Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-08-12 16:10:56

LOGOUT.hu

Philips LCD és LED TV-k téma összefoglalója

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1801) Mityu_76 válasza devast (#1797) üzenetére


Mityu_76
tag

Én most készülök 5405-öst venni 37 vagy 42-es méretben, és szintén monitorként is használnám. Nem tudod, vagy nem tudja valaki, hogy ez az 1-2 másodperces monitor elmenés minden ATI kártyával rendelkező tulajnál előfordul, vagy csak a tulajok pár százalékánál?

"HONDACRX4EVER"

(#1802) temes69 válasza devast (#1797) üzenetére


temes69
aktív tag

Nekem az 5605 csinálja ugyanezt, szintén ati kártyával. Azt gondoltam, hogy a kártya a ludas de hogy azért mert ati? nah kész, még jó hogy ma rendeltem meg a gtx560-t.

most néztem meg a philips oldalán állítólag ezt már javították. ma délután frissítek.

[ Szerkesztve ]

(#1803) cselt válasza temes69 (#1802) üzenetére


cselt
senior tag

Mikor javították?

(#1804) devast válasza temes69 (#1802) üzenetére


devast
addikt

Kb 5x javították eddig.... Mellesleg ezt nem csak ati vga-val csinálja. Többféle hdmi set top box-al is.
Szerk: a probléma általuk nevezve: intermittent sound loss over hdmi
Ha megnézed, több korábbi firmware changelog-jában is bent van, hogy javították. Azt nem.

[ Szerkesztve ]

(#1805) Mityu_76


Mityu_76
tag

egy hónapja meditálok, hogy melyik tv-t vegyem meg ami jó fps játékokra és jó tévézni is. A Samu c530 és a pfl5405 voltak a jelentkezők. A képe egyértelműen a 5405-nek a jobb, ráadásul tévézésre jól jött volna a 100Hz. De ha nekem szimulátorozás közben elmegy 1 másodpercre a hdmi tökéletlensége miatt akkor az 5405 esélytelen. Valaki tud még a c530-on kívül alacsony input laggal rendelkező lcd-t max 130-ig??????

"HONDACRX4EVER"

(#1806) temes69 válasza devast (#1804) üzenetére


temes69
aktív tag

tegnap nem értem rá frissíteni, de sztem már megvárom az új vgat és azzal is megnézem hohgy csinálja e. ha azzal is fogja akkor ráfrissítek, illetve nézegettem tegnap a firmware verzióját a tvn meg azt is amit letöltöttem de nem igazán bírtam kimatekozni hogy amit leszedtem az újabb e, mint ami fent van.
ha frissítek akkor mindent újra be kell állítani a tvn?

(#1807) cselt válasza Mityu_76 (#1805) üzenetére


cselt
senior tag

Én is szimulátorozásra használom és igen kellemetlen amikor elmegy a kép, de ha egyszer elment, akkor utána már jó végig. Ezért szoktam verseny előtt egy órával már gyakorolni, hogy addig kijöjjön ez a hülyeség. De van, hogy egész este jól működik.

temes69: Frissítés után nem megy el semmilyen beállítás.

(#1808) devast válasza cselt (#1807) üzenetére


devast
addikt

Nálam tök random... van hogy egy este elmegy 3x is, van, hogy egyszer sem. Amikor játszottam... egy bill-t majdnem szétvertem emiatt :B
ps: Nálam ha 1x elmegy, az még nem jelenti azt, hogy többet nem fog amíg ki nem kapcsolom. Van, hogy többször is megtörténik egy este, pedig folyamatosan be van kapcsolva.

