Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-08-12 16:10:56

LOGOUT.hu

Philips LCD és LED TV-k téma összefoglalója

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21001) atike válasza lucza (#21000) üzenetére


atike
nagyúr

Ja nem, akkor csak saját részre formázza meg, igen. Tévé műsort lehetne vele felvenni és ennyi.

Gyanús, hogy a filerendszer lesz a baja...

A lejátszót nem tudom mit visz és mit nem, én csináltam egy tesztet de az 4K-ra ment rá.. :) mkv (h264, h265), mp4, ts - mentek gond nélkül...

(#21002) Trak válasza lucza (#21000) üzenetére


Trak
addikt

Nem hiszem.
Szerintem a file rendszer a baj. Nem ismerem az "eXfat"-ot, de szerintem próbáld meg NTFS-en.
[link]

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#21003) sirarcheer válasza MEXX_85 (#20997) üzenetére


sirarcheer
senior tag

Kiváncsi vagyok bírja-e a TV. Nekem a boltban nem javasolták a játékot rajta.
Nem én kérdeztem, mert nem is terveztem, de gondolom sokat kérdezték Tőlük.

PSN: sirarcheer

(#21004) Hyder11


Hyder11
csendes tag

Na megjött végre a 43pus7304. Pozitív csalódás a 6704 után, gyors, letisztult rendszer. De valamiért, bizonyos esetekben vibrál a kép. Nem tudom hova tenni. Szerintetek ez mi a fene? Elegem van már a b@szakodásból, nincs kedvem visszaküldeni, de igen zavaró.

(#21005) tutis válasza MEXX_85 (#20997) üzenetére


tutis
őstag

[link]

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#21006) milan26 válasza lucza (#21000) üzenetére


milan26
senior tag

Szia!
Szerintem is a fájlrendszer a baja, fat32-re próbáld meg formázni.

(#21007) atike válasza milan26 (#21006) üzenetére


atike
nagyúr

Fat32-őt max akkor, ha nem akar 4 gigától nagyobb filmet is rámásolni... :)

(#21008) milan26 válasza atike (#21007) üzenetére


milan26
senior tag

Igen, ezt elfelejtettem mondani. NTFS-t lehet, hogy szintén nem szereti.

(#21009) atike válasza milan26 (#21008) üzenetére


atike
nagyúr

Szereti. Legalábbis nekem egy 32 gigás NTFS pendrive-ot gond nélkül vitt.

(#21010) Hyder11 válasza Hyder11 (#21004) üzenetére


Hyder11
csendes tag

Na? valaki? :/

(#21011) lucza


lucza
csendes tag

Köszi mindenkinek, hazamegyek és megpróbálom akkor átformázni. Kíváncsi leszek mit bír a tévé, van próbának egy 49gb-os uhd film. Jó lenne ha nem kéne külön lejátszót is venni. :D

(#21012) atike válasza lucza (#21011) üzenetére


atike
nagyúr

Ha visszább olvasol én teszteltem pár módon. És elég jó eredménnyel... :)

(#21013) sirarcheer válasza Hyder11 (#21010) üzenetére


sirarcheer
senior tag

Eddig ilyen típusú hiba nem volt itt. Minden képforrás esetén csinálja?
Azaz sima TV adás, Youtube, saját lejátszója?

PSN: sirarcheer

(#21014) Hyder11 válasza sirarcheer (#21013) üzenetére


Hyder11
csendes tag

Minden forrás esetén, még spotify on is, de minden esetben csak néha. Aztán elmúlik.

(#21015) sirarcheer válasza Hyder11 (#21014) üzenetére


sirarcheer
senior tag

Sajnos csak találgatok, de:
1- Nincs a közelben számítógép, vagy egyéb elektromos eszköz? (Router,...)
2. Nincs túl sok eszköz egy aljzatba dugva?

PSN: sirarcheer

(#21016) Hyder11 válasza sirarcheer (#21015) üzenetére


Hyder11
csendes tag

Nincs semmi ilyesmi sajnos, én is erre gondoltam de ezt cáfolja az is hogy csak néha csinálja, meg az is hogy semmi nincs körülötte, saját konnektora van.. :/

(#21017) pixta78 válasza Hyder11 (#21016) üzenetére


pixta78
senior tag

A szomszéd nem szokott véletlen hegeszteni 380-al?

