Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#73101) Mr.Csizmás válasza Mercutio_ (#73100) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

rendes ember budán dolgozik ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#73102) Mercutio_ válasza Mr.Csizmás (#73101) üzenetére


Mercutio_
félisten

Lakik! ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#73103) Freddy76 válasza Mercutio_ (#73102) üzenetére


Freddy76
addikt

Is-is.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#73104) crey


crey
MODERÁTOR

Na szóval korábban írtam hogy Powershiftes Mondeokat nézegetek, meg hogy autóvásárlás, meg faszom... Hát ez lett a vége... Majdnem limuzin forma, majdnem középkategória, majdnem kisfogyasztású, majdnem olcsó fenntartani.... Ja egyik sem :DDD

A barátomék adták el, mert vesznek egy új autót, de az elmúlt két évben gyakorlatilag minden olyan fontos alkatrész cserélve lett benne, ami nagyon fájna. Az átnézetésnél az is kiderült, hogy gyakorlatilag patika állapotban van, majd 5000 km múlva kellene cserélni rajta egy hátsó fékbetét párt.

Tudom, drága lesz... Az is. Leszarom. :)

Ja és képzeljétek, a közhiedelemmel ellentétben, széria az index! :Y

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#73105) Mr.Csizmás válasza crey (#73104) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

mi is szeretnénk ilyen barátokat :DDD :(

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#73106) Byk01 válasza crey (#73104) üzenetére


Byk01
senior tag

"Ja és képzeljétek, a közhiedelemmel ellentétben, széria az index!"

És működik is? :)
Egyébként milyen felszereltség ez? Lehet, a fullosabbakból (vagy a fapadosakból) hagyják ki :D

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#73107) Lassú Víz válasza crey (#73104) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Ja és képzeljétek, a közhiedelemmel ellentétben, széria az index

De az van rajta a legkevésbé elhasználódva, olyan mint az új :D

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#73108) Freddy76 válasza crey (#73104) üzenetére


Freddy76
addikt

Én is gondolkozam BMW-n, de rájöttem, hogy felesleges, van rendezett párkapcsolatom és normális barátaim, nincsenek potenciazavaraim és komplexusaim, az IQ-m 100 felett, felkarom 40 alatt, szóval semmi nem szólt a BMW mellett :DDD

Csak vicceltem, szeretnék egy 540xi-t...

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#73109) Lassú Víz válasza Freddy76 (#73108) üzenetére


Lassú Víz
őstag

És S állásban a Mazda is hozza a kívánt hatást

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#73110) Freddy76 válasza Lassú Víz (#73109) üzenetére


Freddy76
addikt

:K

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#73111) Balinov


Balinov
félisten

Sracok, huawei mediapad t3 8 meger 99GBP-t ujan, amazonrol?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#73112) Mr.Csizmás válasza Balinov (#73111) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

kár hogy csak 2/16gb, de itthoni mércével jó vétel lenne átszámolva. (na meg ennél olcsóbban csak 1. használt márkás, 2. boltiúj kínai csodák vannak)

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#73113) Real_Necro válasza crey (#73104) üzenetére


Real_Necro
veterán

Kihangosító is van benne vagy ennél is fél kézzel tartani kell ablak felől a zájfónt? ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#73114) Mercutio_ válasza crey (#73104) üzenetére


Mercutio_
félisten

Grat!

Ha Yaris/gombócdwift/más kiskocsi vagy miata jönne szembe ismerősnél gondolj rám!:D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#73115) Balinov válasza Mr.Csizmás (#73112) üzenetére


Balinov
félisten

tartalomfogyasztasra kene, arra eleg lenne a 2/16 is (netflix, YT, popcorntime). Patriknak sztem mar nem sokaig huzza az 5tgh Gen Fire HD 7"-os, a helyett (meg ugye Apanak) gondoltam. 7-es T3-as mondjuk csak 10fonttal dragabb ,mint a 7es fire hd (49 vs 59£), csak abba valami ismeretlen Spreadtrum SC7731G SOC van. azert a quad core snapi 4xx-ben jobban bizok.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#73116) TayRol válasza crey (#73104) üzenetére


TayRol
veterán

Grat, sok balesetmentes km-t! :)

(#73117) Studi válasza Balinov (#73111) üzenetére


Studi
addikt

Vedd meg, ha nem válik be féláron átveszem. :K

(#73118) m3ss válasza crey (#73104) üzenetére


m3ss
veterán

grat. elso autonak nagyobbat nem tudtal volna? :DDD
milyen motor?

