Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-08-12 16:10:56

LOGOUT.hu

Philips LCD és LED TV-k téma összefoglalója

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201) Locutus válasza Lamair (#197) üzenetére


Locutus
veterán

De a 7655-re is azt irják, hogy tud mkvt?

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#202) Lamair válasza Locutus (#201) üzenetére


Lamair
aktív tag

valóban, átsiklottam fölötte :B

''...válaszd a nagyképernyős színes tv-t,... válaszd az életet...''

(#203) Locutus válasza Lamair (#202) üzenetére


Locutus
veterán

Nehéz így tájékozódni, hogy nincs egy jó összehasonlító felület ezekhez a TV-khez. Nemtom mi lehet a különbség a két 7-es sorozatú között pl.

Igazából a Panasonic 42G20 Plazma, és egy ilyen ambilightos philips között vacillálok. Előbbi mellett szól, hogy természetesebb, jobb a képminősége, szebbek a színei, de azért annyira sokkal mégsem, jobb a mozgás a képen, nem blokkosodik, egyenletesebb a megvilágítása, és sokkal megbízhatóbb a híre, mint a philipsnek. Utóbbi mellett meg az, hogy kevesebbet fogyaszt, ambilightos, sokkal szebb külsőre, és lejátszik mkv-t is. (bár a DTS-sel nemtom hogy áll) A philipssel nem kéne költenem extra médialejátszóra sem lényegében...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#204) maláj válasza Lamair (#200) üzenetére


maláj
őstag

:R

(#205) Lamair válasza Locutus (#203) üzenetére


Lamair
aktív tag

hát nemtom én amkor eldöntöttem hogy "lapos"tvt veszek a pana szóba sem jött, meg a plazma sem! szerintem 7000-8000es szériával nemnagyon fogsz mellé remélem a klubbunkban üdvözölhetünk nemsokára :C

''...válaszd a nagyképernyős színes tv-t,... válaszd az életet...''

(#206) Lamair válasza Locutus (#203) üzenetére


Lamair
aktív tag

.

[ Szerkesztve ]

''...válaszd a nagyképernyős színes tv-t,... válaszd az életet...''

(#207) Locutus válasza Lamair (#205) üzenetére


Locutus
veterán

A 7 és 8-as széria között mi a különbség?
A philips oldalán találtam némi összehasonlításra lehetőséget, de szerintem még ott is ökörség némelyik adat... mindkettőre edge-lit LED-et mondanak, viszont csak a 8-as széria lenne 100hz-es? Létezik hogy a 7-es nem az?
Mindenesetre külső dizájnban a 7-es jobb az biztos.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#208) Gaben360 válasza Locutus (#207) üzenetére


Gaben360
senior tag

Más képjavító technika van bennük.A 7xxx pixel precise hd a 8xxx már perfect pixel hd ami tavaly csak a 9xxx szériába volt.A 100hz alap mind a kettőnél,sőt már az 5-ös széria is 100hz-es az idén.

Az éj sötét,és tele iszonyattal! "Néha szívesen lennék egy régi gyárépület ablaka....csak állnék ott beb@szv@"

(#209) Locutus válasza Gaben360 (#208) üzenetére


Locutus
veterán

És ez komoly különbség? Úgy értem, tényleg látható?

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#210) Gaben360 válasza Locutus (#209) üzenetére


Gaben360
senior tag

Háát nem tudom,olyan egetverő nagy különbség nem lehet,hacsak nem vagy vájtszemű. :D
Ha van is különbség akkor az talán az sd adásoknál érzékelhető hd tartalommal biztos nem.
Írtad hogy sok a meghibásodás a philipseknél,hát szerintem meg pont hogy nem.
Itt még nem nagyon írtak a tulajok hogy ez meg az elszállt rajta,pláne az újabb készülékeken,vagy hogy inhomogén lenne a kép,vagy zavaró bevilágítás és még sorolhatnám.Ellenben nézz be a samsung topikba,na ott írnak egy két szépséget a tv-ikről,és nem páréves készülékekről van szó hanem az idei modellekről!