Hegyet alulról, templomot kívülről, kocsmát belülről!

(#21018) sirarcheer válasza Hyder11 (#21016) üzenetére


sirarcheer
senior tag

Nekünk az előző TV csinált olyat, hogy elsötétült egy pillanatra véletlenszerűen. Nagy nehezen rájöttünk, hogy amikor a 4 méterre lévő, konyhában lekapcsoljuk a villanyt akkor csinálja. Át lett dugva egy másik konnektorba és azóta nincs ilyen.

PSN: sirarcheer

(#21019) Hyder11 válasza sirarcheer (#21018) üzenetére


Hyder11
csendes tag

Na ennek még nem jártam utána, remélem ilyesmi lesz itt is.

(#21020) Upo


Upo
addikt

Tegnap frissítettem a firmware-t a 7304-en. Ma este nem tudtam bekapcsolni, se a távra, se a fizikai nyomógombra nem reagált, áramtalanítás után indult. Valaki nem járt még így?

Más: a 7334/7394 féle kétoldalas távirányítót látta valaki értelmes áron? 90 GBP nekem nem értelmes ár.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#21021) sirarcheer válasza Upo (#21020) üzenetére


sirarcheer
senior tag

Én nem frissítettem még.
Sikerült bekapcsolni végül?

Én sehol sem tálaltam ilyen távirányítót.:(

PSN: sirarcheer

(#21022) MEXX_85 válasza Hyder11 (#21016) üzenetére


MEXX_85
tag

Helló! Nem lehet hogy a kép élesség nagyon fent van? En annal vettem eszre pl 4k videoba ha sűrű reszletes valamiz kell megjeleniteni hogy gondjai vannak es be vibrál.... Probald meg lejjebb venni... Bar en is 8as on hasznalom... 😂
Termeszetes modban a ambilight nekem jobban
tetszik élethűbb... De viszont a feke reszrknel ugye kevesebb a hatter fény jobban kijön a kep bevilagitasi hiba..... De meg vaccilallok hogy milegyen a sorsa.. De a napok meg peregnek....

:(

(#21024) laosz


laosz
csendes tag

Üdv. mindenkinek
Van egy philips smart tv-m, kb 3éves, minden bekapcsoláskor villog,pulzál a piros led, már megy az agyamra, ilyenkor frissitést keres vagy mi a ......t keres?
nem lehet ezt valahogy orvosolni, kikapcsolni valamit a menüben:
Kodi, youtube stb. minden müködik.
Köszönöm.

(#21025) Kbali válasza BenceShearer (#20988) üzenetére


Kbali
nagyúr

Nem tapasztaltam semmi ilyet.
1. Speedzone-nál néztem, hogy 1080p-ben indult, nincs is magasabb felbontás.
2. kerestem egy random 4kHDR videót, ott is 4K felirattal indult. HDR-t youtube-ról úgy tudom, eleve nem tud lejátszani, csak külső adatforrásról.

(#21026) BenceShearer


BenceShearer
aktív tag

Köszönöm!

Én is felraktam közben, mintha fürgébb lenne a menü. Ezek a javítások benne:
-Fix for DTS TruVolume output level drops after standby
-Fix for audio settings lost after standby
-Fix for different volume for stereo and dolby audio channel
-Fix for HBBTV is not working after teletext launchImprovements for WiFi connection issue
-Fix for wrong picture in EPGImprovement EPG speed for DVB-C
-Fix for starting up after recovery profile is restrictedImprovements for web browser built-in video player stability
-Fix for no sound after standbyImprovements for RC upgrade issue and pairing not working

A HDMI hang és a HUE lámpa hibákat nem javították, de szerencsére engem nem érintettek.

(#21027) Trak válasza Alien! (#21023) üzenetére


Trak
addikt

Hát basszus, most én is csak ilyen infókat találok...
Akkor most megkövetem magam, egy világ omlott össze bennem, este megyek és leiszom magam :D

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#21028) #40047616


#40047616
törölt tag

A "phs" milyen fajta kijelzőt takar? Összefoglalóban nem láttam ilyet vagy csak vak voltam.

