Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8034) Jenne


Jenne
senior tag

Töltődik és szárad...

Bagóért vettem, az eladója ajándékba kapta, de nem használta. Ezért a hosszú állásban lemerült az akkuja és meghalt. Nem vette a töltést. A kései is teljesen tiszták voltak, látszott hogy valóban nem borotválkoztak még vele. Azért a biztonság kedvéért egy teljes fertőtlenítést megtettem a késeknél. Gyári Új akkut tettem bele (3800Ft volt postával), de az erősebbet. Eredetileg 750 mA-es volt benne 18mA/h-s de ez most egy 950mA-es és 29 mA/h-s.
Amikor (a borotválkozások alatt szép lassan) a kijelzője lemegy nullára, most már, az ötödik-hatodik teljes töltést követően 88-ról (88 percet jelent) indul a visszaszámolás. De a nulla után még 26 percet(!) lehet vele borotválkozni és csak akkor áll le, tilt le 3,2 V akkufeszültségnél az elektronika. 114 perc! Nem is rossz borotválkozási idő. Másod borotvának, a csendesebb reggelekre elmegy a Braun hetes mellé. :DDD
Mondjuk a Braun hetesem is tud 98 perc akkus borotválkozási időt a lekapcsolásig. :)

Átesett egy víz próbán is. Engedtem vizet a mosdóba, bőven annyit hogy ellepje a borotvát. Beletettem beindítva. Pár percet járattam és tökéletesen vízálló! Jól dolgoztam az akku cserénél. :K

[ Szerkesztve ]

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.