Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#73151) Real_Necro válasza gorgo (#73148) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nálam folyamatosan némítva van a céges. Munkaidöben is. :D

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#73152) Studi válasza gorgo (#73148) üzenetére


Studi
addikt

miafasz? akkor én még nem telefonról nyomom, hanem bentről. igaz csak hét körül szoktam reggel érkezni.

(#73153) Throme válasza t_a_m_a_s (#73150) üzenetére


Throme
veterán

Van aki azért dolgozik, hogy éljen, és van aki azért él, hogy dolgozzon....

Kezdőként hüppögtem, hogy egy rohadt céges mobilt nem képesek adni... aztán rájöttem, hogy így jobb.
Hozzáállásom példaértékű... engem éjjel-nappal lehet hívni a céges mobilomon ;]
Havi 2k huf-ot megér a nyugalom...

Egyébként lehet én is így csinálnám, csak nem este 8-kor, hanem később, 9-kor vagy utána... ébresztő... kerestél...mivan ...

(#73154) rbalint88 válasza Studi (#73152) üzenetére


rbalint88
addikt

nagyon sürgősen keresnék másik helyet vagy adnék ultimátumot min 30% fizuemelés ÉS padavan felvétele opcióval egy hónapon belül.

(#73155) crey válasza t_a_m_a_s (#73150) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Pl. az enyém ilyen, mert a cég központ 7 órával tőlem nyugatabbra fekszik. Szóval ha valamit érdemben el akarok intézni akár a sales teammel, akár az engineeringgel, Q&A-vel vagy a supporttal, akkor bizony este 10-kor, vagy néha 11-kor is akár levelezek.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#73156) Real_Necro válasza Real_Necro (#73144) üzenetére


Real_Necro
veterán

Kíváncsi lennék ha azt írtam volna "napi csajos video", jött e volna reakció... vagy csak ennyire öregszik a topic? :P

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#73157) Mercutio_ válasza Real_Necro (#73156) üzenetére


Mercutio_
félisten

Érdektelen tucat-videó unatkozó kockáknak, erre mit kellett volna reagálni?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#73158) t_a_m_a_s válasza crey (#73155) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Az OK, de amikor a szomszéd városból / országon belülről csinálják ugyanezt...

Melózni én is szoktam este ha nagy a hajtás, de én akkor már nem levelezgetek, csak húzom a vonalat. Meg ezt is próbálom minimalizálni, mert egyrészt a család sem tolerálja igazán, másrészt egyre kevésbé bírom. Annak meg semmi értelme, hogy dolgozom este 11-ig, aztán éjjel kattog az agyam, másnap meg olyan vagyok mint a mosottszar...

Holnap majd jól beletépünk...

(#73159) Real_Necro válasza Mercutio_ (#73157) üzenetére


Real_Necro
veterán

Látom sikerült felvenni a kentucky stílust... de ok, elfogadom ha ma már egy jó csaj valakit nem dob fel... kapsz egy B-t :P ;]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#73160) Mr.Csizmás válasza Real_Necro (#73159) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ne is mondd, most a BB topicban alkotott :W

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#73161) Mercutio_ válasza Real_Necro (#73159) üzenetére


Mercutio_
félisten

Értem én, hogy felétek Texasban ennyi kimaxja a jócsajságot, de abból, hogy senki nem reagált rá én hiszti nélkül is le tudnám vonni a konzekvenciákat...:D

Cirmos: hsz-em melyik fele volt indokolatlan, vagy a topic emelkedett színvonalához méltatlan?;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#73162) Real_Necro válasza Mercutio_ (#73161) üzenetére


Real_Necro
veterán

Igen. Régen még díjazva volt a szar zene meg a jó csaj ebben a topicban... ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#73163) Mr.Csizmás válasza Mercutio_ (#73161) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nem te, az illető usa tagállam :U btw rucit nem akarsz rendelni mostanában vmelyik webshopból?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#73164) Studi válasza rbalint88 (#73154) üzenetére


Studi
addikt

Jött padavan, csak valamit elmért a főnök és a HR, mert ő kapta a nagyobb fizut. Reklamáltam, főnök azt mondta, hogy minden rendben (nyilván hivatalosan nem érvelhetek a másik fél fizetésével, mert én azt nem tudhatom), kapok most egy félhavi bónuszt, kussoljak. Úgyhogy lépés folyamatban.