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#73119) rbalint88 válasza m3ss (#73118) üzenetére


rbalint88
addikt

Ez “csak” X3. Van ennel boven nagyobb :) amugy ha tenyleg rendben van, akkor nem rossz valasztas. A powershiftre is el lehet verni csunya osszeget, ha cserelni kell a kuplungot, marpedig 150-200 kozott szoktak kerni, ha nem vegig palyaztak veluk... ugyhogy aki nem vw csoportos duplakuplungos valtoju autot vesz, az szamoljon a kuplungcserere 5-700ezret nyugodtan. (Ezert nem lesz giuliettam, mert automataval elfogadna asszony, de ezt a szerelest nem akarom benyelni inkabb...)

(#73120) crey válasza Real_Necro (#73113) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Na most a kihangosító működik, de aki ezt így kitalálta, azt addig ütném, amíg Freddy jogászkodni tud. Mire párosítod a telefonnal... -.-

Viszont A2DP-t nem tud, szóval a következő beszerzés az autóba egy Dension Gateway Pro BT, azzal megoldódik a kettő egyszerre.

m3ss: Ne is mond, úgy parkolok vele mint egy mazsola, mert mindig azt hiszem hogy már rég nekimegyek valaminek akkora orra van, de legalább a seggét sem érzem hol van. Amúgy rohadt kényelmes, bézs bőr sport ülésekkel. Mondjuk a futóműve pattogós, de gondolom a Miatáé sem épp egy leányálom ezeken a szar utakon.

A motor meg a híres hirhedt rosszéletű 2.0 Diesel, N47-es. Szerencsére baj nincs vele, semmije sem lóg, vezérlést meg cseréltek benne 50e km-el ezelőtt.

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#73121) Ear001 válasza crey (#73120) üzenetére


Ear001
addikt

Bézs bőr? Nagyon vigyázz vele, csak flancos ruhákban ülj bele, mert a farmer meg a festett, nyomott vászon piszok hamar megfogja, és elkezd csúnyán kékülni, szürkülni.

(#73122) Mr.Csizmás válasza Ear001 (#73121) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

vigye el az ECC-be, X. ker. Szállás u. 4. PH user csinálja :K

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#73123) j.bravo


j.bravo
addikt

Urak, tudtok dél-Pesten, vagy innen (Pesterzsébetről) mondjuk 20 percen belül elérhető jó éttermet, kerthelyiséggel, ideális esetben vízparton?

Whatever.

(#73124) Freddy76 válasza j.bravo (#73123) üzenetére


Freddy76
addikt

Mivel 20 perc?

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#73125) Mr.Csizmás válasza Freddy76 (#73124) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

garázsmenetes busszal kelenföldön is tudok :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#73126) Studi válasza j.bravo (#73123) üzenetére


Studi
addikt

A csepeli HÉV állomásnál legendás a hambi. Jó, ez afféle városi legenda inkább. :DDD

(#73127) j.bravo válasza Freddy76 (#73124) üzenetére


j.bravo
addikt

Autóval.
Viki talált egy helyet Taksonyban, remélem oké lesz...
Alternatívákat várok továbbra is :)

Whatever.

(#73128) cOxeR válasza j.bravo (#73127) üzenetére


cOxeR
Ármester

Poni Caffe - Csepel

(#73129) Mr.Csizmás válasza Studi (#73126) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

rizmajer

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#73130) spanyoll


spanyoll
addikt

Na négerek én is csatlakozom jó hírekkel, bár én egyelőre még nem azzal, hogy jön a gyerek.

Péntek este megkértem barátnőm kezét Tihanyban, aki azóta már a menyasszonyom.
Öröm é bódottá!
Szépen lassan elkezdek én is asszimilálódni, pár év és kérdezgetem majd, hogy ki honnan vette a babakocsit.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#73131) Real_Necro válasza spanyoll (#73130) üzenetére


Real_Necro
veterán

Tihanynak meg van a varázsa, 7 évvel ezelőtt én is ott húztam gyűrűt asszonykám ujjára. ;)

Gratula!

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#73132) Balinov válasza spanyoll (#73130) üzenetére


Balinov
félisten

Gratula, remélem a levendulasban! :)) :C :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#73133) t_a_m_a_s válasza spanyoll (#73130) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Ezúton is :R :C :C

Holnap majd jól beletépünk...

