Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-08-12 16:10:56

LOGOUT.hu

Philips LCD és LED TV-k téma összefoglalója

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6001) Malacy


Malacy
tag

Sziasztok!

Van valakinek tapasztalata ezzel a tv-vel?

http://www.p4c.philips.com/cgi-bin/dcbint/cpindex.pl?ctn=47PFL6198K/12&slg=HU&scy=HU

Köszi!

(#6002) Ata88


Ata88
csendes tag

Sziasztok!
Van egy Phillips 46PFL4908H tv-m. A media szerver beállításában szeretném a segítségeteket kérni, mert az alap windowsos média szervernél nem tudom hozzá adni az mkv fájlokat. Ezt leszámítva tökéletesen müködik. Ajánlották hogy tegyek fel másik média szervert, universal vagy ps3 ezeket kipróbáltam itt ugyan látja a tv az mkv fájlokat de nagyon sokáig tölt nem ismeri fel a filmek hosszát, néha nem jó a kép szóval ezek nem bizonyultak megfelelő megoldásnak.

Nincs valami egyszerű módszer amivel simán láthatóvá tudnám tenni a mappáimat a tv számára? Ha usbn keresztül játszok le akkor mindent tökéletesen visz a tv.

Előre is köszönöm!

(#6003) Sakuro


Sakuro
tag

Sziasztok

Nem tudja valaki véletlenül, hogy a 47PDL6907/K-n melyik hdmi az 1.4-es? Nincs külön feltüntetve. Vagy mindegyik az?

(#6004) bodazo válasza Ata88 (#6002) üzenetére


bodazo
tag

Szia

Sajnos a Windows nem is fogja látni. Én a Serviiot használom erre a célra, könnyű beállítani és tud magyarul is. Nekem egy 7606 van, és tökéletesen működik vele.
Itt talász leírást hozzá: [Serviio fórum]

(#6005) Ata88 válasza bodazo (#6004) üzenetére


Ata88
csendes tag

Szia!
Köszönöm a választ! Serviooval télleg tökéletesen müködik!

(#6006) plaszy


plaszy
őstag

Sziasztok!

47PFL7008K <-- Erről milyen vélemények/tapasztalatok vannak? Tesztet sajnos nem találtam róla magyarul.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#6007) Trak válasza plaszy (#6006) üzenetére


Trak
addikt

Nagyon jó kis TV, design, képminőség rendben, a három oldalas Ambilight is nagyon jó dolog.
Negatívumként a menü lassúságát szokták felhozni, de ez szubjektív, engem pl. nem igazán zavar.
Smart funkciókban nem a legjobb a Philips, de ha az nem fontos, akkor én kifejezetten ajánlom.
Én még tavaly év végén a Pólusban lévő Media Marktban meg tudtam nézni a 6008, 7008, 8008-as modelleket, mindegyik ki volt rakva, mindenképpen nézd meg élőben is, mindig az a legbiztosabb.

Majdnem minden tesztet elolvastam erről és a 8000-es változatról is, a fenti negatívumokat leszámítva általában mindenhol jókat írtak róla.

Magyarul ezt találtam:
[link]

Ezt azért tesztnek nem nevezném, ahhoz kevéske, és kicsit elfogultnak is tűnnek, de magyarul sajnos nem találtam mást.

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#6008) plaszy válasza Trak (#6007) üzenetére


plaszy
őstag

Szia!

Köszi az infókat!

Olvastam, hogy alul van benne Skype kamera, meg van benne beépített WIFI. Gondolom, hogy a netezés nem korlátlan vele. Flash támogatás, YouTube videók, ilyenek mennek szépen vajon?

Hangzása kb. milyen? Olvastam, hogy már a képernyőben vannak a hangszórók.

LCD-je IPS paneles már vajon?

Gari gyári van hozzá? Vagy bolti? Értem ezalatt, hogy ha házhoz-szállítással kérem, netán baja lesz, akkor ki intézi a gariztatást?

Szemüveg milyen jár mellé? Sima gagyi, műanyagkeretes? Vagy valami komolyabb már?

Sajnos vidéki vagyok, Pécs van hozzám legközelebb, de van ott is MM, remélem ott lesz ilyen példány kitéve.

