Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#55301) Mercutio_ válasza aleister (#55299) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nem értek a focihoz filmes cuccokhoz és bevallottan nem is motívál :B biztos nagy élmény meg hipszter alap, de ahogy az én témáim mellett nem játszanak a manuál üvegek, úgy itt is sajnálnám a kevés szabadidőm.
Talán majd, ha vén ráérő trotty leszek elragad a pillanat időtlensége utáni vágy:D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#55302) aleister válasza Mercutio_ (#55301) üzenetére


aleister
veterán

Ugyanígy vagyok vele én is. FF-et már hívtam elő 30 éve faterrel. Akkor sem érdekelt, most sem. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#55303) Throme válasza t_a_m_a_s (#55286) üzenetére


Throme
veterán

Igy is van! Nem rég cseréltem mobilt és ennek kapcsán olvasgatok fórumokat. Ilyen-olyan frissítés, meg root meg bootloader és jönnek a problémák. Ez-az nem fut, jobban merül stb. Sokszor az eredeti verziós OS-sel a legjobb a teló.

(#55304) Balinov válasza Throme (#55303) üzenetére


Balinov
félisten

HTC fankent ezt csak meg tudom erositeni

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#55305) Throme válasza Balinov (#55304) üzenetére


Throme
veterán

Én meg honor fronton erősítek xperia után. Ezek a kínaiak kicsit több frissítést engednek/adnak a júzer számára. Már a 6-os droidot pörgetik. Ok egy részt developer módban. Bedarálják szép lassan a többi, nem kínai gyártót droid fronton. WP-vel már nem kell küzdeni, 650-essel el is vérzet a lumia sorozat. Apple pedig jó ideig élni fog a a rajongó táborából. Más világ.

szvsz

(#55306) madgie válasza Throme (#55305) üzenetére


madgie
titán

Hát engem nem győzött meg a kínai felhozatal, papíron kitűnő készülékek, de a gyakorlatban néha a hajam téptem tőlük. Akkor már inkább stock droid, majdnem Stock Motorola droid, vagy HTC. Az újfajta Samsung kinézet is tetszik, de hát oda meg a világ ramja is kevés :D

(#55307) Balinov válasza Throme (#55305) üzenetére


Balinov
félisten

sztem jol valasztasz. aprilis elejen jar le asszem a husegem, de ha a HTC 10 nem lesz akkora durranas, mint amennyire varom (vagy ha irrealisan durva osszegert tudnam elhozni) ha iden lesz kovetkezo az M8 helyett az valszeg kinai lesz...

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#55308) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Milyen egyszerű offline gif készítőt ajánlanátok?

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#55309) rbalint88 válasza Balinov (#55307) üzenetére


rbalint88
addikt

vay kipróbálhatod a harapott almát :) nekem 4 éve az van, nagyon nem bánom, hogy váltottam droidról. elismerem, hogy abban több lehetőség van személyre szabásban, hekkelésben satöbbiben, de eddig engem a szifon sose szopatott be olyannal, hogy hívást nem lehet felvenni, a kijelző letilt, random újraindul a teló, random lefagy a teló. egyszer szívatott meg, amikor hülye mód a 4S-t még szélvédőhöz kiraktuk navigálni és tölteni 35 fokban és túlmelegedett. na az nem volt vicces, amikor a német sztrádán 160-nál a négysávos lehajtó előtt 1km-re kikapcsolt, mert le kell hűlnie. aztán beraktuk a szellőzőrostélyhoz klímázni és onnantól nem volt baja. a többivel meg nem volt még gondom. de volt WP7 és 8 is, BB10 is, úgyhogy én megjártam mindegyik rendszert, mindegyikben van jó és rossz. az android legnagyobb baja az iszonyatos fragmentáltság, ha nem 680féle soc-ra és 15féle felbontású kijelzőre kellene kompatibilissé tenni minden szart, plusz még a saját UI-k, ez sajnos SOHA nem lesz annyira stabil, megbízható és smooth, mint egy szűkebb kínálaton futó OS. mondjuk amit a MS csinál mostanában, az is a nettó öntökön szúrás, BB meg sajnos a hw-n vérzik el, pedig a BB10 zseniálisan kezelhető rendszer (de most, hogy átálltak droidra, hááát... nem áll jól neki)

(#55310) madgie válasza fi:zi'k (#55308) üzenetére


madgie
titán

Photoshop

(#55311) fi:zi'k válasza madgie (#55310) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Nem nekem kell, hanem egyszeri felhasználónak.
Tehát betallózza képeket, beállítja a méretet és időzítést, aztán rákattint a ok gombra és kész is.