(#73134) zolka78 válasza Studi (#73126) üzenetére


zolka78
senior tag

Cáfolom, ez nem legenda. Tényleg nagyon jó a hambi. Igaz 20-23 éve ettem ott rendszeresen és mindig részegen. Bár akkor még a vidróczki szeszesital is jó volt a szokásunkhoz.

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#73135) Freddy76 válasza spanyoll (#73130) üzenetére


Freddy76
addikt

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#73136) Mr.Csizmás válasza spanyoll (#73130) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:C

valaki nem tud egy jó ügyvédet? ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#73137) madgie válasza Mr.Csizmás (#73136) üzenetére


madgie
titán

Oximoron :DDD

Részv... izé, grat, spanyoll ;]

(#73138) j.bravo válasza cOxeR (#73128) üzenetére


j.bravo
addikt

Koszi!
A Riziben kaja is van? Hm.

Whatever.

(#73139) Mr.Csizmás válasza j.bravo (#73138) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

890-ért van alap hambi, amivel a 80 kilós habtestem jóllakik aznapra, ha késői ebédként eszem.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#73140) Mercutio_ válasza spanyoll (#73130) üzenetére


Mercutio_
félisten

Grat!;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#73141) Studi válasza zolka78 (#73134) üzenetére


Studi
addikt

10 éve is jó volt még, ez az utolsó emlékem kb. onnan. :D

(#73142) szuszinho válasza spanyoll (#73130) üzenetére


szuszinho
őstag

Hajrá :)

(#73143) Mercutio_ válasza Studi (#73141) üzenetére


Mercutio_
félisten

A következő a detox? :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#73144) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Blöki első úszása (1,3M megtekintés). Aki nem akarja kivárni tekerjen 2:20-ra. :D

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#73145) Freddy76


Freddy76
addikt

Az új notebook-omon a ugyanott van a sleep gomb, ahol a korábbin a delete volt. Ma majdnem a falhoz kúrtam, miután kábé huszadszor küldtem a gépet alvó módba, de végül nem tettem.

Bálint, ezt direkt csináltad.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#73146) t_a_m_a_s válasza Freddy76 (#73145) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Ragaszd le sárga szigszalaggal :)

Holnap majd jól beletépünk...

(#73147) rbalint88 válasza Freddy76 (#73145) üzenetére


rbalint88
addikt

nem direkt volt, cserkészbecsszó, ezek szerint azóta se változott a zenbookok billentyűzete, hogy én 6 éve vettem. első 3 napban engem is az agyvérzés kerülgetett :) be lehet állítani, hogy ne csináljon semmit rá :) vezérlőpult / hardver és hang / energiagazdálkodási lehetőségek / a be- és kikapcsológombok működésének beállítása

(#73148) gorgo


gorgo
őstag

Én is ma kaptam meg végre a céges laptopot. Most már dolgozhatok. Telora is mail kliens, b+, ezek este 21:33-kor leveleznek munkaügyben :W

[ Szerkesztve ]

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#73149) rbalint88 válasza gorgo (#73148) üzenetére


rbalint88
addikt

ha nem vállalkozó vagy, akkor három eset lehetséges, amiért ilyenkor mailezik valaki munkaügyben:
- sztahanovista
- balfasz és nem elég a 8 óra a munkájára
- létszámhiány van és nem elég a 8 óra.

nem azt mondom, van az a fizetés, aminél már belefér, ha esetileg rá kell nézni a levelezésre, de akkor se oké, ha az az elvárás és a mindennapos.

(#73150) t_a_m_a_s válasza gorgo (#73148) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Mert kurvára ráérnek és/vagy meg vannak fizetve érte... Sosem értettem, hogy a folyamatos acélművön, a kohón meg az atomerőművön kívül milyen munkahely van még ahol este tízkor KELL levelet küldeni, mert különben megáll a világ forgása... A másik, amikor egész nem kussol mindenki, aztán délután négytől fél hatig meg mindenki engem akar. Ilyenkor ugye a magamfajta éppen valamelyik gyerekét, gyerekeit húzza-vonja oviból edzésre, bölcsiből haza, vagy mindkettő. És akkor besértődnek ha nem veszem fel a telefont... Mondjuk este 8 körül vissza szoktam csörgetni az ilyeneket néha.

Holnap majd jól beletépünk...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.