(#21029) Toth_Jani


Toth_Jani
őstag

7303-at én is frissítettem, ami változott, az EPG igen fürge lett, és a kinai BT távirányító végre újra működik.

(#21030) atike


atike
nagyúr

Az asszony nem hagy békén azzal, hogy vajon kezel-e a tévé kamerát...? Mert hogy milyen királyság lenne ekkora méretben Skype-olni a külföldi rokonokkal... :) Valakinek van infója ilyesmiről...? :U

(#21031) girhesfarkas


girhesfarkas
csendes tag

egy kis sztori. edesanyameknak van egy 10+ eves lg tv je. kb az elso generacios cucc lehet. nekem van jelenleg egy Philips 40PFL8505H tv m. imadom. de nagyon + nagyon [kellett kb 3 honap mire tenyleg belottem ugy mindent hogy a filmek es ps4 szamomra tokeletes elmenyt nyujtsanak de megerte]. ugy voltam vele le nem cserelem csak akkor ha bedoglik. nos ez valtozott. annyira siralmasan nezem ahogy a regi lg "teszi a dolgat" hogy elhataroztam itt karacsonykor megoroklik az en dedelgetett tv m. sokat olvastam kutattam kerestem s vegul arra jutottam veszek egy Philips 55PUS7304. remelem hozza elodjenek a szintjet s akkor a csalad boldog lesz. ha minden igaz hetfon vagy kedden kiderul philips hozza e a regi szintet. bizakodo vagyok bar olvastam vannak kik nem voltak oly szerencsesek a szeriaval. remelem makom lesz. jov heten ha nem irok akkor mocskosul elegedett uj tv tulajdonos lettem ^^
jah es ambilight... nem erdekel ki gyartja vagy hol de nekem tv m nem lesz soha tobbet e funkcio nelkul...

[ Szerkesztve ]

nem a víz a hülye ha a hal nem tud úszni...

(#21032) Upo válasza atike (#21030) üzenetére


Upo
addikt

Az asszony meg épp azzal jött, hogy "ugye nincs benne kamera?". Talált valami cikket hogy a gonosz hákerek meglesik és még a bankszámláját is lecsapolják...

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#21033) Upo válasza sirarcheer (#21021) üzenetére


Upo
addikt

Írtam hogy kihúztam a konnektorból, utána bekapcsolt.
De most minden bekapcsoláskor néma az android, hiába állítgatom a fejhallgató hangerőt. Be kell menni a menübe és a TV hangszóró ki menüpontra rányomni, akkor megszólal.

Táv pl.
[link]
[link]

Találtam olyant, hogy tv módban az 123654 kombinációra előjön egy info menü. Állítani nem lehet benne semmit.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#21034) Alien! válasza Trak (#21027) üzenetére


Alien!
senior tag

sokáig gondolkodtam és is, hogy vadászok egyet valahonnan, de annyira megbízhatatlan volt ez az évjárat hardverileg (az én 7esem 4x járt szervizben mire találtak bele egy stabil alaplapot), hogy letettem róla. Rengeteg rosszat hirdetnek az ebayen is sajnos. Pedig házimozi körökben máig komoly rajongótábora van.

(#21035) peestike


peestike
senior tag

Láma kérdés tuti, de 7304-en video lejátszás alatt hol tudom a felirat méretét és színét beállítani? Már feladtam, hogy megtaláljam... :W

[ Szerkesztve ]

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#21036) benike123 válasza peestike (#21035) üzenetére


benike123
tag

Sziasztok!

Tegnap próbáltam egy 4k-s filmet serviio-n keresztül vlc-vel lejátszani, de nagyon akadt pedig digibol a legnagyobb csomag van és utp-vél volt osszekotve. Ez normális? Utána laptopról hdmi-n keresztül játszottam le de olyan volt mintha kicsit bele bele akadna, nem úgy hogy megállt, de észrevehető volt. Beállításokba az ide kapcsolódó javitasokat maxra vettem de utána is maradt ez. Ez a laptopról lehet (elég erős ugyh nem kéne akadna) vagy a tv nem tudta rendesen megjeleniteni? Az lemaradt hogy egy 55pus7304-rol van szó. Plusz a sötét
Jelenetekben alig kivehető valami, próbáltam állítgatni úgy valamivel jobb lett, van valami optimális beállítás a képhez?

