Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-08-12 16:10:56

LOGOUT.hu

Philips LCD és LED TV-k téma összefoglalója

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4001) belo7 válasza zka67 (#3999) üzenetére


belo7
csendes tag

Köszönöm a segítséget,ez a 3507h sem tűnik rossznak még gondolkodom rajta.

xperia mini pro-LG optimus L9 II

(#4002) anrab


anrab
addikt

tudnátok nekem értelmezni ezt?: "• Készenléti fogyasztás: < 0,15 W
• Energiafogyasztás kikapcsolt módban: < 0,01 W
• Energiamegtakarítási funkciók: 0 W-os kikapcsoló,"

[ Szerkesztve ]

(#4003) dh66e válasza anrab (#4002) üzenetére


dh66e
veterán

1.gondolom egyértelmű.
2.főkapcsolóval ki van kapcsolva.
3.konnektorból kihúztad.
csodák nincsenek. :)

(#4004) anrab válasza dh66e (#4003) üzenetére


anrab
addikt

:D

(#4005) baptista válasza spiderjoe111 (#3224) üzenetére


baptista
csendes tag

megvenném 06209514907.

(#4006) Gabir válasza maxika2004 (#3932) üzenetére


Gabir
aktív tag

E-Digitalban 149e

De 110ért is jó, kérdés, mennyit ment.
Szemüvegről nem tudok nyilatkozni, csak annyit ,hogy passzív.

(#4007) skandarg27


skandarg27
csendes tag

Sziasztok!

Egy "Philips PTA01 Vezeték nélküli USB adapter"-t szeretnék venni, egy "37PFL6606H"-es tv-hez. Az adapter specifikációjában az áll, hogy csak a 7-es szériához illetve egy-két 8-as szériás tv-vel kompatibilis.
Viszont itt a fórumban már láttam olyan hozzászólást is, hogy a 6000-es szériától jó?!
Erre nagyon kiváncsi lennék, hogy így van-e, mert a tv sugójában is szerepel, hogy tudok wifis adapterrel az internethez csatlakozni, de az a specifikációs leírás eltántorított.

Valaki tud erre megnyugtató választ adni, próbálta már vki régebbi szériához?

[ Szerkesztve ]

(#4008) Bear válasza skandarg27 (#4007) üzenetére


Bear
aktív tag

Szia!

Nekem 46PFL6606H van, és tökéletesen működik az adapter, nyugodtan vehetsz egyet.

(#4009) 52a52a válasza zka67 (#3999) üzenetére


52a52a
tag

Tévedés M1 HD-ben és nem full HD-ben sugároz!!

(#4010) Nyigyu


Nyigyu
csendes tag

Jó estét!
Segítséget szeretnék kérni! Van egy 37PFL7603H/10 es készülékünk amin a digitális adások eltűntek.Csak hang van és kép nincs.Azt írja a kijelzőn, hogy "nem támogatott videó formátum". Szerintem egyszer már volt ez a probléma és azt hiszem valahogy RESET -elni kellet de már nem emlékszem, hogy hogy. Bármilyen segítséget szívesen veszek

(#4011) bluemirage válasza Nyigyu (#4010) üzenetére


bluemirage
őstag

A 7603 csak' DVB-T-s, azaz a földi adásaid tűntek el ha jól értem. Ahhoz passz.

Ha DVB-C lenne, akkor lenne ötletem és segítségem, de azt max STB-n keresztül tudsz nézni. Ha így van, akkor az nem ide tartozik. A DVB-C-nél főleg első generációs enkóderrel rendelkező tévéknél gondot okozhat a Mpeg4-nél High Profil Level 4-re való átállás a szolgáltató részéről. Azok főleg csak MP L3-at támogatták. Aztán a moduláció változtatása a szolgáltató részéről QAM64/128/256 stb... a különböző adatsebességek változtatgatása... szóval az nem olyan fix, mint egy DVB-T... amit az Antenna Hungária kevésbé piszkálgat.

Meliora sunt bono inimica

(#4012) hucsikoi


hucsikoi
aktív tag

Sziasztok!