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#6009) Monya78 válasza plaszy (#6006) üzenetére


Monya78
veterán

Szia!

Nekem ilyen TV-m van, csak 42"-ban. Konkrét kérdésed van róla?

Szerintem pozitívum:
- gyors, látványos, 3 oldalas ambilight
- hangja nem rossz (van benne egy mini mélynyomó szerűség)
- médialejátszója eddig megevett mindenféle formátumot, DTS-től sem fagy le.
- képét szépen be lehetett állítani a kalibrált monitorommal összevetve.

Negatívum:
- lassú menü!!!
- néha vannak szoftveres anomáliák, (magától tovább vált a következő csatornára, kifagyogat)
- felső kávánál halványan beszűrődik az ambilight fénye, 2-3m már ez nem látszik.

egyelőre ennyi jutott eszembe.

Kiegészítés ha már írtál:

Smartot csak kipróbálás erejéig használtam, könyvjelzőket tudsz menteni, Smart részben egérként is tudod használni a távirányítót, kamerát ki sem próbáltam,

Panel IPS, van előtte egy üveglap úgyhogy elég jól tükröződik.

2év gyári gari, nemrég volt +3év garis akció.

Szemüveg nagyon gagyi...

[ Szerkesztve ]

(#6010) plaszy válasza Monya78 (#6009) üzenetére


plaszy
őstag

Szia! Köszi neked is! A menü lassúsága ismerős, családban van egy 3 éves 42PFL7404H-s sima TV, ami akkor kb. szintén jó vételnek számított a maga 225.000.-res árával. Fentebb írtam pár konkrét kérdést. :D

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#6011) Horvi


Horvi
őstag

Sziasztok!

Megpróbálom itt is feltenni a kérdést hátha találkozott már valaki hasonlóval. Egy olyan problémába ütköztem, hogy egy filmet (avi) nem játszik le rendesen a tv se usbről se serviion keresztül. A hang megy normálisan de a kép az ilyen tized lassúsággal megy. Esetleg ha valaki találkozott már ilyennel és tudna rá valami megoldást azt megköszönném. A tv típusa philips 32pfl3507h/12. Ha esetleg segítség akkor itt vannak az avi tech adatai is. Köszi
[General] Format: AVI
[General] File size: 1.12 GiB
[General] PlayTime: 1h 28mn
[General] Bit rate: 1601 Kbps
[Video] Codec: XviD
[Video] PlayTime: 1h 28mn
[Video] Bit rate: 177 Kbps
[Video] Width: 720 pixels
[Video] Height: 480 pixels
[Video] Frame rate: 25.000 fps
[Audio] Codec: PCM
[Audio] PlayTime: 1h 14mn
[Audio] Bit rate: 1411 Kbps
[Audio] Sampling rate: 44 KHz

Hello darkness, my old friend...

(#6012) Monya78 válasza plaszy (#6010) üzenetére


Monya78
veterán

Még eszembe jutott kép apróság, de szerintem hasznos dolog...

1, Guide (műsorújság) módban, lehet emlékeztetőt beállítani, bármelyik TV csatornán egy későbbi műsort bejelölsz, majd ha eljön a kezdés ideje akkor felugrik egy üzenet, hogy most kezdődik a műsor, tök mindegy mit nézel a Tv-n, akár még standby üzemkor is.

2, Ugyebár az időzített kikapcsolásra nincs külön gomb a távirányítón, a menüben pedig eléggé el van dugva, viszont itt be lehet azt állítani hogyha nem nyúlunk a távirányítóhoz x ideig akkor kikapcsoljon a TV, azóta nem fordul velem elő hogy hajnalban arra kelek hogy üzemelt a TV feleslegesen.

(#6013) taschner


taschner
aktív tag

Olyant szeretnèk kèrdezni,hogy analog adàsoknàl nincs teletex mert nemtudom elèrni.32 colos a kèszülèk ès 85 e. Ft volt azeuronicsba tegnap.

A motorozás egy élmény!!!

(#6014) taschner


taschner
aktív tag

PHILIPS 32PFL3088H/12 Ez a kèszülèk.

