Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#50201) Mercutio_ válasza Real_Necro (#50198) üzenetére


Mercutio_
félisten

Csak olyan kérdést tegyél fel, amire hallani akarod a választ :DDD

TayRol : Itt csak lelketlen kutyák ugatnak ;] (bocs eper-:D)

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#50202) Real_Necro válasza Mercutio_ (#50201) üzenetére


Real_Necro
veterán

"Csak olyan kérdést tegyél fel, amire hallani akarod a választ"

Szerk.: jobb kérdést teszek fel. Mikor óhajtasz eljönni a hónapok óta félre rakott cuccokért? :P ;]

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#50203) Mercutio_ válasza Real_Necro (#50202) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ezt nem tudom, hogy vezetted le, de szerintem ma már ne igyál több anyatejet :N

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#50204) TayRol


TayRol
veterán

Csak érdekességképp, feltettem a hahu-ra a Mazzagot, osztani ér.

(#50205) fi:zi'k válasza TayRol (#50204) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Hogy is szól a szabályzat? :P
Amúgy vinném, ha lenne rá most keret. :)

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#50206) rbalint88 válasza #40935168 (#50195) üzenetére


rbalint88
addikt

Hasonló véleményen vagyunk az új autókat tekintve, még hozzáraknám a Volvokat is.
De azért nekem kell egy ilyen is a "mosógép" mellé: [link]

(#50207) t_a_m_a_s válasza TayRol (#50199) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Témaváltás: ne csak dumálj, linkelj szar zenét és/vagy csöcsöket! ;]

Holnap majd jól beletépünk...

(#50208) Lassú Víz válasza rbalint88 (#50206) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Mert ebbe nem hallatszik be a motorhang, mi? :P

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#50209) *Ropi* válasza jjeahh (#50190) üzenetére


*Ropi*
félisten

Megválaszoltam a másik (harmadik :D) topicban. :D

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#50210) #40935168 válasza rbalint88 (#50206) üzenetére


#40935168
törölt tag

Aha. Butaautó rulez :D ;) [link]

(#50211) Freddy76 válasza #40935168 (#50193) üzenetére


Freddy76
addikt

Hozzászólások számától függ. Utána jön a PH nagyúr, aztán a PH félisten, de azért meg kell dugni valakit.

Ha te a hozzászólásaidat szétdaraboltad volna több olyan hosszú hozzászólásra, amilyen hosszúak az átlag hozzászólások, már bevezették volna a PH atyaúristen rangot :DDD

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#50212) Studi válasza Freddy76 (#50211) üzenetére


Studi
addikt

:D Karakterszámban Kutyus magabiztosan vezet. :DDD

(#50213) Lassú Víz válasza #40935168 (#50210) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Ja, nyomhatod neki lámpától-lámpáig, vagy ha bevezetik az átlagsebesség ellenőrzést a pályán, akkor pihenőtől-pihenőig. Már La Fontaine is megmondta, hogy mindig a teknős nyer :D

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#50214) zool1


zool1
őstag

Viszem a d7000-t a Nikon kft-hez kalibrálásra. Felhívom őket, korrekten közlik, hogy természetesen, akár meg is várhatom kb 40 perc. Azt hittem , hogy ülnek rajta vagy 1 hónapig.Pozitív csalódás! :C Most a Camera kft jön... :U

(#50215) Freddy76 válasza zool1 (#50214) üzenetére


Freddy76
addikt

Csodát ne várj. A nikonnál egy referencia 50-eshez lövik be a vázat, utána nálam még maradt a gond, 35-össel teljesen, 18-105-tel kicsit, az 50-es és a Tamron 17-50-es többé-kevésbé problémamentes volt.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#50216) zool1 válasza Freddy76 (#50215) üzenetére


zool1
őstag

Nekem a :"többé-kevésbé problémamentes" már megteszi. :DDD

(#50217) Byk01 válasza Studi (#50181) üzenetére


Byk01
senior tag

Nem: a Nikon 24-70/2.8 az objektív :D :D

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#50218) aleister válasza Studi (#50185) üzenetére


aleister
veterán

"Nincs semmi baj a G Astrával"

Nem tudom min ment a vita, mert csak átpörgettem az autós hsz-eket, de ezen megakadt a szemem. A G astrákkal valóban nincs baj, mert nem mennek, innét kezdve:
- nem kell tankolnod
- nem kell félned, hogy balesetet okozol vele
- nem kell félned, hogy ellopják
Tehát a kijelentésed igaz. :)

Ha úgy szólt volna a mondat, hogy jók a G Astrák, akkor már azt kellett volna, hogy válaszoljam, hogy faszt. :)
Előbb vagy utóbb, de ki fog gyulladni a titokzatos motordiagnosztika hiba led, ami garantálja, hogy ne kelljen azon vacillálnod, hogy mit kezdj a félretett pénzeddel, és azzal sem kell fáradnod, hogy fodrászhoz járj.... kihullik az idegeskedésben a hajad mind egy száliig.