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#55312) Throme válasza madgie (#55306) üzenetére


Throme
veterán

Pedig egyre erősödik a verseny. A noname kínai gyártók küzdenek, hogy hüvely, xiaomi... stb lehessen belőlük. Ezt minőség javulással és értékelhető frissíthetősséggel teszik. Én sajnálom, hogy a kínaiak akik ezt a stratégiát űzik. Jobb lenne egy innovatív nokia....
A többi gyártó köcsög stratégiája - csak build számot növelünk, de új revíziót nem kap a júzer, vegyen új telót - kezd becsődölni. Samu is hozza a fasza telókat, de ha droid 5, aztán 6,7,8,9... kell hát vedd meg az új s7,8,9,10 telót.
Honor 7 asszem nyalókával jött, de meghírdették a 6-os droid tesztelést júzerknek! Honor 6 kitkattel jött és 6-os droid a küszöbön. Mondjuk lehet eu-sra nem bizti, h lesz...

(#55313) Throme válasza rbalint88 (#55309) üzenetére


Throme
veterán

Néha látom a szifon reklámot a tévében. Most a 4k videó, a lassított felvétel, a megmozduló fotók, vagy micsodák az újítás?
Almának szerencséje, hogy anno kurva jól kiépítették ezt a marketing apple életérzést. Amúgy tényleg vannak termékek, amiket nem csak a funkcójuk végett jó kézbevenni. Nekem a mostani telóm is ilyen, mégse alma....

(#55314) fi:zi'k válasza Throme (#55312) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

A Huawei azért olyan szempontból kicsit más tészta, hogy nagyban élvezi a kínai kormány támogatását, illetve a hálózati szegmensben is jelentős szereplő.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#55315) spanyoll válasza aleister (#55291) üzenetére


spanyoll
addikt

Azért én valahogy egy portra 160 / ektar 100 színvilágot megnézem mennyi idő alatt húzol be monitoron kézzel ugyanolyanra ;)

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#55316) madgie válasza Throme (#55313) üzenetére


madgie
titán

A 2 giga ram az újítás, a sima hatosba is csak egyet raktak.

(#55317) fi:zi'k válasza spanyoll (#55315) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Nincs rá preset? Ha azt nézed, végül is a film is az. :DDD

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#55318) spanyoll válasza fi:zi'k (#55317) üzenetére


spanyoll
addikt

Presetelj meg valamit, ami természetes fénynél olyan bőrtónusokat meg élethű színeket ad, hogy magam alá tocsogok.

Nem.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#55319) Throme válasza fi:zi'k (#55314) üzenetére


Throme
veterán

Ez így van, ahogy az összes kínai gyártót
. Jól ki is haszálják a gyökér eu tehetetlenségét. Eun belül nem segíthet a tagállam cégeknek, erre jön kína és lassan visz mindent. Honor online terjesztést választott. Ez is hüvely ugye. Nem igazán találod szolgáltatólnál. Olcsóbb arányaiban (hardver ár értékben). 3 droid változat elérhető rajta. Melyiknél van még ilyen?
Én is ezeket támogattam sajnos a vásárlással, de ha életképesek és nem vagyok a zsé ellensége.... Amúgy amcsiknál a szifon se drága, csak euban és utána még itthon a magas áfának köazönhetően horror áron kerül boltokba.... ígyis veszik a népek....

Hálózat szempontjából is impotens az eu. Nokia meg ericsson hálózatok helyett engedik az olcsó - mert vámot nem bírnak kitalálni - kínait. A hüvely az elején nagyon nem is szervizeltetett, hanem cserélte a meghibásodott hálózati eszközeit, ez tetszik a szolgáltatóknak ám. A három szolgáltató mára asszem hüvely és zte bázisállomásokat használ eun belül. Lám ők is a zsebüket nézik elsősorban. Kit érdekel az európai munkaerő és gazdaság....

[ Szerkesztve ]

(#55320) Novics válasza rbalint88 (#55309) üzenetére


Novics
senior tag

Egy BB Q5-öt nyúzok 1,5 éve, és majdnem tökéletesen meg vagyok vele elégedve. Amire kell arra általában elég, csak lett pár hülye szokása időközben. Az egyik OS frissítés óta a hangerőgombokkal gyakorlatilag nem tudok csengetési hangerőt állítani - nyomom, nem történik semmi, nyomom, még mindig semmi, nyomom, na most eggyel nőtt/csökkent, de fel kell engednem, és újra nyomni, ha még egyet akarok, aztán megint felenged, nyom, vár, felenged, nyom, vár... -, ha vácápon akarok képet küldeni, amit akkor fotózok, akkor valamikor csak a 10. expot tudom küldeni a többit elviszi a cica, olyan, mintha nem is fényképeztem volna. A wifije meg a katasztrofális szintet súrolja. Ja, a kedvencem a WPS. Szépen kiírja a kódot, amit meg kell adni, csak az a gond, hogy az utolsó x db karaktert lehagyja, mert nem fér ki. :D
Mindezek ellenére azért szeretem, és inkább csak a kütyübuzulás miatt érdekelne egy Szifon. El kell ismerni, hogy jó cucc. Majdnem ér is annyit, mint amennyiért vesztegetik. ;]