A motorozás egy élmény!!!

(#6015) bluemirage válasza Horvi (#6011) üzenetére


bluemirage
őstag

Nekem még a kódolós, stúdiós múltamból tűnik fel az, hogy ez elvileg egy audio és nem video... már az értelmét nézve az anyagnak...
Ugyanis a PCM-es, tömörítetlen hanghoz, szinte fos állókép' van: a maga 720x480-as Xvid-es 177 kbps-es kódolásával, ami már 10-15 évvel, az XVID uralkodásának idején is kevés lett volna. Tehát így jön ki a 1600-as bitráta. Ilyet akkor sem láttam... Persze lehetne elvben akár karaokee videó is... az elvileg eldöcögne 177 kbps-el, de oda meg túlzó a PCM-es hang.
Mi lenne a tartalom? Most már kíváncsi lettem :) A TV-t megértem... a fájlt én sem szeretném videóként értelmezni. ;)

Meliora sunt bono inimica

(#6016) Horvi válasza bluemirage (#6015) üzenetére


Horvi
őstag

A tartalom egy sorozat első epizódja lenne. Ahonnan megvan ott a hozzászólások között valami olyat írtak, hogy a hang tömörítetlenül került rá a videóra és azért 1 gigás és hogy másnak is volt problémája a tv-n, asztali dvd-n való lejátszással de megoldást nem tudtak mondani.

Hello darkness, my old friend...

(#6017) kocolaci válasza plaszy (#6010) üzenetére


kocolaci
csendes tag

Szia!
Nekem pont ilyen tv-m van (47PFL7008K). A menü lassúsága ugyanaz, de a felső ambilight bevilágítást nem tapasztaltam eddig. Teljesen alap műanyag szemüveg jár hozzá, de legalább könnyen és olcsón pótolható/bővíthető. Amennyire próbálgattam a neten nincs korlát, hacsak az nem, hogy nagyon lassan tölt be egy-egy oldalt. Bár a véleményem továbbra is az, hogy tv-n csak szüségből internetezzen az ember. A youtube alkalmazás szépen megy. Eddig a tv (két hónapja van meg) kétszer fagyott le, abból egyszer én bénáztam a feliratfájllal...
Kamerája tűrhető, skype-ra alkalmas, jelenleg másra nem is használható. Néha a mikrofonja "pattog" a másik félnél.
A hangszóróitól csodát nem lehet várni, de más lapostévéket is meghallgatva inkább a jobbak közé sorolnám. Filmet erősítőn keresztül nézünk/hallgatunk (FR996 + Heco Vitas 5.0).
Az ambilight meg egy kisebb csoda, tévézés közben szinte észre sem lehet venni (mert hozzászoksz), csak azt, hogy valahogy kitágult a kép.

(#6018) Bence01 válasza bodazo (#6004) üzenetére


Bence01
tag

Hello,

Én is sokat kisérleteztem ezzel szintén 7606. El lehet érni, hogy lássa média playerrel is csak kell hozzá mkv codec. Ha a streamelési funkciót is engedélyezed akkor meg gépről a fájlon van jobb klikk és lejátszás a tv-n. Mindenesetre a serviio biztos kényelmesebb, mint 1-2 napot szórakozni vele :D

Solo Puffin ti darà forza e grinta a volontà

(#6019) bluemirage válasza Horvi (#6016) üzenetére


bluemirage
őstag

csak hirtelen googliztam rá[link], de a 177kbps eszméletlen alacsony. A helyes beállítás min. 1000 kbps lett volna.

Meliora sunt bono inimica

(#6020) Horvi válasza bluemirage (#6019) üzenetére


Horvi
őstag

Hát ez ellen sokat nem tudok tenni.

Hello darkness, my old friend...

(#6021) Balage^


Balage^
tag

Sziasztok!
Van nekem is egy philips smart tv-m, amihez kéne egy kis segítsék.
Hogyan lehet a tvguide-ot működésre bírni?
A böngészőt.
Social tvből semmi se működik..
Azt hiszem egyelőre ennyi. :) Tudom hogy kalap szar a smart, de azért működhetne... :)
Köszönöm a válaszokat.

