Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-08-12 16:10:56

LOGOUT.hu

Philips LCD és LED TV-k téma összefoglalója

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1251) cselt válasza Barthezz2 (#1249) üzenetére


cselt
senior tag

Igen, az is hdmi-n megy, ill dvi átalakítva hdmi-re.

(#1252) Barthezz2 válasza cselt (#1251) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Na de akkor a kártyáról DVI-n jön ki nem? Mert akkor mindjárt más is a dolog :)

Everybody lies.

(#1253) cselt válasza Barthezz2 (#1252) üzenetére


cselt
senior tag

igen dvi-n jön ki mivel hdmi kimenet nincs a kártyán :D
Akkor már nem a kártya miatt vált lassan? :D

(#1254) Barthezz2 válasza cselt (#1253) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Hát jah, akkor bukott az elmélet:D

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#1255) zsoltai


zsoltai
csendes tag

Üdv! Tv vásárlás előtt állok, de mostanában kicsit elbizonytalanodtam. Jelenleg egy 2 éves Pana plasmam van, amivel eddig maximálisan meg voltam elégedve, de nagyobb cserén kezdtem gondolkozni és az ambilight miatt a philips mellett tettem le a voksom. Elég sok pozitív értékelést hallottam, olvastam a készülékeiről de folyamatos csalódások érnek amikor kipróbálom őket. Az első készülék amit kinéztem egy 46”-os 7605ös tv volt de amikor a boltban megnéztem feltűnt, hogy a tv mellett lévő 5605-nek a gyors mozgásoknál nem mosódik el annyira a képe mint a 7605nek. (csak sajnos abban nincs ambi light) Ezek után a 8605 ös készüléket kezdtem el nézegetni, ott tudomásom szerint kisebb az input lag, így gondoltam a gyors mozgásoknál élesebb lesz a képe mint a 7605nek. Többször bementem mm-be, hogy megnézzem a tv-t aminek a képe nagyon pixelesnek tűnt ahhoz képest, hogy blu-rayről ment a film. Úgy döntöttem beviszek magammal egy pendriveot és úgy tesztelem mkv-ra illetve avira. Az avival nem is volt gond, a vártnál talán még szebb is volt a kép, de az mkv-t ami egy full hd mese trailer volt iszonyatosan rosszul jelenítette meg. Egyes részeken remegett a kép és hiába kezdtem el a beállításokkal játszani nem javult a helyzet. Utána egyből megpróbáltam egy samsungon is ezt a trailert, de ott semmi gond nem volt a képpel, teljesen hibátlan volt mint amit várni lehet egy full hd mesétől. A philips ingben lévő eladó se nagyon tudott segíteni annyit, mondott, hogy a samsung media lejátszója biztos jobb és ezért kezeli jobban a filet.
Ami fura, hogy nem szaggatott be a kép, de egyes részeken remegett illetve villogott a kép. Van esetleg valakinek hasonló tapasztalata? Ami igazából zavar, hogy az eladó se tudott segíteni vagy valami bíztatót mondani.

(#1256) pzozi


pzozi
csendes tag

Sziasztok!

No én is csatlakoztam a Philips LED-esek táborához. Sokáig vaciláltam, majdnem egy héten át ezzel keltem és feküdtem. Mert nem tudtam eldönteni, hogy mi legyen.

Merthát a magamfajta ember ritkán ad ki 200k Ft-ot egy TV-re!

Először Plasma és LED között majd miután megszületett, hogy LED Samsung és Philips között évődtem.

Sok plazmát megnéztem. Panasonic tűnt volna a legjobbnak G-s sorozat, de nekem a kontraszt az élesség a körvonalak pontossága a PC-hez való csatlakozás sokkal fontosabb, mint a színek mélysége a folyamatosság vagy éppen a látószög. Sok városi legenda már nem él. A Plasma-áknak igen is sokkal kisebb lett a fogyasztása és sokkal kisebb az esélye manapság egy beégésnek mint korábban. Szerintem a Plasma igen is versenyképes technológia még.