[ Szerkesztve ]

(#1809) hanolfe válasza kayee (#1799) üzenetére


hanolfe
tag

Elég szar táppal szerelhették, mert azért csak úgy egy táp nem adja meg magát ilyen könnyen. Pláne úgy, hogy nem is megy a tévé. Készenléti állapotban kinyiffan.. beszarás.
Nem jósolok hosszú élettartamot ennek a tévének.
Úgy tudom, hogy 15 napjuk van megjavítani. Az enyém 1 hét alatt megfordult, szóval gyorsak voltak. Lepucolni már nem volt idejük :-)

(#1810) sebgutkopf válasza Mityu_76 (#1805) üzenetére


sebgutkopf
őstag

Akkor nézd meg az 5405 utódját a 4606-ot hátha az szimpi. Némi különbség ugyan van az 5405-höz képest és mivel a hw téren is van változás, ezért ez a probléma valószínűleg már nincs jelen.

(#1811) "Infinity"


"Infinity"
aktív tag

Én most készülök venni egy 5405H , 42"-os TV-t. Akkor azt mondjátok inkább válasszak mást?

(#1812) ZedX


ZedX
csendes tag

Sziasztok!
Tanácsra lenne szükségem, mert most készülök egy LED LCD TV-t venni. Régebben már vettem egy SHARP-ot, amivel jól elvagyok, de most kell vennem egy másikat is, és ahogy az MM-ben nézegettem a kínálatot, az egyik eladó srác nagyon dícsérte a Philips készülékeket, ez kíváncsivá tett és nyitott vagyok rá.
Remélem van itt olyan Philips expert, aki meg tudja mondani a tutit, hogy melyik típust érdemes tanulmányozni.
2 fontos elvárásnak kell megfelelnie:
1. van egy méretkorlát, ami sajnos fix, ide kell betuszkolni egy minél nagyobb képátlójú készüléket (tartok tőle hogy max 32"):
Szélesség x Magasság: 830 x 670 (talppal együtt)
2. szép legyen a képe, és minél kevésbé tükröződő a képernyő, mert elég világos helyre kerül, oldalról-szemből kapja majd a természetes fényt
Persze árban se legyen a legdrágább, nem kellenek felesleges csicsák (pl. a kutya sem akar netezni rajta).
Előre is köszi a tanácsokért!

(#1813) sebgutkopf válasza "Infinity" (#1811) üzenetére


sebgutkopf
őstag

Arról függ mire és milyen jelforrással használod. Ha pl a hangot STB-ből, vagy bármilyen lejátszóból direkt viszed erősítőre, akkor nem téma. Amúgy a hang szakadozást én is tapasztaltam a media playerem esetén, de sokat javult a helyzet az fw frissítések nyomán. Ma ha lejátszok egy filmet akármit nincs gond, de ha beletekerek néha még mindig előjön, de egy kis visszatekeréstől ismét magára talál. Ha erőlködőről hallgatom, akkor meg lényegtelen. Kép kimaradást még sose láttam.

(#1814) "Infinity" válasza sebgutkopf (#1813) üzenetére


"Infinity"
aktív tag

Monitorként használnám, HDMI-vel összekötve a VGA-val.

(#1815) sebgutkopf válasza "Infinity" (#1814) üzenetére


sebgutkopf
őstag

Akkor válassz mást.

(#1816) "Infinity" válasza sebgutkopf (#1815) üzenetére


"Infinity"
aktív tag

Van tipped, hogy melyik lenne akkor a legmegfelelőbb modell?

(#1817) daniel2121


daniel2121
senior tag

mivel úgy néz ki lemaradtam a samuról a philips 32-esben 5405-ben gondolkodom. A média lejátszója milyen,játszik mkv-ét? Ha jól tudom akkor ez 100hz-es.

(#1818) Debilon válasza daniel2121 (#1817) üzenetére


Debilon
addikt

ha ugyanaz a médilejátszója mint a 42-esé, akkor jáccik mkv-t, feliratot nem kezel, több hangsávos, beégetett feliratos mkv is kiakasztja

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#1819) ZedX válasza ZedX (#1812) üzenetére


ZedX
csendes tag

Ha esetleg valaki tud tanácsot adni ezügyben, továbbra is érdeklődve várom. Thnx!