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#55321) fi:zi'k válasza Novics (#55320) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Vegyél egy Passportot. ;)

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#55322) aleister válasza spanyoll (#55318) üzenetére


aleister
veterán

Jól beállított WB.
Egyébként a vita nem erről szolt. Erre írhatnám, hogy analógon az életbe nem csinálsz "pont olyan" színvilágot, mint a cold-tone preset, vagy ... kismillió egyen másik preset.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#55323) t_a_m_a_s válasza Novics (#55320) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Én nem sok mindent tudok hozzáfűzni ehhez a telefonosdihoz. Emlékszem, amikor anno Spanyoll váltott iPhonéra, ő mondta, hogy innentől meg kell venni a kettővel ezelőtti modellt, és boldogság. Kivételesen egyet kell értsek vele, igaza volt :)

Karácsony körül vettem az 5S-t, akkor bekapcsoltam, beleköltöztem, azóta használom, teszi a dolgát. Az iTunes szopó, de engem nem is érdekel, nem szinkronizálgatok, a képeket, videókat le lehet róla szedni simán is. Nekem most kicsit az az érzésem, mint amikor a 6310i-t használtam anno.

Holnap majd jól beletépünk...

(#55324) madgie


madgie
titán

Aranyos, mennyire nem értitek, mitől szubjektív jó az átlagembernek az Olympus vagy a Fuji jpg-je.
Vegyek passportot, napvicce. Reprón kívül a kutya nem akar passport-hű tónusokat látni.

(#55325) rbalint88 válasza madgie (#55324) üzenetére


rbalint88
addikt

Passport ;)
Multkor jott egy ember az uj androidos, kicsusztathato billes BBvel. Nagyobb, mint az i6plus es meg abbol jon ki a bill :Y plusz sajnos annak is lotyogos a mechanikaja, mar nem olyan tank, mint a regi BB-k. A droid meg droid... Nem tudom,jo irany-e ez, de ha elindul tole a BB szekere, akkor csinaljak.

Novics: nekem z10 volt, a rendszert nagyon szerettem, de negy hardverhibas telefon utan feladtam. Es azert sajnos az ilyen altalad is emlitett kapitalis bugok a szoftverben sem segitettek a megitelesen. Aztan volt moto g, ami nem rossz, meg lumia920, ami szinten nem rossz, de egyik se olyan stabil es kezre allo rendszer szamomra, mint az iOS. Es mara elertuk azt, hogy a droidos csucsmodellek annyiba kerulnek, mint a szifon. Cserebe nem tartjak az arukat, ugyanugy bugosak (kollega s6-ja is vicceskedik), szoval mar nem lehet azt mondani, hogy draga az iphone. Csucskategoriaban egyaltalan nem draga. Az mar mas kerdes, hogy also vagy kozepkategorias szifon nincs, de ugye almat ne a kortevel hasonlitsunk :P

(#55326) jjeahh válasza madgie (#55324) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Gyorsan átfuttam felületesen a hsz-ket, látom WB meg passport, nekem is ez ugrott be első blikkre :DDD

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#55327) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Skacok, nem mindenki szán egy mobilra 100k körül :( (és/vagy telefonál havi 6-10k-ért, vagy van cége, hogy megkapja a szolgáltatótól fillérekért)

Sokan meghúzzák a limitet 50k-nál és esetleg emellé még bejön elvárásként a dualsim. Itt lehet választani az egyre marginalizálódó olcsóbb win-es telók és a kínaiak között. Ponty.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#55328) spanyoll válasza aleister (#55322) üzenetére


spanyoll
addikt

Ja tudom én ezt, csak kicsit beletrollkodhatnékom támadt a beszélgetésbe :D

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#55329) fi:zi'k válasza Mercutio_ (#55327) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Ha két simed van, vegyél két ájfónt. :DDD

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#55330) athomi


athomi
veterán

Csak nálam szokott néha "behülyülni" a ph! és ha valamire rányomok (mondjuk valameliyk fórumtémára) nem tölti be?

[ Szerkesztve ]

(#55331) fi:zi'k válasza athomi (#55330) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Nálam most rendben van. Kérdezz rá a céltopikban.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#55332) *Ropi* válasza athomi (#55330) üzenetére


*Ropi*
félisten

Hetek óta folyamatosan ez megy.