A méret végig 102 cm körül mozgott. A ülőgarnitúra ahonnan nézzük kb. 2 m-re van ez pont elég azon ökölszabály betartásához, hogy az átmérőt szorozzuk 1,5 cm-el plus minusz pár centi.

Két típusról olvastam sokat a LED-es tévék közül. Az egyik a Samsung ue40c6000 illetve a Philips pfl5605-os volt. Elinte Samsung-gal barátkoztam jobban, de féltem az EDGE technológiától meg felhősödéstől. Akkor kezdtem olvasgatni ez a fórumot és tudtam meg egyre többet a Backlight LED-es tévékről. Tetszett a Philips egyszerű távirányítója (félbevágott avocado) :D meg a 2x20W hangszóró a mélynyomóval. Az sem volt utolsó szempont, hogy így nem kellett kidobnom a WD TV live-ot, mert nincs rajta hálózati csatlakozás.

Mindent összegezve 1 napja használom a 5605-öst és szuper. Kis család le volt hallva az Alice csodaországban movie-tól 1080p-s minőségben. Végül is a Euronics-ban vettem meg bruttó 180-ért ! plus 2 év gari törésre is 21 e volt. Így 4 év garival 201-be került! Az azért vicc volt, hogy 189-ről alkudtam le a TV-t 180-ra! Úgy látszik nagy kiárusítások vannak! :D

MCSA, MCTS

(#1257) Barthezz2 válasza pzozi (#1256) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Euronics-ban lehet alkudni :F

Everybody lies.

(#1258) zsoltai válasza Barthezz2 (#1257) üzenetére


zsoltai
csendes tag

Az Euronicsban nem lehet, hanem kötelező alkudni:)

(#1259) Mr Paris válasza nyunyu (#1240) üzenetére


Mr Paris
tag

hát nem tudom nekem ATi-s kártyám van és még nem kellett vuduznom egyszer sem, vált az rendesen anélkül is :)

''Minden ellenállás hasztalan'' vagy mégsem?

(#1260) Mr Paris válasza Barthezz2 (#1257) üzenetére


Mr Paris
tag

mikor jártam a boltokat a TV-ket tesztelni az Euronics-ban mondtam, hogy még megnézek mást is és erre mondta a philips inges emberke, hogy ha az ott nézett darabot választanám menjek vissza és megalkuszunk :C

''Minden ellenállás hasztalan'' vagy mégsem?

(#1261) Barthezz2 válasza Mr Paris (#1260) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Hát wazz, ha ezt tudom :D
Mondjuk mikor vettem az 5605-öt 139k-ért, náluk akkor épp akcióban volt ~155, szóval lett volna mit lealkudni, hogy náluk vegyem :DDD

Everybody lies.

(#1262) Azur76


Azur76
tag

Örömmel engednek az árból, főleg ha rábeszélnek valaki hogy 21eft-ért kössön egy biztosítást a készülékre :) (vásárlói gondoskodásnak hívjak, de semmi köze a gyári garihoz)

(#1263) Daffni2 válasza zsoltai (#1255) üzenetére


Daffni2
addikt

Véleményem szerint életed legrosszabb döntése lenne a Pana plazmát LCD-re cserélni. :W
Akkora csalódás érne otthon, csak vernéd a fejed a falba.

A médialejátszási képesség nem lehet szempont egy TV vásárlásánál.
Arra ott vannak a cél hardverek.

"Aki ad,az nyer"

(#1264) Barthezz2 válasza Daffni2 (#1263) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

A médialejátszási képesség nem lehet szempont egy TV vásárlásánál.

Már mért ne lehetne..
Valakinek nincs kedve ezerféle cuccot megvenni, vagy épp egy 200k-s TV mellé nincs pénze még egy 50k-s lejátszóra is :U

(#1262) Azur76: Hát nekem eszembe nem jutott még náluk alkudozni, de most akkor már erről is tudok, hogy van értelme:)

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#1265) Daffni2 válasza Barthezz2 (#1264) üzenetére


Daffni2
addikt

Azért is, mert általában csak a szívás van, ezt nem játszik le azt nem jól, feliratot nem jól kezel, és akkor jön az idegesség.

