Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#50151) TayRol válasza Real_Necro (#50150) üzenetére


TayRol
veterán

Jó a Marso.

(#50152) Lassú Víz válasza rbalint88 (#50148) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Már csak a sebességmérő van lemaradva. Az is mutathatna 288-at. :)

Necro: Amikor kihozzák a gumit meg kell nézni, ha nem egyforma gyártású, sérült vagy régi, át se kell venni. Mi más kockázata lehet?

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#50153) rbalint88 válasza Lassú Víz (#50152) üzenetére


rbalint88
addikt

akkor biztos izgalmas lenne fotózni :D de ha lenne pénzem olyan autóra, ami tud menni 288-at és lenne módon ($$$) belerakni 288ezer km-t, akkor már futná egy 4K-s goprora is és jól képkivágnám :P

(#50154) Real_Necro válasza rbalint88 (#50153) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ma reggel volt egy kis bevásárló körutam. Hazafele beugrottam Aldiba, majd mikor jöttem kifele, megakadt a szemem egy ott parkoló Porsche Panamera 4S-en... magyar rendszámmal... egy kb 45-50-es fickóé volt... aztán pár utcával odébb mikor haza gurultam, előttem parkolt le egy Porsche terepjáró... gondoltam magamban, mekkora sz@r lehet egyeseknek... :B :P

Lassú víz:

Ja, ez alap, régi gumit nem veszünk, meg legyen egy gyártásból.

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#50155) Real_Necro válasza Real_Necro (#50150) üzenetére


Real_Necro
veterán

Benéztem 195/65-ös ami 18-ba kerül, nekem meg 195/60 kell... az meg automaxnál olcsóbb.

Szerk.:

Tesco Onlineból rendel még valaki? Jó nénikéjüket, mennyire megdrágították a szállítást... így már inkább megyek és megoldom kocsival... természetesen máshol, nem tecsóban...

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#50156) Freddy76 válasza Real_Necro (#50155) üzenetére


Freddy76
addikt

Látszik, hogy gyereked van, annyit pörögsz a gumin, mintha Ferrarival vinnéd a nagyihoz, és fontos lenne, hogy a gumik úttartása 250 km/h-val végrehajtott kanyarban is tökéletes legyen... Amennyit te mész, ahogy, és amilyen autóval (nem leszólni akarom, ne értsd félre, de nem fogsz vele 200-zal pályázni, vagy a Mátrában kanyart vadászni), bármelyik előbb említett gumi megfelelő.

De kérlek, ígérd meg, hogy nem fogod megversenyeztetni a gumikat, mint anno tetted a d5100-at és a d90-et...

;] :P

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#50157) Real_Necro válasza Freddy76 (#50156) üzenetére


Real_Necro
veterán

Van egy 16 éves autóm, ami nincs tele rakva okos herkentyűkkel. Behallatszik motorzaj, úthibáknál zörögnek a dolgok, egyesek szerint kényelmetlenek az ülések is. Kis benzines 1.4-es, aminél talán azzal tudom növelni a biztonságot, hogy nem ócska szar gumit veszek rá. Ezzel tulajdonképpen nem csak a saját biztonságomat védem, hanem pl ha egy részeg jogász elém esik az úton, rajta sem megyek keresztül. Továbbá talán a fogyasztás sem lesz kocsinak 9 lityó fölötti.

Egyébként hogy ne fusson le már a hét milf milc nélkül, lehet hamarosan felszámolom a fotós felszerelést... :U

Jóccaka...

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#50158) Freddy76 válasza Real_Necro (#50157) üzenetére


Freddy76
addikt

Hűha, de besértődtünk.

Azt írtam, olvasd el még egyszer, hogy a céljaidra bármelyik általad lőtt gumi megfelel, tök mindegy, hogy Michelin, vagy Continental. Szerintem ebben megerősít bármelyik hozzáértő akár itt a fórumon, akár azon kívül. Az általad írt "ócska szar" abroncsokat valóban kerülni kell, de azért az ócska szar szint bőven a Michelin és a Conti alatt van...