A közvetlen közeli ismeretségi körömben 3 embernek volt G Astrája, mindhárom belefutott a történetbe. Az egyikük használt autó kereskedő volt. Ő többször is. Elvileg bizonyos évjáratokat érintett a hiba, de ezek után kösz nem. A H Astra is hagyta már spant útszélen.
Nekem az alfával sosem volt annyi bajom, mint amennyit ezek a tulajok szívtak fél-egy éven belül. A szép az egészben, hogy náluk SOSEM oldódtak meg a gondok.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#50219) Freddy76 válasza aleister (#50218) üzenetére


Freddy76
addikt

Na, végre letakarítottuk a falat, erre megint beleszarsz a ventillátorba. Nem baj, fogsz kapni a szádra.

;]

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#50220) aleister válasza Freddy76 (#50219) üzenetére


aleister
veterán

Későn érő típus vagyok. :D

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#50221) zool1 válasza aleister (#50220) üzenetére


zool1
őstag

Szóval... á semmi... ;] Én csak tankolok és megyek! ;)

(#50222) Real_Necro válasza aleister (#50218) üzenetére


Real_Necro
veterán

Akkor te is backup6od! :DDD

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#50223) Studi válasza zool1 (#50221) üzenetére


Studi
addikt

A hiba benned van, nemértedmeghogyszaragéasztra? :O :F ;]

(#50224) aleister válasza Real_Necro (#50222) üzenetére


aleister
veterán

Mé'? Unod má' jazasszonyt? ;]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#50225) zool1 válasza Studi (#50223) üzenetére


zool1
őstag

:P

(#50226) Real_Necro válasza Studi (#50223) üzenetére


Real_Necro
veterán

Na neked is tartogatom a shevrolés fityegőt, de már kezdem sajnálni... ;]

Egyébként nem érdekel, sok éve használom járgányt, családban van még kettő belőle, ott is megelégedéssel használják, fenntartási költsége minimális... elfogadom más véleményét, de nem biztos, hogy egyet is értek vele. Nem is kell, sehol nincs előírva... ennyi.

Akinek vezetési élmény kell, üljön be majd egy trabiba vagy "szamarába", de egy régi kadett vagy favorit is megfelelő. ;] :DDD

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#50227) zool1 válasza Real_Necro (#50226) üzenetére


zool1
őstag

+1 "aggyadneki" :D :))

[ Szerkesztve ]

(#50228) Studi válasza Real_Necro (#50226) üzenetére


Studi
addikt

Nekünk is volt, én szerettem, szerintem semmivel nem rosszabb, mint a korabeli Golfok, Corollák... Nem a legigényesebb anyagokból van ez sem, de azért ez már autó. Az F Astra az szerintem is gáz, de a G-vel már nincs baj.

(#50229) zool1 válasza Studi (#50228) üzenetére


zool1
őstag

Kötekedek... :U :) A nem ecotek motoros Astra f-m imádtam. Nem volt egy "atomerőmű" de a fogyasztása, és megbízhatósága az egyik legjobb a kategóriájában. 5,5 literrel eljárt vegyes használatban. Egy tankkal cirka 880km röhögve elmentem. :K

(#50230) Balinov válasza zool1 (#50229) üzenetére


Balinov
félisten

aggyatok neki, aggyatok! ;]

MK2-es puntot ne vegyen senki, alacsony a tuzallosagi foka (tegnap hajnali tortenes utban munkaba)

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#50231) crey


crey
MODERÁTOR

Vagy ti nem ittatok eleget, vagy én ittam a hétvégén túl sokat.