A TV az nem médialejátszó, tessék tudomásul venni :D

"Aki ad,az nyer"

(#1266) Barthezz2 válasza Daffni2 (#1265) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Ezt nyílván mindenki tudja. De attól még lehet úgy keresni vásárláskor, hogy lehetőleg minél jobb médialejátszó legyen benne.

Everybody lies.

(#1267) zsoltai válasza Daffni2 (#1265) üzenetére


zsoltai
csendes tag

Nem elsődleges a media lejátszó, de azon volt a legegyszerűbb tesztelni a képminőséget. Azt viszont nem hiszem, hogy azért lett volna olyan katasztrofális a minősége, mert rosszul kezelte inkább a beállításokra gyanakodtam, főleg a digitális kontraszt miatt a villogásra. De miután kikapcsoltam akkor se lett olyan mint a samsungon. (pedig nagyon sam ellenes vagyok, de egymás mellett nézve a kettő tv-t nagyon elkeserítő volt az eredmény)

Az alkudozásra visszatérve anno amikor a Panasonicomat vettem kb 165 e-re volt kiírva 150ért hoztam el és még grátiszban kialkudtam egy 130 km-es fuvart a tv-nek. ;)

(#1268) Ádyka válasza zsoltai (#1267) üzenetére


Ádyka
őstag

Árkád MM-ban pont egymás mellet van a 7605 és a C6000.
Sokkal szebb és folyamatosabb képe van a C6000-nek. Az az üveglap ami rajtuk van, valami hihetetlen szép feketét varázsol. Sajna meg sem közelíti a Philips.
Akármennyit variáltam a philipsel, nem tudtam a samu képminőségének a közelébe érni.

Viszont a samsung iszonyat lassú. Hatalmas input lagja va. Kb 0,5 mp-cel később jelenik meg rajta minden mint a philipseken. TV-nézésnél még elmehet, de játékra elég szörnyű lehet.

Valamit valamiért. Valszeg nincs minden szempontból tökéletes készülék.

Talán a xxx6-os széria jobb lesz.

Varta R2U 2100 mAh AAA 2799 Ft! Varta R2U 800 mAh AAA 2399 Ft!

(#1269) Daffni2 válasza Ádyka (#1268) üzenetére


Daffni2
addikt

Izlések és pofonok..................

Amikor kerestem monitornak való TV-t igen sok készüléket megnéztem, kipróbáltam, laptoppal főként, hogy milyen lenne megjelenítőnek a pc-hez.

Az általad említett Samsung képe számomra különösen sz@r volt.
Túlszaturált,mesterséges színek, melyeknek a valósághoz semmi közük.

Persze hirtelen úgy tűnik milyen gyönyörű, aztán rájön az ember,hogy hosszútávon szinte nézhetetlen.

Olyan mint a hangrendszer ami csilingel dübörög, húúúú de f@szán szól, aztán rájön az ember hogy azoknak a hangszereknek a valóságban teljesen más a hangjuk.

Számítógép kijelzőként pedig különösen siralmas volt a képe.

Ilyen szempontból a Philips magasan veri a mezőnyt, a Samsung, LG, szóba sem jöhetett, a Sony, és a SHARP ami még megfelelő lehetett volna.

[ Szerkesztve ]

"Aki ad,az nyer"

(#1270) murare válasza Daffni2 (#1269) üzenetére


murare
csendes tag

Teljes mértékben egyetértek veled!

(#1271) Faaaguuu


Faaaguuu
csendes tag

Sziasztok.

Úgy tudtam, hogy a Philips wifi media connect ingyenesen letölthető a philipstől, de a letöltéshez szükséges egy 12 jegyű azonosító.
Nem tudom van-e valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata, hogy hogyan lehetne megszerezni ezt az alkalmazást?

(#1272) Znupi válasza Faaaguuu (#1271) üzenetére


Znupi
csendes tag

Szia!

A tv-hez adtak egy cd lemezt, azon van a szám, amit meg kell adni.

(#1273) Faaaguuu válasza Znupi (#1272) üzenetére


Faaaguuu
csendes tag

Szia!

