Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#73751) t_a_m_a_s válasza Freddy76 (#73750) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Annak az alap viszkinek az árából inkább két üveg normális barackpálinkát...

(#73752) Real_Necro: Nekem még mindig nem sikerült ráéreznem, maradok a pálinkánál.

[ Szerkesztve ]

Holnap majd jól beletépünk...

(#73752) Real_Necro válasza t_a_m_a_s (#73751) üzenetére


Real_Necro
veterán

Egy Bestillot meg egy Agárdit. :)

Azért megkóstolnám azokat a whiskyket is... ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#73753) rbalint88 válasza Freddy76 (#73750) üzenetére


rbalint88
addikt

Ez a tervem egyébként, hogy bemegyek hozzájuk és megszakértjük közös erővel, hogy mi legyen.
Nikka Super-t néztem. Múltkor volt nagybátyámnál Nikka All Malt és az nagyon bejött, ezért gondoltam japán vonalon picit feljebb lépni. Egyebekből kóstoltam sokféle Glen...-t, Benriachot, mittomén még mit.
Amin gondolkodtam: Jura, Arran, Kilchoman pl.

Tamás: én a pálinkával nem tudok dűlőre jutni, pedig szoktam vele próbálkozni. Ittam már pár jót, de pálinkából nekem elég annyi, amennyivel kínálnak :)

[ Szerkesztve ]

(#73754) szuszinho


szuszinho
őstag

Nekem a kóstolón az All Malt nagyon ízlett :K

Pálinkából sosem tudok kifogyni :P Kár, hogy nem single maltokat gyárt a Dédi :(((

(#73755) Freddy76 válasza t_a_m_a_s (#73751) üzenetére


Freddy76
addikt

Nem szeretem a pálinkát.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#73756) madgie válasza Freddy76 (#73755) üzenetére


madgie
titán

Én se, azért pusztítom.

Persze csak a pofám nagy, 2015-ös szilvám is van még, 2016 óta meg nem is főzettem :D

(#73757) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Elkészült:

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#73758) j.bravo válasza Real_Necro (#73757) üzenetére


j.bravo
addikt

Jól néz ki!

Whatever.

(#73759) Mercutio_ válasza Real_Necro (#73757) üzenetére


Mercutio_
félisten

Lesz nagy öröm! :K :C

madgie: a csúcson kell abbahagyni;] + mintha nálad apósé is nyert volna valami plecsnit, vagy keverem valakivel? :U

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#73760) t_a_m_a_s


t_a_m_a_s
őstag

Srácok, nincs időm/kedvem szaktopikot keresni/bogarászni... 8-9-10"-os tabletből van manapság valami bestbuy? Itthoni beszerzés érdekelne...

[ Szerkesztve ]

Holnap majd jól beletépünk...

(#73761) madgie válasza Mercutio_ (#73759) üzenetére


madgie
titán

Asszony keresztapja, évek óta hozza az érmeket a Quintessence-ről, de szégyenszemre a tavalyi aranyérmes pálesze is ott áll a spájzban. Megkóstoltuk, nagyon finom, de nem volt idő/alkalom el is fogyasztani az üveggel, annak meg tán annyira nem tesz jót, ha fél év után is le van b@szva a padlóra bontott állapotban.

(#73762) Mr.Csizmás válasza t_a_m_a_s (#73760) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nálam van ilyen 8.9"-es csoda, asszonynak nem kell, csak a helyet foglalja

if u want

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#73763) gorgo válasza madgie (#73761) üzenetére


gorgo
őstag

Eh, hova lesz így a világ?! ;-)

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#73764) Freddy76 válasza madgie (#73761) üzenetére


Freddy76
addikt

Ki fognak utálni így Kisvárdáról. Hacsak nem vonszolnak előbb végig a főutcán ló mögé kötözve.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#73765) madgie válasza Freddy76 (#73764) üzenetére


madgie
titán

Most úgyis fesztivál van :D

(#73766) rbalint88 válasza madgie (#73765) üzenetére


rbalint88
addikt

egynek elférsz a látványosságok között, csak jövő hét péntekre szedd össze magad :DDD

(#73767) madgie válasza rbalint88 (#73766) üzenetére


madgie
titán

Ma is lagzizom, asszed van idő bulizni? :D

(#73768) Mr.Csizmás válasza madgie (#73767) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

egy B-kávéra sincs időd :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#73769) Freddy76


Freddy76
addikt

Kérdés: tud valaki olyan programot, amellyel az alábbi műveleteket tudom végezni jpg-ken?
- Elforgatás, vágás;
- Átnevezés kötegelve (semmi extra, készítés dátuma+napon belüli sorszám).

