Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#72101) aleister


aleister
veterán

Mai aranyköpés FB-n:

Most mindenki Stephen Hawkingról beszél, mert meghalt. De fogadok a fele társaság nem is ismeri egyetlen dalát sem.

:D

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#72102) spanyoll válasza aleister (#72101) üzenetére


spanyoll
addikt

Ő vót az a repper, nem?

Meg a pitonos fiúkkal is csinált egy dalt.

[ Szerkesztve ]

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#72103) Novics válasza Novics (#72099) üzenetére


Novics
senior tag

Na mit mondtam...

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#72104) t_a_m_a_s válasza Novics (#72103) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

B+, ez az LMP-s csaj meg a Karácsony annyira súlytalan emberek... Nem gondoltam volna hogy valaha kimondom, leírom, de Vonában legalább látni valami kraftot. Igaz, olyan ígéretcunami megy mindenhol, hogy a Kétfarkúak "örökélet ingyensör" szlogenje sem túlzás azokhoz képest.

Holnap majd jól beletépünk...

(#72105) Studi válasza t_a_m_a_s (#72104) üzenetére


Studi
addikt

Azért az LMP-s csajt...

(#72106) Mercutio_ válasza Studi (#72105) üzenetére


Mercutio_
félisten

A karaktergyilkolós parlamenti élet sajnos neki se tett jót:(

t_a_m_a_s: Azt vágod, hogy Vonáék most a fidesz-főellenség, akit ki akarnak csinálni vityáék, nyilván nekik érdekük is a megegyezés.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#72107) t_a_m_a_s válasza Studi (#72105) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

:K politikai hovatartozástól függetlenül :)

Merci, vágom hát.

[ Szerkesztve ]

Holnap majd jól beletépünk...

(#72108) Byk01 válasza Novics (#72103) üzenetére


Byk01
senior tag

Ezzel a szarakodással csak azt fogják elérni, hogy aki Vásárhely után úgy gondolta, érdemes elmenni szavazni, az inkább mégis otthon marad.
A pártok hosszú távú céljairól meg csak annyit, hogy ha nem tudják félre tenni őket, a Fidesz annyira bebetonozódik, hogy nem az lesz a kérdés, melyik párt lesz az erősebb, hanem az, hogy lesz-e egyáltalán bármelyik is.

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#72109) Novics válasza Byk01 (#72108) üzenetére


Novics
senior tag

Az a gond, hogy Kósának igaza volt, amikor a fél ellenzéket kamupártnak titulálta. Marginális támogatottsággal bíró pártocskák játszák az agyukat.
Egyáltalán nem követem a politikát, és 8-a után legszívesebben egy hét kimennék a Kárpátokba, vagy még inkább megint egy hónap Spanyolország, hogy ne kelljen véletlenül sem Orbán öntelt képét néznem, amint bejelenti...
Mint mondtam, nem követem a politikát, de mondjuk ezek a momentumos gyerekek csináltak valamit a Nolimpia óta?

Aki tud holnap menjen el az MKKP Békementére! Én sajnos nem tudok, pedig az első is tök jó buli volt. Drukkolok nekik, hogy legalább egy jelöltjük jusson be a parlamentbe és ott konstruktívan trollkodja végig a következő ciklust.

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#72110) Mercutio_ válasza Byk01 (#72108) üzenetére


Mercutio_
félisten

Mindegyik kisstílű f*szkalap aki nem lát tovább az orránál és azt hiszi ő lesz a díszcig@ny befutó a látszat-ellenzék posztra és "erre a kis időre" már el lessz a langyosban.
Közben nem fogják fel, hogy mindenhonnan ki vannak szorítva és kis konccal be van tömve a szájuk. Rosszabb esetben felfogják .

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#72111) Studi válasza t_a_m_a_s (#72107) üzenetére


Studi
addikt

Erről van szó! Szeressük egymást, ez a lényeg! Őt például meg tudnám szeretgetni minden további nélkül. Nagyon tuti 40-es kategória. :K
Több jó csaj kéne a parlamentbe! No nem Kelemen Anna és Cicciolina-félék.

(#72112) Mercutio_ válasza Studi (#72111) üzenetére


Mercutio_
félisten

Pedig fityisz oldalon jobbára azok vannak;]

btw hirtelen lett tavasz... :B

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#72113) #31733248 válasza Mercutio_ (#72110) üzenetére


#31733248
törölt tag

Ez az egész nem tisztán matek, simán előfordulhat, hogy például egy Jobbik szavazó akár a Fideszre is átszavazna, csak hogy ne jöjjenek vissza a szocik. Hódmezővásárhelyen egy nagyon jó és mindenekelőtt független jelölt volt. Hány hasonló van az egész országban?