Igen én is így tudom, de az én 37pfl7605H-ösömhöz nem kaptam CD lemezt, de lehet, hogy nem is jár hozzá.

(#1274) Mr Paris válasza Znupi (#1272) üzenetére


Mr Paris
tag

Hát nem tudom pontosan de logikusan végig gondolva szerintem csak azokhoz a TV-khez adnak CD-t amibe integrált wifi van (9000-es széria). Bár más alkalmazást is adhatnak CD-n ez igaz.

Faaaguuu
7605höz mindenképp kell egy USB-s wifi adapter, gondolom ilyennel rendelkezel. Ahhoz a kell legyen ilyen szoftver vagy ha nincs akkor van a dobozba kód vagy cd és azon a kód...elvileg

szerk:
[na itt is van] aztat írja,hogy a mediaconnect CD-n van, tehát az adapterhez kell legyen CD.

[ Szerkesztve ]

''Minden ellenállás hasztalan'' vagy mégsem?

(#1275) Mr Paris válasza Mr Paris (#1274) üzenetére


Mr Paris
tag

[itt egyértelműbb kicsit] a tartozékoknál írja a CD-t

''Minden ellenállás hasztalan'' vagy mégsem?

(#1276) Faaaguuu válasza Mr Paris (#1274) üzenetére


Faaaguuu
csendes tag

Nem rendelkezem ilyen wifi adapterrel, de állítólag a szoftver működik vezetékes hálózaton is, én így szeretném használni.

(#1277) pheco


pheco
csendes tag

Szerintetek pixelhiba vagy sem?
3 hete van meg a 32pfl5625-öm, lényegében elégedett vagyok vele, csak pixelhiba szűrés során felfedeztem 6 olyan pontocskát a képernyőn, ami fehéren világít. Viszont csak akkor, ha fekete a képernyő, az összes többi színnél (teljes képernyős színtesztek) minden rendben. Valaki tapasztal hasonlót?

(#1278) pheco válasza pheco (#1277) üzenetére


pheco
csendes tag

Egészen pontosan:
a dpt progival tesztelve 0-35 közötti fényerő (sötétség) esetén 6 helyen is találok fehér pontot. 35 fölött mindegyik eltűnik, színtől függetlenül, így nehéz eldönteni, hogy beégés vagy beragadás.

(#1279) Sontir Fel


Sontir Fel
őstag

Sziasztok!

Elkezdtem magam átrágni az eddigi hozzászólásokon, de még nem jutottam a végére. Szeretnék televizijót vásárolni, és e két modell érdekelne:

Philips 40PFL5605H (176k)

Philips 42PFL5405H (edigitalban a hónapban 139k - 15%)

Kiváncsi lennék véleményekre, tapasztalatokra.Főleg monitorként használnám, azon belül is játékra. Vannak tapasztalatok ? Az 50k eltérés reális a készülékek közt?

Előre is köszönöm a segítséget :R

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#1280) Pferi válasza Sontir Fel (#1279) üzenetére


Pferi
senior tag

Szia!
Én 40PFL5605-öst használok játékra, és nagyon jól bevált. Semmiféle hátrányt nem találtam még, pedig lassan 3 hónapja nyúzom leginkább First person shooterekkel, és ha a videókártyád bírja az 1920x1080-as felbontást, a látvány utolérhetetlen. Modern Warfare 1-2, World of Warcraft, és most a Crysis 2 az aktuális. Sok fórumon érdeklődtem de legtöbbször ezt a típust ajánlották az alacsony input lag miatt. Én nem bántam meg hogy egy kicsit többet költöttem rá, hiszen az ember nem évente vesz ilyen drága holmit.
A ledes háttérvilágítással alacsonyabb fogyasztás is párosul, és nagyon szép képe van, szóval én az 5605-öst nyugodt szívvel ajánlom monitornak.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B650M DS3H ; Amd Ryzen 7 7800X3D; CoolerMaster ML 120 Lite ; 2x16 Gbyte Kingston DDR5 6000MHz; Asrock 6900XT OC Formula; 2 Hdd 2 db SSD ; FD ION + 2 Platinum 860W; CoolerMaster HAF XB ház

(#1281) Sontir Fel válasza Pferi (#1280) üzenetére


Sontir Fel
őstag

Köszönöm, hogy megosztottad a tapasztalatod. Nagyon csábító, de a másik tv ha jól számolom 119.990-be állna meg. Véleményed szerint az a közel 60k megéri?