37"-os Full HD LCD Tv-t keresek. Mit ajánlanátok. Ami lényeges, hogy külső winyóról tudjak filmet nézni. :R

(#4013) hucsikoi


hucsikoi
aktív tag

Ezt néztem ki. Mi a véleményetek a készülékről?

(#4014) Cole86 válasza hucsikoi (#4013) üzenetére


Cole86
senior tag

Nem ledes, 3ms , kis DCT ,stb.. ha nagyon olcsó akkor alap tvnek lehet elmegy:)

Egy jobb ledes a philipseknél min 450.000 contrastban, ez csak 80.

Ez lehet 50hzes és azt javítja fel 100ra.

Általában azt mondják ,h ilyen 200-300hz feletti PMR a true 100hz panel.

[ Szerkesztve ]

>> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

(#4015) hucsikoi válasza Cole86 (#4014) üzenetére


hucsikoi
aktív tag

Igazából nincsenek nagy igényeim a szűkös anyagi keretem ismeretében.Több helyen olvasgattam róluk és megbízható készüléknek tartják, ami számomra fontos. Itt a fórumon is van olyan akinek ez a típus van és meg van vele elégedve.Valószínű, hogy ez lesz a befutó.

(#4016) Cole86 válasza hucsikoi (#4015) üzenetére


Cole86
senior tag

Igen, akkor lehet jó választás, ha tényleg nagyon olcsó :)

>> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

(#4017) erdelyi73


erdelyi73
csendes tag

Egy kis segítséget szeretnék kérni Philips 4027 LED Smart tv internet beállításhoz (Diginet vezetékes részletes leírás)

(#4018) anrab válasza erdelyi73 (#4017) üzenetére


anrab
addikt

router-re kösd.
net tv indít és adja magát.

(#4019) Pribi


Pribi
senior tag

Sziasztok!

Lehet hogy rossz helyen teszem fel a kérdést, de ismeri valaki a 221TE4LB típusú tuneres monitort? Milyen képe van? Azért kérdezem itt, mert csak tv-ként lenne használva, és nagyobbra nincs szükség ottt ahová menne.

Köszi: Pribi

A szerelem tűz, de a húsleves nem fő meg rajta.

(#4020) Cole86 válasza Pribi (#4019) üzenetére


Cole86
senior tag

Sziasztok :)

Esetleg ha valakit érdekel, eladó lehet ez a drágaszág ;]

eladás oka : elsősorban monitornak használom és rájöttem ,h kicsit drága nekem ,hogy egy 600hz-es tv-t 60hzen használok... :DDD (3D-t sem tudom kihasználni így nagyon értelem szerűen) szép volt, jó volt, más tv-nek igazán hasznát fogja venni. :K

[ Szerkesztve ]

>> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

(#4021) Fail3D!


Fail3D!
addikt

udv, erdeklodnek, hogy a philipsnek a kepe pl a 7 szeriatol kezdve, ellehet rajuk mondani, hogy kepminosegben erezhetoen jobbak mint az azonos kategoriju tobbi tv? az ambilight jo dolog, de engem a kepminoseg erdekelne:) mert gondolkozom, hogy kiprobalnek monitorkent mas markaju tv-t is:)

(#4022) zka67 válasza Fail3D! (#4021) üzenetére


zka67
őstag

A kép és a hang elég szubjektív dolog, de ha meghallgatod az én véleményemet, szerintem sokkal jobbak a philipsek képei, mint más gyártóké.

(#4023) Fail3D! válasza zka67 (#4022) üzenetére


Fail3D!
addikt

a hang nem izgat, tv-n kivul ugyse azon menne a hang:) de a legfontosabb a kep... bennem vlamiert az a kep volt, hogy a philips a tv-k kozott olyan mint a plasmaknal regen a sharp volt... de gondoltam megkerdezem mielott elahataroznam magam vegleg... pl allitolag a philips cymk, val dolgozik v ez kamu? van egy 125k tv ami szerintem kicsit draga foleg hogy van valami hiba ami idonkent kijon, de elkezdek ezen kategoria fele keresgetni hatha talalok, olyat ami nem hibas:) nem 3d-s mert azt a felarat nem akarom megfizetni, volt, de par film utan kifuj az igazan jo 3d tartalom:(

[ Szerkesztve ]

(#4024) zka67 válasza Fail3D! (#4023) üzenetére


zka67
őstag

A hangot csak azért írtam, mert az is ugyanolyan szubjektív dolog, mint a kép.