(#6022) anrab válasza Balage^ (#6021) üzenetére


anrab
addikt

rá van dugva a net?
a tvguide-nek digitális adás esetén működnie kell.
a Social tv pedig nekem olaszországi csatorna keresésnél, nagy nehezen elkezdett működni.

[ Szerkesztve ]

(#6023) Gaga_30


Gaga_30
tag

Sziasztok!

Egy kis segítséget kérnék valakitől, hátha ismerős valakinek a probléma és tud rá megoldást:
Van egy 32PFL3158H/12-es tv-m, aminek a szoftverét szeretném frissíteni.
Felismeri az upgrade filet, frissítést felkínálja, de amikor rányomok hogy kezdés nem csinál semmit.
Valakinek ötlete a megoldásra?

Köszi a segítséget!

Üdv:
Gaga

(#6024) eszakas válasza Gaga_30 (#6023) üzenetére


eszakas
senior tag

tv újraindítás volt? A letöltött file a pendriven és újraindítod a tv-t.

[ Szerkesztve ]

Asus rog strix x570‑e gaming alaplap ,AMD Ryzen 7 3800X ,SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XT Vapor-X 20G,G.SKILL Ripjaws V 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz, Corsair HX1200i Köszönöm szépen. Üdv. eszakas :)

(#6025) anrab


anrab
addikt

kikapcsolt állapotban dugd rá, majd kapcsold be.

(#6026) Gaga_30 válasza eszakas (#6024) üzenetére


Gaga_30
tag

Szia!

Megvolt, de nem segített..

(#6027) Gaga_30 válasza anrab (#6025) üzenetére


Gaga_30
tag

Az is megtörtént, de semmi..

(#6028) Debilon válasza Gaga_30 (#6027) üzenetére


Debilon
addikt

FAT/FAT32 legyen a pendrive-on a file rendszer, ha ntfs az nem jó

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#6029) eszakas válasza Gaga_30 (#6027) üzenetére


eszakas
senior tag

Milyen kiterjesztésű a file amit a pendrive-re másolsz? fat32-e a pendrive?

Asus rog strix x570‑e gaming alaplap ,AMD Ryzen 7 3800X ,SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XT Vapor-X 20G,G.SKILL Ripjaws V 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz, Corsair HX1200i Köszönöm szépen. Üdv. eszakas :)

(#6030) Gaga_30 válasza eszakas (#6029) üzenetére


Gaga_30
tag

Szia!
.upg a kiterjesztés, fat és fat32-vel is próbáltam két különböző pendrive-al..

(#6031) eszakas válasza Gaga_30 (#6030) üzenetére


eszakas
senior tag

Tehát.

Pendrive fat32 a file"Autorun.upg" tv bekapcsolva, szoftverfrissítés menüben pendrive kijelölve?

Asus rog strix x570‑e gaming alaplap ,AMD Ryzen 7 3800X ,SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XT Vapor-X 20G,G.SKILL Ripjaws V 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz, Corsair HX1200i Köszönöm szépen. Üdv. eszakas :)

(#6032) Gaga_30 válasza eszakas (#6031) üzenetére


Gaga_30
tag

Szia!

Igen.

Ha rádugom a pendriveot, akkor fel is ismeri az upgrade file-t, felkínálja a frissítést, ki is írja hogy a kezdés gombra a szoftverfrissítése majd a készülék újraindítása fog következni. De ahogy rányomok a kezdés-re nem történik semmi.Próbáltam hidegindítással is, külön upgrades mappába másoltram a filet,főkönyvtárba másoltam, átneveztem, letöltöttem más nyelvű file-t, de semmi eredmény.
Igazából mkv file-ok lejátszása közben néha megáll a film közepén, abban bizom a frissítés hátha megoldja.

(#6033) eszakas válasza Gaga_30 (#6032) üzenetére


eszakas
senior tag

Esetleg másik pendrive van otthon? Max 4gb vagy kisebb még azt lehet gond.