A vas amihez használnám az i5 750, 4gb ram, HD5850.

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#1282) Sontir Fel válasza Sontir Fel (#1281) üzenetére


Sontir Fel
őstag

Láma vagyok... most nézem, hogy a ledeset is árulják a digitalban, és ha minden igaz akkor csak 153.000 forint. Így már más a leányzó fekvése :C

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#1283) cselt válasza Sontir Fel (#1282) üzenetére


cselt
senior tag

153-ért 40pfl5605H? Azonnal vedd meg :D

(#1284) Sontir Fel válasza cselt (#1283) üzenetére


Sontir Fel
őstag

Persze csak ha jól számoltam :F :C :P

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#1285) Daffni2 válasza Sontir Fel (#1284) üzenetére


Daffni2
addikt

Rosszul számoltál 179 900 Ft.

Ha el tudod számolni akkor is rosszul számoltál, mert az 143 920 :DD
Philips 40PFL5605H LED televízió

[ Szerkesztve ]

"Aki ad,az nyer"

(#1286) Sontir Fel válasza Daffni2 (#1285) üzenetére


Sontir Fel
őstag

Lehet, hogy a több mint 24 órás ébrenlét és munka miatt, de nekem ez a szám nem jön ki 15%-os kedvezménnyel. Hogyé kell így számolni? :F :Y

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#1287) Daffni2 válasza Sontir Fel (#1286) üzenetére


Daffni2
addikt

OK!

A Cetelem hitelkártyára történő vásárlási kedvezményt meg Én nem vettem észre. :W

Vedd meg gyorsan, mert ennyiért elkapkodják.

"Aki ad,az nyer"

(#1288) Sontir Fel válasza Daffni2 (#1287) üzenetére


Sontir Fel
őstag

Még el kell adnom a meglévő Samumat :C Bár már van rá vevő, csak hát a piszkos anyagiak csúsznak... de rajta vagyok az ügyön :C

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#1289) Dzsano


Dzsano
tag

Sziasztok!

Úgy néz ki, hogy veszek egy Philips 42pfl5405H TV-t. Igen kedvező ára lett, az "E" boltban is 139.900 Ft. Ennyi pénz gyűlt össze, a méret a lényeg :) és sokan dicsérik.

A gond az, hogy nem igazán értünk a kábelezéshez, ezért leírnám, mik vannak, és adjatok tanácsot, mit, mivel kössünk össze.

Segítségeteket előre is köszönöm!

Tehát:

1 db 5405H TV
1 db Philips FR984 házimozi rendszer (kb 8 éves és nincs rajta HDMI) de csúcs a hangja, és tökéletes.
1 db Panasonic DVD lejátszó,
1 db Philips 6 fejes videómagnó.

Analóg kábelTV Rubicom előfizetés.

A készülékek eddig is össze voltak (vannak) kötve, (egy 69 cm-es, 19 éves Nordmende TV-vel, ami az utolsókat rúgja) úgy, hogy tudunk felvenni a videóval, míg a DVD-ről vagy a TV-ből mást tudunk nézni, tehát a videómagnónak van saját tunere, TV bemenete, a kábelről, megosztva. eddig OK.

A gond a hang, hogy miképp tudjuk a TV hangját kivinni a házimozira, úgy, hogy minden műsornak (analóg TV jelnek) is legye hangja, mert valaki azt mondta, hogy az SP/DIF (koax) csak a digitális jelet továbbítja.
Szerintem átviszi minden adás hangját, de nem vagyok szakértő, csak "fogyasztó", jobbnak tartom megkérdezni, mint utána nyavalyogni.