Ne gyertek azzal, hogy töltsem le a Lightroom-ot a Torrentáruházból, vagy hasonlók. Valami kőbalta egyszerűségű megoldás kelene.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#73770) Balinov válasza Freddy76 (#73769) üzenetére


Balinov
félisten

Irfranview +plug in pack

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#73771) Lassú Víz válasza Freddy76 (#73769) üzenetére


Lassú Víz
őstag

http://www.faststone.org/

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#73772) madgie válasza Freddy76 (#73769) üzenetére


madgie
titán

Ne töltsd le, vedd meg :DDD

(#73773) Real_Necro válasza Lassú Víz (#73771) üzenetére


Real_Necro
veterán

+1

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#73774) TayRol válasza Lassú Víz (#73771) üzenetére


TayRol
veterán

Én is erre esküszöm.

(#73775) t_a_m_a_s válasza Lassú Víz (#73771) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

+2

*Ropi* rendesen elterjesztette itt a csoportban a faststone-t :D

[ Szerkesztve ]

Holnap majd jól beletépünk...

(#73776) Mercutio_ válasza t_a_m_a_s (#73775) üzenetére


Mercutio_
félisten

#Ropiahibás

[/ :D P]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#73777) j.bravo válasza Lassú Víz (#73771) üzenetére


j.bravo
addikt

B terv, kb ugyanaz, kissé más felfogásban: xnview.org

Whatever.

(#73778) gorgo


gorgo
őstag

Ez a fostalicska mi a1 kezd hülye lenni.
Szűzen, dobozból kivéve nem volt hajlandó rendszerfrissítést telepíteni, azóta se, de most napjában többször nincs gps, nincs net, nincsenek google szolgáltatások... Wtf?!?! Nembaj van másik kincsi szar céges teló hüvely mate 10, azbiztosjobblessz!
Az is baj hogy nincs több sör itthon ami kicsit legalább lehűtene...

[ Szerkesztve ]

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#73779) Mr.Csizmás válasza gorgo (#73778) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

dobok cidert more ;] legalább a gyomrodnak is jaut tesz

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#73780) Mercutio_ válasza gorgo (#73778) üzenetére


Mercutio_
félisten

Lehet, hogy azért jelez, mert végre adtál neki netet? :DDD

Btw Sáomi-t felesleges nonstop frissítgetni, ha minden működik ne babráld.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#73781) t_a_m_a_s válasza Mercutio_ (#73780) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Pont akartam kérdezni, hogy mi az oka a frissítésnek? Én csak azért, hogy up to date legyen a telefonom, soha nem frissítem...

Holnap majd jól beletépünk...

(#73782) gorgo válasza Mercutio_ (#73780) üzenetére


gorgo
őstag

Mióta megvan egyetlen frissítést sem kapott és egyetlent sem fog, mert nem megy fel rá :W. Ja stock droid 7.1.2

A másik kedvenc meg a digi. 1 hónapja adtuk le a rendelést neten. Nem hívnak, Ugyfelszolgalat 10x alkalommal egyszer sem vette fel... Fasza cég az is!

[ Szerkesztve ]

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#73783) rbalint88 válasza gorgo (#73782) üzenetére


rbalint88
addikt

akkor nem kell megrendelni.

telefont reseteld le és próbáld meg úgy, ha úgy se megy, küldd be szervizbe.

(#73784) Real_Necro válasza gorgo (#73782) üzenetére


Real_Necro
veterán

Örülök, hogy 1 hónapon belül lecseréltem mi a1et honor 8ra. :)
Diginél meg keress területi képviselőt, azt kell nyaggatni. ;)

Szerk.:
3 nap alatt leadtam 4kg-t... mi a titka? Gyereket oviba kell vinni és hazahozatni egy hányós hasmenős vírust...

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#73785) rbalint88 válasza Real_Necro (#73784) üzenetére


rbalint88
addikt

diginél lófaszjóskák vannak. tavaly szanaszéjjel szórólapozták a környéket, hogy TAVALYI!!! Q4-ben aztán csudavilág jön és lesz örökélet-ingyen sör, de legalábbis gigabites net, tévé és telefon olcsóért. na ehhez képest még mindig nem lehet kötni, bementünk Mammutba az irodájukba, azt mondták, hogy hát majd lesz. vagy nem.
aztköszi. aztán beszart a 7 éves tévé, egyszer még rákérdeztünk, háááát nem tudjuk mikor leeeesz, oké, akkor go to telekom. ez drágább, lassab, de legalább van és vihar után és közben is működik, ami az eddig upc-ről nem mondható el.