(#21037) Alien! válasza benike123 (#21036) üzenetére


Alien!
senior tag

rakj fel a gépre egy EMBY servert, add meg a médiakönyvtárakat, majd mehet a tévére az appja playről. Ez nekem wifin(5ghz) keresztül is viszi a 4K filmeket. Laptop esetében Kodit használj, az film szerint váltja a frekvenciát, a kép valószínűleg azért szaggatott mert nem volt kadenciahelyes a lejátszás (60hz-en mentek a 24hz-es filmek).

(#21038) pixta78 válasza Alien! (#21037) üzenetére


pixta78
senior tag

Vagy dobjon fel egy PLEX szervert a laptopra és egy klienst Playáruházból a tvre. 50mbit alatti bitrátás 4k filmeket nekem viszi 58pus7304-en. Az afelettik be-be akadnak, azokat Amlogic boxról tolom😃

Hegyet alulról, templomot kívülről, kocsmát belülről!

(#21039) pixta78


pixta78
senior tag

Valakinek sikerült párosítani 7304 -et a Philips Remote appal?

Hegyet alulról, templomot kívülről, kocsmát belülről!

(#21040) blg válasza pixta78 (#21039) üzenetére


blg
senior tag

persze, nem volt semmi gond a párosítással (de amúgy nem használom aktívan)
ezzel:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tpvision.philipstvapp

(#21041) Alien! válasza pixta78 (#21038) üzenetére


Alien!
senior tag

Persze, az is jó, de nekem az Emby stabilabbnak tűnik, ráadásul nem égeti a feliratot, a plex hajlamos rá.

(#21042) milan26 válasza Alien! (#21041) üzenetére


milan26
senior tag

Vagy [ezt] a laptopra és akkor Kodival tudja nézni.

(#21043) pixta78 válasza blg (#21040) üzenetére


pixta78
senior tag

Az app irja, hogy a tv-n levő kódot irjam be de nincs kód a képernyőn... :W

Hegyet alulról, templomot kívülről, kocsmát belülről!

(#21044) pixta78 válasza Alien! (#21041) üzenetére


pixta78
senior tag

Miért baj, hogy égeti?

Hegyet alulról, templomot kívülről, kocsmát belülről!

(#21045) Sinu válasza pixta78 (#21043) üzenetére


Sinu
senior tag

Megnéztem ezt az alkalmazást, simán ment az összekapcsolás. Jobb alsó sarokban kiírta a kódot.
Egy hálózaton vagy a tv-vel?

No Future

(#21046) pixta78 válasza Sinu (#21045) üzenetére


pixta78
senior tag

Igen egy hálózaton vagyunk. A párosításnál csak keres az app caak pörög....

Hegyet alulról, templomot kívülről, kocsmát belülről!

(#21047) Alien! válasza pixta78 (#21044) üzenetére


Alien!
senior tag

mert egy 4K film esetében az újrakódolás komoly vasat igényel, és esetleg magas bitrátával járhat (ezzel együtt buffereléssel).

(#21048) pixta78 válasza Alien! (#21047) üzenetére


pixta78
senior tag

Értem, köszi. :R

Hegyet alulról, templomot kívülről, kocsmát belülről!

(#21049) Sinu


Sinu
senior tag

7304 Nálam most frissül

No Future

(#21050) pixta78 válasza Sinu (#21045) üzenetére


pixta78
senior tag

Újra hangoltam a tv-t 0-ról. Bluetooth- on látja a telefonom (MI9) a TV viszont nem látja. Nincs rejtett mód a telefonon. Fényképeket egyébként Wifi-n küld át a Galériából. A Remote app és bluetooth nem csatlakozik
Lehet, hogy a tv bluetooth modulja nem jó?

Hegyet alulról, templomot kívülről, kocsmát belülről!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.