Nézd, én csak ajánlani tudom a philipset, de csak tévénézésre, az ilyen smart meg egyéb marhaságokra nem valók.

A CYMK-t a nyomtatók használják, ezt hívják kivonó színképzésnek, a tévék ezzel szemben az RGB összeadó színképzéssel működnek.

Újabban megjelentek az RGBY tévék is, de ezeknek a képét még nem láttam. Szerintem erről hallhattál valamit.

[ Szerkesztve ]

(#4025) Fail3D! válasza zka67 (#4024) üzenetére


Fail3D!
addikt

elkepzleheto. oks. engem a smart tartalom nem erdekel csak a kep, az inputlag ugytudom eleg jo szoval monitorknet is megallja a helyet.

(#4026) Fail3D!


Fail3D!
addikt

[link] szerintetek, ez megeri, illetve mi lehet a hibaja, mennyire lhet koltseges? mert tetsze, ha nem lenne gond vele, de igy meg en is felek tole:) azert ha 60k-t rakene kolteni boven nme lenne bestbuy...:D megics csak 2010-s es nincs gari...

(#4027) Cole86 válasza Fail3D! (#4026) üzenetére


Cole86
senior tag

Az csak 100hz, nem 3d és gari nélkül ilyen hibával ennyiért... hát te tudod :DDD

Szerintem amit hirdetek az nem zsákba macska, 600hz-es, 3D-s.. jah és garis ;) kukk: P

[ Szerkesztve ]

>> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

(#4028) M1k133 válasza Fail3D! (#4026) üzenetére


M1k133
tag

:)

--== M1k133® ==--

(#4029) Fail3D! válasza Cole86 (#4027) üzenetére


Fail3D!
addikt

jo aron van a tied, csak 46"-t akarok es nincs szuksegem a 3d re:) 42" van es elobbre lepes a 46 lenne:)

(#4028) M1k133 ne mosolyogj amiota meglattam a hirdetesed ezen a tv-n torom az agyam:D

[ Szerkesztve ]

(#4030) M1k133 válasza Cole86 (#4027) üzenetére


M1k133
tag

Azért az enyém sem zsákbamacska (ezt kikérem magamnak) , korrektül leírtam mindent mi a baja, mert feladhattam volna jóként is mert most tökéletesen működik...

Ha valakinek nem kell 3D , és nagyobb kell mint 42" , és ugye a Tiéd nem valós 600hz (remélem ezt Te is tudtad) ( a PMR több számból adódik össze), és ha valaki tudja mi a baja és fillérekből meg tudja csinálni, ez is megérheti az árát...

A Tiéd nincs rossz árban , ezt senki nem vitatja!

Üdv,
M.

[ Szerkesztve ]

--== M1k133® ==--

(#4031) Cole86 válasza M1k133 (#4028) üzenetére


Cole86
senior tag

Fail3D!:

Hát 10cmel nagyobb nem 40el, de nem akarom rontani a hirdetését a kollégának.. :)

Ha valóban nagyobb kell és nem jelentkezik a hiba akkor akár az is lehet jó vétel.. nem akarlak lebeszélni, ha már kinézted :B

M1k133 / Szerk : Sorry, én nem állítottam ,hogy a tied zsákba macska, de azt írtad hogy a hiba most nem jön elő.. tehát még később elő jöhet.. Nem szántam sértésnek és korrektségre vall ,h leírtad a dolgot.. :K

Azt 1 percig nem mondtam ,h egy hozzá értő "szakzsargonnak" nem lehet best buy, ha megveszi a tied és megcsinálja gyorsan filléres tételből.. :K :R :R

Ez mérlegelés és persze személyes próba kérdése is.. :R

[ Szerkesztve ]

>> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

(#4032) Fail3D! válasza Cole86 (#4031) üzenetére


Fail3D!
addikt

a bajom az hogy o szegeden van en meg bp:) elhozza nekem ha megveszem:D es meg a hiba nem is latszodik, most, de mi lesz kesobb:D de mivel nem ertek hozza, aggodom, hogy a kesobbi szervizeles 60k es akkor boven nem volt bestbuy:) nem merem megkockazatni, de 3 napja forgolodom, hogy ez kell nekem:D szoval orulnek, ha valaki tudna valamit mondani mi lehet a problema, es milyen arba kerulhet a megjavitasa.