Ilyen hitéleti vitát egy fotós offban, arról hogy egy szériagyártott termék jó-e vagy nem bakker.... Attól függően hogy Jacek és Jiznij aznap milyen lábbal kelt fel reggel. :P

Felnőtt emberek és azon kardoznak álló cerkával oldalakon keresztül, hogy kinek mi az ízlésvilága. :D - hát ennél már egy CaNikon raget is jobb olvasni :DDD

Freddy: végül a kocsis játék is nagy sikerrel zárt! Ugyan félig papírból ment, de csaltam egy kicsit, felkértem Gábor barátomat hogy vállalja a genyósági tanácsadó szerepet, és segített figyelni az ugrabugrálást :D :)

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#50232) Real_Necro válasza crey (#50231) üzenetére


Real_Necro
veterán

Egyértelmű, Nikon! :DDD ;]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#50233) m3ss válasza rbalint88 (#50206) üzenetére


m3ss
veterán

az astras vitak engem hidegen hagynak, de ennek az alfanak baromi jo hangja van.
erre vitt egy link onnan, meeeennyire jo lehet ez a kocsi :O mondjuk a sofor is jol tolja.

(#50232) Real_Necro nem most keszulsz eladni minden nikont? vagy a milc is megy? :)

[ Szerkesztve ]

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#50234) Lassú Víz válasza m3ss (#50233) üzenetére


Lassú Víz
őstag

[link] Nesze neked élményautó ;] :D

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#50235) Real_Necro válasza m3ss (#50233) üzenetére


Real_Necro
veterán

Erősen gondolkodom rajta.

A G3 marad, az amúgy is párom gépe. Egyébként Oly vázra felcsavarhatóak a Pana obik?

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#50236) Balinov válasza Real_Necro (#50235) üzenetére


Balinov
félisten

igen,

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#50237) Utka válasza zool1 (#50229) üzenetére


Utka
tag

off: :K

Víg napot polgártárs! Nem értek a lovakhoz.

(#50238) zool1 válasza Studi (#50223) üzenetére


zool1
őstag

.

[ Szerkesztve ]

(#50239) Mercutio_ válasza Real_Necro (#50235) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nem!!!

megsértődnek :D

Ma úgy néz ki én nyertem a nyalókát, még csak most ülök a metróra :W

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#50240) Real_Necro válasza Mercutio_ (#50239) üzenetére


Real_Necro
veterán

Megérdemelted!

;]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#50241) Balinov válasza Real_Necro (#50240) üzenetére


Balinov
félisten

10mbyteos anigifet neki

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#50242) Mercutio_ válasza Real_Necro (#50240) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ismered a klasszikust: apof@daaaat....! ;]

Balinov : 500MB-s csomagra váltottam, no para :D

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#50243) Real_Necro válasza Mercutio_ (#50242) üzenetére


Real_Necro
veterán

Lassan jött a poresz? :DDD

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#50244) Mercutio_ válasza Real_Necro (#50243) üzenetére


Mercutio_
félisten

1/2 év után végre cserélték a céges simet nano-ra, így a privátot leváltottam és még a nagyobb nettel is olcsóbb. :P

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#50245) Real_Necro válasza Mercutio_ (#50244) üzenetére


Real_Necro
veterán

1.link :)

2. link :)

Mercutio_ kérésére linkesítve, mert csak mobilinternettel tud böngészni :) - TayRol

[ Módosította: TayRol ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#50246) jjeahh


jjeahh
nagyúr

Srácok, nálatok is ilyen idő van? :O

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#50247) rbalint88 válasza jjeahh (#50246) üzenetére


rbalint88
addikt

Nem, sokkal rosszabb. itt csak eső esik, minden szürke, fúj undorító depis vacak. Mondjuk a hóval még várhatunk egy kicsit, úgy december elejéig :)

(#50248) Studi válasza rbalint88 (#50247) üzenetére


Studi
addikt

Olyan köd és fények voltak itt a földek fölött, hogy kedvem lett volna leállni fotózni ahelyett, hogy dolgozni jövök. :Y :K

(#50249) TayRol válasza Studi (#50248) üzenetére


TayRol
veterán

Pécel legtetejéről is jó a kilátás. De sajnos le kellett mennem a ködbe... És a lefagyott kocsihoz. Kaparhattam, ójéé.

(#50250) Studi válasza TayRol (#50249) üzenetére


Studi
addikt

Igen, az se rossz, jártunk már fent arra, csak nem ilyen időben. :K
Az enyémen még csak pára volt, nem fagyott rá. :P :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.