Az éj sötét,és tele iszonyattal! "Néha szívesen lennék egy régi gyárépület ablaka....csak állnék ott beb@szv@"

(#211) Locutus válasza Gaben360 (#210) üzenetére


Locutus
veterán

Tudom, olyat nem is vennék. LCD-ből max a philips és a sony jönne szóba, de ezek közül is inkább csak a philips az ambilight miatt. Viszont a Pana G20 azért feladja a leckét mindnek, képminőség terén.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#212) Darina válasza Lamair (#197) üzenetére


Darina
csendes tag

Lamair! Köszönöm a választ...

[ Szerkesztve ]

(#213) Gaben360 válasza Locutus (#211) üzenetére


Gaben360
senior tag

Szerintem kár hasonlítgatni a panát a philipshez mert két különböző technológia.Mindkettőnek vannak előnyei meg hátrányai is,Te kell eldöntsd hogy miben akarsz komprumisszumot kötni.Bármelyiket is veszed egy médiaplayer vásárlása erősen ajánlott,megspórolsz egy csomó idegeskedést.

Az éj sötét,és tele iszonyattal! "Néha szívesen lennék egy régi gyárépület ablaka....csak állnék ott beb@szv@"

(#214) Lamair válasza Locutus (#209) üzenetére


Lamair
aktív tag

Sd adásoknál rengeteget számít a képjavító technológia, olvass el néhány külföldi vagy akár magyar tesztet, a philips képjavítása odaver mindegyiknek, azon belül, persze minél magasabb kategoriás a tv (értsd magasabb sorozatszámú) annál fejletebb ez az áramkör!

nekem az előzőszériás tvm 7423h Pixel Plus 3 HD képjavítóval volt nekem az nagyonbejött
a mostani 8404 Pixel Precise HD képjavító is tökjó képet eredményez!

minél több sd-adást nézel annál inkább szükségd van képjavításra, nyílván egy HD forrásnál tökmindegy :B

''...válaszd a nagyképernyős színes tv-t,... válaszd az életet...''

(#215) Lamair válasza Gaben360 (#213) üzenetére


Lamair
aktív tag

igen jogos a mediaplayer nagyon hasznos tud lenni, a választásban is igazad van, az egész kompromisszum kérdése :U

''...válaszd a nagyképernyős színes tv-t,... válaszd az életet...''

(#216) Locutus válasza Lamair (#214) üzenetére


Locutus
veterán

Jogos, nálam is azért nagyrészt SD adásról lesz szó egyelőre.
Amúgy ami a kalapban van most, az a 42pfl7655.

Egy érdekes kérdés: Mit lép rá az ambilight, ha 4:3-as képarány mellett kétoldalt fekete csík van?

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#217) Gaben360 válasza Locutus (#216) üzenetére


Gaben360
senior tag

Valószínű azért mert akkor neki a 4:3-as adás széle maga a kijelző széle.

Az éj sötét,és tele iszonyattal! "Néha szívesen lennék egy régi gyárépület ablaka....csak állnék ott beb@szv@"

(#218) Lamair válasza Locutus (#216) üzenetére


Lamair
aktív tag

akkor nem dinamikusan változó egyszínű alap világítás van legalábbis nekem

''...válaszd a nagyképernyős színes tv-t,... válaszd az életet...''

(#219) Locutus válasza Lamair (#218) üzenetére


Locutus
veterán

Ez azért annyira nem fasza, tekintve hogy legtöbbször még 4:3-as TV menne rajta...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#220) Gaben360 válasza Locutus (#219) üzenetére


Gaben360
senior tag

Nemigazán értem hogy miért is akarsz egy 16:9-es tv-n szinte mindig 4:3-ba tv-t nézni?
Ezek a tv-k már egész jól jelenítik meg a 4:3-as adást 16:9-be is.
Ha Te igy akarsz tv-zni,akkor a G20-at szerintem hanyagold,mert akkor nézheted kétoldalt a szép szürke csíkot fekete helyett!