(#73786) Real_Necro válasza rbalint88 (#73785) üzenetére


Real_Necro
veterán

Kaszáson anno Rubicom volt, amit megvett a Digi. Mikor elköltöztünk, az új házba már volt korábban digi, így nekünk gondtalan volt az átrakása. Alap csomag volt, kb 1 évvel késöbb digi küldött üzit, hogy rááll egy csomagra, így felemelték netet 1000/200ra alapárért. Nekünk szerencsénk volt eddig vele.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#73787) #31733248 válasza #31733248 (#73034) üzenetére


#31733248
törölt tag

Közben megjött a Mondeo, klassz. :) Holnap viszont indulunk ide. Ki járt már itt és van-e valami érdekes tippje, mit próbáljunk ki, vagy nézzünk meg?

(#73788) Freddy76 válasza #31733248 (#73787) üzenetére


Freddy76
addikt

Nem lesz túl messze elsőre a Mondeoval?

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#73789) Real_Necro válasza Freddy76 (#73788) üzenetére


Real_Necro
veterán

Esetleg ha a kocsi addig itthon marad szívesen bejáratom... :P

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#73790) #31733248 válasza Freddy76 (#73788) üzenetére


#31733248
törölt tag

(#73788) Freddy76

Úgy nincs messze, ha nem ez az első útja, ha meg kihúzom szilóval az ablakoknál, talán be sem ázik. :)

(#73789) Real_Necro

Amilyen dugók vannak mostanában, jobb, ha a városban inkább robogózom... Kevesebb, mint feleannyi idő volt ma reggel is a külváros-belváros kör két keréken. Összefutottam egy ismerősömmel, Ő Halásztelekről jár a Fő utcába dolgozni, előfordul nála 2-2,5 óra utazási idő is mostanában... :Y Motorral megjárná fél óra alatt.

(#73791) Real_Necro válasza #31733248 (#73790) üzenetére


Real_Necro
veterán

Iskolaszezon óta kb 5-10 perccel lett hosszabb a menetidőm, mázlim van. :)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#73792) Real_Necro


Real_Necro
veterán

2,5 V6 Busso 2002 érdekel valakit? :)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#73793) Studi válasza Freddy76 (#73788) üzenetére


Studi
addikt

Nyugi, ez már út közben termeli az üzemanyagot, ha dinamikusan közlekedsz vele!

(#73794) j.bravo válasza Real_Necro (#73792) üzenetére


j.bravo
addikt

Caak motor vagy komplett autó?

Whatever.

(#73795) Real_Necro válasza j.bravo (#73794) üzenetére


Real_Necro
veterán

Komplett kocsi, de az állapotát nem tudom, mert (állítólag) eléggé lerobbant állapotban hozatta ide az utcánkba a srác. Nem régen még hallottam ahogy dörmög, meg láttam, hogy gurult, de szerintem szívott vele eleget. Lehet feladta...

Ha kell telószám felírom, kint áll az udvarban (tető alatt) a járgány.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#73796) j.bravo válasza Real_Necro (#73795) üzenetére


j.bravo
addikt

Amivel szívnivaló van még hátra, olyan tuti nem érdekel; az enyémmel a zömén túl vagyok. Csak ugye nem V6. :(

Whatever.

(#73797) Real_Necro válasza j.bravo (#73796) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nem ismerem a kocsi jelenlegi állapotát, az is lehet, hogy elkészült vele és az eladás a cél, ezért írtam, ha kell telefonszám felírom. ;)
A hangja egyébként nem rossz... bár nem egy dodge challenger... :DDD

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#73798) m3ss válasza j.bravo (#73796) üzenetére


m3ss
veterán

hianyerzeted marad igy majd alfazas utan :P clarkson is mondta anno, alfabol v6-ot. szivnivalo mondjuk v6-tal is lenne :DD
de nagyon szerethetok azek a motorok. sokaig porog, nyomatekos, jol szol..

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#73799) j.bravo válasza m3ss (#73798) üzenetére


j.bravo
addikt

Neked a GTV-ben v6 volt? :Y Remélem csináltál videót...!

Real_Necro: nyilván a challenger v8 motorja (meg két-háromszoros hengerűrtalma) egy másik dimenzió :)

[ Szerkesztve ]

Whatever.

(#73800) m3ss válasza j.bravo (#73799) üzenetére


m3ss
veterán

nem igazan. egy ilyen van, annyira nem jon at.
de a hang meglepoen sokat hozzad az osszelmenyhez. jo kipufogo, jo szivohang vagy jo motorhang. benzinmotor ;]
mentem minap gyari nbfl sportive-val. gyari kipufogo, gyari futomu es semmi hangja nincs, nem is kesztet annyira arra h allandoan uveghangon kozlekedjen vele az ember. tul steril. sokaig porgo honda motorok is nagyon elvezetesek emiatt sztem. alfa v6 is egesz sokaig forgott lehetosegekhez kepest.

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.