(szerk: ha van nagy olajcéges hr-es ismerősöd (igen, van :D) megerősítheted, hogy jó arc vagyok :D )

[ Szerkesztve ]

(#73165) rbalint88 válasza Studi (#73164) üzenetére


rbalint88
addikt

Meg amugy is reg dolgoztal arrafele, kell egy kis nosztalgia :) irok neki, hogy keressen meg

(#73166) Freddy76


Freddy76
addikt

Lehet, hogy láma kérdés: adva van az új notebook, 8gen i5, 8 giga ram, ssd, elég gyors. A bekapcsolástól számított 16 másodperc alatt áll fel teljesen, úgy, hogy akkor már wifi-n van, és kattintásra indítom a programokat. Naszóval, nekünk (=ügyvédeknek) van egy rakat alkalmazásunk, mindenféle nyomtatványkitöltő, meg elektronikus aláírás, meg fityfaszom, amiket természetesen úgy fejlesztettek külön-külön sok-sok pénzért, hogy véletlenül se legyen azonos platform, és persze mind elindítja magát. Ezeket most leállítgattam, vagyis nem indulnak el automatikusan.

Viszont a feladatkezelőben látom, hogy alapesetben 60-65 program fut a háttérben, rendszeresen a memória 30 % körül foglalva (akkor, amikor semmi sincs elindítva). Van közöttük pár láthatóan felesleges (pl. Asus Giftbox Service), van, ami szerintem felesleges (pl. Java Platform - a nyomtatványkitöltők Java alapon futnak, de ezeknek nem kell állandóan menni). Kérdés: érdemes nekem ezzel foglalkozni, és lelövögetni a feleslegesnek látszó szolgáltatásokat, bízzam szakemberre, vagy hagyjam a fenébe?

Az meg amúgy vicc, hogy az elektronikus bevallásokhoz, perekhez szükséges nyomtatványkitöltő telepítése még "problémás lehet újabb operációs rendszereken (pl. Win10)", és csak mindenféle varázslatokkal sikerül telepíteni. Az államkincstár pedig most, 2018-ban jött ki olyan utalványlekérő rendszerrel (minden cégeljáráshoz kell), ami Exploreren kívül más böngészővel is megy...

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#73167) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#73168) crey válasza Freddy76 (#73166) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Ha gyorsítani akarod kicsit a gépet, akkor érdemes ezeket a szarokat kilövöldözni. Esetleg low priorityt be lehet ezeknél állítani, hogy majd egyszer utolsókként betöltsenek, ha esetleg már minden máson túl vagy, vagy ha valóban nem kellenek indításkor akkor lődd ki őket a halálba. Ehhez szakember sem kell már, bemégy a task managerbe és a Startup fülre kattintva meg tudod határozni hogy mi induljon el indításkor, és mi nem. Persze itt csak ésszel, bár a startup menüben elvileg csak 3rd party applikációk jelennek már meg, így nagyon nem tudsz magaddal kitolni, de ha pl. a Bonjour servicet kilövöd, onnantól az iPhonet marhára nem fogja felismerni a géped, amíg vissza nem indítod a dolgot.

Azt vettem észre amúgy mostanában, hogy a 8GB memória Win10-en mint halottnak a csók, tetszik nem tetszik. Ugyanis megnyitsz egy Chrome böngészőt, vagy egy Firefoxot, elindítasz két-három tabot rajta, és hoppp elszaladt vele 1,5-2GB rendszer memória. Ha esetleg van még nyitva egy Word, egy Excell meg egy Outlook, már az is lezabbant vagy 500 MB-ot, kérdés nélkül.