(#72114) rbalint88


rbalint88
addikt

irány bevásárolni: [link]

(#72115) t_a_m_a_s


t_a_m_a_s
őstag

A mindenség elmélete - hamár Hawking...

Holnap majd jól beletépünk...

(#72116) Leeve


Leeve
csendes tag

Sziasztok!

Egy fontos dologban kérném a segítségeteket, mert történt a gépemmel valami egészen fura dolog...
Nikon d5300-at használok (pár éves, de nem volt még eddig gond vele) és most vettem hozzá egy rendszervakut a napokban. Minden rendben működött, egészen addig, míg nem észrevettem, hogy maga a beépített vakuja viszont nem villan fel azóta. :( Először arra gondoltam, valami beállítás kérdése, de úgy láttam, minden rendben van a gép szerint, maga a vaku papucs is felugrik, de a villanás elmarad, még abban az esetben is, mikor úgymond kötelezően kéne neki vakuznia. Láttok összefüggést a rendszervaku használat és a váz vakujának elromlása között vagy ez valami durva egybeesés volna? :/

Előre is köszönöm a válaszokat!

Üdv,
Lívia

(#72117) Fandango válasza Leeve (#72116) üzenetére


Fandango
veterán

Ez a topik nem az a topik, mégha a neve erre is utal. :D

ITT vagy ITT lehet előbb kapsz választ, de lehet itt is. :))

[ Szerkesztve ]

(#72118) t_a_m_a_s válasza Leeve (#72116) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

A Szaktopik is elég jól pörög, de ha Ropi erre jár, tud segíteni. Azt azért még leírhatnád hogy milyen rendszervakut használtál.

Holnap majd jól beletépünk...

(#72119) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Boldogat a Sándoroknak! ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#72120) zolka78 válasza Leeve (#72116) üzenetére


zolka78
senior tag

Canon gépem produkálta ugyan ezt. A megoldás, vannak azok a kis lemezkék a vakusaruban kétoldalt és az egyik lenyom egy picike kis mikrokapcsolót ami mechanikusan teljesen kilövi a csattanós vakut. Kicsit meg kell piszkálni a kapcsoló feletti lemezkét a sinben, hogy ne feküdjön rá annyira a kapcsolóra mert valszeg az tartja nyomva. Nekem ez volt a megoldás. Hátha csak ez a probléma.

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#72121) Balinov


Balinov
félisten

Fasza, itt a blizzard, 4-5 centi hó és 30 perce elment az áram

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#72122) Leeve válasza t_a_m_a_s (#72118) üzenetére


Leeve
csendes tag

Köszönöm az infót! Írok más csoportokba is akkor ez ügyben.
Egyébként a rendszervakum: Yongnuo Speedlite YN568EX, de ugye nem ezzel van gond, ez prímán működik a géppel, csak azért nyilván nem szeretném minden egyes ilyen helyzetben rászerelni, mikor a helyzet úgy kívánja, szóval a beépített vaku is jó lenne, ha még szuperálna ettől... :D

(#72123) Leeve válasza zolka78 (#72120) üzenetére


Leeve
csendes tag

Szia, próbáltam megvizsgálni, amit mondasz, de szerintem nem ez lehet itt, pedig bárcsak ennyivel megúsznám... Ugyanis megvan hozzá még az a kis műanyag lap is, amit a két sín közé kell helyezni, ez mindig rajta van, mikor nem teszem rá a rendszervakut, és ez alapból lenyomja fullra a két kis lemezt, ettől függetlenül végezte a dolgát eddig, most viszont fél munkát végez: érzékeli, hogy kell a vaku, így felbillen a vakupapucs, csak a lényeg, a villanás marad el... Megnéztem úgy is, hogy nincs rajta ez a műanyag lap, de a helyzet változatlan, megpiszkáltam ezeket a lemezeket is, de semmi. Lehet mégis valami elromlott benne... :(

(#72124) t_a_m_a_s válasza Balinov (#72121) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

letérdeltetek?

Holnap majd jól beletépünk...

(#72125) Balinov válasza t_a_m_a_s (#72124) üzenetére


Balinov
félisten

Hát kb, út előttünk egyenlőre csak latyakos, de amúgy mindenhol megmarad..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#72126) Mercutio_ válasza Balinov (#72125) üzenetére


Mercutio_
félisten

Balinov!

Ma 23:00-ig még 2Ł-os jegyek dec 15-ig!

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#72127) Balinov válasza Mercutio_ (#72126) üzenetére


Balinov
félisten

Bazz, ha előbb látom. Gyk összes áprilisi hétvége sold out :W

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#72128) Mercutio_ válasza Balinov (#72127) üzenetére


Mercutio_
félisten

Most álltam neki a hírleveleket átböngészni :B

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#72129) Balinov válasza Mercutio_ (#72128) üzenetére


Balinov
félisten

Sebaj, azért köszi hogy gondoltál ránk. Majd én is figyelem a hirleveleket...