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#50159) rbalint88 válasza Freddy76 (#50158) üzenetére


rbalint88
addikt

sőt, még ha csak középkategóriás gumit vesz, akkor is bőven jobb lesz a közlekedő nagyátlagnál. az a helyzet, hogy még a németeknél is a kínai gumi a menő (legalábbis mobile.de képeket nézegetve ők se vesznek prémium gumit), itthon meg a tükörradiál vagy egész évben téli még az A6-on is. ehhez képest egy bármilyen új gumi óriási plusz. ha tényleg nem a legalját veszi az ember, akkor már nagy baj nem lesz. nekem volt már (autóhoz adott) használt continentalom, új kumho, új hankook, új és használt pirelli, dunlop, kléber. no ez utóbbi -kétféle téli- egy utolsó fos volt, egy forintot nem ért, de a középkategóriás gumikkal nem volt problémám, bár az is igaz, hogy a tesztekben tapadósnak ítélteket vettem, nem is kellett csalódnom. ja hozzáteszem, hogy az egyik kumho az 18"-os volt és az üresen 1700 kilós passat úgy tapadt vele, hogy a guminörd ismerősöm is csak elismerően hümmögött rá.
azt viszont megértem, hogy necro miért rugózik ennyire a gumikérdésen, valamivel kompenzálni kell a phos futóművet. ugyanaz a hankook w442 gumi unokatesóm szintén g astráján nem remekel, míg a passaton és golf4-en tök jó volt... :U

(#50160) Freddy76 válasza rbalint88 (#50159) üzenetére


Freddy76
addikt

Nekem eddig valami méregdrága Contintental volt a Passaton, most Kumho (el akarom adni az autót, nem veszek marha drága gumit), és meglepően qrva jó. Semmiben nem marad el a Continentaltól.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#50161) Real_Necro válasza Freddy76 (#50158) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nem igy latom, en meg szeretnek tenni mindent a biztonsagunkert, max ha eladom kocsit az uj gumikat oda ajandekozom szuleimnek vagy batyameknak, nekik is g astrajuk van. Az uj nyari michelint sem bantam meg. Erezhetoen csondesebb lett a kocsi utana, pedig a regi is michelin volt csak betonkemennye valt 8 ev alatt. A mostani teli nokian meg 2000ben lett gyartva... regen le kellett volna cserelni csak nem figyeltunk ra...
De ha mutatsz nekem megbizhato forrast hasznalt continental gumikra, lehet megfontolom...

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#50162) t_a_m_a_s válasza rbalint88 (#50159) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

azt viszont megértem, hogy necro miért rugózik ennyire a gumikérdésen, valamivel kompenzálni kell a phos futóművet.

A G astrának nagyjából mindegy szvsz, hogy milyen gumi van rajta... Nem arra találták ki, hogy autózz vele... Az egy közlekedőedény. Beülsz, elindítod, odamész. Erre kitűnő, de vezetési élményt várni tőle... Semmilyen a kormányzása, szar a váltója, szar a futóműve, az 1,4 benyás (asszem Andrásnak is ez van), kuvára nem megy, sehol, semmilyen körülmények között. Szar a gumi hangja ha behallatszik, ha meg nem hallatszik be, akkor a szar motorhangot hallod. Vezetési élményben a kis fos fiestám ezerszer jobb. Igaza van Freddynek, kb bármelyik András által nézett gumi jó rá, pláne a jelenlegi 15 éves helyett...

Ettől még szerethető autó a G astra, nekünk is van egy június óta haszonállatnak, de kicsit túlmisztifikáltnak, túltárgyaltnak érzem már ezt a gumi kérdést.

[ Szerkesztve ]

Holnap majd jól beletépünk...

(#50163) Studi


Studi
addikt

Igenis fontos... :)

(#50164) TayRol válasza Freddy76 (#50160) üzenetére


TayRol
veterán

nekem is nagyon jó a Fulda a Mazdán. Pedig az sem TOP3-as gumma.

(#50165) Ear001 válasza Real_Necro (#50150) üzenetére


Ear001
addikt

Na a Conti az a márka, amit sose vennék. A tesztgumijaik mérnökei szerintem egy helyen söröztek a VW dízelmotor fejlrsztőkkel. :)

(#50166) zool1 válasza Real_Necro (#50161) üzenetére


zool1
őstag

Mivel nekem G-s asztrám van, talán nekem hiszel... Ilyen szinten "tökmindegy" hogy Michelin vs Continentál, akkora különbségek nincsenek. Ne az alját vedd! Ezek közül bármelyik tökéletesen megfelel neked. Ezt mondom úgy hogy volt mindkét gyártótól gumim téli, igaz nem azok amelyiket te nézted. De ha itt egerben a parton fel le, meg a bükkben jók voltak havas úton, téged is ki fognak szolgálni. hidd el. Ne pörgesd túl. Amelyik jobb árban van, azt vegyed, ennyi. :K

u.i.: Firestonet téliben nem javaslom, sík úton jól tapad, emelkedőn k@ki.