És innentől már nem is kell sok hozzá, hogy a rendszer által elfoglalt memória terület + a böngészők + irodai programok együtt 80% fölé lökjék a memória használatot. És akkor még nem fut egy MediaEncoder a háttérben, vagy tesztelésre nem fut párhuzamosan 7-8 VLC (ezzel hálózaton keresztül játszok ki videósávokat az eszközeinknek egy speckó protokollon, ezzel tesztelem pl. a nagyobb képpultjaimat itthon).

További érdekesség, hogy az Edge talán az egyik legjobban megírt böngésző jelenleg a piacon memória felhasználást tekintve (Operát nem mértem mostanában, arról nem tudok nyilatkozni)... Szóval elmehet a sunyi faszba a Google is, meg a Mozilla is - egyedül a kényelem menti még meg a Chromeot a gépen, mert hozzászoktam.

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#73169) Lassú Víz válasza t_a_m_a_s (#73158) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Van úgy, hogy olyankor írok levelet, de annak az a célja, hogy másnap reggel nézze meg az akinek küldöm, amikor bejön a melóba. Nem este, amikor pihen. Én kb. 3-4 órával később kezdek mint ő, és nem mindegy, hogy sürgős esetben tudok-e neki infót adni és haladunk, vagy egész délelőtt csak alibi tevékenység van.

Szerintem a bibi nem azzal van aki küldi a levelet, hanem azzal aki elolvassa késő este. :P

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#73170) atok666 válasza crey (#73168) üzenetére


atok666
őstag

Azzal mi a baj, hogy a programok kihasznaljak a memoriat? Arra van :) Az miert jobb, ha mar mindent elinditottal es meg a fele sincs elfoglalva?

Atok

(#73171) zolka78


zolka78
senior tag

Srácok, valaki vodafonos fizetési és panaszkodási meg asztalcsapkodási menetben otthon van valaki? A sztorim a következő! A múlt hó elején bringatúráztam külföldön és ebben 7 nap volt ami nem EU-s ország. A Voda a következő módszert alkalmazta a lehúzásra. Nem EU-s országba való belépéskor aktivál a kérésed és a beleegyezésed nélkül egy napi 2990 forintos csomagot aminek fügvényében a hazai percdíjakon beszélhetsz és sms-ezhetsz. Persze amikor idegen hálózatra csatlakozol kapsz róla sms-t és az is benne van, hogy ezt sms-ben le lehet mondani. Sajna egy hibát elkövettem, nem néztem meg ezeket az smseket. Az igazság az, hogy jó 15 éve egyáltalán nem foglalkozok az ilyen smsekkel, ugyanis nem volt miért. Na most az ok, hogy ez valszeg jogilag rendben van az ÁSZF miatt. Ami nem tetszik az a módszer alkalmazása. Nem is emlékszem már rá, hogy mikor kellett egyáltalán foglalkozni azzal, hogy mi lesz akkor ha külföldre megyek. Csak hazafele a vonaton nézegettem meg ezeket az smseket, akkor esett le, hogy szopórollerre futottam. Szóval a 7 napra kiszámláztak +21e forintot, gyakorlatilag a semmire. Ha nem aktiválták volna ezt a szolgáltatást kb. 3e-4e forinttal lett volna több a számla. Persze van benne hibám, mert nem figyeltem. De az eljárást és a hozzáállást nem tartom korrektnek. Van esetleg értelme nekik futni? Vagy le kell nyelni, mert az ember már megszokta, hogy normális világban kezdünk élni (ja, bocs nem, ez magyarország), ahol gond nélkül lehet utazgatni.

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#73172) TayRol válasza zolka78 (#73171) üzenetére


TayRol
veterán

Barátunk ugyan így járt, Thaiföld, 10 nap, 28e talán. Nem tudom, mint intézkedett (vagy mint nem), de végül fizetett.