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#72130) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Novics!
BB passport occón!;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#72131) Mr.Csizmás válasza Mercutio_ (#72130) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ha márkában lenne ennyi... ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#72132) Novics válasza Mercutio_ (#72130) üzenetére


Novics
senior tag

Hát ez tényleg jó occó. Ennyiért simán jó vétel annak, aki egy normális telefont akar, és nem akar rá mindenféle csili-vili appot.

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#72133) Mercutio_ válasza Novics (#72132) üzenetére


Mercutio_
félisten

Rémlett, hogy te BB fan vagy, azért linkeltem ;)

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#72134) Novics válasza Mercutio_ (#72133) üzenetére


Novics
senior tag

Fan... talán lehet mondani. :) Szerintem az OS10 egy nagyon fasza rendszer - droidos appokat is tud natívban futtatni, csak itt-ott vannak fennakadások :DDD -, baromi jól össze van rakva a telefon, minőségi cucc. Csak sajnos nem a mostani tömegigényeket szolgálja ki, így lehúzhatták a rolót.

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#72135) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Kihalt a topic... kávés szelfie?

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#72136) |AP| válasza Real_Necro (#72135) üzenetére


|AP|
veterán

a köves gyűrűből ítélve már foglalt.. (bár az is igaz, hogy épp nem fekszenek rajta :) )

Más: HBO Go-ra felkerült a Kút című Gigor Attila film.
Részemről ajánlott. Hasonló hangulat, mint a korábban már emlegetett Kojot és közel olyan jó is. Nekem mindkét film sokkal jobban bejött, mint a díjakkal elhalmozott Testről és lélekről, dehát ugye nem ugyanaz a műfaj

(#72137) Mercutio_ válasza |AP| (#72136) üzenetére


Mercutio_
félisten

Kút, gút! :K

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#72138) t_a_m_a_s válasza |AP| (#72136) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

A Kút már régóta kölcsönözhető, szerintem is odaver. A Kojot brutálisabb, de nagyon jó az is. A Testről és lélekről meg lányoknak való :)

Holnap majd jól beletépünk...

(#72139) Freddy76 válasza Real_Necro (#72135) üzenetére


Freddy76
addikt

Milyen kávé? Milyen gyűrű? Hol?

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#72140) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Ilyenkor érzem, hogy öregszetek:D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#72141) Studi válasza Mercutio_ (#72140) üzenetére


Studi
addikt

Hja. Azért még mindig jó nő.

(#72142) t_a_m_a_s válasza Studi (#72141) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

34 évesen, még aktív élsportolóként még szép, hogy jó nő :)

Pont múlt hét végén volt a Kohász-Győr meccs, elcsíptem a második félidőt. Csodálkoztam is, hogy még mindig játszik. Igaz, már nem ő volt a főszereplő, hanem a fiatal menyecskék, de pont ez jutott az eszembe nekem is. Hogy még mindig ott van a szeren. Játékosként is meg nőként is.

Holnap majd jól beletépünk...

(#72143) Mercutio_ válasza Studi (#72141) üzenetére


Mercutio_
félisten

Naná! :K

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#72144) Freddy76 válasza Studi (#72141) üzenetére


Freddy76
addikt

Ne már. Ennyi erővel egy boilert is dughatnál...

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#72145) Real_Necro válasza Freddy76 (#72144) üzenetére


Real_Necro
veterán

Hehe :DDD

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#72146) Mercutio_ válasza Freddy76 (#72144) üzenetére


Mercutio_
félisten

Mi a gond vele, nem bírja az anált?:Y

:D

MÁS: irányjelző pálinkafőzős topicban mint hiánypótló mű tálalták, borosban egy vegyész kicsit más megvilágításba helyezte;]
mottó: Mi mindenhez is értünk, pálinkához pedig különösen:D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#72147) aleister


aleister
veterán

Remek tisztelgés, és szerintem még jobb is, mint az eredeti, pedig az sem volt épp szar.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#72148) #31733248 válasza aleister (#72147) üzenetére


#31733248
törölt tag

Ez tényleg nagyon jól sikerült! :R

TayRol, milyen a Golf? :)

[ Szerkesztve ]

(#72149) TayRol válasza #31733248 (#72148) üzenetére


TayRol
veterán

Jó, eddig nagyon tetszik. Főleg a kényelme fogott meg, miután 3 hónapig egy szervotlan 1.2 Clioval járt a család. Holnap megyek síelni, meglátom milyen hosszabb úton. Az adaptív távolságtartó tempomat eddig a legjobb dolog benne.:)

(#72150) atok666


atok666
őstag

Ha mar auto, az aktualis skoda/vw 1.8TSI motor mennyire ok?

Atok

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.