A házimozi erősítőn van 2 db COAX IN, szerintem az tökéletes lenne, ha a DVD hang menne az egyikbe, a TV hang pedig a másikba a 5405-ön is van egy db KOAX kimenet.
A videómagno meg a VCR-IN-be.

És kész is van.

Jó lesz így?

Mire figyeljek?

Mit gondoltok, egy távirányító kezeli majd a 3 Philips készüléket? Jó lenne...

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#1290) Znupi válasza Dzsano (#1289) üzenetére


Znupi
csendes tag

Helló Dzsano!

Nincsen RCA bemenet a hifi-n? M(IMG:/dl/upc/2011-04/05/297060_nod9cpft2qxtqqzi_scart-rca_svideo_in_out.jpg)(/IMG)ert szerintem ezzel megoldható lenne:

(#1291) Dzsano válasza Znupi (#1290) üzenetére


Dzsano
tag

Szerintem van, méghozzá 6 pár.

Egy link a kisebb verzió DVD játékossal együtt:

743-es

Pofára pont ilyen van (az alsó a receiver).
Kitűnő hangja van, megbízható, és mindent tud. Nagyon szeretem. Drága is volt.

A kérdés az, hogy a TV-ből a digital KOAX-on kimegy-e az analóg (összes) csatornák hangja?

Hátoldal itt látható

Itt pedig több kép:
FR984

De kevés információ van róla, pedig ha jól emlékszem a Philips High-End katalógusában is benne volt, anno 2002-2003?

[ Szerkesztve ]

(#1292) pepi76


pepi76
csendes tag

Sziasztok!
Miért van az, illetve lehet-e valamit kezdeni vele, hogy az USB-ről lejátszott AVI filmek mind felfelé nyújtottak? (5605h)
Köszi

(#1293) sebgutkopf válasza pepi76 (#1292) üzenetére


sebgutkopf
őstag

Az usb-nél is be kell állítani a neked megfelelő képarányt. Javasolt az nem méretezett, vagy automatikus nagyítás a helyes képarány megtartásához.

(#1294) sebgutkopf válasza Dzsano (#1289) üzenetére


sebgutkopf
őstag

Minden hang és kép jusson be a tv-be, majd a tv digitális koax kimenetén vidd a hangot a DAC-ba, vagy digitális jelet fogó erősítőbe. Ha nem így teszel akkor külső jelforrás esetén (mondjuk dvd) a tv input lagja miatt a hang hamarabb fog jönni mint a kép, míg a tv a saját kimenetének a késleltetését igazítja a képmegjelenítéshez.
Nekem ez vált be, amit tudok hdmi-n csatlakoztatok, de videó és dvd nálam is scart-on csatlakozik és a tv szépen küldi ki a hangot a digi kimenetén akármi van.

(#1295) pepi76 válasza sebgutkopf (#1293) üzenetére


pepi76
csendes tag

Természetesen próbáltam, de egyik beállítás sem jó, vagy esetleg máshol is lehet állítani mint a képformátum?

(#1296) pheco válasza pheco (#1278) üzenetére


pheco
csendes tag

Senki hozzászóló? :(

(#1297) cselt válasza pheco (#1296) üzenetére


cselt
senior tag

Ez szerintem beragadt pixel lehet, mert ha halott lenne, akkor mindig fekete lenne.

(#1298) sebgutkopf válasza cselt (#1297) üzenetére


sebgutkopf
őstag

A beragadt pixelt meg lehet próbálni "kimaszírozni" a kijelzőből. Ha valóban nem halott, akkor egész jók az esélyek.

(#1299) sebgutkopf válasza pepi76 (#1295) üzenetére


sebgutkopf
őstag

A képarányon kívül esetleg a képernyőszélek beállítást érdemes megnézni azzal állítod mekkora legyen az overscan, ha valamilyen méretezésre van állítva az arány. Értelem szerűen "nem méretezett" beállításnál ez nem aktív.
Minden filmnél ez van vagy csak bizonyos felvételeknél?
Más tippem nincs.

(#1300) Gerisz


Gerisz
addikt

Sziasztok!

A 46PFL5605H/12 ugye Edge Led világítású nem FULL Led?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.