(#73173) cOxeR válasza zolka78 (#73171) üzenetére


cOxeR
Ármester

Sokat nem érsz vele... reklamálással nem foglalkoznak, mert ott az ASZF, feljelenteni meg nem éri meg őket... és amúgy se jönnél ki jól belőle. :) Nekem úgy aktiválták a külföldi roamingot, hogy havi aktiválás volt... a telenornál, pont fordulónapon voltam kint, így két hónapra is beaktiválták... csak szólni nem szóltak, hogy ez nem aktiválástól tart 1 hónapig, hanem az előfizetés fordulónapjától... :D
Megérdemelné a szemét banda, hogy valaki beleálljon, csak sajnos nem ér ennyit.

(#73174) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

szakértő urak, olyankor mi van, ha egy cég a street view szerint egy üres telekre van bejegyezve? 1 fős, autónepper cég :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#73175) t_a_m_a_s válasza Mr.Csizmás (#73174) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Olyankor ne vegyél tőlük autót... ;] :DDD

Holnap majd jól beletépünk...

(#73176) Real_Necro válasza Mr.Csizmás (#73174) üzenetére


Real_Necro
veterán

Esetleg nézd meg mikori a street view fotója, azóta lehet felépült egy komplett város a helyén. ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#73177) Mr.Csizmás válasza Real_Necro (#73176) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

2012, mondjuk a házszámozás is érdekes....zsákutca, páratlan oldal végigmegy rendesen, páros oldal a belső végénél kezdődik, 8-assal, és kifele nő :DDD

t_a_m_a_s hótbiztos nem, R. családnév, enyingi lakcím....csak egy ügyben megakadt rajta a szemem ;]

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#73178) t_a_m_a_s válasza Mr.Csizmás (#73177) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Most mi bajod az enyingiekkel? :F

:DDD :DDD :DDD ;] ;] ;]

Holnap majd jól beletépünk...

(#73179) Mercutio_ válasza Mr.Csizmás (#73177) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ennying ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#73180) zolka78 válasza cOxeR (#73173) üzenetére


zolka78
senior tag

Az a baj, hogy ez így egy szemét szopatás és lehúzás. Töb mint 10 éve használom a vodát. TAvaly tavaszig feltöltőkártyás voltam. Soha nem kellett a roaminggal törödnöm, még csak meg sem éreztem soha anyagilag ha külföldre mentem, nem volt számottevő a többlet. Tavaly tavasszal a számom hozzácsaptuk a feleségem előfizujához családi csomagban. De még tavaly sem kellett ilyen összegekkel számolni, ha eu-s volt az ország ha nem. Egyszerűen nem találok rá kifejezést (pedig veszettűl tudok káromkodni ha akarok), hogy ezt az önkényes, a fogyasztóra nézve előnytelen módosítást minek lehetne nevezni. Egyáltalán hol a francba találnak olyan szemét jogi szakembert aki ehhez a nevét tudja adni?!

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#73181) daniduke válasza zolka78 (#73180) üzenetére


daniduke
tag

2 évet dolgoztam egy konkurens cégnél, többek között panaszokkal is foglalkoztam. Sokszor azt tapasztaltam, hogy ha nem is az egészet, de egy részét elegedtik az ilyen számláknak, még ha egyébként jogosan követelik is. Persze ez csak a "jó indulatukon" múlik. Egy hívást/levelet megér szerintem, az ingyen van. Ha első körben nem is, akkor második körben érdemes megemliteni, hogy szolgáltatót váltasz vagy felügyeleti szervhez fordulsz.

https://www.flickr.com/photos/133492723@N03/

(#73182) Mercutio_ válasza zolka78 (#73180) üzenetére


Mercutio_
félisten

Szerintem amúgy aggályos, mivel számodra egyérelműen negatív következménnyel járó dolgot léptetnek életbe aktív részvételed nélkül.

De majd jön Freddy és megmondja lehet-e valamit kezdeni.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#73183) Freddy76 válasza zolka78 (#73180) üzenetére


Freddy76
addikt

Bárhol. Pénzkérdés.

Szoktam mondani az ügyfeleknek, hogy nem igazán tudok mit kezdeni az erkölcsi és etikai szempontokkal, én jogász vagyok.