(#4033) Cole86 válasza Fail3D! (#4032) üzenetére


Cole86
senior tag

Hát akkor jó mérlegelést.. :DDD

>> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

(#4034) M1k133 válasza Fail3D! (#4032) üzenetére


M1k133
tag

Nem Szeged... :)

Nem kell a legrosszabbra gondolni , mint ahogy írtam is , nem biztos hogy a legdrágább alkatréssz a rossz...

--== M1k133® ==--

(#4035) Fail3D! válasza M1k133 (#4034) üzenetére


Fail3D!
addikt

neztem a kepeket, es ha nem filmezek monitorkent hasznalom max 2 meterrol nezve elegge eszreveheto es szamomra zavaro:) itt a lenyeg ha nemjon elo bestbuy ha elojon...:)

(#4036) zka67 válasza M1k133 (#4034) üzenetére


zka67
őstag

A hol működik, hol nem legvalószínűbb oka a kontakthiba. Ezt a legkönnyebb és egyben a legnehezebb is megtalálni. Szervizben nem igazán szeretnek tökölni ilyen hibákkal, inkább kicserélik az egész panelt ha nem találják meg tíz percen belül. Lehet, hogy csak egy forrasztás, de 6000 ft-os szerviz óradíjjal senki nem fog két napig keresgélni egy ilyen hibát.

(#4037) Fail3D! válasza zka67 (#4036) üzenetére


Fail3D!
addikt

nincs mozditva es 2 honapig jo utana meg 1 honapig nem, a kontakhiba ilyen esetben hogy magyarazhato? en meg az alaplapot is eltudom kepzelni:( ha lenne ismerosom aki megbizhato es tudnam tutira hogy nem sok 10k hibarol van szo mar vennem. szoval itt van esetleg egy megbizhato hozzaerto?:)

[ Szerkesztve ]

(#4038) zka67 válasza Fail3D! (#4037) üzenetére


zka67
őstag

Melegedés, hőtágulás, hajszálrepedés. Pont ezek a kontakthiba jellemzői, hogy egy darabig jó, aztán kihűl, összemegy az anyag, a hajszálrepedésen pedig többet nem folyik át az áram. Legközelebb meg fordítva, jobban felmelegszik, kitágul, a hajszálrepedés pedig összeér.

Szerintem az anyagköltsége nulla lenne, itt az időt kellene megfizetned, amíg megtalálja valaki a hibát. És egyetlen embert sem ismerek, aki szívesen foglalkozik ilyen hibával, köztük én sem. Inkább füstöljön, durranjon el alkatrész, azt hamarabb megjavítom, mint egy ilyet.

Az is előfordulhat, hogy mire megteszi a bp-szeged utat, annyit rázkódik, hogy soha többet nem jön elő a hiba, de az ellenkezője is, hogy mire odaér, annyira szétrázódik, hogy soha többé nem lesz jó. Ez egy ilyen dolog, lehet rajta sokat bukni is és sokat nyerni is.

(#4039) Fail3D!


Fail3D!
addikt

amugy attol fuggetlenul hogy relativ, kb a 7605 melyik tv nek a kepminosegevel er fel lg v samu eseten? ill jobb.

(#4040) anrab válasza M1k133 (#4034) üzenetére


anrab
addikt

attamero81
Őt keresd meg priviben. igaz samus de lehet hogy tud segíteni.