Az éj sötét,és tele iszonyattal! "Néha szívesen lennék egy régi gyárépület ablaka....csak állnék ott beb@szv@"

(#221) Locutus válasza Gaben360 (#220) üzenetére


Locutus
veterán

Hogy érted, hogy jól jeleníti meg? Szét van húzva nem?

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#222) plityo


plityo
tag

Sziasztok!

Olvasgattam a fórumot, láttam, hogy volt már jópár hsz a lejjebb megnevezett tv-vel kapcsolatban, de olyan lelkesen válaszoltok itt mindenkinek, hogy csak feltenném a kis személyes kérdésemet. :)

Rászántam magam LCD tv vásárlásra, végre. A szülői házban egy 102-es Sony van, és habár teljesen meg voltam elégedve a képével, főleg iptv-s adást nézve, nekem ár/érték arányban azért magasabbak az elvárásaim, mint amit a Sony kínál.
A cél, amire kell: TV műsorokat nézni - UPC digitális adás, sajnos a boxon csak SCART van, tudom mire számíthatok. Játszani - PS3-mal, nyilván HDMI-n kötve. És filmeket is szeretnék nézni, külső HD-ról, USB castlakozással. Ha ágyból nézem, elalváshoz, akkor max 3,5-4 méterre leszek tőle, ha nem, akkor nyilván közelebb tudok ülni. :)
Higyjétek el, hogy nem keveset szimatoltam, mire úgy döntöttem, hogy a kiválasztott a Philips 32PFL5405H. Láttam élőben a képét, mondhatni elég meggyőző volt. Az Extreme Digitalban 129.900, a 220Voltnál 120.850 (vagy valami ilyesmi, bennük azért annyira nem bízom tapasztalat híjján, meg nincs is raktáron), és azt csiripelik a verebek, hogy talán a MediaMarktban le lesz vágva az ára 110-120-ra. Lényeg, hogy 130-nál többet biztos nem szánok rá.
Ami fontos lenne nekem, hogy vigye az mkv-t frankón, felirattal, meg az avi-t, stb. Erre egy philipses promóter/értékesítő, MM-os ismerősöm azt mondta, hogy viszi is, főszabályként jó lenne, ha az a bizonyos felirat .srt kiterjesztésű lenne. Na ehhez képest itt a fórumon ezzel eléggé ellentmondásos nyilatkozatokat olvastam. Sőt, igazából az a zavaró, hogy ilyet is, meg olyat is. :D

Kérdéseim, hogy általánosságban jó választásnak tartjátok-e ezt a modellt (ezzel a költségplafonnal persze), és hogy mi van ezzel a felirat kérdéssel, meg az USB-ről mozizással? Firmware frissítés volt, vagy szervízmenüs játék, vagy egyáltalán akkor... hogy is van ez? :)

Válaszotokat nagyon köszönöm!

(#223) Gaben360 válasza Locutus (#221) üzenetére


Gaben360
senior tag

Persze széthúzva,melyik tv nem úgy jeleníti meg?
A" jól"úgy értettem hogy annyra már nem laposak az emberek mint régebben.
Egyébként több lehetőséged is van.4:3,16:9,széles nagyítás,nem méretezett.

Az éj sötét,és tele iszonyattal! "Néha szívesen lennék egy régi gyárépület ablaka....csak állnék ott beb@szv@"

(#224) Locutus válasza Gaben360 (#223) üzenetére


Locutus
veterán

Nemtom, ez lehet hogy csak az én hibám, de nem birom nézni a széthúzott képet :)
Ha 4:3 jön, akkor 4:3-ra állítom.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#225) Lamair válasza Locutus (#224) üzenetére


Lamair
aktív tag

ezzel sokáig énis így voltam, de Gaben360 kollégának igaza van egész inteligens megjelenítést tudnak már a mai tv-k! én le is szoktam az állítgatásrol! ;)

''...válaszd a nagyképernyős színes tv-t,... válaszd az életet...''

(#226) Lamair válasza plityo (#222) üzenetére


Lamair
aktív tag

a hivatalos oldalon az áll hogy nem támogatja
egyébként jó választás nagyon

''...válaszd a nagyképernyős színes tv-t,... válaszd az életet...''