Mondjuk ez így nekem kissé büdös. Az általános szerződési feltételekre vonatkozóan van egy olyan alapelv, hogy a szokásos szerződési gyakorlattól eltérő feltétel csak akkor válik a szerződés részévé, ha azt a felek egyedileg megtárgyalták. Egy ilyen feltétel nem igazán szokásos. De én már nem igazán szeretnék fórumban jogászkodni.

Szállodában vagyok a családdal, és nyertem két sört. Két okos apuka szerint kizárt, hogy a belgák kiverjék a brazilokat, és röhögve állták a fogadást. Becsületükre legyen mondva, mosolyogva hozták a sört.

[ Szerkesztve ]

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#73184) zolka78 válasza Freddy76 (#73183) üzenetére


zolka78
senior tag

Nem akartam én itt jogászkodást :N . Mint fentebb írtam, én ezt sajnos már beszoptam. Meg ez tényleg nem akkora összeg, hogy jogilag áljunk hozzá, meg nem is ver földhöz. Az érdekelt volna, hogy hasonlóan durva esetekben tudott-e esetleg valaki egyezkedni a vodával.

"Az általános szerződési feltételekre vonatkozóan van egy olyan alapelv, hogy a szokásos szerződési gyakorlattól eltérő feltétel csak akkor válik a szerződés részévé, ha azt a felek egyedileg megtárgyalták. Egy ilyen feltétel nem igazán szokásos."

Ez a bajom nekem is. Simán megcsinálták egyeztetés nélkül. Úgy tudom az eu kötelezővé tette a szolgáltatóknak, hogy az eu-n belüli tartozkodás esetén a hazai percdíjakon számlázanak. Erre léptek a hazai szolgáltatók úgy, hogy a nem eu-s országokban lévőkre jóval magasabb percdíjat számláznak, vagy sarcolnak, hogy kompenzálják az extra bevételük kiesését. Nem tudom ez mennyire igaz, vagy esetleg csak urbánlegend, nem érdekeltek az ilyenek sosem. Ha módosítottak is néha a szerződésen a saját előnyükre, akkor sem volt számottevő, hogy egyáltalán észre vegyem. De amint fentebb páran jelezték, sajnos nem egyedi az ilyen eset. Kolleginám jelezte, hogy ők Korfun nyaraltak és a telefonjaik átálltak az Albán hálózatra mivel közel volt. Nem érdekelte őket mivel a szolgáltatás minősége nem változott. Hazajöttek majd pár hét után ők is kapták a számlát a telefonokra, olyan összeggel, hogy kamilláztak.

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#73185) crey válasza zolka78 (#73184) üzenetére


crey
MODERÁTOR

ez a világ napijegy. Ez magától nem aktív, valaki aktiváltatta az elofizeteseden. Az a szitu hogy a mai okos telefonoknál ha nincs automatikusan kikapcsolása a data roaming akkor még jobban is jársz egy ilyennel, mert a sok szar applikáció ott mászik fel a netre, ahol tud és mondjuk pont Montenegróban vagy Boszniában ilyen elcseszett roaming díjak vannak hogy 300 Huf/10kbyte vagy még rosszabb.

Viszont ha ez be van lőve, telefonhívásra vagy egy SMS-re is aktiválódik, és levonja a 3k-t. Én sokat megyek EU-N kívülre is, és marha jó hogy akár Moszkva közepén is napi 3 gurigából megúszom a mobilnet roamingom, meg a hivásokat.

Szóval szerintem ott van a kutya elasva, hogy a feleséged eredeti csomagján ez ott volt, és amikor kötötted a szerződést akkor lehet hogy bepipáltattad véletlenül.

Mondom, ezt külön aktiváltatni kell ezt a szolgáltatàst, automatikusan (eddig) nem élt egyetlen elofizetesen sem.

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#73186) madgie válasza crey (#73185) üzenetére


madgie
titán

Pedig de, ezeréves flottás csomin is ott volt nekünk, a komplett család megszívta a Voda jófejségét.