[ Szerkesztve ]

(#50167) Mercutio_ válasza Real_Necro (#50161) üzenetére


Mercutio_
félisten

Vidékre járj vonattal ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#50168) TayRol válasza zool1 (#50166) üzenetére


TayRol
veterán

Nekem meg G Astrám volt, Vredestein gummával, hibátlan, nagyon jó gumi volt. Pedig teszteken az említett nagy márkák rommá verték. A legjobb 5-6-7 típussal nem tud mellé nyúlni, kiszolgálja a GAstrát.

(#50169) rbalint88 válasza t_a_m_a_s (#50162) üzenetére


rbalint88
addikt

Nem is élményautózási szempontból írtam, hanem hogy nettó nem tapad. M0-n keresztbordákon táncol a kormány a kezedben, elpattog az eleje, a háta. Kicsit tempósabbat kanyarodnál vele, biztos eltolja az orrát. És a tempós kanyar se az, aminél az autó határait akarod feszegetni, hanem mondjuk egy besárguló lámpa miatt kicsit tempósabban érkezel a kereszteződésbe és a szokásos 30 helyett 40-nel próbálnál meg kanyarodni. Ott lesz az, hogy az Astra csúszik, egyenesíti a kanyart, míg az Alfával téligumin elfordulok ugyanott 50-nel rezzenéstelenül. De még az Avensis-szel is. Unokatesómnak egy 1.2-es kombi G asztma van, újonnan vette, 91ezer km van benne és nekem egész egyszerűen silány autó benyomását kelti.

(#50170) madgie válasza rbalint88 (#50169) üzenetére


madgie
titán

#afeneasznobpicsátokat :DDD

(#50171) Mercutio_ válasza madgie (#50170) üzenetére


Mercutio_
félisten

#csakaduster
#csakapana :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#50172) Real_Necro válasza t_a_m_a_s (#50162) üzenetére


Real_Necro
veterán

G Astrák között van kis eltérés. Pl az én 99-es verziómban még a motorzaj jobban behallatszik utastérbe, nincs jól hangszigetelve. Anyámék kombija pár évvel fiatalabb, ott már sokkal csöndesebb.
Vezetési élmény... kinek mi. Én ezt vezetem 8 éve, előtte vezettem családi G Astrákat, F Astrákat, régi Vitarát, 1 és 2 Golfot...

Nekem a vezetési élmény az a Panda volt görögben, fasza kis váltója volt a műszerfalon, élvezet volt használni. Élmény volt a Jimny, de csak terepen, mert aszfalton brutál hangos volt és nem ment kb 80-nál többel. Itthon egyikkel sem közlekednék melóba.

A kormányzással nekem nincs bajom, lehet csak hozzá szoktam, biztosan van jobb. A váltónál nekem 1-be berakni néha döcögősebb, de ez kb népbetegség Opeléknál. Vagánykodni lehet amúgy 1,4-es motorral is, persze ha meg van pakolva a teljesítménye lényegesen csökken. Nekem 1 személyes járatban melóba elég szépen megy, igaz nem rakom az ujjam az 1500-as fordulathoz, nehogy fölé menjen...

A következő kocsim meg benyás hatchback Mondeo lesz, ott majd átértékelem ezeket a dolgokat... :P ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#50173) rbalint88 válasza Real_Necro (#50172) üzenetére


rbalint88
addikt

ha átülnél egy 99-es corollába és utána vissza az astrába, már sírnál. beltérben az avensis se volt egy reveláció, az alap astrához képest egy használható ülés -de a jótól azért messze volt-, 4 villanyablak és a más dizájn különbözteti meg, nem az, hogy rájabőrrücsis habosított műszerfala van, meg duplán varrott steppelt bálnafitymabőrből van az üléshuzat, hanem a műszaki igényesség. egy indexelkapcsoló billentésben benne van a két autó közötti különbség esszenciája, miszerint a toyota egy tökéletes működésre csiszolt, mechanikailag igényesen megvalósított termék, addig az astra egy "jó lesz a', eee'működik az úgy is" alapon gyártott közlekedési eszköz.
#sznobvagyokvállalom

(#50174) TayRol válasza rbalint88 (#50173) üzenetére


TayRol
veterán

#sznobvagy

[ Szerkesztve ]

(#50175) Real_Necro válasza rbalint88 (#50173) üzenetére


Real_Necro
veterán

Még jó, hogy a két autó gyártóhelye között van pár km különbség... :P

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#50176) Balinov válasza Real_Necro (#50175) üzenetére


Balinov
félisten

Plane hogy a Toyota gyárt pl ukban is

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#50177) rbalint88 válasza Real_Necro (#50175) üzenetére


rbalint88
addikt

és a németek gyárthatnak szart, a japánok meg nem? nem értem...