(#1820) kayee válasza ZedX (#1819) üzenetére


kayee
csendes tag

Philips 32PFL5606H, LED, 100Hz - 761 x 525 mm, árban 114-117között van, a képe matt és szép, igaz nekem egy nap után megadta magát de nem hiszem, hogy ez mindenkivel előfordulna, amíg működött tökéletes volt, hamarosan kapok cserét :) amíg keresgéltem ár / tudás arányban ez tetszett a leginkább 32-esek közül

(#1821) ZedX válasza kayee (#1820) üzenetére


ZedX
csendes tag

Köszi kayee. Ezt megnézem valahol élőben, +megkérdezem az ottani kufár mit favorizál.

(#1822) "Infinity"


"Infinity"
aktív tag

Valaki egyébként használ monitorként az újabb modellek közül amik LCD-k? Az 5405H hoz képest a 3605H és 3606H az újabb modell?

(#1823) ZedX


ZedX
csendes tag

Tud valaki olyan Philips márkaképviseletet, mint Panasonic esetében a Panashop?
A múlt héten drasztikusan lenyomták néhány kimelt Pana termék árát (pl plazma TV-k), de mint kiderült a Panashop szándékosan nem szerepel az argep.hu és egyéb gyűjtőoldalakon, ha a Forumozók nem írják, eszembe sem jutott volna csekkolni. Pedig egy adott készülék esetében a Panashop 30.000 Ft-al olcsóbb volt pénteken, mint amit az argep meg a többi oldal talált.

Szóval tud valaki ilyen olcsóbb, argep.hu-n nem szereplő, Philips-et árusító üzletet?

(#1824) ZedX válasza kayee (#1820) üzenetére


ZedX
csendes tag

Megnéztem a Philips 32PFL5606H -t egy MM-ben. Valóban ár/érték arányban talán a legjobb a 32" LED LCD-k között. Azonban volt ott még pár Philips kitéve, nekem a 32PFL6626H jött be.
Az MM-nek most van egy használt kütyü beszámítós akciója 08.14.-ig, így az akciós ára ott 134.990 Ft volt. Neten most nem találok árat magyar forgalmazótól.
Megnéztem működés közben a a képjavító technológiákat, a Pixel Plus HD, HD Natural Motion, 400 Hz-es Perfect Motion Rate szerintem megéri azt a némi felárat.
Mégvalami: ott volt közvetlenül alatta kitéve egy SHARP LC32LE630E, amiben ugyanaz a Philips panel van, a menüje is ugyanaz, csak a távirányító, és a káva+talp dizájn más.
Tehát elvileg ugyanazt tudja (árban is ugyanannyi volt), a képe is egyforma volt, kivéve a fekete színmélységét. A Philipsen feketébb volt a fekete, és nézőszögtől függetlenül. A SHARP-nál oldalról nézve inkább sötétszürke volt.
Persze ez szubjektív, nem mindenkinek tűnik fel, vagy nem is érdekli az embereket.

(#1825) kayee válasza ZedX (#1824) üzenetére


kayee
csendes tag

MM-be nem jutottam el éppenséggel de sok más helyen néztem, de 32PFL6626H-t igazából sehol sem láttam, külföldi honlapokon 170 körül van az ára, bár személy szerint engem az a némi plusz nem győz meg, mivel ha ezt megkapod beszámítással 135ért és a másik tv-re is van ilyen opció akkor meggondolnám. Sharp-okról gyorsan lemondtam, a designjuk valami borzasztó sajnos.

(#1826) nyunyu válasza ZedX (#1824) üzenetére


nyunyu
félisten

Mégvalami: ott volt közvetlenül alatta kitéve egy SHARP LC32LE630E, amiben ugyanaz a Philips panel van, a menüje is ugyanaz, csak a távirányító, és a káva+talp dizájn más.

Marmint Philips elektronikaja van.