(#73187) spanyoll


spanyoll
addikt

Köszi Urak a jókívánságokat :)

Más: van olyan mailszolgáltató, ami összegyűjti egy helyre az összes fiókod? Telefonon és asztalin egyaránt...
Van vagy 3 mailcímem gmail alatt amikre jön a spam és meg lehet adni mindenhova, van kettő a zoho mailnél (me' annál volt ingyé' custom domainhoz), meg van egy céges outlook.
Kicsit idegesít, hogy három weblap / 3 alkalmazás ami kell hozzá.
Próbáltam céges gyári mail appot, de az annyi baromsággal zargatott amikor be akartam állítani bármit ami nem gmail, hogy feladtam.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#73188) madgie válasza spanyoll (#73187) üzenetére


madgie
titán

Gmailen belül beállíthatod, nekem oda jön (meg onnan megy el küldéskor) a weblapos, a régi Freemailes meg az iCloud-os mailem is.

(#73189) spanyoll válasza madgie (#73188) üzenetére


spanyoll
addikt

Tudsz valami linket küldeni hozzá, hogy pontosan hogyan? Nem vágom ezeket az imap és egy betűszavakat, hogy most nekem a gmailen belül melyik kéne. Köszike.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#73190) madgie válasza spanyoll (#73189) üzenetére


madgie
titán

Ma nem, már fesztivállapot van, nem leszek asztali gépnél, illetve igen, de akkor az anyagot kell leadni.

(#73191) spanyoll válasza madgie (#73190) üzenetére


spanyoll
addikt

Jóvan nem sürgős, majd amikor odajutsz.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#73192) zolka78 válasza crey (#73185) üzenetére


zolka78
senior tag

"Ez magától nem aktív, valaki aktiváltatta az elofizeteseden"

Ez azért nem állja meg a helyét mert tavaly tavasz óta nem volt semmiféle módosítás a szerződésen és tavaly nyáron nem történt ilyesmi eu-n kivül. Viszont én ezt veled ellentédben nem tartom olyan jó opciónak. Ha külföldre megyek akkor nyomogatom legkevesebbet a telóm. Úgy hogy ez most nekem csak ráfizetés feleslegesen.

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#73193) Studi válasza zolka78 (#73192) üzenetére


Studi
addikt

Sőt, külföldi kikapcsolódás alatt csak azért marad bekapcsolva, hogy 3-4 személy el tudjon érni, ha fontos, amúgy nem is használod.

GVH figyelmét amúgy érdemes felhívni ilyesmire, szeretik. Ugyanis az automatikus, megrendelés nélküli szolgáltatás aktíválás akkor sem korrekt dolog, ha az szerepel az ÁSZF-ben. És itt azért erős értékaránytalanságról is beszélhetünk, ha az alap szolgáltatás díja 3-5e Ft/hó, ez pedig napi 3e.
Persze a GVH neked nem ítél vissza pénzt. Az egy másik sztori. Vagy most aktuálisan hozzájuk tartozik a fogyasztóvédelem is?

(#73194) Mr.Csizmás válasza Studi (#73193) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

túlbuzgómócsing ügyintéző is lehetett, ha jutalékot kapnak az aktivált fizetős szolgáltatásokért. szerintem az elftárs kéresse ki, hogy mikor és hogy lett aktiválva.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#73195) gorgo válasza Studi (#73193) üzenetére


gorgo
őstag

Fogyasztóvédelem... Az vajon miiiii??!?4!

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#73196) Mercutio_ válasza gorgo (#73195) üzenetére


Mercutio_
félisten

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#73197) zolka78


zolka78
senior tag

Na jól van! Ha már szóba került a fogyasztóvédelem... Nem fogyasztunk egy sört valamikor jövő héten? A múltkoribólúgy is kimaradtam?

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#73198) Mercutio_ válasza zolka78 (#73197) üzenetére


Mercutio_
félisten

Szerda?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#73199) Balinov


Balinov
félisten

Freddy, ma kire fogadtal sörben? :))

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#73200) Freddy76 válasza Balinov (#73199) üzenetére


Freddy76
addikt

Feleségemmel. Ha a horvátok nyernek, készpénzben fizetek, ha az oroszok, felíratom a szobához, és holnap kicsekkoláskor fizetem.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.