(#227) Darina válasza plityo (#222) üzenetére


Darina
csendes tag

Te csak azt hiszed, hogy olyan lelkesen válaszolnak! Engem is le sem ...-nak! :(((
Pedig azt hittem nekem mint laikusnak majd lelkesen válaszolnak... :F

(#228) Ady80 válasza plityo (#222) üzenetére


Ady80
csendes tag

Nekem egy 40pfl7605-ösöm van és az sem viszi rendesen az MKV-kat. A feliratot meg pláne. Még a fórum elején írtam, a belső media lejátszója, egy kalap szar. Erős a gyanum, hogy a 9-es szériában sem ér semmit a lejátszója az 5-ösben meg pláne. De egy asus vagy WD media player megoldja minden gondod.

(#229) Gaben360 válasza Darina (#227) üzenetére


Gaben360
senior tag

Ha elég a 32"akkor 5605 vagy 5625,ha kicsit nagyobb kellene akkor 37pfl 5405.
Az 5605 backlit LED local dimming nélkül,az 5405 pedig ccfl,mindkét modell 100hz-es.
Ez ami belefér a 150k-s keretbe.

Az éj sötét,és tele iszonyattal! "Néha szívesen lennék egy régi gyárépület ablaka....csak állnék ott beb@szv@"

(#230) Lamair válasza Darina (#227) üzenetére


Lamair
aktív tag

bocsi én kérdeztem, hogy mire használnád!!! SD vagy hd nézés film vagy számítógép, led vagy LCD erre te megköszönted a segítséget, hát remek, utána meg beszolsz!

az 5ös szériában nézelődj nyugodt szívvel ajánlom én is mint Gaben360!

üdv
Lamair

''...válaszd a nagyképernyős színes tv-t,... válaszd az életet...''

(#231) nyunyu válasza Lamair (#214) üzenetére


nyunyu
félisten

minél több sd-adást nézel annál inkább szükségd van képjavításra, nyílván egy HD forrásnál tökmindegy

Amilyen otvar minosegben toljak itthon a retek klubot DVB-T-n, annak tokmindegy, milyen kepjavitas van bekapcsolva, ugyis kockasodni fog, max az MPEG artifactok lesznek szetkenve.

Hetvegen 3 honap kihagyas utan megint megprobaltam TV-n nezni a Forma1-et...

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#232) nyunyu válasza Gaben360 (#223) üzenetére


nyunyu
félisten

Egyébként több lehetőséged is van.4:3,16:9,széles nagyítás,nem méretezett.

5605-nel a "nem meretezett" beallitas is meretezi a kepet: ha 4:3-as TV jelnel alul-felul fekete csikot lat, akkor automatikusan kinagyitja a kozepso savot teljes kepernyore.
Ha megszunik a fekete sav, akkor par masodperc kesessel osszenyomja a kepet, es helyreall a 4:3.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#233) Lamair válasza nyunyu (#231) üzenetére


Lamair
aktív tag

én tréhómozok beltérivel, így egész jók az adások a dvb-t nálam nemjön, míg szfváron laktam a digi küldte a dvb-c jelet, na az frankó volt az előző filipszem is nagyon frankón jelenítette meg

ja kiváncsi leszek majd az országos dvb-tre mit sikerül kihozni a kedves szolgáltatóknak

''...válaszd a nagyképernyős színes tv-t,... válaszd az életet...''

(#234) Gaben360 válasza Lamair (#233) üzenetére


Gaben360
senior tag

Hát ja arra Én is kiváncsi leszek.Mikor érjük meg azt a napot hogy minden csatorna HD-ba sugároz?? Még mennyit kell várni hogy ez a rohadt SD végleg eltűnjön?