LCD panelt a Sharp gyartja :DDD

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#1827) ZedX válasza nyunyu (#1826) üzenetére


ZedX
csendes tag

Lehetséges hogy úgy van, nem indítottam nyomozást ezügyben.
Többek állítása szerint az alsóbb kategóriás SHARP-okban nem a saját gyártású paneljük van,
hanem csak a felsőbb kategóriás, Quattron technológiás Aquos készülékekben.
Akárhogyis van, ezen nem óhajtok vitatkozni.
A szubjektív véleményem szerint ugyanazért az árért a Philips a jobb vétel.

(#1828) ZedX válasza kayee (#1825) üzenetére


ZedX
csendes tag

Nem akarom reklámozni az MM-et, és ráadásul mivel franchise-ban működnek, még áruházonként is eltérő nemcsak a készlet, hanem az ár is.
Ez konkrétan a Pólus Centerben volt, és nem csak az akciós újságban láthatóknál van beszámítási akció, hanem egy rakás egyéb cuccnál is.
Az általad említett Philips 32PFL5606H ára (tegnap és ott) 129.990 Ft, akcioban 116.990 Ft volt.
Az Extreme Digitalban is néztem, de nekik csak 32PFL6606H van, az is 140 rugóért, szal az MM akcióval hasonlítva felejtős. Szerintem.

Asszem a Saturnban is van Philips, majd utánakérdezek.

(#1829) kayee válasza ZedX (#1828) üzenetére


kayee
csendes tag

Saturban néztem, kevés Philips volt, 5606 például nem volt, csak 5605.
Pedig Extreme Digitalban pont akciós aug 18-ig 114.900-ért, szóval nemtudom miért nem volt nekik.

(#1830) ZedX válasza kayee (#1829) üzenetére


ZedX
csendes tag

Sorry, nem fogalmaztam elég pontosan:
32PFL5606H az van az ED-ben, csak az 32PFL6626H nincs nekik, amit kinéztem magamnak az MM-ben.

Szóval valami tipp hol lenne érdemes még megkérdezni?
08.14.-ig még van pár nap, ha nincs jobb ár, akkor megyek az MMbe, aztán leadok nekik valami kis használt bizbazt csereként.

(#1831) kayee válasza ZedX (#1830) üzenetére


kayee
csendes tag

Én is csak árgépen választottam ki a legmegbízhatóbbnak tűnőt. Néhány boltot megnéztem, de sehol sem kapni 6626-t :)

(#1832) ZolaBA


ZolaBA
csendes tag

Sziasztok! Van egy 42PFL5405H tvm és tele lennék kérdésekkel:) A készülék amúgy azért az áráért (MM 120k) szerintem szenzációs.

1.) Video lejátszás. Nagyon jó, azt mondhatjuk, hogy "szinte mindent visz"... és akkor a nagy kérdés, hogy van ez az Asus O!Play, ami megfizethető és sokan dicsérik, mert "szinte mindent visz"... :) van-e valakinek tényleges tapasztalata, mivel tud többet az O!Play? érdemes megvenni a tv-hez?

2.) PixelPlus/NaturalMotion/100Hz szívás. A PC-ről DVI-HDMI -vel megy a tv-re a jel, és sajnos nem sikerül beizzítani semmilyen képjavító algoritmust rá, vélhetően azért mert 60Hz-et küld a gép nem 24-et (régi radeon 9200).
Amúgy megjegyzés: _brutális_ minőség különbségi van a tv által lejátszott video és a pc-ről ráküldött video között, mintha a pc valami agyonhasznált vhs lenne akadozva, a tvn magán lejátoszott video meg valami csúcs HD adás:)
Naszólval az is kérdés, hogy az Asus O!Play-t vagy egyéb HDMI-s kütyüt lehet-e úgy használni, hogy a képjavító rendszereken átmenjen a jel és olyan szép legyen, mint a tvn közvetlen lejátszott video? (lehet ciki, de semmi hdmi cucc nincs otthon:)

3.) Hang kimenet. A TV hangja koax. digi kábelen megy az erősítőbe. Kínlódtam mire beindult de most már megy:) a bajom az, hogy kb. 10 decibellel halkabb, mint egy normális hangforrás, izzik az erősítő tök feleslegesen. Erre nincs valami tippetek?