(#50178) Real_Necro válasza rbalint88 (#50177) üzenetére


Real_Necro
veterán

Neked a német meg a japán egy kutya? Én sem értem...

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#50179) rbalint88 válasza Real_Necro (#50178) üzenetére


rbalint88
addikt

a minőség szerintem egy viszonylag objektív és a termék származási helyétől független fogalom.
vagy szerinted a német, de objektíve szar termék az minőségi?

érdekes, hogy a lassan 290ezret futott olasz autómban nem akar letörni az indexkar, míg az épphogy 90ezret futott astrában midig olyan érzésem van, hogy a kezemben fog maradni...

[ Szerkesztve ]

(#50180) Mercutio_ válasza rbalint88 (#50179) üzenetére


Mercutio_
félisten

Letört?
Nem!
Az érzéseid meg senkit nem érdekelnek:D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#50181) Studi válasza rbalint88 (#50179) üzenetére


Studi
addikt

Az érzés az objektív? ;)

(#50182) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Sokkal lényegesebb kérdés: whisky.net-ről rendel valaki mostanság? Ha igen egy hankey bannistert hozzá csapna? :R

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#50183) zool1 válasza rbalint88 (#50169) üzenetére


zool1
őstag

:( Tevedni emberi dolog, de isteni erzes... ;)

(#50184) rbalint88


rbalint88
addikt

Merci, Studi: kösz bmeg! az objektív, hogy az astrában nagy erővel mozgatható és határozatlanul mozog a kar, míg normálisan kis erővel kellene ugrálnia az állásai között ;)

zool1: ???

látom magamra haragítottam az opel-fetisisztákat :DDD

whisky: van egy felbontott 0,7-es famous grouse-om, amiben még legalább fél liter van. arányos áron igényt tart rá valaki? mondjuk 3000-ért?

[ Szerkesztve ]

(#50185) Studi válasza rbalint88 (#50184) üzenetére


Studi
addikt

Ha egy Mercivel, vagy BMW-vel, vagy ilyesmivel hasonlítanád össze a G Astrát még megértenélek, de azért egy indexkar miatt fikázod itt az amúgy tisztességesen összerakott autót, és egy Corollát mutatsz be úgy, mintha az fényévekkel jobb lenne, az azért erős túlzás. ;) Nincs semmi baj a G Astrával, jó az. Csak az ülése kényelmetlen. De az nagyon.

(#50186) Real_Necro válasza rbalint88 (#50179) üzenetére


Real_Necro
veterán

Te így érzed, volt egy rossz élményed vele. Én nem az első Astrában ülök egyik irányjelzője sem maradt a kezemben. Működik.

Szerintem amivel te találkozták ott fétisiszta volt a tulaj és állandóan azt rángatta (vagy te voltál túl jó erőben és rángattad ezért is volt bizonytalan)... egyébként nem is értem miért molyolsz ezen, 21. században ki használ már irányjelzőt? Nézz meg egy mai sok, akár több tízmillás autót, egyiknél sem működik, főleg körforgalmakban nem... :DDD ;]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#50187) zool1 válasza rbalint88 (#50184) üzenetére


zool1
őstag

Ez olyan mintha én általánosítanék az Alfákkal kapcsolatban, ami rám nézve hozzá nem értésre vallona. ;) písz meg ilyenek... Inkább iszok valamit, valahol van még egy kis szilvapálesz. :C

(#50188) rbalint88 válasza Real_Necro (#50186) üzenetére


rbalint88
addikt

lassan 13 éve találkozom vele, merthogy egy házban lakunk. nem fetisiszta a tulaj, egész gyakran vezetem az autót és ezalapján mondom. lehet a lengyel gyártás miatt, de egész egyszerűen nem jó az autó. vezettem másik G-t is, az 1.6 benzines volt, magasabb felszereltség, de abban is azt éreztem, hogy az alapok rosszak. a kategóriatársaival összehasonlítva (focus 1, golf4, békalámpás corolla) sok tekintetben elmarad tőlük, amik szinte mind a mechanikai dolgokat érintik. ettől még az emberek nagy részének, akik az autóra csak mint közlekedési eszköz tekintenek és a mosógéppel tartják fejben egy polcon, teljesen jó. megbízható, használható dolog, de nagyon erősen kell koncentrálni az excel-táblára, hogy valaki ilyen autót vegyen, mert azzal kapcsolatban vannak kétségeim, hogy egymás mellé állítva a kor- és kategóriatársaival bárki a szíve/lelke szavára hallgatva az astrát venné. bár ugye vannak mazochisták, de kétlem, hogy ennyien.
de hogy jót is mondjak rá, kívülről tetszik, jó forma. de tényleg!