Asus rog strix x570‑e gaming alaplap ,AMD Ryzen 7 3800X ,SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XT Vapor-X 20G,G.SKILL Ripjaws V 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz, Corsair HX1200i Köszönöm szépen. Üdv. eszakas :)

(#6034) anrab válasza Gaga_30 (#6032) üzenetére


anrab
addikt

esetleg újra formázd le a pent.
csak az autorun.upg fájl legyen rajta.

(#6035) Gaga_30 válasza eszakas (#6033) üzenetére


Gaga_30
tag

Szia!

Próbáltam kettővel is... 2,illetve 4 GB-ossal különböző márkákkal..

(#6036) Gaga_30 válasza anrab (#6034) üzenetére


Gaga_30
tag

Szia!

Megvolt, de semmi..

(#6038) eszakas válasza Gaga_30 (#6036) üzenetére


eszakas
senior tag

Esetlég még teljes áramtalanítást a tv-nél hagyd egy pár percet utána kapcsold dugd vissza és másik usb-n bemeneten próbáld.

Gondolom kicsomagoltad a zip filét?

[ Szerkesztve ]

Asus rog strix x570‑e gaming alaplap ,AMD Ryzen 7 3800X ,SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XT Vapor-X 20G,G.SKILL Ripjaws V 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz, Corsair HX1200i Köszönöm szépen. Üdv. eszakas :)

(#6039) Gaga_30 válasza -szabi- (#6037) üzenetére


Gaga_30
tag

Szia!

Igen, ezt.
A tv-nek is van egy funkciója, hogy egy html linket ir a pendrive-ra ami alapján le lehet tölteni a frissítést.
Az egy angol verzióra mutat azt is próbáltam már..

(#6040) Gaga_30 válasza eszakas (#6038) üzenetére


Gaga_30
tag

Szia!

Azt is megpróbáltam, illetve a tv ujratelepitését is...

(#6041) -szabi-


-szabi-
őstag

Nem lehet, hogy ugyanez a szoftver verzió van a TV-n?

(#6042) zolszi


zolszi
tag

Sziasztok.

A PHILIPS 42PFL6067K/12-ről mi a véleményetek?
Játékhoz jó lehet input lag miatt?

Xiaomi MI A1, Lenovo T400

(#6043) -szabi- válasza zolszi (#6042) üzenetére


-szabi-
őstag

Nekem is ilyen TV-m van.
Sajnos a kérdésedre nem tudom a választ, nem próbáltam még játékra.
Egyébként USB-ről, a felirat kezelés hiánya és a videónál időponthoz ugrás ami nagyon hiányzik.
Az ambilight meg kifejezetten tetszik.

üdv
szabi

(#6044) Gaga_30 válasza -szabi- (#6041) üzenetére


Gaga_30
tag

Szia!

Megnéztem persze, de régebbi van rajta...

(#6045) Mayday001


Mayday001
csendes tag

Erröl 60pfl8708 valakinek van valamilyen tapasztalata?gari nélkül tudnék hozzá jutni egyhez nem tudom meg merjem e kockáztatni :U

Visszaírni luxus?!

(#6046) redbulz válasza zolszi (#6042) üzenetére


redbulz
tag

Szia,

Nekem is ilyen tv-m van. Próbálom tételesen felsorolni amiket tapasztaltam, először a negatívak:
-Lassú a menü(melyik Philipsen nem az mondjuk?), a beállításokba bejutni meg azért nem az első menüpontban fogsz.
-A beépített lejátszója sajnos tényleg nem viszi a külön fájlban (srt, sub) levő feliratokat, sem usb-ről, sem pedig hálózatról lejátszásnál. Időponthoz ugrani nem tud, de lejátszási sebességet 32*-ig lehet gyorsítani és előző állapottól folytatni tudja a lejátszást ha kiléptél valamiért.
-Alapból elég durva input lag, még akkor is ha a menüben a számítógép vagy a játék módot választod. (de azért majd lásd lejjebb is amit írok ;) )
-Néha lefagy, ilyenkor van, hogy magától újraindul, de volt már, hogy áramtalanítani kellett. Azért annyira nem vészes, mondjuk 2 havonta 1, nagyon max. 2 alkalom.
-A smart funkciót azt az ember megnézi egyszer max. kétszer, hogy még egy esélyt adjon neki. A böngésző pl. mire betöltené az indexet az oldal frissül és kezdi elölről.
-Ár. Karácsony előtt láttam legutóbb az árát, nem kevés, sőt amennyire rémlik pl amikor én vettem drágább volt mint egy 40 colos 7000-es szériás(és akkor is kb annyiba került mint még karácsony előtt) a saját évjáratában, de a passzív 3D meg a picit nagyobb méret így is a javára szólt.