4.) USB link kábel... Esetleg próbált már valaki ilyet?:) Nagyon érdekelne hogy mit tudhat, mert ugye a tv-n nincs lan, a pendrive-ozás, külső winyózás meg rájöttem, hogy picit fárasztó:) Ez ugye nem sima usb, hanem pl. két laptop adatkapcsolati összekötésére való, van benne valami elektronika is.

5.) Az új BIOS tud valami érdemit? (a 2011-07-27-ei) :) illetve bios frissítésnél mit felejt el? egy hónapja van meg a tv, akkor megkapta a legfrissebb biost egyből, és beállítgatni utána állítottam, ha frissítek most akkor elfelejti a szín-fényerő-stb. beállítást? illetve a csatlakoztatott készülékeket, vagy sem?

előre is köszi:)

(#1833) sebgutkopf válasza "Infinity" (#1822) üzenetére


sebgutkopf
őstag

A 3606-os az új modell az 5-ös végűek az egy generációba tartozók.
Szerintem érdemes lenne ránézned az 5605-re, illetve most már itt is van az utód az 5606, de a régit ahol van jó áron lehet kapni.
Az 5405 utódja elvileg a 4606. Tv módban valaki túl erősnek találta a kép élesítését, ami PC módban nem érhető tetten, ott mások a beállítások.
Az 56xx modellek led-esek, kisebb fogyasztással, állítólag sharp panellel.

[ Szerkesztve ]

(#1834) sebgutkopf válasza ZolaBA (#1832) üzenetére


sebgutkopf
őstag

1. igen nekem is O!play-em van az R1-es. Előbb volt meg mint a tv, de örülök neki, hogy külön kütyü a lejátszó, mivel az valóban mindent visz. Megy a felirat, a sok hangsáv, nyelv stb... minden választás szabadon. Biztos létezik olyan amorf tömörítés, amit nem eszik meg csak ritka. Én a célhardvereket részesítem előnyben, mivel szerintem egy media lejátszó alapból is kenterbe veri a tv-kbe beépítetteket.

2. Ha a tv-n a pc módot kikapcsolod, akkor a hdmi-n bármilyen jel jön a képjavító funkciók tetszőlegesen bekapcsolhatóak. Hozzáteszem minél többet kapcsolsz be, annál nagyobb lesz az input lag. A pc mód lényege, hogy mindent kilő és az input lag minimálisra csökken, tehát alkalmassá válik játékra is a tv.
Asus R1 stb.. esetén a képjavítók és minden működik, mivel ez csak a pc mód bekapcsolásától függ nem a jelforrástól. Célszerű kihasználni, hogy az O!play nagyon jól tudja a képet 1080P-re skálázni és akkor a tv-n a kép lehet nem méretezett, így nem lesz gond képaránnyal stb.. Valamint az O!play tud 24p módot is. Ami azt jelenti, hogy ha a forrás 24p-s, akkor úgy küldi a jelet, amit a tv szintén észrevesz, míg normál esetben küldi a tv-nek az 1080/60p-t.
Ne feledd, hogy a tv minden jelforrásra külön megjegyzi milyen smart képmódot állítottál be.

3. én ilyet nem tapasztaltam, szerintem egyforma a hangerő.

4. a tv adattárolókat kezel mint usb hdd és pendrive, esetleg kártyaolvasó benne karival. Így figyelembe kell venni, hogy milyen fájlrendszert és struktúrát kezel. Kérdés mit akarsz az usb másik végére dugni?

5. igen érdemes mindig a legújabbat feltenni, sok hibát javítottak már így.