(#50189) Real_Necro válasza rbalint88 (#50188) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nem vagyunk egy véleményen, mert szerintem nincs igazad, de kár boncolgatni... :N

Szerk.: pedig nem vagyok Opel megszállott... a következő autóm sem Opel lesz, de nem azért mert csalódtam volna benne. Nem hiába adtak el G astrából nem kis mennyiséget...

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#50190) jjeahh válasza *Ropi* (#49746) üzenetére


jjeahh
nagyúr

No te vagy a szaki, ezért kérdezek még, ha nem gond, mert azóta is monyón és kalibrátoron rágódok... sRGB színteret tudó, S-PVA paneles-re tudnál írni pár olcsó példát? Ez nagyon meggyőző :B Amúgy tényleg nem érdemes absz tn paneles kijelzőt kalibrálni? A lényeg kb. annyi lenne, hogy valamennyire egyforma legyen az összes kijelzőm színhőmérséklete és később ha meglátom a hobbista fotóimat meg videóimat egy kalibrált ips monyón, ne kapjak frászt az elkúszott színektől... jelenleg egy ilyenem van amúgy, + egy ilyen monyó

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#50191) t_a_m_a_s válasza rbalint88 (#50188) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

ettől még az emberek nagy részének, akik az autóra csak mint közlekedési eszköz tekintenek és a mosógéppel tartják fejben egy polcon, teljesen jó.

Ittenvan a lényeg, kéremalássan!

Holnap majd jól beletépünk...

(#50192) Utka


Utka
tag

Astra:
Az a helyzet, hogy 1.2 Škoda Fobia helyett kaptam csareautónak G Astrát..... Hááát.... Sem motorikusan - 1.4 az AStra - sem kényelem, sem vezetési élményben nem győzött meg. Írom ezt úgy hogy jelenleg a 'családi ' autó egy 1.7 td F Astra
Volt jó darabig nem fiatal 2.0 Nissan Primera automatic. Nekem az adta. De nagyon.

szerk:
(#50191) t_a_m_a_s: +1

[ Szerkesztve ]

Víg napot polgártárs! Nem értek a lovakhoz.

(#50193) #40935168


#40935168
törölt tag

Hejj ! Ez a ph kedvence dolog automatán jön, vagy köszönhetem valami rajtam kívülálló személynek ? :DDD :U

(#50194) TayRol válasza #40935168 (#50193) üzenetére


TayRol
veterán

Automata, ha eleget írogatsz.

[ Szerkesztve ]

(#50195) #40935168 válasza rbalint88 (#50188) üzenetére


#40935168
törölt tag

A Golf4 és a G Astra nem is említhető egy lapon, pedig pont a Golf 4 nem egy túl jól sikerült szériája a VW-nak. De még így is egy tank feeling az Opelhez képest. (Mondom ezt Opelesként, igaz, ez a fénykorban készült, '95-ben).

Ma én amúgy Kia-t vennék (Rio, Ceed) vagy Hyundai-t. Aztán mióta kollégám egy hónapja vett egy Prius-t 3M körül és volt alkalmam autókázni vele, valahogy totál ki vagyok gyógyulva az összes nyugati autóból :U

(#50196) Ear001 válasza Studi (#50185) üzenetére


Ear001
addikt

Pedig tök igaza van. Valakik 1978-ban tökéletesre gyúrták az indexkart, azóta az van a Toyotákban. Tényleg ilyenekből áll össze, hogy miért lehet szeretni őket.

(#50197) Mercutio_ válasza Real_Necro (#50189) üzenetére


Mercutio_
félisten

Hány autót és mennyi ideig vezettél a Bálint által felsorolt kategóriatársak közül?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#50198) Real_Necro válasza Mercutio_ (#50197) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ki vagy te, hogy ezt számon kérd tőlem? ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#50199) TayRol


TayRol
veterán

Nagyon belegyalogoltak itt egyesek lelkébe.

Szerintem relax, peace, és témaváltás.

(#50200) Balinov válasza TayRol (#50199) üzenetére


Balinov
félisten

+1, nézzétek inkább az ír franciat cardiffbol,

[ Szerkesztve ]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.