Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5399) carr


carr
őstag

Sziasztok!

Véletlen ctrl+r nyomtam kezdhetem újra.
Nem konkrét RC, de akkuról van szó.
Adott egy Eszköz (Toyota Prius P2 2007) amiben van 28db Nimh cella.
(Wiki: A második generációs Priusnak 1,310 kWh-s, 28-modulos meghajtó akkumulátora van. Minden modul hat db, sorbakapcsolt, egyenként 1,2 V-os, 6,5 Ah-s Prismatic NiMH cellából áll, 7,2 V-on)
Szóval ez elvileg 6500mAh-t tud/ cella.
Namármost, a kocsi 2km-t tud(ott új korában) megtenni tisztán elektromos módban.
Akár vízszintes terepen megyek óvatosan akkor 700m (kb) tud megtenni, miután beindítja az ICE-t.
Januárban voltam akku felújításon Zsuffa úrnál a 3. kerületben.
24 cella jó, 2 csere, 2 kérdéses volt.
A lényeg, hogy Ti, mint hozzáértők, milyen jó ár/érték arányú ni-mh töltőt ajánlotok, hogy átmenjek a 28 cella mindegyikén, hogy visszakapják, vagy közelítsék a gyári 6500mAh kapacitást?
Jó lenne ha 1 hét alatt megcsinálná a 28 modult. Nem baj, ha 2 vagy több csatornát is tud. Esetleg ha van valakinek kölcsön, azt is szívesen fogadom. :)
Nem kérem ingyen! Csak nem szándékozom megtartani ha mondjuk újat vennék sem. De valami kínai bóvli meg ki tudja átküldené e a másvilágra a cellákat, ha esetleg valami gebasz van. Azt nem szeretném. :)
Köszönöm előre is. :R
Ez is adta az ötletet.
https://www.youtube.com/watch?v=g5KAPge-f6E&t=1230s

[ Szerkesztve ]

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.