(#1835) ZolaBA válasza sebgutkopf (#1834) üzenetére


ZolaBA
csendes tag

Köszi a választ!
A PC téma valamiért mégsem megy nálam. Ha nincs PC üzemmód és nem is PC-nek van állítva akkor is szürkék a képjavító funkciók.
Az O!Play-en erősen gondolkodom..:)

Usb másik végére menne a pc direktben...:)

(#1836) sebgutkopf válasza ZolaBA (#1835) üzenetére


sebgutkopf
őstag

Akkor valamit a vidkari driverében kéne állítanod, hogy olyan jelet kapjon a tv mint bármi mástól. Nincs véletlenül valami bolt, vagy mittudom én milyen módban a tv? A pc mód kikapcsolásával az egész pixel plus hd izé elérhetővé kell, hogy váljon.

Szerintem pc-vel nem boldogul a tv, legalábbis ez a valószínűbb. O!play-el nincsenek használati kompromisszumok, hogy mit játszik le vagy sem, aki szereti eredeti nyelven felirattal nézni a filmeket, annak kötelező.
Sokan mókolnak, mkv-val, ha több nyelv van benne, akkor leszednek belőle, hogy lejtássza a tv. Mennyivel kényelmesebb egy külön lejátszó, aminek nem kell a kedvében járni, hanem bedugod és play.

(#1837) "Infinity" válasza sebgutkopf (#1833) üzenetére


"Infinity"
aktív tag

Akkor azt mondod, hogy az 56xx szériával már nem lenne gond monitorként használva, film, játék stb ?

(#1838) Daffni2 válasza "Infinity" (#1837) üzenetére


Daffni2
addikt

Biztosan nincs gond vele, sőt monitorként a legjobb választás.
Ha még kapsz valahol 5605 vagy 5625 tipust csapj le rá mert még nem oldalsó LED-es, hanem teljes.
Persze mint tavalyi tip. elég jó áron van.

"Aki ad,az nyer"

(#1839) devast válasza ZolaBA (#1835) üzenetére


devast
addikt

Akármilyen hülyén is hangzik, de a pc-den sok mindent kell állítani, hogy jó képet kapjál. Pl nálam: kimenet rgb limited (16-235) -re van állítva, meg 23hz-en hajtom (24P) ha a 24p-s a videó (legtöbb az). Meg egy csomó beállítás a lejátszó programban.A képjavítórontó eljárásokat meg max focimeccsnél érdemes használni. Ha szarul néz ki, akkor szarul van beállítva, és nem lesz jobb a csodamarketinges eljárásoktól.
PC mód meg azért jó, mert ha nem abban van, akkor csak ycbcr-t fogad. Ami filmnézésnél nem zavaró, de pl netezésnél igen, ugyanis pacás lesz a piros széle mindenhol.
Komolyan kukázhatnák már ezt az egész ycbcr-t, semmi értelme nincs már.
Szóval, ha nem akarsz belemélyedni, szerintem is egy oplay-el járnál a legjobban. Azon minden faszán be van állítva alapban, és szinte mindent visz, kevés probléma van vele.

(#1840) Pferi válasza ZolaBA (#1835) üzenetére


Pferi
senior tag

Én is Asus O!Play R1-et használok, mert a tv-nek jónéhány mkv formátumú filmmel gondja akadt, hangsávot és feliratot sem lehet benne választani. Én az Extreme Digitalban vettem az Asus-t és még egy HDMI kábel is volt a csomagban, nem kellett külön venni.
Én nagyon meg vagyok elégedve az O!Play-al, eddig nem találtam olyan filmet ami megakasztotta volna, pedig elég nagy filmnéző vagyok :)

Mióta megvan a 40"-os 5605-ös tv-m, a számítógép monitora nem ment fél órát sem :)
Monitorként csak ajánlani tudom ezt a típust. Sajnos egyre kevesebb helyen lehet már kapni.