Az éj sötét,és tele iszonyattal! "Néha szívesen lennék egy régi gyárépület ablaka....csak állnék ott beb@szv@"

(#235) Lamair válasza Gaben360 (#234) üzenetére


Lamair
aktív tag

ja a 4:3 se akar kihalni szerencsétlen tv-m itt ugrál váltogatja a képarányt, a reklámok tökéletes 16:9be jönnek de az adások áááá még a hiradó se pedig valahol elkellene kezdeni

''...válaszd a nagyképernyős színes tv-t,... válaszd az életet...''

(#236) plityo


plityo
tag

Köszi a válaszokat. Szóval a media playere az nem annyira használható. Hasonló árkategóriás Samsungokról azt olvastam, hogy az simán viszi a feliratos mkv-t. Megéri ezért újragondolni, vagy szarjam le, úgyis annyival jobb a képe a Philipsnek?

(#237) Gaben360 válasza plityo (#236) üzenetére


Gaben360
senior tag

Szerintem nézd meg élőben és eldöntöd hogy melyik szimpatikusabb.
Egy tv médiaplayere sem tökéletes,még a samsungé se,de viszont a philipsnél alacsonyabb az inputlag.Nem akarlak rábeszélni a philipsre,meg lebeszélni se a samuról.
Kb. 1 órája voltam a szomszédnál tv nézőbe az alany egy 46B7000-es és mkv samplét próbáltunk ki rajta és meg kell mondjam nem estem hasra tőle.Mondtam neki hogy valamit próbáljon állítani az ő szeme után mert ez ebben a formába elég gáz. :)
Azért mondtam ha lehet akkor élőbe nézd meg,nyomkodd őket ha hadják,mozgasd meg őket melyik recseg ropog stbstb.

Az éj sötét,és tele iszonyattal! "Néha szívesen lennék egy régi gyárépület ablaka....csak állnék ott beb@szv@"

(#238) Monya78


Monya78
veterán

Sziasztok!

A ledes plf 7605 és a pfl 7685 között láttok valami értelmes különbséget? Amit eddig láttam az a hangrendszer 20W vs 24W különbsége.

Ezt a 7685-ös philipset egyik hazai szórólapon olvastam, de hivatalos philips oldan nem.

[ Szerkesztve ]

(#239) Gaben360 válasza Monya78 (#238) üzenetére


Gaben360
senior tag

Talán még a káva színe lehet eltérő,más nemnagyon.

Az éj sötét,és tele iszonyattal! "Néha szívesen lennék egy régi gyárépület ablaka....csak állnék ott beb@szv@"

(#240) Lamair válasza Monya78 (#238) üzenetére


Lamair
aktív tag

én se látok különbséget csak a hangszórót
7605
7685

[ Szerkesztve ]

''...válaszd a nagyképernyős színes tv-t,... válaszd az életet...''

(#241) Darina válasza Gaben360 (#229) üzenetére


Darina
csendes tag

Köszönöm a tanácsot! :)

(#242) Darina válasza Lamair (#230) üzenetére


Darina
csendes tag

Köszönöm! :K

(#243) Monya78 válasza Lamair (#240) üzenetére


Monya78
veterán

Még annyi különbség látok az extra szolgáltatások között hogy az:
7605: HD Natural Motion
7685: Perfect Natural Motion

azaz semmi lényeges...akkor a vásárlási szándékom marad továbbra is 7605 tipusú készülék mellett.

(#244) EasyR


EasyR
tag

Most találtam rá erre a fórumra! :)
Örülök neki, hogy a kedvenc lcd-s márkámnak lett végre egy topicja!

Szerintem a hazai kommersz áradatból magasan kiemelkedik a Philips az innovációival.
A televízióinál a legjobb tunerek szerintem ezekben a készülékekben vannak. A képjavító eljárásaik szintén nagyon jók. Nem hiába szereznek rendszeresen EISA díjat! (Habár ebben nem kis politikai is van...) :C

Az utóbbi pár hónapban az alábbi készülékek fordultak meg nálam rövidebb-hosszabb ideig:

1 db 42PFL9664H
1 db 42PFL7404H
2 db 40PFL9705H

Most is várok 2 darabot (40PFL9705H és 46PFL8605H)

Bátran állíthatom, hogy ez mind felsőkategóriás készülék! Aki most gondolkodik Philips LCD-n, az nyugodtan válassza a márkát, nem fog csalódni!

