vagy több csatornát is tud. Esetleg ha van valakinek kölcsön, azt is szívesen fogadom. :)
Nem kérem ingyen! Csak nem szándékozom megtartani ha mondjuk újat vennék sem. De valami kínai bóvli meg ki tudja átküldené e a másvilágra a cellákat, ha esetleg valami gebasz van. Azt nem szeretném. :)
Köszönöm előre is. :R
Ez is adta az ötletet.
https://www.youtube.com/watch?v=g5KAPge-f6E&t=1230s

[ Szerkesztve ]

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#5400) csaabz


csaabz
őstag

Hello!

Múlt héten találtam ebayen olcsón egy Wltoys 12429 autót, tegnap meg is jött. Feltettem rá párat az itthon talált matricákból, lefestettem a műszerfalat és a felniket.
Kellemes meglepetés összességében, meg voltak húzva rendesen a csavarok, igényes a hófefér karosszéria, egész puha felfüggesztés, normál 540es motor hajtja. Felső led csík világít.
Kb 28ezer volt szállítással együtt. Nagy terveim nincsenek vele, csak néha kivinni a környékre. A hátsó pótkereket leszedtem, mert a súlyelosztás miatt totál rossz helyen van. Az akksi is lehetne lejjebb, de eddig nem borult. Aki úgy tervez meg egy ilyen rc-t, hogy a nehéz akksi a létező legmagasabb helyre kerül, azt el kellene tiltani a foglalkozásától.
Kínai oldalakon van hozzá sok (tuning) alkatrész, de talán az sgmodellben is.

Ti használat után hogyan takarítjátok ki az autót? Az első felfüggesztéshez szerintem bement pár homokszem.



https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.