Gigabyte B650M DS3H ; Amd Ryzen 7 7800X3D; CoolerMaster ML 120 Lite ; 2x16 Gbyte Kingston DDR5 6000MHz; Asrock 6900XT OC Formula; 2 Hdd 2 db SSD ; FD ION + 2 Platinum 860W; CoolerMaster HAF XB ház

(#1841) "Infinity" válasza Daffni2 (#1838) üzenetére


"Infinity"
aktív tag

150 ezer körül láttam 40"-os 5605-öt. Az szerinted akkor megérné monitor gyanánt ár/érték meg tudás tekintetében?

(#1842) cselt válasza "Infinity" (#1841) üzenetére


cselt
senior tag

Ha szabad hozzászólnom, szerintem megéri.

(#1843) "Infinity" válasza cselt (#1842) üzenetére


"Infinity"
aktív tag

Persze :) Na akkor már csak az a kérdés , hogy monitornak jó-e a cucc.

(#1844) cselt válasza "Infinity" (#1843) üzenetére


cselt
senior tag

Én meg vagyok vele elégedve. Ezen szoktam autó szimulátorozni meg néha egy-két fps-t nyomni. Nem igazán láttam különbséget a rendes monitoromhoz képest. Egyedüli hibája, (amit talán már javított a legújabb firmware, mert azóta nem láttam), hogy néha gondol egyet és elmegy 2mp-re a kép. De állítólag ez csak ati kártyával csinálja.

(#1845) "Infinity" válasza cselt (#1844) üzenetére


"Infinity"
aktív tag

Ennél a modellnél is? Én azt hittem ez csak az 5405H esetében van így. Bár nekem Nvidia karim van, de ha ilyen dolgokat fog csinálni akkor tutira megüt a guta.

(#1846) cselt válasza "Infinity" (#1845) üzenetére


cselt
senior tag

Nálam csinálta, de mióta a legújabb firmware van fenn még nem találkoztam vele. De le is kopogom gyorsan.

Szerk: Ja igen azt nem mondtam, hogy ha egyszer előjött akkor én utána többet nem találkoztam vele az nap.

[ Szerkesztve ]

(#1847) Daffni2 válasza "Infinity" (#1845) üzenetére


Daffni2
addikt

Nvidiával nem csinálja.

Egyébként nálam naponta 1x fordul elő.

"Aki ad,az nyer"

(#1848) "Infinity"


"Infinity"
aktív tag

Na az egy jó hír ha Nvidiával nem csinálja ezt, mert őszintén szólva engem baromira bosszantana még ha napjában csak egyszer fordul elő akkor is. Holnap fel is hívom ahol néztem a TV-t, hogy hány hét míg a bangladesi surmók összedobnak egyet nekem.

(#1849) devast válasza "Infinity" (#1848) üzenetére


devast
addikt

Nem csak téged. Azért várom már mint a messiást, hogy végre megcsinálják. Játékra használhatatlan.

(#1850) Ádyka válasza Daffni2 (#1847) üzenetére


Ádyka
őstag

Devast kolléga azt mondja, csinálja ez mindennel. Még sz@ros STB-vel is, nem hogy Atival meg NV-vel.
Nekem tegnap reggel 1 órán belül 2x csinálta. (32pfl5605 + sapphire 4830 DVI-HDMI) Már hiányozna ha nem tenne így.

Én pl nap közben többször kikapcsolom a TV-t fél / 1 órára. Közben a PC megy. Utána mikor visszanyomom, egy olyan hangot ad a gép, mint amikor mondjuk USB-be rakok valamit, azaz mintha újra felismerné minden bekapcsnál a TV-t.
Ilyenkor elmászik egy-két ikon az asztalról, és a megyitva hagyott ablakok is bal felső sarokban gyülekeznek valami kisméretben. Van itt egy pár bosszantó dolog.
De a méret, meg az, hogy mennyivel olocsóbb egy monitorhoz képest, még elfeledteti ezeket a bosszantó problémákat is. :K

[ Szerkesztve ]

Varta R2U 2100 mAh AAA 2799 Ft! Varta R2U 800 mAh AAA 2399 Ft!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.