;

(#245) Lamair


Lamair
aktív tag

van egy magyar oldal ahol a filipsz termkekről vannak leírások, infók újdonságok hírek, de sajna nemtalálom esetleg valaki nemtudja a címét :B

[ Szerkesztve ]

''...válaszd a nagyképernyős színes tv-t,... válaszd az életet...''

(#246) San398 válasza island1 (#174) üzenetére


San398
őstag

Csinálj egy Factory reset-et, a menüben megtalálod valahol(minden beállítás gyárira áll vissza, hangerő kontraszt stb. stb.)

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#247) Locutus válasza EasyR (#244) üzenetére


Locutus
veterán

Egyébként arról van valami infó, hogy a modellszámok mit takarnak konkrétan?

Pl melyikben milyen panel van, szoftver, médialejátszó, ambilight stb...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#248) EasyR válasza Locutus (#247) üzenetére


EasyR
tag

én ennyit tudok:

pl: 40pfl9705H/12

az első két számjegy a kijelző mérete

a pfl az lcd-t jelenti, a pfp a plazmát (a pf anno jelenthetett plazmát és lcd-t is: flat tv mindkettő)

a következő szám a tv besorolása (pongyola megfogalmazásban):
3 belépő -> alap szolgáltatások, alap kijelző
4 alsó (itthon nincs forgalmazva) ->passz
5 alsó-közép -> jó kijelző, de csak alap képjavítók, egyes esetekben LED
6 közép -> LED széria, közepes képjavítással (a csúcshoz képest) nincs belőle túl nagy méret!
7 felső-közép -> jó kijelző, jó képjavító áramkörök, 2-3 éves innovációk: net tv, 2 csatornás ambilight, led
8 felső -> minden ami a 7-es szériára jellemző, de kiváló képjavítás + 1-2 éves innovációk
9 "high-end", csúcs vagy luxus -> 8-as + minden új innováció!

az ezt követő 3 szám a kategórián belüli modellszám, ami emelkedik, ha egy előző modellév készülékén végeznek frissítést, javítást (pl: 9704 a 2009-es modellévben, most 9705). minél nagyobb, annál komolyabb a készülék! (az modelléven belül)

a H betű a beépített digitális mpeg4-es tunert jelzi, míg a D betű a digitális mpeg2-est (értelem szerűen itthonra, valaki a szabadon fogható digitális adást akarja nézni, akkor a H-s jelű készüléket kell választania!)

ezt követheti még egy perjel utáni szám vagy kód, ami ha jól tudom akkor azt jelzi, hogy melyik régiónak készült a tv.

kb. ennyi.
a tendencia az autógyártáshoz hasonló: a felsőkategória újdonságai a következő modellév(ek)ben folyamatosan szivárognak lefelé az alsóbb kategóriákba. pár éve még csak a 9-es tévékben volt ambilight, míg ma már a 7-es szériában is megtalálható a feature!

ha rosszul tudom vagy hiányosan a leírt infóim, akkor nyugodtan kijavíthattok! :R

;

(#249) Locutus válasza EasyR (#248) üzenetére


Locutus
veterán

Thx! :R

És akkor például:
42PFL7655H
42PFL7685H
között mi a különbség?

Vagy pl a 42PFL8404H jobb képjavító áramköre az egyetlen ami plusz? De ambilight 2 helyett csak sima van benne...az miben rosszabb?

Ha jól sejtem a 7 és 8-as sorozatban a panel is egész más, hiszen más kontrasztértékek vannak megadva.

[ Szerkesztve ]

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#250) EasyR válasza EasyR (#248) üzenetére


EasyR
tag

kimaradt a minősítésnél (3-9):
természetesen a különböző kategóriák különböző anyagfelhasználást is jelentenek a termékek piaci pozicionálás miatt. a 9-es széria szálcsiszolt alumíniumot is használ, míg ez pl. az 5-nél elképzelhetetlen!
de ezt az árba is beépítik (sajnos...)

;

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.