(#4041) humax


humax
senior tag

mi a csúcs Philips lcd tv most?
sony hx750 hasólnő képel?
köszi

Elnézést kérek a rossz magyar írásomért, külföldi vagyok

(#4042) bluemirage válasza humax (#4041) üzenetére


bluemirage
őstag

A philips 8000-9000-es szériái már nagyon jók. Általánosítható az a vélemény, hogy a Magyarországon nagy számban értékesített LG és Samsung márkáknál képben és hangban sokkal jobb a hasonló árú Philips. De sajnos az okosTV-s és médialejátszós része gyengébb az előbbi kettő gyakori, - nálunk nyugodt szívvel kijelenthető - un. tömeg' márkáknál. Tehát szükséges mellé médialejátszót venni. Egreat R6C, vagy a jövőbe mutatóbb, normálisabb Egreat R6S, ideális kistársak mellé.
A 6xxx-es szériától felfele már csalódás mentesen lehet vásárolni Philips TV-t. Képébe és hangjába az adott árszinten nem nagyon lehet belekötni. Én 7xxx-nél húztam meg a határt és nem bántam meg, hogy anno hallgattam a fórumra. Jó TV-t akartam venni és azt vettem. Van szgépem is, de nem akarom a szgép monitorját a TV-hez hasonlítani, ahogyan a TV szgépes tudását sem a számítógéphez. Sokaknak ez a téveszméje szokott gondot okozni és a végén így vesznek rosszabb TV-t. Ahogyan 1 napot sem kibíró, rossz hangminőségű telefont is vesznek az emberek, mert "okos" :F De hát ettől kerek a világ, és a marketingtől... :R

Meliora sunt bono inimica

(#4043) bodazo


bodazo
tag

Sziasztok

Valaki használja közületek a Philips My Remote alkalmazást? Én felraktam és a legtöbb funkció működik is vele, de valahogy a TV-Guide részt nem tudom életre kelteni. Megnéztem a leírásban a műsorfüzet hálózatra van állítva, de nekem nem dobja fel a mobil link codot.
De nézegetve a Philips fórumát nekem nem is úgy néz ki a műsorfüzet, mint ott a képeken. Lehet az a gond, hogy tv Magyarországra van állítva és ezért nem működik.

Ha valakinek van tapasztalata ezzel az alkalmazással kapcsolatban ossza már meg velem, mert lehet én csinálok valamit rosszul.

(#4044) anrab válasza bodazo (#4043) üzenetére


anrab
addikt

+1

(#4045) spiderjoe111


spiderjoe111
csendes tag

Eladó egy fél éves 32PFL5606H, szalon állapot, Zala MEGYE. Ár: 76000 FT. +36306497617

(#4046) kapicsabi


kapicsabi
tag

Megérkezett a tv-m. 47PFL6907!

Eddig nagyon tetszik, gyönyörű a tv és nagyon jó a kép benne.

Lenne pár kérdésem, remélem tud valaki segíteni!

1. Azt vettem észre, hogy egy kicsit nagy az input lag-ja. HDMI-vel rákötve a Ps3, a képbeállításnál játék módot is kiválasztom, de így is zavaró. Nincs valami ötletetek, hogy lehetne ezen javítani?

2. Beállítottam a képet antennával és azt vettem észre, hogy a HDMI-n is ugyanezt alkalmazza, sőt, ha jól emlékszek, még USB-ről is. Nem lehet valahogy megadni, hogy a bemeneteknél különböző képi beállításokat lehessen alkalmazni?

Üdv: Csabi

(#4047) cigam


cigam
félisten

a 3007-est próbálta vki UPC mediacard-al? EPG, ékezetek, pontosídő, stb... minden okés? 80e-ért van jobb ajánlat?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#4048) kapicsabi válasza kapicsabi (#4046) üzenetére


kapicsabi
tag

Ja, igen, még 1!

Azt vettem észre, hogy játék alatt és az átvezető videóknál mintha pixelesedne a kép! Korábbi tv-mel nem emlékszek ilyenre. A kábel ugyan az és a konzol is ugyan az!

(#4049) anrab válasza kapicsabi (#4048) üzenetére


anrab
addikt

a főmenüben add hozzá először. "készülékek hozzáadása.
ha minden készüléket hozzárendeltél a bemenetekhez utána megjegyzi a beállításokat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.