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#55333) fi:zi'k válasza *Ropi* (#55332) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Na igen, a jó kis szerver gond. :D

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#55334) aleister válasza spanyoll (#55328) üzenetére


aleister
veterán

Akkor viszont nem szóltam, mert remekül csináltad. :DDD

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#55335) Novics válasza fi:zi'k (#55321) üzenetére


Novics
senior tag

Az baromira nagy. A házirovosunknak van/volt. Meg ez Amazon Warehouse-ból 50 pénz volt. Ennyiért szifont nem kapsz, de még csak használható droidot sem nagyon. Kompromisszumos kicsit a cucc, de az esetek nagy részében ezt nem is veszem észre. Az os nekem nagyon bejön, a telefon nem fagy, nem akad, nem tepsi, de nem is kicsi, 2 napot bír az akksija, hálózatot sem dobálja el. Persze ha annyi pénzem lenne, hogy megvehetném a legújabb szifont, akkor természetesen vennék egy fuji 16 1,4-et. :))

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#55336) fi:zi'k válasza Novics (#55335) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Nem is mondtam, hogy kicsi. :D Akkor ott az új Classic.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#55337) Novics válasza fi:zi'k (#55336) üzenetére


Novics
senior tag

Na igen, az nagyon tetszik. Egy Nokia E72-s volt előtte, arra meg eléggé hasonlít. De amíg szét nem esik ez, vagy hozzám nem vágnak egy jobbat, addig nincs értelme váltani. Azt a pénzt másra is el tudok költeni, aminek még értelme is lenne. :) Mercihez hasonlóan nekem sem 10-15 ezer a havi számlám, hogy olcsón tudjak telefont venni. Még azt a 3000-t is sajnálom, de hát olcsóbban nem nagyon van.

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#55338) #40935168


#40935168
törölt tag

MindigTv vki ? Nemrég lőttem be, egész jó.

(#55339) Pulsar


Pulsar
veterán

Itt ér félig meddig fotózással kapcsolatos kérdést feltenni? :D

(#55340) Mercutio_ válasza Pulsar (#55339) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nem!

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#55341) athomi válasza #40935168 (#55338) üzenetére


athomi
veterán

Egy időbe használtam, nem árnyékolt be semmi, szép volt a képe, egy rossz szavam nem volt rá.

[ Szerkesztve ]

(#55342) Larry303 válasza Mercutio_ (#55327) üzenetére


Larry303
addikt

100eur húztam a határt :D
szomszédoktól (ausztria -kenguruk földje) veszek 2 évente vmi htc t kb olyan állapotban mintha 2x használták volna :D egy ideje egy régi mini van -hibátlan a mai napig

ez a passport jó volt :DDD én is csak beleolvastam...amúgy meg most jött meg amazonról amiről madgie beszélt :D -monnyuk ugye videohoz kell

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#55343) Real_Necro válasza #40935168 (#55338) üzenetére


Real_Necro
veterán

Digi... ;)

Pulsar:

Ha van benne cici meg szar zene, akkor igen.

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#55344) #40935168 válasza athomi (#55341) üzenetére


#40935168
törölt tag

Sopronban van egy adó. Mekkora általában egy ilyen MindigTv adó hatótávolsága ? Illetve fordítva kérdezem: tisztességes, családi ház tetejére tett nagy pillangóantennával hány km-t lehet áthidalni kb ? Nagyon kb.

Gondolok itt mondjuk egy Sopron melletti, már osztrák falucskára - simán vehető ott még, nem ?

[ Szerkesztve ]

(#55345) aleister válasza #40935168 (#55344) üzenetére


aleister
veterán

Mi van Veled Töki? Régen jártál errefelé.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#55346) Novics válasza #40935168 (#55344) üzenetére


Novics
senior tag

Nekem csak az van, mert pont enyi pénzt vagyok hajlandó fizetni a mai műsorszolgáltatásért. Mi a Balaton mellett fogjuk a nagykanizsai adó jelét. Minden gond nélkül.

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#55347) Pulsar válasza Mercutio_ (#55340) üzenetére


Pulsar
veterán

Köszöntem :R

real_necro nincs, de hülye kérdés kiengesztelésül linkelni fogok egyet :DDD

(#55348) #40935168 válasza aleister (#55345) üzenetére


#40935168
törölt tag

Semmi kul, kicsit foto pause, de mar inspiralodom lassacskan. :)

(#55349) #40935168 válasza Novics (#55346) üzenetére


#40935168
törölt tag

Nalam ugyanez az indok. Csajos miatt van, amugy hulladek a legtobb ado, tisztelet 1-2 kivetelnek.

(#55350) Studi


Studi
addikt

Báhhh, én meg most nem leszek Bp közelében. Hozza el valaki, ne legyen magamfajta nepperek martaléka! :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.