Na és lássuk a pozitív dolgokat:
+Képminőség, ez az ahol mindent meg fogsz bocsájtani neki.
+Ambilight, csak javasolni tudom, hogy ha van alkalmad menj el megnézni(bár lehet, hogy itthon nem találsz olyan kiállítottat ami valamennyire sötétben van tartva, én csak Bécsben láttam ilyen "Philips fal"-at kiállítva, ahol ambis tv-k voltak), szerintem nagyon jó funkció és ezzel talán a szemed se fárad annyira egy sötét szobában nézve.
+Okos telefonról vezérelhető, van Philips alkalmazás hozzá ami egész jól használható, még van benne touchpad funkció is.
+Youtube alkalmazás az egyetlen általam használhatónak talált része a smart funkcióknak, ez viszont egész jó. Szintén okos telefonnal összekapcsolhatod, és amit a telefonon megkeresel, elindítasz azt a tv-n lejátssza. Viszont számomra bazi negatívum volt, hogy minden alkalommal amikor kilépsz belőle és újra belépsz az alkalmazásba akkor megint össze kell párosítani a telefonnal. Sajnos a Youtube fiókomba nem tudtam permanensen hozzáadni a tv-t, hogy rögtön felismerje amikor belépek. Ennek ellenére ez korrektül működik, és okostelefonról vezérelve akár a tv-n pötyögve sem gáz a kezelése.
+Passzív 3D. 2012-es szériából ha jól rémlik csak a 6000-esben volt passzív 3D, nekem az aktív azért egy idő után sok, ezért ez nekem pozitívum. Képminőséggel nincs baj itt sem, hiába a fele felbontás, nagyon vájt szeműnek kell lenned, hogy bántson.
+Mozgásjavítás. Igaz néha picit kockás, ha nagyon gyors a mozgás, de összességében nekem tetszik a folyamatossága.
+Input lag jelentősen redukálható, lásd 5933-as hozzászólásom, de azért bemásolom alább is:
"
Sziasztok,

Ha esetleg valaki játszani is szeretne a tv-jén számítógépről és input laggal küzd(nekem 42PFL6067 van, ennél durva volt eléggé), annak érdemes ezt a cikket megtekintenie: [link]

Innen letölthető egy zalman és egy acer driver (utóbbival a hangot is átviszi hdmi-n) amivel normalizálható a helyzet. Nekem rengeteget javított az input lagon(számítógép módba kapcsolva a tv-t) és már simán játszható pl a World of Tanks ami eddig élvezhetetlen volt. :)
"
Bár más játékot még nem néztem meg, pl valamilyen fps-t, ahol még jobban számít, de már WOT-nál is olyan égbekiáltó a különbség, hogy szerintem más is játszható lehet.

Elnézést ha kicsit hosszúra engedtem a dolgot :)

[ Szerkesztve ]

(#6047) Trak válasza redbulz (#6046) üzenetére


Trak
addikt

A 2013-as szériából pedig csak a legjobb 8008-as széria volt aktív, a többi mind passzív volt.

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#6048) zolszi válasza redbulz (#6046) üzenetére


zolszi
tag

Szia,

Köszi az infót. Ezek alapján azért meggondolandó, hogy ezt válasszam-e.

Üdv

Xiaomi MI A1, Lenovo T400

(#6049) Monya78 válasza zolszi (#6048) üzenetére


Monya78
veterán

Meggondolandó...viszont legalábbis Engem az ambilight totál elvarázsolt, minden hibáját elfeledve Philips után Philips-et vettem (még látványosabb 3 oldalas ambilight-al)

(#6050) redbulz válasza zolszi (#6048) üzenetére


redbulz
tag

Nincs mit. Én azért egy pillanatra sem bántam meg a választásomat ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.